|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
04.01.2003 03:07:48
õhkjahutus @ -10 kraadi :) |
|
|
et kõik ausalt ära rääkida pean alustama sellest, et mulle käis õudselt närvidele, et arvuti pole üle 1700 megaherzi eriti stabiilselt tahtnud töötada ja üle 1800 pole üldse windowsisse läinud ja umbes seal kandis sai ka raali võime post-ida otsa
täna varahommikul kell 01:15 tuli mõte katsetada siis kuda mu arvuti käitub kui vaesekesel lasta õues tööle minna.
niisiis mõeldud, tehtud.. õues -20 kraadi, päris head miinused ka
kast siis õue, juhtmed tuppa ja power-on
alguses tegin nn. "how high can you go" teste. varasemad rekordid löödi kohe esimesel katsel, tulemuseks siis 1867MHz wcpuid + sandra arithmetic bench
siis sai katsetatud nii- ja naapidi, aga küll pole mälu kõrget FSB-d välja kannatanud või prose kõrget kordajat (sellepärast olekski corsairi pc-3500 pulka vaja)
lõpuks jäi sellekordseks rekordiks, millega winni üles tuldi ja ka mõningat stabiilsust näidati 1911MHz wcpuid
lisaks ka natuke videokaartide maailmast , minu pov gf3ti200, mis varasemalt ilma artefaktideta või kokkujooksmisteta üle 230/520 ei läinud, tegi nüüd 3dmarki ära ka 260/560-ga , tulemus paranes võrreldes eelmise rekordiga (9000 kandis) küll ainult umbes 300 punkti võrra, aga tulemus seegi, uus rekord siis 9345 3dmark prntscrn
siis ka natuke "how low can you go" testidest - prose miinimumiks sain -10 kraadi celsiust (600MHz@1.5V)
lõpuks olid jäsemed nii jäätunud, et ei suutnud windowsisse tulles enam parooligi sisse toksida, et sisse logida ja sealkohal jäidki selleks korraks minu katsetused pooleli
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siil udus
HV veteran

liitunud: 22.07.2002
|
04.01.2003 12:15:08
|
|
|
| no selge nüüd siis tõstke kõik amd omanikud oma kastid lumme siis on cloccumine parem, muidu päris huvitv nn test.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
04.01.2003 12:22:09
|
|
|
njah, ma ise ajasin (samal meetodil) oma prose 1980'ga wini
3Dmargi tegi ära 1950'ga.
stabiilseks fsb'ks saavutasin award winning 195mhz'i 8)
kussjuures mälud olis selle kiirusega ikka veel ultra timingute juures
videoga sama lugu: 324/648 <- tehke järgi 4ns mäludega
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
04.01.2003 12:56:46
|
|
|
| Siil udus kirjutas: |
| no selge nüüd siis tõstke kõik amd omanikud oma kastid lumme siis on cloccumine parem, muidu päris huvitv nn test. |
Ei tea miks aint AMD omanikud. Kas siis Intel ei vajagi jahutust OC peale???
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gunnar41
HV vaatleja
liitunud: 06.10.2002
|
04.01.2003 14:36:17
|
|
|
No siis peadki tegema nii, et monitor akna ääres ja arvuti õues. Prooviks ka oma arvutit veel klokkida, kuid pole nii pikki juhtmeid, et 3 korrusest maale ulataks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stan88
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2002
|
04.01.2003 14:44:16
|
|
|
sommid ei pea oma arvuteid praegu väljagi tassima, isegi ventikad lülitatakse välja
_________________ --/ stan88 /-- |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
04.01.2003 15:05:26
|
|
|
| Eeldan et see teil ainult ajutiselt v2ljas , kui ei siis kuidas te õhuniiskuse vastu võitlete?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
04.01.2003 15:16:20
|
|
|
no vot see niiskus rsk.
Muidu tõstaks kasti praegu aknataha aknalauale ja naudiks 2GHz AMD powaat.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
04.01.2003 15:45:45
|
|
|
mul enda kast on aknalaual,seespool muidugi ja 1,4TB ilusti 31kraadi kui aken õrnalt paokil.
