Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 01:55:27 vasta tsitaadiga

hmm aga miks mitte kasutada auto aknapesu vahendit. Eeter ju. kas pole mitte pirtsiga sarnane `?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2005 03:09:06 vasta tsitaadiga

Watter Wetter teema keskpaigas (hetkel) läbi näritud põhjalikult, soovitan vaadata.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=21461&postdays=0&postorder=asc&start=575
Lühike kokkuvõte:
Sisaldab vetikate vastu võitlevat kemikaali. (Kellel on kodus akvaarium see teab kui tüütu ja järjekindel võib vetikas olla, haakub igale pinnale)
Muudab vee "vedelamaks" st. pindpinevusjõud kahaneb, ei lase mullikestel nurkadesse koguneda ja "hotspot"-e tekitada.
Sisaldab korrosiooni, elektrolüüsi ja katlakivi tekke vastaseid kemikaale.
Muudab vähesel määral vee soojust juhtivaid omadusi halvemaks.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laadur
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2005




sõnum 09.07.2005 09:49:28 vasta tsitaadiga

OK.pakun siis 50 beer_yum.gif = 500 aga ma ei taha auto soojenduse oma tahan õiget asja ja peaks ikka korralik olema.
_________________
hommikust peale kopp ees
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 09.07.2005 13:42:03 vasta tsitaadiga

http://www.dangerdenstore.com/product.php?productid=4&cat=13&page=1
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 10.07.2005 12:43:58 vasta tsitaadiga

Prayer kirjutas:
Watter Wetter

...'it võib olla müügil autojuppide poes?

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 14:44:46 vasta tsitaadiga

hiiemae kirjutas:
Prayer kirjutas:
Watter Wetter

...'it võib olla müügil autojuppide poes?


Olen küsinud paarist kohast ja pole nad kuulnudki sellest. Võib tellida netist või...

redline kirjutas:
Water Wetter eestis kohapeal saadaval.
Pudeli hind: 335ml = 235.- (hind koos käibemaksuga)
kontakt: redlineoil@hot.ee


See on siis see õige Water Wetter thumbs_up.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 10.07.2005 16:11:22 vasta tsitaadiga

Prayer kirjutas:
335ml = 235.-

icon_eek.gif kallis,

parem juba beer_yum.gif 't panna icon_wink.gif

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 10.07.2005 16:15:25 vasta tsitaadiga

Kuidas auto jahutusvedelik sobiks vesijahutuse torudesse voolama ? icon_razz.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 16:23:42 vasta tsitaadiga

Mis kallis, ega see limonaad ei ole!
Sellest pudelist jätkub mitme WC-süsteemi ülalpidamiseks, tilga paned oma autole kah sisse ja liigse koguse võid edasi müüa.

"Arctic Silver 5" 3,5-grammine süstal maksb 150,- k-saluunis. See kah nagu kallis aga ma sain 3-grammise AS3 süstlaga ikka mitukümmend jahutust ära teha kahe-kolme aasta jooksul enne kui otsa sai.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 10.07.2005 16:29:20 vasta tsitaadiga

mu tulevane H2O-jahuti on ca 10L, sinna läheks WW'd päris kõvasti siis ju icon_wink.gif

EDIT: ega muidugi saaks ju edasi müüa icon_smile.gif

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 10.07.2005 19:14:09 vasta tsitaadiga

kas see pump sobib vesijahutuse jaoks v on liiga võimas?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 21:56:30 vasta tsitaadiga

q321 kirjutas:
Kuidas auto jahutusvedelik sobiks vesijahutuse torudesse voolama ? icon_razz.gif

Tosooli võib tilga lisada, vetikate ja korrosioonivastased kemikaalid peaks tal sees olema. Soovitaks siiski Water Wetterit osta, kasvõi kamba peale kui leiate et eelpool toodud kogus ja hind liiast on.

q321 kirjutas:
kas see pump sobib vesijahutuse jaoks v on liiga võimas?

1500 l/h ei ole mingi imekogus ja rõhku ta palju ei kannata (1,70 m/H2O):
http://www.aquaristik.de/shop/assets/s2dmain.html?http://www.aquaristik.de/shop/50090894f80927d07/50090894f8096e946/50090895010a8ae79.html
Võrdluseks võib tuua Leigivis müüdava Hydor L30 II pumba hinnaga 645,- tootlikus 1200 l/h ja max rõhk 1,95 m/H2O (selle rõhu juures langeb tootlikus 0 l/h).

