|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
28.08.2005 13:35:24
|
|
|
wow päris pro
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannyy
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
28.08.2005 13:57:53
|
|
|
päris kena näeb teine välja
kuidas see tihend sinna pandud on?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
28.08.2005 14:14:29
|
|
|
| q321 kirjutas: |
| elukaz kirjutas: |
| Võid ju puhast ka panna, mis see halba teeb? Soojusmahtuvusest/juhtivusest vast puudu ei ole. |
puhast mida? dest. vett? Räägiti, et need krdi vetikad hakkavad siin mingi aja pärast vohama juu... |
Tosooli.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
28.08.2005 14:19:41
|
|
|
| jannyy kirjutas: |
päris kena näeb teine välja
kuidas see tihend sinna pandud on? |
mis mõttes kuidas?
eks ikka plokil süvend, kuhu tihend sisse istub
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serz47
HV veteran

liitunud: 11.02.2004
|
28.08.2005 14:35:42
|
|
|
aga millega lihvisid
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
28.08.2005 14:46:56
|
|
|
woosh tegi kogu töö (k.a. lihvimine jne.)
meelde jäi, et igast suurte numbritega liivapaberid ning miski lihvimispasta. igatahes minu jaoks võõras värk
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
28.08.2005 15:44:18
|
|
|
panin siis enda arvutile kah vesijahutuse külge... Alguses pidin krambid saama, et arvuti ei läinudki tööle.... siis tuli pilt ette jne lahe rsk
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
28.08.2005 15:58:31
|
|
|
arm2004, mis su ploki ~ mõõdud on?
_________________ %HOMEDRIVE%%HOMEPATH% |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
28.08.2005 17:22:44
|
|
|
| hiiemae kirjutas: |
| arm2004, mis su ploki ~ mõõdud on? |
8x7cm
pleks on 2cm paks ja plokk ise tundub törts alla 1cm paks
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
28.08.2005 18:08:00
|
|
|
| q321 kirjutas: |
ma tõenäoliselt panen oma vesijahutusse voolama dest vesi + tosool... Kuid mis peaks olema vee ja tosooli suhe ? (et oleks piisavalt ja mitte ülearu..)
niiet 1:100 'le? |
1:100-le on vast vähe
imho mingi 2l vee kohta võiks nii 30-40ml tosooli panna
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Blaze
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2004
|
29.08.2005 11:07:09
|
|
|
minu plokki freesimine lükkus praegu vist reede peale.
CNC freespinki juhitakse jah arvutiga, kompuuter on sinna sisse ehitatud, võimalus ühendad ka tavalise pc'ga. Lihtsalt annad käsud ja kordinaadid.
Selle pleks kohta veel niipalju, et see peabki olema paks, muidu ei saa torude jaoks sinna sisse vint lõigata imo.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannyy
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
29.08.2005 12:39:21
|
|
|
| kamikaaze kirjutas: |
minu plokki freesimine lükkus praegu vist reede peale.
CNC freespinki juhitakse jah arvutiga, kompuuter on sinna sisse ehitatud, võimalus ühendad ka tavalise pc'ga. Lihtsalt annad käsud ja kordinaadid.
Selle pleks kohta veel niipalju, et see peabki olema paks, muidu ei saa torude jaoks sinna sisse vint lõigata imo. |
Kas sa lased freesida kuskil firmas? kui jah, siis palju tööhind tuleb?
Ise lasin freesida ühel õppejõul tallinna tööstus haridus keskuses,
treis mulle veel otsikud ning keeras vindid ka sisse
ainuke jama on see, et ploki lasin teha Al-st
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
29.08.2005 17:26:04
|
|
|
Mul prose oli õhk jahutusega 70 kraadi (max) Nüüd vesijahutusega 57kraadi (max)..
Kas tulemusega võib rahule jääda ?
(ise olen küll rahul, aga mida tehnilised andmed peaksid näitama?)
