|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
07.07.2005 12:49:21
|
|
|
| jajah seda ma mõtlesin...japroovisin ka. aga *. iso faili ei leia üles. kui vaadata file type'de valikut siis seal ka .iso faili ple.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
07.07.2005 13:03:45
|
|
|
| Siis sa arvatavasti iso faili ei teinudki. Seal kus iso't teha sai vajutasid lihtsalt next vms. Vaata mu signatuuri linki.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
18.07.2005 20:26:58
|
|
|
beeta 5 väljas.
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.07.2005 20:47:25
|
|
|
... ja eemaldatavaid komponente tuleb aina juurde. uskumatu kui ära on võimalik ikka Windows "tükeldada", aga see on ainult hea
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
/\L:/\n
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2004
|
18.07.2005 22:31:17
|
|
|
| varsti vist maksimum piir kah saavutatud komponentide eemaldamisel
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.07.2005 23:00:04
|
|
|
leidsin sellise huvitava asja: http://windowsupdate.62nds.com/
et siis ei peagi enam IE-d ega ka IE core omama, et WU lehel uuendusi alla laadida?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
19.07.2005 00:00:22
|
|
|
yesssh. saab lõpuks IE-st lahti.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
19.07.2005 00:05:20
|
|
|
saab hakata WINE-t uptaatima .
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matuh
HV vaatleja
liitunud: 20.12.2004
|
19.07.2005 18:12:09
|
|
|
| Kas nö valmis nuditud wini versioone on saadaval? Või siis mingeid conf faile vmt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
19.07.2005 19:29:13
|
|
|
| modisin ka natukene...asi läks ikka nii per**e et väha ple. midagi ei töötanud
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
19.07.2005 20:07:02
|
|
|
| rundll kirjutas: |
| modisin ka natukene...asi läks ikka nii per**e et väha ple. midagi ei töötanud |
mul isiklikult töötab paremini kui kunagi varem windows 8)
Ega niisama suvalt igast kraami ära ei tohi ka võtta. Mõned asjad on vajalikud kah (mis sest, et programmi listis nad punaselt märgitud ei ole)
Sai korra seda viimast betat vana masina peal proovitud ning kas asi on minus aga asi on bugine Kaks korda järjest tegin uue iso kus oli märgitud: Dont disable simple file sharing ning hide administrative accounts. Panen ilusti winni peale ja mida kuradit ma näen: Simple file sharing on maha võetud (ehk siis disabled mitte enabled nagu märkisin nLite tweakis) ning login screenil passib mingi tobe administrative account vasta
Kas viga minus või nLite paneb jälle segast.
viimati muutis angel 19.07.2005 21:20:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
19.07.2005 20:19:37
|
|
|
| tsitaat: |
modisin ka natukene...asi läks ikka nii per**e et väha ple. midagi ei töötanud
|
Uuri seda,endal pole küll probleeme olnud: http://www.hot.ee/qwerty4123/
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
19.07.2005 22:31:47
|
|
|
Mul tekkis seoses nLitega probleem, palun abi selles osas, et sai päris mõistlik
nLite tehtud ja seda nüüd mõnelpool kasutatud ka aga seal sees pole "äöüõ" toetust
(või no üldse seda ET klaveri seadistust)... ja mõnes kohas tuleb välja, et seda
on ikka vaja kuidas see lisada sinna hiljem nüüd (ilma formati või milletagi)
ise proovisin muidu seda windooza eestikeelseks tegemise asja ning see tegi menüüdes olevad eestikeelsed
sõnad küll eesti tähtedega, aga klaviatuuri valikusse ET'd ikka ei tulnud
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
19.07.2005 22:34:24
|
|
|
Eesti keele ikka jätsid alles kui nLite abil asju ära kärpisid? Ja kui windowsi peale installisid valisid eesti keele klaveri?
Uuri ehk control panelis> regional and laguage options (sealt language> details> add ja selat võta eesti keel) alt saab tagasi Eesti keele tuua.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matuh
HV vaatleja
liitunud: 20.12.2004
|
19.07.2005 22:38:14
|
|
|
Nii, uurisin ja puurisin seda asja ja tegin oma valikud. Äkki keegi teadjam viitsib need üle vaadata ja anda soovitusi, mida veel maha võtta ja mida jätta. Ei julgenud esialgu eriti palju midagi ära võtta. Ütleks veel niipalju, et eesmärgiks oleks eelkõige kiirust tõstmine, mitte võimalikult väikese installika saamine.
Siis veel selline küsimus, et kas hotfixe on vajalik ja mõistlik integreerida? Ja kui, siis millised ja kuidas jne?
Seda ka veel, et kasutasin 5. beetat.
Niisiis, minu valikud:
Drivers
- Asyncronus Transfer Mode (ATM): Seadete draiverid, mis kasutavad ATM protokolli.
