Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson W800 Walkman märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2005 18:39:22 Sony Ericsson W800 Walkman vasta tsitaadiga

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w800-1089.php
http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=ee&lc=et&ver=4000&template=pp1_loader&php=php1_10245&zone=pp&lm=pp1&pid=10245

Mida arvata sellisest telefonist. Vaatasin ise, et sellel kõik peal, mis tahta oskaks: kalender, bluetooth, vastupidav aku, 2,0 mpix kaamera, mälukaart, mp3 mängija, raadio.
Tundub, et peab hakkama marki vist vahetama ja Siemensi pealt SE peale üle kolima icon_wink.gif

_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
draggo
HV kasutaja
draggo

liitunud: 08.01.2004




sõnum 14.03.2005 19:31:30 vasta tsitaadiga

Ise olen juba tükk aega SEde peale mõelnud... icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 14.03.2005 19:34:28 vasta tsitaadiga

Sellest on raske veel midagi arvata, kuna see nõnna värske mudel, minuarust vast mitte üle 3 nädala vana, siis nägin esimest korda ericssoni kodukal. Aga muidu on uued SE päris kobedad püssid olnud.
_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 14.03.2005 19:45:02 vasta tsitaadiga

Telefoni välimus ja sisu on väga viis. thumbs_up.gif
Kas see täpiline värk ümber ekraani on läbipaistev klaas vms?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2005 19:46:22 vasta tsitaadiga

kallis saab ta olema, see on kindel icon_razz1.gif aga samas on ta ka kvaliteetne, erinevalt nokiast
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 14.03.2005 19:48:50 vasta tsitaadiga

väga huvitav asi küll, kuid mis ta hinnaks võiks tulla?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 14.03.2005 21:16:11 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
kallis saab ta olema, see on kindel icon_razz1.gif aga samas on ta ka kvaliteetne, erinevalt nokiast


Nokia kvaliteet on viimasel ajal nii palju langenud. Kohe kole vaadata kuidas nokia omanikud garantiide vahet jooksevad ja kusjuures pole vahet, kas su tel maksab 1000 või 10000.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2005 21:23:55 vasta tsitaadiga

Algseks letihinnaks arvatakse 450€, kui ta suve lõpus / sügise alguses müügile tuleb. K750, mis erineb sellest ainult ühe nupu ja kaasatuleva mälukaardi suuruse poolest, peaks tulema sama hinnaga, aga mõned kuud varem.

Kogu see hinnainfo on erinevatest suurtest foorumitest, k750 alghinnaks pakutakse kohati ka 375€. Elame näeme.

Üks on kindel, mina pole elus veel SE äriklassi telefonidest kasutajasõbralikumat telefoni leidnud. Eelkõige siis kombinatsioon: mugav + võimalusterohke + kvaliteetne = SE

Kuna paljud on mulle märkusi teinud SE ülistamise kohapealt, siis toonitan täiendavalt et minu jutt käib äriklassi telefonidest, mitte odavama otsa kraamist.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AHV
HV kasutaja
AHV

liitunud: 12.02.2004




sõnum 15.03.2005 15:16:14 vasta tsitaadiga

Mõtlen ise ka just selle telefoni peale.. kindlasti tuleb ta kallim kui K750i aga just see täiustatud aku paneb selle telefoni peale mõtlema..
_________________
Haa
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2005 15:36:59 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt ta peaks tulema sama alghinnaga kui K750, lihtsalt selleks ajaks kui W800 turule jõuab, on K750 tõenäoliselt juba jõudnud esimesi hinnalangetusi teha.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2005 16:04:04 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Põhimõtteliselt ta peaks tulema sama alghinnaga kui K750, lihtsalt selleks ajaks kui W800 turule jõuab, on K750 tõenäoliselt juba jõudnud esimesi hinnalangetusi teha.


Oled kindel, et K750 jõuab enne müüki kui W800?