Muidugi kõik oleneb sellest, kuidas ma radikat jahutan....
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
29.08.2005 17:39:20
|
|
|
| kamikaaze kirjutas: |
| vint lõigata imo. |
vat selle kohta ütles mulle õps et vint on metsas puu otsas
aga ise kasutasin veeploki juures tutside kinnatamiseks epo liimi
| q321 kirjutas: |
Mul prose oli õhk jahutusega 70 kraadi (max) Nüüd vesijahutusega 57kraadi (max)..
Kas tulemusega võib rahule jääda ?
(ise olen küll rahul, aga mida tehnilised andmed peaksid näitama?)
Muidugi kõik oleneb sellest, kuidas ma radikat jahutan.... |
pole soovitatav kui vee temp üle 35 kraadi läheb ...
pump võib peese minna
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
29.08.2005 18:58:46
|
|
|
| indu kirjutas: |
pole soovitatav kui vee temp üle 35 kraadi läheb ...
pump võib peese minna |
vesi võiks muidugi alla 35 olla, 20 poleks ka paha :_P
aga ka 40 vesi ei tee pumbale midagi
indu, natuke võiksid ikka mõelda mida sa kirjutad
varsti tuled rääkima, et alumiinium on parem soojusjuht kui vask
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zooter
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2001
|
29.08.2005 19:32:37
|
|
|
| Vaevalt see vee temp 57 kraadi on...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
29.08.2005 22:21:13
|
|
|
hmm, huvitav, milline see vesijahutus sys veel on, kui cpu (oletatav)load temp on 57C?
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
29.08.2005 22:29:07
|
|
|
| q321 kirjutas: |
Mul prose oli õhk jahutusega 70 kraadi (max) Nüüd vesijahutusega 57kraadi (max)..
Muidugi kõik oleneb sellest, kuidas ma radikat jahutan.... |
Kuidas sa siis teda jahutad?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
29.08.2005 23:48:49
|
|
|
äh, mingi närune vent on peal
Aga ma vaatan, et midagi on mäda.... ei jahuta jah eriti hästi.. äkki viga termopastas ? Silver Grease TTG-S104
Tulevikus muretsen arvatavasti veel ühe radika
Minu prose vist ongi hästi kuum... Pentium 4 2.8Ghz HT 512KB.. Alati probleeme olnud kuumusega.. full loadis 70+ kraadi (õhuga)
Mul on seda MX-1 termopastat kah, kuid seda on nii võimatu peale panna, et.......
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
29.08.2005 23:57:15
|
|
|
see 512kb cachega on ju Northwood, mis ei tohiks kuum olla, vähemalt minu oma ei olnud....mul oli stock cooleriga load temp ~50C
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
30.08.2005 00:23:34
|
|
|
Northwood on ta jah.. HyperThreading tehnoloogia...
Kui nüüd väga mööda ei pane, siis minu prose peaks midagi sellist olema.. https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Protsessorid/11405/ aga ainult üle aasta vana juba.. (näeb välja teistsugune....)
aga äkki mingi defekt on juures? Hetkel on ta ka muidugi ülekellatud veits aga ikkagi...
-e-
klokkisin 3.3Ghz peale.. (kuan prose muutus ebastabiilseks, panin 0,025V juurde)Siis võtsin sellise programmi, nagu CPUKiller3 ja hoidsin proset 100% peal mingi 5min ja kõrgeim temp oli 60*C
Hetkel, niisama seistes on 33*C (palju?)
Ma pean tõsiselt midagi selle vee jahutamisega ette võtma..
viimati muutis q321 30.08.2005 00:24:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
112233
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
30.08.2005 00:24:03
|
|
|
to q321:
mul täpselt sama prose,töötab 220-e peal,mängib päev otsa,temp keskmiselt 33 ,jahutus: Freezer 4+ AS5,max mis olen saanud
on 44kraadi.