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
04.01.2003 15:51:23
|
|
|
Aknal klaas eest ära ja plekk asemele(1x). (Soovitavalt väike aken). Kastil külje kaan maha ja avaga vastu plekki ning jahutus missugune.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
04.01.2003 16:20:43
|
|
|
| Nu kirjutas: |
njah, ma ise ajasin (samal meetodil) oma prose 1980'ga wini
3Dmargi tegi ära 1950'ga.
stabiilseks fsb'ks saavutasin award winning 195mhz'i 8)
kussjuures mälud olis selle kiirusega ikka veel ultra timingute juures
videoga sama lugu: 324/648 <- tehke järgi 4ns mäludega  |
sul on ju Corsairi 434MHz mälu, mul Apaceri 266MHz ja cpu megahertside poolest sul peaaegu sabas
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
04.01.2003 17:24:41
|
|
|
a sul ju tbred kah
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
04.01.2003 17:34:47
|
|
|
hmm.. ei ole t-bred, mul on palomino
muide, mis stepping sul on Nu?
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
04.01.2003 18:44:01
|
|
|
AGOIA
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
04.01.2003 19:07:15
|
|
|
heh mul on tuas PC P4 2GHz @ 2.7GHz, vint on 3309 rpm peal...
kuumus on 28 startimisel ja 32 pärast 24 tundi.. muidugi prose on 100% kasutusel
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Superglue
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
04.01.2003 19:08:18
|
|
|
| vanarebane kirjutas: |
heh mul on tuas PC P4 2GHz @ 2.7GHz, vint on 3309 rpm peal...
kuumus on 28 startimisel ja 32 pärast 24 tundi.. muidugi prose on 100% kasutusel  |
vint
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
04.01.2003 19:35:37
|
|
|
eriti aeglane vint siis
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
04.01.2003 21:07:08
|
|
|
| DoS kirjutas: |
eriti aeglane vint siis  |
Heh.. mul on Tt Volcano 7+.. ni et ära mõlise... asi on aeglane sellepärast et mul ei ole vaja et ta lõugaks, niisis panin Low peale
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommionu
tubli telepoiss


liitunud: 17.11.2001
|
04.01.2003 21:10:25
|
|
|
| vanarebane kirjutas: |
| DoS kirjutas: |
eriti aeglane vint siis  |
Heh.. mul on Tt Volcano 7+.. ni et ära mõlise... asi on aeglane sellepärast et mul ei ole vaja et ta lõugaks, niisis panin Low peale |
klge noormees valige sõnu ... ise ütlesid selge sõnaga, et "vint on 3309 rpm peal... "
vint ehk kõvaketas ... või mida sina mõtled vindi all ...
kui sa oleksid öelnud et vEnt, siis oleksid kõik kenasti aru saanud
btw: segi see ei saanud minna, sest E ja I täht ei asu klaveril kõrvuti
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
04.01.2003 21:55:18
|
|
|
| tommionu kirjutas: |
btw: segi see ei saanud minna, sest E ja I täht ei asu klaveril kõrvuti  |
aga tal äkki moditud klaver...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanarebane
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
04.01.2003 22:00:27
|
|
|
| Tuhkur kirjutas: |
| tommionu kirjutas: |
btw: segi see ei saanud minna, sest E ja I täht ei asu klaveril kõrvuti  |
aga tal äkki moditud klaver...  |
ma paar päeva puhastasin klafkat ja võtsin nupud välja, ladusin ritta aga mu koer "pauka" ajas need segamini, ex ma vahetan e ja i ära, ehk i ja e
_________________ Tähenärimine on hammastele kahjulik! |
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
05.01.2003 00:49:43
|
|
|
| Tuhkur kirjutas: |
| tommionu kirjutas: |
btw: segi see ei saanud minna, sest E ja I täht ei asu klaveril kõrvuti  |
aga tal äkki moditud klaver...  |
Tal võib QWERTY klahvi asetuse asemel DVORAK asetus olla - seal on klahvid nii "E" "U" "I", nii et võib segi küll minna. IRW
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
05.01.2003 04:45:23
|
|
|
uut teemat ei hakka tegema, kuigi oli muidu plaanis. aga näe, nüüd täpselt minu teema juba olemas
räägix sis ka natuke oma klokkimis-katsetustest eelmisel aastal;)
olukord oli nagu DoS'lgi, viisin arvuit maale, verandasse=-10 temp!