_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2005 16:18:36 vasta tsitaadiga

Kuni neid kuskil väljas pole, ei saa milleski kindel olla, kuid mobile-review.com lehekülge pidav tüüp, kes SE tüübiga neist telefonidest rääkis, väitis et K750 tuleb varem. Tal on suurtes foorumites hea maine, siiani pole ta (vähemalt minuteada eriti) eksinud. Siin siis otselink intervjuule, anonüümseks jääda sooviva SonyEricssoni töötajaga. "A" on siis SE töötaja ja "E.M." kehekülje pidaja: http://www.mobile-review.com/articles/2005/clara-interview-en.shtml
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait021
HV kasutaja
rait021

liitunud: 28.03.2003




sõnum 21.08.2005 18:11:18 vasta tsitaadiga

Kas keegi endale sellise aparaadi muretsenud ka?
muljetage
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2005 18:45:55 vasta tsitaadiga

EMT'is on ta müügil.
Peaaegu sama hind mis on k750i'l.
W800i = 7490 .- Hind
              6990 .- Hind EMT lepingulisele kliendile
              2490 .- Järelmaksu sissemaks

K750i = 7290 .- Hind
             6790 .- Hind EMT lepingulisele kliendile
             2490 .- Järelmaksu sissemaks

Kui nii võtta on W800i odavam, kuna tollel peaks olema kaasa ka 512MB mälukaart.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2005 19:28:47 vasta tsitaadiga

rocket kirjutas:
EMT'is on ta müügil.
Peaaegu sama hind mis on k750i'l.
W800i = 7490 .- Hind
6990 .- Hind EMT lepingulisele kliendile
2490 .- Järelmaksu sissemaks

K750i = 7290 .- Hind
6790 .- Hind EMT lepingulisele kliendile
2490 .- Järelmaksu sissemaks

Kui nii võtta on W800i odavam, kuna tollel peaks olema kaasa ka 512MB mälukaart.


Mulle jääb natuke arusaamatuks kuidas saab Elisa müüa K750i niipalju odavamalt.

Tavahind: 6290EEK
Kliendihind: 5890EEK
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2005 19:37:59 vasta tsitaadiga

Ma olen ka ise seda imestanud, aga vägagi ahvatlev pakkumine on.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 21.08.2005 21:09:15 vasta tsitaadiga

Pigem jääb arusaamatuks, miks EMT nõnda kallilt müüb. icon_confused.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
draggo
HV kasutaja
draggo

liitunud: 08.01.2004




sõnum 22.08.2005 12:33:06 vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:
Pigem jääb arusaamatuks, miks EMT nõnda kallilt müüb. icon_confused.gif

Ikka selleks, et kasumit teenida. icon_smile.gif

Kogu point asja juures paistab olevat see, et need kes kasutavad pidevalt MP3 playereid ostaksid W800 teistele on aga mõeldud K750i
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2005 13:40:37 vasta tsitaadiga

Kaamera-junn seal taga on thumbs_down.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heins
HV veteran

liitunud: 04.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2005 14:07:38 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Kaamera-junn seal taga on thumbs_down.gif

Kas kaqamera kvalteedi poolest või selle poolest et ta on muu telefoni tasapinnast kõrgem.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2005 16:10:16 vasta tsitaadiga

Ei, täiesti kobe asi on!
Aga natuke liiga palju maksab, ei raatsi raisata. Välimus ja omadused on muidu tasemel!
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2005 16:29:47 vasta tsitaadiga

Heins kirjutas:
Taavi_R kirjutas:
Kaamera-junn seal taga on thumbs_down.gif

Kas kaqamera kvalteedi poolest või selle poolest et ta on muu telefoni tasapinnast kõrgem.


Tõenäoliselt ikka see kõrgus, seda on kritiseeritud mitmes ülevaates ka. Kaamera kvaliteet peaks olema parim mis euroopas GSMile saada on.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Desmond5
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2002




sõnum 22.08.2005 16:43:28 vasta tsitaadiga

Huvitav kas W800i-le on võimalik ümber panna K750i korpus (mis minuarust on palju-palju ilusam) ? Väliselt peaks ju ehitus ja disain vist sama olema ?

