|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
andi
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2002
|
30.12.2002 03:20:46
AthlonXP 2100+ klokkamine: Kas keegi on proovinud? |
|
|
Mul siis:
AMD AthlonXP 2100+ (1733MHz)
CoolerMaster CPU Cooler CP5-7JD1B-OL for AMD K7 2600+ vasest alusega 60x80 Ball Bearing CoolerMaster 200,00
EP-8KHAL, VIA KT266A
DDRAM 256MB DIMM 266 PC2100 CL2.5 DDR PQI
NVIDIA GeForce2 MX/MX 400 32MB
JA proovisin selle prose siini kiirust tõsta ja sain stabiilsuse 140MHz -l. See teeb 1.82GHz siis. Enamat üritades jooksis ta alati 3-4 min peale windowsi laadimist kinni. Voldid tõstsin 1,8-le. KAs tõesti nii vähe saabki XP 2100+ klokkida. Olen sellel alal alles algaja. Ja kõik kellel sama prosega kogemusi ja ka kõik teised asjatundlikumad inimesed võiksid lahkelt näpunäiteid jagada, et sellest korraliku tulemuse saada!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
30.12.2002 10:16:16
|
|
|
Kindlasti saab rohkem klokkida aga mitte selle jahutusega.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andi
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2002
|
30.12.2002 12:13:46
|
|
|
| Aga temperatuur püsib stabiilselt 45 kraadi ümber
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
30.12.2002 12:24:06
|
|
|
seda on ikka palju.
näiteks mul üle 1850 ei lähe kuigi temp on alla 50.
AGA kui viin tempi 10°C juurde töötab ka 1980MHz'i
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andi
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2002
|
30.12.2002 12:36:26
|
|
|
| Põhimõtteliselt peaks ta ju ka 90 C juures veel töötama. Aga kas nedne mälude ja AGP/PCI siinide kruttimine ei annaks praegu tulemust?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Earl
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.04.2002
|
30.12.2002 13:02:45
|
|
|
Mul ka XP2100+ (vt. profiil) ning ka ei õnnestu stabiilselt üle 1820MHz kätte saada, temperatuurid on isegi kõrgemad - üle 50 kraadi - kuna jooksutan pidevalt SETI-t. Hetkel on FSB 139, kuna 140 pealt esines hangumisi, seda just SETI andmepaketi alguses.
Mis teha, XP2100+ on Palomino seeriast viimane ja kõige suurema soojuseraldusega, Thoroughbred XP2200+ maksab aga juba 1k rohkem.
_________________ The early bird might get the worm but the second mouse gets the cheese |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andi
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2002
|
30.12.2002 15:13:21
|
|
|
| EARL : sulle selline teemaväline küsimus, et mis masinaid sa SETImisel kasutad, et keskmine läbitöötamise aeg on sul 2h kopikatega
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
30.12.2002 15:22:05
Re: AthlonXP 2100+ klokkamine: Kas keegi on proovinud? |
|
|
... proovisin selle prose siini kiirust tõsta ja sain stabiilsuse 140MHz -l. See teeb 1.82GHz siis. Enamat üritades jooksis ta alati 3-4 min peale windowsi laadimist kinni. Voldid tõstsin 1,8-le. KAs tõesti nii vähe saabki XP 2100+ klokkida. Olen sellel alal alles algaja. Ja kõik kellel sama prosega kogemusi ja ka kõik teised asjatundlikumad inimesed võiksid lahkelt näpunäiteid jagada, et sellest korraliku tulemuse saada![/quote]
See nagu rohkem selline "standard" värk mida iga analoogne prose võimaldab. (Ka mul endal)
Kui tõsisemalt tahad klokkida alusta prose kordaja lahtitegemisest ja jahutusest.
PS. Klokkimine on "haigus" mis aja jooksul möödub.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andi
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2002
|
30.12.2002 15:28:20
|
|
|
Kas siis tõesti ilma väevõimuta(kordajate avamiseta), selle tegelasega mängida ei anna???
Kättpidi kallale ei tahaks minna, sai alles soetatud.
Ootaks veel arvamusi!
