Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 16.09.2004 11:31:50 Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne vasta tsitaadiga

Kui oma Skoori postitate kirjutage selle ette sõna SKOOR siis tühik ja punktisaldo


Tere
usun et 9600 seeria kaardid on väga palju levinud ja neist võiks ju üht-teist rääkida...
ise omasin Club 3d kaarti 9600pro mälud on järgmised: Samsung 316 K40263238E-6C2A ilma radikateta pigistasin neist 600@666mhz ,nüüd aga sain hercules 9800pro mälu radikad ja sain 710mhz kätte...(radikad panin superliimiga ,loomulikult termopastat ka vahele)

Core markeeringut ei viitsi hetkel vaadata ,kuid tema töötab minul 400@470mhz st läbib testid siis selle kiiruse juures...
core peal on originaal radikas (mis on küll imeväike ja kehvake) ,kuid selle radika peale on mul puhuma pandud spire 70x70 vent @7v mingit pilti näete siit: http://www.zone.ee/margussss/P7290007.JPG?2 <--- siin pole küll mälu radikaid aga pole hullu...


Nendel 400/300 @ 470/710 artifactesi ei esine
Ongi vist kõik oma kaardist ,nüüd on aeg teil oma 9600 seeria kaartidest rääkida icon_razz1.gif

EDIT: klokkamiseks vajaliku proge saate siit: http://www.radeon2.ru/atitray/attsetup.exe
proovige 5mhz haaval kiirusi tõsta ,iga tõstmise järel läbige 3d test kas siis 3dmark 2001 ,või 3dmark 2003
3dmark 2001 saate siit: http://downloads.guru3d.com/downloadget.php?id=320&file=5&evp=00bb1a6a2105bfeda5b963f761cb3ff7
3dmark 2003 saate siit: http://downloads.guru3d.com/downloadget.php?id=576&file=5&evp=00bb1a6a2105bfeda5b963f761cb3ff7


edit: nüüdseks on siis v-mod tehtud ja kaardist on välja imetud 570/810


3dmark 2001se edetabel


3dmark 2003 edetabel


3DMark05 edetabel


viimati muutis margusser 06.04.2005 16:02:50, muudetud 13 korda
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2004 11:47:56 vasta tsitaadiga

kaardil passiivjahutus, lisada ei taha ega viitsi, testid ka tehtud ammu aga nuh
http://service.futuremark.com/compare?2k3=2766426
http://service.futuremark.com/compare?2k1=7964697

driverid ja kellad ja täpne kaart on testides näha ja on mõlemal samad

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 16.09.2004 11:51:01 vasta tsitaadiga

3DMark Score 11453 3D marks

tegelikult päris hea scoor kui võtta et see on ikka 9600 low end kaart...
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.09.2004 18:33:03 vasta tsitaadiga

endal on 9600XT kaardil täpselt samad mälud, ise olen neist 350Mhz kätte saanud
hetkekiirused on 600/335, aga mängimise ajaks peab vist hakkama 12V peale uuesti jahutusi tõstma, kerkib 55 kraadini ning siis jookseb kokku mul.
täpsemat jahutuse skeemi leiab siit
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2004 18:40:24 vasta tsitaadiga

No mis kala on siis icon_wink.gif sa said oma Club3D-ga mälu ilma radikatega 666mhz...ma panin kohe 2,8nsi teadasaamisel lõdvalt 700ja peale icon_razz.gif Ainuke viga et 436mhz oli max c0re oc icon_mad.gif ja mu 3DM2k1SE skoor AXP2000@1,75ghz & 9600p@def = 11300 ja klokitult ~430/700 = 12000 punni icon_wink.gif no sul peaks vähemalt pooltuhat punni rohkem olema võimsama prose pärast 8)
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 16.09.2004 19:58:31 vasta tsitaadiga

hetkel jah täpne punktisaldo 13447
ja ma ei tea miks ilma radikateta nii vähe sai tõsta...
btw sain ka ilma artifaceta 720mhz kätte
homme veel proovin vaatab mis saab....
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 16.09.2004 20:02:23 vasta tsitaadiga

darkplayr kirjutas:
No mis kala on siis icon_wink.gif sa said oma Club3D-ga mälu ilma radikatega 666mhz...ma panin kohe 2,8nsi teadasaamisel lõdvalt 700ja peale icon_razz.gif Ainuke viga et 436mhz oli max c0re oc icon_mad.gif ja mu 3DM2k1SE skoor AXP2000@1,75ghz & 9600p@def = 11300 ja klokitult ~430/700 = 12000 punni icon_wink.gif no sul peaks vähemalt pooltuhat punni rohkem olema võimsama prose pärast 8)


