Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  SE T630 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2005 00:38:59 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Sixten_S kirjutas:
peaks siis ära ostma icon_wink.gif


Loe hommikul see teema algusest lõpuni veel korra läbi ja uuri täpsemalt negatiivseid külgi mis välja toodud. Kui nood sind piisavalt ära ei hirmuta siis lase käia icon_smile.gif


ise oled telefoniga rahul ?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2005 00:54:48 vasta tsitaadiga

Sixten_S kirjutas:
Draqula kirjutas:
Sixten_S kirjutas:
peaks siis ära ostma icon_wink.gif


Loe hommikul see teema algusest lõpuni veel korra läbi ja uuri täpsemalt negatiivseid külgi mis välja toodud. Kui nood sind piisavalt ära ei hirmuta siis lase käia icon_smile.gif


ise oled telefoniga rahul ?


Minu vajadustele see telefon vastab.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2005 00:59:00 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Tead sevenhugs, kahe peale oleme päris korraliku analüüs-teema siia kokku saanud. Mina kiidan, sina laidad ja ongi objektiivne hinnang lõpptulemuseks thumbs_up.gif


ega ma ainult laida, olen lihtsalt siin-seal toonud välja miinuseid, mis mind häirivad.
Samas võin ilmselt igat telefoni nii tublisti kiita kui ka maha teha, kuid kumbki tegevus pole eesmärgiks. Pealegi, kõik sõltub ikkagi lõppkasutajast. Kui pole vajadust näiteks symbian-telefoni järele, siis on need telefonid selle inimese jaoks vaid tüütult suured kobakad. Keerukad pealekauba. Kasutaja ise peab enese jaoks selgeks tegema, milleks tal telefoni vaja on. Samas, omadused omadusteks, kogemuste järgi on telefoniostul sama oluline faktor ka välimus. [Kiitus] T630 näeb minu meelest üpris soliidne välja. [/Kiitus]
Kokkuvõtteks, ei mina, Draqula ega keegi teine saa sinu eest otsuseid vastu võtta. Mine poodi, vaata, katsu, kiika konkureerivaid telefone, katsu neidki, uuri andmeid... ja siis vali. Lohutuseks, Murphy seadustele tuginedes, ükskõik, mida sa ka ei valiks, nagunii valid vale...
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 28.06.2005 15:01:05 vasta tsitaadiga

TELE2' on nt 1710 eeku, K500i on 1890.-

Eks sa pead ise ikka järeldusele jõudma, mine parem kohale ja küsi näppimiseks.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2005 16:25:15 vasta tsitaadiga

Olen siis Teleyhe klient ja olen proovinud e-maili funktsiooni tööle saada, aga ei tule midagi välja. Oskab keegi mind abistada, et saaksin oma hotmaili acounti kasutada oma SE'iga?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2005 16:50:32 vasta tsitaadiga

kas hotmail üldse toetab POP3? Minu arust, vähemalt vanasti, oli POP3 tugi hotmailil tasuline.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2005 18:55:15 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
kas hotmail üldse toetab POP3? Minu arust, vähemalt vanasti, oli POP3 tugi hotmailil tasuline.


No kas mitte Outlook Express ei ole pop3, seda ma saan igatahes kasutada!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2005 18:34:12 vasta tsitaadiga

väga hea telefon - teist päeva omanik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2005 09:46:48 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
väga hea telefon - teist päeva omanik thumbs_up.gif


sama siin 8)
ainuke paha asi on see et mul on kõnepakett diil 99 ja sellega ei saa gprsi kasutada ning IR ega BT seadet ka pole icon_sad.gif
telefon ise on väga bro thumbs_up.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rifkin
HV kasutaja
rifkin

liitunud: 05.07.2004




sõnum 03.07.2005 20:24:49 vasta tsitaadiga

Olen SE T630 õnnelik omanik juba kuu aega. Enne oli mul Nokia3510, mille väljavahetuse tingis juba vanadusest tingitud amortiseerumine (kulumine), mis väljendus korpuse pragunemises, mis ei olnud tingitud põrutusest icon_rolleyes.gif sest neid ta lihtsalt mingi ime läbi ei olnud saand ja väga vaikne kuulari helitugevus. Ok kaldun juba teemast kõrvale.

Tahan siinkohal yles loetleda mõned plussid-miinused, mis minul on silma jäänd (mitte et neid siin teemas vähe oleks).

