Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  õhkjahutus @ -10 kraadi :) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 04.01.2003 03:07:48 õhkjahutus @ -10 kraadi :) vasta tsitaadiga

et kõik ausalt ära rääkida pean alustama sellest, et mulle käis õudselt närvidele, et arvuti pole üle 1700 megaherzi eriti stabiilselt tahtnud töötada ja üle 1800 pole üldse windowsisse läinud ja umbes seal kandis sai ka raali võime post-ida otsa icon_cry.gif

täna varahommikul kell 01:15 tuli mõte katsetada siis kuda mu arvuti käitub kui vaesekesel lasta õues tööle minna.
niisiis mõeldud, tehtud.. õues -20 kraadi, päris head miinused ka icon_smile.gif
kast siis õue, juhtmed tuppa ja power-on

alguses tegin nn. "how high can you go" teste. varasemad rekordid löödi kohe esimesel katsel, tulemuseks siis 1867MHz wcpuid + sandra arithmetic bench
siis sai katsetatud nii- ja naapidi, aga küll pole mälu kõrget FSB-d välja kannatanud või prose kõrget kordajat icon_cry.gif (sellepärast olekski corsairi pc-3500 pulka vaja)
lõpuks jäi sellekordseks rekordiks, millega winni üles tuldi ja ka mõningat stabiilsust näidati 1911MHz icon_biggrin.gif thumbs_up.gifwcpuid

lisaks ka natuke videokaartide maailmast icon_smile.gif, minu pov gf3ti200, mis varasemalt ilma artefaktideta või kokkujooksmisteta üle 230/520 ei läinud, tegi nüüd 3dmarki ära ka 260/560-ga icon_smile.gif, tulemus paranes võrreldes eelmise rekordiga (9000 kandis) küll ainult umbes 300 punkti võrra, aga tulemus seegi, uus rekord siis 9345 3dmark prntscrn

siis ka natuke "how low can you go" testidest - prose miinimumiks sain -10 kraadi celsiust (600MHz@1.5V)

lõpuks olid jäsemed nii jäätunud, et ei suutnud windowsisse tulles enam parooligi sisse toksida, et sisse logida ja sealkohal jäidki selleks korraks minu katsetused pooleli icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siil udus
HV veteran
Siil udus

liitunud: 22.07.2002




sõnum 04.01.2003 12:15:08 vasta tsitaadiga

no selge nüüd siis tõstke kõik amd omanikud oma kastid lumme siis on cloccumine parem, muidu päris huvitv nn test.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2003 12:22:09 vasta tsitaadiga

njah, ma ise ajasin (samal meetodil) oma prose 1980'ga wini
3Dmargi tegi ära 1950'ga.
stabiilseks fsb'ks saavutasin award winning 195mhz'i 8)
kussjuures mälud olis selle kiirusega ikka veel ultra timingute juures thumbs_up.gif

videoga sama lugu: 324/648 <- tehke järgi 4ns mäludega icon_biggrin.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 04.01.2003 12:56:46 vasta tsitaadiga

Siil udus kirjutas:
no selge nüüd siis tõstke kõik amd omanikud oma kastid lumme siis on cloccumine parem, muidu päris huvitv nn test.

Ei tea miks aint AMD omanikud. Kas siis Intel ei vajagi jahutust OC peale???
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gunnar41
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2002




sõnum 04.01.2003 14:36:17 vasta tsitaadiga

No siis peadki tegema nii, et monitor akna ääres ja arvuti õues. Prooviks ka oma arvutit veel klokkida, kuid pole nii pikki juhtmeid, et 3 korrusest maale ulataks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stan88
HV vaatleja


liitunud: 09.03.2002




sõnum 04.01.2003 14:44:16 vasta tsitaadiga

sommid ei pea oma arvuteid praegu väljagi tassima, isegi ventikad lülitatakse välja icon_confused.gif
_________________
--/ stan88 /--
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2003 15:05:26 vasta tsitaadiga

