|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
25.09.2005 22:43:55
|
|
|
| X kirjutas: |
| reimers66 kirjutas: |
lugesin läbi selle via foorumi probleemi ja paistab jah konflikt olema muidu seal oli soovitus panna Biosest AGP asemel PCI ja kordaja 4x + FF muidugi OFF
muidu VIA 4in1 tasub kasutada versiooni 4.53 mis on kõige parem kuna uuendab SP2 all AGP inf faili uuemad 4in1 seda ei tee
niisis proble ei ole driverites ega kaardi ülekuumenemises
EHK lahendus on siin : uut emaplaati ostma  |
kuidas, seda PCI to AGP saab panna ja kuidas 4x see kordaja biosest panna?
Edit: Ma ei tea kui palju see nüüd loeb aga colin mcrae 2005 jooksis 1024x768 70fps ja 1024x1028 32-40fps mõlemal resol kõik AF ja värgid särgid põhjas. Call of duty jooksis ka kõik põhjas, 1024x768 120-70fps ja 1024x1028 90-60fps. San andreas jooksis halvasti ka 26fps nagu nfsu2. |
GTA San Andreas on pandud frame rate limiter peale. Ehk siis üle 25 see ei lähe kunagi. Kuid võid selle maha võtta video settingute alt.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
25.09.2005 22:57:04
|
|
|
| oot kust täpsemalt?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
25.09.2005 23:01:36
|
|
|
| X kirjutas: |
| oot kust täpsemalt? |
uuri neid display vms settinguid. Seal on veel valikud lai ekraan on off jms kraam. Igatahes oli see enne advanced options valikuid minuteada. Selle nimi oli vist: Frame Rate limiter ON/off vms. Igatahes tunned asja ära kui näed. Pane Fraps fps mõõtma ja raudselt peab minema üle 25.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoeKing
HV veteran

liitunud: 03.03.2004
|
25.09.2005 23:04:05
|
|
|
Kui limiter maha võtta, võivad tekkida probleemid tekstuuride laadimisega, võid selle kohta lugeda GTA SA ReadMe'st
_________________ Sic itur ad astra... |
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
25.09.2005 23:05:43
|
|
|
| JoeKing kirjutas: |
| Kui limiter maha võtta, võivad tekkida probleemid tekstuuride laadimisega, võid selle kohta lugeda GTA SA ReadMe'st |
Seda oli näha ainult GTA VC aga GTA SA s mul üldse probleeme ei ole tekkinud. Uuem patch isegi peal ning kõik korras. Lihtsalt see 25 fps tundus mulle kudagi lagi ne.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
25.09.2005 23:35:02
|
|
|
| njaa, aga aga mul tõmbas ikka 25 peale fps, krt ma ei tea enam, miks osad mängus siis jooksevad?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
25.09.2005 23:37:20
|
|
|
| X kirjutas: |
| njaa, aga aga mul tõmbas ikka 25 peale fps, krt ma ei tea enam, miks osad mängus siis jooksevad? |
Võtsid selle frame rate piiraja maha? Kui ikka 25 siis mine kusagile mujale. Seal geto kohas oli fps suht nigel. Teistes suuremates linnades oli igatahes kõrgem fps. See geto oli üldse imelikult lagine koht
Ning mis settingud on? Ise arvan et 1280x1024 ja high peal peaks ära jooksma. FSAA vast natuke liiast kuid ei oska kommenteerida kuna ei oma enam seda kaarti
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
26.09.2005 00:53:03
|
|
|
| panin patcid peale nfsu2 ,aga ei midagi, ikka 20-30fps nii AF kui ka ilma. Vahetpole ikka sama väike fps.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
26.09.2005 13:02:39
|
|
|
NFSU2 pidavatki selline jama mäng olema. Kui muu jookseb, siis milles probleem?