EDIT: Paistab, et saab küll:
1. http://www.esato.com/archive/t.php/t-99108
2. http://www.se-nse.com/forum/showthread.php?t=870
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 22.08.2005 18:00:24 vasta tsitaadiga

Desmond5 kirjutas:
Huvitav kas W800i-le on võimalik ümber panna K750i korpus (mis minuarust on palju-palju ilusam) ? Väliselt peaks ju ehitus ja disain vist sama olema ?

EDIT: Paistab, et saab küll:
1. http://www.esato.com/archive/t.php/t-99108
2. http://www.se-nse.com/forum/showthread.php?t=870

milleks selline asi?
koprus juurde ostes tuleb ju peaaegu sama hind kui osta k750, panna peale w800 firmware, osta juurde mälukaart.
või ei ole selline asi võimalik?

okei, tegelt selle oranži keskosaga näeb see päris hea välja :p
edit: misasja ma üldse ajasin, ma lugesin et k750-le w800 korpus panna.. edukas icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Desmond5
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2002




sõnum 22.08.2005 18:00:47 vasta tsitaadiga

Kui K750i-le mälukaart eraldi juurde osta, läheb kõvasti kallimaks. See Sony Memory Stick mälukaart on küllaltki kallis. Korpus (eBay-st ostes näiteks) ei maksa suurt midagi, kuigi shipping Eestisse tuleb jah ka veel juurde arvestada, nii et äkki on lihtsam tõesti eelmainitud meetod.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2005 18:39:23 vasta tsitaadiga

sumpz kirjutas:
Desmond5 kirjutas:
Huvitav kas W800i-le on võimalik ümber panna K750i korpus (mis minuarust on palju-palju ilusam) ? Väliselt peaks ju ehitus ja disain vist sama olema ?

EDIT: Paistab, et saab küll:
1. http://www.esato.com/archive/t.php/t-99108
2. http://www.se-nse.com/forum/showthread.php?t=870

milleks selline asi?
koprus juurde ostes tuleb ju peaaegu sama hind kui osta k750, panna peale w800 firmware, osta juurde mälukaart.
või ei ole selline asi võimalik?


Olen foorumis näinud et seda on tehtud. Mingid väiksed bugid vist firmware'iga olid mõnel juhul (P900 puhul siis saab kasutada PDA funktsionaalsust ilma telefoni osata).

Iga kasutaja enda asi on tegelt kas üldse tahta W800 firmware'i. Mina eelistan K750 varianti et selle keskmise nupu alt avaneb activity menüü, mitte mediaplayer. Ning võimalus lülitada telefon sisse ainult mp3 mängijana, ilma telefoni funktsionaalsuseta - iseenesesest lahe, kuid olen lugenud juhtumistest kus näiteks P900 kasutajad pole saanud lennukis seda funktsiooni kasutada, kuna stjuardessid ei usu lihtsalt et asi võib lennuki jaoks ohutult toimida.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 22.08.2005 23:25:49 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on subjektiga isiklikke kogemusi, siis jagagu muljeid...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Desmond5
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2002




sõnum 23.08.2005 09:34:04 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Iseenesesest lahe, kuid olen lugenud juhtumistest kus näiteks P900 kasutajad pole saanud lennukis seda funktsiooni kasutada, kuna stjuardessid ei usu lihtsalt et asi võib lennuki jaoks ohutult toimida.


Et kas mobiiltelefonid on siis lennukitele kahjulikud ? icon_rolleyes.gif Äkki Copterline kukkus ka alla hoopis sellepärast, et keegi reisijatest helistas koju naisele vms icon_eek.gif Ise lennukis rääkinud ei ole (levi ei olnudki vist), aga keegi telefoni otseselt ära korjanud ka ei ole.

Tahaks kangesti teada, kuidas on MP3 kvaliteediga lood (võrreldes nende USB MP3 pleieritega), ja kas playlist'i saab nõnda kuulata, et kui lugu läbi saab, hakkab kohe järgmist lugu mängima, mitte ei pea ise menüüst järgmise loo valima ...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 23.08.2005 09:45:13 vasta tsitaadiga

Desmond5 kirjutas:
Draqula kirjutas:
Iseenesesest lahe, kuid olen lugenud juhtumistest kus näiteks P900 kasutajad pole saanud lennukis seda funktsiooni kasutada, kuna stjuardessid ei usu lihtsalt et asi võib lennuki jaoks ohutult toimida.


