|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
09.07.2005 01:55:27
|
|
|
| hmm aga miks mitte kasutada auto aknapesu vahendit. Eeter ju. kas pole mitte pirtsiga sarnane `?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
09.07.2005 03:09:06
|
|
|
Watter Wetter teema keskpaigas (hetkel) läbi näritud põhjalikult, soovitan vaadata.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=21461&postdays=0&postorder=asc&start=575
Lühike kokkuvõte:
Sisaldab vetikate vastu võitlevat kemikaali. (Kellel on kodus akvaarium see teab kui tüütu ja järjekindel võib vetikas olla, haakub igale pinnale)
Muudab vee "vedelamaks" st. pindpinevusjõud kahaneb, ei lase mullikestel nurkadesse koguneda ja "hotspot"-e tekitada.
Sisaldab korrosiooni, elektrolüüsi ja katlakivi tekke vastaseid kemikaale.
Muudab vähesel määral vee soojust juhtivaid omadusi halvemaks.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laadur
HV vaatleja
liitunud: 18.01.2005
|
09.07.2005 09:49:28
|
|
|
OK.pakun siis 50 = 500 aga ma ei taha auto soojenduse oma tahan õiget asja ja peaks ikka korralik olema.
_________________ hommikust peale kopp ees |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
10.07.2005 12:43:58
|
|
|
| Prayer kirjutas: |
| Watter Wetter |
...'it võib olla müügil autojuppide poes?
_________________ %HOMEDRIVE%%HOMEPATH% |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
10.07.2005 14:44:46
|
|
|
| hiiemae kirjutas: |
| Prayer kirjutas: |
| Watter Wetter |
...'it võib olla müügil autojuppide poes? |
Olen küsinud paarist kohast ja pole nad kuulnudki sellest. Võib tellida netist või...
See on siis see õige Water Wetter
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
10.07.2005 16:11:22
|
|
|
| Prayer kirjutas: |
| 335ml = 235.- |
kallis,
parem juba 't panna
_________________ %HOMEDRIVE%%HOMEPATH% |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
10.07.2005 16:15:25
|
|
|
Kuidas auto jahutusvedelik sobiks vesijahutuse torudesse voolama ?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
10.07.2005 16:23:42
|
|
|
Mis kallis, ega see limonaad ei ole!
Sellest pudelist jätkub mitme WC-süsteemi ülalpidamiseks, tilga paned oma autole kah sisse ja liigse koguse võid edasi müüa.
"Arctic Silver 5" 3,5-grammine süstal maksb 150,- k-saluunis. See kah nagu kallis aga ma sain 3-grammise AS3 süstlaga ikka mitukümmend jahutust ära teha kahe-kolme aasta jooksul enne kui otsa sai.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
10.07.2005 16:29:20
|
|
|
mu tulevane H2O-jahuti on ca 10L, sinna läheks WW'd päris kõvasti siis ju
EDIT: ega muidugi saaks ju edasi müüa
_________________ %HOMEDRIVE%%HOMEPATH% |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
10.07.2005 19:14:09
|
|
|
| kas see pump sobib vesijahutuse jaoks v on liiga võimas?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
10.07.2005 21:56:30
|
|
|
| q321 kirjutas: |
Kuidas auto jahutusvedelik sobiks vesijahutuse torudesse voolama ?  |
Tosooli võib tilga lisada, vetikate ja korrosioonivastased kemikaalid peaks tal sees olema. Soovitaks siiski Water Wetterit osta, kasvõi kamba peale kui leiate et eelpool toodud kogus ja hind liiast on.
| q321 kirjutas: |
| kas see pump sobib vesijahutuse jaoks v on liiga võimas? |
1500 l/h ei ole mingi imekogus ja rõhku ta palju ei kannata (1,70 m/H2O):
http://www.aquaristik.de/shop/assets/s2dmain.html?http://www.aquaristik.de/shop/50090894f80927d07/50090894f8096e946/50090895010a8ae79.html
Võrdluseks võib tuua Leigivis müüdava Hydor L30 II pumba hinnaga 645,- tootlikus 1200 l/h ja max rõhk 1,95 m/H2O (selle rõhu juures langeb tootlikus 0 l/h).
Nii et igati sobilik pump vesijahutusele, ribadeks ei lase ta midagi (nagu kodanik Evil1923 seal arvab).