25 FPS ei tohiks ikkagi lagi tekitada.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Future
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2004
|
26.09.2005 13:20:18
|
|
|
Mul oli ka sarnane jama, et winXP lihtsalt jooksis kokku mängimise ajal ja mis kõige hullem--ka niisama veebi sirvides...Lõpuks tegin BIOS update ja asi nagu lahenes...kusagil kuu aega olen omanud seda kaarti ja peale BIOS updatet on 2x kokku jooksnud.
Muidugi installisin ka win uuesti (korduvalt).
Kaart siis Club 3D ATI RADEON 9800Pro AIW.
_________________ You like to think you're never wrong
You want to act like you're someone |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
26.09.2005 17:52:08
|
|
|
| probleem on selles, et tahaks nfsu2 hästi mängida. Aga kust seda PCI värki sai vahetada?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
26.09.2005 18:09:39
|
|
|
X, no mu vennal sama konf enamvähem mis sul ja 1280*1024 kõik põhjas ja mängu alt on AA seal poole peal jookseb ludinal!
see PCI asi on Bioses INIT DISPLAY FIRST seal valik siis kas AGP või PCI
muidu mul see ei aidanud AGP kordaja ja PCI valik niiet erilist mõtet asjal pole ! muidu panin peale Omega 2612 versiooni
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
26.09.2005 18:28:14
|
|
|
defineeri ludinal, 20fps on ka mõne jaoks ludinal. BTW tänan selle soovituse eest!
Edit: kordajat muuta ka ei saa, on lihtsalt see number (8) rohelist värvi ja seda muuta nagu ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
26.09.2005 20:21:29
|
|
|
X, NFSU2 fps ära sa parem vaata see on seal jah kuidagi kõikuv
mis kus kordajat bioses pead ju saama AGP kordajat muuta (ma muutsin samal plaadil seda kordajat ) aa ma võin
öelda et see ei aita midagi !
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
26.09.2005 20:30:35
|
|
|
| aga no, mul põhimõtteliselt see kõigub nii palju, et segab mängimist. Nii palju ,et kust kohast seda kordaja tuleb muuta siis. Selle PCI leidsin üles, aga mul oli juba see, ja muutsin AGP.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
27.09.2005 13:28:36
|
|
|
no nüüd ma sain kuidagi mängud hästi jooksma kasutusel siis Omega 26.12 draivud + VIA 4in1 4.53
muidu jätsin AGP x8 ja muud asjad kuna need ei muutnud midagi
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
27.09.2005 17:58:24
|
|
|
| Proovige kasutada AGP 4x 8x asemel. Fast write näppimine ka vahest aitab. VIA KT400 ja KT600 käib mingi imelik ke*p AGP slotiga.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
09.10.2005 13:14:13
|
|
|
ei tea ei aita ka need 6.12 draiverid, ja see agp muutmine on jah suht 0 tegevus.
Edit:
| reimers66 kirjutas: |
no nüüd ma sain kuidagi mängud hästi jooksma kasutusel siis Omega 26.12 draivud + VIA 4in1 4.53
muidu jätsin AGP x8 ja muud asjad kuna need ei muutnud midagi |
ee, sellesmõttes ,et nati aega on möödas nüüd ning olen juba 2 formatit jõudnud teha. 1korraga proovisin nii, et laadisin mingid vanemad chipseti draiverid ning siis need 4.53 peale ja proovisin nii omega 5.8 kui ka omega 5.2 driverid. Midagi ei muutunud, endiselt midagi ei jooksnud hästi. Siis tegin uuesti formati panin peale kohe chipseti driveri 4.53 ja agp driveri omega 5.8. Järjekordselt eriliselt midagi muutunud ei ole. Agp kordajat ma bioses millegi pärast muuta ei saa, kuna ta ei aktiveeru. Et äkki kasutaja reimers66 oskad veel mainida midagi, mis sa muutsid, meil ju identsed emaplaadid.