Et kas mobiiltelefonid on siis lennukitele kahjulikud ? icon_rolleyes.gif Äkki Copterline kukkus ka alla hoopis sellepärast, et keegi reisijatest helistas koju naisele vms icon_eek.gif Ise lennukis rääkinud ei ole (levi ei olnudki vist), aga keegi telefoni otseselt ära korjanud ka ei ole.


Välisreisidel minu kogemuse kohaselt on iga kord palutud mobiilid välja lülitada.

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
draggo
HV kasutaja
draggo

liitunud: 08.01.2004




sõnum 23.08.2005 11:51:45 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
sumpz kirjutas:
Desmond5 kirjutas:
Huvitav kas W800i-le on võimalik ümber panna K750i korpus (mis minuarust on palju-palju ilusam) ? Väliselt peaks ju ehitus ja disain vist sama olema ?

EDIT: Paistab, et saab küll:
1. http://www.esato.com/archive/t.php/t-99108
2. http://www.se-nse.com/forum/showthread.php?t=870

milleks selline asi?
koprus juurde ostes tuleb ju peaaegu sama hind kui osta k750, panna peale w800 firmware, osta juurde mälukaart.
või ei ole selline asi võimalik?


Olen foorumis näinud et seda on tehtud. Mingid väiksed bugid vist firmware'iga olid mõnel juhul (P900 puhul siis saab kasutada PDA funktsionaalsust ilma telefoni osata).

Iga kasutaja enda asi on tegelt kas üldse tahta W800 firmware'i. Mina eelistan K750 varianti et selle keskmise nupu alt avaneb activity menüü, mitte mediaplayer. Ning võimalus lülitada telefon sisse ainult mp3 mängijana, ilma telefoni funktsionaalsuseta - iseenesesest lahe, kuid olen lugenud juhtumistest kus näiteks P900 kasutajad pole saanud lennukis seda funktsiooni kasutada, kuna stjuardessid ei usu lihtsalt et asi võib lennuki jaoks ohutult toimida.


Kahtlen, et see firmware K750'l korralikult toimib.
Kas saaksid selle foorumi ülesse otsida? See huvitaks ennast....
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2005 12:31:54 vasta tsitaadiga

draggo kirjutas:
Draqula kirjutas:
sumpz kirjutas:
Desmond5 kirjutas:
Huvitav kas W800i-le on võimalik ümber panna K750i korpus (mis minuarust on palju-palju ilusam) ? Väliselt peaks ju ehitus ja disain vist sama olema ?

EDIT: Paistab, et saab küll:
1. http://www.esato.com/archive/t.php/t-99108
2. http://www.se-nse.com/forum/showthread.php?t=870

milleks selline asi?
koprus juurde ostes tuleb ju peaaegu sama hind kui osta k750, panna peale w800 firmware, osta juurde mälukaart.
või ei ole selline asi võimalik?


Olen foorumis näinud et seda on tehtud. Mingid väiksed bugid vist firmware'iga olid mõnel juhul (P900 puhul siis saab kasutada PDA funktsionaalsust ilma telefoni osata).

Iga kasutaja enda asi on tegelt kas üldse tahta W800 firmware'i. Mina eelistan K750 varianti et selle keskmise nupu alt avaneb activity menüü, mitte mediaplayer. Ning võimalus lülitada telefon sisse ainult mp3 mängijana, ilma telefoni funktsionaalsuseta - iseenesesest lahe, kuid olen lugenud juhtumistest kus näiteks P900 kasutajad pole saanud lennukis seda funktsiooni kasutada, kuna stjuardessid ei usu lihtsalt et asi võib lennuki jaoks ohutult toimida.


Kahtlen, et see firmware K750'l korralikult toimib.
Kas saaksid selle foorumi ülesse otsida? See huvitaks ennast....


