Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 137, 138, 139  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2005 17:19:49 vasta tsitaadiga

kamilake kirjutas:
kas on t]si , et MSN l'heb tasuliseks? icon_confused.gif


MUidugi läheb MSN tasuliseks, see ikkagi lõpp "kvaliteetne" teenus.

Tegelt oleks hea küll sis hakataks kasutama rohkem alternatiive MSNile

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2005 19:34:16 vasta tsitaadiga

mul selline probleem, et uuendasin arvuti biosi, ja sellega läks mul tööle algul dipleytud emaplaadi võrgukaart. Mul on nagu eraldi võrgukaart neti jaoks. Siis nagu läksin biosi tagasi displayesin ära ning kui uuesti arvuti käima panin, siis kõik nagu töötas, aint msn 7.5 siis, ajab sellist asja, et neti pole ja käima ei lähe. Siis uninstallisin ja installisin uuesti 2 korda isegi, ikka sama jama, windows messenger ka käima ei lähe, kuigi seal msn settingutest nagu näitab ,et nett on olemas. Selles mõttes, et see msn annab sellise akna kus nagu try again või mingi trobleshooting vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 08.10.2005 19:52:21 vasta tsitaadiga

X, proovi mitu korda - viimasel ajal on ka minul sarnane aken suht tihti ette hüpanud. mingi teise-kolmanda korraga tavaliselt laseb sisse sel juhul.
_________________
...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2005 20:35:43 vasta tsitaadiga

asi sai lahendatud nii, et laadisin vanema osa ehk siis 7.0 ja siis uunedasin 7.5 lihtsalt. Ja nüüd töötab, teie versioon ei läinud läbi icon_neutral.gif kahjuks, aga tänan sellegipoolest!!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heins
HV veteran

liitunud: 04.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2005 13:40:05 vasta tsitaadiga

teema juba väga pikaks veninud ja ei leidnud eestpoolt midagi.
Nimelt ei kuva MSN hetkel mängivat lugu. musa mängib Winamp 5.1 ja Messengeri versiooniks on 7.5.
Itunesiga seda probleemi polnud aga ei viitsiks vahetada programmi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanake
HV kasutaja
vanake

liitunud: 07.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2005 17:21:19 vasta tsitaadiga

Heins kirjutas:
teema juba väga pikaks veninud ja ei leidnud eestpoolt midagi.
Nimelt ei kuva MSN hetkel mängivat lugu. musa mängib Winamp 5.1 ja Messengeri versiooniks on 7.5.
Itunesiga seda probleemi polnud aga ei viitsiks vahetada programmi.


Mul sama probleem aga muusika mängimis programmiks on Windows Media Player
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2005 17:31:00 vasta tsitaadiga

Kas Messenger toetab üldse WinAmp 5.1 selles funktsioonis? Minu teada käib asi ainult WMP puhul? Vähemalt nii nad väidavad. Või on mingi uus plugin kusagil välja lastud? Siis oleks isegi huvitatud icon_biggrin.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 10.10.2005 18:03:14 vasta tsitaadiga

Heins, indre329, utfg icon_biggrin.gif http://www.xs4all.nl/~whaa/messengeramp/
vanake, Messengeris personal message'i kõrval oleval noolekesel klõps > märgista Turn on "What I'm Listening To".

_________________
...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2005 18:22:11 vasta tsitaadiga

Tekkis selline küsimus et kas kedagi üldse kotib ka mis lugu tema listis olev inimene kuulab? Ma tahaks endale sellist pluginat mis mulle neid ei näitaks.
Tänan tähelepanu eest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 10.10.2005 18:40:23 vasta tsitaadiga

vanake kirjutas:
Mul sama probleem aga muusika mängimis programmiks on Windows Media Player

Media Player - Tools - Plugins - ja vaata et seal oleks linnuke Msn Messenger Music Plugin ees.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 10.10.2005 18:42:04 vasta tsitaadiga

artur-, A-Patchiga sai minu mäletamist mööda igasuguse personaalmessaaži näitamise ää keelata.
(keelata ainult lugude näitamist vist ei saanud icon_rolleyes.gif )

_________________
...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 10.10.2005 18:47:45 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Tekkis selline küsimus et kas kedagi üldse kotib ka mis lugu tema listis olev inimene kuulab? Ma tahaks endale sellist pluginat mis mulle neid ei näitaks.
Tänan tähelepanu eest.