eesmärk oli 3dm'i järjekordne rekord püstitada, ehk sis klokkida video ja siin as high as it would go 8)
tulemused olid üllatavad, nagu eelnevatel samade testide tegijatelgi siin, video uued rekordid järgmised 322 core, 660 memory stabiilselt ja ilma artideta! (vanad rekordid vastavalt 308/640)
to nu: tegin järgi, ja ikka olen sust ees nati oi ma olen rahul
aga nüüd räägime probleemidest, neid oli umbes täpselt 3 ja need olid järgmised:
1. muretsesin hdd pärast, et see ei pruugi nii kylmas enam ringi käma hakata(väike probleem). nagu selgus, see polnudki probleem, ses tasi lasi -10'ga ilusti:)
2. minu hiiglasliku fordi tsentrifugaal-fan'i mootoris muutus määre nii paxux, et sellel elu sees hoidmisex tuli kasutada suurt veoki akut paralleelselt 2 alaldiga!!! vastasel juhul see lihtsalt seiskus:(see oli suurem probleem)
3. eriti ahastama pani see, kui nägin, et rage3d oc'er ei lase mälule anda suuremat kiirust kui 329mhz nii jäigi minu tulemus fuking proge taha (see oli väga suur probleem)
üks probleem oli veel, ise seal mazina taga tegutsemine oli väga vaevarikas;)
3dm'i rekord jäi saamata, kuna siini kiirendada ei saanud, mu xp'l oli kordaja teadagi kinni(ei tea mix ma loll arvasin et see lahti on?)
samuti ei saavutanud ma tänu rage3d'le maximum memory clocki, kuid tulemusega olen siiski sitax rahul:)
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
05.01.2003 05:06:19
|
|
|
kuna lubatakse jätkuvat ilma külmenemist, siis kõik muudkui arvutid õue ja ülekiirendama
peaks ühe õhtu veel ette võtma ja siis veel enda rekordeid püstitama
aga ennem tuleb välja mõelda see, kuidas saada arvuti õue nii, et uks praokile ei jääks ja külm tuppa ei tuleks ja lisaks peaks tegema ka kaugjuhitava clear cmos'i
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
05.01.2003 12:26:56
|
|
|
| Vidget kirjutas: |
Aknal klaas eest ära ja plekk asemele(1x). (Soovitavalt väike aken). Kastil külje kaan maha ja avaga vastu plekki ning jahutus missugune.
 |
ma teen väikse upgrade siia...
sellele plekkile puurid põningad augud ja kruvid emme sinna külge, video teed nii, et lõikad pleki sisse ava , kuhu topid video (pesaga sissepoole ofkoos)
ja ei pea ei mingisugust akend paokil hoidma
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
05.01.2003 12:31:29
|
|
|
nii nii Wiltz
kui sa 3D marki ei teinud, kus sa siis tead, et sellised klokid
stabiilsed olid? lasid mingi mängu korra käima
btw, väljas on -21 täna nii et vb tuleb uus üritus siit poolt
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
05.01.2003 12:57:44
|
|
|
| eh...kuidas see nagu täpselt välja näeb...,et arvuti õue viite? ma paremal juhul saaksin rõdu kasutada...ja kui te kasti rõdule viit...siis kas enne viimist lasete arvuti maha jahtuda?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
05.01.2003 14:15:06
|
|
|
mina tõstsin lahtise korpusega arvuti lihtsalt aknalauale. aken muidugi lahti.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
05.01.2003 15:29:21
|
|
|
to nu:
oot, mix sa arvad, et ma 3dmarki ei teinud, tegin loomulikult, oma paarkümmend korda ???
kas minu eile öösel kirjut. textist jäi selline mulje, et ei teinudki?
muide, ma kavatsen varsti dry ice või vedela lämmastikuga katsetama hakata
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
05.01.2003 16:06:52
|
|
|
| Tuhkur kirjutas: |
| eh...kuidas see nagu täpselt välja näeb...,et arvuti õue viite? ma paremal juhul saaksin rõdu kasutada...ja kui te kasti rõdule viit...siis kas enne viimist lasete arvuti maha jahtuda? |
Minul näeb see nii välja, et elan ridaelamus, mille taga on selline rõdu moodi asjandus.. ja sinna paningi arvuti.. pikendusjuhtmega toide juurde ja juhtmed ukse vahelt õue..
