Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2005 13:35:24 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Minu uus ja parem plokk
kogu au ja kiitus woosh'ile thumbs_up.gif

wow icon_eek.gif päris pro

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannyy
HV kasutaja
jannyy

liitunud: 15.10.2004




sõnum 28.08.2005 13:57:53 vasta tsitaadiga

päris kena näeb teine välja thumbs_up.gif
kuidas see tihend sinna pandud on?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2005 14:14:29 vasta tsitaadiga

q321 kirjutas:
elukaz kirjutas:
Võid ju puhast ka panna, mis see halba teeb? Soojusmahtuvusest/juhtivusest vast puudu ei ole.

puhast mida? dest. vett? Räägiti, et need krdi vetikad hakkavad siin mingi aja pärast vohama juu...
Tosooli.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2005 14:19:41 vasta tsitaadiga

jannyy kirjutas:
päris kena näeb teine välja thumbs_up.gif
kuidas see tihend sinna pandud on?

mis mõttes kuidas? icon_razz1.gif
eks ikka plokil süvend, kuhu tihend sisse istub icon_smile.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serz47
HV veteran
serz47

liitunud: 11.02.2004




sõnum 28.08.2005 14:35:42 vasta tsitaadiga

aga millega lihvisid icon_question.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2005 14:46:56 vasta tsitaadiga

woosh tegi kogu töö (k.a. lihvimine jne.)
meelde jäi, et igast suurte numbritega liivapaberid ning miski lihvimispasta. igatahes minu jaoks võõras värk icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 28.08.2005 15:44:18 vasta tsitaadiga

panin siis enda arvutile kah vesijahutuse külge... Alguses pidin krambid saama, et arvuti ei läinudki tööle.... siis tuli pilt ette jne icon_eek.gif icon_biggrin.gif lahe rsk
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 28.08.2005 15:58:31 vasta tsitaadiga

arm2004, mis su ploki ~ mõõdud on?
_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2005 17:22:44 vasta tsitaadiga

hiiemae kirjutas:
arm2004, mis su ploki ~ mõõdud on?

8x7cm
pleks on 2cm paks ja plokk ise tundub törts alla 1cm paks

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2005 18:08:00 vasta tsitaadiga

q321 kirjutas:
ma tõenäoliselt panen oma vesijahutusse voolama dest vesi + tosool... Kuid mis peaks olema vee ja tosooli suhe ? (et oleks piisavalt ja mitte ülearu..)

niiet 1:100 'le?


1:100-le on vast vähe
imho mingi 2l vee kohta võiks nii 30-40ml tosooli panna
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Blaze
HV kasutaja
John Blaze

liitunud: 20.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2005 11:07:09 vasta tsitaadiga

minu plokki freesimine lükkus praegu vist reede peale.
CNC freespinki juhitakse jah arvutiga, kompuuter on sinna sisse ehitatud, võimalus ühendad ka tavalise pc'ga. Lihtsalt annad käsud ja kordinaadid.
Selle pleks kohta veel niipalju, et see peabki olema paks, muidu ei saa torude jaoks sinna sisse vint lõigata imo.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannyy
HV kasutaja
jannyy

liitunud: 15.10.2004




sõnum 29.08.2005 12:39:21 vasta tsitaadiga

kamikaaze kirjutas:
minu plokki freesimine lükkus praegu vist reede peale.
CNC freespinki juhitakse jah arvutiga, kompuuter on sinna sisse ehitatud, võimalus ühendad ka tavalise pc'ga. Lihtsalt annad käsud ja kordinaadid.
Selle pleks kohta veel niipalju, et see peabki olema paks, muidu ei saa torude jaoks sinna sisse vint lõigata imo.


Kas sa lased freesida kuskil firmas? kui jah, siis palju tööhind tuleb?
Ise lasin freesida ühel õppejõul tallinna tööstus haridus keskuses,
treis mulle veel otsikud ning keeras vindid ka sisse icon_wink.gif
ainuke jama on see, et ploki lasin teha Al-st
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 29.08.2005 17:26:04 vasta tsitaadiga

Mul prose oli õhk jahutusega 70 kraadi (max) Nüüd vesijahutusega 57kraadi (max)..
Kas tulemusega võib rahule jääda ?