Foorum oli www.esato.com, täpset teemat ei mäleta, kuid proovi otsida "Flashing K750 to W800".
Esialgu leidsin ühe kes väidab et tema telefoniga on see edukalt tehtud: http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=100352&start=0
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2005 13:30:40 vasta tsitaadiga

õige mitmel, kui mitte kõikidel pda+telefon aparaatidel on telefonirežiimi väljalülitamise võimalus, see, mida stjuardess arvab, võiks tema enda teada jääda.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2005 13:35:41 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
õige mitmel, kui mitte kõikidel pda+telefon aparaatidel on telefonirežiimi väljalülitamise võimalus, see, mida stjuardess arvab, võiks tema enda teada jääda.


Täitsa nõus, aga samas on tema suhtumine ka mõistetav, tehnikast ei jaga ta ju midagi aga turvalisuse eest vastutama peab.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2005 13:57:02 vasta tsitaadiga

mõistetav küll, aga kui reisija pakub selgitust ning näitab ette, et telefon tõesti ei tööta, võiks vähe usaldust ka olla (communicatoril on eriti lihtne näha - seal on telefon ja pda täiesti lahus). Vaene stjuardess peab tegelikult paras tehnik olema, et välja nuputada, kellel on telefon pda funktsiooniga, pda telefoni funktsiooniga ning laptop gsm-pcmcia kaardiga (ning kes hoolimatusest võivad siiski telefoni funktsiooni kasutada).
Ähh, offtopic.
Teemasse: ka ise ootan huviga W800 telefoni. Minu ettekujutus mu järgmisest telefonist on: mugav kasutajaliides (a la siemens oma võimalustega), raadio, mp3-mängija, korralik kaamera, bluetooth ning veel nipet-näpet. W800 katab need tingimused ära küll, nii et kokkuvõttes taandub otsustus pisiasjadeni.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2005 14:14:56 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
mõistetav küll, aga kui reisija pakub selgitust ning näitab ette, et telefon tõesti ei tööta, võiks vähe usaldust ka olla (communicatoril on eriti lihtne näha - seal on telefon ja pda täiesti lahus). Vaene stjuardess peab tegelikult paras tehnik olema, et välja nuputada, kellel on telefon pda funktsiooniga, pda telefoni funktsiooniga ning laptop gsm-pcmcia kaardiga (ning kes hoolimatusest võivad siiski telefoni funktsiooni kasutada).
Ähh, offtopic.
Teemasse: ka ise ootan huviga W800 telefoni. Minu ettekujutus mu järgmisest telefonist on: mugav kasutajaliides (a la siemens oma võimalustega), raadio, mp3-mängija, korralik kaamera, bluetooth ning veel nipet-näpet. W800 katab need tingimused ära küll, nii et kokkuvõttes taandub otsustus pisiasjadeni.


Miks just W800i? K750i ju sama asi riistvaraliselt, vahe vaid kaasasoleva mälukaardi suuruses, eraldi mp3 mängijana toimimises ja ühe nupu funtksionaalsuses?

EDIT: Headset vist oli ka neil erinev, rohkem küll ei tohiks erinevusi olla.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2005 14:20:59 vasta tsitaadiga

pole K-d välistanudki, K750i ja W800i on mõlemad kaalukausil, lisaks ka 75-seeria Siemensid. W800i suurem mälukaart peibutab muidugi (kui suur nüüd K750i'l oligi?), kuna Sony mälujulgad on hinna poolest üle mõnusalt üle keskmise. 512mb-le on võimalik ilusti hunnik muusikat + mõni väikseks konverteeritud film mahutada.
Mingit symbiani kolakat endale ei soovi.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2005 14:21:55 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
pole K-d välistanudki, K750i ja W800i on mõlemad kaalukausil, lisaks ka 75-seeria Siemensid. W800i suurem mälukaart peibutab muidugi (kui suur nüüd K750i'l oligi?), kuna Sony mälujulgad on hinna poolest üle mõnusalt üle keskmise. 512mb-le on võimalik ilusti hunnik muusikat + mõni väikseks konverteeritud film mahutada.
Mingit symbiani kolakat endale ei soovi.