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
11.07.2005 23:04:15
|
|
|
keeruline on seletada aga kui blokk teha vasktorudest (näiteks 10mm või 1/2"), mis (vastava masinaga) painutatud tihedalt üksteise vastu S´iks ja kesele jääva toru külge TINUTADA( ) nn junn, mida pidi bloki pärast prose külge paneb
ps: ja äkki vask plaat veel omakorda S ja nn junni vahele tinutada
_________________ %HOMEDRIVE%%HOMEPATH% |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
11.07.2005 23:46:05
|
|
|
| hiiemae kirjutas: |
keeruline on seletada aga kui blokk teha vasktorudest (näiteks 10mm või 1/2"), mis (vastava masinaga) painutatud tihedalt üksteise vastu S´iks ja kesele jääva toru külge TINUTADA( ) nn junn, mida pidi bloki pärast prose külge paneb
ps: ja äkki vask plaat veel omakorda S ja nn junni vahele tinutada |
Ma ei usu et sellisest eriti asja saaks. Puutepindasid, mille kaudu soojusülekanne veeploki siseselt toimub, jääb märgatavalt vähemaks (isegi kui kõik prigud üritad tinaga täita) võrreldes freesitud või puuritud sarnase ehitusega veeplokiga..
Sama teeks välja kui kasutaja laadur oma projekti oleks teinud suure vaskpoldiga millele tihedalt vasktoru ümber keritud...
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
12.07.2005 13:09:26
|
|
|
| Prayer kirjutas: |
| q321 kirjutas: |
Kuidas auto jahutusvedelik sobiks vesijahutuse torudesse voolama ?  |
Tosooli võib tilga lisada, vetikate ja korrosioonivastased kemikaalid peaks tal sees olema. Soovitaks siiski Water Wetterit osta, kasvõi kamba peale kui leiate et eelpool toodud kogus ja hind liiast on.
| q321 kirjutas: |
| kas see pump sobib vesijahutuse jaoks v on liiga võimas? |
1500 l/h ei ole mingi imekogus ja rõhku ta palju ei kannata (1,70 m/H2O):
http://www.aquaristik.de/shop/assets/s2dmain.html?http://www.aquaristik.de/shop/50090894f80927d07/50090894f8096e946/50090895010a8ae79.html
Võrdluseks võib tuua Leigivis müüdava Hydor L30 II pumba hinnaga 645,- tootlikus 1200 l/h ja max rõhk 1,95 m/H2O (selle rõhu juures langeb tootlikus 0 l/h).
Nii et igati sobilik pump vesijahutusele, ribadeks ei lase ta midagi (nagu kodanik Evil1923 seal arvab). |
Ok, läbi ei lase aga ise võib läbi minna, kui liiga suur takistus on? Kas ta suudab oma pool liitrit vett sekundis läbi veeploki lasta? kahtlen sügavalt...
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
12.07.2005 13:52:29
|
|
|
| q321 kirjutas: |
| Ok, läbi ei lase aga ise võib läbi minna, kui liiga suur takistus on? Kas ta suudab oma pool liitrit vett sekundis läbi veeploki lasta? kahtlen sügavalt... |
Hmmm, sa pole teemat lugenud korralikult, ise asja uurimisest rääkimata.
Ise ei lähe pump samuti läbi, vastavalt "takistuse" suurusele langeb ka pumba tootlikus. Nagu eelpool öeldud, siis kui rõhk süsteemis tõuseb selle pumba puhul 1,70 m/H2O (meetrit veesammast) siis vool lakkab. 1500 l/h oleks selle pumba tootlikus ilma takistuseta ja kui teemas tagasi vaadata, siis vesijahutussüsteemis langeb pumba tootlikus tavaliselt 50-30% peale. Akvaariumipumbad on niimoodi ehitatud et kannatavad ka "nullvoolavust", vähemalt mingi aja.
Mul lastel kodus 120l akvaarium millel 400l/h kanisterfilter. Kord ummistus see süsteem peale puhastamist ära ja pump uhas umbes ööpäeva ilma vee voolamiseta enne kui märkasime. Puhastasin süsteemi ära, töpsel seina ja kärab jälle edasi.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003

|
12.07.2005 13:53:28
|
|
|
vool lakkab juhul kui üks ots täiesti kinni panna (suletud ring puhul), muidu jääb ikka vesi liikuma, kui pilu sees kasvõi, lihtsalt rõhk ei tõuse üle pumba max tootlikkuse.
läbi ei tohiks minna, kui vesi ikka süsteemis on
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
12.07.2005 14:46:37
|
|
|
kui nüüd vaadata ühte pumpa seestpoolt...siis pole seal küll nagu miskit, mis võiks läbi minna
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
12.07.2005 15:27:35
|
|
|
| mul on üks pump vist läbi - teeb häält küll, kuid vett enam ei pumpa. samamoodi, jooksis 8h kuivas süsteemis...