Eeldan et see teil ainult ajutiselt v2ljas , kui ei siis kuidas te õhuniiskuse vastu võitlete?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2003 15:16:20 vasta tsitaadiga

no vot see niiskus rsk.
Muidu tõstaks kasti praegu aknataha aknalauale ja naudiks 2GHz AMD powaat.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 04.01.2003 15:45:45 vasta tsitaadiga

mul enda kast on aknalaual,seespool muidugi ja 1,4TB ilusti 31kraadi kui aken õrnalt paokil. thumbs_up.gif
_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 04.01.2003 15:51:23 vasta tsitaadiga

Aknal klaas eest ära ja plekk asemele(1x). (Soovitavalt väike aken). Kastil külje kaan maha ja avaga vastu plekki ning jahutus missugune.
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 04.01.2003 16:20:43 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
njah, ma ise ajasin (samal meetodil) oma prose 1980'ga wini
3Dmargi tegi ära 1950'ga.
stabiilseks fsb'ks saavutasin award winning 195mhz'i 8)
kussjuures mälud olis selle kiirusega ikka veel ultra timingute juures thumbs_up.gif

videoga sama lugu: 324/648 <- tehke järgi 4ns mäludega icon_biggrin.gif


sul on ju Corsairi 434MHz mälu, mul Apaceri 266MHz ja cpu megahertside poolest sul peaaegu sabas icon_wink.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2003 17:24:41 vasta tsitaadiga

a sul ju tbred kah icon_confused.gif
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 04.01.2003 17:34:47 vasta tsitaadiga

hmm.. ei ole t-bred, mul on palomino
muide, mis stepping sul on Nu?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2003 18:44:01 vasta tsitaadiga

AGOIA
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2003 19:07:15 vasta tsitaadiga

heh icon_biggrin.gif mul on tuas PC P4 2GHz @ 2.7GHz, vint on 3309 rpm peal...
kuumus on 28 startimisel ja 32 pärast 24 tundi.. muidugi prose on 100% kasutusel icon_biggrin.gif

_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2003 19:08:18 vasta tsitaadiga

vanarebane kirjutas:
heh icon_biggrin.gif mul on tuas PC P4 2GHz @ 2.7GHz, vint on 3309 rpm peal...
kuumus on 28 startimisel ja 32 pärast 24 tundi.. muidugi prose on 100% kasutusel icon_biggrin.gif
vint icon_lol.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 04.01.2003 19:35:37 vasta tsitaadiga

eriti aeglane vint siis icon_lol.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2003 21:07:08 vasta tsitaadiga

DoS kirjutas:
eriti aeglane vint siis icon_lol.gif


Heh.. mul on Tt Volcano 7+.. ni et ära mõlise... asi on aeglane sellepärast et mul ei ole vaja et ta lõugaks, niisis panin Low peale

_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2003 21:10:25 vasta tsitaadiga

vanarebane kirjutas:
DoS kirjutas:
eriti aeglane vint siis icon_lol.gif


Heh.. mul on Tt Volcano 7+.. ni et ära mõlise... asi on aeglane sellepärast et mul ei ole vaja et ta lõugaks, niisis panin Low peale


klge noormees valige sõnu ... ise ütlesid selge sõnaga, et "vint on 3309 rpm peal... "

vint ehk kõvaketas ... või mida sina mõtled vindi all icon_confused.gif ...
kui sa oleksid öelnud et vEnt, siis oleksid kõik kenasti aru saanud icon_wink.gif
btw: segi see ei saanud minna, sest E ja I täht ei asu klaveril kõrvuti icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 04.01.2003 21:55:18 vasta tsitaadiga

tommionu kirjutas:
btw: segi see ei saanud minna, sest E ja I täht ei asu klaveril kõrvuti icon_wink.gif

aga tal äkki moditud klaver... icon_wink.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2003 22:00:27 vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
tommionu kirjutas:
btw: segi see ei saanud minna, sest E ja I täht ei asu klaveril kõrvuti icon_wink.gif

aga tal äkki moditud klaver... icon_wink.gif


ma paar päeva puhastasin klafkat ja võtsin nupud välja, ladusin ritta aga mu koer "pauka" ajas need segamini, ex ma vahetan e ja i ära, ehk i ja e icon_confused.gif