- Display adapters: Videokaartide draiverid.
- Display adapters (old): Vanemate videokartide draiverid.
- Infrared: Draiverid infrapuna seadete jaoks.
- ISDN: ISDN-ühenduse draiverid.
- Modems: Modemite draiverid.
- Tape drives
Hardware support
- Multi-port serial adapters: Vanemate serial kaardtide draiverid.
Languages
Jätsin Eesti ja English (UK)
Multimedia
- Tablet PC: Tarkvara Tablet PC-de jaoks
Network
- Outlook Express
- Peer-to-Peer
Operating System Options
- Administrative templates
- Administrator VB scripts
- Security Center
- Service Pack messages
- Shell Media Handler
Services
- Distributed Link Tracking Client
- IPSEC Policy Agent
Directories
- DOCS
- SUPPORT
- VALUEADD
TWEAKS
Boot & Shutdown
- Disable Prefetch-Cache
Desktop, Taskbar & Startmenu
- Make Resycle Bin renamable
- Remove Internet Explorer icon
Explorer
- Change Explorer Folder View to: details
- Disable Beep on errors
- Disable Prefix: Shortcut to
- Launch folder windows in a seperate process
- Resycle Bin: delete files directly
- Show all files and folders
- Show Drive Letters in front of Drive Names
- Show extensions of known file-types
- Show Statusbar in all windows
- Use small icons in Explorer bar
Internet Explorer
- Disable Download Complete notification
- Disable Internet Explorer link creation
- Disable Market Place bookmark
- Disable Media Player 6.4 created bookmarks
- Disable Password-Caching
- Set Internet Explorer to accept 10 connects a time
Privacy
- Remove Alexa Spyware
Security
- Disable Web Open With prompt
Speed
- Disable Info Tips on Files and Folders
- Disable Tracking of Broken Shortcut Links
- Do not cache thumbnails
Start Menu
- Reduce popup delay
- Remove Search the Internet from Search
- Use small icons in Start Panel
Windows Media Player
- Accept Privacy Statement
- Disable silent acqusition
- Disable starting with Media Guide
- Optimize fullscreen mode behaviour
- Zoom video to windowsize
viimati muutis matuh 19.07.2005 22:40:07, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.07.2005 22:38:16
|
|
|
pärast ei anna miskit vist enam lisada
omal on eelviimane Beta 4-ga tehtud ja enamus asju sai eemaldatud... ISO tuli miskit ~125MB kanti ja töötab tip-top!
edit: mõistlik oleks kasutada kindlasti toda Compatibility nuppu
teenused, draiverid ja komponendid, mida sa iialgi ei kasuta kindlasti maha
ja kui ei tea kindlalt, siis ei tasu liiga julgeks minna.
viimati muutis SKG 19.07.2005 22:40:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
19.07.2005 22:39:16
|
|
|
| angel kirjutas: |
Eesti keele ikka jätsid alles kui nLite abil asju ära kärpisid? Ja kui windowsi peale installisid valisid eesti keele klaveri?
Uuri ehk control panelis> regional and laguage options (sealt language> details> add ja selat võta eesti keel) alt saab tagasi Eesti keele tuua. |
nLitel endal (plaadil oli eestikeele toetus olemas) aga installides läks viimati midagi vist veidi
valesti ja sinuantud kohas eestikeelt valikus pole (kuskil pole)
mingeid eestikeelse klaviatuuri drivereid vms. ei saa lihtsalt hiljem juurde tõmmata või midagi?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
19.07.2005 22:43:09
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
| angel kirjutas: |
Eesti keele ikka jätsid alles kui nLite abil asju ära kärpisid? Ja kui windowsi peale installisid valisid eesti keele klaveri?
Uuri ehk control panelis> regional and laguage options (sealt language> details> add ja selat võta eesti keel) alt saab tagasi Eesti keele tuua. |
nLitel endal (plaadil oli eestikeele toetus olemas) aga installides läks viimati midagi vist veidi
valesti ja sinuantud kohas eestikeelt valikus pole (kuskil pole)
mingeid eestikeelse klaviatuuri drivereid vms. ei saa lihtsalt hiljem juurde tõmmata või midagi?  |
Sul seal siis ADD all kerides ei tule Estonia vms asja ette?