Selline küsimus ka, et äkki jääb mul asi NVIDIA GeForce2 MX/MX 400 32MB taha pidama?
Või hoopis DDRAM 256MB DIMM 266 PC2100 CL2.5 DDR PQI on probleemiks!
Kas CPUcool äkki mingeid + annab, minul ta jookseb igatahes kinni, kuna minu emaplaati tema nimekirjas pole EP-8KHAL+, VIA KT266A
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
30.12.2002 15:36:07
|
|
|
Selline küsimus ka, et äkki jääb mul asi NVIDIA GeForce2 MX/MX 400 32MB taha pidama?
Mängimine jääb Sul küll selle pulga taha enamasti.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andi
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2002
|
30.12.2002 15:38:57
|
|
|
| Mitte niivõrd mängimine, aga näiteks see kui 142 fbs juures kinni arvuti kiilub!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
30.12.2002 15:46:59
|
|
|
| andi kirjutas: |
| Mitte niivõrd mängimine, aga näiteks see kui 142 fbs juures kinni arvuti kiilub! |
fsb 140MHz saavutamine "just like that" on nagu piisav saavutus selliste pulkadega. Edasised tulemused on saavutatavad juba kordaja lahtimuukimisega jne.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
30.12.2002 15:48:55
|
|
|
| andi kirjutas: |
| Mitte niivõrd mängimine, aga näiteks see kui 142 fbs juures kinni arvuti kiilub! |
Proovi veel pinget juurde anda, 1.9V näiteks. Mul ka XP1900+ ei tahtnud ennem hästi 1,733 (XP2100+) peal joosta, isegi 1,825V pani aeg-ajalt suvalises kohas pange (pilt jäi seisma ja aitas ainult reset). 1,9V peal aga sellist probleemi enam pole. Jahuti on TT Volcano 7+ ("low" peal, küljekaan lahti).
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
30.12.2002 16:22:29
|
|
|
| predator kirjutas: |
| andi kirjutas: |
| Mitte niivõrd mängimine, aga näiteks see kui 142 fbs juures kinni arvuti kiilub! |
Proovi veel pinget juurde anda, 1.9V näiteks... |
Jälgi ikka temperatuuri ka peale seda.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Earl
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.04.2002
|
30.12.2002 16:40:49
|
|
|
| andi kirjutas: |
| EARL : sulle selline teemaväline küsimus, et mis masinaid sa SETImisel kasutad, et keskmine läbitöötamise aeg on sul 2h kopikatega |
Sulle selline teemaväline vastus, et seda küsitakse minu käest pidevalt ning olen asja ca 3 korda HV Seti foorumis seletanud, näiteks siin.
_________________ The early bird might get the worm but the second mouse gets the cheese |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juser
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2001
|
30.12.2002 16:50:28
|
|
|
See võib ka lihtsalt proses kinni olla.
Mul oli XP1700+ ja jooksis 152 FSB stabiilselt
Nüüd on XP2000+ ja 140 FSB jookseb kinni.
Riistvara kõik sama, ainult prose erinev, temp ka norm. 43-45.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andi
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2002
|
30.12.2002 17:44:10
|
|
|
[/quote]
Proovi veel pinget juurde anda, 1.9V näiteks. Mul ka XP1900+ ei tahtnud ennem hästi 1,733 (XP2100+) peal joosta, isegi 1,825V pani aeg-ajalt suvalises kohas pange (pilt jäi seisma ja aitas ainult reset). 1,9V peal aga sellist probleemi enam pole. Jahuti on TT Volcano 7+ ("low" peal, küljekaan lahti).[/quote]
Ei olnud ka pinge tõstmisest tolku. Panin 1.9 ja 141 FSB ja paneb pange. Temp oli 50-55 C. Kas siis tulebki välja, et 140FSB on selle prose lagi või aitab veel näiteks CPUCool???
