|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
07.10.2005 17:19:49
|
|
|
| kamilake kirjutas: |
kas on t]si , et MSN l'heb tasuliseks?  |
MUidugi läheb MSN tasuliseks, see ikkagi lõpp "kvaliteetne" teenus.
Tegelt oleks hea küll sis hakataks kasutama rohkem alternatiive MSNile
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
08.10.2005 19:34:16
|
|
|
| mul selline probleem, et uuendasin arvuti biosi, ja sellega läks mul tööle algul dipleytud emaplaadi võrgukaart. Mul on nagu eraldi võrgukaart neti jaoks. Siis nagu läksin biosi tagasi displayesin ära ning kui uuesti arvuti käima panin, siis kõik nagu töötas, aint msn 7.5 siis, ajab sellist asja, et neti pole ja käima ei lähe. Siis uninstallisin ja installisin uuesti 2 korda isegi, ikka sama jama, windows messenger ka käima ei lähe, kuigi seal msn settingutest nagu näitab ,et nett on olemas. Selles mõttes, et see msn annab sellise akna kus nagu try again või mingi trobleshooting vms.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
08.10.2005 19:52:21
|
|
|
X, proovi mitu korda - viimasel ajal on ka minul sarnane aken suht tihti ette hüpanud. mingi teise-kolmanda korraga tavaliselt laseb sisse sel juhul.
_________________ ... |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
08.10.2005 20:35:43
|
|
|
asi sai lahendatud nii, et laadisin vanema osa ehk siis 7.0 ja siis uunedasin 7.5 lihtsalt. Ja nüüd töötab, teie versioon ei läinud läbi kahjuks, aga tänan sellegipoolest!!!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
10.10.2005 13:40:05
|
|
|
teema juba väga pikaks veninud ja ei leidnud eestpoolt midagi.
Nimelt ei kuva MSN hetkel mängivat lugu. musa mängib Winamp 5.1 ja Messengeri versiooniks on 7.5.
Itunesiga seda probleemi polnud aga ei viitsiks vahetada programmi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vanake
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2005
|
10.10.2005 17:21:19
|
|
|
| Heins kirjutas: |
teema juba väga pikaks veninud ja ei leidnud eestpoolt midagi.
Nimelt ei kuva MSN hetkel mängivat lugu. musa mängib Winamp 5.1 ja Messengeri versiooniks on 7.5.
Itunesiga seda probleemi polnud aga ei viitsiks vahetada programmi. |
Mul sama probleem aga muusika mängimis programmiks on Windows Media Player
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
10.10.2005 18:22:11
|
|
|
Tekkis selline küsimus et kas kedagi üldse kotib ka mis lugu tema listis olev inimene kuulab? Ma tahaks endale sellist pluginat mis mulle neid ei näitaks.
Tänan tähelepanu eest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
10.10.2005 18:40:23
|
|
|
| vanake kirjutas: |
| Mul sama probleem aga muusika mängimis programmiks on Windows Media Player |
Media Player - Tools - Plugins - ja vaata et seal oleks linnuke Msn Messenger Music Plugin ees.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
10.10.2005 18:42:04
|
|
|
artur-, A-Patchiga sai minu mäletamist mööda igasuguse personaalmessaai näitamise ää keelata.
(keelata ainult lugude näitamist vist ei saanud )
_________________ ... |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
10.10.2005 18:47:45
|
|
|
| artur- kirjutas: |
Tekkis selline küsimus et kas kedagi üldse kotib ka mis lugu tema listis olev inimene kuulab? Ma tahaks endale sellist pluginat mis mulle neid ei näitaks.
Tänan tähelepanu eest. |
Mess Patch abiks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vanake
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2005
|
10.10.2005 21:02:30
|
|
|
| 2 trini kirjutas: |
| vanake kirjutas: |
| Mul sama probleem aga muusika mängimis programmiks on Windows Media Player |
Media Player - Tools - Plugins - ja vaata et seal oleks linnuke Msn Messenger Music Plugin ees. |
Tänan, sain korda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martkomp
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2003
|
11.10.2005 10:38:59
|
|
|
| Heins kirjutas: |
teema juba väga pikaks veninud ja ei leidnud eestpoolt midagi.
Nimelt ei kuva MSN hetkel mängivat lugu. musa mängib Winamp 5.1 ja Messengeri versiooniks on 7.5.
Itunesiga seda probleemi polnud aga ei viitsiks vahetada programmi. |
Aga Winamp viskab ise ka sellise akna lahti, kus näitab mis lugu mängib jne.