Nii et igati sobilik pump vesijahutusele, ribadeks ei lase ta midagi (nagu kodanik Evil1923 seal arvab).
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 11.07.2005 23:04:15 vasta tsitaadiga

keeruline on seletada aga kui blokk teha vasktorudest (näiteks 10mm või 1/2"), mis (vastava masinaga) painutatud tihedalt üksteise vastu S´iks ja kesele jääva toru külge TINUTADA( icon_question.gif ) nn junn, mida pidi bloki pärast prose külge paneb
ps: ja äkki vask plaat veel omakorda S ja nn junni vahele tinutada

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2005 23:46:05 vasta tsitaadiga

hiiemae kirjutas:
keeruline on seletada aga kui blokk teha vasktorudest (näiteks 10mm või 1/2"), mis (vastava masinaga) painutatud tihedalt üksteise vastu S´iks ja kesele jääva toru külge TINUTADA( icon_question.gif ) nn junn, mida pidi bloki pärast prose külge paneb
ps: ja äkki vask plaat veel omakorda S ja nn junni vahele tinutada


Ma ei usu et sellisest eriti asja saaks. Puutepindasid, mille kaudu soojusülekanne veeploki siseselt toimub, jääb märgatavalt vähemaks (isegi kui kõik prigud üritad tinaga täita) võrreldes freesitud või puuritud sarnase ehitusega veeplokiga..
Sama teeks välja kui kasutaja laadur oma projekti oleks teinud suure vaskpoldiga millele tihedalt vasktoru ümber keritud...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 12.07.2005 13:09:26 vasta tsitaadiga

Prayer kirjutas:
q321 kirjutas:
Kuidas auto jahutusvedelik sobiks vesijahutuse torudesse voolama ? icon_razz.gif

Tosooli võib tilga lisada, vetikate ja korrosioonivastased kemikaalid peaks tal sees olema. Soovitaks siiski Water Wetterit osta, kasvõi kamba peale kui leiate et eelpool toodud kogus ja hind liiast on.

q321 kirjutas:
kas see pump sobib vesijahutuse jaoks v on liiga võimas?

1500 l/h ei ole mingi imekogus ja rõhku ta palju ei kannata (1,70 m/H2O):
http://www.aquaristik.de/shop/assets/s2dmain.html?http://www.aquaristik.de/shop/50090894f80927d07/50090894f8096e946/50090895010a8ae79.html
Võrdluseks võib tuua Leigivis müüdava Hydor L30 II pumba hinnaga 645,- tootlikus 1200 l/h ja max rõhk 1,95 m/H2O (selle rõhu juures langeb tootlikus 0 l/h).

Nii et igati sobilik pump vesijahutusele, ribadeks ei lase ta midagi (nagu kodanik Evil1923 seal arvab).


Ok, läbi ei lase aga ise võib läbi minna, kui liiga suur takistus on? Kas ta suudab oma pool liitrit vett sekundis läbi veeploki lasta? kahtlen sügavalt...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 13:52:29 vasta tsitaadiga

q321 kirjutas:
Ok, läbi ei lase aga ise võib läbi minna, kui liiga suur takistus on? Kas ta suudab oma pool liitrit vett sekundis läbi veeploki lasta? kahtlen sügavalt...


Hmmm, sa pole teemat lugenud korralikult, ise asja uurimisest rääkimata.
Ise ei lähe pump samuti läbi, vastavalt "takistuse" suurusele langeb ka pumba tootlikus. Nagu eelpool öeldud, siis kui rõhk süsteemis tõuseb selle pumba puhul 1,70 m/H2O (meetrit veesammast) siis vool lakkab. 1500 l/h oleks selle pumba tootlikus ilma takistuseta ja kui teemas tagasi vaadata, siis vesijahutussüsteemis langeb pumba tootlikus tavaliselt 50-30% peale. Akvaariumipumbad on niimoodi ehitatud et kannatavad ka "nullvoolavust", vähemalt mingi aja.