Edit:kui ma tegin oma everest ultimate programmi lahti, siis emaplaadi biose alt oli näha, et bios on välja lastud 2003-04-07. Seal soovituste all on märk, et uuenda seda. Uuemad on sellised http://www.epox.com.tw/eng/support.php?ps=47&type=1 ,et kas see võib mingit perfomance juurde anda. Kas video biose uuendamine ka midagi kaasa annab?
Edit: küsiks selle veel ära, et nagu sellistelt piltidelt pealt on näha, et ati silencer ei mahu peale, aga sellel default jahutusel on nagu sellist kaks kruvi või musta otsikut ,mis seda jahtust kinni hoiavad, et kas mingit sellist suuremat radikat ei ole, mis läheks täpselt samamoodi sinna kinni ja mis jahutaks seda kaarti nagu hästi? Teiseks, mis need timingud on, mis nendega teha saab, uuel ati toolil oli selline võimalus olemas. http://www.nordichardware.com/Reviews/?skrivelse=417&page=2[url][/url]
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
09.10.2005 13:17:36
|
|
|
BIOS uuendus on soovituslik, tavaliselt on uuemates verisoonides mõningad "bug"'id ära parandatud ja/või lisatud tugi uutele protsessoritele. Kuigi vahest võivad uued versioonid tekitada ka probleeme (siiski KTxxx kivide puhul pole seda märganud).
Vaata Epoxi kodulehelt mis ja mida uuemas BIOS on parandatud.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
09.10.2005 13:20:59
|
|
|
Le Inc, mure selles et seal uuemas bioses pole midagi parandatud alles uurisin sealt epoxi lehelt ja
ei leidnud et oleks midagi fixitud! jah nüüd vennal imekomel hakkas tööle 9800 ja KT400 kooslus
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
09.10.2005 13:44:48
|
|
|
| ei ma uuendasin ära selle biose juba, aga jah midagi ei muutunud. Aga videokaardi biost ei ole mõtet jah. Aga kas sa reimers66 tegid midagi uut ka ,et muudsid midagi või, mis driverid sul siis jäid. Aga keegi jahutuse ja timkingute kohta ei oska midagi öelda?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
09.10.2005 21:32:38
|
|
|
X, pmst ma ei tea nüüd kas sellest muutus aga vahetasin ära prose jahutuse CPU oma siis ja siis CPU temp läks madalamaks
ja asi sai nagu imekombel korda igaljuhul väga imelik aga peale jahutuse vahetust enam ei stacki mängudes kuigi ennem oli ka suht norm jahutus
WR IV max temp mängides 50C (äkki oligi palju =) samas ei tohiks olla nüüd on max temp 44C ja mängud jooksevad puhtalt
muidu Driverid panin Omega Catalyst 5.7 baasil ehk siis eelviimased!
http://www.ngohq.com/home.php?page=Files&go=cat&dwn_cat_id=14
EDIT: nüüd ma klokkisin CPU uuesti sinnamaani kus mul vana videoga oli ja kõik toimib FSB siis 157mhz
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
10.10.2005 18:24:41
|
|
|
| oi jaa nüüd selline jama, et unlaadisin selle vana omega 5.8 driverid maha, kusjuures mul eraldi see kõige uuem atitools ka ja seda esialgu ei laadinud, vaid tegin ennem restarti. Tahtsin siis panna neid 5.7omega drivereid. Nii kui arvuti restardi ära tegi, siis mul jäi see uus atitools sinna alla ikoonide juurde rippuma ja hakkas hädaldama ,et pole neid omega drivereid enam, windows tahtis kohe mingeid draivereid otsima hakata. Arvuti jõudis siis kõik asjad ilusasti desktopile ära laadida, kui plaks lihtsalt monitor läheb kinni, must pilt ees, midagi teha ei saa, ainult restart reseti nupust. Siis panin jälle käima ja jälle sama pilt ees, kusjuures seda atitooli ma ei jõua nii kiiresti maha ka laadida, ennem kui see pilt eest ära läheb. Ainuke võimalus mis ma pakun on see, et kui mul see uus atitool peal oli siis ma võtsin monitori refreshi juures selle ära, et hide what monitor cannot display smthg. Ja siis panin sealt 100Hz 1024x768, tegelikult monitor kannatab 85Hz. Noh mida eriti ei muutunud võibolla oli ainult näiline. Aga nüüd ma arvan, et kuna see atitool on ikka sees ja ta vägisi näitab 100Hz siis monitor lihtsalt lülitab ennast välja. Ma ei tea ,mis enam nüüd teha, safe modes ma nüüd ei oska arvutit käima panna, kuna ei tea seda kombinatsiooni või kohta kus saab käima panna????