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
12.07.2005 18:27:55
|
|
|
| aise kirjutas: |
| ...läbi ei tohiks minna, kui vesi ikka süsteemis on |
| razor kirjutas: |
| mul on üks pump vist läbi - teeb häält küll, kuid vett enam ei pumpa. samamoodi, jooksis 8h kuivas süsteemis... |
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
12.07.2005 18:39:42
|
|
|
| razor kirjutas: |
| mul on üks pump vist läbi - teeb häält küll, kuid vett enam ei pumpa. samamoodi, jooksis 8h kuivas süsteemis... |
äkki seest kakane?
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
12.07.2005 22:31:55
|
|
|
| võtsin lahti, tiivik käis igatahes veel ringi, kuid vett ei pumbanud. silmaga vaadates seest puhas, vett ei pumpa peale seda, kui ämbrist veevõtuvoolik välja ronis ja süsteem nii mitu tundi jooksis (ise olin tööl ja kui koju jõudsin, siis oli süsteem igatahes kutu, pump ainult pisut urises)
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003

|
12.07.2005 22:32:22
|
|
|
Prayer, mis sa öelda tahad sellega
razor, vaata kas rootor ikka pöörleb ka või käib mootor tühja, ehk rootor on mootori võlli küljest lahti näiteks
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
12.07.2005 23:06:43
|
|
|
| kas Grant Computersis on veel neid veeplokke saadaval? Veebilt ma küll midagi asjalikku ei leidnud, v ma ei osanud lihtsalt otsida...
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
13.07.2005 14:39:23
|
|
|
kuivas süsteemis põõrleb see propeller ju mitu korda kiiremini, äkki kulub midagi ära. Või siis kuumeneb üle, kuna vett pole ^^
aga pump tuleks ikka kõike vaiksem vaadata, erilist perfoormansi vahet ei tohiks neil olla..
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
13.07.2005 16:12:33
|
|
|
| q321 kirjutas: |
| kas Grant Computersis on veel neid veeplokke saadaval? Veebilt ma küll midagi asjalikku ei leidnud, v ma ei osanud lihtsalt otsida... |
Ennast huvitaks ka see, äkki keegi on kursis asjaga.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
14.07.2005 01:31:40
|
|
|
| Evil1923 kirjutas: |
Ennast huvitaks ka see, äkki keegi on kursis asjaga.  |
Kui paar päeva tagasi sealt läbi astusin, olid küll nii prose kui graafika jahutuse plokid vitriinis endiselt väljas.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oldschool
HV vaatleja
liitunud: 06.06.2005
|
14.07.2005 20:26:02
|
|
|
| kas seda tasub osta Thermaltake BigWater 12cm Liquid Cooling System
|
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
14.07.2005 21:11:05
|
|
|
ise seda küll ei poolda, nagu ka paljud teised eelpool on seda maininud. targem on v6tta m6ni suurep2rane 6hkjahutus, kuna BW jahutuse tempid ei küll oma hinda v22rt
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2002
|
14.07.2005 22:34:00
|
|
|
| UrmoZ kirjutas: |
ise seda küll ei poolda, nagu ka paljud teised eelpool on seda maininud. targem on v6tta m6ni suurep2rane 6hkjahutus, kuna BW jahutuse tempid ei küll oma hinda v22rt  |
kui ikka kasutaja ei oska/taha ise nikerdada siis on see ning ka see http://www.k-arvutisalong.ee/index.php?lang=est&main_id=37&p_id=007555
See temperatuurijutt on kaheotsaga- sest ega sa praeguste ilmadega kui toas on 27 ning kinnises kastis veel oma +5 kraadi või rohkem ei saa õhujahutusega ka madalamaid temperatuure, samas ega vesijahutuse eesmärk ei olegi alla 40 kraadised tembid vaid et se süsteem oleks vaikne!
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
14.07.2005 22:50:30
|
|
|
mul toas 30+ kraadi, radikas passiivis ja temp pole siiani üle 48C tõusnud
prosele annan momendil 1,725V (reaalselt 1,7V).
beat that BigWater
ja mul on oma veega igaljuhul vähem nikerdamist olnud, kui selle poekräpiga
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
15.07.2005 00:03:07
|
|
|
| Grant Computers ütles mulle, et neil on ainult üks socket478 veeplokk. :/ http://www.nexustek.nl/h2o2000.htm hinnaga 1040eek! Natuke kallis minu jaoks... ei meeldi.. peab kuskilt mujalt saama selle
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
15.07.2005 00:08:09
|
|
|
ma sain kogu vesijahutuse 1100.- eest
targem on talvisel ajal siitsamast HV'st kasutet asja taga ajada
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
15.07.2005 00:10:29
|
|
|
| kas Eestis siis tõesti kuskilt s478 veeplokke ei müüda, kus oleks mingigi valik?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
15.07.2005 01:37:51
|
|
|
Julgeks soovitada Beestingis müüdavat Zalmani WB2 veeplokki (700,-).