_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2003 00:49:43 vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
tommionu kirjutas:
btw: segi see ei saanud minna, sest E ja I täht ei asu klaveril kõrvuti icon_wink.gif

aga tal äkki moditud klaver... icon_wink.gif


Tal võib QWERTY klahvi asetuse asemel DVORAK asetus olla - seal on klahvid nii "E" "U" "I", nii et võib segi küll minna. IRW
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2003 04:45:23 vasta tsitaadiga

uut teemat ei hakka tegema, kuigi oli muidu plaanis. aga näe, nüüd täpselt minu teema juba olemas icon_lol.gif

räägix sis ka natuke oma klokkimis-katsetustest eelmisel aastal;)
olukord oli nagu DoS'lgi, viisin arvuit maale, verandasse=-10 temp!
eesmärk oli 3dm'i järjekordne rekord püstitada, ehk sis klokkida video ja siin as high as it would go 8)

tulemused olid üllatavad, nagu eelnevatel samade testide tegijatelgi siin, video uued rekordid järgmised 322 core, 660 memory stabiilselt ja ilma artideta! (vanad rekordid vastavalt 308/640)

to nu: tegin järgi, ja ikka olen sust ees nati icon_biggrin.gif oi ma olen rahul icon_lol.gif

aga nüüd räägime probleemidest, neid oli umbes täpselt 3 ja need olid järgmised:
1. muretsesin hdd pärast, et see ei pruugi nii kylmas enam ringi käma hakata(väike probleem). nagu selgus, see polnudki probleem, ses tasi lasi -10'ga ilusti:)
2. minu hiiglasliku fordi tsentrifugaal-fan'i mootoris muutus määre nii paxux, et sellel elu sees hoidmisex tuli kasutada suurt veoki akut paralleelselt 2 alaldiga!!! vastasel juhul see lihtsalt seiskus:(see oli suurem probleem)
3. eriti ahastama pani see, kui nägin, et rage3d oc'er ei lase mälule anda suuremat kiirust kui 329mhz icon_eek.gif icon_evil.gif icon_confused.gif thumbs_down.gif nii jäigi minu tulemus fuking proge taha icon_cry.gif (see oli väga suur probleem)

üks probleem oli veel, ise seal mazina taga tegutsemine oli väga vaevarikas;)


3dm'i rekord jäi saamata, kuna siini kiirendada ei saanud, mu xp'l oli kordaja teadagi kinni(ei tea mix ma loll arvasin et see lahti on?)
samuti ei saavutanud ma tänu rage3d'le maximum memory clocki, kuid tulemusega olen siiski sitax rahul:)
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 05.01.2003 05:06:19 vasta tsitaadiga

kuna lubatakse jätkuvat ilma külmenemist, siis kõik muudkui arvutid õue ja ülekiirendama icon_smile.gif
peaks ühe õhtu veel ette võtma ja siis veel enda rekordeid püstitama
aga ennem tuleb välja mõelda see, kuidas saada arvuti õue nii, et uks praokile ei jääks ja külm tuppa ei tuleks ja lisaks peaks tegema ka kaugjuhitava clear cmos'i icon_smile.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 05.01.2003 12:26:56 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
Aknal klaas eest ära ja plekk asemele(1x). (Soovitavalt väike aken). Kastil külje kaan maha ja avaga vastu plekki ning jahutus missugune.
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif



ma teen väikse upgrade siia...