(ise olen küll rahul, aga mida tehnilised andmed peaksid näitama?)
Muidugi kõik oleneb sellest, kuidas ma radikat jahutan....
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2005 17:39:20 vasta tsitaadiga

kamikaaze kirjutas:
vint lõigata imo.


vat selle kohta ütles mulle õps et vint on metsas puu otsas icon_razz1.gif
aga ise kasutasin veeploki juures tutside kinnatamiseks epo liimi

q321 kirjutas:
Mul prose oli õhk jahutusega 70 kraadi (max) Nüüd vesijahutusega 57kraadi (max)..
Kas tulemusega võib rahule jääda ?

(ise olen küll rahul, aga mida tehnilised andmed peaksid näitama?)
Muidugi kõik oleneb sellest, kuidas ma radikat jahutan....


pole soovitatav kui vee temp üle 35 kraadi läheb ...
pump võib peese minna
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2005 18:58:46 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:

pole soovitatav kui vee temp üle 35 kraadi läheb ...
pump võib peese minna

vesi võiks muidugi alla 35 olla, 20 poleks ka paha :_P
aga ka 40 vesi ei tee pumbale midagi
indu, natuke võiksid ikka mõelda mida sa kirjutad
varsti tuled rääkima, et alumiinium on parem soojusjuht kui vask
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zooter
Kreisi kasutaja
Zooter

liitunud: 27.12.2001




sõnum 29.08.2005 19:32:37 vasta tsitaadiga

Vaevalt see vee temp 57 kraadi on...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2005 22:21:13 vasta tsitaadiga

hmm, huvitav, milline see vesijahutus sys veel on, kui cpu (oletatav)load temp on 57C? icon_eek.gif
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 29.08.2005 22:29:07 vasta tsitaadiga

q321 kirjutas:
Mul prose oli õhk jahutusega 70 kraadi (max) Nüüd vesijahutusega 57kraadi (max)..
Muidugi kõik oleneb sellest, kuidas ma radikat jahutan....

Kuidas sa siis teda jahutad?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 29.08.2005 23:48:49 vasta tsitaadiga

äh, mingi närune vent on peal
Aga ma vaatan, et midagi on mäda.... ei jahuta jah eriti hästi.. äkki viga termopastas ? Silver Grease TTG-S104
Tulevikus muretsen arvatavasti veel ühe radika
Minu prose vist ongi hästi kuum... Pentium 4 2.8Ghz HT 512KB.. Alati probleeme olnud kuumusega.. full loadis 70+ kraadi (õhuga)

Mul on seda MX-1 termopastat kah, kuid seda on nii võimatu peale panna, et.......
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2005 23:57:15 vasta tsitaadiga

see 512kb cachega on ju Northwood, mis ei tohiks kuum olla, vähemalt minu oma ei olnud....mul oli stock cooleriga load temp ~50C
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 30.08.2005 00:23:34 vasta tsitaadiga

Northwood on ta jah.. HyperThreading tehnoloogia...
Kui nüüd väga mööda ei pane, siis minu prose peaks midagi sellist olema.. https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Protsessorid/11405/ aga ainult üle aasta vana juba.. (näeb välja teistsugune....)

aga äkki mingi defekt on juures? Hetkel on ta ka muidugi ülekellatud veits aga ikkagi...
-e-
klokkisin 3.3Ghz peale.. (kuan prose muutus ebastabiilseks, panin 0,025V juurde)Siis võtsin sellise programmi, nagu CPUKiller3 ja hoidsin proset 100% peal mingi 5min ja kõrgeim temp oli 60*C
Hetkel, niisama seistes on 33*C (palju?)

