Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  nLite ehk saadame Windowsi dieedile! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2005 12:49:21 vasta tsitaadiga

jajah seda ma mõtlesin...japroovisin ka. aga *. iso faili ei leia üles. kui vaadata file type'de valikut siis seal ka .iso faili ple.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2005 13:03:45 vasta tsitaadiga

Siis sa arvatavasti iso faili ei teinudki. Seal kus iso't teha sai vajutasid lihtsalt next vms. Vaata mu signatuuri linki.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 18.07.2005 20:26:58 vasta tsitaadiga

beeta 5 väljas.
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 20:47:25 vasta tsitaadiga

mihhkel kirjutas:
beeta 5 väljas.

thumbs_up.gif
... ja eemaldatavaid komponente tuleb aina juurde. uskumatu kui ära on võimalik ikka Windows "tükeldada", aga see on ainult hea icon_wink.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
/\L:/\n
HV kasutaja
/\L:/\n

liitunud: 31.10.2004




sõnum 18.07.2005 22:31:17 vasta tsitaadiga

varsti vist maksimum piir kah saavutatud komponentide eemaldamisel
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2005 23:00:04 vasta tsitaadiga

leidsin sellise huvitava asja: http://windowsupdate.62nds.com/

et siis ei peagi enam IE-d ega ka IE core omama, et WU lehel uuendusi alla laadida?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 19.07.2005 00:00:22 vasta tsitaadiga

yesssh. saab lõpuks IE-st lahti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 19.07.2005 00:05:20 vasta tsitaadiga

saab hakata WINE-t uptaatima beer_yum.gif .
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matuh
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2004




sõnum 19.07.2005 18:12:09 vasta tsitaadiga

Kas nö valmis nuditud wini versioone on saadaval? Või siis mingeid conf faile vmt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2005 19:29:13 vasta tsitaadiga

modisin ka natukene...asi läks ikka nii per**e et väha ple. midagi ei töötanud
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2005 20:07:02 vasta tsitaadiga

rundll kirjutas:
modisin ka natukene...asi läks ikka nii per**e et väha ple. midagi ei töötanud


mul isiklikult töötab paremini kui kunagi varem windows 8)


Ega niisama suvalt igast kraami ära ei tohi ka võtta. Mõned asjad on vajalikud kah (mis sest, et programmi listis nad punaselt märgitud ei ole)

Sai korra seda viimast betat vana masina peal proovitud ning kas asi on minus aga asi on bugine icon_sad.gif Kaks korda järjest tegin uue iso kus oli märgitud: Don’t disable simple file sharing ning hide administrative accounts. Panen ilusti winni peale ja mida kuradit ma näen: Simple file sharing on maha võetud (ehk siis disabled mitte enabled nagu märkisin nLite tweakis) ning login screenil passib mingi tobe administrative account vasta icon_confused.gif

Kas viga minus või nLite paneb jälle segast.


viimati muutis angel 19.07.2005 21:20:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 19.07.2005 20:19:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

modisin ka natukene...asi läks ikka nii per**e et väha ple. midagi ei töötanud

Uuri seda,endal pole küll probleeme olnud: http://www.hot.ee/qwerty4123/
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 19.07.2005 22:31:47 vasta tsitaadiga

Mul tekkis seoses nLitega probleem, palun abi selles osas, et sai päris mõistlik
nLite tehtud ja seda nüüd mõnelpool kasutatud ka aga seal sees pole "äöüõ" toetust
(või no üldse seda ET klaveri seadistust)... ja mõnes kohas tuleb välja, et seda
on ikka vaja icon_neutral.gif kuidas see lisada sinna hiljem nüüd (ilma formati või milletagi)

ise proovisin muidu seda windooza eestikeelseks tegemise asja ning see tegi menüüdes olevad eestikeelsed
sõnad küll eesti tähtedega, aga klaviatuuri valikusse ET'd ikka ei tulnud icon_cry.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2005 22:34:24 vasta tsitaadiga

Eesti keele ikka jätsid alles kui nLite abil asju ära kärpisid? Ja kui windowsi peale installisid valisid eesti keele klaveri?

