|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
28.06.2005 00:38:59
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Sixten_S kirjutas: |
peaks siis ära ostma  |
Loe hommikul see teema algusest lõpuni veel korra läbi ja uuri täpsemalt negatiivseid külgi mis välja toodud. Kui nood sind piisavalt ära ei hirmuta siis lase käia  |
ise oled telefoniga rahul ?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
28.06.2005 00:54:48
|
|
|
| Sixten_S kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| Sixten_S kirjutas: |
peaks siis ära ostma  |
Loe hommikul see teema algusest lõpuni veel korra läbi ja uuri täpsemalt negatiivseid külgi mis välja toodud. Kui nood sind piisavalt ära ei hirmuta siis lase käia  |
ise oled telefoniga rahul ? |
Minu vajadustele see telefon vastab.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
28.06.2005 00:59:00
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Tead sevenhugs, kahe peale oleme päris korraliku analüüs-teema siia kokku saanud. Mina kiidan, sina laidad ja ongi objektiivne hinnang lõpptulemuseks  |
ega ma ainult laida, olen lihtsalt siin-seal toonud välja miinuseid, mis mind häirivad.
Samas võin ilmselt igat telefoni nii tublisti kiita kui ka maha teha, kuid kumbki tegevus pole eesmärgiks. Pealegi, kõik sõltub ikkagi lõppkasutajast. Kui pole vajadust näiteks symbian-telefoni järele, siis on need telefonid selle inimese jaoks vaid tüütult suured kobakad. Keerukad pealekauba. Kasutaja ise peab enese jaoks selgeks tegema, milleks tal telefoni vaja on. Samas, omadused omadusteks, kogemuste järgi on telefoniostul sama oluline faktor ka välimus. [Kiitus] T630 näeb minu meelest üpris soliidne välja. [/Kiitus]
Kokkuvõtteks, ei mina, Draqula ega keegi teine saa sinu eest otsuseid vastu võtta. Mine poodi, vaata, katsu, kiika konkureerivaid telefone, katsu neidki, uuri andmeid... ja siis vali. Lohutuseks, Murphy seadustele tuginedes, ükskõik, mida sa ka ei valiks, nagunii valid vale...
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
28.06.2005 15:01:05
|
|
|
TELE2' on nt 1710 eeku, K500i on 1890.-
Eks sa pead ise ikka järeldusele jõudma, mine parem kohale ja küsi näppimiseks.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirSimon
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002
|
30.06.2005 16:25:15
|
|
|
| Olen siis Teleyhe klient ja olen proovinud e-maili funktsiooni tööle saada, aga ei tule midagi välja. Oskab keegi mind abistada, et saaksin oma hotmaili acounti kasutada oma SE'iga?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
30.06.2005 16:50:32
|
|
|
| kas hotmail üldse toetab POP3? Minu arust, vähemalt vanasti, oli POP3 tugi hotmailil tasuline.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirSimon
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002
|
30.06.2005 18:55:15
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
| kas hotmail üldse toetab POP3? Minu arust, vähemalt vanasti, oli POP3 tugi hotmailil tasuline. |
No kas mitte Outlook Express ei ole pop3, seda ma saan igatahes kasutada!
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
01.07.2005 18:34:12
|
|
|
väga hea telefon - teist päeva omanik
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
walkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.02.2003
|
02.07.2005 09:46:48
|
|
|
| aks kirjutas: |
väga hea telefon - teist päeva omanik  |
sama siin 8)
ainuke paha asi on see et mul on kõnepakett diil 99 ja sellega ei saa gprsi kasutada ning IR ega BT seadet ka pole
telefon ise on väga bro
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rifkin
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2004
|
03.07.2005 20:24:49
|
|
|
Olen SE T630 õnnelik omanik juba kuu aega. Enne oli mul Nokia3510, mille väljavahetuse tingis juba vanadusest tingitud amortiseerumine (kulumine), mis väljendus korpuse pragunemises, mis ei olnud tingitud põrutusest sest neid ta lihtsalt mingi ime läbi ei olnud saand ja väga vaikne kuulari helitugevus. Ok kaldun juba teemast kõrvale.
Tahan siinkohal yles loetleda mõned plussid-miinused, mis minul on silma jäänd (mitte et neid siin teemas vähe oleks).