K750'l kahjuks aint 64MB kaart pluss siis sisemine ~40MB mälu.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2005 16:51:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mingit symbiani kolakat endale ei soovi.


sevenhugs, äkki siit midagi? icon_smile.gif

Sorry, unustasin jälle lingi icon_redface.gif. Siin ta on: http://www.qtek.ee/?id=127&keel=ee

_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock


viimati muutis Tripp 23.08.2005 20:14:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 23.08.2005 19:22:58 vasta tsitaadiga

Tripp kirjutas:
tsitaat:

Mingit symbiani kolakat endale ei soovi.

sevenhugs, äkki siit midagi? icon_smile.gif

Ma ei tea, kas asi on minus või peaks sellisele avaldusele järgnema mingisugune link? icon_lol.gif

Et, kas TELE2'l ei ole plaanis neid telefone müüki panna? Sealt võib reeglina ikka kõvasti paremaid hindu oodata.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2005 20:08:20 vasta tsitaadiga

eks nad tulevad ka tele2-te, ennastki huvitab, mis hinnaga.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TULNUK
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003




sõnum 24.08.2005 10:39:20 vasta tsitaadiga

Selle lennukis telefongia rääkimise kohta tean seda rääkida, et GSM võrk ei pidavat töötama suurematel kiirustel kui umbes 250 km/h, seega otseselt helistada mobiiliga peaks suht võimatu olema lennu ajal. Täpselt ära seletada miks see nii on, ma ei oska.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 24.08.2005 13:07:20 vasta tsitaadiga

Üle pika aja üsna kobeda välimusega SE

btw Symbian telefone saab ka telefonireziimi välja lülitada

beer_yum.gif 1000. post beer_yum.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2005 13:20:13 vasta tsitaadiga

TULNUK kirjutas:
Selle lennukis telefongia rääkimise kohta tean seda rääkida, et GSM võrk ei pidavat töötama suurematel kiirustel kui umbes 250 km/h, seega otseselt helistada mobiiliga peaks suht võimatu olema lennu ajal. Täpselt ära seletada miks see nii on, ma ei oska.


Sideloengutest mäletan et saatjast suure kiirusega eemale lennates tekivad probleemid, seda ma ei oska öelda kas ka suure kiirusega saatja suunas liikudes probleemid tekivad. Kas üldse helistada saab või mitte, pole otseselt oluline, loeb see et kui mobiil signaali välja saadab, siis need signaalid võivad lennuki seadmete tööd häirida.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 25.08.2005 10:55:08 vasta tsitaadiga

Niisiis. Sain seda aparaati testida ja ausalt öeldes olen siiani natuke šokis. Ei oska küll midagi öelda helistamisfunktsioonide kohta, aga multimeedia pool on igal juhul thumbs_up.gif . Minu arust puhub see aparaat kõikide teiste firmade samalaadsed telefonid lihtsalt üle ääre.
Juba pakend on üle prahi -suur kõva plastiktops, kaasas datakaabel, 512MB mälupulk, suht korralikud kõrvaklapid (klappidel keskel tavaline 3,5 mm ühendus - saab kasutada oma lemmikklappe). Helikvaliteet on siiani kuuldud telefonidest vaieldamatult parim (koduaudioga võrdlema siinkohal ei hakka), MP3 320 kbps mängib probleemideta. Pole küll muid MP3-e mängijaid ja pleiereid proovinud, aga vanad mälestused lõid välja. Kui oleks praegu vaja telefoni, pleieri ja fotoka kooslust, siis hakkaks kohe raha koguma.
Üks pilt kah

Üldmulje: thumbs_up.gif (olen täitsa armund)

_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
draggo
HV kasutaja
draggo

liitunud: 08.01.2004




sõnum 25.08.2005 12:04:00 vasta tsitaadiga

Kui keegi tahab seda telefoni omale 40$ eest siis võtke ühendust ja seletan kuidas asi käib. Aus värk. proovitud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
glus
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2005




sõnum 25.08.2005 12:23:11 vasta tsitaadiga

millal selline masin võiks elisa-sse müügile jõuda?
k750 puhul oli hind elioniga võrreldes 1k odavam, ehk võib sama ka w800 puhul loota?
praegu olen isegi kahevahel, kas k750 või w800. äkki oskab keegi anda mõnda linki kus on hästi selgeks tehtud miks w800 on parem või midagi taolist
40$ eest võtaks loomulikult selle telefoni aga väga kahtlane pakkumine tundub
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2005 15:12:09 vasta tsitaadiga