Selleks CONFIG - OPTIONS - NOTIFICATIONS - sealt valid mis moel, millal ja kui pikalt näitab seda infi. Saab ka sättida ekraanile ilmumise, olemise ja lahkumise ajapikkuse. Ei ole tarvis selleks mingeid lisasid. ega ole seotud MSNiga jne. versiooniks 5.1
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
11.10.2005 13:49:07
|
|
|
| martkomp kirjutas: |
| Heins kirjutas: |
teema juba väga pikaks veninud ja ei leidnud eestpoolt midagi.
Nimelt ei kuva MSN hetkel mängivat lugu. musa mängib Winamp 5.1 ja Messengeri versiooniks on 7.5.
Itunesiga seda probleemi polnud aga ei viitsiks vahetada programmi. |
Aga Winamp viskab ise ka sellise akna lahti, kus näitab mis lugu mängib jne.
Selleks CONFIG - OPTIONS - NOTIFICATIONS - sealt valid mis moel, millal ja kui pikalt näitab seda infi. Saab ka sättida ekraanile ilmumise, olemise ja lahkumise ajapikkuse. Ei ole tarvis selleks mingeid lisasid. ega ole seotud MSNiga jne. versiooniks 5.1 |
Asi oligi selles, et taheti Messengeri varianti
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
dynamic
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
11.10.2005 16:32:25
|
|
|
| ahem, kiire küsimus. kas messenger 7ga saab kuidagi mitut kontot ka korraga kasutada? tahaks ära proovida, aga seni olen olnud gaimi kasutaja ja juba mitme konto võimalusega ära harjunud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martkomp
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2003
|
11.10.2005 18:53:31
|
|
|
Sorry. Aga tahaks siis saada teada mis on selle MSNis hetkel mängiva loo näitamise point. Tahaks lihtsalt targemaks saada. Kas seal on midagi enamat kui lihtsalt ekraanile ilmuv aken mis annab infi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
11.10.2005 18:57:27
|
|
|
| martkomp, ära muretse, see on tavaline eputamise värk.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
12.10.2005 00:16:46
|
|
|
| Veidi aega tagasi sai uus msn -i kasutaja tehtud mis ei sisalda enam hotmail.com lõppu. Probleem on siis selles et Options -> Phone all ei sisaldu enam võimalust sms 'i teavitusele mobiilile. Kas see on tõesti võimalik siis vaid hotmail.com aadressitega või on sellest ka kuidagi muud moodi võimalik "mööda hiilida"?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
12.10.2005 10:32:57
|
|
|
| mmz kirjutas: |
| Veidi aega tagasi sai uus msn -i kasutaja tehtud mis ei sisalda enam hotmail.com lõppu. Probleem on siis selles et Options -> Phone all ei sisaldu enam võimalust sms 'i teavitusele mobiilile. Kas see on tõesti võimalik siis vaid hotmail.com aadressitega või on sellest ka kuidagi muud moodi võimalik "mööda hiilida"? |
Kui su MSN versioon on 7.5 siis sealt on see võimalus eemaldatud. Kui mobiili konto on juba aktiveeritud, ainult siis ilmub see valik sinna. Nii et lase 7.0 peale, aktiveeri mobiil ja siis installi uuesti 7.5.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
12.10.2005 15:00:00
|
|
|
| 2 trini kirjutas: |
| Kui su MSN versioon on 7.5 siis sealt on see võimalus eemaldatud. Kui mobiili konto on juba aktiveeritud, ainult siis ilmub see valik sinna. Nii et lase 7.0 peale, aktiveeri mobiil ja siis installi uuesti 7.5. |
Lasin msn 7.0 peale. Nüüd on seal küll see võimalus olemas aga kastike ja tekst on hallid, ehk siis linnukest ei saa ette panna
Mobiili seaded peaks kõik korras olema... saadeti telefonile kinnituskood mille ma ka ilusasti kätte sain ja lehele kirjutasin.
viimati muutis mmz 07.01.2006 10:27:33, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
12.10.2005 16:36:24
|
|
|
| mmz, välja-sisse ikka logisid msn-is pärast koodi sisestamist?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
12.10.2005 16:49:16
|
|
|
Jah, tegin küll nii kuid see ei aita
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
12.10.2005 22:09:14
|
|
|
Hetkel ei leia kohta kust seda muuta. Hiljem uurin seda, praegu pean minema.
edit: Tegin selle nüüd ära kuid nüüd ei saa enam sisse logida.. ütleb et your contact list is not available
edit2: Aain nüüd sisse kuid juurde tekkis lihtsalt mingi MSN Direct Watch ning mobiili tekst on ikka hall.
edit3: jess.. lõpuks ometi sain asja tööle. Panin ennast igal pool kus vähegi võimalik USA kodanikuks ning hakkas tööle.. kuigi msn logib kuidagi kauem sisse nüüd. Aga see nii ei häiri
|
|
| tagasi üles |
|
 |
internetu
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2003
|
13.10.2005 04:15:27
Re: Probleemid MSN Messengeriga - postita siia!!! |
|
|
no nüüd on küll miskit lahti või mul paranoia
http://www.mmaailm.net näitab mingit jama, mitmed msngeri foorumid kinni keeratud
hiljuti küsisin kuidas saab 4.7 trayikooni ärapeita(varjata) W2k-s, see post on kadunud ...
