Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  AthlonXP 2100+ klokkamine: Kas keegi on proovinud? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
andi
HV vaatleja
andi

liitunud: 24.12.2002




sõnum 30.12.2002 03:20:46 AthlonXP 2100+ klokkamine: Kas keegi on proovinud? vasta tsitaadiga

Mul siis:
AMD AthlonXP 2100+ (1733MHz)
CoolerMaster CPU Cooler CP5-7JD1B-OL for AMD K7 2600+ vasest alusega 60x80 Ball Bearing CoolerMaster 200,00
EP-8KHAL, VIA KT266A
DDRAM 256MB DIMM 266 PC2100 CL2.5 DDR PQI
NVIDIA GeForce2 MX/MX 400 32MB

JA proovisin selle prose siini kiirust tõsta ja sain stabiilsuse 140MHz -l. See teeb 1.82GHz siis. Enamat üritades jooksis ta alati 3-4 min peale windowsi laadimist kinni. Voldid tõstsin 1,8-le. KAs tõesti nii vähe saabki XP 2100+ klokkida. Olen sellel alal alles algaja. Ja kõik kellel sama prosega kogemusi ja ka kõik teised asjatundlikumad inimesed võiksid lahkelt näpunäiteid jagada, et sellest korraliku tulemuse saada!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2002 10:16:16 vasta tsitaadiga

Kindlasti saab rohkem klokkida aga mitte selle jahutusega.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andi
HV vaatleja
andi

liitunud: 24.12.2002




sõnum 30.12.2002 12:13:46 vasta tsitaadiga

Aga temperatuur püsib stabiilselt 45 kraadi ümber
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2002 12:24:06 vasta tsitaadiga

seda on ikka palju.
näiteks mul üle 1850 ei lähe kuigi temp on alla 50.
AGA kui viin tempi 10°C juurde töötab ka 1980MHz'i

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andi
HV vaatleja
andi

liitunud: 24.12.2002




sõnum 30.12.2002 12:36:26 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt peaks ta ju ka 90 C juures veel töötama. Aga kas nedne mälude ja AGP/PCI siinide kruttimine ei annaks praegu tulemust?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Earl
Kreisi kasutaja
Earl

liitunud: 22.04.2002




sõnum 30.12.2002 13:02:45 vasta tsitaadiga

Mul ka XP2100+ (vt. profiil) ning ka ei õnnestu stabiilselt üle 1820MHz kätte saada, temperatuurid on isegi kõrgemad - üle 50 kraadi - kuna jooksutan pidevalt SETI-t. Hetkel on FSB 139, kuna 140 pealt esines hangumisi, seda just SETI andmepaketi alguses.
Mis teha, XP2100+ on Palomino seeriast viimane ja kõige suurema soojuseraldusega, Thoroughbred XP2200+ maksab aga juba 1k rohkem.

_________________
The early bird might get the worm but the second mouse gets the cheese
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andi
HV vaatleja
andi

liitunud: 24.12.2002




sõnum 30.12.2002 15:13:21 vasta tsitaadiga

EARL : sulle selline teemaväline küsimus, et mis masinaid sa SETImisel kasutad, et keskmine läbitöötamise aeg on sul 2h kopikatega
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2002 15:22:05 Re: AthlonXP 2100+ klokkamine: Kas keegi on proovinud? vasta tsitaadiga

... proovisin selle prose siini kiirust tõsta ja sain stabiilsuse 140MHz -l. See teeb 1.82GHz siis. Enamat üritades jooksis ta alati 3-4 min peale windowsi laadimist kinni. Voldid tõstsin 1,8-le. KAs tõesti nii vähe saabki XP 2100+ klokkida. Olen sellel alal alles algaja. Ja kõik kellel sama prosega kogemusi ja ka kõik teised asjatundlikumad inimesed võiksid lahkelt näpunäiteid jagada, et sellest korraliku tulemuse saada![/quote]

See nagu rohkem selline "standard" värk mida iga analoogne prose võimaldab. (Ka mul endal)
Kui tõsisemalt tahad klokkida alusta prose kordaja lahtitegemisest ja jahutusest.
PS. Klokkimine on "haigus" mis aja jooksul möödub. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andi
HV vaatleja
andi

liitunud: 24.12.2002




sõnum 30.12.2002 15:28:20 vasta tsitaadiga

Kas siis tõesti ilma väevõimuta(kordajate avamiseta), selle tegelasega mängida ei anna???
Kättpidi kallale ei tahaks minna, sai alles soetatud.
Ootaks veel arvamusi!
Selline küsimus ka, et äkki jääb mul asi NVIDIA GeForce2 MX/MX 400 32MB taha pidama?