pane mäludele radikad peale ja vaata mis siis saad...
kuradi head mälud on jah need thumbs_up.gif
ma pole üle 720-ne proovinud veel ,peaks vist proovima...
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2004 20:07:10 vasta tsitaadiga

oma 9600xt lükkasin 600/350 (kui mälu rohkem panna on 3dmargi lõpuks def. kellad tagasi icon_confused.gif ) ja sain 3dMark03's 4493p
täitsa keskmisest natuke parem tulemus ju icon_razz.gif aga mängudes suurt vahet ei olnud ja töötas tehase kiirusel edasi
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 16.09.2004 20:11:10 vasta tsitaadiga

päris kobe tulemus...
tahaks teada neid rekordeid mis 9600proga tehtud on...
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2004 20:36:58 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:

pane mäludele radikad peale ja vaata mis siis saad...
kuradi head mälud on jah need thumbs_up.gif
ma pole üle 720-ne proovinud veel ,peaks vist proovima...

Oleks ilgelt tore kui saaks aga mul hetkel 3 kuud juba 9800SE masinas icon_wink.gif kui profiili vaataksid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 16.09.2004 20:44:02 vasta tsitaadiga

ahaa sry.... ei vaadanud icon_razz.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2004 10:17:16 vasta tsitaadiga

Minu hynixid (vist 3,3ns) igatahes 320 ei kannata. 2001-s Lobby testis väsib ära ja lööb sädeluse sisse. Proovisin 540/320.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 17.09.2004 11:15:37 vasta tsitaadiga

haigo kirjutas:
Minu hynixid (vist 3,3ns) igatahes 320 ei kannata. 2001-s Lobby testis väsib ära ja lööb sädeluse sisse. Proovisin 540/320.


päris kehvakased siis teised...
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanapagan
HV vaatleja
vanapagan

liitunud: 17.09.2004




sõnum 17.09.2004 20:10:23 vasta tsitaadiga

Nii just hiljuti ostsin endale uue kaardi ja otsustasin kohe klokkama hakata , kuigi ma ei oile kunagi varem sellega kokku puutunud. hetkel olen nii kaugele jõudnud http://www.zone.ee/laaar/Overdrive.JPG
Default settings ja ilma OVERDRIVE'ita on GPU kiirus 500 MHz ja Memory kiirus 297 MHz
Tahaks teada kui palju ma võin Memory speedi lisaks selle tõsta pildilt näga et Memory on atm 315 ja temperature on 28 c*
Kui ma tõstan Memory MHz kas GPU t tõuseb? Tahaks kindel olla, et midagi läbi ei põle.
Sry suht noob küsimused kuid vaja asi endale selgeks teha. Ah ja kaarti clocking Rage3d programmiga
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 17.09.2004 20:49:07 vasta tsitaadiga

mälu ei sõltu corest...

me ei oska siin öelda palju sinu mälud lähevad minu omad lähevad näiteks 730mhz teisel aga 630mhz ainult
ja jaanil läheb 800 vabalt icon_rolleyes.gif

nii ,et proovi ,ürita jooksuda ikka 2003 marki kah..
mitte ära tõsta neid seal niisama winnis icon_razz.gif
proovi 530/320 ja läbi 3dmark 2003 vaat amis scoor tuleb...
siis järgmine kord proovi 5mhz kellad kõrgemale tõsta ,kui ilusti testi läbib siis on guud thumbs_up.gif
ja läbi ei lähe sul seal midagi ,vb lihtsalt paneb pange beer_yum.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanapagan
HV vaatleja
vanapagan

liitunud: 17.09.2004




sõnum 17.09.2004 21:24:14 vasta tsitaadiga

nii et see termomeeter näitab ainult core temperatuuri...
kuidas ma memory t saan kontrollida? näpp peale ... icon_question.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 17.09.2004 21:25:26 vasta tsitaadiga

vahet pole mis see mem temp seal on.
kella niikaua kui ekraanile hakkavad mingid imelikud asjad tulema jne
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanapagan
HV vaatleja
vanapagan

liitunud: 17.09.2004




sõnum 17.09.2004 21:41:17 vasta tsitaadiga

AHha konkreetne.. aga kas see kaarti ei kahjusta? vms isegi see 1 kord liiga suure võimsuse all töötades ja kuidas on lood ahm elektriga, kas ta rohkem ei hakka võtma vms? tõesti nagu sa näed olen ma tõsine n00b kuid hakkaja n00b icon_wink.gif
Nii hakkasin kasuta ATI tray tools : seal on üks funktsioon find out max GPU and max MEM
selle testi järgi on max mem 333... kas seda kuulama lol või lihtsalt ignoreerima
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 17.09.2004 23:21:12 vasta tsitaadiga

ise ostsin nädal tagasi HIS 9600 xt ja ilma erilise vaevata sain core-i 545 ja mälud 330 peal tööle, kasutasin ka seda AtiTool-i, siiamaani pole veel läbi põlenud ja temp üle 43 naljalt ei tõuse
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
einar001
HV vaatleja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 17.09.2004 23:24:26 vasta tsitaadiga

