|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
25.04.2005 20:51:44
|
|
|
samad xorgi driverid on peal kuid fps ikka madal
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
25.04.2005 21:19:44
|
|
|
| mis väljundi annavad glxinfo | grep direct ja glxinfo | grep string ?
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
26.04.2005 12:11:37
|
|
|
ok asi korras
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
26.04.2005 12:13:27
|
|
|
| digweed kirjutas: |
ok asi korras  |
Räägi kuidas lahendasid siis ei pea teised sama probleemiga inimesed hakkama ise midagi leiutama
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
26.04.2005 12:32:00
|
|
|
lihtsalt ja nii nagu ma ubuntu foorumist 100x juba lugenud olin :apt-get install linux-restricted-modules-<your-kernel-version> xorg-driver-fglrx
e.sisi peaks sama tee olema nagu gandalfini õpetas
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dude20
HV vaatleja
liitunud: 30.09.2004
|
03.05.2005 22:45:09
|
|
|
| fedja kirjutas: |
/etc/X11/XF86Config failis otsi üles selline rida:
HorizSync 30-96
VertRefresh 48-120
|
Need read muuda enda monitorile vastavalt, õiged sagedused leiad enda monitorile ehk google't kasutades või manuali lugedes. |
Sama probleem,et ei saa monitorile kuidagi hertse juurd. Aga,p6hiline on see, et ei leia "/etc/X11/XF86Config" faili. Seal samas on küll on xorg.conf... aga toda n2ppides keerab asja yldse peeti. Oskab keegi n6u anda_
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
03.05.2005 23:40:11
|
|
|
XF86Config on sinu X'i konfifail siis, kui X serveriks on XFree86, xorg.conf kui selleks on X.Org. Seega muuda /etc/X11/xorg.conf 'i.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dude20
HV vaatleja
liitunud: 30.09.2004
|
04.05.2005 07:59:10
|
|
|
| cbr kirjutas: |
| XF86Config on sinu X'i konfifail siis, kui X serveriks on XFree86, xorg.conf kui selleks on X.Org. Seega muuda /etc/X11/xorg.conf 'i. |
Tänan! Seda oligi tarvis teada. Seda ma ise algul arvasin ka. Ma pole just linuxis erilne käpp. Eks, ma katse eksitusmeetodil sain selle probleemi lahendatud ka("sudo nano /etc/X11/xorg.conf"). Ainus probleem, et max 1024*768 juures 85 Hz-i, susega oli sama resolutsiooni juures 115 Hz-i. Üks küsimus oleks veel. Kuidas saab X serverist (täielikult) välja käsureale? Tean, et kuidgi midagi "initab"-ga. Ja, vist Ctrl+Bspace ja mingid Ctrl+F funktsioonid olid ka. Aga kõik need jätavad X serveri all jooksma. (vajadus näiteks nvida draiverit installida). Ei ole just eriti profesioonaalne xorg.conf-i failis mingi täht ümber tõsta, s.t. X confi fail mittetöötavaks teha ja see läbi käsureale sattuda .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hiir
HV vaatleja
liitunud: 30.09.2003
|
04.05.2005 10:19:43
|
|
|
Ehk oskab HV rahvas nõu anda, kuidas ubuntuga netti pääseks. Ühendus on kaabel mul. Peale installimist netti pole ja olen seda konfinud igatmoodi. Ifconfig näitab.et eth0 on olemas täitsa ja network panelis näitab ka, et eth0 on aktiivne. Imelik asi, et vanema ubuntuga on kõik ok ja peale installi nett töötab nii mis mühiseb. See uuemgi installi ajal konfib neti ära ja tõmbab netist igasugu pakette kolinal, aga kui asi installitud saab pole netist lõhnagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
plugger
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
04.05.2005 10:33:57
|
|
|
Proovisin ise Ubuntut kasutada serverina, siis Apache+php koos terve trobikonna moodulitega+mysql....üldiselt ubuntu väga stabiilne ja kompaktne, apt-get on väga asja eest seal. Kokkujooksmisi ei täheldanud, katsemasin oli mingi 384 MB ramiga.... ütleksin, et serverina parem kui fedora core 3 või 2.
