|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
14.03.2005 18:39:22
Sony Ericsson W800 Walkman |
|
|
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w800-1089.php
http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=ee&lc=et&ver=4000&template=pp1_loader&php=php1_10245&zone=pp&lm=pp1&pid=10245
Mida arvata sellisest telefonist. Vaatasin ise, et sellel kõik peal, mis tahta oskaks: kalender, bluetooth, vastupidav aku, 2,0 mpix kaamera, mälukaart, mp3 mängija, raadio.
Tundub, et peab hakkama marki vist vahetama ja Siemensi pealt SE peale üle kolima
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
draggo
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2004
|
14.03.2005 19:31:30
|
|
|
Ise olen juba tükk aega SEde peale mõelnud...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
14.03.2005 19:34:28
|
|
|
Sellest on raske veel midagi arvata, kuna see nõnna värske mudel, minuarust vast mitte üle 3 nädala vana, siis nägin esimest korda ericssoni kodukal. Aga muidu on uued SE päris kobedad püssid olnud.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kangur
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
14.03.2005 19:45:02
|
|
|
Telefoni välimus ja sisu on väga viis.
Kas see täpiline värk ümber ekraani on läbipaistev klaas vms?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
14.03.2005 19:46:22
|
|
|
kallis saab ta olema, see on kindel aga samas on ta ka kvaliteetne, erinevalt nokiast
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
14.03.2005 19:48:50
|
|
|
| väga huvitav asi küll, kuid mis ta hinnaks võiks tulla?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
14.03.2005 21:16:11
|
|
|
| aise kirjutas: |
kallis saab ta olema, see on kindel aga samas on ta ka kvaliteetne, erinevalt nokiast |
Nokia kvaliteet on viimasel ajal nii palju langenud. Kohe kole vaadata kuidas nokia omanikud garantiide vahet jooksevad ja kusjuures pole vahet, kas su tel maksab 1000 või 10000.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
14.03.2005 21:23:55
|
|
|
Algseks letihinnaks arvatakse 450, kui ta suve lõpus / sügise alguses müügile tuleb. K750, mis erineb sellest ainult ühe nupu ja kaasatuleva mälukaardi suuruse poolest, peaks tulema sama hinnaga, aga mõned kuud varem.
Kogu see hinnainfo on erinevatest suurtest foorumitest, k750 alghinnaks pakutakse kohati ka 375. Elame näeme.
Üks on kindel, mina pole elus veel SE äriklassi telefonidest kasutajasõbralikumat telefoni leidnud. Eelkõige siis kombinatsioon: mugav + võimalusterohke + kvaliteetne = SE
Kuna paljud on mulle märkusi teinud SE ülistamise kohapealt, siis toonitan täiendavalt et minu jutt käib äriklassi telefonidest, mitte odavama otsa kraamist.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AHV
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
15.03.2005 15:16:14
|
|
|
Mõtlen ise ka just selle telefoni peale.. kindlasti tuleb ta kallim kui K750i aga just see täiustatud aku paneb selle telefoni peale mõtlema..
_________________ Haa |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
15.03.2005 15:36:59
|
|
|
| Põhimõtteliselt ta peaks tulema sama alghinnaga kui K750, lihtsalt selleks ajaks kui W800 turule jõuab, on K750 tõenäoliselt juba jõudnud esimesi hinnalangetusi teha.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
15.03.2005 16:04:04
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Põhimõtteliselt ta peaks tulema sama alghinnaga kui K750, lihtsalt selleks ajaks kui W800 turule jõuab, on K750 tõenäoliselt juba jõudnud esimesi hinnalangetusi teha. |
Oled kindel, et K750 jõuab enne müüki kui W800?
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
15.03.2005 16:18:36
|
|
|
| Kuni neid kuskil väljas pole, ei saa milleski kindel olla, kuid mobile-review.com lehekülge pidav tüüp, kes SE tüübiga neist telefonidest rääkis, väitis et K750 tuleb varem. Tal on suurtes foorumites hea maine, siiani pole ta (vähemalt minuteada eriti) eksinud. Siin siis otselink intervjuule, anonüümseks jääda sooviva SonyEricssoni töötajaga. "A" on siis SE töötaja ja "E.M." kehekülje pidaja: http://www.mobile-review.com/articles/2005/clara-interview-en.shtml
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait021
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
21.08.2005 18:11:18
|
|
|
Kas keegi endale sellise aparaadi muretsenud ka?
muljetage
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
21.08.2005 18:45:55
|
|
|
EMT'is on ta müügil.
