|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
16.09.2004 11:31:50
Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
|
|
Kui oma Skoori postitate kirjutage selle ette sõna SKOOR siis tühik ja punktisaldo
Tere
usun et 9600 seeria kaardid on väga palju levinud ja neist võiks ju üht-teist rääkida...
ise omasin Club 3d kaarti 9600pro mälud on järgmised: Samsung 316 K40263238E-6C2A ilma radikateta pigistasin neist 600@666mhz ,nüüd aga sain hercules 9800pro mälu radikad ja sain 710mhz kätte...(radikad panin superliimiga ,loomulikult termopastat ka vahele)
Core markeeringut ei viitsi hetkel vaadata ,kuid tema töötab minul 400@470mhz st läbib testid siis selle kiiruse juures...
core peal on originaal radikas (mis on küll imeväike ja kehvake) ,kuid selle radika peale on mul puhuma pandud spire 70x70 vent @7v mingit pilti näete siit: http://www.zone.ee/margussss/P7290007.JPG?2 <--- siin pole küll mälu radikaid aga pole hullu...
Nendel 400/300 @ 470/710 artifactesi ei esine
Ongi vist kõik oma kaardist ,nüüd on aeg teil oma 9600 seeria kaartidest rääkida
EDIT: klokkamiseks vajaliku proge saate siit: http://www.radeon2.ru/atitray/attsetup.exe
proovige 5mhz haaval kiirusi tõsta ,iga tõstmise järel läbige 3d test kas siis 3dmark 2001 ,või 3dmark 2003
3dmark 2001 saate siit: http://downloads.guru3d.com/downloadget.php?id=320&file=5&evp=00bb1a6a2105bfeda5b963f761cb3ff7
3dmark 2003 saate siit: http://downloads.guru3d.com/downloadget.php?id=576&file=5&evp=00bb1a6a2105bfeda5b963f761cb3ff7
edit: nüüdseks on siis v-mod tehtud ja kaardist on välja imetud 570/810
3dmark 2001se edetabel
3dmark 2003 edetabel
3DMark05 edetabel
viimati muutis margusser 06.04.2005 16:02:50, muudetud 13 korda |
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
16.09.2004 11:51:01
|
|
|
3DMark Score 11453 3D marks
tegelikult päris hea scoor kui võtta et see on ikka 9600 low end kaart...
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
16.09.2004 18:33:03
|
|
|
endal on 9600XT kaardil täpselt samad mälud, ise olen neist 350Mhz kätte saanud
hetkekiirused on 600/335, aga mängimise ajaks peab vist hakkama 12V peale uuesti jahutusi tõstma, kerkib 55 kraadini ning siis jookseb kokku mul.
täpsemat jahutuse skeemi leiab siit
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
16.09.2004 18:40:24
|
|
|
No mis kala on siis sa said oma Club3D-ga mälu ilma radikatega 666mhz...ma panin kohe 2,8nsi teadasaamisel lõdvalt 700ja peale Ainuke viga et 436mhz oli max c0re oc ja mu 3DM2k1SE skoor AXP2000@1,75ghz & 9600p@def = 11300 ja klokitult ~430/700 = 12000 punni no sul peaks vähemalt pooltuhat punni rohkem olema võimsama prose pärast 8)
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
16.09.2004 19:58:31
|
|
|
hetkel jah täpne punktisaldo 13447
ja ma ei tea miks ilma radikateta nii vähe sai tõsta...
btw sain ka ilma artifaceta 720mhz kätte
homme veel proovin vaatab mis saab....