Mul lastel kodus 120l akvaarium millel 400l/h kanisterfilter. Kord ummistus see süsteem peale puhastamist ära ja pump uhas umbes ööpäeva ilma vee voolamiseta enne kui märkasime. Puhastasin süsteemi ära, töpsel seina ja kärab jälle edasi.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 13:53:28 vasta tsitaadiga

vool lakkab juhul kui üks ots täiesti kinni panna (suletud ring puhul), muidu jääb ikka vesi liikuma, kui pilu sees kasvõi, lihtsalt rõhk ei tõuse üle pumba max tootlikkuse.
läbi ei tohiks minna, kui vesi ikka süsteemis on
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 12.07.2005 14:46:37 vasta tsitaadiga

kui nüüd vaadata ühte pumpa seestpoolt...siis pole seal küll nagu miskit, mis võiks läbi minna icon_neutral.gif
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 12.07.2005 15:27:35 vasta tsitaadiga

mul on üks pump vist läbi - teeb häält küll, kuid vett enam ei pumpa. samamoodi, jooksis 8h kuivas süsteemis...
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 18:27:55 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
...läbi ei tohiks minna, kui vesi ikka süsteemis on

razor kirjutas:
mul on üks pump vist läbi - teeb häält küll, kuid vett enam ei pumpa. samamoodi, jooksis 8h kuivas süsteemis...

icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 18:39:42 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
mul on üks pump vist läbi - teeb häält küll, kuid vett enam ei pumpa. samamoodi, jooksis 8h kuivas süsteemis...


äkki seest kakane?

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 12.07.2005 22:31:55 vasta tsitaadiga

võtsin lahti, tiivik käis igatahes veel ringi, kuid vett ei pumbanud. silmaga vaadates seest puhas, vett ei pumpa peale seda, kui ämbrist veevõtuvoolik välja ronis ja süsteem nii mitu tundi jooksis (ise olin tööl ja kui koju jõudsin, siis oli süsteem igatahes kutu, pump ainult pisut urises)
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2005 22:32:22 vasta tsitaadiga

Prayer, mis sa öelda tahad sellega icon_lol.gif

razor, vaata kas rootor ikka pöörleb ka või käib mootor tühja, ehk rootor on mootori võlli küljest lahti näiteks
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 12.07.2005 23:06:43 vasta tsitaadiga

kas Grant Computersis on veel neid veeplokke saadaval? Veebilt ma küll midagi asjalikku ei leidnud, v ma ei osanud lihtsalt otsida...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 13.07.2005 14:39:23 vasta tsitaadiga

kuivas süsteemis põõrleb see propeller ju mitu korda kiiremini, äkki kulub midagi ära. Või siis kuumeneb üle, kuna vett pole ^^

aga pump tuleks ikka kõike vaiksem vaadata, erilist perfoormansi vahet ei tohiks neil olla..
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 13.07.2005 16:12:33 vasta tsitaadiga

q321 kirjutas:
kas Grant Computersis on veel neid veeplokke saadaval? Veebilt ma küll midagi asjalikku ei leidnud, v ma ei osanud lihtsalt otsida...


Ennast huvitaks ka see, äkki keegi on kursis asjaga. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2005 18:15:58 vasta tsitaadiga

z@ke kirjutas:

aga pump tuleks ikka kõike vaiksem vaadata, erilist perfoormansi vahet ei tohiks neil olla..
:D

pump tuleb valida vastavalt vajadusele
ja lõpetage see "pumba flow rate ei oma mingit tähtsust" teema ära

nagu juba öeldud - pumba "võimsus" tuleb valida vastavalt sellele kuidas on systeem ehitatud
mida võimsam pump seda suurem/parem peab olema systeemi läbilaskevõime,
igasugused takistusi vee_voolule tuleks vähendada niipalju kui võimalik

kui keda asi tõepoolest huvitab vaadaku linke (kui juba näinud ei ole)
http://www.procooling.com/articles/html/maximizing_flow_rates_with_h2o.php
http://www.procooling.com/articles/html/pump_comparison__-_phaestus__1.php
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oioi
HV veteran


liitunud: 15.04.2002




sõnum 14.07.2005 01:31:40 vasta tsitaadiga

Evil1923 kirjutas:
Ennast huvitaks ka see, äkki keegi on kursis asjaga. icon_rolleyes.gif