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andi
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2002
|
30.12.2002 17:46:14
|
|
|
| Selline küsimus ka kohe, et kas keegi on Eestimaa pinnal XP 2100+ kordajad lahti teinud?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
30.12.2002 18:00:06
|
|
|
Mul on Athlon XP 2000+ (12.5 x 133) ja viimane stabiilne siinikiirus oli mul 147 MHz. SETI@home on koguaeg töös ja CPU oli miski 62C vist. Proset jahutan Thermaltake Volcano 7+'ga. Gigabyte GA-7VRXP emaplaat, Apacer 256 MB DDR-333 MHz CL 2.5 ja miski vana laenatud ASUS V3880 Deluxe (nVidia RIVA TNT2 Ultra chip) graafikakaart.
Windowsi sain ülesse ka 149 MHz'ga, kuid siis polnud enam asi stabiilne.. 148 MHz, oli selline kahtlane.. Nagu töötas ja nagu ei töötanud kah..
Lihtsalt kiired arvutused et oleks ülevaatlikum:
12.5 x 147 MHz = 1837,5 MHz
12.5 x 148 MHz = 1850 MHz
12.5 x 149 MHz = 1862,5 MHz
Hetkel siiski töötab default settingutega ehk siis:
12.5 x 133 MHz = 1662,5 MHz
viimati muutis tonism 30.12.2002 21:17:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
30.12.2002 19:19:14
|
|
|
XP2100+ kui alumisi kordistajaid lahti tahad saada vaja ka L10 mod teha.
1900MHz 1,85-1,9v. on täiesti normaalne.Hea cooler muidugi vajalik,sellega mis sul praegu,pole mõtet jamadagi.Volcano7+ jääb ka lahjaks.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andi
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2002
|
30.12.2002 19:25:33
|
|
|
selline asi ka juhtus kogu selle klokkimise tulemusena, et start menüü paneb XP all pange. Näitab pooltel progedel, et alles installitud, kuigi juba ammu on, ja isegi peale proge käimitamist ta seda jura ära ei võta.
Kuidas see korda saada?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
30.12.2002 20:37:02
|
|
|
| andi kirjutas: |
selline asi ka juhtus kogu selle klokkimise tulemusena, et start menüü paneb XP all pange. Näitab pooltel progedel, et alles installitud, kuigi juba ammu on, ja isegi peale proge käimitamist ta seda jura ära ei võta.
Kuidas see korda saada? |
Uus WinXP install äkki abiks.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andi
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2002
|
30.12.2002 20:40:25
|
|
|
Miski muu ei ei aitagi või?
Kas lõi registrid sassi siis või?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
31.12.2002 01:31:59
|
|
|
ei, sellest saab ülilihtsalt lahti, lihtsalt tuleb asi ära keelata!!!
Start Menu -> Properties -> Start Menu (tab) -> Customize -> Advanced (tab) ->Highlight newly installed programs !!!
:l
issand jumal: win reinstalll! olete te ka mehed!
viimati muutis Telempe 01.02.2003 22:16:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andi
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2002
|
31.12.2002 01:40:02
|
|
|
OK Thanks
Aga kust ma tean et klokkimine mu registreid segi ei paisanud.
nt. FlashFXP-l näitab et Trial Period on juba 30 päeva ületatud, kuigi alles installisin ja enne klokkimist oli seegi korras?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
geforce
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2002
|
31.12.2002 02:17:12
|
|
|
| Mul on XP2100 ja mul on prose kordaja lukk lahti aga ma pole proovinud seda clockida, pidi minema kuni 2,3Ghz koos emaplaadi chipseti jahutusega aga stabiilselt jookseb ca 2,1Ghz peal! Ma nüüd ei tea küll mis jahutusliigiga need tulemused on aga peaksid olema õhkjajutuse tulemused! Emaplaadiks on A7V333
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andi
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2002
|
31.12.2002 02:28:54
|
|
|
| Et kes/kuidas sul need kordajad ka lahti tegid? Lugesin et nende lahti tegemine pidi poole keerulisem olema kui tavalistel AMD-del.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neo
HV kasutaja

liitunud: 20.06.2002
|
31.12.2002 02:36:40
|
|
|
kaks p6hilist asja:
1) prose temp võimalikult alla. seda ei pea ju saavutama ilmtingimata toatemperatuuril
2) kui viskab sinist, siis küta aga pinget juurde, niipalju kui biossist aga lubab
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andi
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2002
|
31.12.2002 03:37:38
|
|
|
| Asi selles et sinist ei viska, vaid lihtsalt tõmbam pildi kinni ja kõik!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drake
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
31.12.2002 05:49:34
|
|
|
uurige natuke seda foorumit ja muidu üldiselt kah netist.