Kuidas te seda tempi vaatate? mul shaphire 9600 xt 256mb
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vanapagan
HV vaatleja
vanapagan

liitunud: 17.09.2004




sõnum 17.09.2004 23:30:14 Re: Kellame oma 9600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne... vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:


core peal on originaal radikas (mis on küll imeväike ja kehvake) ,kuid selle radika peale on mul puhuma pandud spire 70x70 vent @7v mingit pilti näete siit: http://www.zone.ee/margussss/P7290007.JPG?2 <--- siin pole küll mälu radikaid aga pole hullu..

Nii kas ma võin lihtsalt uue venika vana alla sokutada? ja kas ta peaks peale puhuma või õhku "imema"? vist ikka saam nii küsida...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2004 23:59:43 vasta tsitaadiga

einar001 kirjutas:
Kuidas te seda tempi vaatate? mul shaphire 9600 xt 256mb


näiteks atitool'iga
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 18.09.2004 09:22:41 Re: Kellame oma 9600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne... vasta tsitaadiga

vanapagan kirjutas:
margusser kirjutas:


core peal on originaal radikas (mis on küll imeväike ja kehvake) ,kuid selle radika peale on mul puhuma pandud spire 70x70 vent @7v mingit pilti näete siit: http://www.zone.ee/margussss/P7290007.JPG?2 <--- siin pole küll mälu radikaid aga pole hullu..

Nii kas ma võin lihtsalt uue venika vana alla sokutada? ja kas ta peaks peale puhuma või õhku "imema"? vist ikka saam nii küsida...


pane ikka pukuma ja see väike junn vent keera ära sealt...
jäta ainult radikas alles icon_razz.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 18.09.2004 09:23:48 vasta tsitaadiga

vanapagan kirjutas:
AHha konkreetne.. aga kas see kaarti ei kahjusta? vms isegi see 1 kord liiga suure võimsuse all töötades ja kuidas on lood ahm elektriga, kas ta rohkem ei hakka võtma vms? tõesti nagu sa näed olen ma tõsine n00b kuid hakkaja n00b icon_wink.gif
Nii hakkasin kasuta ATI tray tools : seal on üks funktsioon find out max GPU and max MEM
selle testi järgi on max mem 333... kas seda kuulama lol või lihtsalt ignoreerima


ja see süsteem kusjuures täitsa töötab...
väga hea asi on thumbs_up.gif võib olla ta leiab max mem 333 küll sul aga testi võib läbida ka 335 näiteks
kuigi suht täpselt leiab 8)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 18.09.2004 09:26:26 vasta tsitaadiga

capricorn kirjutas:
ise ostsin nädal tagasi HIS 9600 xt ja ilma erilise vaevata sain core-i 545 ja mälud 330 peal tööle, kasutasin ka seda AtiTool-i, siiamaani pole veel läbi põlenud ja temp üle 43 naljalt ei tõuse


ta ei peagi sul läbi põlema...
ja kas need 545/330 on max ?
core peaks küll kõrgemale minema icon_razz.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2004 11:35:36 vasta tsitaadiga

mina sain enda passiv jahutuseda 9600 prolt 12034 ja 3876 kätte vastavalt siis 2001/2003 ja kellad on 462/331 ....
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 18.09.2004 11:53:58 vasta tsitaadiga

http://www.ocprices.com/index.php?rev_id=215&page=1&action=reviews

sellel saidil on täpselt sama kaart kui minul (mõnel teisel veel, ma tean) ning seal on toodud mulle väga meeldivad tulemused kellamises. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanapagan
HV vaatleja
vanapagan

liitunud: 17.09.2004




sõnum 18.09.2004 12:04:05 vasta tsitaadiga

XT puhul võid sa core julgelt klokkida kuni overdrive vahele segab...
ROFL !!! wel yeh eks ta noob proge ole icon_lol.gif hea alustada
Overdrive ei kella ise kaarti maksimumi vaid lisab 26 mhz corile ja võtab vähemaks kui sinu poolt muudetud mhz osutub liiga võimsaks ( tema arust ) Praegused Catalyst driverid muudavaid ainult core mhz
hiljem vb hakkavad kontrollima mem mhz


viimati muutis vanapagan 18.09.2004 12:37:42, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 18.09.2004 12:05:56 vasta tsitaadiga

vanapagan kirjutas:
XT puhul võid sa core julgelt klokkida kuni OVERDRIVE vahele segab...