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
16.09.2004 20:02:23
|
|
|
| darkplayr kirjutas: |
No mis kala on siis sa said oma Club3D-ga mälu ilma radikatega 666mhz...ma panin kohe 2,8nsi teadasaamisel lõdvalt 700ja peale Ainuke viga et 436mhz oli max c0re oc ja mu 3DM2k1SE skoor AXP2000@1,75ghz & 9600p@def = 11300 ja klokitult ~430/700 = 12000 punni no sul peaks vähemalt pooltuhat punni rohkem olema võimsama prose pärast 8) |
pane mäludele radikad peale ja vaata mis siis saad...
kuradi head mälud on jah need
ma pole üle 720-ne proovinud veel ,peaks vist proovima...
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
16.09.2004 20:07:10
|
|
|
oma 9600xt lükkasin 600/350 (kui mälu rohkem panna on 3dmargi lõpuks def. kellad tagasi ) ja sain 3dMark03's 4493p
täitsa keskmisest natuke parem tulemus ju aga mängudes suurt vahet ei olnud ja töötas tehase kiirusel edasi
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
16.09.2004 20:11:10
|
|
|
päris kobe tulemus...
tahaks teada neid rekordeid mis 9600proga tehtud on...
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
16.09.2004 20:36:58
|
|
|
| margusser kirjutas: |
pane mäludele radikad peale ja vaata mis siis saad...
kuradi head mälud on jah need thumbs_up.gif
ma pole üle 720-ne proovinud veel ,peaks vist proovima...
|
Oleks ilgelt tore kui saaks aga mul hetkel 3 kuud juba 9800SE masinas kui profiili vaataksid
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
16.09.2004 20:44:02
|
|
|
ahaa sry.... ei vaadanud
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
17.09.2004 10:17:16
|
|
|
| Minu hynixid (vist 3,3ns) igatahes 320 ei kannata. 2001-s Lobby testis väsib ära ja lööb sädeluse sisse. Proovisin 540/320.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
17.09.2004 11:15:37
|
|
|
| haigo kirjutas: |
| Minu hynixid (vist 3,3ns) igatahes 320 ei kannata. 2001-s Lobby testis väsib ära ja lööb sädeluse sisse. Proovisin 540/320. |
päris kehvakased siis teised...
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanapagan
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2004
|
17.09.2004 20:10:23
|
|
|
Nii just hiljuti ostsin endale uue kaardi ja otsustasin kohe klokkama hakata , kuigi ma ei oile kunagi varem sellega kokku puutunud. hetkel olen nii kaugele jõudnud http://www.zone.ee/laaar/Overdrive.JPG
Default settings ja ilma OVERDRIVE'ita on GPU kiirus 500 MHz ja Memory kiirus 297 MHz
Tahaks teada kui palju ma võin Memory speedi lisaks selle tõsta pildilt näga et Memory on atm 315 ja temperature on 28 c*
Kui ma tõstan Memory MHz kas GPU t tõuseb? Tahaks kindel olla, et midagi läbi ei põle.
Sry suht noob küsimused kuid vaja asi endale selgeks teha. Ah ja kaarti clocking Rage3d programmiga
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
17.09.2004 20:49:07
|
|
|
mälu ei sõltu corest...
me ei oska siin öelda palju sinu mälud lähevad minu omad lähevad näiteks 730mhz teisel aga 630mhz ainult
ja jaanil läheb 800 vabalt
nii ,et proovi ,ürita jooksuda ikka 2003 marki kah..
mitte ära tõsta neid seal niisama winnis
proovi 530/320 ja läbi 3dmark 2003 vaat amis scoor tuleb...
siis järgmine kord proovi 5mhz kellad kõrgemale tõsta ,kui ilusti testi läbib siis on guud
ja läbi ei lähe sul seal midagi ,vb lihtsalt paneb pange
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanapagan
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2004
|
17.09.2004 21:24:14
|
|
|
nii et see termomeeter näitab ainult core temperatuuri...
kuidas ma memory t saan kontrollida? näpp peale ...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
17.09.2004 21:25:26
|
|
|
vahet pole mis see mem temp seal on.