Peaaegu sama hind mis on k750i'l.
W800i = 7490 .- Hind
6990 .- Hind EMT lepingulisele kliendile
2490 .- Järelmaksu sissemaks
K750i = 7290 .- Hind
6790 .- Hind EMT lepingulisele kliendile
2490 .- Järelmaksu sissemaks
Kui nii võtta on W800i odavam, kuna tollel peaks olema kaasa ka 512MB mälukaart.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
21.08.2005 19:28:47
|
|
|
| rocket kirjutas: |
EMT'is on ta müügil.
Peaaegu sama hind mis on k750i'l.
W800i = 7490 .- Hind
6990 .- Hind EMT lepingulisele kliendile
2490 .- Järelmaksu sissemaks
K750i = 7290 .- Hind
6790 .- Hind EMT lepingulisele kliendile
2490 .- Järelmaksu sissemaks
Kui nii võtta on W800i odavam, kuna tollel peaks olema kaasa ka 512MB mälukaart. |
Mulle jääb natuke arusaamatuks kuidas saab Elisa müüa K750i niipalju odavamalt.
Tavahind: 6290EEK
Kliendihind: 5890EEK
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
21.08.2005 19:37:59
|
|
|
| Ma olen ka ise seda imestanud, aga vägagi ahvatlev pakkumine on.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
21.08.2005 21:09:15
|
|
|
Pigem jääb arusaamatuks, miks EMT nõnda kallilt müüb.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
draggo
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2004
|
22.08.2005 12:33:06
|
|
|
| Caveman kirjutas: |
Pigem jääb arusaamatuks, miks EMT nõnda kallilt müüb.  |
Ikka selleks, et kasumit teenida.
Kogu point asja juures paistab olevat see, et need kes kasutavad pidevalt MP3 playereid ostaksid W800 teistele on aga mõeldud K750i
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
22.08.2005 14:07:38
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Kaamera-junn seal taga on  |
Kas kaqamera kvalteedi poolest või selle poolest et ta on muu telefoni tasapinnast kõrgem.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
22.08.2005 16:10:16
|
|
|
Ei, täiesti kobe asi on!
Aga natuke liiga palju maksab, ei raatsi raisata. Välimus ja omadused on muidu tasemel!
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
22.08.2005 16:29:47
|
|
|
| Heins kirjutas: |
| Taavi_R kirjutas: |
Kaamera-junn seal taga on  |
Kas kaqamera kvalteedi poolest või selle poolest et ta on muu telefoni tasapinnast kõrgem. |
Tõenäoliselt ikka see kõrgus, seda on kritiseeritud mitmes ülevaates ka. Kaamera kvaliteet peaks olema parim mis euroopas GSMile saada on.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Desmond5
HV kasutaja
liitunud: 14.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sumpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
22.08.2005 18:00:24
|
|
|
milleks selline asi?
koprus juurde ostes tuleb ju peaaegu sama hind kui osta k750, panna peale w800 firmware, osta juurde mälukaart.
või ei ole selline asi võimalik?
okei, tegelt selle orani keskosaga näeb see päris hea välja :p
edit: misasja ma üldse ajasin, ma lugesin et k750-le w800 korpus panna.. edukas
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Desmond5
HV kasutaja
liitunud: 14.09.2002
|
22.08.2005 18:00:47
|
|
|
| Kui K750i-le mälukaart eraldi juurde osta, läheb kõvasti kallimaks. See Sony Memory Stick mälukaart on küllaltki kallis. Korpus (eBay-st ostes näiteks) ei maksa suurt midagi, kuigi shipping Eestisse tuleb jah ka veel juurde arvestada, nii et äkki on lihtsam tõesti eelmainitud meetod.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
22.08.2005 18:39:23
|
|
|
| sumpz kirjutas: |
milleks selline asi?
koprus juurde ostes tuleb ju peaaegu sama hind kui osta k750, panna peale w800 firmware, osta juurde mälukaart.
või ei ole selline asi võimalik? |
Olen foorumis näinud et seda on tehtud. Mingid väiksed bugid vist firmware'iga olid mõnel juhul (P900 puhul siis saab kasutada PDA funktsionaalsust ilma telefoni osata).