overdrive icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 18.09.2004 12:23:39 vasta tsitaadiga

kellab kaarti kuni temp vahele segab...vist
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.09.2004 13:30:57 vasta tsitaadiga

overdrive tuleb ikka maha võtta, kui ise soov kaarti kellata...
see OD on täitsa mõttetus minu arust...
klokkida saab ka ilma OD toeta...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanapagan
HV vaatleja
vanapagan

liitunud: 17.09.2004




sõnum 18.09.2004 17:37:20 vasta tsitaadiga

Kas keegi võiks soovitada mõnda head ventilaatorit videokaardile? St ma kruvin 9600 xt stock venika ära ja asendan uuega.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2004 18:28:35 vasta tsitaadiga

vga silencer on enda omal peal. vaikne ja jahutab ka hästi kuigi ma ei kloki icon_razz.gif teine võmialus ka veel zalmani oma, mis jahutab põhimõtteliselt ka passiivsema 9600xt ära seega oleks täiesti hääletu
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanapagan
HV vaatleja
vanapagan

liitunud: 17.09.2004




sõnum 18.09.2004 18:48:54 vasta tsitaadiga

Hmm näeb kena välja icon_wink.gif 350 eeki... hmm kuidas sa selle jahutaja sinna peale ära mahutad icon_biggrin.gif võibolla sul on mõni pilt?
Juba leidsin väikese õpetusa. Kuid siiski sa võiksid jagada oma kogemusi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 18.09.2004 20:36:44 vasta tsitaadiga

oodake lähitulevikus valmib ka minu uus cooler icon_smile.gif

sain ühelt healt HV-e kasutajalt P4 radika...
täna terve päev saagisin seda nagu hull 8)

kunagi panen ka pildid ülesse.
kui keegi kohe tahab pilte näha siis lisage mind oma MSN-i
kordan veel et hetkel on asi ainult välja lõigatud...
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
{..Rw..}
Kreisi kasutaja
{..Rw..}

liitunud: 15.05.2004




sõnum 18.09.2004 22:22:44 vasta tsitaadiga

Kaart oli igati norm .. enam pole sest tahaks edasi liikuda Uuema kaardiga .. Oli siis Club 3D Radeon 9600 pro 128 mb / tv out .. Kellad ei olnud midagi erilist ( Kõik töötas thumbs_up.gif bfv max settingutega 64 players ja mingit nõksu polnud )
_________________
Ostan Läptopi mälu 2x512 mb DDR CL3 PC 3200
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2004 03:27:27 vasta tsitaadiga

Stärmän kirjutas:
http://www.ocprices.com/index.php?rev_id=215&page=1&action=reviews

sellel saidil on täpselt sama kaart kui minul (mõnel teisel veel, ma tean) ning seal on toodud mulle väga meeldivad tulemused kellamises. icon_biggrin.gif


Jama on ainult see, et igalpool lisatakse selle kaardi üheks plussiks olevat HL2 aga mida pole seda pole - vähemalt eestis mitte icon_mad.gif Ja see on tõsi, et OpenGL sellele kaardile eriti ei meeldi. DX9'ga on aga tulemus küll suurepärane...
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2004 09:42:06 vasta tsitaadiga

vanapagan kirjutas:
Hmm näeb kena välja icon_wink.gif 350 eeki... hmm kuidas sa selle jahutaja sinna peale ära mahutad icon_biggrin.gif võibolla sul on mõni pilt?
Juba leidsin väikese õpetusa. Kuid siiski sa võiksid jagada oma kogemusi.


suur on ta küll. ühe PCI sloti võtab ära ja järgmisesse mahub vaevu-vaevu kaart sisse icon_razz1.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fungus
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004




sõnum 19.09.2004 14:19:41 vasta tsitaadiga

sai kah pisut tuunitud videt ja tulemused siis:
core max 475Mhz
mem max 375Mhz
3D Mark 2001 13357
http://service.futuremark.com/compare?2k1=8127305
Pilt kaardist
http://www.zone.ee/fungus/Video%20Jahutus.JPG icon_rolleyes.gif
PS: asja radikad vajavad veel pisut fine tuningut