Katsetasin teda terminal serverina koos 3 Thin kliendiga ....töötas väga ilusti, ainult konfimine oli natuke segane, aga no sai tehtud.
Pärast lükkasin veel Horde intranetitarkvara peale koos Imp mooduliga, kõik töötab peale selle IMP mooduli IMAP ühenduse loomulikult, sest see on bugine mis bugine, php tuleb ümber kompileda koos uue imap mooduliga, mingi 2002 RC7 oli vist see mis töötas, muidu postkasti ühendust IMAP või POP3 masinaga üles ei tõmba.
_________________ ------------
IMHO |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
giga
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2002
|
04.05.2005 16:01:13
|
|
|
Häda printimisega.
Kui näiteks mõni pdf välja printida või test leht, siis on see liiga väike ja asub lehe üleval vasakus servas, olgugi, et paberi suuruseks on pandud A4. Kogu väljaprinditavad asja oleks nagu vähendatud kuskil 40%.
Openoffice writeriga pole võimalik üldse printida. Pakub välja ainult Generic printeri, olgugi, et õige printer on olemas.
Ideid?
_________________ Räägi, aga ära mölise! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
05.05.2005 10:58:33
|
|
|
| keegi ati kaardil tv-outi tööle on saanud mplayeriga?
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tolm
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
05.05.2005 17:21:01
|
|
|
| kuidas terminalist .deb faile unpackida/jooksutada/midaiganes? =/
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003

|
05.05.2005 17:28:37
|
|
|
terminalis > man dpkg , piisavalt hästi seletatud
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
05.05.2005 17:55:21
|
|
|
|
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
08.05.2005 12:42:07
|
|
|
| digweed kirjutas: |
| keegi ati kaardil tv-outi tööle on saanud mplayeriga? |
ja kuidas?
kuidas ext3 installitud ubuntut reiserFSi convertida?
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
09.05.2005 22:43:32
|
|
|
tervist.
selline jama, et Ubuntu LiveCD-ga ei saa sisse logida. laadimise ajal annab veateate, et kasutajat pole olemas vmt. kuda seda viga parandada?
kiire otsing ("parool"; " *log* ", veel midagi) siin teemas & Linuxi alafoorumis ei andnud tulemusi, nii imelik kui see ka pole.
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
09.05.2005 23:53:39
|
|
|
| mihhkel kirjutas: |
tervist.
selline jama, et Ubuntu LiveCD-ga ei saa sisse logida. laadimise ajal annab veateate, et kasutajat pole olemas vmt. kuda seda viga parandada?
kiire otsing ("parool"; " *log* ", veel midagi) siin teemas & Linuxi alafoorumis ei andnud tulemusi, nii imelik kui see ka pole. |
kas mitte polnud user: demo; password: demo
või siis root ja root
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Belegnor
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2004
|
11.05.2005 15:07:49
|
|
|
| Tint kirjutas: |
| mihhkel kirjutas: |
tervist.
selline jama, et Ubuntu LiveCD-ga ei saa sisse logida. laadimise ajal annab veateate, et kasutajat pole olemas vmt. kuda seda viga parandada?
kiire otsing ("parool"; " *log* ", veel midagi) siin teemas & Linuxi alafoorumis ei andnud tulemusi, nii imelik kui see ka pole. |
kas mitte polnud user: demo; password: demo
või siis root ja root |
Kubuntu LiveCD-ga see sama jama. Ei töötanud ka demo ega root.
EDIT: Nüüd läks ise tööle, ei küsinud kasutajanime ega midagi...