Plussid:
+ 65k värviga TFT ekraan, millelt näeb lugeda igas olukorras (ka päikese käes), mis on ka põhjus, miks ma varem telefoni ei vahetanud
+ mõnusalt ylesehitatud menyy (julgen väita, et isegi loogilisem kui Nokiatel)
+ ilus disain (mul on soliidse musta korpusega)
+ palju andmeside võimalusi: E-mail, kiire GPRS, IR, BlueTooth
+ kaamera (reaalselt kasutatav 352x288 reso juures aga piltide telefonis vaatamiseks on seda kyllalt)
Miinused:
- diktofoni .amr formaadis salvestusi ei saa kasutada helinatena (või keegi saab?)
- vahest peale pildi tegemist kipub uimerdama, enne kui pilti salvestada saab. aga see ei sega ju igapäevakasutust!?
- kõneregister on nac imelik: väljuvad, sisenevad ja vastamata kõned on kõik koos yhe nimekirjana. Vastamata kõnesid saab ainult eraldi vaadata. Natuke häirib ka eelmisel päeval toimunud kõnedel kellaaja puudumine (selle asemel on vaid kuupäev), millele on vist kaks lahendust siiani: oma tel kuupäev ära muuta kuupäevaks, millal kõne toimus või vaadata kõne toimumise aega AMF progega, millest eespool palju juttu on olnud
- WAP teenuseid on küll päris mugav kasutada aga selleks, et minna mõnele järjehoidjasse salvestatud aadressile peab kõigepealt avalehe avama
- GPRS arve on kolmekordistunud
Yldiselt kaaluvad plussid miinused kõvasti yles.
Julgen väita, et olen ostnud endale parima hinna-kvaliteedi suhtega telefoni, mis hetkel turul on.
Soovitan kõigele kes otsivad endale soodsat kuid võimalusterohket ja ilusat telefoni ning ei oma "ma pean ostma nokia" kompleksi
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
03.07.2005 22:00:44
|
|
|
| tsitaat: |
diktofoni .amr formaadis salvestusi ei saa kasutada helinatena (või keegi saab?)
|
Kindlalt ei saa. Helinaks sobivad vaid midid ja imy'd.
| tsitaat: |
- kõneregister on nac imelik: väljuvad, sisenevad ja vastamata kõned on kõik koos yhe nimekirjana.
|
Alguses tundus see mulle ka imelik, kuid omad plussid on ka siin. Näiteks kui päeva jooksul teed mitu kõnet numbrile mida sul tel raamatus pole, siis pärast registrit vaadates ei mäleta enam mis number näiteks oli trükikoda. T630 registris aga on kõned toimumise järjekorras, seega kui mäletad et kohe peale seda helistas sulle keegi kelle nimi tel raamatus olemas, siis kõnede järjekorra järgi leiad vajaliku numbri.
| tsitaat: |
- WAP teenuseid on küll päris mugav kasutada aga selleks, et minna mõnele järjehoidjasse salvestatud aadressile peab kõigepealt avalehe avama
|
Mulle meeldib see WAP kodulehe kiirnupp, ise olen seadnud sinna alla EMT mobiilparkimise lehe, et saaks auto juurest lahkudes ühe vajutusega parkimisalustuse lehe ette ja tagasi tulles samuti kiirelt parkimise lõpetada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
03.07.2005 23:05:31
|
|
|
| tsitaat: |
Alguses tundus see mulle ka imelik, kuid omad plussid on ka siin. Näiteks kui päeva jooksul teed mitu kõnet numbrile mida sul tel raamatus pole, siis pärast registrit vaadates ei mäleta enam mis number näiteks oli trükikoda. T630 registris aga on kõned toimumise järjekorras, seega kui mäletad et kohe peale seda helistas sulle keegi kelle nimi tel raamatus olemas, siis kõnede järjekorra järgi leiad vajaliku numbri.
|
ja mõistagi minu etteaste, tasakaalustuseks, nagu kunagi mainisid
...ja kui see, kes ennist helistas, uuesti peaks helistama, on ta potsti nimekirja esiotsas... Ses suhtes on näiteks 65-seeria siemensi kõneregister hea, et ka korduvate isikute puhul on iga kanne eraldi registreeritud.
