|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
19.12.2004 15:27:13
Duroni pliiatsi trikk. |
|
|
| Niisiis, proovisin oma 750Mhz Duron Spitfire-ile teha pliiatsi trikki, aga see millegi pärast ei töötanud, tähendab prose töötab, aga kordajad on ikka lukus. Vaatasin ilusti luubi ning lambi all, need kuldsed kriipsud olid kõik keskelt pooleks, lasin kõik paarkümmend korda pliiatsiga üle ning paistis, et kõik need kriipsud on hallid ja omavahel ühendatud ei ole. Egas midagi, prose sisse, jahutus peale, aga bios näitab ikka, et muuda saab vaid FSB-d. Kas ma tegin midagi valesti?
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
19.12.2004 15:33:56
|
|
|
Ega protsessori lukust lahti tegemine siis ometi emaplaadi biosele muutmisvõimalusi juurde luua võimalda
Nõnda võimas üks pliiatsitrikk ka nüüd ei ole
Sina oled kõik teinud õigesti, ainult emaplaadil pole oskamist seda ära kasutada.
Kasuta nüüd lisaks traaditrikki prose kordaja jõuga paika panemiseks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
19.12.2004 15:36:42
|
|
|
OK. Vabandage mu rumalust, aga jah pole eriti duronitega kokku puutunud, ega ka klokkimisega. Äkki siis bios-ile update?
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZAndlamb
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.02.2003
|
19.12.2004 15:38:13
|
|
|
Ma sain küll pliiatsitrikiga oma 800 spitfire kordajad lahti , kahjuks enam ei mäleta millised sillad ühendama pidi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
19.12.2004 15:41:27
|
|
|
| Ooot-Ooot, ühendama peab mingid kindlad sillad? Ma lasin rõõmuga kõigist L1 ribadest pliiatsiga üle.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
19.12.2004 15:41:49
|
|
|
Vaata, ehk sinu emaplaat laseb ka kiirusele 100 lisaks kiirust 133 kasutada.
Ma ei ole küll liiaks optimistlik konkreetse eksemplari suhtes, kuid on olnud D750, mis ka 7,5x133=1000 joosta suutsid.
Võimalik, et sellekski tuleb veidi pinget 'kohendada', see aga tähendab taas traaditrikki.
viimati muutis Oioi 19.12.2004 15:44:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
19.12.2004 15:44:27
|
|
|
| Ma saan hetkel bioses valida kahe variandi vahel, 750Mhz ehk siis 7.5x100Mhz ning 7.5x133Mhz, kui teise võtan ei buudi masin üles. Ehk keegi seletaks mulle kuidas see juhtme trikk käib, niipalju leidsin netist, et tuleb juhtmega socketi peal mingid kindlad augud ühendada, kuid millised?
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
19.12.2004 15:50:54
|
|
|
ototot. kuidas sa need L1 sillad ühendasid?
kas nagu nii:
| | | | |
või nii:
|-|-|-|-|
algseis oleks nii:
: : : : :
iga sild ikka eraldi muidu. et aint see pisike vahe kahe täpi vahel katta > : = |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
19.12.2004 15:52:53
|
|
|
| Leidsin ka ühe lehe kus soovitati L7 sildu ühendada, et muuta def volti suuremaks. Mida ma siis peaksin tegema? Mis on kõige ohutum?
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
19.12.2004 15:57:02
|
|
|
Mina läheksin mõne uuema emaplaadiga sõbra juurde ja otsiks seal bioses asju muuta saades töötavad kombinatsioonid (kordajad ja pinged) välja.
Alles pärast seda hakkaksin selle sinu emaplaadi peal asju 'paika keevitama'.
| g3n1us kirjutas: |
| Leidsin ka ühe lehe kus soovitati... |
Muidu, see minu antud ülemine viide näitab ju lausa pildina kõik sulle ette, viitsi vaid rippmenüüdest sobivad kombinatsioonid välja valida. sama ka teise lingi kohta
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
19.12.2004 16:08:43
|
|
|
To OiOi: Hea idee, aga kahjuks ei tea ma kedagi kellel veel Socket A emme oleks.