kella niikaua kui ekraanile hakkavad mingid imelikud asjad tulema jne
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanapagan
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2004
|
17.09.2004 21:41:17
|
|
|
AHha konkreetne.. aga kas see kaarti ei kahjusta? vms isegi see 1 kord liiga suure võimsuse all töötades ja kuidas on lood ahm elektriga, kas ta rohkem ei hakka võtma vms? tõesti nagu sa näed olen ma tõsine n00b kuid hakkaja n00b
Nii hakkasin kasuta ATI tray tools : seal on üks funktsioon find out max GPU and max MEM
selle testi järgi on max mem 333... kas seda kuulama lol või lihtsalt ignoreerima
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capricorn
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2003
|
17.09.2004 23:21:12
|
|
|
| ise ostsin nädal tagasi HIS 9600 xt ja ilma erilise vaevata sain core-i 545 ja mälud 330 peal tööle, kasutasin ka seda AtiTool-i, siiamaani pole veel läbi põlenud ja temp üle 43 naljalt ei tõuse
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
einar001
HV vaatleja
liitunud: 06.06.2003
|
17.09.2004 23:24:26
|
|
|
| Kuidas te seda tempi vaatate? mul shaphire 9600 xt 256mb
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanapagan
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2004
|
17.09.2004 23:30:14
Re: Kellame oma 9600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne... |
|
|
| margusser kirjutas: |
core peal on originaal radikas (mis on küll imeväike ja kehvake) ,kuid selle radika peale on mul puhuma pandud spire 70x70 vent @7v mingit pilti näete siit: http://www.zone.ee/margussss/P7290007.JPG?2 <--- siin pole küll mälu radikaid aga pole hullu.. |
Nii kas ma võin lihtsalt uue venika vana alla sokutada? ja kas ta peaks peale puhuma või õhku "imema"? vist ikka saam nii küsida...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
17.09.2004 23:59:43
|
|
|
| einar001 kirjutas: |
| Kuidas te seda tempi vaatate? mul shaphire 9600 xt 256mb |
näiteks atitool'iga
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
18.09.2004 09:22:41
Re: Kellame oma 9600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne... |
|
|
| vanapagan kirjutas: |
| margusser kirjutas: |
core peal on originaal radikas (mis on küll imeväike ja kehvake) ,kuid selle radika peale on mul puhuma pandud spire 70x70 vent @7v mingit pilti näete siit: http://www.zone.ee/margussss/P7290007.JPG?2 <--- siin pole küll mälu radikaid aga pole hullu.. |
Nii kas ma võin lihtsalt uue venika vana alla sokutada? ja kas ta peaks peale puhuma või õhku "imema"? vist ikka saam nii küsida... |
pane ikka pukuma ja see väike junn vent keera ära sealt...
jäta ainult radikas alles
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
18.09.2004 09:23:48
|
|
|
| vanapagan kirjutas: |
AHha konkreetne.. aga kas see kaarti ei kahjusta? vms isegi see 1 kord liiga suure võimsuse all töötades ja kuidas on lood ahm elektriga, kas ta rohkem ei hakka võtma vms? tõesti nagu sa näed olen ma tõsine n00b kuid hakkaja n00b
Nii hakkasin kasuta ATI tray tools : seal on üks funktsioon find out max GPU and max MEM
selle testi järgi on max mem 333... kas seda kuulama lol või lihtsalt ignoreerima |
ja see süsteem kusjuures täitsa töötab...
väga hea asi on võib olla ta leiab max mem 333 küll sul aga testi võib läbida ka 335 näiteks
kuigi suht täpselt leiab 8)
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
18.09.2004 09:26:26
|
|
|
| capricorn kirjutas: |
| ise ostsin nädal tagasi HIS 9600 xt ja ilma erilise vaevata sain core-i 545 ja mälud 330 peal tööle, kasutasin ka seda AtiTool-i, siiamaani pole veel läbi põlenud ja temp üle 43 naljalt ei tõuse |
ta ei peagi sul läbi põlema...
ja kas need 545/330 on max ?
core peaks küll kõrgemale minema
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
18.09.2004 11:35:36
|
|
|
| mina sain enda passiv jahutuseda 9600 prolt 12034 ja 3876 kätte vastavalt siis 2001/2003 ja kellad on 462/331 ....