Mess Patch abiks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2005 18:48:46 vasta tsitaadiga

mihhkel kirjutas:
Heins, indre329, utfg icon_biggrin.gif http://www.xs4all.nl/~whaa/messengeramp/


Tnx

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanake
HV kasutaja
vanake

liitunud: 07.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2005 21:02:30 vasta tsitaadiga

2 trini kirjutas:
vanake kirjutas:
Mul sama probleem aga muusika mängimis programmiks on Windows Media Player

Media Player - Tools - Plugins - ja vaata et seal oleks linnuke Msn Messenger Music Plugin ees.


Tänan, sain korda thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martkomp
HV kasutaja
martkomp

liitunud: 13.10.2003




sõnum 11.10.2005 10:38:59 vasta tsitaadiga

Heins kirjutas:
teema juba väga pikaks veninud ja ei leidnud eestpoolt midagi.
Nimelt ei kuva MSN hetkel mängivat lugu. musa mängib Winamp 5.1 ja Messengeri versiooniks on 7.5.
Itunesiga seda probleemi polnud aga ei viitsiks vahetada programmi.

Aga Winamp viskab ise ka sellise akna lahti, kus näitab mis lugu mängib jne.
Selleks CONFIG - OPTIONS - NOTIFICATIONS - sealt valid mis moel, millal ja kui pikalt näitab seda infi. Saab ka sättida ekraanile ilmumise, olemise ja lahkumise ajapikkuse. Ei ole tarvis selleks mingeid lisasid. ega ole seotud MSNiga jne. versiooniks 5.1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2005 13:49:07 vasta tsitaadiga

martkomp kirjutas:
Heins kirjutas:
teema juba väga pikaks veninud ja ei leidnud eestpoolt midagi.
Nimelt ei kuva MSN hetkel mängivat lugu. musa mängib Winamp 5.1 ja Messengeri versiooniks on 7.5.
Itunesiga seda probleemi polnud aga ei viitsiks vahetada programmi.

Aga Winamp viskab ise ka sellise akna lahti, kus näitab mis lugu mängib jne.
Selleks CONFIG - OPTIONS - NOTIFICATIONS - sealt valid mis moel, millal ja kui pikalt näitab seda infi. Saab ka sättida ekraanile ilmumise, olemise ja lahkumise ajapikkuse. Ei ole tarvis selleks mingeid lisasid. ega ole seotud MSNiga jne. versiooniks 5.1


Asi oligi selles, et taheti Messengeri varianti icon_wink.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dynamic
HV kasutaja
dynamic

liitunud: 02.12.2001




sõnum 11.10.2005 16:32:25 vasta tsitaadiga

ahem, kiire küsimus. kas messenger 7ga saab kuidagi mitut kontot ka korraga kasutada? tahaks ära proovida, aga seni olen olnud gaimi kasutaja ja juba mitme konto võimalusega ära harjunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martkomp
HV kasutaja
martkomp

liitunud: 13.10.2003




sõnum 11.10.2005 18:53:31 vasta tsitaadiga

Sorry. Aga tahaks siis saada teada mis on selle MSNis hetkel mängiva loo näitamise point. Tahaks lihtsalt targemaks saada. icon_question.gif Kas seal on midagi enamat kui lihtsalt ekraanile ilmuv aken mis annab infi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 11.10.2005 18:57:27 vasta tsitaadiga

martkomp, ära muretse, see on tavaline eputamise värk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2005 00:16:46 vasta tsitaadiga

Veidi aega tagasi sai uus msn -i kasutaja tehtud mis ei sisalda enam hotmail.com lõppu. Probleem on siis selles et Options -> Phone all ei sisaldu enam võimalust sms 'i teavitusele mobiilile. Kas see on tõesti võimalik siis vaid hotmail.com aadressitega või on sellest ka kuidagi muud moodi võimalik "mööda hiilida"?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 12.10.2005 10:32:57 vasta tsitaadiga

mmz kirjutas:
Veidi aega tagasi sai uus msn -i kasutaja tehtud mis ei sisalda enam hotmail.com lõppu. Probleem on siis selles et Options -> Phone all ei sisaldu enam võimalust sms 'i teavitusele mobiilile. Kas see on tõesti võimalik siis vaid hotmail.com aadressitega või on sellest ka kuidagi muud moodi võimalik "mööda hiilida"?