_________________
  |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
11.05.2005 22:31:05
|
|
|
Kasutasin teemasisest otsingut sõnaga "ati" ning leidsin et keegi polegi huvi tundnud, kuidas saada tööle ati enda draiverid Ubuntus. Järgmine peaks kõik 100% tööle panema ->
Kindlasti peab olema installitud gcc ja linux-headers vastavalt oma kernelile. Ära kaob ka ati control panel..
1. http://www2.ati.com/drivers/linux/fglrx_6_8_0-8.12.10-1.i386.rpm <-- uusimad ati lehel saada olevad draiveri, tiri alla.
2. Lase maha kõik eelnevad "fglrx" paketid, synapticuga lihtne ja mugav..
3. Killi gnome [ terminalis: sudo /etc/init.d/gdm stop ]
4. cd /kuhu/tirisid/atidraiverid/
5. sudo alien fglrx_6_8_0-8.12.10-1.i386.rpm
6. sudo mv /lib/modules/YOURKERNELVERSIONHERE/kernel/drivers/video/fglrx.ko $HOME
7. sudo dpkg --force-overwrite -i fglrx_X_.deb <-- *.deb faili nimi mis tekkis peale alien käsku..
8. cd /lib/modules/fglrx/build_mod
9. sudo sh make.sh
10. cd /lib/modules/fglrx
11. sudo sh make_install.sh
12. modprobe fglrx
13. fglrxconfig
<-- ise tegin just ära ning enam ei kükita fps 1900 peal [xorg draiveritega](glxgears) vaid ilusti minu soovitud 3300 ati omadega. Loodan et on abi.. Ja ärge tugevasti lööge kui tõesti on juba siin teemas seda räägitud, mina vähemalt ei leidnud ..
viimati muutis raido357 01.08.2005 22:19:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
12.05.2005 10:27:39
|
|
|
| tsitaat: |
apt-get install linux-restricted-modules-<your-kernel-version> xorg-driver-fglrx
|
raido357,meil sarnased kaardi ja minu antud installiga tõuseb fps samuti üle 3k kuid krt.tv outi mplayeriga ei suuda tööle saada
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
12.05.2005 15:11:57
|
|
|
Digweed
Sul xorg-draiverid ? Xorg draiveritega saan 1900 r9800SE ning ati omadega 3300 fps.. Et kui sul on xorg draiverid siis usun et ati omadega saad tugevalt rohkem kui 3000 fps..
->
Tv Outi ma ei ole ise veel katsetanud, yldiselt peaks ju "fglrxconfig" käsuga saama asja lahendada, kui käsitsi ei viitsi conf faile muuta ..
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002
|
13.05.2005 05:23:35
|
|
|
OT: http://www.ubuntulinux.org/shipit/link_view - tellitud plaat jõudis eestisse umbes kuu ajaga, on ilusti viimane väljasolev versioon ehk 5.04, paraku ei saa hetkel proovida, kuna cdrw otsustas koostöö lõpetada
muidu ise tellisin kaks tükki, mis ka ilusti kohale tulid (ei näinud vajadust ahnitsemiseks, samas huvitav kui suure arvu plaate nad reaalselt ära saadaks - need kaaned on päris head, neid oleks päris hea suuremas koguses omada, plaadid viskaks minema )
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
13.05.2005 07:07:23
|
|
|
krr, Ubuntu lehel ju kirjas et võta ikka julgesti ning jaga sõpradega
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
13.05.2005 10:20:52
|
|
|
5 amd64 ja 5 x86 tulid 1 kuuga kohale
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
13.05.2005 22:47:39
|
|
|
tellisin 20 x86 ja 10 a64
kohale tuli 10 x86 ja 10 a64
aega võttis ca 2 kuud
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
14.05.2005 08:15:19
|
|
|
borru, aga see eest saad tasuta et tasuks rahul olla
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
14.05.2005 10:57:17
|
|
|
lisaks paistis pakk korduvalt lahti võetud olema ja ülimalt kortsus oli.
aga jah.. siin need viimased mul seisavad.. enamus sai kohe külapeale laiali jagatud
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
14.05.2005 17:39:30
|
|
|
| tsitaat: |
lisaks paistis pakk korduvalt lahti võetud olema ja ülimalt kortsus oli.
|
mul sama lugu ju siis kontrolliti,et hollandist rohelist puru vms.ei saadetaks
ps.keegi teba kuidas muuta gaimi system tray iconit?
edit:sain korda!