edit: kahju, et see punane tuluke joystick'u sees vaid laadimisega seotud asjaoludel põleb (või ehk eksin?). Näiteks võiks ta olla ka vastamata kõne ning saabunud smsi/mmsi indikaatoriks. Kui mul praegu screensaver ees on, siis ei reeda miski, et seal kella taga kiri "vastamata kõne" on. Selleks, et seda näha, pean nuppu vajutama. Teistel markidel on puhkeasendi ajal taolistest asjadest teatamas kiri või väike nooleke.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
03.07.2005 23:23:02
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
| tsitaat: |
Alguses tundus see mulle ka imelik, kuid omad plussid on ka siin. Näiteks kui päeva jooksul teed mitu kõnet numbrile mida sul tel raamatus pole, siis pärast registrit vaadates ei mäleta enam mis number näiteks oli trükikoda. T630 registris aga on kõned toimumise järjekorras, seega kui mäletad et kohe peale seda helistas sulle keegi kelle nimi tel raamatus olemas, siis kõnede järjekorra järgi leiad vajaliku numbri.
|
ja mõistagi minu etteaste, tasakaalustuseks, nagu kunagi mainisid
...ja kui see, kes ennist helistas, uuesti peaks helistama, on ta potsti nimekirja esiotsas... Ses suhtes on näiteks 65-seeria siemensi kõneregister hea, et ka korduvate isikute puhul on iga kanne eraldi registreeritud.
edit: kahju, et see punane tuluke joystick'u sees vaid laadimisega seotud asjaoludel põleb (või ehk eksin?). Näiteks võiks ta olla ka vastamata kõne ning saabunud smsi/mmsi indikaatoriks. Kui mul praegu screensaver ees on, siis ei reeda miski, et seal kella taga kiri "vastamata kõne" on. Selleks, et seda näha, pean nuppu vajutama. Teistel markidel on puhkeasendi ajal taolistest asjadest teatamas kiri või väike nooleke. |
Õigust räägid. Endale see registris kirjete hüppamine tähelepanuta jäänud, pole nähtavasti sellist juhust olnud.
Punasel tulukesel on minu teada 2 kasutust. Üks, nagu mainisid, aku tühjenemise märguanne, teine on imy helinate puhul (imy "helinad" võimaldavad märguandena kasutada lisaks helisignaalile ka telefoni taustavalgustus, klahvivalgustust, värinat ja ka seda punast tulukest). T68 jaoks oli imy helinana, vibra kasutades, tehtud üks lahe robot-helin, mille käigus telefon ennast püstiseistes lauapeal ümber pööras.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
03.07.2005 23:36:27
|
|
|
| tsitaat: |
Mulle meeldib see WAP kodulehe kiirnupp, ise olen seadnud sinna alla EMT mobiilparkimise lehe, et saaks auto juurest lahkudes ühe vajutusega parkimisalustuse lehe ette ja tagasi tulles samuti kiirelt parkimise lõpetada.
|
OT küll, aga parkimist on lihtsam lõpetada, helistades 1903. Vähemalt EMT võrgus töötab see nii.
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
03.07.2005 23:44:24
|
|
|
| Tripp kirjutas: |
| tsitaat: |
Mulle meeldib see WAP kodulehe kiirnupp, ise olen seadnud sinna alla EMT mobiilparkimise lehe, et saaks auto juurest lahkudes ühe vajutusega parkimisalustuse lehe ette ja tagasi tulles samuti kiirelt parkimise lõpetada.
|
OT küll, aga parkimist on lihtsam lõpetada, helistades 1903. Vähemalt EMT võrgus töötab see nii. |
Kusjuures, tegelikult ma teadsin seda, aga miskipärast pole 2 asja kokku pannud. Tulevikus siis olen targem
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rifkin
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2004
|
04.07.2005 10:45:45
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| tsitaat: |
diktofoni .amr formaadis salvestusi ei saa kasutada helinatena (või keegi saab?)
|
Kindlalt ei saa. Helinaks sobivad vaid midid ja imy'd. |
kahju, et .amr faile helinatena ei saa kasutada. jube lahe oleks mõnda salvestust helinana kasutada
| Draqula kirjutas: |
| tsitaat: |
- kõneregister on nac imelik: väljuvad, sisenevad ja vastamata kõned on kõik koos yhe nimekirjana.