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
10.10.2005 18:38:11
|
|
|
| mhh, peale käivitamist kohe F8 viib ju seif modi. Seda mõtlesid ikka? Ja safe modes saab kindlalt pildi ette ja atitooli maha uninstallida...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
112233
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
10.10.2005 18:59:21
|
|
|
| F8 viib küll safe mode-sse,aga seal võib olla ka reso pandud kõrgemaks kui defauldis ,siis aitaks F5-ga valikutest võta VGA mode.Endal oli sama probleem:ATItooli näppides asi piiksu keeratud(kaardiks küll 9800SE aiw).lõpuks aitas mind ikkagi CLEAR CMOS.Proovi VGA modes toimetada ja see ATITool ära killida,(minu teema oli https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=202042,äkki on abiks)
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
10.10.2005 19:24:34
|
|
|
| Jah võimalus kas safe modis või vga modis.Sealt lase see ati toolsmaha ja peaks asi korras olema.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
10.10.2005 22:03:28
|
|
|
ma ei tea kuidas, ja mis moodi ,aga video mode ma proovisin ,midagi ei muutunud ,aga safe mode proovisin ,ka see jooksis kokku ja siis reset ja pärast seda toimis .
Edit: põhiprobleem oligi selles refreshis, kuna see atitool lubab millegi pärast suuremat refreshi panna ,kui monitor lubab.
Aga oluline küsimus oleks, mis oleks selline hea odav suurem jahutus sellele, igasugused silencerid sinna ei lähe kuna see tv tuuner on seal ees vms. No ütleme nii 150kr eest jahutust. Selline, mis ikka sinna paika ka käiks.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
10.10.2005 23:50:45
|
|
|
Silencer vist nagu pidi ikka minema kui natukene lõigata seda asja muidu topi sinna mingi intel stock jahuti või mõni muu CPU jahuti pasta vahele ja kruvidega kinni
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-m.a.r.x-
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.06.2004
|
11.10.2005 17:27:08
|
|
|
| X, Topi WR4 peale, hea, odav ja vaikne... 8)
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
12.10.2005 20:23:27
|
|
|
| aga, kuda ma selle sinna videokaardi külge kinni saan ,see ju nii suur ja pole ju millegagi kinnitada. Kas mingit õpetust või näidist pole? Võibolla oleks selline parem, mida nagu eriti modima ei peaks, mille saaks nagu täpselt sinna auku keerata vms?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MrzDgi2
HV vaatleja
liitunud: 19.11.2005
|
24.12.2005 20:32:37
|
|
|
| Ka minul on 9800pro, mis on hetkel parema jahutuse ja biosi muudatusega 9800XT, kuid siiski paneb aegajalt näkku. Näiteks on tundlik fsb muutmise suhtes. Nii kui nats midagi tõsta hakkavad lampi resad tulema. Või siis hakkab VPU recover kaarti resetima. Näiteks sel juhul aitas see, et langetasin 8xAGP 4XAGP-le. Sama lugu ühel tuttaval, kel 9800pro, seni on kõik OK ,kuni AGP on 4x. Proovisin enda kaarti ka teises arvutis, millel oli ka kerge klokk peal. Seal tegi ka arvuti mängimise käigus resasid, aga kui klokk maha võetud sai, funkas kõik libedalt. Ega endalgi mängud eriti ei jookse. Näiteks ka NFSU2. Endal on ilmselt tegu nõrgas ja juustus proses(2.4Ghz Cellu). 9800pro viga ei tohiks see mage jõudlus olla.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoeKing
HV veteran

liitunud: 03.03.2004
|
24.12.2005 21:05:12
|
|
|
Ei tea kas ikka on nii väga proses. Kaart peaks juba välja vedama küll, mul ühel tuttaval ka 2,4 Cellu ja 9800 SE AIW, 3dmark 2k1-s saab üle 10k def kelladega, millest peaks juba piisama näiteks NFSU2 jaoks, sest too jookseb minu PIII 700 R- 9100 peal ka päris hästi ja ma saan 2k1-s ainult 5.3k. Niiet IMHO on see mage jõudlus antud juhul tingitud just videokaardist või mõnest muust probleemist (mälu vähe, driveriseadistusega midagi...)