To Stärmän: Ikka | | | | nii.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
19.12.2004 16:17:24
|
|
|
| g3n1us kirjutas: |
| kahjuks ei tea ma kedagi kellel veel Socket A emme oleks. |
Hõika välja, keegi selle pool tunnikest ikka vast leiab .
(Jõulueelne nädal on muidugi kõige õigem aeg kelleltki seda poolt tundi küsida... )
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
19.12.2004 16:39:48
|
|
|
| Njah, eks kannatab vast uue aastani ära, siis rahval rohkem vaba aega käepärast.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
20.12.2004 00:26:03
|
|
|
| Kontrollisin üle, uusim bios on peal, aga tuli mõttesse selline asi, et ahk on need sillad kuidagi üle lakitud või midagi? Ühel saidil oli ka samast probleemist kirjutatud, et sillad ei ühendunud ning väike töötlus noaga lahendas probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
20.12.2004 00:51:21
|
|
|
Kui sa just lugeda viitsid, selle emme kohta on isegi mingi fansite olemas.
Pärit küll selle emme ammustest noorusaegadest, kui mitmete surnud linkide järgi otsustada
M810 FAQ
Siiski, terve hulk kasulikke linke on täiest toimivad ka praegu
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
20.12.2004 16:33:34
|
|
|
Mõtlen, et äkki keegi hea hing tuleks minu juurest läbi ja saaks katsetada mõnd võimsamat duronit ka, siis teaks kas on mõtet hakata upgradema. P.S. Enne selle emme ostmist ma lugesin terve selle saidi läbi, tundus asjalik, aga kahjuks ta jah niiväga ei ole. Selline asi ka veel, et kuidas ma saan mõõta oma Systemi temp-i kuna ma arvan, et see andur paneb segast seal all, sellel kiibil on miski radikas peal, aga see on vist juba liimitud?
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
20.12.2004 17:19:18
|
|
|
öh. kle mul täpselt sama mobo (M810LR) oli u. kuu aja eest. istus masinas nii 2 aastat või nii...(nüüd siis vähe etem )
aga anyway: mul oli duron 1.3ghz seal peal... ilma probledetta. aga nii nagu ma olen kuulnud on d1.3ghz olnd viimane prose mida too mobo toetab...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
20.12.2004 18:06:52
|
|
|
| Seal FAQ-us on ka kirjas, et see toetab kuni 233Mhz FSB, aga mul ei võta 133Mhz pealgi pilti ette.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
20.12.2004 20:33:51
|
|
|
my ass ta toetab nii suurt. ei ole võimalik. see nii junn mobo ju.
see kõige parem seal faqis toetab vist jah. aga see mis sul on nats nõrgem.
minu üldine soovitus... mine uue mobo peale. see mobo on tõsiselt jama! kontoriarvutile sobiks...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
20.12.2004 20:46:08
|
|
|
| Just eelmine neljapäev ostsin selle mobo, 200.- läks, kuid siis oli see HinnaVaatluses ainuke asjalik variant. Mida sa muidu soovitaksid? Hind peaks kusagile max 500 jääma.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
20.12.2004 20:53:47
|
|
|
nu ma prooviks mingi 800-900 kokku ajada ning osta NF7-S, sst siis saad ka kunagi barton 2500+ (kui neid liiga väheks ei jää) vabalt peale panna ja mõnusalt klokkida.
ma neid odavamaid eriti ei tea... mine küsi ostuabi/hinnapäring foorumist...
/edit:
minu 3dmark01 scorid läbi lühikese ajaloo...
1. max 500 punni selle pcchipsiga, int videoga.
2. mingi 5900 punni kui ostsin 9600XT sinna peale...
3. siis kärsatasin oma duron 1.3ghz ära ning tuli Abit NF7-S mobo koos duron 1ghz. nats klokkimist ning 3dmark01 andis nats üle 10000 punkte.