sättin siin ühte rendiarvutit ja tahtsin seda 4.7+7.5 trikki proovida, aga 4.7 on nagu mitmetelt lehtedelt maha võetud, lõpuks leidsin http://www.oldversion.com/program.php?n=msnm
aga topelt ikka tööle ei saanud , mess.be-st on ka vastavad pachid maha võetud
Miskit kuskil toimub ja need nagu seekord M$ mehed ...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
13.10.2005 15:13:00
|
|
|
Btw, kas keegi on tähele pannud et messneger tsenseerib teatud url'e? Siiani olen märganud et kõik kus sees on "download" ei jõua teisele poole kohale.
Siiani olen testitud ainult msn messenger <-> msn messenger ja msn messenger <-> gaim ning igal pool blokeeriti kõik url'id kus sees oli sõna download. Gaim ütles sellise teate saatmise peale et vastaspool sulges akna kuigi tegelikult oli see pidevalt lahti. msn'i ei jõudnud see lihtsalt kohale.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
PC_man
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2004
|
13.10.2005 15:16:45
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Btw, kas keegi on tähele pannud et messneger tsenseerib teatud url'e? Siiani olen märganud et kõik kus sees on "download" ei jõua teisele poole kohale.
Siiani olen testitud ainult msn messenger <-> msn messenger ja msn messenger <-> gaim ning igal pool blokeeriti kõik url'id kus sees oli sõna download. Gaim ütles sellise teate saatmise peale et vastaspool sulges akna kuigi tegelikult oli see pidevalt lahti. msn'i ei jõudnud see lihtsalt kohale. |
hea tähelepanek
olen endal sama asja msniga täheldanud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
13.10.2005 15:24:23
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Btw, kas keegi on tähele pannud et messneger tsenseerib teatud url'e? Siiani olen märganud et kõik kus sees on "download" ei jõua teisele poole kohale.
Siiani olen testitud ainult msn messenger <-> msn messenger ja msn messenger <-> gaim ning igal pool blokeeriti kõik url'id kus sees oli sõna download. Gaim ütles sellise teate saatmise peale et vastaspool sulges akna kuigi tegelikult oli see pidevalt lahti. msn'i ei jõudnud see lihtsalt kohale. |
Tools-Options-Security-Allow links in the conversation window.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
13.10.2005 15:40:56
|
|
|
| 2 trini kirjutas: |
| Tools-Options-Security-Allow links in the conversation window. |
Selles messengeri 7'ndas versioonis mida praegu testisin sellist asja ei eksisteerinud ning teatud url'id endiselt läbi ei läinud
Näiteks võib proovida:
http://www.bafsoft.com/download.php
bafsoft.com/[remove]download.php
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
13.10.2005 15:47:27
|
|
|
Ei lähe jah kohale
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
13.10.2005 18:30:03
|
|
|
Ma arvan et lahendasin "müsteeeriumi".
Siiani tean et blokeeritakse ainult tekste kus sees on "download.php". Põhjuseks on tõenäoliselt see et kunagi levis üks msn viirus mis saatis kasutajatele lingi kus oli sees download.php ning seda klikates tirit viirus masinasse ja käivitati.