Kui su MSN versioon on 7.5 siis sealt on see võimalus eemaldatud. Kui mobiili konto on juba aktiveeritud, ainult siis ilmub see valik sinna. Nii et lase 7.0 peale, aktiveeri mobiil ja siis installi uuesti 7.5.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2005 15:00:00 vasta tsitaadiga

2 trini kirjutas:
Kui su MSN versioon on 7.5 siis sealt on see võimalus eemaldatud. Kui mobiili konto on juba aktiveeritud, ainult siis ilmub see valik sinna. Nii et lase 7.0 peale, aktiveeri mobiil ja siis installi uuesti 7.5.

Lasin msn 7.0 peale. Nüüd on seal küll see võimalus olemas aga kastike ja tekst on hallid, ehk siis linnukest ei saa ette panna icon_neutral.gif
Mobiili seaded peaks kõik korras olema... saadeti telefonile kinnituskood mille ma ka ilusasti kätte sain ja lehele kirjutasin.


viimati muutis mmz 07.01.2006 10:27:33, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 12.10.2005 16:36:24 vasta tsitaadiga

mmz, välja-sisse ikka logisid msn-is pärast koodi sisestamist?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2005 16:49:16 vasta tsitaadiga

Jah, tegin küll nii kuid see ei aita icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 12.10.2005 16:58:42 vasta tsitaadiga

mmz kirjutas:
Jah, tegin küll nii kuid see ei aita icon_confused.gif

Mis riik sul .net passpordis valitud on? Kui Eesti siis proovi seda muuta kas USA või UK.

https://login.passport.net/ppsecure/uisecure.srf?lc=1033&id=10


viimati muutis 2 trini 12.10.2005 17:05:30, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2005 22:09:14 vasta tsitaadiga

Hetkel ei leia kohta kust seda muuta. Hiljem uurin seda, praegu pean minema.
edit: Tegin selle nüüd ära kuid nüüd ei saa enam sisse logida.. ütleb et your contact list is not available icon_confused.gif
edit2: Aain nüüd sisse kuid juurde tekkis lihtsalt mingi MSN Direct Watch ning mobiili tekst on ikka hall.
edit3: jess.. lõpuks ometi sain asja tööle. Panin ennast igal pool kus vähegi võimalik USA kodanikuks ning hakkas tööle.. kuigi msn logib kuidagi kauem sisse nüüd. Aga see nii ei häiri
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
internetu
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 13.10.2005 04:15:27 Re: Probleemid MSN Messengeriga - postita siia!!! vasta tsitaadiga

icon_evil.gif
no nüüd on küll miskit lahti või mul paranoia
http://www.mmaailm.net näitab mingit jama, mitmed msngeri foorumid kinni keeratud
hiljuti küsisin kuidas saab 4.7 trayikooni ärapeita(varjata) W2k-s, see post on kadunud ...
sättin siin ühte rendiarvutit ja tahtsin seda 4.7+7.5 trikki proovida, aga 4.7 on nagu mitmetelt lehtedelt maha võetud, lõpuks leidsin http://www.oldversion.com/program.php?n=msnm
aga topelt ikka tööle ei saanud icon_confused.gif , mess.be-st on ka vastavad pachid maha võetud

Miskit kuskil toimub ja need nagu seekord M$ mehed ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.10.2005 15:13:00 vasta tsitaadiga

Btw, kas keegi on tähele pannud et messneger tsenseerib teatud url'e? Siiani olen märganud et kõik kus sees on "download" ei jõua teisele poole kohale.
Siiani olen testitud ainult msn messenger <-> msn messenger ja msn messenger <-> gaim ning igal pool blokeeriti kõik url'id kus sees oli sõna download. Gaim ütles sellise teate saatmise peale et vastaspool sulges akna kuigi tegelikult oli see pidevalt lahti. msn'i ei jõudnud see lihtsalt kohale.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC_man
HV kasutaja


liitunud: 25.01.2004




sõnum 13.10.2005 15:16:45 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Btw, kas keegi on tähele pannud et messneger tsenseerib teatud url'e? Siiani olen märganud et kõik kus sees on "download" ei jõua teisele poole kohale.
Siiani olen testitud ainult msn messenger <-> msn messenger ja msn messenger <-> gaim ning igal pool blokeeriti kõik url'id kus sees oli sõna download. Gaim ütles sellise teate saatmise peale et vastaspool sulges akna kuigi tegelikult oli see pidevalt lahti. msn'i ei jõudnud see lihtsalt kohale.