Või hoopis DDRAM 256MB DIMM 266 PC2100 CL2.5 DDR PQI on probleemiks!

Kas CPUcool äkki mingeid + annab, minul ta jookseb igatahes kinni, kuna minu emaplaati tema nimekirjas pole icon_cry.gif EP-8KHAL+, VIA KT266A
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2002 15:36:07 vasta tsitaadiga

Selline küsimus ka, et äkki jääb mul asi NVIDIA GeForce2 MX/MX 400 32MB taha pidama?

Mängimine jääb Sul küll selle pulga taha enamasti.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andi
HV vaatleja
andi

liitunud: 24.12.2002




sõnum 30.12.2002 15:38:57 vasta tsitaadiga

Mitte niivõrd mängimine, aga näiteks see kui 142 fbs juures kinni arvuti kiilub!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2002 15:46:59 vasta tsitaadiga

andi kirjutas:
Mitte niivõrd mängimine, aga näiteks see kui 142 fbs juures kinni arvuti kiilub!


fsb 140MHz saavutamine "just like that" on nagu piisav saavutus selliste pulkadega. Edasised tulemused on saavutatavad juba kordaja lahtimuukimisega jne.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 30.12.2002 15:48:55 vasta tsitaadiga

andi kirjutas:
Mitte niivõrd mängimine, aga näiteks see kui 142 fbs juures kinni arvuti kiilub!


Proovi veel pinget juurde anda, 1.9V näiteks. Mul ka XP1900+ ei tahtnud ennem hästi 1,733 (XP2100+) peal joosta, isegi 1,825V pani aeg-ajalt suvalises kohas pange (pilt jäi seisma ja aitas ainult reset). 1,9V peal aga sellist probleemi enam pole. Jahuti on TT Volcano 7+ ("low" peal, küljekaan lahti).
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2002 16:22:29 vasta tsitaadiga

predator kirjutas:
andi kirjutas:
Mitte niivõrd mängimine, aga näiteks see kui 142 fbs juures kinni arvuti kiilub!


Proovi veel pinget juurde anda, 1.9V näiteks...


Jälgi ikka temperatuuri ka peale seda. beer_yum.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Earl
Kreisi kasutaja
Earl

liitunud: 22.04.2002




sõnum 30.12.2002 16:40:49 vasta tsitaadiga

andi kirjutas:
EARL : sulle selline teemaväline küsimus, et mis masinaid sa SETImisel kasutad, et keskmine läbitöötamise aeg on sul 2h kopikatega

Sulle selline teemaväline vastus, et seda küsitakse minu käest pidevalt ning olen asja ca 3 korda HV Seti foorumis seletanud, näiteks siin.

_________________
The early bird might get the worm but the second mouse gets the cheese
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juser
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2001




sõnum 30.12.2002 16:50:28 vasta tsitaadiga

See võib ka lihtsalt proses kinni olla.
Mul oli XP1700+ ja jooksis 152 FSB stabiilselt
Nüüd on XP2000+ ja 140 FSB jookseb kinni.
Riistvara kõik sama, ainult prose erinev, temp ka norm. 43-45.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andi
HV vaatleja
andi

liitunud: 24.12.2002




sõnum 30.12.2002 17:44:10 vasta tsitaadiga

[/quote]

Proovi veel pinget juurde anda, 1.9V näiteks. Mul ka XP1900+ ei tahtnud ennem hästi 1,733 (XP2100+) peal joosta, isegi 1,825V pani aeg-ajalt suvalises kohas pange (pilt jäi seisma ja aitas ainult reset). 1,9V peal aga sellist probleemi enam pole. Jahuti on TT Volcano 7+ ("low" peal, küljekaan lahti).[/quote]

Ei olnud ka pinge tõstmisest tolku. Panin 1.9 ja 141 FSB ja paneb pange. Temp oli 50-55 C. Kas siis tulebki välja, et 140FSB on selle prose lagi või aitab veel näiteks CPUCool???
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andi
HV vaatleja
andi

liitunud: 24.12.2002




sõnum 30.12.2002 17:46:14 vasta tsitaadiga

Selline küsimus ka kohe, et kas keegi on Eestimaa pinnal XP 2100+ kordajad lahti teinud?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 30.12.2002 18:00:06 vasta tsitaadiga

Mul on Athlon XP 2000+ (12.5 x 133) ja viimane stabiilne siinikiirus oli mul 147 MHz. SETI@home on koguaeg töös ja CPU oli miski 62C vist. Proset jahutan Thermaltake Volcano 7+'ga. Gigabyte GA-7VRXP emaplaat, Apacer 256 MB DDR-333 MHz CL 2.5 ja miski vana laenatud ASUS V3880 Deluxe (nVidia RIVA TNT2 Ultra chip) graafikakaart.