|
Alguses tundus see mulle ka imelik, kuid omad plussid on ka siin. /--/ T630 registris aga on kõned toimumise järjekorras. |
kõneregister oli alguses rohkem harjumatu aga nüüd saan aru, et see on päris asjalik lahendus
| Draqula kirjutas: |
| tsitaat: |
- WAP teenuseid on küll päris mugav kasutada aga selleks, et minna mõnele järjehoidjasse salvestatud aadressile peab kõigepealt avalehe avama
|
Mulle meeldib see WAP kodulehe kiirnupp |
mulle meeldivad ka need kiirnupud.
yks lahendus + ja - nuppude juures on veel see, et kui sõnumit kirjutada sis "-" all hoidmise ja näiteks "5" vajutamise peale tuleb "L" ja + all hoidmisel ja "5" vajutamise peale tuleb "K" ehk siis vastava klahvi 3. või 2. märk (kui keegi pole seda veel avastanud)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
04.07.2005 12:05:51
|
|
|
Aga on siis üldse koht, kust saaks WAP shortcutid otse kätte, mitte ei pea vahepeal mingile "pealehele" minema?
| rifkin kirjutas: |
yks lahendus + ja - nuppude juures on veel see, et kui sõnumit kirjutada sis "-" all hoidmise ja näiteks "5" vajutamise peale tuleb "L" ja + all hoidmisel ja "5" vajutamise peale tuleb "K" ehk siis vastava klahvi 3. või 2. märk (kui keegi pole seda veel avastanud) |
Seda võimalust kasutasin juba T28 juures
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
04.07.2005 12:20:17
|
|
|
| ksl kirjutas: |
Aga on siis üldse koht, kust saaks WAP shortcutid otse kätte, mitte ei pea vahepeal mingile "pealehele" minema?
|
Kui on, siis mina seda vähemalt leidnud pole.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirSimon
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002
|
04.07.2005 20:38:55
|
|
|
| Aga on siis keegi mingitmoodi E-maili teenuse ka tööle saanud?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
04.07.2005 20:49:14
|
|
|
| Olen EMT klient ja e-maili teenus töötab, kasutades IMAP protokolli.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirSimon
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002
|
04.07.2005 20:50:55
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Olen EMT klient ja e-maili teenus töötab, kasutades IMAP protokolli. |
Kes su E-maili teenusepakkuja on?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
06.07.2005 08:44:34
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| ksl kirjutas: |
Aga on siis üldse koht, kust saaks WAP shortcutid otse kätte, mitte ei pea vahepeal mingile "pealehele" minema?
|
Kui on, siis mina seda vähemalt leidnud pole. |
leidsin sellise võimaluse, et "Järjehoidjad" saab panna sellise funktsiooni alla nagu "Minu menüüd" (nool vasakule)
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
06.07.2005 09:02:25
|
|
|
| ksl kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| ksl kirjutas: |
Aga on siis üldse koht, kust saaks WAP shortcutid otse kätte, mitte ei pea vahepeal mingile "pealehele" minema?
|
Kui on, siis mina seda vähemalt leidnud pole. |
leidsin sellise võimaluse, et "Järjehoidjad" saab panna sellise funktsiooni alla nagu "Minu menüüd" (nool vasakule) |
Mõte hea, kuid mul on kalender olulisem, seda ainust shortcuti ei raatsi ära kulutada wapi peale.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
06.07.2005 15:12:56
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| ksl kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| ksl kirjutas: |
Aga on siis üldse koht, kust saaks WAP shortcutid otse kätte, mitte ei pea vahepeal mingile "pealehele" minema?
|
Kui on, siis mina seda vähemalt leidnud pole. |
leidsin sellise võimaluse, et "Järjehoidjad" saab panna sellise funktsiooni alla nagu "Minu menüüd" (nool vasakule) |
Mõte hea, kuid mul on kalender olulisem, seda ainust shortcuti ei raatsi ära kulutada wapi peale. |
kuidas seda üldse muuta???? mul on nool paremale märkmed, arvasin et peabgi olema nii
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
06.07.2005 15:18:55
|
|
|
seaded->minu menüüd->muuda nimekirja.