(punktid ei ole muidugi kõige tähtsamad )
profiilis on hetkene konf siis selle viimase varustusega...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
20.12.2004 21:01:56
|
|
|
| Ok, vaevalt, et 900.- suudan kokku kraapida, kuid hetkel tegelen omale uue duroni ostmisega, sellel siis kordajad lahti.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meankorner
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2003
|
01.01.2005 10:04:11
|
|
|
| hmm g3nius...kui natuke hakkajam mees oled siis saad ka oma spitile pin modi teha. Sellega just kordajaid lahti ei saa aga saad omale 1 kindla kordaja kätte. Kui üldse sul prose lubab kordajaid avada.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
01.01.2005 12:27:22
|
|
|
| Tähendab, minu arust peaks eranditult kõikidel duronitel pliiatsi trikk töötama, lihtsalt tegin midagi valesti, aga nagunii saan varsti omale uue masina, AMD Sempron 2500+ siis proseks, sellel on vist ka kahjuks kordajad kinni, aga kui emaplaat ja mälu lubab siis proovin seda 400Mhz FSB peal jooksutada.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hotsepp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.10.2002
|
01.01.2005 12:37:05
|
|
|
| Oled ikka naljamees. Ei saa sa oma pliiatsitrikiga midagi. Kahjuks ei anna see piisavat ühendust. Proovisin oma Palominol kaunis kaua seda pliiatsitrikki kuni avanes võimalus naabrimehelt auto tagaklaasisoojenduse traatide parandamiseks kasutatavat liimi laenata. Kaunis peen värk on see lahti tegemine. Mässa teibiga jne. Sain lahti küll ehk siis saavutasin selle, mida pliiatsiga ei saavutanud. Arvan, et kui tahad tõesti sel prosel lahti teha kordajaid siis muretse ikka kvaliteetsemat kraami kui tavaline pliiats.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
01.01.2005 16:12:22
|
|
|
mh...
pliiats ajab asja väga hästi ära kui oskad õieti ühendada ning kasutad head pliiatsit.
pärast võiks mingi teibi muidu ka peale visata et lahti ei tuleks...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
01.01.2005 16:18:05
|
|
|
| hotsepp kirjutas: |
| Oled ikka naljamees. Ei saa sa oma pliiatsitrikiga midagi. Kahjuks ei anna see piisavat ühendust. Proovisin oma Palominol kaunis kaua seda pliiatsitrikki kuni avanes võimalus naabrimehelt auto tagaklaasisoojenduse traatide parandamiseks kasutatavat liimi laenata. Kaunis peen värk on see lahti tegemine. Mässa teibiga jne. Sain lahti küll ehk siis saavutasin selle, mida pliiatsiga ei saavutanud. Arvan, et kui tahad tõesti sel prosel lahti teha kordajaid siis muretse ikka kvaliteetsemat kraami kui tavaline pliiats. |
Palominol see tõepoolest ei toimi, sest tal on seal ka need pisikesed kraavikesed vahele süvendatud, kust ei saa pliiatsiga läbi tõmmata. Duronitel seevastu need puuduvad ja pliiatsitrikk töötab igati edukalt.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hotsepp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.10.2002
|
01.01.2005 16:46:27
|
|
|
Ei vaidle. Seda enam peaks selle aknasoojenduse parandusvahendiga kindel töö olema, nu hind muidugi määrav! Ei no, kui pliiats töötab siis anna minna
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspektor
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
02.01.2005 03:59:54
|
|
|
| mina tegin selle pliiatsiga kus süsid see käivad. vahetatavad süsid. 0.5mm süsi oli... ja töötas...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
atari_
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004
|
02.01.2005 04:05:18
|
|
|
kui peaks hiljem tekkima vajadus seda grafiiti sealt ära saada.. või nt. läheb veidi valesti esimesel korral see sodimine.. siis millega / kuidas kõige parem/lihtsam prose uuesti puhtaks saada oleks
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
02.01.2005 04:13:53
|
|
|
| mina tegin kustukummiga...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
02.01.2005 12:03:37
|
|
|
| Mina tegin ka kustukaga, aga see kumm peab täiesti puhas olema, muidu ta joonistab neid triipe kõik kohad täis. Selline küsimus, et kui ma ühendaksin ära need L7 sillad, ning tõstaksin BIOS-est prose kiirust 1000Mhz-ini,(Laseb valida 750Mhz ja 1000Mhz.) kas ta läheks tööle?