Plussid:
+ 65k värviga TFT ekraan, millelt näeb lugeda igas olukorras (ka päikese käes), mis on ka põhjus, miks ma varem telefoni ei vahetanud
+ mõnusalt ylesehitatud menyy (julgen väita, et isegi loogilisem kui Nokiatel)
+ ilus disain (mul on soliidse musta korpusega)
+ palju andmeside võimalusi: E-mail, kiire GPRS, IR, BlueTooth
+ kaamera (reaalselt kasutatav 352x288 reso juures aga piltide telefonis vaatamiseks on seda kyllalt)

Miinused:
- diktofoni .amr formaadis salvestusi ei saa kasutada helinatena (või keegi saab?)
- vahest peale pildi tegemist kipub uimerdama, enne kui pilti salvestada saab. aga see ei sega ju igapäevakasutust!?
- kõneregister on nac imelik: väljuvad, sisenevad ja vastamata kõned on kõik koos yhe nimekirjana. Vastamata kõnesid saab ainult eraldi vaadata. Natuke häirib ka eelmisel päeval toimunud kõnedel kellaaja puudumine (selle asemel on vaid kuupäev), millele on vist kaks lahendust siiani: oma tel kuupäev ära muuta kuupäevaks, millal kõne toimus või vaadata kõne toimumise aega AMF progega, millest eespool palju juttu on olnud icon_wink.gif
- WAP teenuseid on küll päris mugav kasutada aga selleks, et minna mõnele järjehoidjasse salvestatud aadressile peab kõigepealt avalehe avama
- GPRS arve on kolmekordistunud icon_razz1.gif

Yldiselt kaaluvad plussid miinused kõvasti yles. thumbs_up.gif
Julgen väita, et olen ostnud endale parima hinna-kvaliteedi suhtega telefoni, mis hetkel turul on.
Soovitan kõigele kes otsivad endale soodsat kuid võimalusterohket ja ilusat telefoni ning ei oma "ma pean ostma nokia" kompleksi icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 22:00:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

diktofoni .amr formaadis salvestusi ei saa kasutada helinatena (või keegi saab?)

Kindlalt ei saa. Helinaks sobivad vaid midid ja imy'd.

tsitaat:

- kõneregister on nac imelik: väljuvad, sisenevad ja vastamata kõned on kõik koos yhe nimekirjana.

Alguses tundus see mulle ka imelik, kuid omad plussid on ka siin. Näiteks kui päeva jooksul teed mitu kõnet numbrile mida sul tel raamatus pole, siis pärast registrit vaadates ei mäleta enam mis number näiteks oli trükikoda. T630 registris aga on kõned toimumise järjekorras, seega kui mäletad et kohe peale seda helistas sulle keegi kelle nimi tel raamatus olemas, siis kõnede järjekorra järgi leiad vajaliku numbri.

tsitaat:

- WAP teenuseid on küll päris mugav kasutada aga selleks, et minna mõnele järjehoidjasse salvestatud aadressile peab kõigepealt avalehe avama

Mulle meeldib see WAP kodulehe kiirnupp, ise olen seadnud sinna alla EMT mobiilparkimise lehe, et saaks auto juurest lahkudes ühe vajutusega parkimisalustuse lehe ette ja tagasi tulles samuti kiirelt parkimise lõpetada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 23:05:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Alguses tundus see mulle ka imelik, kuid omad plussid on ka siin. Näiteks kui päeva jooksul teed mitu kõnet numbrile mida sul tel raamatus pole, siis pärast registrit vaadates ei mäleta enam mis number näiteks oli trükikoda. T630 registris aga on kõned toimumise järjekorras, seega kui mäletad et kohe peale seda helistas sulle keegi kelle nimi tel raamatus olemas, siis kõnede järjekorra järgi leiad vajaliku numbri.

ja mõistagi minu etteaste, tasakaalustuseks, nagu kunagi mainisid icon_wink.gif
...ja kui see, kes ennist helistas, uuesti peaks helistama, on ta potsti nimekirja esiotsas... Ses suhtes on näiteks 65-seeria siemensi kõneregister hea, et ka korduvate isikute puhul on iga kanne eraldi registreeritud.