Ei olnud ju raske.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
06.07.2005 15:24:12
|
|
|
Seaded - Minu menüüd - Muuda nimekirja
Sealt saad valida mis juhtub kui vajutad joysticki vasakule. Minul on sinna valitud "Vaata nädalat", ehk kui algekraanil olles vajutan vasakule, siis näen nädala ülevaadet.
Nool paremale avab lihtsalt menüü, seda muuta ei saa.
EDIT: jõuti ette...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
06.07.2005 15:24:58
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
seaded->minu menüüd->muuda nimekirja.
Ei olnud ju raske. |
ple sellist asja
seade> helid ja alarmid/displei/profiilid/keel/kell ja kuupäev/hääljuhtimine/lukud/hadsfree/taasta alg olek
"minu menüüd" ple
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
06.07.2005 15:26:50
|
|
|
| rundll kirjutas: |
| sevenhugs kirjutas: |
seaded->minu menüüd->muuda nimekirja.
Ei olnud ju raske. |
ple sellist asja
seade> helid ja alarmid/displei/profiilid/keel/kell ja kuupäev/hääljuhtimine/lukud/hadsfree/taasta alg olek
"minu menüüd" ple  |
Minul asub see "handsfree" ja "taasta algolek" vahel. Mis tarkvaraversioon sul?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
06.07.2005 15:29:49
|
|
|
| ja kust telefon ostetud?
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
06.07.2005 15:37:13
|
|
|
"vanalt sõbralt". põhimõtteliselt pidi telefon olema pärit rootsist.
päris palju TELIA staffi on täis
olen tähele pannud et mul menüüs ülemine rida, vasakpoolne ikoon on mul ka midagi muud kui teistel (mul teila koduka shortcut)
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
06.07.2005 15:40:58
|
|
|
| tüüpiline, soft kirjutatakse üle ning osad menüüd kaovad/tekivad. Umbes nagu EMTi-Alcatelid. Täna õnne, et sul kiirvalik Telia wap-leheni ei vii.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
08.07.2005 15:46:04
|
|
|
| Ostan täna telefoni ära 8)
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silver?!
HV veteran
liitunud: 26.04.2004
|
08.07.2005 19:49:58
|
|
|
| osta jah, väga hea föön on
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
08.07.2005 21:02:33
|
|
|
ostetud
keegi võiks öelda, kuidas popiga gprsi tööle saada
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rifkin
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2004
|
08.07.2005 21:12:25
|
|
|
kui sa ostsid EMT-st siis vali: menyy/sideseaded/WAP-valikud/WAP-profiilid ja sealt "EMT Go kaart"
kui mitte, siis pop.ee lehel oli KKK all selline tekst:
| tsitaat: |
Kust saan GPRS-i ja MMS-i seaded?
Seaded telli nii: saada SMS märksõnaga SEADED lühinumbrile 1711 ja seaded saadetakse Sulle mõne minuti jooksul SMS-iga, vajuta OK/Jah, nii võtad saadetud seaded vastu ning saadki hakata GPRSsima ja MMSsima. Seadete tellimine maksab sama palju kui tavaline SMS. |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
12.07.2005 18:55:16
|
|
|
tänud, ma mõtlesin, et SE-l on teistmoodi kui nokial . Ma tõmbasin ühe helina lap.ttu.ee/dominus lehelt ja läks üle 5.-
Telefon on mitu korda kokku jooksnud ja eile üks nupp ei töötanud
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
12.07.2005 21:26:32
|
|
|
kes süüdi siis... 8)
SixtenS pidasin silmas seda,et pole mõtet ju nutta siin oma 5 eek`ist helinat...kui kõik räägiks siin sellest,kujutad sa ette seda hala siis ....
viimati muutis Incikas 14.07.2005 21:17:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
13.07.2005 00:53:02
|
|
|
| terjetiik kirjutas: |
| kes süüdi siis... 8) |
jubedalt sain sellest postitusest abi
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
14.07.2005 12:47:25
|
|
|
kuskil korpuseid ka leidub w. orginaal korpuseid. turukad ikka väga saastad mis näinud olen.
ja sellinne asi ka weel et palju softi uuendamine/parandamine maksab.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
14.07.2005 17:34:42
|
|
|
| rundll kirjutas: |
ja sellinne asi ka weel et palju softi uuendamine/parandamine maksab. |
garantiiaja jooksul tasuta, mõistagi. Nagu ka Draqula kunagi soovitas, siis maksab väikese softivea juurde valetada, näiteks et jookseb kokku vms (muidu ehk ei viitsita uuendada, kui miskit viga pole). Samas, kui tõesti miskit häda pole, milleks uuendada?