äkki saate teada midagi FSB maagilisest 147MHz piirist
tegelt mul läheb vabalt yle 149 , kuid mingi aeg tagasi postitas keegi selgituse, miks enamik masinaid yle 147MHz fsb ei lähe
D.
_________________ On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel- |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andi
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2002
|
31.12.2002 13:33:48
|
|
|
| Drake kirjutas: |
tegelt mul läheb vabalt yle 149 , kuid mingi aeg tagasi postitas keegi selgituse, miks enamik masinaid yle 147MHz fsb ei lähe
D. |
Mis jahutus siis kasutusel on?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
geforce
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2002
|
31.12.2002 13:44:30
|
|
|
| andi kirjutas: |
| Et kes/kuidas sul need kordajad ka lahti tegid? Lugesin et nende lahti tegemine pidi poole keerulisem olema kui tavalistel AMD-del. |
Ma ise neid lahti pole teinud
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andi
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2002
|
31.12.2002 13:46:13
|
|
|
Ei tahaks uskuda, et kohe olidki lahti
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
31.12.2002 14:00:07
|
|
|
kui sa pole proovinud klokkida, kus siis tead et kordajad lahti?
biosis vaatasid aint we?
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andi
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2002
|
31.12.2002 15:05:21
|
|
|
BIOSist ta laseb muuta küll, aga kui peale muutmist arvutit proovid käivitada, siis pilt ette ei tule ja aitab ainult CLEAR CMOS.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
geforce
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2002
|
31.12.2002 15:05:30
|
|
|
| Prose peal on ju näha kas kordaja lahti!!! Ma ostsin kasutatud prose!
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andi
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2002
|
02.01.2003 15:34:28
|
|
|
Eks proovi ära. Vaata mis tulemuse saad. Siis teab ka kas on mõtet kordajaid lahti teha!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
02.01.2003 17:39:36
|
|
|
kordajad on mõtet igaljuhul lahti teha.
Kui klokkida ei saa, siis FSB'd saab ikka tõsta.
muidugi mälud ei tohi mingid juustud olla.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
geforce
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2002
|
02.01.2003 20:23:42
|
|
|
| Ma parem ei hakka proovima ma nagu ei ole kuigi asjatundja sellel alal! Aga need tulemised mis ma ennem mainisin on saavutatud samasuguse emme ja prosega!
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
05.01.2003 01:46:56
|
|
|
| Kas Spectec cl 2.5 ja Kingston cl 2.5 on väga sitad mälud sellise asja jaox?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
06.01.2003 21:29:55
|
|
|
| Sai ka endale XP2100+ (AGOIA Y stepping) sebitud ja asi jookseb FSB 144 MHz peal (1880 MHz) praegu küll stabiilselt. Pinge pidin 1,95V panema, et kõik stabiilne oleks. 1,90V peal viskas 3D mark 2001SE`st välja aga masina hangumist ei olnud. Rohkem pole aega olnud kellata. Jahuti on Volcano 7+ ("low" peal), idle temp. on ~45°C.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andi
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2002
|
08.01.2003 17:35:51
|
|
|
| Nu kirjutas: |
kordajad on mõtet igaljuhul lahti teha.
Kui klokkida ei saa, siis FSB'd saab ikka tõsta.
muidugi mälud ei tohi mingid juustud olla. |
Selline mälu liigitatakse vist juustu kategooriasse???
DDRAM 256MB DIMM 266 PC2100 CL2.5 DDR PQI
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
08.01.2003 19:59:00
|
|
|
paraku küll
a mu arvamus nati rikutud, sest mingil põhjusel ma ei tunnista
"mitte juustuks" mälusid mis ei suuda klokkuda 2-2-2-2-5-2 jne. setingutega.
Samas fsb 150 vast ikka kannatab või ka rohkem oleneb timingutest.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|