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
19.07.2005 23:33:14
|
|
|
| angel kirjutas: |
Sul seal siis ADD all kerides ei tule Estonia vms asja ette? |
seal valikus estonia tõesti kahjuks puudub
sai teda igaltpoolt otsitud, no aga kohe mitte ei ole. äkki saaks ikka kuidagi hiljem ka seda
lisada?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
20.07.2005 03:15:46
|
|
|
| oskab keegi öelda et kas ma saan pärast nlitega kärpimist ka eesti keelepaki peale panna?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
20.07.2005 10:34:18
|
|
|
| Mirkel kirjutas: |
| oskab keegi öelda et kas ma saan pärast nlitega kärpimist ka eesti keelepaki peale panna? |
tahad ka pärast ilma ET'ta installitud nlitele eestikeelt saada? kui nii siis mul sama probleem täpselt
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
20.07.2005 12:19:52
|
|
|
| mingi nFat võiks tulla. saad winile maha võetud kompnente algse cd pealt peale lasta.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
20.07.2005 12:55:07
|
|
|
| project kirjutas: |
| mingi nFat võiks tulla. saad winile maha võetud kompnente algse cd pealt peale lasta. |
ja muidki asju peale windoza enda komponentide.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
21.07.2005 12:22:48
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
| angel kirjutas: |
Sul seal siis ADD all kerides ei tule Estonia vms asja ette? |
seal valikus estonia tõesti kahjuks puudub
sai teda igaltpoolt otsitud, no aga kohe mitte ei ole. äkki saaks ikka kuidagi hiljem ka seda
lisada? |
ikka sama probleem, on kellelgi kogemusi sellega?
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixxer
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
22.07.2005 17:13:55
|
|
|
Millest võib tulla selline viga: "File \i386\ntkrnlmp.exe could not be loaded. The error code is 7"
Kas eemaldasin midagi liigset. Mis see võiks olla?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
22.07.2005 17:17:42
|
|
|
| mixxer kirjutas: |
Millest võib tulla selline viga: "File \i386\ntkrnlmp.exe could not be loaded. The error code is 7"
Kas eemaldasin midagi liigset. Mis see võiks olla?  |
Google+MS: http://support.microsoft.com/kb/318729/EN-US/
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixxer
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2004
|
22.07.2005 19:27:26
|
|
|
Proovisin nii CMOS teha kui ka mälupulga ära vahetada mitte midagi. Lite plaat sai vist ikka nigel.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
studiosus
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
26.07.2005 19:07:09
|
|
|
nLite iseenesest väga asjalik proge ning WinXp töötab nagu valatult, aga nüüd siis selline probleem:
nimelt tegin isikliku arvuti jaoks nLite versiooni, kust disketi drive oli välja jäetud. Rumala peaga installisin aga ka ühte teise arvutisse sama versiooni, kus A: ketas füüsiliselt eksisteerib, aga windowsis seda enam loomulikult ei ole. Samas said ka kõik muud programmid, uuendused jms. ära installitud, ning nüüd ei tahaks tõesti enam uuesti formatti teha...
Oskab ehk keegi aidata või on kogenud samalaadset probleemi? ehk kuidas disketiseade jälle tööle saada...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
31.07.2005 22:36:47
|
|
|
| studiosus kirjutas: |
nLite iseenesest väga asjalik proge ning WinXp töötab nagu valatult, aga nüüd siis selline probleem:
nimelt tegin isikliku arvuti jaoks nLite versiooni, kust disketi drive oli välja jäetud. Rumala peaga installisin aga ka ühte teise arvutisse sama versiooni, kus A: ketas füüsiliselt eksisteerib, aga windowsis seda enam loomulikult ei ole. Samas said ka kõik muud programmid, uuendused jms. ära installitud, ning nüüd ei tahaks tõesti enam uuesti formatti teha...
Oskab ehk keegi aidata või on kogenud samalaadset probleemi? ehk kuidas disketiseade jälle tööle saada... |
no võibolla isegi saab korda...
nLite-ga on see jama, et enamus asju enam tagasi ei saa kui peaks vaja minema. samas mina seda miinuseks ei loe
edit: ei tea, kas lisatakse ka nüüd selline võimalus, et eemaldad IE6 ja pärast installid IE7 asemele...
ehk siis sama lugu nagu WMP-ga on.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
31.07.2005 23:44:44
|
|
|
| Kui Plug-And-Play on osatud kinni keerata, siis peab oskama rauda installida ka ilma Plug-And-Play-ta 8)
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.08.2005 01:13:29
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| Kui Plug-And-Play on osatud kinni keerata, siis peab oskama rauda installida ka ilma Plug-And-Play-ta 8) |
mis see siia puutub? kust sa loed, et plug n play kinni on?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArC
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2001
|
10.08.2005 01:58:18
|
|
|
| Tekkis väike probleem, äkki keegi oskab aidata. Nlitega winxp mudimisel, viskab nlite pidevalt errorit, et "win51ip" (CD Ident File) on puudu ja käsib selle winxp plaadilt, uue winxp folderisse copyda. Copyda ta seda millegi prst ei lase, ütleb "Cannot copy WIN51IP: The Parameter is incorrect". Milles viga?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
10.08.2005 03:20:55
|
|
|
| ArC kirjutas: |
| Tekkis väike probleem, äkki keegi oskab aidata. Nlitega winxp mudimisel, viskab nlite pidevalt errorit, et "win51ip" (CD Ident File) on puudu ja käsib selle winxp plaadilt, uue winxp folderisse copyda. Copyda ta seda millegi prst ei lase, ütleb "Cannot copy WIN51IP: The Parameter is incorrect". Milles viga? |
kindel, et just nLite seda veateadet loobib ja mitte mõni pahalane, mis arvutisse kondama lastud?