Iga kasutaja enda asi on tegelt kas üldse tahta W800 firmware'i. Mina eelistan K750 varianti et selle keskmise nupu alt avaneb activity menüü, mitte mediaplayer. Ning võimalus lülitada telefon sisse ainult mp3 mängijana, ilma telefoni funktsionaalsuseta - iseenesesest lahe, kuid olen lugenud juhtumistest kus näiteks P900 kasutajad pole saanud lennukis seda funktsiooni kasutada, kuna stjuardessid ei usu lihtsalt et asi võib lennuki jaoks ohutult toimida.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Desmond5
HV kasutaja
liitunud: 14.09.2002
|
23.08.2005 09:34:04
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Iseenesesest lahe, kuid olen lugenud juhtumistest kus näiteks P900 kasutajad pole saanud lennukis seda funktsiooni kasutada, kuna stjuardessid ei usu lihtsalt et asi võib lennuki jaoks ohutult toimida. |
Et kas mobiiltelefonid on siis lennukitele kahjulikud ? Äkki Copterline kukkus ka alla hoopis sellepärast, et keegi reisijatest helistas koju naisele vms Ise lennukis rääkinud ei ole (levi ei olnudki vist), aga keegi telefoni otseselt ära korjanud ka ei ole.
Tahaks kangesti teada, kuidas on MP3 kvaliteediga lood (võrreldes nende USB MP3 pleieritega), ja kas playlist'i saab nõnda kuulata, et kui lugu läbi saab, hakkab kohe järgmist lugu mängima, mitte ei pea ise menüüst järgmise loo valima ...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
23.08.2005 09:45:13
|
|
|
| Desmond5 kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| Iseenesesest lahe, kuid olen lugenud juhtumistest kus näiteks P900 kasutajad pole saanud lennukis seda funktsiooni kasutada, kuna stjuardessid ei usu lihtsalt et asi võib lennuki jaoks ohutult toimida. |
Et kas mobiiltelefonid on siis lennukitele kahjulikud ? Äkki Copterline kukkus ka alla hoopis sellepärast, et keegi reisijatest helistas koju naisele vms Ise lennukis rääkinud ei ole (levi ei olnudki vist), aga keegi telefoni otseselt ära korjanud ka ei ole.
|
Välisreisidel minu kogemuse kohaselt on iga kord palutud mobiilid välja lülitada.
_________________ airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
draggo
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2004
|
23.08.2005 11:51:45
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| sumpz kirjutas: |
milleks selline asi?
koprus juurde ostes tuleb ju peaaegu sama hind kui osta k750, panna peale w800 firmware, osta juurde mälukaart.
või ei ole selline asi võimalik? |
Olen foorumis näinud et seda on tehtud. Mingid väiksed bugid vist firmware'iga olid mõnel juhul (P900 puhul siis saab kasutada PDA funktsionaalsust ilma telefoni osata).
Iga kasutaja enda asi on tegelt kas üldse tahta W800 firmware'i. Mina eelistan K750 varianti et selle keskmise nupu alt avaneb activity menüü, mitte mediaplayer. Ning võimalus lülitada telefon sisse ainult mp3 mängijana, ilma telefoni funktsionaalsuseta - iseenesesest lahe, kuid olen lugenud juhtumistest kus näiteks P900 kasutajad pole saanud lennukis seda funktsiooni kasutada, kuna stjuardessid ei usu lihtsalt et asi võib lennuki jaoks ohutult toimida. |
Kahtlen, et see firmware K750'l korralikult toimib.
Kas saaksid selle foorumi ülesse otsida? See huvitaks ennast....
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.08.2005 12:31:54
|
|
|
| draggo kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| sumpz kirjutas: |
milleks selline asi?
koprus juurde ostes tuleb ju peaaegu sama hind kui osta k750, panna peale w800 firmware, osta juurde mälukaart.
või ei ole selline asi võimalik? |
Olen foorumis näinud et seda on tehtud. Mingid väiksed bugid vist firmware'iga olid mõnel juhul (P900 puhul siis saab kasutada PDA funktsionaalsust ilma telefoni osata).