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspektor
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2002
|
02.01.2005 13:10:45
|
|
|
| g3n1us kirjutas: |
| Mina tegin ka kustukaga, aga see kumm peab täiesti puhas olema, muidu ta joonistab neid triipe kõik kohad täis. Selline küsimus, et kui ma ühendaksin ära need L7 sillad, ning tõstaksin BIOS-est prose kiirust 1000Mhz-ini,(Laseb valida 750Mhz ja 1000Mhz.) kas ta läheks tööle? |
Ega sa enne teada ei saa, kui järgi ei proovi
Minu oma läks, võib ka sinu oma minna. Jahutuse eest peab ainult hoolitsema...ma eile tõmbasin vendi eksperimendi mõttes 5v peale ja kuumenes üle .
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
02.01.2005 15:57:07
|
|
|
| Oeh, see WR4 radika ja vendi maha kakkumine on vastik, oleks eelmine kord äärepealt kruvikeerajaga emaplaati augu sisse löönud. Ei ole hetkel eriti mahti, nagunii peaks varsti mulle üks Sempron 2500+ prosega isend laekuma, eks sellega võib ka eksperimenteerida.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
02.01.2005 16:06:19
|
|
|
wr4 ja duron oli ka mul.
tee asi ära. kui sul hiljem sempron tuleb siis ju hea. võid duroniga mässata...
vaata et vastava kruvikeeraja aint leiad. kui liiga tömbi otsaga siis jah paras brainfu*k mobot mitte ära lõhkuda...
heh ja sul sama mobo mis mul ka vanasti... kas see üldse kannatab klokki ka?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
02.01.2005 16:39:31
|
|
|
| Eip, BIOS-est laseb ainult kahe valiku vahel valida, 1000Mhz ei võta pilti ette ja paneb ise 750Mhz peale tagasi, sellise programmiga nagu CPUFSB sain prose 784Mhz peal tööle. Võibolla on mälu ka saast, et ei lase 133FSB kasutada, kui mälu kiiruseks väidab CPUZ 133Mhz.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rax
HV vaatleja
liitunud: 09.07.2002
|
02.01.2005 16:52:22
|
|
|
Proovisin ka ära. Mobo 810LMR.
Ühendasin L7 sillad 1.8V peale, BIOS'st lükkasin FSB 133 peale, korra bootis isegi üles, aga töötas endiselt 750Mhz peal.
Selline programm nagu CPUCool on vähesel määral tulemust andnud.
Aga kui kordaja tõsta 8 peale, ehk on lootust?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
02.01.2005 16:55:46
|
|
|
| no isegi kui te mhz eriti juurde ei saa siis fsb tõstmine annab jõudlust alati. et tõstke fsb-d ja samal ajal langetage kordajat.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hotsepp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.10.2002
|
04.01.2005 10:05:40
|
|
|
| Rax kirjutas: |
Proovisin ka ära. Mobo 810LMR.
Ühendasin L7 sillad 1.8V peale, BIOS'st lükkasin FSB 133 peale, korra bootis isegi üles, aga töötas endiselt 750Mhz peal.
Selline programm nagu CPUCool on vähesel määral tulemust andnud.
Aga kui kordaja tõsta 8 peale, ehk on lootust? |
Kui ta sul endiselt töötas samal sagedusel mis varemgi siis ei teinud ta sul kordajat lahti. Bios võib näidata aga tegelikult ei toimi.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
04.01.2005 14:18:27
|
|
|
jaja lase aga kordajat alla. algul proovi kaugele fsb ajada suudad... siis kui fsb on stabiilsuse tipus, too kordaja järgi
PS... võid ka üle kontrollida oma pliiatsijäljed. mul esimene kord ei õnnestunud korralikult näiteks. pärast kolmandat restarti pani pange ning kordajad olid kinni
pärast lasin kustukaga üle. ja tegin KORRALIKULT. ning kui kindel ei korralikult tehtud siis teibiga kinni ka
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
04.01.2005 14:38:53
|
|
|
| Oot, nüüd ma vist tean miks mul välja ei tulnud see asi. Ma ei pannud teipi sinna peale, üldse.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
04.01.2005 14:39:58
|
|
|
ei ma ka tglt ei pannud... kuid seisab vast paremini.