glus kirjutas:
millal selline masin võiks elisa-sse müügile jõuda?
k750 puhul oli hind elioniga võrreldes 1k odavam, ehk võib sama ka w800 puhul loota?
praegu olen isegi kahevahel, kas k750 või w800. äkki oskab keegi anda mõnda linki kus on hästi selgeks tehtud miks w800 on parem või midagi taolist
40$ eest võtaks loomulikult selle telefoni aga väga kahtlane pakkumine tundub


Vahe on korpuse värvis/kujunduses, ühe kiirnupu funktsioonis (W800 puhul läheb sellest mp3 mängija käima/K750 puhul avaneb activity menüü), ainult mp3-mängijana sisse lülitamise võimaluses ilma telefoni funktsiooni sisselülitamata (W800 võimaldab/K750 ei võimalda), kaasa tuleva mälukaardi suuruses (W800 512MB/ K750 64MB) ja handsfrees mis kaasa tuleb (W800 puhul on olemas üleminek kuhu saad panna järgi tavalisi kõrvaklappe või siis kasvõi oma kodu muusikakeskuse/ K750 puhul on tavaline stereohandsfree). Rohkem minuteada vahet ei ole, ehk riistvaraliselt ei tohiks neil aparaatidel midagi vahet olla. Pead ei anna, aga ülevaadetest olen vaid need erinevused leidnud.

Ise ma olen ka raske valiku ees, kuna välimuselt meeldib mulle must K750 ja see activity menüü tundub ka mõttekam kui ühe nupuga käivitatav mp3 mängija, kuid W800 puhul saab natuke suurema hinna eest palju parema komplekti (isegi 512Mb ja 64MB mälukaartide hinnavahe peaks olema suurem kui nende telefonide hinnavahe on).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
glus
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2005




sõnum 25.08.2005 17:32:27 vasta tsitaadiga

Aitäh väga kokkuvõtliku ja selge võrdluse eest.
Kuna see vahe on emt-s vaid 200.- siis vist otsustan w800 kasuks kuna mälu suurus on päris tähtis ja kaasatulevad kõrvaklapid paistavad ka funktsionaalsemad
Seda küll, et must tundub soliidsem, kuid see activity menüü pole just kõige olulisem.
Kui hästi läheb siis sept. alguses omandan W800
Loodan et siis saab seda ka juba elisa-st ja hulka soodsama hinnaga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RIH0
HV kasutaja
RIH0

liitunud: 02.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2005 10:34:02 vasta tsitaadiga

glus, kui oled W800i omandanud, siis anna meilegi teada,
et kuidas asi tundub, sest minagi, ja usun, et nii mõnigi veel
on hetkel kahevahel, kas K750i või W800i.
Aga jah, veidi tuleb oodata, mil asi Elisa-sse müügile tuleb.
Kuigi see, et W800i-le saab ka tavalisi kõrvaklappe järele panna
+ 512MB mälukaart ja meediapleieri reziim tahavad vägisi stiilset
musta ja mugavama aktiiv foto-katikuga k750i-d üle lüüa.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2005 10:49:44 vasta tsitaadiga

RIH0 kirjutas:
glus, kui oled W800i omandanud, siis anna meilegi teada,
et kuidas asi tundub, sest minagi, ja usun, et nii mõnigi veel
on hetkel kahevahel, kas K750i või W800i.
Aga jah, veidi tuleb oodata, mil asi Elisa-sse müügile tuleb.
Kuigi see, et W800i-le saab ka tavalisi kõrvaklappe järele panna
+ 512MB mälukaart ja meediapleieri reziim tahavad vägisi stiilset
musta ja mugavama aktiiv foto-katikuga k750i-d üle lüüa.


EMT'is on hetkel kliendile hinnavahe 1000EEK, ehk siis W800 7K ja K750 6K. Samas 512MB MS Duo Pro hind on ise umbes 1K. Väga karmid valikud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson W800 Walkman mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.