Iga kasutaja enda asi on tegelt kas üldse tahta W800 firmware'i. Mina eelistan K750 varianti et selle keskmise nupu alt avaneb activity menüü, mitte mediaplayer. Ning võimalus lülitada telefon sisse ainult mp3 mängijana, ilma telefoni funktsionaalsuseta - iseenesesest lahe, kuid olen lugenud juhtumistest kus näiteks P900 kasutajad pole saanud lennukis seda funktsiooni kasutada, kuna stjuardessid ei usu lihtsalt et asi võib lennuki jaoks ohutult toimida. |
Kahtlen, et see firmware K750'l korralikult toimib.
Kas saaksid selle foorumi ülesse otsida? See huvitaks ennast.... |
Foorum oli www.esato.com, täpset teemat ei mäleta, kuid proovi otsida "Flashing K750 to W800".
Esialgu leidsin ühe kes väidab et tema telefoniga on see edukalt tehtud: http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=100352&start=0
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
23.08.2005 13:30:40
|
|
|
| õige mitmel, kui mitte kõikidel pda+telefon aparaatidel on telefonireiimi väljalülitamise võimalus, see, mida stjuardess arvab, võiks tema enda teada jääda.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.08.2005 13:35:41
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
| õige mitmel, kui mitte kõikidel pda+telefon aparaatidel on telefonireiimi väljalülitamise võimalus, see, mida stjuardess arvab, võiks tema enda teada jääda. |
Täitsa nõus, aga samas on tema suhtumine ka mõistetav, tehnikast ei jaga ta ju midagi aga turvalisuse eest vastutama peab.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
23.08.2005 13:57:02
|
|
|
mõistetav küll, aga kui reisija pakub selgitust ning näitab ette, et telefon tõesti ei tööta, võiks vähe usaldust ka olla (communicatoril on eriti lihtne näha - seal on telefon ja pda täiesti lahus). Vaene stjuardess peab tegelikult paras tehnik olema, et välja nuputada, kellel on telefon pda funktsiooniga, pda telefoni funktsiooniga ning laptop gsm-pcmcia kaardiga (ning kes hoolimatusest võivad siiski telefoni funktsiooni kasutada).
Ähh, offtopic.
Teemasse: ka ise ootan huviga W800 telefoni. Minu ettekujutus mu järgmisest telefonist on: mugav kasutajaliides (a la siemens oma võimalustega), raadio, mp3-mängija, korralik kaamera, bluetooth ning veel nipet-näpet. W800 katab need tingimused ära küll, nii et kokkuvõttes taandub otsustus pisiasjadeni.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.08.2005 14:14:56
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
mõistetav küll, aga kui reisija pakub selgitust ning näitab ette, et telefon tõesti ei tööta, võiks vähe usaldust ka olla (communicatoril on eriti lihtne näha - seal on telefon ja pda täiesti lahus). Vaene stjuardess peab tegelikult paras tehnik olema, et välja nuputada, kellel on telefon pda funktsiooniga, pda telefoni funktsiooniga ning laptop gsm-pcmcia kaardiga (ning kes hoolimatusest võivad siiski telefoni funktsiooni kasutada).
Ähh, offtopic.
Teemasse: ka ise ootan huviga W800 telefoni. Minu ettekujutus mu järgmisest telefonist on: mugav kasutajaliides (a la siemens oma võimalustega), raadio, mp3-mängija, korralik kaamera, bluetooth ning veel nipet-näpet. W800 katab need tingimused ära küll, nii et kokkuvõttes taandub otsustus pisiasjadeni. |
Miks just W800i? K750i ju sama asi riistvaraliselt, vahe vaid kaasasoleva mälukaardi suuruses, eraldi mp3 mängijana toimimises ja ühe nupu funtksionaalsuses?
EDIT: Headset vist oli ka neil erinev, rohkem küll ei tohiks erinevusi olla.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
23.08.2005 14:20:59
|
|
|
pole K-d välistanudki, K750i ja W800i on mõlemad kaalukausil, lisaks ka 75-seeria Siemensid. W800i suurem mälukaart peibutab muidugi (kui suur nüüd K750i'l oligi?), kuna Sony mälujulgad on hinna poolest üle mõnusalt üle keskmise. 512mb-le on võimalik ilusti hunnik muusikat + mõni väikseks konverteeritud film mahutada.