hea tähelepanek icon_smile.gif
olen endal sama asja msniga täheldanud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 13.10.2005 15:24:23 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Btw, kas keegi on tähele pannud et messneger tsenseerib teatud url'e? Siiani olen märganud et kõik kus sees on "download" ei jõua teisele poole kohale.
Siiani olen testitud ainult msn messenger <-> msn messenger ja msn messenger <-> gaim ning igal pool blokeeriti kõik url'id kus sees oli sõna download. Gaim ütles sellise teate saatmise peale et vastaspool sulges akna kuigi tegelikult oli see pidevalt lahti. msn'i ei jõudnud see lihtsalt kohale.

Tools-Options-Security-Allow links in the conversation window.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.10.2005 15:40:56 vasta tsitaadiga

2 trini kirjutas:
Tools-Options-Security-Allow links in the conversation window.
Selles messengeri 7'ndas versioonis mida praegu testisin sellist asja ei eksisteerinud ning teatud url'id endiselt läbi ei läinud
Näiteks võib proovida:

http://www.bafsoft.com/download.php
bafsoft.com/[remove]download.php

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 13.10.2005 15:47:27 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Näiteks võib proovida:

http://www.bafsoft.com/download.php
bafsoft.com/[remove]download.php

Ei lähe jah kohale icon_rolleyes.gif icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.10.2005 18:30:03 vasta tsitaadiga

Ma arvan et lahendasin "müsteeeriumi".

Siiani tean et blokeeritakse ainult tekste kus sees on "download.php". Põhjuseks on tõenäoliselt see et kunagi levis üks msn viirus mis saatis kasutajatele lingi kus oli sees download.php ning seda klikates tirit viirus masinasse ja käivitati.

Tundub et MS ei suutnud probleemi paremini lahendada icon_lol.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DexXxter
HV kasutaja
DexXxter

liitunud: 23.11.2003




sõnum 13.10.2005 21:15:58 vasta tsitaadiga

Kas keegi viitsib seletada kuidas ma saan lahti neist registry key-dest mis messenger plussiga tulid. Nagu sitaks käivad närvidele juba näiteks lihtsalt lambist vahel paneb desktopile mingid shortcutid nagu find a date, boost up your computer, play poker online jne. plus on juba ammu uninstallitud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asus_cusl2
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 13.10.2005 22:29:38 vasta tsitaadiga

2 trini kirjutas:
mmz kirjutas:
Veidi aega tagasi sai uus msn -i kasutaja tehtud mis ei sisalda enam hotmail.com lõppu. Probleem on siis selles et Options -> Phone all ei sisaldu enam võimalust sms 'i teavitusele mobiilile. Kas see on tõesti võimalik siis vaid hotmail.com aadressitega või on sellest ka kuidagi muud moodi võimalik "mööda hiilida"?

Kui su MSN versioon on 7.5 siis sealt on see võimalus eemaldatud. Kui mobiili konto on juba aktiveeritud, ainult siis ilmub see valik sinna. Nii et lase 7.0 peale, aktiveeri mobiil ja siis installi uuesti 7.5.


Mul on see sms teema juba ammu tehtud, aga teateid ei tule vaid lähevad maili peale :S mis mul siis valesti nagu on?? Ikoon muutub kollaseks kui välja login.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 14.10.2005 09:44:39 vasta tsitaadiga

DexXxter kirjutas:
Kas keegi viitsib seletada kuidas ma saan lahti neist registry key-dest mis messenger plussiga tulid. Nagu sitaks käivad närvidele juba näiteks lihtsalt lambist vahel paneb desktopile mingid shortcutid nagu find a date, boost up your computer, play poker online jne. plus on juba ammu uninstallitud.