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tolm
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
15.05.2005 09:20:23
|
|
|
nüüd probleem siis GCC'ga. asi selles, et proovin kerneli sortsu (2.6.10) kaustas teha make oldconfig ja siis make gconfigm, aga ette viskab ta mingeid gcc erroreid:
root@koduarvuti:/usr/src/linux # make oldconfig
/usr/src/linux/scripts/gcc-version.sh: line 1: gcc: command not found
/usr/src/linux/scripts/gcc-version.sh: line 1: gcc: command not found
HOSTCC scripts/basic/fixdep
/bin/sh: line 1: gcc: command not found
make[1]: *** [scripts/basic/fixdep] Error 127
make: *** [scripts_basic] Error 2
peale on installitud uusib gcc, mingid gcclibid ja gcc-base.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003

|
15.05.2005 13:33:08
|
|
|
Devilguy,
| sudo apt-get install build-essential |
, peale seda ka sama jama ?
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tolm
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
15.05.2005 20:49:10
|
|
|
root@koduarvuti:~ # apt-get install build-essential
Reading Package Lists... Done
Building Dependency Tree... Done
Some packages could not be installed. This may mean that you have
requested an impossible situation or if you are using the unstable
distribution that some required packages have not yet been created
or been moved out of Incoming.
Since you only requested a single operation it is extremely likely that
the package is simply not installable and a bug report against
that package should be filed.
The following information may help to resolve the situation:
The following packages have unmet dependencies:
build-essential: Depends: libc6-dev but it is not going to be installed or
libc-dev
Depends: g++ (>= 3:3.3) but it is not going to be installed
E: Broken packages
root@koduarvuti:~ #
|
kui apt-get install build-essential teen.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
15.05.2005 23:56:01
|
|
|
| lõpuks sain mplyeri korralikult tööle kuid kuidas subtiitreid suuremaks saaks?
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
16.05.2005 00:00:08
|
|
|
Kui su mplayer on pärit marillat'i repost, siis
| # dpkg-reconfigure mplayer-fonts |
ja sealt valid suurema fondisuuruse.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
17.05.2005 11:53:41
|
|
|
tänud asi korras
kas gnome bakeriga saab dvd isot kärsatada?vaatan,et menüüs ainult cd image olemas
1 hea vidin,et kiirendada startupi http://www.marzocca.net/linux/ubm.html
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lammas
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
19.05.2005 00:43:08
|
|
|
Ega keegi ubuntuga vpn ühendust ei kasuta?
Krt hetkel netitoru vaid 100kbit/s vaja vpn ühendus luua siis saab 512kbit/s
_________________ SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muri666
HV kasutaja
liitunud: 29.04.2004
|
19.05.2005 01:50:10
|
|
|
| digweed kirjutas: |
| tsitaat: |
lisaks paistis pakk korduvalt lahti võetud olema ja ülimalt kortsus oli.
|
mul sama lugu ju siis kontrolliti,et hollandist rohelist puru vms.ei saadetaks
|
mul oli samuti pakk lahti võetud ja ära nässutatud. Mõtlesin juba postkontoris häält tõstma hakata.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kert1
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2003
|
19.05.2005 10:43:01
|
|
|
kas keeg ivõix täpselt seletad kuidas ma ubuntus firefoxi 1.0.2'elt 1.0.4'jale saaxin updateda.... apt-get seda ei tee sest näitab et kõige uuem ver. on 1.0.2. Kuidas vana ver eemaldada ja uus ilusti tööle saada ? Abi palux
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kert1
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2003
|
19.05.2005 12:50:54
|
|
|
tänud:)
updatesin ära ... Help/about näitab et 1.0.4 aga kui themesid tahan tõmmata siis firefoxi lehel ütleb ikke et UPDATE:P
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003

|
19.05.2005 18:02:11
|
|
|
Kert1, mõnedel juhtudel on masinale restardi tegemine aidanud.