sellele plekkile puurid põningad augud ja kruvid emme sinna külge, video teed nii, et lõikad pleki sisse ava , kuhu topid video (pesaga sissepoole ofkoos)

ja ei pea ei mingisugust akend paokil hoidma icon_razz.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2003 12:31:29 vasta tsitaadiga

nii nii Wiltz
kui sa 3D marki ei teinud, kus sa siis tead, et sellised klokid
stabiilsed olid? lasid mingi mängu korra käima icon_confused.gif

btw, väljas on -21 täna nii et vb tuleb uus üritus siit poolt icon_evil.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 05.01.2003 12:57:44 vasta tsitaadiga

eh...kuidas see nagu täpselt välja näeb...,et arvuti õue viite? ma paremal juhul saaksin rõdu kasutada...ja kui te kasti rõdule viit...siis kas enne viimist lasete arvuti maha jahtuda?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2003 14:15:06 vasta tsitaadiga

mina tõstsin lahtise korpusega arvuti lihtsalt aknalauale. aken muidugi lahti.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2003 15:29:21 vasta tsitaadiga

to nu:
oot, mix sa arvad, et ma 3dmarki ei teinud, tegin loomulikult, oma paarkümmend korda icon_eek.gif ???
kas minu eile öösel kirjut. textist jäi selline mulje, et ei teinudki?

muide, ma kavatsen varsti dry ice või vedela lämmastikuga katsetama hakata icon_lol.gif
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 05.01.2003 16:06:52 vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
eh...kuidas see nagu täpselt välja näeb...,et arvuti õue viite? ma paremal juhul saaksin rõdu kasutada...ja kui te kasti rõdule viit...siis kas enne viimist lasete arvuti maha jahtuda?


Minul näeb see nii välja, et elan ridaelamus, mille taga on selline rõdu moodi asjandus.. ja sinna paningi arvuti.. pikendusjuhtmega toide juurde ja juhtmed ukse vahelt õue..
Jahtuda pole lasknud ja pärast soojeneda ka mitte, töötab siiamaani icon_smile.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2003 16:29:50 vasta tsitaadiga

no sel juhul wiltz miks siis rekordit ei saanud teha.
eelmise rekordi ajal ju kordaja oli samuti lukus või mis?


btw, külma käes on ka suuremad fsb'd stabiilsemad. ma eelmise prosega (locked) sain fsb'ks 160

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Schlaam
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2002




sõnum 06.01.2003 01:55:20 vasta tsitaadiga

Eelmisel aastal tegin nii, et võtsin korpuse ära, asemele valmistasin mingi papist moodustise. Ühte külge suur auk sisse, sinna augu kohale kruvisin suure 220V peal töötava kuurist leitud vendi (15*15cm). Vendi otsa suur toru, toru ots aknast välja. Siis mässisin kasti paksu suleteki sisse, vent tööle ja voila.

kuna arvutiks oli siis veel mingi celeron600, siis väga klokata ei suutnud seda... giga peale sain vist ära. Mälude ja videokaardi klokkimise tulemusi kahjuks enam ei mäleta.

lõpuks läks tuba ikka külmaks kah, nii et venti üle 20 minuti korraga sees ei saanud hoida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2003 01:59:50 vasta tsitaadiga

no sellepärast ikka ei saanudki, et kordaja oli lukus. eelmise rekordi ajal oli mul tb prose? sellel ei olnud lukus.
sain 9700 pointa, fsb oleks andnud need lisa 400-500 pointa+ kui oleks asja
98ga teinud oleks ehk veel üks 100 pointa lisa saanud;)

mul oli muidu fsb rekord kusagil 180 kandis, kylmas peaks muidugi see ka vb natuke paranema jah, oleneb, mille taha see jääb antud juhul?järgmine kord võtan ka kõik üleliigsed jupid välja.
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2003 20:33:03 P41.8@2.9Ghz väljas @ -20°C vasta tsitaadiga

Sai siis ka arvuti välja visatud (-20°C). Eemaldasin kõik mittevajaliku
(flopi, SB, CD-RW, DVD, teise HDD, TV-FM kaardi). Monitor akna
alla, arvuti rõdule ja klokkima.