Sa installisid sponsorprogrammi 8) Valesti oled eemaldanud seda, käsitsi EI TOHI neid registry key'sid maha võtma hakata. Loe, siin on õpetus kuidas maha saab: http://msghelp.net/showthread.php?tid=21598

asus_cusl2 kirjutas:
Mul on see sms teema juba ammu tehtud, aga teateid ei tule vaid lähevad maili peale :S mis mul siis valesti nagu on?? Ikoon muutub kollaseks kui välja login.

Kui sa e-mailiga regasid siis lähevadki need sinna. Selleks et mobiili jookseks, tuleb aadressiraamatusse lisada alert@mobile.msn.com ja teha linnuke kasti et annaks sõnumiga märku kui sellelt adrelt kiri tuleb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asus_cusl2
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 14.10.2005 17:14:06 vasta tsitaadiga

aga ma ei leidnud seda kasti kuhu linnuke panna???
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 14.10.2005 17:29:18 vasta tsitaadiga

asus_cusl2 kirjutas:
aga ma ei leidnud seda kasti kuhu linnuke panna???

Sa kasutad mail.ee teenust? Või mingit muud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asus_cusl2
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 14.10.2005 17:45:05 vasta tsitaadiga

hotmail.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 14.10.2005 17:47:41 vasta tsitaadiga

asus_cusl2 kirjutas:
hotmail.com

Kui sa selle mobiili hotmail.com kontoga aktiveerisid, siis loogish et ei tule mobiili sõnumid, kuna hotmail "mobil forwardit" ei toeta icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asus_cusl2
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 14.10.2005 17:49:01 vasta tsitaadiga

kas peaksin siis uue msni adre tegema??? mis see kõige sobivam oleks selle jaoks, et sõnumeid saada??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 14.10.2005 17:50:07 vasta tsitaadiga

asus_cusl2 kirjutas:
kas peaksin siis uue msni adre tegema??? mis see kõige sobivam oleks selle jaoks, et sõnumeid saada??

Ei-ei, msn jääb ikka samaks icon_smile.gif Lihtsalt sealt mobiili aktiveerid teise aadressiga, tee omale mail.ee aadress.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asus_cusl2
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 14.10.2005 17:53:56 vasta tsitaadiga

kui see tehtud mis siis edasi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 14.10.2005 18:00:40 vasta tsitaadiga

asus_cusl2 kirjutas:
kui see tehtud mis siis edasi?

Lisad aadressiraamatusse mail.ee's alert@mobile.msn.com (kontaktid ja aadressiraamat on seal kaks eri asja, vaata et ikka aadressiraamatusse saaks).
Siis lähed sinna mobile.msn.com, valid "change my service" ja sisestad sinna selle mail.ee aadressi.

Edit: mail.ee's pead oma mobiili autoriseerima ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asus_cusl2
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 14.10.2005 18:11:36 vasta tsitaadiga

Asi tehtud, aga smsi ei ole tulnud. (saatsin venna msnist teate)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 14.10.2005 18:13:52 vasta tsitaadiga

asus_cusl2 kirjutas:
Asi tehtud, aga smsi ei ole tulnud. (saatsin venna msnist teate)

Aga vaata kas mail.ee postkastis on olemas see teade? mail.ee paneb vahel näkku ka, ei saada koheselt sõnumeid edasi icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asus_cusl2
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004




sõnum 14.10.2005 18:15:57 vasta tsitaadiga

seal oli olemas tead icon_smile.gif seega asi toimib???
Tänan abi eest (B)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 14.10.2005 18:19:33 vasta tsitaadiga

asus_cusl2 kirjutas:
seal oli olemas tead icon_smile.gif seega asi toimib???
Tänan abi eest (B)

Jep, kui seal oli olemas, siis mobiili setingutega on kõik OK thumbs_up.gif Oota mingi aeg, küllap varsti tuleb mobiili sõnum ka, vahel tulevad sealt sõnumid praktiliselt kohe, vahel ootad paar tundi.
(ptv) icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alien
HV kasutaja
Alien

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2005 18:31:34 vasta tsitaadiga

Tahtsin küsida, et kas kuskil on mingi programm tirida, mis msni nime muudaks automaatselt mingi ajavahemiku jooksul?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 14.10.2005 20:38:32 vasta tsitaadiga

Praegusel ajahetkel on mingid probleemid MSNM-i töös? Service leht näitab, et kõik ok, aga mul ei tööta icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 137, 138, 139  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.