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanapagan
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2004
|
18.09.2004 12:04:05
|
|
|
XT puhul võid sa core julgelt klokkida kuni overdrive vahele segab...
ROFL !!! wel yeh eks ta noob proge ole hea alustada
Overdrive ei kella ise kaarti maksimumi vaid lisab 26 mhz corile ja võtab vähemaks kui sinu poolt muudetud mhz osutub liiga võimsaks ( tema arust ) Praegused Catalyst driverid muudavaid ainult core mhz
hiljem vb hakkavad kontrollima mem mhz
viimati muutis vanapagan 18.09.2004 12:37:42, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
18.09.2004 12:05:56
|
|
|
| vanapagan kirjutas: |
| XT puhul võid sa core julgelt klokkida kuni OVERDRIVE vahele segab... |
overdrive
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
18.09.2004 12:23:39
|
|
|
| kellab kaarti kuni temp vahele segab...vist
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
18.09.2004 13:30:57
|
|
|
overdrive tuleb ikka maha võtta, kui ise soov kaarti kellata...
see OD on täitsa mõttetus minu arust...
klokkida saab ka ilma OD toeta...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanapagan
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2004
|
18.09.2004 17:37:20
|
|
|
| Kas keegi võiks soovitada mõnda head ventilaatorit videokaardile? St ma kruvin 9600 xt stock venika ära ja asendan uuega.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
18.09.2004 18:28:35
|
|
|
vga silencer on enda omal peal. vaikne ja jahutab ka hästi kuigi ma ei kloki teine võmialus ka veel zalmani oma, mis jahutab põhimõtteliselt ka passiivsema 9600xt ära seega oleks täiesti hääletu
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanapagan
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2004
|
18.09.2004 18:48:54
|
|
|
Hmm näeb kena välja 350 eeki... hmm kuidas sa selle jahutaja sinna peale ära mahutad võibolla sul on mõni pilt?
Juba leidsin väikese õpetusa. Kuid siiski sa võiksid jagada oma kogemusi.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
18.09.2004 20:36:44
|
|
|
oodake lähitulevikus valmib ka minu uus cooler
sain ühelt healt HV-e kasutajalt P4 radika...
täna terve päev saagisin seda nagu hull 8)
kunagi panen ka pildid ülesse.
kui keegi kohe tahab pilte näha siis lisage mind oma MSN-i
kordan veel et hetkel on asi ainult välja lõigatud...
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
{..Rw..}
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2004
|
18.09.2004 22:22:44
|
|
|
Kaart oli igati norm .. enam pole sest tahaks edasi liikuda Uuema kaardiga .. Oli siis Club 3D Radeon 9600 pro 128 mb / tv out .. Kellad ei olnud midagi erilist ( Kõik töötas bfv max settingutega 64 players ja mingit nõksu polnud )
_________________ Ostan Läptopi mälu 2x512 mb DDR CL3 PC 3200 |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
19.09.2004 03:27:27
|
|
|
Jama on ainult see, et igalpool lisatakse selle kaardi üheks plussiks olevat HL2 aga mida pole seda pole - vähemalt eestis mitte Ja see on tõsi, et OpenGL sellele kaardile eriti ei meeldi. DX9'ga on aga tulemus küll suurepärane...
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
19.09.2004 09:42:06
|
|
|
| vanapagan kirjutas: |
Hmm näeb kena välja 350 eeki... hmm kuidas sa selle jahutaja sinna peale ära mahutad võibolla sul on mõni pilt?