edit: kahju, et see punane tuluke joystick'u sees vaid laadimisega seotud asjaoludel põleb (või ehk eksin?). Näiteks võiks ta olla ka vastamata kõne ning saabunud smsi/mmsi indikaatoriks. Kui mul praegu screensaver ees on, siis ei reeda miski, et seal kella taga kiri "vastamata kõne" on. Selleks, et seda näha, pean nuppu vajutama. Teistel markidel on puhkeasendi ajal taolistest asjadest teatamas kiri või väike nooleke.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 23:23:02 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
tsitaat:

Alguses tundus see mulle ka imelik, kuid omad plussid on ka siin. Näiteks kui päeva jooksul teed mitu kõnet numbrile mida sul tel raamatus pole, siis pärast registrit vaadates ei mäleta enam mis number näiteks oli trükikoda. T630 registris aga on kõned toimumise järjekorras, seega kui mäletad et kohe peale seda helistas sulle keegi kelle nimi tel raamatus olemas, siis kõnede järjekorra järgi leiad vajaliku numbri.

ja mõistagi minu etteaste, tasakaalustuseks, nagu kunagi mainisid icon_wink.gif
...ja kui see, kes ennist helistas, uuesti peaks helistama, on ta potsti nimekirja esiotsas... Ses suhtes on näiteks 65-seeria siemensi kõneregister hea, et ka korduvate isikute puhul on iga kanne eraldi registreeritud.

edit: kahju, et see punane tuluke joystick'u sees vaid laadimisega seotud asjaoludel põleb (või ehk eksin?). Näiteks võiks ta olla ka vastamata kõne ning saabunud smsi/mmsi indikaatoriks. Kui mul praegu screensaver ees on, siis ei reeda miski, et seal kella taga kiri "vastamata kõne" on. Selleks, et seda näha, pean nuppu vajutama. Teistel markidel on puhkeasendi ajal taolistest asjadest teatamas kiri või väike nooleke.


Õigust räägid. Endale see registris kirjete hüppamine tähelepanuta jäänud, pole nähtavasti sellist juhust olnud.

Punasel tulukesel on minu teada 2 kasutust. Üks, nagu mainisid, aku tühjenemise märguanne, teine on imy helinate puhul (imy "helinad" võimaldavad märguandena kasutada lisaks helisignaalile ka telefoni taustavalgustus, klahvivalgustust, värinat ja ka seda punast tulukest). T68 jaoks oli imy helinana, vibra kasutades, tehtud üks lahe robot-helin, mille käigus telefon ennast püstiseistes lauapeal ümber pööras.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 23:36:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mulle meeldib see WAP kodulehe kiirnupp, ise olen seadnud sinna alla EMT mobiilparkimise lehe, et saaks auto juurest lahkudes ühe vajutusega parkimisalustuse lehe ette ja tagasi tulles samuti kiirelt parkimise lõpetada.


OT küll, aga parkimist on lihtsam lõpetada, helistades 1903. Vähemalt EMT võrgus töötab see nii.

_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2005 23:44:24 vasta tsitaadiga

Tripp kirjutas:
tsitaat:

Mulle meeldib see WAP kodulehe kiirnupp, ise olen seadnud sinna alla EMT mobiilparkimise lehe, et saaks auto juurest lahkudes ühe vajutusega parkimisalustuse lehe ette ja tagasi tulles samuti kiirelt parkimise lõpetada.


OT küll, aga parkimist on lihtsam lõpetada, helistades 1903. Vähemalt EMT võrgus töötab see nii.


Kusjuures, tegelikult ma teadsin seda, aga miskipärast pole 2 asja kokku pannud. Tulevikus siis olen targem icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rifkin
HV kasutaja
rifkin

liitunud: 05.07.2004




sõnum 04.07.2005 10:45:45 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
tsitaat:

diktofoni .amr formaadis salvestusi ei saa kasutada helinatena (või keegi saab?)

Kindlalt ei saa. Helinaks sobivad vaid midid ja imy'd.

kahju, et .amr faile helinatena ei saa kasutada. jube lahe oleks mõnda salvestust helinana kasutada icon_razz1.gif

Draqula kirjutas:
tsitaat:

- kõneregister on nac imelik: väljuvad, sisenevad ja vastamata kõned on kõik koos yhe nimekirjana.