Mingit symbiani kolakat endale ei soovi.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.08.2005 14:21:55
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
pole K-d välistanudki, K750i ja W800i on mõlemad kaalukausil, lisaks ka 75-seeria Siemensid. W800i suurem mälukaart peibutab muidugi (kui suur nüüd K750i'l oligi?), kuna Sony mälujulgad on hinna poolest üle mõnusalt üle keskmise. 512mb-le on võimalik ilusti hunnik muusikat + mõni väikseks konverteeritud film mahutada.
Mingit symbiani kolakat endale ei soovi. |
K750'l kahjuks aint 64MB kaart pluss siis sisemine ~40MB mälu.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
23.08.2005 16:51:56
|
|
|
| tsitaat: |
Mingit symbiani kolakat endale ei soovi.
|
sevenhugs, äkki siit midagi?
Sorry, unustasin jälle lingi . Siin ta on: http://www.qtek.ee/?id=127&keel=ee
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
viimati muutis Tripp 23.08.2005 20:14:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
23.08.2005 19:22:58
|
|
|
| Tripp kirjutas: |
| tsitaat: |
Mingit symbiani kolakat endale ei soovi.
|
sevenhugs, äkki siit midagi?  |
Ma ei tea, kas asi on minus või peaks sellisele avaldusele järgnema mingisugune link?
Et, kas TELE2'l ei ole plaanis neid telefone müüki panna? Sealt võib reeglina ikka kõvasti paremaid hindu oodata.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
23.08.2005 20:08:20
|
|
|
| eks nad tulevad ka tele2-te, ennastki huvitab, mis hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TULNUK
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2003
|
24.08.2005 10:39:20
|
|
|
| Selle lennukis telefongia rääkimise kohta tean seda rääkida, et GSM võrk ei pidavat töötama suurematel kiirustel kui umbes 250 km/h, seega otseselt helistada mobiiliga peaks suht võimatu olema lennu ajal. Täpselt ära seletada miks see nii on, ma ei oska.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
24.08.2005 13:07:20
|
|
|
Üle pika aja üsna kobeda välimusega SE
btw Symbian telefone saab ka telefonireziimi välja lülitada
1000. post
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
24.08.2005 13:20:13
|
|
|
| TULNUK kirjutas: |
| Selle lennukis telefongia rääkimise kohta tean seda rääkida, et GSM võrk ei pidavat töötama suurematel kiirustel kui umbes 250 km/h, seega otseselt helistada mobiiliga peaks suht võimatu olema lennu ajal. Täpselt ära seletada miks see nii on, ma ei oska. |
Sideloengutest mäletan et saatjast suure kiirusega eemale lennates tekivad probleemid, seda ma ei oska öelda kas ka suure kiirusega saatja suunas liikudes probleemid tekivad. Kas üldse helistada saab või mitte, pole otseselt oluline, loeb see et kui mobiil signaali välja saadab, siis need signaalid võivad lennuki seadmete tööd häirida.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
YRO
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2003
|
25.08.2005 10:55:08
|
|
|
Niisiis. Sain seda aparaati testida ja ausalt öeldes olen siiani natuke okis. Ei oska küll midagi öelda helistamisfunktsioonide kohta, aga multimeedia pool on igal juhul . Minu arust puhub see aparaat kõikide teiste firmade samalaadsed telefonid lihtsalt üle ääre.
Juba pakend on üle prahi -suur kõva plastiktops, kaasas datakaabel, 512MB mälupulk, suht korralikud kõrvaklapid (klappidel keskel tavaline 3,5 mm ühendus - saab kasutada oma lemmikklappe). Helikvaliteet on siiani kuuldud telefonidest vaieldamatult parim (koduaudioga võrdlema siinkohal ei hakka), MP3 320 kbps mängib probleemideta. Pole küll muid MP3-e mängijaid ja pleiereid proovinud, aga vanad mälestused lõid välja. Kui oleks praegu vaja telefoni, pleieri ja fotoka kooslust, siis hakkaks kohe raha koguma.