Verkkokauppa-s on veidi kallimalt Zalman WB3 saadaval.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
15.07.2005 01:47:07
|
|
|
kas see on socket 478?
-e- kuskilt uurisin, läheb vist küll sinna peale...
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
15.07.2005 01:48:18
|
|
|
| q321 kirjutas: |
| kas see on socket 478? |
http://www.zalmantech.com/
for Intel Pentium 4 (Socket 478)
for AMD Duron/Athlon/Athlon XP (Socket 462)
and
for AMD Sempron/AMD64 (Socket 754/939/940)
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oldschool
HV vaatleja
liitunud: 06.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2002
|
15.07.2005 13:20:17
|
|
|
to q321 valmis komplektidel on ju universaalsed veeplokid kui just tahad eraldi ära märgitud siis siin on veel http://www.k-arvutisalong.ee/index.php?lang=est&main_id=37&p_id=001395
plokki üksikuna ei tasu osta sest selle hind on üle 1000.- eek või kui sa just kasutatud ja kellegi "home made" ei osta. Parem siis kopereeru siinses foorumis vaseostjatega ja laske kamba peale teha nii nagu omal ajal kasutaja Kiil organiseeris. Aga ega siis ka vist sisend/väljund niplitega + klamber, plokk alla 700.- ei tulnud!
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oldschool
HV vaatleja
liitunud: 06.06.2005
|
15.07.2005 14:41:51
|
|
|
| mulle meeldib se thermaltake Rocket Fanless Liguid Cooling System aga kas se on halb v? ma tahaks just kergesti asendavat
|
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
15.07.2005 16:26:32
|
|
|
| keegi-Hannes kirjutas: |
to q321 valmis komplektidel on ju universaalsed veeplokid kui just tahad eraldi ära märgitud siis siin on veel http://www.k-arvutisalong.ee/index.php?lang=est&main_id=37&p_id=001395
plokki üksikuna ei tasu osta sest selle hind on üle 1000.- eek või kui sa just kasutatud ja kellegi "home made" ei osta. Parem siis kopereeru siinses foorumis vaseostjatega ja laske kamba peale teha nii nagu omal ajal kasutaja Kiil organiseeris. Aga ega siis ka vist sisend/väljund niplitega + klamber, plokk alla 700.- ei tulnud! |
a see Zalmani veeplokk on ju täitsa saadaval beestingus ja hind ei ole kah väga kirves... 700.- Pump on mul olemas.. ikka tuleb odavam, kui osta komplekt.. Radika saab kah paari soti eest lammarist ja ongi komplekt valmis
-e-
kas selline asi ei ole mõeldav, et ostan endale mingi sellise asja ja saen selle ploki sealt küljest ära ja kasutan veeplokina ?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
15.07.2005 18:13:52
|
|
|
Et paned heatpipe'idesse vee jooksma? Hea mõte, peaks toimima. Ja veel parem kui ei sae midagi küljest ära ja vent hakkab korpuse sisse jahedat õhku puhuma.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
15.07.2005 21:39:14
|
|
|
No ilmselt on soojusülekanne natuke kehvem kui wasserblokil, aga samas piisav.
| tsitaat: |
| Saen ainult need otsad ära ja siis panen vee jooksma |
Just seda ma mõtlesingi.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
15.07.2005 21:39:52
|
|
|
| Kui palju see saab kehvem olla? Asi on vasest ja puha...
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
15.07.2005 21:45:10
|
|
|
Kuna piibud ja alusplaat on eri detailid mis on mingi x ühendusega koos, siis nende kontaktpinnal tekib lisasoojuskadu võrreldes plokiga, kuhu veekanal on sisse freesitud.
Aga ilmneb see alles extriim küpsetamisel.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
15.07.2005 21:47:49
|
|
|
| Plaanis on Pentium 4 üle klokkida päris kenasti... 2.8 @ 3.6Ghz vms vb 3.4Ghz... Kas ta selle kataks ära?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
15.07.2005 21:56:35
|
|
|
Kui vesi seal vabalt liikuda saab, siis küll, aga võib juhtuda et seal torudes on mingit jama ees, tasuks uurida asja ehitust enne kui lammutama hakata.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
16.07.2005 14:39:24
|
|
|
need heatpiped on liiga peenikesed.. väga suur takistus tuleb systeemile, mida peab väga suure pumbaga kompenseerima.
siuke plokk.. ja veel radikas ka taha.. asi hakkab tööstusliku pumba poole minema
tee uurimustööd.. tolle raha eest peaks saama vägagi pandava veeploki..
siin foorumites pakuti isefreesitud plokke suht soodsalt.. mingid maailmatasemel asjad polnud, aga siiski märksa efektiivsem kui see pakutud lahendus.
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|