Kui paar päeva tagasi sealt läbi astusin, olid küll nii prose kui graafika jahutuse plokid vitriinis endiselt väljas.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oldschool
HV vaatleja

liitunud: 06.06.2005




sõnum 14.07.2005 20:26:02 vasta tsitaadiga

kas seda tasub osta Thermaltake BigWater 12cm Liquid Cooling System
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2005 21:11:05 vasta tsitaadiga

ise seda küll ei poolda, nagu ka paljud teised eelpool on seda maininud. targem on v6tta m6ni suurep2rane 6hkjahutus, kuna BW jahutuse tempid ei küll oma hinda v22rt icon_confused.gif
_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2005 22:34:00 vasta tsitaadiga

UrmoZ kirjutas:
ise seda küll ei poolda, nagu ka paljud teised eelpool on seda maininud. targem on v6tta m6ni suurep2rane 6hkjahutus, kuna BW jahutuse tempid ei küll oma hinda v22rt icon_confused.gif


kui ikka kasutaja ei oska/taha ise nikerdada siis on see ning ka see http://www.k-arvutisalong.ee/index.php?lang=est&main_id=37&p_id=007555
See temperatuurijutt on kaheotsaga- sest ega sa praeguste ilmadega kui toas on 27 ning kinnises kastis veel oma +5 kraadi või rohkem ei saa õhujahutusega ka madalamaid temperatuure, samas ega vesijahutuse eesmärk ei olegi alla 40 kraadised tembid vaid et se süsteem oleks vaikne!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2005 22:50:30 vasta tsitaadiga

mul toas 30+ kraadi, radikas passiivis ja temp pole siiani üle 48C tõusnud icon_biggrin.gif
prosele annan momendil 1,725V (reaalselt 1,7V).
beat that BigWater icon_razz.gif
ja mul on oma veega igaljuhul vähem nikerdamist olnud, kui selle poekräpiga icon_wink.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 15.07.2005 00:03:07 vasta tsitaadiga

Grant Computers ütles mulle, et neil on ainult üks socket478 veeplokk. :/ http://www.nexustek.nl/h2o2000.htm hinnaga 1040eek! Natuke kallis minu jaoks... ei meeldi.. peab kuskilt mujalt saama selle
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2005 00:08:09 vasta tsitaadiga

ma sain kogu vesijahutuse 1100.- eest icon_razz1.gif
targem on talvisel ajal siitsamast HV'st kasutet asja taga ajada thumbs_up.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 15.07.2005 00:10:29 vasta tsitaadiga

kas Eestis siis tõesti kuskilt s478 veeplokke ei müüda, kus oleks mingigi valik?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2005 01:37:51 vasta tsitaadiga

Julgeks soovitada Beestingis müüdavat Zalmani WB2 veeplokki (700,-).
Verkkokauppa-s on veidi kallimalt Zalman WB3 saadaval.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 15.07.2005 01:47:07 vasta tsitaadiga

kas see on socket 478?

-e- kuskilt uurisin, läheb vist küll sinna peale...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2005 01:48:18 vasta tsitaadiga

q321 kirjutas:
kas see on socket 478?


http://www.zalmantech.com/

for Intel Pentium 4 (Socket 478)
for AMD Duron/Athlon/Athlon XP (Socket 462)
and
for AMD Sempron/AMD64 (Socket 754/939/940)
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oldschool
HV vaatleja

liitunud: 06.06.2005




sõnum 15.07.2005 12:49:11 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskaks siis soovitada vesijahutus mulle? socket 478 Elan soomes

EDIT: m6tlesin ise osta http://www.thermaltake.com/watercooling/cl-w0005bigwater/cl-w0005.htm suht odav ja ilus ei tea kas nii hea aga selle p2rast kysingi teie kääst kas on v6i siis Thermaltake Rocket Fanless Liguid Cooling System(see tundub parem)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2005 13:20:17 vasta tsitaadiga

to q321 valmis komplektidel on ju universaalsed veeplokid kui just tahad eraldi ära märgitud siis siin on veel http://www.k-arvutisalong.ee/index.php?lang=est&main_id=37&p_id=001395

plokki üksikuna ei tasu osta sest selle hind on üle 1000.- eek või kui sa just kasutatud ja kellegi "home made" ei osta. Parem siis kopereeru siinses foorumis vaseostjatega ja laske kamba peale teha nii nagu omal ajal kasutaja Kiil organiseeris. Aga ega siis ka vist sisend/väljund niplitega + klamber, plokk alla 700.- ei tulnud!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oldschool
HV vaatleja