Alguses tundus see mulle ka imelik, kuid omad plussid on ka siin. /--/ T630 registris aga on kõned toimumise järjekorras.

kõneregister oli alguses rohkem harjumatu aga nüüd saan aru, et see on päris asjalik lahendus

Draqula kirjutas:
tsitaat:

- WAP teenuseid on küll päris mugav kasutada aga selleks, et minna mõnele järjehoidjasse salvestatud aadressile peab kõigepealt avalehe avama

Mulle meeldib see WAP kodulehe kiirnupp

mulle meeldivad ka need kiirnupud.
yks lahendus + ja - nuppude juures on veel see, et kui sõnumit kirjutada sis "-" all hoidmise ja näiteks "5" vajutamise peale tuleb "L" ja + all hoidmisel ja "5" vajutamise peale tuleb "K" ehk siis vastava klahvi 3. või 2. märk icon_wink.gif (kui keegi pole seda veel avastanud)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 04.07.2005 12:05:51 vasta tsitaadiga

Aga on siis üldse koht, kust saaks WAP shortcutid otse kätte, mitte ei pea vahepeal mingile "pealehele" minema?

rifkin kirjutas:
yks lahendus + ja - nuppude juures on veel see, et kui sõnumit kirjutada sis "-" all hoidmise ja näiteks "5" vajutamise peale tuleb "L" ja + all hoidmisel ja "5" vajutamise peale tuleb "K" ehk siis vastava klahvi 3. või 2. märk icon_wink.gif (kui keegi pole seda veel avastanud)

Seda võimalust kasutasin juba T28 juures

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2005 12:20:17 vasta tsitaadiga

ksl kirjutas:
Aga on siis üldse koht, kust saaks WAP shortcutid otse kätte, mitte ei pea vahepeal mingile "pealehele" minema?


Kui on, siis mina seda vähemalt leidnud pole.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2005 20:38:55 vasta tsitaadiga

Aga on siis keegi mingitmoodi E-maili teenuse ka tööle saanud?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2005 20:49:14 vasta tsitaadiga

Olen EMT klient ja e-maili teenus töötab, kasutades IMAP protokolli.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2005 20:50:55 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Olen EMT klient ja e-maili teenus töötab, kasutades IMAP protokolli.


Kes su E-maili teenusepakkuja on?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2005 20:52:36 vasta tsitaadiga

SirSimon kirjutas:
Draqula kirjutas:
Olen EMT klient ja e-maili teenus töötab, kasutades IMAP protokolli.


Kes su E-maili teenusepakkuja on?


Olen lugenud mail.ttu.ee maile ja hot.ee maile.

Täpsemad parameetrid häälestuseks kirjutasin sellesse teemasse:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=135015&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=IMAP
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 06.07.2005 08:44:34 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
ksl kirjutas:
Aga on siis üldse koht, kust saaks WAP shortcutid otse kätte, mitte ei pea vahepeal mingile "pealehele" minema?


Kui on, siis mina seda vähemalt leidnud pole.


leidsin sellise võimaluse, et "Järjehoidjad" saab panna sellise funktsiooni alla nagu "Minu menüüd" (nool vasakule)

_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2005 09:02:25 vasta tsitaadiga

ksl kirjutas:
Draqula kirjutas:
ksl kirjutas:
Aga on siis üldse koht, kust saaks WAP shortcutid otse kätte, mitte ei pea vahepeal mingile "pealehele" minema?


Kui on, siis mina seda vähemalt leidnud pole.


leidsin sellise võimaluse, et "Järjehoidjad" saab panna sellise funktsiooni alla nagu "Minu menüüd" (nool vasakule)


Mõte hea, kuid mul on kalender olulisem, seda ainust shortcuti ei raatsi ära kulutada wapi peale.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2005 15:12:56 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
ksl kirjutas:
Draqula kirjutas:
ksl kirjutas:
Aga on siis üldse koht, kust saaks WAP shortcutid otse kätte, mitte ei pea vahepeal mingile "pealehele" minema?


Kui on, siis mina seda vähemalt leidnud pole.


leidsin sellise võimaluse, et "Järjehoidjad" saab panna sellise funktsiooni alla nagu "Minu menüüd" (nool vasakule)


Mõte hea, kuid mul on kalender olulisem, seda ainust shortcuti ei raatsi ära kulutada wapi peale.



kuidas seda üldse muuta???? mul on nool paremale märkmed, arvasin et peabgi olema nii icon_redface.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2005 15:18:55 vasta tsitaadiga

seaded->minu menüüd->muuda nimekirja.
Ei olnud ju raske.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2005 15:24:12 vasta tsitaadiga

Seaded - Minu menüüd - Muuda nimekirja

Sealt saad valida mis juhtub kui vajutad joysticki vasakule. Minul on sinna valitud "Vaata nädalat", ehk kui algekraanil olles vajutan vasakule, siis näen nädala ülevaadet.

