Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 307, 308, 309
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2026 11:51:24 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:

Kui maaväed lähevad Iraani, siis peale seda hakkab USA rahatrükk.

Kle sa alles ärkasid ve ? USA ei trüki eksole, laenab raha trükivabrikust ja seda juba aastast ....
U.S. money printing has evolved from colonial-era notes (1690) and Revolutionary war continental currency to the centralized production of Federal Reserve notes by the Bureau of Engraving and Printing (BEP) since 1877. The federal government centralized printing in 1862 to combat counterfeiting, later creating the Federal Reserve system in 1913, which regulates today's currency volume
.

Jätkuvalt, mis on su ametlik meditsiiniline diagnoos ? Saaks arvestada ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2026 13:45:46 vasta tsitaadiga

mina634, USA on koguaeg trükkinud raha. Seda trükimasinat nad enam ei saa seisata sest riigivõlg on liiga suur juba, et intressidega enam ei mõjuta midagi.
Võlakirjad on ka hapuks minemas (nad ei suuda tagasiostu enam rahastada). Seepärast Hiina müübki osa USA riigivõlast kolmandatele maha, sest peab USA riigivõlga juba väärtusetuks.
Aga kui Hiina USA võlakirjad maha müüb siis asendab selle osa oma rahvusvaluutaga ja see mõjub dollarile kehvasti. Ja sealt võib tulla tõuge BTC taastõusuks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 29.03.2026 15:58:59 vasta tsitaadiga

See ongi ju lihtsam asi - raha väärtus väheneb 20 aastaga keskmiselt 240%. Ja bitcoini väärtus tõuseb 20 aastaga üle 240% ja ilmselt korrutada veel 2 - 4-ga.
--
Jah, trükib. Kuid meedia näitab ülipisikest inflatsiooni - samas on inflatisoon praegu 13%. Ka eestis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2026 16:45:15 vasta tsitaadiga

mina634 kirjutas:
See ongi ju lihtsam asi - raha väärtus väheneb 20 aastaga keskmiselt 240%. Ja bitcoini väärtus tõuseb 20 aastaga üle 240% ja ilmselt korrutada veel 2 - 4-ga.
--
Jah, trükib. Kuid meedia näitab ülipisikest inflatsiooni - samas on inflatisoon praegu 13%. Ka eestis.

Sa pole oma postituste najale toetudes ju veel BTC-s ostnud, vaid SHITCOINE ! icon_biggrin.gif
Krt mulle see huumor tihti meeldib, mida sa pampersi stiilis kasutad icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2026 18:05:48 vasta tsitaadiga

mina634, <---- See kasutaja postitab AI genereeritud teksti, sellepärast enamus siin arvabki, et ta peaks olema hullumajas.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 30.03.2026 10:23:46 vasta tsitaadiga

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 30.03.2026 11:47:42 vasta tsitaadiga

Selle teema siin võiks äkki ajutiselt lukku küll panna. AI jampsi levitada mujal mitte harjutada siin foorumis.
_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 30.03.2026 13:41:45 vasta tsitaadiga

Minu arust on hea, et FIAT-rahalt bitcoinile üleminek võtab kauem aega. Esiteks, koolidirektorid kärvaks ära kui ei saaks töötada ja palka FIAT-rahas. Nad ei oskaks bitcoiniga midagi teha. Ja kaotaks võtmed ära. ilmselt nende puhul oleks vaja ikka kolmandat osapoolt - panka, kes neile lubab ja hoiab võtmeid. Ma eriti ei usu, et mass saab omahooldusega hakkama. [praegu panevad isegi osad oma FIAT-raha sularaha võõrale pakiautomaati - bitcoini puhul on see veel lihtsam - L2 lightning network - 1 sekund ja läinud..]
--
Trumpi poliitikast ei saa keegi eriti aru. Kas ta tugevndab dollarit või nõrgendab. Või kui loodab iraani võita - samas lastes dollari alla - saades maksta kõik riigivõlad ära ja samal ajal kui dollar hakkab võidu puhul tõusma - et siis laseb trükkida juurde - vaja osta uuemaid lennukeid, laevu ja rakette. Meeletult trilljoneid läheb sõjaväele - need on trilljonites -
ja kui USA kunagi dollariga midagi tagama paneb, siis on see hoopis bitcoiniga tagamine - ja ilmselt ka avalikult. [seotakse digidollari ühik teatud bitcoini kogusega - ja reaalajas. Ja ilmselt on ka mingi 10-20% volatiivse võime lisandväärtus - kui bitcoin tõuseb, siis saab rohkem trükkida, kui langeb, siis saab pakkuda suuremaid % hoiustelt] [olen veidi sinisilmne - ilmselt on usa dollar eelkõige naftadollar]
--
https://news.bitcoin.com/et/kruptovaluuta-sularahaautomaatide-arv-langeb-38-928-ni-kuna-2026-aasta-esimeses-kvartalis-lahkus-turult-597-masinat/

Jah. Ma ise ei hooli nendest FIAT-raha sularaha vahetusest bitcoini vastu üldse. Sest on kindel, et varsti on kõik 100% KYC ja lisaks kaamera. Parim on inimestega otse vahetada sularaha bitcoini vastu. Aga see teema on väiksem. Sest bitcoin ei ole veel raha. Loodame, et eCash on kunagi maailma raha. XEC.
--
Ma ise kasutan ka bitcoin forki. Mis on BCH forkist edasi arenenud: eCash. Peamine token on XEC.
eCashil on odavamad veel kui solana tehingutasud.
Solanal on probleem selles, et ta on PoS - kus rikkused kuhjuvad suurtemate kätte (nagu ka ethereumis).
Ja eCash on erinev. Tal on otse koodi sisse ehitatud mõlemapidine süsteem - APoW. Avalanche pre-consensus PoW. 51% võrgukaitse, mempool kinnitus 1-2 sek.

Ühtlasi on eCash maailma tugevam võrk.
90% hoidke väärtusi bitcoinis, 10% eCash võrgus. Kui solana meeldib - siis 80% bitcoinis, 10% eCash võrgus, ja 10% solana võrgus. [solana võrku on ilmunud maailma suurimad aktsia osakud - tesla ja teised suurimad - jupiteris] (jup.ag)
https://jup.ag/terminal/stocks (aga nad on ikkagi kolmandad osapooled)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 307, 308, 309
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.