_________________
Omni Directional Speaker
soc.939 PC Müüa
soc.LGA775 PC Müüa
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 19.09.2004 16:40:17 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
capricorn kirjutas:
ise ostsin nädal tagasi HIS 9600 xt ja ilma erilise vaevata sain core-i 545 ja mälud 330 peal tööle, kasutasin ka seda AtiTool-i, siiamaani pole veel läbi põlenud ja temp üle 43 naljalt ei tõuse


ta ei peagi sul läbi põlema...
ja kas need 545/330 on max ?
core peaks küll kõrgemale minema icon_razz.gif


Ega ma seda tõsiselt ei mõtelnudgi, et ta läbi kohe põleb. Eile panin core-i 555 peal tõõle ja töötas, kõik vendid ja radikad on standardid. Mingist rewievst lugesin, et pandi ka 565 ja 340 peal tööle ilma lisaabita, ise pole julenud veel, ei ole nagu põhjust ka olnud, siiamaani on kõik mängud töötanud 4xAA ja 8xAf 1024 peal normaalselt.

PS. proseks on xp1700(1.84G)
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.09.2004 19:30:20 vasta tsitaadiga

Nojah minu kaart on siis nüüd õhtal icon_sad.gif icon_sad.gif
juu ma midagi selle radika peal epanemisega perse keerasin...
hetkel võtsain mingt vanalt saanilt S3 kiirendi ja VooDoo2-e
persse see klokkamine!
ma ei tea mis nüüd saab icon_cry.gif äkki kasutaja "jaan" oskab asja parandada kuid see on vist mõttetu...
emaplaat lihtsalt ütleb et videokaart pole sees.. käisin kah sõbra pool proovimas
ühesõnaga on asi ptsis icon_neutral.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fungus
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004




sõnum 19.09.2004 19:36:12 vasta tsitaadiga

njah ex see clokkamine paras risk ole a nuh eks igaüks ise tea mis oma jubinatega teeb keegi ei käsi kedagi. Ise vist ei jäta ka ennem järele kui paar kilo pappi taskus vähem icon_rolleyes.gif .Kaastunded siitpoolt igaljuhul kalli pereliikme kaoutuse puhul icon_cry.gif
_________________
Omni Directional Speaker
soc.939 PC Müüa
soc.LGA775 PC Müüa
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.09.2004 20:35:29 vasta tsitaadiga

aitähh... icon_sad.gif
homme sõidutan asja Janni kätte äkki on veel lootust...
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2004 13:47:51 vasta tsitaadiga

Muidu Club 3D r9600 pro default 400/300 @ 445/350 jooksis vabalt. Lisajahutusi ei olnud. Rohkem kaugemale pole piinanud ja ega ei piina ka.
_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fungus
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004




sõnum 20.09.2004 17:37:01 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Ärge öelge, et mina olen oma R9600Pro-d kõige rohkem clockand. Peab ju keegi veel vägevam leiduma kelle sammudes saaks käjja icon_rolleyes.gif
_________________
Omni Directional Speaker
soc.939 PC Müüa
soc.LGA775 PC Müüa
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2004 18:12:10 vasta tsitaadiga

link :: ATI 2

Kas keegi ostab hinnata komplektselt müüdavat jahutust. Reklaamijutt on muidugi ilus-kena, kuid kas asi ka tegelikult on jahutuseks võimeline.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 20.09.2004 19:59:26 vasta tsitaadiga

fungus kirjutas:
icon_biggrin.gif Ärge öelge, et mina olen oma R9600Pro-d kõige rohkem clockand. Peab ju keegi veel vägevam leiduma kelle sammudes saaks käjja icon_rolleyes.gif


jah aga mina sain punkte sinust rohkem icon_razz.gif
13690
4031

icon_razz.gif

ja seda oma 2200mhz bartoniga
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 20.09.2004 20:00:00 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Kas keegi ostab hinnata komplektselt müüdavat jahutust. Reklaamijutt on muidugi ilus-kena, kuid kas asi ka tegelikult on jahutuseks võimeline.


eks ta midagi ikka jahutab jah st paremini ikka kui see def julla
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2004 20:12:45 vasta tsitaadiga

originaal passiivjahtusega 13034 saada on ka siiski saavutus 8)
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fungus
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004




sõnum 20.09.2004 21:45:55 vasta tsitaadiga

Ära muretse Margusser ma pean veel oma WR4-ja lihvima ja arvuti oli def clocki pääl icon_biggrin.gif
_________________
Omni Directional Speaker
soc.939 PC Müüa
soc.LGA775 PC Müüa
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne mine lehele 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.