a proovi ikka ainult sinna teipi panna kuhu vaja...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
04.01.2005 14:42:03
|
|
|
| Ok, ma kakun varsti oma prose maha, siis kui uue 80x80mm vendi kätte saab, peab selle ka ära panema toiteka sisse.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rax
HV vaatleja
liitunud: 09.07.2002
|
05.01.2005 00:01:39
|
|
|
Sain siis oma 750 Duroni 950 peal jooksma(7.5x127@1.8V) . Kasutasin programmi CPUFSB.
951 hakkas asi juba restartima ja siis tekkis probleem windows ei tahtnud enam kuidagi üles tulla, BIOSest 750 peale panek ei aidanud, BIOSe resetist ka kohe kasu polnud. Korra lõi ette sellise kahtlase pildi. (ei tea mida see XP seal tähendada võiks )
Sandra näitab sellist infot:
Processor
Model : AMD Duron(tm) Processor
Speed : 950MHz
Model Number : 950 (estimated)
Performance Rating : PR1264 (estimated)
Type : Standard
Package : Socket A PGA
Multiplier : 15/2x
Generation : G7
Name : Duron M3 (Spitfire) 180nm 600-950MHz 1.5-1.7V
Revision/Stepping : 3 / 1 (0)
Stepping Mask : A2
Core Voltage Rating : 1.600V
Maximum Physical / Virtual Addressing : 36-bit / 32-bit
Native Page Size : 4kB
Power Rating(s)
CPU Core Power : 47W (estimated)
CPU Cooling System Thermal Resistance : 0.43°C/W (estimated)
Sensors
CPU Temperature : 48.0°C / 118.4°F
CPU Voltage : 1.79V
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspektor
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2002
|
05.01.2005 01:32:40
|
|
|
| Rax kirjutas: |
Sain siis oma 750 Duroni 950 peal jooksma(7.5x127@1.8V) . Kasutasin programmi CPUFSB.
951 hakkas asi juba restartima ja siis tekkis probleem windows ei tahtnud enam kuidagi üles tulla, BIOSest 750 peale panek ei aidanud, BIOSe resetist ka kohe kasu polnud. Korra lõi ette sellise kahtlase pildi. (ei tea mida see XP seal tähendada võiks ) |
Sain ka sellist pilti, kui liiga kuumaks läks . Kogu Bios oli selline ning lisaks andis Bios checksum errorit jms. Jahtus maha oli korras.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hotsepp
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.10.2002
|
05.01.2005 09:39:09
|
|
|
| See XP ei tähenda seal muud, kui bios hakkas proset ära tundma kui athlon seeria proset ehk, a´la 1800XP . Muidugi 1000MHz ei ole veel 1800XP, see madalam number aga seal vahet pole hetkel sinujoaks.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
05.01.2005 10:05:49
|
|
|
tjah, sai endalgi kunagi duroniga jännatud....oli samuti 750 kui õigesti mäletan...ja kuhugi 950 kanti ma ta ka sain (tükk aega juba möödas, mälu pole ka enam see mis vanasti )...
mis aga pliiatsitrikki puutub, siis tasub seda teha mitu korda, mitme eri süsiga jne...mul paari pliiatsiga ei töötanud (kuigi kõik sillad olid ilusti ühendatud, kokku nad otse loomulikult ei puutunud jne) alles mingi kolmanda pliiatsiga sain asja tööle...kõik grafiidid ei juhi nähtavasti ühtemoodi voolu ja need sillad on vist selle vastu suht tundlikud...
XP'l ei töötanud pliiatsitrikk minu mäletamist mööda mitte nende kraavide tõttu, vaid et seal oli grafiidist väiksemat (või oli see nüüd suuremat, krt ei mäleta ja otsida ka hästi ei viitsi, offtopic niikuinii ) takistust tarvis vms....st grafiit kui materjal ei sobinud isegi kui neid kraave poleks olnud...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|