Windowsi sain ülesse ka 149 MHz'ga, kuid siis polnud enam asi stabiilne.. 148 MHz, oli selline kahtlane.. Nagu töötas ja nagu ei töötanud kah..

Lihtsalt kiired arvutused et oleks ülevaatlikum:
12.5 x 147 MHz = 1837,5 MHz
12.5 x 148 MHz = 1850 MHz
12.5 x 149 MHz = 1862,5 MHz

Hetkel siiski töötab default settingutega ehk siis:
12.5 x 133 MHz = 1662,5 MHz


viimati muutis tonism 30.12.2002 21:17:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 30.12.2002 19:19:14 vasta tsitaadiga

XP2100+ kui alumisi kordistajaid lahti tahad saada vaja ka L10 mod teha.
1900MHz 1,85-1,9v. on täiesti normaalne.Hea cooler muidugi vajalik,sellega mis sul praegu,pole mõtet jamadagi.Volcano7+ jääb ka lahjaks.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andi
HV vaatleja
andi

liitunud: 24.12.2002




sõnum 30.12.2002 19:25:33 vasta tsitaadiga

selline asi ka juhtus kogu selle klokkimise tulemusena, et start menüü paneb XP all pange. Näitab pooltel progedel, et alles installitud, kuigi juba ammu on, ja isegi peale proge käimitamist ta seda jura ära ei võta.

Kuidas see korda saada?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 30.12.2002 20:37:02 vasta tsitaadiga

andi kirjutas:
selline asi ka juhtus kogu selle klokkimise tulemusena, et start menüü paneb XP all pange. Näitab pooltel progedel, et alles installitud, kuigi juba ammu on, ja isegi peale proge käimitamist ta seda jura ära ei võta.

Kuidas see korda saada?


Uus WinXP install äkki abiks.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andi
HV vaatleja
andi

liitunud: 24.12.2002




sõnum 30.12.2002 20:40:25 vasta tsitaadiga

Miski muu ei ei aitagi või? icon_cry.gif
Kas lõi registrid sassi siis või?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 31.12.2002 01:31:59 vasta tsitaadiga

ei, sellest saab ülilihtsalt lahti, lihtsalt tuleb asi ära keelata!!!
Start Menu -> Properties -> Start Menu (tab) -> Customize -> Advanced (tab) ->Highlight newly installed programs !!!
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif :l

issand jumal: win reinstalll! olete te ka mehed!


viimati muutis Telempe 01.02.2003 22:16:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andi
HV vaatleja
andi

liitunud: 24.12.2002




sõnum 31.12.2002 01:40:02 vasta tsitaadiga

OK Thanks

Aga kust ma tean et klokkimine mu registreid segi ei paisanud.
nt. FlashFXP-l näitab et Trial Period on juba 30 päeva ületatud, kuigi alles installisin ja enne klokkimist oli seegi korras?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geforce
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2002 02:17:12 vasta tsitaadiga

Mul on XP2100 ja mul on prose kordaja lukk lahti aga ma pole proovinud seda clockida, pidi minema kuni 2,3Ghz koos emaplaadi chipseti jahutusega aga stabiilselt jookseb ca 2,1Ghz peal! Ma nüüd ei tea küll mis jahutusliigiga need tulemused on aga peaksid olema õhkjajutuse tulemused! Emaplaadiks on A7V333
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andi
HV vaatleja
andi

liitunud: 24.12.2002




sõnum 31.12.2002 02:28:54 vasta tsitaadiga

Et kes/kuidas sul need kordajad ka lahti tegid? Lugesin et nende lahti tegemine pidi poole keerulisem olema kui tavalistel AMD-del.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neo
HV kasutaja
neo

liitunud: 20.06.2002




sõnum 31.12.2002 02:36:40 vasta tsitaadiga

kaks p6hilist asja:

1) prose temp võimalikult alla. seda ei pea ju saavutama ilmtingimata toatemperatuuril icon_rolleyes.gif

2) kui viskab sinist, siis küta aga pinget juurde, niipalju kui biossist aga lubab
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andi
HV vaatleja
andi

liitunud: 24.12.2002




sõnum 31.12.2002 03:37:38 vasta tsitaadiga

Asi selles et sinist ei viska, vaid lihtsalt tõmbam pildi kinni ja kõik!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2002 05:49:34 vasta tsitaadiga

uurige natuke seda foorumit ja muidu üldiselt kah netist.
äkki saate teada midagi FSB maagilisest 147MHz piirist icon_wink.gif

tegelt mul läheb vabalt yle 149 , kuid mingi aeg tagasi postitas keegi selgituse, miks enamik masinaid yle 147MHz fsb ei lähe icon_biggrin.gif

D.