Üks pilt kah
Üldmulje: (olen täitsa armund)
_________________ Ega inimene ikka massina vastu ei saa! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
draggo
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2004
|
25.08.2005 12:04:00
|
|
|
| Kui keegi tahab seda telefoni omale 40$ eest siis võtke ühendust ja seletan kuidas asi käib. Aus värk. proovitud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
glus
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2005
|
25.08.2005 12:23:11
|
|
|
millal selline masin võiks elisa-sse müügile jõuda?
k750 puhul oli hind elioniga võrreldes 1k odavam, ehk võib sama ka w800 puhul loota?
praegu olen isegi kahevahel, kas k750 või w800. äkki oskab keegi anda mõnda linki kus on hästi selgeks tehtud miks w800 on parem või midagi taolist
40$ eest võtaks loomulikult selle telefoni aga väga kahtlane pakkumine tundub
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.08.2005 15:12:09
|
|
|
| glus kirjutas: |
millal selline masin võiks elisa-sse müügile jõuda?
k750 puhul oli hind elioniga võrreldes 1k odavam, ehk võib sama ka w800 puhul loota?
praegu olen isegi kahevahel, kas k750 või w800. äkki oskab keegi anda mõnda linki kus on hästi selgeks tehtud miks w800 on parem või midagi taolist
40$ eest võtaks loomulikult selle telefoni aga väga kahtlane pakkumine tundub |
Vahe on korpuse värvis/kujunduses, ühe kiirnupu funktsioonis (W800 puhul läheb sellest mp3 mängija käima/K750 puhul avaneb activity menüü), ainult mp3-mängijana sisse lülitamise võimaluses ilma telefoni funktsiooni sisselülitamata (W800 võimaldab/K750 ei võimalda), kaasa tuleva mälukaardi suuruses (W800 512MB/ K750 64MB) ja handsfrees mis kaasa tuleb (W800 puhul on olemas üleminek kuhu saad panna järgi tavalisi kõrvaklappe või siis kasvõi oma kodu muusikakeskuse/ K750 puhul on tavaline stereohandsfree). Rohkem minuteada vahet ei ole, ehk riistvaraliselt ei tohiks neil aparaatidel midagi vahet olla. Pead ei anna, aga ülevaadetest olen vaid need erinevused leidnud.
Ise ma olen ka raske valiku ees, kuna välimuselt meeldib mulle must K750 ja see activity menüü tundub ka mõttekam kui ühe nupuga käivitatav mp3 mängija, kuid W800 puhul saab natuke suurema hinna eest palju parema komplekti (isegi 512Mb ja 64MB mälukaartide hinnavahe peaks olema suurem kui nende telefonide hinnavahe on).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
glus
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2005
|
25.08.2005 17:32:27
|
|
|
Aitäh väga kokkuvõtliku ja selge võrdluse eest.
Kuna see vahe on emt-s vaid 200.- siis vist otsustan w800 kasuks kuna mälu suurus on päris tähtis ja kaasatulevad kõrvaklapid paistavad ka funktsionaalsemad
Seda küll, et must tundub soliidsem, kuid see activity menüü pole just kõige olulisem.
Kui hästi läheb siis sept. alguses omandan W800
Loodan et siis saab seda ka juba elisa-st ja hulka soodsama hinnaga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RIH0
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2004
|
05.09.2005 10:34:02
|
|
|
glus, kui oled W800i omandanud, siis anna meilegi teada,
et kuidas asi tundub, sest minagi, ja usun, et nii mõnigi veel
on hetkel kahevahel, kas K750i või W800i.
Aga jah, veidi tuleb oodata, mil asi Elisa-sse müügile tuleb.
Kuigi see, et W800i-le saab ka tavalisi kõrvaklappe järele panna
+ 512MB mälukaart ja meediapleieri reziim tahavad vägisi stiilset
musta ja mugavama aktiiv foto-katikuga k750i-d üle lüüa.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
05.09.2005 10:49:44
|
|
|
| RIH0 kirjutas: |
glus, kui oled W800i omandanud, siis anna meilegi teada,
et kuidas asi tundub, sest minagi, ja usun, et nii mõnigi veel
on hetkel kahevahel, kas K750i või W800i.
Aga jah, veidi tuleb oodata, mil asi Elisa-sse müügile tuleb.
Kuigi see, et W800i-le saab ka tavalisi kõrvaklappe järele panna
+ 512MB mälukaart ja meediapleieri reziim tahavad vägisi stiilset
musta ja mugavama aktiiv foto-katikuga k750i-d üle lüüa. |
EMT'is on hetkel kliendile hinnavahe 1000EEK, ehk siis W800 7K ja K750 6K. Samas 512MB MS Duo Pro hind on ise umbes 1K. Väga karmid valikud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|