Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 94, 95, 96  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 01.02.2026 02:07:35 vasta tsitaadiga

Kunagi ammu oli vist see jama, et Notepad ei saanud eriti hästi hakkama suuremate (isegi mõne MB suuruste) failide avamisega ja pidi kaua ootama või mingit alternatiivi kasutama (nt UltraEdit). Nüüd on olukord natuke parem (15 MB avas ilusti), aga ühe 75 MB failiga katsetades tõmbas Notepadi ikka tükiks ajaks kooma, samas kui Notepad++ selle peale köhima ei hakanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2026 19:10:17 vasta tsitaadiga

ot:
Notepad++ osas:
https://thehackernews.com/2026/02/notepad-official-update-mechanism.html?m=1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2026 20:05:10 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
ot:
Notepad++ osas:
https://thehackernews.com/2026/02/notepad-official-update-mechanism.html?m=1

ot:
tsitaat:
The compromise occurred at the hosting provider level rather than through vulnerabilities in Notepad++ code itself
this redirection was highly targeted, with traffic originating from only certain users routed to the rogue servers and fetching the malicious components.
targeted telecommunications and financial services organizations in East Asia

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2026 14:10:29 vasta tsitaadiga

https://helpx.adobe.com/indesign/kb/error-2-or-crash-during-file-save-operations.html
Oijah, alles eelmisel aastal oli Adobega ja uuendusega jama. Nüüd jälle.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 04.02.2026 05:45:25 vasta tsitaadiga

RIA: arvuti üle 100% kontrolli võttev tehisaru OpenClaw on kui võõras inimene sinu kodus https://digi.geenius.ee/rubriik/tehisaru/ria-arvuti-ule-100-kontrolli-vottev-tehisaru-openclaw-on-kui-vooras-inimene-sinu-kodus/
Ei isuta nagu icon_lol.gif

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2026 07:00:32 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2026 14:21:50 vasta tsitaadiga

Oijah, Microsoft: https://www.howtogeek.com/the-latest-windows-11-update-is-causing-pcs-to-refuse-to-shut-down/
Nende cmd-line ümbernurga lahendus kah ei toimi icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2026 14:33:46 vasta tsitaadiga

M$ ongi kasutajad beta testeriks muutnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 04.02.2026 14:41:07 vasta tsitaadiga

Betamax, sul mõni arvuti sai selle vea külge?
mis juhtub kui 5 sekki voolunuppu all hoida - kas siis ka ei lähe kinni?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2026 15:43:39 vasta tsitaadiga

Isegi kui toitekaabel välja võtta ei lähe kinni
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 04.02.2026 15:47:19 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Isegi kui toitekaabel välja võtta ei lähe kinni
mmmm, seal siis energiat võtta kuskilt seest ja ongi igavene eimillestki energia genereerija icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2026 16:15:38 vasta tsitaadiga

Eesti energiakriisi saaks ehk ära lahendet nende mitteväljalülituvate Windowsi masinatega?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2026 16:26:45 vasta tsitaadiga

Microsoft süüdi, et meil hinnad laes icon_evil.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 04.02.2026 16:27:17 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Eesti energiakriisi saaks ehk ära lahendet nende mitteväljalülituvate Windowsi masinatega?
kui nad toitekaablit töötamiseks ei vaja, siis kindlasti
vaja vaid piisavalt suurt masinaparki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2026 17:51:59 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Betamax, sul mõni arvuti sai selle vea külge?
mis juhtub kui 5 sekki voolunuppu all hoida - kas siis ka ei lähe kinni?


see väljalülitus tehakse raua tasemel. juhtub see, et korrupteerib ketta ära ja masin ei lähe püsti pärast enam. pigem töötagu.