Millega mõõdad oma + 70(57) numbreid ? Äkki valetab see?
edit : mul idles täpsel 2 kraadi rohkem kui toas ja nii suvi läbi...
viimati muutis 112233 30.08.2005 00:26:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
30.08.2005 00:27:38
|
|
|
Motherboard monitor...
Emaplaadiks on EP 4PLA3I (epox)
vb valetab hoopis emaplaadi andur ?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
112233
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
30.08.2005 00:40:22
|
|
|
tegelikult ongi nii: tänapäeval ei saa kedagi usaldada või kui siis kontrolli
Proovi: Everest--computer--sensor ,saad samad näidud?
Mb anduri kala puhul on muidugi Everesti näit ka sama s**t(vist?)
Edit :
Tuli meelde ,et oman seadet:lased punase täpi peale,push the button ja voila asja temp olemas 1/10-ndik kraadi täpsusega,homme lasen oma kasti sellega üle . Siis selgub kes-mis valetab või mitte.
viimati muutis 112233 30.08.2005 01:29:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannyy
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
30.08.2005 01:26:38
|
|
|
Katsu käega oma waterblocki, kui prose temp 57 kraadi on, siis peaks suht kuum olema ju.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2002
|
30.08.2005 08:31:32
|
|
|
| jannyy kirjutas: |
Katsu käega oma waterblocki, kui prose temp 57 kraadi on, siis peaks suht kuum olema ju.  |
Nii sa ei leia midagi! Plokk on alati jahedam (eriti selle pealispind) ja on pigem vedeliku temperatuuriga nii 35-40 ümber samas ploki põhi ja see pind kuhu sa pasta paned on 45 ning prosa 55 kraadi. Õige tembi mõõtmise koht oleks CPU core küljelt samas vastu seda kristalli!
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
30.08.2005 12:01:06
|
|
|
| Täna proovisin uuesti (vesi oli öö läbi seisnud ja jahe), panin kloki tagasi õigele kõrgusele (2,8ghz), ning temp jäi alla 50kraadi.. talvel peaks radika, kuidagi õue toppima..... kui pump käib, siis ei tohiks midagi ära külmuda.....
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
30.08.2005 13:16:08
|
|
|
Mõtled miinustesse asja lasta? Ei ole eriti hea idee, kondents tekib ja seda sa juba ei taha. Alustuseks võid teha nii et võta vesijahutus maha, vana vesi välja ja lase kraanist külm vesi sisse ja vaata mis waterblockiga juhtub. 50 on vee kohta liiga palju, northwood on jahe asi, muretse norm radikas ja norm vent peale, siis vaatab edasi.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
30.08.2005 15:43:39
|
|
|
| phleg kirjutas: |
vesi võiks muidugi alla 35 olla, 20 poleks ka paha :_P
aga ka 40 vesi ei tee pumbale midagi
indu, natuke võiksid ikka mõelda mida sa kirjutad
varsti tuled rääkima, et alumiinium on parem soojusjuht kui vask |
tahan lihtsalt väita et kui veeploki temp on 57 kraadi siis võib vee temp suht kõrge olla
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
30.08.2005 18:42:19
|
|
|
| Evil1923 kirjutas: |
Mõtled miinustesse asja lasta? Ei ole eriti hea idee, kondents tekib ja seda sa juba ei taha. Alustuseks võid teha nii et võta vesijahutus maha, vana vesi välja ja lase kraanist külm vesi sisse ja vaata mis waterblockiga juhtub. 50 on vee kohta liiga palju, northwood on jahe asi, muretse norm radikas ja norm vent peale, siis vaatab edasi.  |
miinustesse ta vaevalt läheks... kui pump koguaeg töötaks...
kõik räägivad, et on jahe, kuid mõned (k.a mina) kurdavad, et on palav protsessor...
https://www.hinnavaatlus.ee/comments/products/11405/
vaata zzomm postitust...