liitunud: 06.06.2005




sõnum 15.07.2005 14:41:51 vasta tsitaadiga

mulle meeldib se thermaltake Rocket Fanless Liguid Cooling System aga kas se on halb v? ma tahaks just kergesti asendavat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 15.07.2005 16:26:32 vasta tsitaadiga

keegi-Hannes kirjutas:
to q321 valmis komplektidel on ju universaalsed veeplokid kui just tahad eraldi ära märgitud siis siin on veel http://www.k-arvutisalong.ee/index.php?lang=est&main_id=37&p_id=001395

plokki üksikuna ei tasu osta sest selle hind on üle 1000.- eek või kui sa just kasutatud ja kellegi "home made" ei osta. Parem siis kopereeru siinses foorumis vaseostjatega ja laske kamba peale teha nii nagu omal ajal kasutaja Kiil organiseeris. Aga ega siis ka vist sisend/väljund niplitega + klamber, plokk alla 700.- ei tulnud!

a see Zalmani veeplokk on ju täitsa saadaval beestingus ja hind ei ole kah väga kirves... 700.- Pump on mul olemas.. ikka tuleb odavam, kui osta komplekt.. Radika saab kah paari soti eest lammarist ja ongi komplekt valmis

-e-
kas selline asi ei ole mõeldav, et ostan endale mingi sellise asja ja saen selle ploki sealt küljest ära ja kasutan veeplokina ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2005 18:13:52 vasta tsitaadiga

Et paned heatpipe'idesse vee jooksma? Hea mõte, peaks toimima. Ja veel parem kui ei sae midagi küljest ära ja vent hakkab korpuse sisse jahedat õhku puhuma.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 15.07.2005 20:47:31 vasta tsitaadiga

Mul tuli veel parem mõte.... Saen ainult need otsad ära ja siis panen vee jooksma..... http://www.thermaltake.com/images/coolers/ComboCool/cl-p0024tower112/03.jpg
Et radika jätan arvutisse sisse, mingi soojuseritus protsessi ikka läbib.. ja siis käib veel eraldi radikast läbi, mis on kastist väljaspool... See tower maksab ainult 495eek http://www.ordi.ee/pood/ck8fanttp0024.html?id=sUvuUVyh&mv_pc=212
Mulle tundub, et igati mõttekam, kui veeplokk eraldi osta..? Tuleb odavam.. Kui see heatpipe'i plokk on ikka piisavalt hea..?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2005 21:39:14 vasta tsitaadiga

No ilmselt on soojusülekanne natuke kehvem kui wasserblokil, aga samas piisav.
tsitaat:
Saen ainult need otsad ära ja siis panen vee jooksma
Just seda ma mõtlesingi.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 15.07.2005 21:39:52 vasta tsitaadiga

Kui palju see saab kehvem olla? Asi on vasest ja puha...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2005 21:45:10 vasta tsitaadiga

Kuna piibud ja alusplaat on eri detailid mis on mingi x ühendusega koos, siis nende kontaktpinnal tekib lisasoojuskadu võrreldes plokiga, kuhu veekanal on sisse freesitud.
Aga ilmneb see alles extriim küpsetamisel.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
q321
HV kasutaja
q321

liitunud: 09.05.2005




sõnum 15.07.2005 21:47:49 vasta tsitaadiga

Plaanis on Pentium 4 üle klokkida päris kenasti... 2.8 @ 3.6Ghz vms vb 3.4Ghz... Kas ta selle kataks ära?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2005 21:56:35 vasta tsitaadiga

Kui vesi seal vabalt liikuda saab, siis küll, aga võib juhtuda et seal torudes on mingit jama ees, tasuks uurida asja ehitust enne kui lammutama hakata.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2005 14:39:24 vasta tsitaadiga

need heatpiped on liiga peenikesed.. väga suur takistus tuleb systeemile, mida peab väga suure pumbaga kompenseerima.
siuke plokk.. ja veel radikas ka taha.. asi hakkab tööstusliku pumba poole minema icon_smile.gif
tee uurimustööd.. tolle raha eest peaks saama vägagi pandava veeploki..
siin foorumites pakuti isefreesitud plokke suht soodsalt.. mingid maailmatasemel asjad polnud, aga siiski märksa efektiivsem kui see pakutud lahendus.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.