Uuri ehk control panelis> regional and laguage options (sealt language> details> add ja selat võta eesti keel) alt saab tagasi Eesti keele tuua.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matuh
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2004




sõnum 19.07.2005 22:38:14 vasta tsitaadiga

Nii, uurisin ja puurisin seda asja ja tegin oma valikud. Äkki keegi teadjam viitsib need üle vaadata ja anda soovitusi, mida veel maha võtta ja mida jätta. Ei julgenud esialgu eriti palju midagi ära võtta. Ütleks veel niipalju, et eesmärgiks oleks eelkõige kiirust tõstmine, mitte võimalikult väikese installika saamine.
Siis veel selline küsimus, et kas hotfixe on vajalik ja mõistlik integreerida? Ja kui, siis millised ja kuidas jne?

Seda ka veel, et kasutasin 5. beetat.

Niisiis, minu valikud:

Drivers

- Asyncronus Transfer Mode (ATM): Seadete draiverid, mis kasutavad ATM protokolli.
- Display adapters: Videokaartide draiverid.
- Display adapters (old): Vanemate videokartide draiverid.
- Infrared: Draiverid infrapuna seadete jaoks.
- ISDN: ISDN-ühenduse draiverid.
- Modems: Modemite draiverid.
- Tape drives


Hardware support

- Multi-port serial adapters: Vanemate serial kaardtide draiverid.


Languages

Jätsin Eesti ja English (UK)


Multimedia

- Tablet PC: Tarkvara Tablet PC-de jaoks


Network

- Outlook Express
- Peer-to-Peer


Operating System Options

- Administrative templates
- Administrator VB scripts
- Security Center
- Service Pack messages
- Shell Media Handler


Services

- Distributed Link Tracking Client
- IPSEC Policy Agent


Directories

- DOCS
- SUPPORT
- VALUEADD


TWEAKS

Boot & Shutdown

- Disable Prefetch-Cache


Desktop, Taskbar & Startmenu

- Make Resycle Bin renamable
- Remove Internet Explorer icon

Explorer

- Change Explorer Folder View to: details
- Disable Beep on errors
- Disable Prefix: Shortcut to
- Launch folder windows in a seperate process
- Resycle Bin: delete files directly
- Show all files and folders
- Show Drive Letters in front of Drive Names
- Show extensions of known file-types
- Show Statusbar in all windows
- Use small icons in Explorer bar


Internet Explorer

- Disable Download Complete notification
- Disable Internet Explorer link creation
- Disable Market Place bookmark
- Disable Media Player 6.4 created bookmarks
- Disable Password-Caching
- Set Internet Explorer to accept 10 connects a time


Privacy

- Remove Alexa Spyware


Security

- Disable Web Open With prompt


Speed

- Disable Info Tips on Files and Folders
- Disable Tracking of Broken Shortcut Links
- Do not cache thumbnails


Start Menu

- Reduce popup delay
- Remove Search the Internet from Search
- Use small icons in Start Panel


Windows Media Player

- Accept Privacy Statement
- Disable silent acqusition
- Disable starting with Media Guide
- Optimize fullscreen mode behaviour
- Zoom video to windowsize


viimati muutis matuh 19.07.2005 22:40:07, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2005 22:38:16 vasta tsitaadiga

pärast ei anna miskit vist enam lisada icon_smile.gif

omal on eelviimane Beta 4-ga tehtud ja enamus asju sai eemaldatud... ISO tuli miskit ~125MB kanti ja töötab tip-top!


edit: mõistlik oleks kasutada kindlasti toda Compatibility nuppu icon_wink.gif
teenused, draiverid ja komponendid, mida sa iialgi ei kasuta kindlasti maha icon_smile.gif
ja kui ei tea kindlalt, siis ei tasu liiga julgeks minna.


viimati muutis SKG 19.07.2005 22:40:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 19.07.2005 22:39:16 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Eesti keele ikka jätsid alles kui nLite abil asju ära kärpisid? Ja kui windowsi peale installisid valisid eesti keele klaveri?