Graafikakaardist ootasin natuke enamat, suurim stabiilne kiirus
engine 250@305Mhz ja memory 513@625Mhz.

Ülejäänud saavutused allpool:

---------------------------------------------------------

Parim 3DMark scoor, mille saavutasin: 13066 3D marks

P4 1.8A@2848Mhz (FSB 100@158)

256MB DDRAM PC2700 Kingston
(316Mhz, CL 2,5, Normal)

LeadTek Winfast Ti4200 64MB DDR
(engine clock - 250@303Mhz, memory clock 513@625Mhz)

Windows 2000 Proffessional

http://service.futuremark.com/compare?2k1=5554919
---------------------------------------------------------

Suurim kiirus, millega arvuti veel täiesti stabiilne oli:

P4 1.8A@2.9Ghz (FSB 100@161)

256MB DDRAM PC2700 Kingston
(322Mhz, CL 2,5, Normal)

LeadTek Winfast Ti4200 64MB DDR
(engine clock - 250@302Mhz, memory clock 513@625Mhz)

Windows 2000 Proffessional

12840 3D marks

http://service.futuremark.com/compare?2k1=5554895

---------------------------------------------------------

Suurim kiirus, millega arvuti suutis PCMark testi ära teha:

P4 1.8A@2936Mhz (FSB 100@163)

256MB DDRAM PC2700 Kingston
(326Mhz, CL 2,5, Normal)

LeadTek Winfast Ti4200 64MB DDR
(engine clock - 250@303Mhz, memory clock 513@625Mhz)

Windows 2000 Proffessional

CPU Score - 7175
Memory Score - 6137
HDD Score - 803

http://service.futuremark.com/compare?pcm=988130

---------------------------------------------------------

Parimad saavutused soojas toas (arvuti täiesti stabiilne):


P4 1.8A2467Mhz (FSB 100@137)

256MB DDRAM PC2700 Kingston
(364Mhz, CL 2, Ultra)

LeadTek Winfast Ti4200 64MB DDR
(engine clock - 250@286Mhz, memory clock 513@609Mhz)

Windows 2000 Proffessional

Suurim 3D Mark scoor:

12644 3D marks

http://service.futuremark.com/compare?2k1=5555056

Suurim mälu kiirus:

CPU Score 6087
Memory Score 6243
HDD Score 843

http://service.futuremark.com/compare?pcm=988168

---------------------------------------------------------

P4 1.8A2817Mhz (FSB 100@156)

256MB DDRAM PC2700 Kingston
(312Mhz, CL 2,5, Normal)

LeadTek Winfast Ti4200 64MB DDR
(engine clock - 250@286Mhz, memory clock 513@609Mhz)

Windows 2000 Proffessional

Suurim protsessori kiirus:

CPU Score 6864
Memory Score 5839
HDD Score 845

http://service.futuremark.com/compare?pcm=988177

---------------------------------------------------------

_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.01.2003 20:57:26 vasta tsitaadiga

mis protsessori ja chipseti temperatuur oli, need oleks ka huvitavad teada icon_smile.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2003 21:14:43 vasta tsitaadiga

Chipset oli ~4°C ja prose ~6-12°C
_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 07.01.2003 00:59:50 vasta tsitaadiga

kule mis sul on eriti intellekstsed jubinad vai?

" P4 1.8A@2.9Ghz (FSB 100@161) "

meili kui tahad 8)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2003 01:29:46 vasta tsitaadiga

Tavaline 1.8Ghz Northwood prose koos inbox cooleriga. Olin juba asjaga nii tuhinas, et lootsin 3Ghz kätte saada.
_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 07.01.2003 01:54:03 vasta tsitaadiga

tegelt võiks arvuti külmkappi sisse ehitada ju.
selline minikülmik nagu rekadel
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2003 02:27:23 vasta tsitaadiga

See on mõttetult keeruline kuna cd-rw, dvd ja flopi ei taha eriti külma, peab need arvutist eraldama.