Ma pean tõsiselt midagi selle vee jahutamisega ette võtma..


viimati muutis q321 30.08.2005 00:24:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112233
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 30.08.2005 00:24:03 vasta tsitaadiga

to q321:

mul täpselt sama prose,töötab 220-e peal,mängib päev otsa,temp keskmiselt 33 ,jahutus: Freezer 4+ AS5,max mis olen saanud
on 44kraadi.
Millega mõõdad oma + 70(57) numbreid ? Äkki valetab see?

edit : mul idles täpsel 2 kraadi rohkem kui toas ja nii suvi läbi...


viimati muutis 112233 30.08.2005 00:26:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 30.08.2005 00:27:38 vasta tsitaadiga

Motherboard monitor...
Emaplaadiks on EP 4PLA3I (epox)

vb valetab hoopis emaplaadi andur ?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112233
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 30.08.2005 00:40:22 vasta tsitaadiga

tegelikult ongi nii: tänapäeval ei saa kedagi usaldada icon_lol.gif või kui siis kontrolli

Proovi: Everest--computer--sensor ,saad samad näidud?


Mb anduri kala puhul on muidugi Everesti näit ka sama s**t(vist?)

Edit :
Tuli meelde ,et oman seadet:lased punase täpi peale,push the button ja voila asja temp olemas 1/10-ndik kraadi täpsusega,homme lasen oma kasti sellega üle . Siis selgub kes-mis valetab või mitte.


viimati muutis 112233 30.08.2005 01:29:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannyy
HV kasutaja
jannyy

liitunud: 15.10.2004




sõnum 30.08.2005 01:26:38 vasta tsitaadiga

Katsu käega oma waterblocki, kui prose temp 57 kraadi on, siis peaks suht kuum olema ju. icon_eek.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2005 08:31:32 vasta tsitaadiga

jannyy kirjutas:
Katsu käega oma waterblocki, kui prose temp 57 kraadi on, siis peaks suht kuum olema ju. icon_eek.gif

Nii sa ei leia midagi! Plokk on alati jahedam (eriti selle pealispind) ja on pigem vedeliku temperatuuriga nii 35-40 ümber samas ploki põhi ja see pind kuhu sa pasta paned on 45 ning prosa 55 kraadi. Õige tembi mõõtmise koht oleks CPU core küljelt samas vastu seda kristalli!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 30.08.2005 12:01:06 vasta tsitaadiga

Täna proovisin uuesti (vesi oli öö läbi seisnud ja jahe), panin kloki tagasi õigele kõrgusele (2,8ghz), ning temp jäi alla 50kraadi.. talvel peaks radika, kuidagi õue toppima..... kui pump käib, siis ei tohiks midagi ära külmuda.....
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 30.08.2005 13:16:08 vasta tsitaadiga

Mõtled miinustesse asja lasta? icon_smile.gif Ei ole eriti hea idee, kondents tekib ja seda sa juba ei taha. icon_rolleyes.gif Alustuseks võid teha nii et võta vesijahutus maha, vana vesi välja ja lase kraanist külm vesi sisse ja vaata mis waterblockiga juhtub. icon_wink.gif 50 on vee kohta liiga palju, northwood on jahe asi, muretse norm radikas ja norm vent peale, siis vaatab edasi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2005 15:43:39 vasta tsitaadiga

phleg kirjutas:

vesi võiks muidugi alla 35 olla, 20 poleks ka paha :_P
aga ka 40 vesi ei tee pumbale midagi
indu, natuke võiksid ikka mõelda mida sa kirjutad
varsti tuled rääkima, et alumiinium on parem soojusjuht kui vask

tahan lihtsalt väita et kui veeploki temp on 57 kraadi siis võib vee temp suht kõrge olla
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 30.08.2005 18:42:19 vasta tsitaadiga

Evil1923 kirjutas:
Mõtled miinustesse asja lasta? icon_smile.gif Ei ole eriti hea idee, kondents tekib ja seda sa juba ei taha. icon_rolleyes.gif Alustuseks võid teha nii et võta vesijahutus maha, vana vesi välja ja lase kraanist külm vesi sisse ja vaata mis waterblockiga juhtub. icon_wink.gif 50 on vee kohta liiga palju, northwood on jahe asi, muretse norm radikas ja norm vent peale, siis vaatab edasi. thumbs_up.gif

miinustesse ta vaevalt läheks... kui pump koguaeg töötaks...