Uuri ehk control panelis> regional and laguage options (sealt language> details> add ja selat võta eesti keel) alt saab tagasi Eesti keele tuua.


nLitel endal (plaadil oli eestikeele toetus olemas) aga installides läks viimati midagi vist veidi
valesti ja sinuantud kohas eestikeelt valikus pole (kuskil pole) icon_confused.gif

mingeid eestikeelse klaviatuuri drivereid vms. ei saa lihtsalt hiljem juurde tõmmata või midagi? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2005 22:43:09 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
angel kirjutas:
Eesti keele ikka jätsid alles kui nLite abil asju ära kärpisid? Ja kui windowsi peale installisid valisid eesti keele klaveri?

Uuri ehk control panelis> regional and laguage options (sealt language> details> add ja selat võta eesti keel) alt saab tagasi Eesti keele tuua.


nLitel endal (plaadil oli eestikeele toetus olemas) aga installides läks viimati midagi vist veidi
valesti ja sinuantud kohas eestikeelt valikus pole (kuskil pole) icon_confused.gif

mingeid eestikeelse klaviatuuri drivereid vms. ei saa lihtsalt hiljem juurde tõmmata või midagi? icon_rolleyes.gif


Sul seal siis ADD all kerides ei tule Estonia vms asja ette?
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 19.07.2005 23:33:14 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:


Sul seal siis ADD all kerides ei tule Estonia vms asja ette?


seal valikus estonia tõesti kahjuks puudub icon_sad.gif
sai teda igaltpoolt otsitud, no aga kohe mitte ei ole. äkki saaks ikka kuidagi hiljem ka seda
lisada?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 20.07.2005 03:15:46 vasta tsitaadiga

oskab keegi öelda et kas ma saan pärast nlitega kärpimist ka eesti keelepaki peale panna?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 20.07.2005 10:34:18 vasta tsitaadiga

Mirkel kirjutas:
oskab keegi öelda et kas ma saan pärast nlitega kärpimist ka eesti keelepaki peale panna?


tahad ka pärast ilma ET'ta installitud nlitele eestikeelt saada? kui nii siis mul sama probleem täpselt icon_sad.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2005 12:19:52 vasta tsitaadiga

mingi nFat võiks tulla. saad winile maha võetud kompnente algse cd pealt peale lasta.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2005 12:55:07 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
mingi nFat võiks tulla. saad winile maha võetud kompnente algse cd pealt peale lasta.



icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

ja muidki asju peale windoza enda komponentide.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 21.07.2005 12:22:48 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
angel kirjutas:


Sul seal siis ADD all kerides ei tule Estonia vms asja ette?


seal valikus estonia tõesti kahjuks puudub icon_sad.gif
sai teda igaltpoolt otsitud, no aga kohe mitte ei ole. äkki saaks ikka kuidagi hiljem ka seda
lisada?


ikka sama probleem, on kellelgi kogemusi sellega? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2005 17:13:55 vasta tsitaadiga

Millest võib tulla selline viga: "File \i386\ntkrnlmp.exe could not be loaded. The error code is 7"
Kas eemaldasin midagi liigset. Mis see võiks olla? icon_confused.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.07.2005 17:17:42 vasta tsitaadiga

mixxer kirjutas:
Millest võib tulla selline viga: "File \i386\ntkrnlmp.exe could not be loaded. The error code is 7"
Kas eemaldasin midagi liigset. Mis see võiks olla? icon_confused.gif
Google+MS: http://support.microsoft.com/kb/318729/EN-US/
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2005 17:19:07 vasta tsitaadiga

mixxer kirjutas:
Millest võib tulla selline viga: "File \i386\ntkrnlmp.exe could not be loaded. The error code is 7"
Kas eemaldasin midagi liigset. Mis see võiks olla? icon_confused.gif

http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;812580&Product=winxp
äkki see?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2005 19:27:26 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Google+MS: http://support.microsoft.com/kb/318729/EN-US/