[Uptime Mirc] [Best WinXP Uptime]: 55wks 3days 21hrs 7mins 27secs [Set On]: 10/07/2015 [Untill Best Uptime]: 44wks 3days 3hrs 23mins 45secs

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 04.02.2026 18:18:32 vasta tsitaadiga

laurx, kui sul on kogu töö salvestatud ja midagi liigset enam lahti ka ei ole, siis on risk suht minimaalne
pead väga halvale ajahetkele sattuma, et masinal mingi win sisemise toimingu peale sattuda ja kettale viga teha

aga loomulikult on see viimane abinõu, kui tavameetodid enam ei aita
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 04.02.2026 18:18:39 vasta tsitaadiga

suht raske on sattuda ajahetkele kui win11 konkreetselt mitte midagi taustal ei tee.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 04.02.2026 18:19:33 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
suht raske on sattuda ajahetkele kui win11 konkreetselt mitte midagi taustal ei tee.
korras masina puhul näed tulukest vilkumas, kui kirjutamisega tegeleb
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2026 19:00:10 vasta tsitaadiga

Jahh. Ketta ragin ka kistab icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2026 19:28:00 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Jahh. Ketta ragin ka kistab icon_razz.gif


viimased äriklassi läpakad mis kõvakettaga tulid, olid 6 generatsioon hiina spywarel, moodsamad olid siis juba nvme ga. mis seal ragises?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2026 23:37:00 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
siinus kirjutas:
suht raske on sattuda ajahetkele kui win11 konkreetselt mitte midagi taustal ei tee.
korras masina puhul näed tulukest vilkumas, kui kirjutamisega tegeleb


Möh? Näita masinat mis mingit tulukest vilgutab. Vähemalt Lenovo T-seeria puhul seda ammu pole. Tegelikult sellest tunnen puudust....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 05.02.2026 08:34:21 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Mnator kirjutas:
siinus kirjutas:
suht raske on sattuda ajahetkele kui win11 konkreetselt mitte midagi taustal ei tee.
korras masina puhul näed tulukest vilkumas, kui kirjutamisega tegeleb


Möh? Näita masinat mis mingit tulukest vilgutab. Vähemalt Lenovo T-seeria puhul seda ammu pole. Tegelikult sellest tunnen puudust....
mul poole lenovot
seega ei oska kommenteerida, miks tootja arvab, et pole tarvis
uuri - ehk on maailmas keegi leidnud võimaluse see viga parandada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2026 09:12:32 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Betamax, sul mõni arvuti sai selle vea külge?
mis juhtub kui 5 sekki voolunuppu all hoida - kas siis ka ei lähe kinni?

Läheb, aga see pole lahendus. Lisaks 50:50 võimalus, et saad Bitlockeri koodi pärast sisestada.
Meil on hetkeseisuga 10 masinat selle veaga, millel 23H2 peal. 25H2 uuendus on olemas ja see versioon mõjutatud pole, aga sellega on jälle teine jama - see keeras printerid pärast 23H2 ja 24H2 upgrade'i tuksi omakorda icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 05.02.2026 09:20:54 vasta tsitaadiga

bitlockeri võiks maha võtta
kui nende arvutitega just pidevalt kuskil kahtlastes seltskondades ei käida, siis see ainult segab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2026 09:45:51 vasta tsitaadiga

Mnator, policy näeb selle ette.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 05.02.2026 10:07:12 vasta tsitaadiga

siis muuda seda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2026 10:35:59 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
bitlockeri võiks maha võtta
kui nende arvutitega just pidevalt kuskil kahtlastes seltskondades ei käida, siis see ainult segab

Ja mida sa neljakohalise arvu (rüpe)raalidele asenduseks pakud, mis oleks tsentraalselt hallatav?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 05.02.2026 10:46:58 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mnator kirjutas:
bitlockeri võiks maha võtta
kui nende arvutitega just pidevalt kuskil kahtlastes seltskondades ei käida, siis see ainult segab

Ja mida sa neljakohalise arvu (rüpe)raalidele asenduseks pakud, mis oleks tsentraalselt hallatav?
ei saa aru
miks ma peaks midagi pakkuma
ma leian vaid, et tavaoludes bitlocker pigem segab
ta omab mõtet vaid kui on oht, et raal läheb soovimatult rändama/soovimatud isikud pääsevad füüsiliselt ligi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2026 11:34:38 vasta tsitaadiga

Su jutt on nonsenss.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 05.02.2026 11:50:24 vasta tsitaadiga

kui sa nii arvad, siis jätka sina vanas vaimus oma Sisyphose tööd
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 05.02.2026 12:06:52 vasta tsitaadiga