_________________
On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel-
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andi
HV vaatleja
andi

liitunud: 24.12.2002




sõnum 31.12.2002 13:33:48 vasta tsitaadiga

Drake kirjutas:

tegelt mul läheb vabalt yle 149 , kuid mingi aeg tagasi postitas keegi selgituse, miks enamik masinaid yle 147MHz fsb ei lähe icon_biggrin.gif

D.


Mis jahutus siis kasutusel on?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geforce
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2002 13:44:30 vasta tsitaadiga

andi kirjutas:
Et kes/kuidas sul need kordajad ka lahti tegid? Lugesin et nende lahti tegemine pidi poole keerulisem olema kui tavalistel AMD-del.

Ma ise neid lahti pole teinud icon_sad.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andi
HV vaatleja
andi

liitunud: 24.12.2002




sõnum 31.12.2002 13:46:13 vasta tsitaadiga

Ei tahaks uskuda, et kohe olidki lahti icon_eek.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2002 14:00:07 vasta tsitaadiga

kui sa pole proovinud klokkida, kus siis tead et kordajad lahti?
biosis vaatasid aint we?

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andi
HV vaatleja
andi

liitunud: 24.12.2002




sõnum 31.12.2002 15:05:21 vasta tsitaadiga

BIOSist ta laseb muuta küll, aga kui peale muutmist arvutit proovid käivitada, siis pilt ette ei tule ja aitab ainult CLEAR CMOS. icon_confused.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geforce
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2002 15:05:30 vasta tsitaadiga

Prose peal on ju näha kas kordaja lahti!!! Ma ostsin kasutatud prose!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andi
HV vaatleja
andi

liitunud: 24.12.2002




sõnum 02.01.2003 15:34:28 vasta tsitaadiga

Eks proovi ära. Vaata mis tulemuse saad. Siis teab ka kas on mõtet kordajaid lahti teha! icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2003 17:39:36 vasta tsitaadiga

kordajad on mõtet igaljuhul lahti teha.
Kui klokkida ei saa, siis FSB'd saab ikka tõsta. thumbs_up.gif
muidugi mälud ei tohi mingid juustud olla.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geforce
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2003 20:23:42 vasta tsitaadiga

Ma parem ei hakka proovima ma nagu ei ole kuigi asjatundja sellel alal! Aga need tulemised mis ma ennem mainisin on saavutatud samasuguse emme ja prosega!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2003 01:46:56 vasta tsitaadiga

Kas Spectec cl 2.5 ja Kingston cl 2.5 on väga sitad mälud sellise asja jaox?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 06.01.2003 21:29:55 vasta tsitaadiga

Sai ka endale XP2100+ (AGOIA Y stepping) sebitud ja asi jookseb FSB 144 MHz peal (1880 MHz) praegu küll stabiilselt. Pinge pidin 1,95V panema, et kõik stabiilne oleks. 1,90V peal viskas 3D mark 2001SE`st välja aga masina hangumist ei olnud. Rohkem pole aega olnud kellata. Jahuti on Volcano 7+ ("low" peal), idle temp. on ~45°C.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andi
HV vaatleja
andi

liitunud: 24.12.2002




sõnum 08.01.2003 17:35:51 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
kordajad on mõtet igaljuhul lahti teha.
Kui klokkida ei saa, siis FSB'd saab ikka tõsta. thumbs_up.gif
muidugi mälud ei tohi mingid juustud olla.


Selline mälu liigitatakse vist juustu kategooriasse??? icon_confused.gif

DDRAM 256MB DIMM 266 PC2100 CL2.5 DDR PQI
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2003 19:59:00 vasta tsitaadiga

paraku küll icon_sad.gif

a mu arvamus nati rikutud, sest mingil põhjusel ma ei tunnista
"mitte juustuks" mälusid mis ei suuda klokkuda 2-2-2-2-5-2 jne. setingutega.

Samas fsb 150 vast ikka kannatab või ka rohkem oleneb timingutest.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  AthlonXP 2100+ klokkamine: Kas keegi on proovinud?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.