Jahtuda pole lasknud ja pärast soojeneda ka mitte, töötab siiamaani
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
05.01.2003 16:29:50
|
|
|
no sel juhul wiltz miks siis rekordit ei saanud teha.
eelmise rekordi ajal ju kordaja oli samuti lukus või mis?
btw, külma käes on ka suuremad fsb'd stabiilsemad. ma eelmise prosega (locked) sain fsb'ks 160
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Schlaam
HV vaatleja
liitunud: 17.09.2002
|
06.01.2003 01:55:20
|
|
|
Eelmisel aastal tegin nii, et võtsin korpuse ära, asemele valmistasin mingi papist moodustise. Ühte külge suur auk sisse, sinna augu kohale kruvisin suure 220V peal töötava kuurist leitud vendi (15*15cm). Vendi otsa suur toru, toru ots aknast välja. Siis mässisin kasti paksu suleteki sisse, vent tööle ja voila.
kuna arvutiks oli siis veel mingi celeron600, siis väga klokata ei suutnud seda... giga peale sain vist ära. Mälude ja videokaardi klokkimise tulemusi kahjuks enam ei mäleta.
lõpuks läks tuba ikka külmaks kah, nii et venti üle 20 minuti korraga sees ei saanud hoida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
06.01.2003 01:59:50
|
|
|
no sellepärast ikka ei saanudki, et kordaja oli lukus. eelmise rekordi ajal oli mul tb prose? sellel ei olnud lukus.
sain 9700 pointa, fsb oleks andnud need lisa 400-500 pointa+ kui oleks asja
98ga teinud oleks ehk veel üks 100 pointa lisa saanud;)
mul oli muidu fsb rekord kusagil 180 kandis, kylmas peaks muidugi see ka vb natuke paranema jah, oleneb, mille taha see jääb antud juhul?järgmine kord võtan ka kõik üleliigsed jupid välja.
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
06.01.2003 20:33:03
P41.8@2.9Ghz väljas @ -20°C |
|
|
Sai siis ka arvuti välja visatud (-20°C). Eemaldasin kõik mittevajaliku
(flopi, SB, CD-RW, DVD, teise HDD, TV-FM kaardi). Monitor akna
alla, arvuti rõdule ja klokkima.
Graafikakaardist ootasin natuke enamat, suurim stabiilne kiirus
engine 250@305Mhz ja memory 513@625Mhz.
Ülejäänud saavutused allpool:
---------------------------------------------------------
Parim 3DMark scoor, mille saavutasin: 13066 3D marks
P4 1.8A@2848Mhz (FSB 100@158)
256MB DDRAM PC2700 Kingston
(316Mhz, CL 2,5, Normal)
LeadTek Winfast Ti4200 64MB DDR
(engine clock - 250@303Mhz, memory clock 513@625Mhz)
Windows 2000 Proffessional
http://service.futuremark.com/compare?2k1=5554919
---------------------------------------------------------
Suurim kiirus, millega arvuti veel täiesti stabiilne oli:
P4 1.8A@2.9Ghz (FSB 100@161)
256MB DDRAM PC2700 Kingston
(322Mhz, CL 2,5, Normal)
LeadTek Winfast Ti4200 64MB DDR
(engine clock - 250@302Mhz, memory clock 513@625Mhz)
Windows 2000 Proffessional
12840 3D marks
http://service.futuremark.com/compare?2k1=5554895
---------------------------------------------------------
Suurim kiirus, millega arvuti suutis PCMark testi ära teha:
P4 1.8A@2936Mhz (FSB 100@163)
256MB DDRAM PC2700 Kingston
(326Mhz, CL 2,5, Normal)
LeadTek Winfast Ti4200 64MB DDR
(engine clock - 250@303Mhz, memory clock 513@625Mhz)
Windows 2000 Proffessional
CPU Score - 7175
Memory Score - 6137
HDD Score - 803
http://service.futuremark.com/compare?pcm=988130
---------------------------------------------------------
Parimad saavutused soojas toas (arvuti täiesti stabiilne):
P4 1.8A2467Mhz (FSB 100@137)
256MB DDRAM PC2700 Kingston
(364Mhz, CL 2, Ultra)
LeadTek Winfast Ti4200 64MB DDR
(engine clock - 250@286Mhz, memory clock 513@609Mhz)
Windows 2000 Proffessional
Suurim 3D Mark scoor:
12644 3D marks
http://service.futuremark.com/compare?2k1=5555056
Suurim mälu kiirus:
CPU Score 6087
Memory Score 6243
HDD Score 843
http://service.futuremark.com/compare?pcm=988168
---------------------------------------------------------
P4 1.8A2817Mhz (FSB 100@156)
256MB DDRAM PC2700 Kingston
(312Mhz, CL 2,5, Normal)
LeadTek Winfast Ti4200 64MB DDR
(engine clock - 250@286Mhz, memory clock 513@609Mhz)
Windows 2000 Proffessional
Suurim protsessori kiirus:
CPU Score 6864
Memory Score 5839
HDD Score 845
http://service.futuremark.com/compare?pcm=988177
---------------------------------------------------------
_________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
06.01.2003 20:57:26
|
|
|
mis protsessori ja chipseti temperatuur oli, need oleks ka huvitavad teada
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
06.01.2003 21:14:43
|
|
|
Chipset oli ~4°C ja prose ~6-12°C
_________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
07.01.2003 00:59:50
|
|
|
kule mis sul on eriti intellekstsed jubinad vai?