kõik räägivad, et on jahe, kuid mõned (k.a mina) kurdavad, et on palav protsessor...

https://www.hinnavaatlus.ee/comments/products/11405/
vaata zzomm postitust...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2005 18:53:25 vasta tsitaadiga

Kaarauas on vesilood pika voolikuga, tundub täitsa söödav olema. Läbipaistev ja paindub hästi ja piisavalt jäme.
10 meetrit 100 eeq.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 30.08.2005 20:24:07 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:

tahan lihtsalt väita et kui veeploki temp on 57 kraadi siis võib vee temp suht kõrge olla

muidu pumba(vähemalt hydor'i) karbi peal on kirjas et vett alla 35C hoida,
a kellatud preskuga võib asi päris keeruliseks minna icon_rolleyes.gif

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2005 20:33:01 vasta tsitaadiga

hiiemae kirjutas:
indu kirjutas:

tahan lihtsalt väita et kui veeploki temp on 57 kraadi siis võib vee temp suht kõrge olla

muidu pumba(vähemalt hydor'i) karbi peal on kirjas et vett alla 35C hoida,
a kellatud preskuga võib asi päris keeruliseks minna icon_rolleyes.gif


See on 35C on ikkagi siis, kui pump on tervenisti vette uputatud. icon_wink.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laadur
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.08.2005 21:22:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
tsitaat:
Õige tembi mõõtmise koht oleks CPU core küljelt samas vastu seda kristalli!
Mina mõõdan oma prose temperatuuri prtsessori alt kuhu on andur pandud ja näidud vägagi õiged.
_________________
hommikust peale kopp ees
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozooner
HV veteran
ozooner

liitunud: 02.05.2005




sõnum 31.08.2005 00:12:27 vasta tsitaadiga

Oliver112 kirjutas:
hiiemae kirjutas:
indu kirjutas:

tahan lihtsalt väita et kui veeploki temp on 57 kraadi siis võib vee temp suht kõrge olla

muidu pumba(vähemalt hydor'i) karbi peal on kirjas et vett alla 35C hoida,
a kellatud preskuga võib asi päris keeruliseks minna icon_rolleyes.gif


See on 35C on ikkagi siis, kui pump on tervenisti vette uputatud. icon_wink.gif


mu pumpa vette uputada ei saa,aga 35 kraadu kiri ikka peal???mida see siis peaks tähendama?
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 01.09.2005 12:50:49 vasta tsitaadiga

keegi-Hannes kirjutas:
Õige tembi mõõtmise koht oleks CPU core küljelt samas vastu seda kristalli!

vastu millist kristalli? saad ehk mingi pildi teha voi kuidagi joonistada? icon_rolleyes.gif

EDIT// ja kas sealt saab moota vaid anduriga?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 01.09.2005 13:46:15 vasta tsitaadiga

Core vastu paned anduri, külje pealt core vastu
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamps14
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2005




sõnum 01.09.2005 16:47:43 vasta tsitaadiga

sain endale ka just vee peale niiet sellega oleks yks kysimus, et kuidas nii teha et pump hakkaks kohe tööle nigu arvuti sisse lylitatakse? pump on 220 volti, või on ainuke lahendus lihtsalt teha pumbale lyliti?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2005 16:49:24 vasta tsitaadiga

Tamps14 kirjutas:
sain endale ka just vee peale niiet sellega oleks yks kysimus, et kuidas nii teha et pump hakkaks kohe tööle nigu arvuti sisse lylitatakse? pump on 220 volti, või on ainuke lahendus lihtsalt teha pumbale lyliti?