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
17.08.2005 13:43:41
|
|
|
http://ryanvm.msfn.org/updatepack.html
Ma ei saa siit seda hotfixes pack'i alla laetud, kuna download katkeb lihtsalt ära.
Milles võiks olla probleem?
Windows XP + SP2 algselt ~ 580MB ja kärpides ~ 320MB, ei saa aru, kuidas te selle nii minimaalseks saite.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
23.08.2005 01:08:31
|
|
|
Mul selline küsimus, et kui nlitega kusagile linnukesi ei pane, kas ta siis ka asju ära kustutab, näiteks need sample pildid jms träni, mida ju keegi ei kasuta ?
Ja siis selline küsimus ka veel, et kus ma saan teada, millised turvaparandused on peale SP2'te välja tulnud
Tegin nlite iso ja peale installi oli 400 mb, lasin turvaparandused peale ja kõmdi kohe mingi paarsada mega juures .. Kui ma integreerin need enne, siis nii suureks ei lähe ?
peace !
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
23.08.2005 01:55:14
|
|
|
kui turvaparandused integreerida enne, siis nii suureks ei lähe jah - üks linnuke peab ainult paigas olema.
kõik peale SP2 välja lastud parandused saab nt AutoPatcherist kätte.
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
23.08.2005 11:07:15
|
|
|
| Mul tekkisid nüüd parema klahvi vahetuse alla ikoonide peale, sinna liiga palju "copy to" ja "move to". Millega neid eemaldada saaks?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
23.08.2005 11:38:09
|
|
|
Aga ma ikkagi küsiks uuesti, et kui kõik asjad alles jätta, kas ta siis ikka eemaldab üleliigsest tränast ?. ei saa ise hetkel proovida
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
23.08.2005 14:10:33
|
|
|
boro, kuidas küll peaks nLite teadma, mis sinu jaoks "üleliigne träna" on?
100% kindel ei ole, aga minu meelest ei eemalda ta iseseisvalt midagi.
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
23.08.2005 16:16:16
|
|
|
| no sellised asjad nagu dllcache folder ja mõttetud pildifailid
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
29.08.2005 16:30:54
|
|
|
| kuidas saada "Documents and Settings" nimeline kaust teisele kettale? nlites on selline kastike mille ees on "Profiles path" ja taga kast kuhu on kirjutatud "%SystemDrive%\Documents and Settings". mis tuleks panna "%SystemDrive%" asemele, et saada see kaust D-kettale? lihtsalt D: sinna asemele(oleks vist kõige lihtsam) ainult, et vaest juhtub D olema cd-rom ja E teine ketas/part.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeCoder
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2003
|
29.08.2005 18:44:23
|
|
|
| Probleem järgmine:Nlitega tehtud XP installikas (u. 140 MB) Kopeerib kõik installi käigus vajalikud failid kõvakettale, teeb restardi ja siis teade NTLDR IS MISSING. milles võiks viga olla?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
29.08.2005 18:54:30
|
|
|
| DeCoder kirjutas: |
| Probleem järgmine:Nlitega tehtud XP installikas (u. 140 MB) Kopeerib kõik installi käigus vajalikud failid kõvakettale, teeb restardi ja siis teade NTLDR IS MISSING. milles võiks viga olla? |
tee MBR puhtaks vanast infost.
partitsioon maha korraks ja uus peale
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
01.09.2005 17:41:16
|
|
|
ehk keegi teab kuidas - ilma windowsi reinstallimata - midi file support-i tagasi saab?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kert1
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2003
|
11.09.2005 20:16:15
|
|
|
| mix ta peale nlite tegemist arvutit ise kinni ei pane. lööb ette et its safe to turn off computer. mille ma maha võtsin et ta nii teeb? tänud
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
11.09.2005 20:31:00
|
|
|
| tsitaat: |
mix ta peale nlite tegemist arvutit ise kinni ei pane. lööb ette et its safe to turn off computer. mille ma maha võtsin et ta nii teeb? tänud
|
Control Panel->Power Options->APM->Enable APM support linnuke ette
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
19.11.2005 14:25:10
|
|
|
Skeptik, tahaks saada su msn-i.. oleks rääkida ühest teemast
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|