Proovisin nii CMOS teha kui ka mälupulga ära vahetada mitte midagi. Lite plaat sai vist ikka nigel.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
studiosus
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2005 19:07:09 vasta tsitaadiga

nLite iseenesest väga asjalik proge ning WinXp töötab nagu valatult, aga nüüd siis selline probleem:

nimelt tegin isikliku arvuti jaoks nLite versiooni, kust disketi drive oli välja jäetud. Rumala peaga installisin aga ka ühte teise arvutisse sama versiooni, kus A: ketas füüsiliselt eksisteerib, aga windowsis seda enam loomulikult ei ole. Samas said ka kõik muud programmid, uuendused jms. ära installitud, ning nüüd ei tahaks tõesti enam uuesti formatti teha... icon_sad.gif

Oskab ehk keegi aidata või on kogenud samalaadset probleemi? ehk kuidas disketiseade jälle tööle saada...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2005 22:36:47 vasta tsitaadiga

studiosus kirjutas:
nLite iseenesest väga asjalik proge ning WinXp töötab nagu valatult, aga nüüd siis selline probleem:

nimelt tegin isikliku arvuti jaoks nLite versiooni, kust disketi drive oli välja jäetud. Rumala peaga installisin aga ka ühte teise arvutisse sama versiooni, kus A: ketas füüsiliselt eksisteerib, aga windowsis seda enam loomulikult ei ole. Samas said ka kõik muud programmid, uuendused jms. ära installitud, ning nüüd ei tahaks tõesti enam uuesti formatti teha... icon_sad.gif

Oskab ehk keegi aidata või on kogenud samalaadset probleemi? ehk kuidas disketiseade jälle tööle saada...

no võibolla isegi saab korda... icon_rolleyes.gif

nLite-ga on see jama, et enamus asju enam tagasi ei saa kui peaks vaja minema. samas mina seda miinuseks ei loe icon_smile.gif

edit: ei tea, kas lisatakse ka nüüd selline võimalus, et eemaldad IE6 ja pärast installid IE7 asemele... icon_rolleyes.gif
ehk siis sama lugu nagu WMP-ga on.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 31.07.2005 23:44:44 vasta tsitaadiga

Kui Plug-And-Play on osatud kinni keerata, siis peab oskama rauda installida ka ilma Plug-And-Play-ta 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2005 01:13:29 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Kui Plug-And-Play on osatud kinni keerata, siis peab oskama rauda installida ka ilma Plug-And-Play-ta 8)

mis see siia puutub? kust sa loed, et plug n play kinni on? icon_eek.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArC
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2001




sõnum 10.08.2005 01:58:18 vasta tsitaadiga

Tekkis väike probleem, äkki keegi oskab aidata. Nlitega winxp mudimisel, viskab nlite pidevalt errorit, et "win51ip" (CD Ident File) on puudu ja käsib selle winxp plaadilt, uue winxp folderisse copyda. Copyda ta seda millegi prst ei lase, ütleb "Cannot copy WIN51IP: The Parameter is incorrect". Milles viga?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 10.08.2005 03:20:55 vasta tsitaadiga

ArC kirjutas:
Tekkis väike probleem, äkki keegi oskab aidata. Nlitega winxp mudimisel, viskab nlite pidevalt errorit, et "win51ip" (CD Ident File) on puudu ja käsib selle winxp plaadilt, uue winxp folderisse copyda. Copyda ta seda millegi prst ei lase, ütleb "Cannot copy WIN51IP: The Parameter is incorrect". Milles viga?
kindel, et just nLite seda veateadet loobib ja mitte mõni pahalane, mis arvutisse kondama lastud?
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2005 13:43:41 vasta tsitaadiga

http://ryanvm.msfn.org/updatepack.html

Ma ei saa siit seda hotfixes pack'i alla laetud, kuna download katkeb lihtsalt ära.

Milles võiks olla probleem?

Windows XP + SP2 algselt ~ 580MB ja kärpides ~ 320MB, ei saa aru, kuidas te selle nii minimaalseks saite.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boro
Kreisi kasutaja
boro

liitunud: 26.08.2002




sõnum 23.08.2005 01:08:31 vasta tsitaadiga

Mul selline küsimus, et kui nlitega kusagile linnukesi ei pane, kas ta siis ka asju ära kustutab, näiteks need sample pildid jms träni, mida ju keegi ei kasuta ?