Endal plaanis, kunagi kui rahaline seis võimaldab, vesijahutus muretseda, siis ei ole 1.8@2.8Ghz mingeid temperatuuri probleeme. Kui ma toas sellise kiirusega testisin, siis ma isegi ei viitsinud tempi vaadata, üle 55°C igal juhul ei läinu, sest muidu oleks karjuma pistnud.

PS! Ilma korraliku (PC3500) mäluta ei ole üle 2,4Ghz üldse mõtet klokkida, sest see ei anna praktiliselt mdagi juurde.

_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2003 04:33:45 vasta tsitaadiga

tavaline vesujahuts sul hui -kraade annab, mõtle loogiliselt, ega ta ausalt öeldes ei anna üldse niivõrd märgatavalt madalamat tempi kui õhk.
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kk
HV veteran
kk

liitunud: 30.03.2002




sõnum 07.01.2003 07:57:27 vasta tsitaadiga

Kuulge nüüd räägitakse juba ilmajaamast, et mõnes Eesti osas -35 C.... kas sõidate uusi rekordeid jahtima? icon_smile.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2003 13:55:50 vasta tsitaadiga

heh, peris hea:) siiski, vähemalt minu ja minu recide tegemise juures ei olegi see -35 enam oluline, õigemini, ma ei saakski sellega teste teha, või saaks sitemad tulemused. nimelt, kui keegi viicis mu pikka posti siin teemas lugeda, sis see jahutus, mida kasutan, ei käix -35ga enam vabsee ringi, mul pole lihtsalt nii võimsaid trafosid kodus icon_cry.gif ja ma arvan, et kasulikum on siiskinati "soojemat" õhku sinna rakikate peale lükata kui lihtsalt kylmema õhu käes neil seista lasta.
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 07.01.2003 14:03:11 vasta tsitaadiga

Mnjaa, mina oma masinat küll Lõuna-Eesti - 31 kraadise pakase kätte ei viiks... Kaob teine veel 60 cm lumeuputuse sisse ära... Ja mis ma siis edasi teeks?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2003 14:37:25 vasta tsitaadiga

Lihtsalt ei viitsi enam katsetada, sest ei usu, et 1.8 Northwood prose üle 2,9Ghz stabiilselt tööle saan. Parema graafikakaardi ja mäluga võiks küll natuke punne taga ajada, aga jah...

PS on arvutist üleliigsete asjade välja keeramine ka natuke tülikas - ma ei hakka küll proovima, kuidas Lite-On kõrvetaja -30°C plaate kõrvetab.

_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 07.01.2003 19:34:56 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
see jahutus, mida kasutan, ei käix -35ga enam vabsee ringi


mis lisajahutusest sa veel -35 kraadi juures räägid??? icon_eek.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 07.01.2003 19:39:24 vasta tsitaadiga

mingi uus rekord oli ka -38
a kas keegi äkki prooviks vedelämmastikuga jahutada?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 07.01.2003 19:52:04 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
mingi uus rekord oli ka -38

krt.. meil saaremaal nüüd temp äkki lambist tõusis nii -3 kanti
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2003 20:02:26 vasta tsitaadiga

temp tõuseb jah. tartus -12 praegu.
See aga tähendab, et mul tänaseks plaanitud 14+K
üritus jääb ära icon_sad.gif

good thing is:
auto on üles sulanud ja läheb jälle käima thumbs_up.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2003 05:05:29 vasta tsitaadiga

-35 juures ei räägigi enam mingist lisajahutsest, see ei lähex mul enam pöördesse sis.
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  õhkjahutus @ -10 kraadi :) mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.