Nool paremale avab lihtsalt menüü, seda muuta ei saa.

EDIT: jõuti ette...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2005 15:24:58 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
seaded->minu menüüd->muuda nimekirja.
Ei olnud ju raske.


ple sellist asja
seade> helid ja alarmid/displei/profiilid/keel/kell ja kuupäev/hääljuhtimine/lukud/hadsfree/taasta alg olek

"minu menüüd" ple icon_cry.gif icon_cry.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2005 15:26:50 vasta tsitaadiga

rundll kirjutas:
sevenhugs kirjutas:
seaded->minu menüüd->muuda nimekirja.
Ei olnud ju raske.


ple sellist asja
seade> helid ja alarmid/displei/profiilid/keel/kell ja kuupäev/hääljuhtimine/lukud/hadsfree/taasta alg olek

"minu menüüd" ple icon_cry.gif icon_cry.gif


Minul asub see "handsfree" ja "taasta algolek" vahel. Mis tarkvaraversioon sul?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2005 15:29:49 vasta tsitaadiga

ja kust telefon ostetud?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2005 15:37:13 vasta tsitaadiga

"vanalt sõbralt". põhimõtteliselt pidi telefon olema pärit rootsist.
päris palju TELIA staffi on täis
olen tähele pannud et mul menüüs ülemine rida, vasakpoolne ikoon on mul ka midagi muud kui teistel (mul teila koduka shortcut)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2005 15:40:58 vasta tsitaadiga

tüüpiline, soft kirjutatakse üle ning osad menüüd kaovad/tekivad. Umbes nagu EMTi-Alcatelid. Täna õnne, et sul kiirvalik Telia wap-leheni ei vii.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2005 15:46:04 vasta tsitaadiga

Ostan täna telefoni ära 8)
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silver?!
HV veteran

liitunud: 26.04.2004




sõnum 08.07.2005 19:49:58 vasta tsitaadiga

osta jah, väga hea föön on
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2005 21:02:33 vasta tsitaadiga

ostetud icon_smile.gif

keegi võiks öelda, kuidas popiga gprsi tööle saada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rifkin
HV kasutaja
rifkin

liitunud: 05.07.2004




sõnum 08.07.2005 21:12:25 vasta tsitaadiga

kui sa ostsid EMT-st siis vali: menyy/sideseaded/WAP-valikud/WAP-profiilid ja sealt "EMT Go kaart"
kui mitte, siis pop.ee lehel oli KKK all selline tekst:
tsitaat:
Kust saan GPRS-i ja MMS-i seaded?
Seaded telli nii: saada SMS märksõnaga SEADED lühinumbrile 1711 ja seaded saadetakse Sulle mõne minuti jooksul SMS-iga, vajuta OK/Jah, nii võtad saadetud seaded vastu ning saadki hakata GPRSsima ja MMSsima. Seadete tellimine maksab sama palju kui tavaline SMS.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 18:55:16 vasta tsitaadiga

tänud, ma mõtlesin, et SE-l on teistmoodi kui nokial . Ma tõmbasin ühe helina lap.ttu.ee/dominus lehelt ja läks üle 5.- icon_confused.gif

Telefon on mitu korda kokku jooksnud ja eile üks nupp ei töötanud icon_confused.gif icon_mad.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 21:26:32 vasta tsitaadiga

kes süüdi siis... 8)
SixtenS pidasin silmas seda,et pole mõtet ju nutta siin oma 5 eek`ist helinat...kui kõik räägiks siin sellest,kujutad sa ette seda hala siis .... icon_evil.gif


viimati muutis Incikas 14.07.2005 21:17:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2005 00:53:02 vasta tsitaadiga

terjetiik kirjutas:
kes süüdi siis... 8)


jubedalt sain sellest postitusest abi thumbs_down.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2005 12:47:25 vasta tsitaadiga

kuskil korpuseid ka leidub w. orginaal korpuseid. turukad ikka väga saastad mis näinud olen.
ja sellinne asi ka weel et palju softi uuendamine/parandamine maksab.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2005 17:34:42 vasta tsitaadiga

rundll kirjutas:

ja sellinne asi ka weel et palju softi uuendamine/parandamine maksab.


garantiiaja jooksul tasuta, mõistagi. Nagu ka Draqula kunagi soovitas, siis maksab väikese softivea juurde valetada, näiteks et jookseb kokku vms (muidu ehk ei viitsita uuendada, kui miskit viga pole). Samas, kui tõesti miskit häda pole, milleks uuendada?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2005 20:03:52 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:

Samas, kui tõesti miskit häda pole, milleks uuendada?