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
droz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
19.05.2005 18:50:02
|
|
|
| hardi_k kirjutas: |
| Kert1, mõnedel juhtudel on masinale restardi tegemine aidanud. |
aidanud firefoxile uut theme panna
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003

|
19.05.2005 19:03:10
|
|
|
irw .. ei , mitte seda. Aidanud ses suhtes ,et siis tunnistab see theme site ka firefox 1.0.4 õieti.
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kert1
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2003
|
19.05.2005 20:46:23
|
|
|
| hardi_k kirjutas: |
| irw .. ei , mitte seda. Aidanud ses suhtes ,et siis tunnistab see theme site ka firefox 1.0.4 õieti. |
seekord see nii ei ole
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003

|
19.05.2005 21:05:49
|
|
|
Niih , siin siis variant mis aitama peaks:
Firefoxi adress reale - about:config
ning siis seal > general.useragent.vendorSub, muuta 1.0.4 peale.
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kert1
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2003
|
19.05.2005 21:36:31
|
|
|
| hardi_k kirjutas: |
Niih , siin siis variant mis aitama peaks:
Firefoxi adress reale - about:config
ning siis seal > general.useragent.vendorSub, muuta 1.0.4 peale. |
Toimis ... tänud:)
Siis tyytan veel nati:P ... Kas Firefoxil linuxis on QuickTime toetus ka? kui on siis kust saada ja kuda...mulle jäi mulje et puudub veel siiamaani. Aga vb exin.
ja see asi: et kui Ubuntus akna alla paned... siis tuelvad need akstikesed onja ( lähevad väiksemax: ) kudagi seda maha ei saa võtta? et nuh aken lisalt kohe eest ära lähex mitte ei animeerix seal kes teab mida:P
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gandalf
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
19.05.2005 21:40:38
|
|
|
QuickTime'i asendusena toimib Mplayer ja mplayerplug-in. selle kooslusega saab peaaegu kõik tööle.
Hangid MPlayer'i (selle kohta siin õpetusi enam kui küll) ja selle plugina pakinimi peaks olema mozilla-mplayer (vähemalt debian unstable'l on, nii et võiks ka ubuntul olla)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kert1
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2003
|
19.05.2005 22:03:15
|
|
|
| gandalf kirjutas: |
QuickTime'i asendusena toimib Mplayer ja mplayerplug-in. selle kooslusega saab peaaegu kõik tööle.
Hangid MPlayer'i (selle kohta siin õpetusi enam kui küll) ja selle plugina pakinimi peaks olema mozilla-mplayer (vähemalt debian unstable'l on, nii et võiks ka ubuntul olla) |
kuidas ma step by step selle Mplayeri siis ikkagi tööle saan ... apt-get seda mul küll ette ei too ... source list on muudetud õieti minu arust
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003

|
19.05.2005 22:03:30
|
|
|
jah , Mplayer ajab asja ära küll. täpsemalt siis ka siin sellest > http://www.ubuntuguide.org/#mplayer
Selle akende minimize-maximize animatsiooni sai imo kuidagi Gconf-editoris maha keerata.
Kuigi sellega kaasnes ka see ,et akende liigutamisel muutusid need läbipaistvateks ruutudeks :]
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kert1
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2003
|
19.05.2005 23:36:23
|
|
|
mplayer igatahes tööle ei hakka tegin selle õpetuse järgi
siis tuleb starting Mplayer ja kõik sinna see jääbgi
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|