Juba leidsin väikese õpetusa. Kuid siiski sa võiksid jagada oma kogemusi. |
suur on ta küll. ühe PCI sloti võtab ära ja järgmisesse mahub vaevu-vaevu kaart sisse
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fungus
HV kasutaja
liitunud: 29.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capricorn
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2003
|
19.09.2004 16:40:17
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| capricorn kirjutas: |
| ise ostsin nädal tagasi HIS 9600 xt ja ilma erilise vaevata sain core-i 545 ja mälud 330 peal tööle, kasutasin ka seda AtiTool-i, siiamaani pole veel läbi põlenud ja temp üle 43 naljalt ei tõuse |
ta ei peagi sul läbi põlema...
ja kas need 545/330 on max ?
core peaks küll kõrgemale minema  |
Ega ma seda tõsiselt ei mõtelnudgi, et ta läbi kohe põleb. Eile panin core-i 555 peal tõõle ja töötas, kõik vendid ja radikad on standardid. Mingist rewievst lugesin, et pandi ka 565 ja 340 peal tööle ilma lisaabita, ise pole julenud veel, ei ole nagu põhjust ka olnud, siiamaani on kõik mängud töötanud 4xAA ja 8xAf 1024 peal normaalselt.
PS. proseks on xp1700(1.84G)
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
19.09.2004 19:30:20
|
|
|
Nojah minu kaart on siis nüüd õhtal
juu ma midagi selle radika peal epanemisega perse keerasin...
hetkel võtsain mingt vanalt saanilt S3 kiirendi ja VooDoo2-e
persse see klokkamine!
ma ei tea mis nüüd saab äkki kasutaja "jaan" oskab asja parandada kuid see on vist mõttetu...
emaplaat lihtsalt ütleb et videokaart pole sees.. käisin kah sõbra pool proovimas
ühesõnaga on asi ptsis
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fungus
HV kasutaja
liitunud: 29.02.2004
|
19.09.2004 19:36:12
|
|
|
njah ex see clokkamine paras risk ole a nuh eks igaüks ise tea mis oma jubinatega teeb keegi ei käsi kedagi. Ise vist ei jäta ka ennem järele kui paar kilo pappi taskus vähem .Kaastunded siitpoolt igaljuhul kalli pereliikme kaoutuse puhul
_________________ Omni Directional Speaker
soc.939 PC Müüa
soc.LGA775 PC Müüa |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
19.09.2004 20:35:29
|
|
|
aitähh...
homme sõidutan asja Janni kätte äkki on veel lootust...
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
20.09.2004 13:47:51
|
|
|
Muidu Club 3D r9600 pro default 400/300 @ 445/350 jooksis vabalt. Lisajahutusi ei olnud. Rohkem kaugemale pole piinanud ja ega ei piina ka.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fungus
HV kasutaja
liitunud: 29.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
20.09.2004 18:12:10
|
|
|
link :: ATI 2
Kas keegi ostab hinnata komplektselt müüdavat jahutust. Reklaamijutt on muidugi ilus-kena, kuid kas asi ka tegelikult on jahutuseks võimeline.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
20.09.2004 19:59:26
|
|
|
| fungus kirjutas: |
Ärge öelge, et mina olen oma R9600Pro-d kõige rohkem clockand. Peab ju keegi veel vägevam leiduma kelle sammudes saaks käjja  |
jah aga mina sain punkte sinust rohkem
13690
4031
ja seda oma 2200mhz bartoniga
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
20.09.2004 20:00:00
|
|
|
| UB kirjutas: |
| Kas keegi ostab hinnata komplektselt müüdavat jahutust. Reklaamijutt on muidugi ilus-kena, kuid kas asi ka tegelikult on jahutuseks võimeline. |
eks ta midagi ikka jahutab jah st paremini ikka kui see def julla
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
20.09.2004 20:12:45
|
|
|
| originaal passiivjahtusega 13034 saada on ka siiski saavutus 8)
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fungus
HV kasutaja
liitunud: 29.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|