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
30.08.2005 18:53:25
|
|
|
Kaarauas on vesilood pika voolikuga, tundub täitsa söödav olema. Läbipaistev ja paindub hästi ja piisavalt jäme.
10 meetrit 100 eeq.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
30.08.2005 20:24:07
|
|
|
| indu kirjutas: |
tahan lihtsalt väita et kui veeploki temp on 57 kraadi siis võib vee temp suht kõrge olla |
muidu pumba(vähemalt hydor'i) karbi peal on kirjas et vett alla 35C hoida,
a kellatud preskuga võib asi päris keeruliseks minna
_________________ %HOMEDRIVE%%HOMEPATH% |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver112
HV veteran
liitunud: 13.01.2004
|
30.08.2005 20:33:01
|
|
|
| hiiemae kirjutas: |
| indu kirjutas: |
tahan lihtsalt väita et kui veeploki temp on 57 kraadi siis võib vee temp suht kõrge olla |
muidu pumba(vähemalt hydor'i) karbi peal on kirjas et vett alla 35C hoida,
a kellatud preskuga võib asi päris keeruliseks minna  |
See on 35C on ikkagi siis, kui pump on tervenisti vette uputatud.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laadur
HV vaatleja
liitunud: 18.01.2005
|
30.08.2005 21:22:05
|
|
|
| tsitaat: |
| tsitaat: |
| Õige tembi mõõtmise koht oleks CPU core küljelt samas vastu seda kristalli! |
|
Mina mõõdan oma prose temperatuuri prtsessori alt kuhu on andur pandud ja näidud vägagi õiged.
_________________ hommikust peale kopp ees |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
31.08.2005 00:12:27
|
|
|
| Oliver112 kirjutas: |
| hiiemae kirjutas: |
| indu kirjutas: |
tahan lihtsalt väita et kui veeploki temp on 57 kraadi siis võib vee temp suht kõrge olla |
muidu pumba(vähemalt hydor'i) karbi peal on kirjas et vett alla 35C hoida,
a kellatud preskuga võib asi päris keeruliseks minna  |
See on 35C on ikkagi siis, kui pump on tervenisti vette uputatud.  |
mu pumpa vette uputada ei saa,aga 35 kraadu kiri ikka peal???mida see siis peaks tähendama?
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
01.09.2005 12:50:49
|
|
|
| keegi-Hannes kirjutas: |
| Õige tembi mõõtmise koht oleks CPU core küljelt samas vastu seda kristalli! |
vastu millist kristalli? saad ehk mingi pildi teha voi kuidagi joonistada?
EDIT// ja kas sealt saab moota vaid anduriga?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
01.09.2005 13:46:15
|
|
|
Core vastu paned anduri, külje pealt core vastu
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tamps14
HV kasutaja
liitunud: 19.04.2005
|
01.09.2005 16:47:43
|
|
|
| sain endale ka just vee peale niiet sellega oleks yks kysimus, et kuidas nii teha et pump hakkaks kohe tööle nigu arvuti sisse lylitatakse? pump on 220 volti, või on ainuke lahendus lihtsalt teha pumbale lyliti?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver112
HV veteran
liitunud: 13.01.2004
|
01.09.2005 16:49:24
|
|
|
| Tamps14 kirjutas: |
| sain endale ka just vee peale niiet sellega oleks yks kysimus, et kuidas nii teha et pump hakkaks kohe tööle nigu arvuti sisse lylitatakse? pump on 220 volti, või on ainuke lahendus lihtsalt teha pumbale lyliti? |
Releega.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
01.09.2005 17:04:55
|
|
|
| Oliver112 kirjutas: |
| Tamps14 kirjutas: |
| sain endale ka just vee peale niiet sellega oleks yks kysimus, et kuidas nii teha et pump hakkaks kohe tööle nigu arvuti sisse lylitatakse? pump on 220 volti, või on ainuke lahendus lihtsalt teha pumbale lyliti? |
Releega. |
Ehk siis siuke lüliti, et kui lükkad arvuti tööle, läheb toiteplokk tööle, mis toodab elektrit ja lülitab automaatselt pumba "lüliti" sisse.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tamps14
HV kasutaja
liitunud: 19.04.2005
|
01.09.2005 17:40:07
|
|
|
| aga kas toiteplokist ei saa otse voolu võtta
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
01.09.2005 19:05:56
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
| Core vastu paned anduri, külje pealt core vastu |
aga milleks see õigem on võrreldes sellega, et panna core keskkoha ja radika vahele?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
01.09.2005 19:07:39
|
|
|
mightythor, villast ajad?