Uusi funktsioone võib juurde tulla, igasugused pisiasjad paremaks minna vms. Kui tasuta on, siis maksab ikka uuendada.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2005 01:33:02 vasta tsitaadiga

mul on jooksnud küll mitu korda kokku.
Ja tahtsin emtst gprsi tellida , siis ütleb et teie telefon ei toeta gprs/mms teenuseid orsmth. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2005 11:30:05 vasta tsitaadiga

mul telefon kuskil rootsist toodud. on seda rootsi jama täis...tahaks sellest lahti saada...ja mõningad menüü elemendid puuduvad. jookseb kokku ka icon_confused.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2005 11:36:45 vasta tsitaadiga

Sixten_S kirjutas:
mul on jooksnud küll mitu korda kokku.
Ja tahtsin emtst gprsi tellida , siis ütleb et teie telefon ei toeta gprs/mms teenuseid orsmth. icon_neutral.gif


Üks võimalus on, et emti andmetes pole su IMEI veel värskendunud. Mul läks ka sellega mingi päev või nii. Iseteenindusest nägin et emti arvates oli mul ikka veel 5100. Kui nüüd su eelmine telefon ei toetanud gprs/mms siis võib see sellest tingitud olla. Ehk siis proovi mõne päeva pärast uuesti või sisestada seaded käsitsi. Ise ei viitsinud oodata, helistasin emt infosse ja ütlesin neile oma IMEI, siis selle järgi saatsid mulle nad seaded. Ei oska öelda kas nad POP klientidega ka tegelevad või on neil eraldi info.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2005 19:46:38 vasta tsitaadiga

Ise eelistan alati käsitsi seadistamist, see on kindlaim variant. Ajakulus pole eriti vahet, mõni minut seadistamist ja korras. Palju lihtsam kui foorumis kurta, et tellisin seaded, kuid näe, ei tööta...
Teiste kohta ei tea, kuid tele2-l on lisaks tellimise võimalusele ka asjalik käsitsi seadistamise lehekülg
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarkoV
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2005 12:12:33 vasta tsitaadiga

Kas antud telefonil saab tarkvara versiooni kontrollida järgneva klahvi kombinatsiooniga: > * < < * < *?
Milline on uusim versioon?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2005 01:04:09 vasta tsitaadiga

MarkoV kirjutas:
Kas antud telefonil saab tarkvara versiooni kontrollida järgneva klahvi kombinatsiooniga: > * < < * < *?
Milline on uusim versioon?


Jah, tavaline ericssoni kombinatsioon töötab ka T630 puhul. Uusim versioon on sõltuvalt riistvara versioonist R6C või R7C. Minu T630 Maifon Baltic andmetel uuemat kui R6C ei söö.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gaurit
HV vaatleja
gaurit

liitunud: 04.08.2005




sõnum 04.08.2005 22:41:34 vasta tsitaadiga

Mul oleks selline küsimus, et mis lahendus oleks kõige odavam, et vahetada andmeid T630 ja arvuti vahel. Vaatasin, et see bluetooth adapter on üpriski kallis.
Ja sooviksin veel teada, kas sellele telefonile on võimalik panna .midi formaadis helinaid.
Ette tänades
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2005 23:20:49 vasta tsitaadiga

gaurit kirjutas:
Mul oleks selline küsimus, et mis lahendus oleks kõige odavam, et vahetada andmeid T630 ja arvuti vahel. Vaatasin, et see bluetooth adapter on üpriski kallis.
Ja sooviksin veel teada, kas sellele telefonile on võimalik panna .midi formaadis helinaid.
Ette tänades
Jah, midi ongi selle telefoni põhihelinatüüp nagu paljudel teistelgi. Ja mis see 395.- kr ikka sinihamba eest palju on?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  SE T630 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.