Releega.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 01.09.2005 17:04:55 vasta tsitaadiga

Oliver112 kirjutas:
Tamps14 kirjutas:
sain endale ka just vee peale niiet sellega oleks yks kysimus, et kuidas nii teha et pump hakkaks kohe tööle nigu arvuti sisse lylitatakse? pump on 220 volti, või on ainuke lahendus lihtsalt teha pumbale lyliti?


Releega.


Ehk siis siuke lüliti, et kui lükkad arvuti tööle, läheb toiteplokk tööle, mis toodab elektrit ja lülitab automaatselt pumba "lüliti" sisse.

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamps14
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2005




sõnum 01.09.2005 17:40:07 vasta tsitaadiga

aga kas toiteplokist ei saa otse voolu võtta
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 01.09.2005 19:05:56 vasta tsitaadiga

No_Limit kirjutas:
Core vastu paned anduri, külje pealt core vastu

aga milleks see õigem on võrreldes sellega, et panna core keskkoha ja radika vahele?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 01.09.2005 19:07:39 vasta tsitaadiga

mightythor, villast ajad?
kuidas sul siis kontakti annab, kui see kuradi andur seal vahel on :S
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 01.09.2005 19:40:30 vasta tsitaadiga

mightythor kirjutas:
No_Limit kirjutas:
Core vastu paned anduri, külje pealt core vastu

aga milleks see õigem on võrreldes sellega, et panna core keskkoha ja radika vahele?


Pane kuhu ja keda tahad, sinu arvuti on see, mis piinleb! icon_lol.gif

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamps14
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2005




sõnum 01.09.2005 19:50:08 vasta tsitaadiga

Tamps14 kirjutas:
aga kas toiteplokist ei saa otse voolu võtta
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2005 20:31:20 vasta tsitaadiga

Tamps14 kirjutas:
Tamps14 kirjutas:
aga kas toiteplokist ei saa otse voolu võtta

saad kui 12v pumba paned

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2005 20:37:58 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
mightythor, villast ajad?
kuidas sul siis kontakti annab, kui see kuradi andur seal vahel on :S

hehehe ... core ja cooleri vahelele?! yllatavalt leidlikud need ... :_P
yldiselt on need "andurid" suht õrnad
imho annab andur kohe peale radika kinnitamist otsad, ja tänu viletsale jahutusele võib ka cpu hävineda (oleneb muidugi cpu-st)
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 01.09.2005 20:55:44 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
mightythor, villast ajad?
kuidas sul siis kontakti annab, kui see kuradi andur seal vahel on :S

muidugi icon_redface.gif Küsisin seda omale olukorda ette kujutamata (ja tegelt pole seda andurit kunagi näinud ka)...vabandust
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2005 21:48:48 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
Tamps14 kirjutas:
Tamps14 kirjutas:
aga kas toiteplokist ei saa otse voolu võtta

saad kui 12v pumba paned

saab osta ka 12V=>220V "ülemineku" (pole elektrimaailma terminites päris kodus), mis maksab 1000.- ringis icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2005 22:28:21 vasta tsitaadiga

Tamps14 kirjutas:
sain endale ka just vee peale niiet sellega oleks yks kysimus, et kuidas nii teha et pump hakkaks kohe tööle nigu arvuti sisse lylitatakse? pump on 220 volti, või on ainuke lahendus lihtsalt teha pumbale lyliti?


Ma ei tea kuivõrd sinus leidub seda "Iseehitaja hinge" aga kasuta seda 220V-se pumba eelist hoopis teistpidi n.n. "järeljahutuseks" ehk hoolitse hoopis sedapidi "et arvutit ei saaks enne sisse lülitada kuni on lülitatud sisse pump".
Selleks siis mitu võimalust: Kõige lollikindlam oleks 220V arvutitoitejuhtme kahvlist eraldi kaabel pumbale ja eraldi arvutile ning ette klahviga pikendusjuhe. Veidi ohtlikum ja ebamugavam on 220V lüliti ja jagamine arvuti sees näiteks tühja CD katte külge kinnitatud 220V lüliti millest 2-paari juhtmed tagant väljuvad üks PSU ja teine Pumba jaoks. jne.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.