kuidas sul siis kontakti annab, kui see kuradi andur seal vahel on :S
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
01.09.2005 19:40:30
|
|
|
| mightythor kirjutas: |
| No_Limit kirjutas: |
| Core vastu paned anduri, külje pealt core vastu |
aga milleks see õigem on võrreldes sellega, et panna core keskkoha ja radika vahele? |
Pane kuhu ja keda tahad, sinu arvuti on see, mis piinleb!
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tamps14
HV kasutaja
liitunud: 19.04.2005
|
01.09.2005 19:50:08
|
|
|
| Tamps14 kirjutas: |
| aga kas toiteplokist ei saa otse voolu võtta |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
01.09.2005 20:31:20
|
|
|
| Tamps14 kirjutas: |
| Tamps14 kirjutas: |
| aga kas toiteplokist ei saa otse voolu võtta |
|
saad kui 12v pumba paned
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
01.09.2005 20:37:58
|
|
|
| margusser kirjutas: |
mightythor, villast ajad?
kuidas sul siis kontakti annab, kui see kuradi andur seal vahel on :S |
hehehe ... core ja cooleri vahelele?! yllatavalt leidlikud need ... :_P
yldiselt on need "andurid" suht õrnad
imho annab andur kohe peale radika kinnitamist otsad, ja tänu viletsale jahutusele võib ka cpu hävineda (oleneb muidugi cpu-st)
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
01.09.2005 20:55:44
|
|
|
| margusser kirjutas: |
mightythor, villast ajad?
kuidas sul siis kontakti annab, kui see kuradi andur seal vahel on :S |
muidugi Küsisin seda omale olukorda ette kujutamata (ja tegelt pole seda andurit kunagi näinud ka)...vabandust
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
01.09.2005 21:48:48
|
|
|
| lamp kirjutas: |
| Tamps14 kirjutas: |
| Tamps14 kirjutas: |
| aga kas toiteplokist ei saa otse voolu võtta |
|
saad kui 12v pumba paned |
saab osta ka 12V=>220V "ülemineku" (pole elektrimaailma terminites päris kodus), mis maksab 1000.- ringis
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2002
|
01.09.2005 22:28:21
|
|
|
| Tamps14 kirjutas: |
| sain endale ka just vee peale niiet sellega oleks yks kysimus, et kuidas nii teha et pump hakkaks kohe tööle nigu arvuti sisse lylitatakse? pump on 220 volti, või on ainuke lahendus lihtsalt teha pumbale lyliti? |
Ma ei tea kuivõrd sinus leidub seda "Iseehitaja hinge" aga kasuta seda 220V-se pumba eelist hoopis teistpidi n.n. "järeljahutuseks" ehk hoolitse hoopis sedapidi "et arvutit ei saaks enne sisse lülitada kuni on lülitatud sisse pump".
Selleks siis mitu võimalust: Kõige lollikindlam oleks 220V arvutitoitejuhtme kahvlist eraldi kaabel pumbale ja eraldi arvutile ning ette klahviga pikendusjuhe. Veidi ohtlikum ja ebamugavam on 220V lüliti ja jagamine arvuti sees näiteks tühja CD katte külge kinnitatud 220V lüliti millest 2-paari juhtmed tagant väljuvad üks PSU ja teine Pumba jaoks. jne.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|