Tundub et MS ei suutnud probleemi paremini lahendada
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
DexXxter
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
13.10.2005 21:15:58
|
|
|
| Kas keegi viitsib seletada kuidas ma saan lahti neist registry key-dest mis messenger plussiga tulid. Nagu sitaks käivad närvidele juba näiteks lihtsalt lambist vahel paneb desktopile mingid shortcutid nagu find a date, boost up your computer, play poker online jne. plus on juba ammu uninstallitud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
asus_cusl2
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
13.10.2005 22:29:38
|
|
|
| 2 trini kirjutas: |
| mmz kirjutas: |
| Veidi aega tagasi sai uus msn -i kasutaja tehtud mis ei sisalda enam hotmail.com lõppu. Probleem on siis selles et Options -> Phone all ei sisaldu enam võimalust sms 'i teavitusele mobiilile. Kas see on tõesti võimalik siis vaid hotmail.com aadressitega või on sellest ka kuidagi muud moodi võimalik "mööda hiilida"? |
Kui su MSN versioon on 7.5 siis sealt on see võimalus eemaldatud. Kui mobiili konto on juba aktiveeritud, ainult siis ilmub see valik sinna. Nii et lase 7.0 peale, aktiveeri mobiil ja siis installi uuesti 7.5. |
Mul on see sms teema juba ammu tehtud, aga teateid ei tule vaid lähevad maili peale :S mis mul siis valesti nagu on?? Ikoon muutub kollaseks kui välja login.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
14.10.2005 09:44:39
|
|
|
| DexXxter kirjutas: |
| Kas keegi viitsib seletada kuidas ma saan lahti neist registry key-dest mis messenger plussiga tulid. Nagu sitaks käivad närvidele juba näiteks lihtsalt lambist vahel paneb desktopile mingid shortcutid nagu find a date, boost up your computer, play poker online jne. plus on juba ammu uninstallitud. |
Sa installisid sponsorprogrammi 8) Valesti oled eemaldanud seda, käsitsi EI TOHI neid registry key'sid maha võtma hakata. Loe, siin on õpetus kuidas maha saab: http://msghelp.net/showthread.php?tid=21598
| asus_cusl2 kirjutas: |
| Mul on see sms teema juba ammu tehtud, aga teateid ei tule vaid lähevad maili peale :S mis mul siis valesti nagu on?? Ikoon muutub kollaseks kui välja login. |
Kui sa e-mailiga regasid siis lähevadki need sinna. Selleks et mobiili jookseks, tuleb aadressiraamatusse lisada alert@mobile.msn.com ja teha linnuke kasti et annaks sõnumiga märku kui sellelt adrelt kiri tuleb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
asus_cusl2
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
14.10.2005 17:14:06
|
|
|
| aga ma ei leidnud seda kasti kuhu linnuke panna???
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
14.10.2005 17:29:18
|
|
|
| asus_cusl2 kirjutas: |
| aga ma ei leidnud seda kasti kuhu linnuke panna??? |
Sa kasutad mail.ee teenust? Või mingit muud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
asus_cusl2
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
14.10.2005 17:45:05
|
|
|
| hotmail.com
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
14.10.2005 17:47:41
|
|
|
| asus_cusl2 kirjutas: |
| hotmail.com |
Kui sa selle mobiili hotmail.com kontoga aktiveerisid, siis loogish et ei tule mobiili sõnumid, kuna hotmail "mobil forwardit" ei toeta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
asus_cusl2
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
14.10.2005 17:49:01
|
|
|
| kas peaksin siis uue msni adre tegema??? mis see kõige sobivam oleks selle jaoks, et sõnumeid saada??
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
14.10.2005 17:50:07
|
|
|
| asus_cusl2 kirjutas: |
| kas peaksin siis uue msni adre tegema??? mis see kõige sobivam oleks selle jaoks, et sõnumeid saada?? |
Ei-ei, msn jääb ikka samaks Lihtsalt sealt mobiili aktiveerid teise aadressiga, tee omale mail.ee aadress.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
asus_cusl2
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
14.10.2005 17:53:56
|
|
|
| kui see tehtud mis siis edasi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
14.10.2005 18:00:40
|
|
|
| asus_cusl2 kirjutas: |
| kui see tehtud mis siis edasi? |
Lisad aadressiraamatusse mail.ee's alert@mobile.msn.com (kontaktid ja aadressiraamat on seal kaks eri asja, vaata et ikka aadressiraamatusse saaks).
Siis lähed sinna mobile.msn.com, valid "change my service" ja sisestad sinna selle mail.ee aadressi.
Edit: mail.ee's pead oma mobiili autoriseerima ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
asus_cusl2
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
14.10.2005 18:11:36
|
|
|
| Asi tehtud, aga smsi ei ole tulnud. (saatsin venna msnist teate)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
14.10.2005 18:13:52
|
|
|
| asus_cusl2 kirjutas: |
| Asi tehtud, aga smsi ei ole tulnud. (saatsin venna msnist teate) |
Aga vaata kas mail.ee postkastis on olemas see teade? mail.ee paneb vahel näkku ka, ei saada koheselt sõnumeid edasi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
asus_cusl2
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
14.10.2005 18:15:57
|
|
|
seal oli olemas tead seega asi toimib???
Tänan abi eest (B)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
14.10.2005 18:19:33
|
|
|
| asus_cusl2 kirjutas: |
seal oli olemas tead seega asi toimib???
Tänan abi eest (B) |
Jep, kui seal oli olemas, siis mobiili setingutega on kõik OK Oota mingi aeg, küllap varsti tuleb mobiili sõnum ka, vahel tulevad sealt sõnumid praktiliselt kohe, vahel ootad paar tundi.
(ptv)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Alien
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2003
|
14.10.2005 18:31:34
|
|
|
| Tahtsin küsida, et kas kuskil on mingi programm tirida, mis msni nime muudaks automaatselt mingi ajavahemiku jooksul?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
14.10.2005 20:38:32
|
|
|
Praegusel ajahetkel on mingid probleemid MSNM-i töös? Service leht näitab, et kõik ok, aga mul ei tööta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|