Ja siis selline küsimus ka veel, et kus ma saan teada, millised turvaparandused on peale SP2'te välja tulnud
Tegin nlite iso ja peale installi oli 400 mb, lasin turvaparandused peale ja kõmdi kohe mingi paarsada mega juures icon_neutral.gif.. Kui ma integreerin need enne, siis nii suureks ei lähe ?


peace !
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 23.08.2005 01:55:14 vasta tsitaadiga

kui turvaparandused integreerida enne, siis nii suureks ei lähe jah - üks linnuke peab ainult paigas olema.

kõik peale SP2 välja lastud parandused saab nt AutoPatcherist kätte. thumbs_up.gif

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2005 11:07:15 vasta tsitaadiga

Mul tekkisid nüüd parema klahvi vahetuse alla ikoonide peale, sinna liiga palju "copy to" ja "move to". Millega neid eemaldada saaks?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boro
Kreisi kasutaja
boro

liitunud: 26.08.2002




sõnum 23.08.2005 11:38:09 vasta tsitaadiga

Aga ma ikkagi küsiks uuesti, et kui kõik asjad alles jätta, kas ta siis ikka eemaldab üleliigsest tränast ?. ei saa ise hetkel proovida icon_sad.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 23.08.2005 14:10:33 vasta tsitaadiga

boro, kuidas küll peaks nLite teadma, mis sinu jaoks "üleliigne träna" on?
100% kindel ei ole, aga minu meelest ei eemalda ta iseseisvalt midagi.

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boro
Kreisi kasutaja
boro

liitunud: 26.08.2002




sõnum 23.08.2005 16:16:16 vasta tsitaadiga

no sellised asjad nagu dllcache folder ja mõttetud pildifailid
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 29.08.2005 16:30:54 vasta tsitaadiga

kuidas saada "Documents and Settings" nimeline kaust teisele kettale? nlites on selline kastike mille ees on "Profiles path" ja taga kast kuhu on kirjutatud "%SystemDrive%\Documents and Settings". mis tuleks panna "%SystemDrive%" asemele, et saada see kaust D-kettale? lihtsalt D: sinna asemele(oleks vist kõige lihtsam) ainult, et vaest juhtub D olema cd-rom ja E teine ketas/part.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeCoder
HV kasutaja
DeCoder

liitunud: 26.11.2003




sõnum 29.08.2005 18:44:23 vasta tsitaadiga

Probleem järgmine:Nlitega tehtud XP installikas (u. 140 MB) Kopeerib kõik installi käigus vajalikud failid kõvakettale, teeb restardi ja siis teade NTLDR IS MISSING. milles võiks viga olla?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2005 18:54:30 vasta tsitaadiga

DeCoder kirjutas:
Probleem järgmine:Nlitega tehtud XP installikas (u. 140 MB) Kopeerib kõik installi käigus vajalikud failid kõvakettale, teeb restardi ja siis teade NTLDR IS MISSING. milles võiks viga olla?

tee MBR puhtaks vanast infost.
partitsioon maha korraks ja uus peale
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 01.09.2005 17:41:16 vasta tsitaadiga

ehk keegi teab kuidas - ilma windowsi reinstallimata - midi file support-i tagasi saab? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kert1
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2005 20:16:15 vasta tsitaadiga

mix ta peale nlite tegemist arvutit ise kinni ei pane. lööb ette et its safe to turn off computer. mille ma maha võtsin et ta nii teeb? tänud
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 11.09.2005 20:31:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mix ta peale nlite tegemist arvutit ise kinni ei pane. lööb ette et its safe to turn off computer. mille ma maha võtsin et ta nii teeb? tänud

Control Panel->Power Options->APM->Enable APM support linnuke ette
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2005 00:32:10 vasta tsitaadiga

Release Candidate 1 - http://www.nliteos.com/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 19.11.2005 14:25:10 vasta tsitaadiga

Skeptik, tahaks saada su msn-i.. oleks rääkida ühest teemast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 19.11.2005 17:03:35 vasta tsitaadiga

KIVIKUJU, Skeptiku MSN on ju avalik... icon_rolleyes.gif icon_lol.gif




muide, RC 3 on väljas.

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  nLite ehk saadame Windowsi dieedile! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.