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
14.07.2005 20:03:52
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
Samas, kui tõesti miskit häda pole, milleks uuendada?
|
Uusi funktsioone võib juurde tulla, igasugused pisiasjad paremaks minna vms. Kui tasuta on, siis maksab ikka uuendada.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
15.07.2005 01:33:02
|
|
|
mul on jooksnud küll mitu korda kokku.
Ja tahtsin emtst gprsi tellida , siis ütleb et teie telefon ei toeta gprs/mms teenuseid orsmth.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
15.07.2005 11:30:05
|
|
|
mul telefon kuskil rootsist toodud. on seda rootsi jama täis...tahaks sellest lahti saada...ja mõningad menüü elemendid puuduvad. jookseb kokku ka
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
15.07.2005 11:36:45
|
|
|
| Sixten_S kirjutas: |
mul on jooksnud küll mitu korda kokku.
Ja tahtsin emtst gprsi tellida , siis ütleb et teie telefon ei toeta gprs/mms teenuseid orsmth.  |
Üks võimalus on, et emti andmetes pole su IMEI veel värskendunud. Mul läks ka sellega mingi päev või nii. Iseteenindusest nägin et emti arvates oli mul ikka veel 5100. Kui nüüd su eelmine telefon ei toetanud gprs/mms siis võib see sellest tingitud olla. Ehk siis proovi mõne päeva pärast uuesti või sisestada seaded käsitsi. Ise ei viitsinud oodata, helistasin emt infosse ja ütlesin neile oma IMEI, siis selle järgi saatsid mulle nad seaded. Ei oska öelda kas nad POP klientidega ka tegelevad või on neil eraldi info.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
15.07.2005 19:46:38
|
|
|
Ise eelistan alati käsitsi seadistamist, see on kindlaim variant. Ajakulus pole eriti vahet, mõni minut seadistamist ja korras. Palju lihtsam kui foorumis kurta, et tellisin seaded, kuid näe, ei tööta...
Teiste kohta ei tea, kuid tele2-l on lisaks tellimise võimalusele ka asjalik käsitsi seadistamise lehekülg
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarkoV
HV kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
16.07.2005 12:12:33
|
|
|
Kas antud telefonil saab tarkvara versiooni kontrollida järgneva klahvi kombinatsiooniga: > * < < * < *?
Milline on uusim versioon?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.07.2005 01:04:09
|
|
|
| MarkoV kirjutas: |
Kas antud telefonil saab tarkvara versiooni kontrollida järgneva klahvi kombinatsiooniga: > * < < * < *?
Milline on uusim versioon? |
Jah, tavaline ericssoni kombinatsioon töötab ka T630 puhul. Uusim versioon on sõltuvalt riistvara versioonist R6C või R7C. Minu T630 Maifon Baltic andmetel uuemat kui R6C ei söö.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gaurit
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2005
|
04.08.2005 22:41:34
|
|
|
Mul oleks selline küsimus, et mis lahendus oleks kõige odavam, et vahetada andmeid T630 ja arvuti vahel. Vaatasin, et see bluetooth adapter on üpriski kallis.
Ja sooviksin veel teada, kas sellele telefonile on võimalik panna .midi formaadis helinaid.
Ette tänades
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
04.08.2005 23:20:49
|
|
|
| gaurit kirjutas: |
Mul oleks selline küsimus, et mis lahendus oleks kõige odavam, et vahetada andmeid T630 ja arvuti vahel. Vaatasin, et see bluetooth adapter on üpriski kallis.
Ja sooviksin veel teada, kas sellele telefonile on võimalik panna .midi formaadis helinaid.
Ette tänades |
Jah, midi ongi selle telefoni põhihelinatüüp nagu paljudel teistelgi. Ja mis see 395.- kr ikka sinihamba eest palju on?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|