" P4 1.8A@2.9Ghz (FSB 100@161) "
meili kui tahad 8)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
07.01.2003 01:29:46
|
|
|
Tavaline 1.8Ghz Northwood prose koos inbox cooleriga. Olin juba asjaga nii tuhinas, et lootsin 3Ghz kätte saada.
_________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
07.01.2003 01:54:03
|
|
|
tegelt võiks arvuti külmkappi sisse ehitada ju.
selline minikülmik nagu rekadel
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
07.01.2003 02:27:23
|
|
|
See on mõttetult keeruline kuna cd-rw, dvd ja flopi ei taha eriti külma, peab need arvutist eraldama.
Endal plaanis, kunagi kui rahaline seis võimaldab, vesijahutus muretseda, siis ei ole 1.8@2.8Ghz mingeid temperatuuri probleeme. Kui ma toas sellise kiirusega testisin, siis ma isegi ei viitsinud tempi vaadata, üle 55°C igal juhul ei läinu, sest muidu oleks karjuma pistnud.
PS! Ilma korraliku (PC3500) mäluta ei ole üle 2,4Ghz üldse mõtet klokkida, sest see ei anna praktiliselt mdagi juurde.
_________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
07.01.2003 04:33:45
|
|
|
| tavaline vesujahuts sul hui -kraade annab, mõtle loogiliselt, ega ta ausalt öeldes ei anna üldse niivõrd märgatavalt madalamat tempi kui õhk.
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kk
HV veteran

liitunud: 30.03.2002
|
07.01.2003 07:57:27
|
|
|
Kuulge nüüd räägitakse juba ilmajaamast, et mõnes Eesti osas -35 C.... kas sõidate uusi rekordeid jahtima?
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
3 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
07.01.2003 13:55:50
|
|
|
heh, peris hea:) siiski, vähemalt minu ja minu recide tegemise juures ei olegi see -35 enam oluline, õigemini, ma ei saakski sellega teste teha, või saaks sitemad tulemused. nimelt, kui keegi viicis mu pikka posti siin teemas lugeda, sis see jahutus, mida kasutan, ei käix -35ga enam vabsee ringi, mul pole lihtsalt nii võimsaid trafosid kodus ja ma arvan, et kasulikum on siiskinati "soojemat" õhku sinna rakikate peale lükata kui lihtsalt kylmema õhu käes neil seista lasta.
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
07.01.2003 14:03:11
|
|
|
| Mnjaa, mina oma masinat küll Lõuna-Eesti - 31 kraadise pakase kätte ei viiks... Kaob teine veel 60 cm lumeuputuse sisse ära... Ja mis ma siis edasi teeks?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
07.01.2003 14:37:25
|
|
|
Lihtsalt ei viitsi enam katsetada, sest ei usu, et 1.8 Northwood prose üle 2,9Ghz stabiilselt tööle saan. Parema graafikakaardi ja mäluga võiks küll natuke punne taga ajada, aga jah...
PS on arvutist üleliigsete asjade välja keeramine ka natuke tülikas - ma ei hakka küll proovima, kuidas Lite-On kõrvetaja -30°C plaate kõrvetab.
_________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
07.01.2003 19:34:56
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
| see jahutus, mida kasutan, ei käix -35ga enam vabsee ringi |
mis lisajahutusest sa veel -35 kraadi juures räägid???
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
07.01.2003 19:39:24
|
|
|
mingi uus rekord oli ka -38
a kas keegi äkki prooviks vedelämmastikuga jahutada?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
07.01.2003 19:52:04
|
|
|
| g-nome kirjutas: |
| mingi uus rekord oli ka -38 |
krt.. meil saaremaal nüüd temp äkki lambist tõusis nii -3 kanti
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
07.01.2003 20:02:26
|
|
|
temp tõuseb jah. tartus -12 praegu.
See aga tähendab, et mul tänaseks plaanitud 14+K
üritus jääb ära
good thing is:
auto on üles sulanud ja läheb jälle käima
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
08.01.2003 05:05:29
|
|
|
| -35 juures ei räägigi enam mingist lisajahutsest, see ei lähex mul enam pöördesse sis.
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|