BTW NFSMW jookseb sama konfiga arvuti peal NFSU2'ga võrreldes paremini
_________________ Sic itur ad astra... |
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MrzDgi2
HV vaatleja
liitunud: 19.11.2005
|
25.12.2005 22:51:54
|
|
|
| Antud juhul minul ilmselt on minul viga siiski proses, sest minu arvutis see 9800Xt ei tööta pooltki nii hästi kui sõbra arvutis. Enda arvutis saan 3dmark03 skooriks ca.6200 aga sõbra arvutis tuli 6650 punkti nigu naksti ära. Ja mängud lippasid ka vägevalt. Näiteks NFS most wanted funkas põhjas sätetega 30 fps-i lähedal. Endal on maas pildiga proleem 20 fps-igi ära saada. Emaplaadis ei tohiks ka minul lugu olla ja mäkus ka.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
26.12.2005 00:21:35
|
|
|
mina korjasin muidu CPU overkloki ikkagi defaulti peale kuna hakkas asi siiski hiljem jamama 9800PRO + KT400A kooslus sellel 9800 on jah miski jama
FSB tõstmisega ise ma panin vennal tagasi default peale CPU ja mingit lagi ega jama enam ei ole
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
26.12.2005 13:35:41
|
|
|
| Enal olnud sama moodi et cpu clokk segab arvuti normaalset tööd.Defaulti peale tagasi pannes oli probleem aga lahendatud.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoeKing
HV veteran

liitunud: 03.03.2004
|
26.12.2005 15:09:25
|
|
|
450p ehk ~7% muutus 3dmark tulemustes ei tohis küll NFSU2 FPS üle 30% mõjutada
Ja see, et "mängud eriti ei jookse" on vale seadistuse tagajärg. Eks igaüks ise otsustab, kas talle on tähtsam mängtavus või see et saaks kusil öelda, et ma panin kõik põhja. Ma saan 3dmark 2k3's ainult 900p aga ei kurda, et "mängud eriti ei jookse", kui detalidega üle ei pinguta saab nii NFSMW, NFSU2 kui ka GTASA 1024 reso juures normaalselt ära mängida.
Kui reaalsus liiga karm tundub ja rahakott kannatab siis võib ju poodi FX-57 ja 7800 GTX 512 SLI järgi joosta
MrzDgi2, sa võiksid profiilis või siin teemas oma arvutist natuke täpsemalt kirjutada(emaplaat, kiibistik, OC), siis oleks võimalik äkki ka probleemi põhjust täpsemalt diagnoosida kui niisama "kohvipaksu pealt ennustades"
_________________ Sic itur ad astra... |
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
209 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MrzDgi2
HV vaatleja
liitunud: 19.11.2005
|
26.12.2005 20:25:52
|
|
|
Videokaart Club3d 9800pro@XT + Ati silencer 1 rev2.
Mobo Asus P4P800-E Deluxe( Intel 865PE)
Prose Celeron 2.4Ghz
Dual 2x256Mb PC2700 DDR-SDRAM
PSU 400w Chieftec
Selline enam vähem.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|