Mnator, isiklikus arvutis on tõesti igaühe oma otsustada, kas tahab Bitlockerit või mitte, aga korporatiivmaailmas kipuvad olema igas't ISO- vm sertifikaadid ja kindlustused-värgid, mille puhul on üks eeldustest, et asutuse kõigi masinate kettad peavad olema krüptitud (ja masinad ise keskhalduses jne). Mõne eriotstarbega masina jaoks võib olla erandeid, aga vähemalt kasutajate käes olevate läpakate puhul on rändamaminemise oht ju täiesti olemas.
_________________
...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2026 12:12:53 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
kui sa nii arvad, siis jätka sina vanas vaimus oma Sisyphose tööd

Su postitus oli reaalselt mõttetu.
Bitlockeri võiks maha võtta? Korporatiivses keskkonnas? Mida siis asemele pakud oma üüratus tarkuses?
Hea, et veel Linuxile ei soovitanud üle minna icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 05.02.2026 12:13:57 vasta tsitaadiga

mihhkel, aga ma ju kirjutasin, et kui on rändamineku reaalne oht, et siis omab bitlocker mõtet
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2026 12:25:40 vasta tsitaadiga

Palju neid tundlike andmeid üldse on, mida oma masinas hoitakse? Enamus ju ikka pilves.
Kui keegi minu masina ketta kätte saaks, siis ega sealt midagi väga tundliku ei leiaks. Tööasjad pole lokaalselt salvestatud. Või noh, downloads kaustas vbl midagi, aga mis mingi spec-ga ikka peale hakata kui näited ja andmed on ikka mujal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2026 12:51:39 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Betamax kirjutas:
Mnator kirjutas:
bitlockeri võiks maha võtta
kui nende arvutitega just pidevalt kuskil kahtlastes seltskondades ei käida, siis see ainult segab

Ja mida sa neljakohalise arvu (rüpe)raalidele asenduseks pakud, mis oleks tsentraalselt hallatav?
ei saa aru
miks ma peaks midagi pakkuma
ma leian vaid, et tavaoludes bitlocker pigem segab
ta omab mõtet vaid kui on oht, et raal läheb soovimatult rändama/soovimatud isikud pääsevad füüsiliselt ligi


tegemist ei ole tavaolukorraga. kui sul on organisatsioon, millele juba mingisugused andmeturbe normid ette nähakse, on sul sisuliselt kohustuslik ketas krüptida. ei, sa ei saa domeenipoliitikat ringi teha,sest nii on mugavam.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 05.02.2026 13:08:26 vasta tsitaadiga

laurx, mugavus mugavuseks, krüpti hoolega ja hoolitse samal ajal, et turvakoopia oleks ajakohane ja tõesti töötav
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2026 13:13:46 vasta tsitaadiga

Mis see turvakoopia ajakohasus praegu siia puutub? Asi sai alguse sellest, et arvuti ei suuda välja lülituda ja kui nupust välja lülitada, on võimalus, et pead Bitlockeriga mässama hakkama.
eusa_wall.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 05.02.2026 13:32:23 vasta tsitaadiga

ja kui bitlockeriga mässamine ebaõnnestub, siis pead turvakoopia poole pöörduma
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2026 13:45:00 vasta tsitaadiga

Recovery key on AD-s olemas. Enterprise ju.
Kasutaja jaoks lihtsalt ebamugavus, sest peab helpdeski helistama.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 05.02.2026 14:08:19 vasta tsitaadiga

Betamax, kui vähegi saad, siis võta vigane uuendus igaltpoolt maha
tõenäoliselt tuleb järgmine uuendus korralikum
oleks vast lihtsam elu kui muudkui kõnesid vastu võtta bitlockeri suhtes
iga kasutaja ei saa vist algul arugi mis kõik juhtunud on, mäletamisi oled kuskil kurtnud nende taipamatuse üle
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2026 15:15:59 vasta tsitaadiga

Kergem on upgrade või puhas image peale lasta. Õnneks sai ainult osa masinaid selle uuenduse peale.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.02.2026 15:37:18 vasta tsitaadiga

Betamax, Mina üritan hoida oma isikliku masinaga seda joont, et uuendan nii vähe kui võimalik ja ainult siis kui see on möödapääsmatult vajalik. Kahjuks ettevõtete arvutitega sedasi ei saa. Kui kord näeb ette, et peab vastavalt turbepoliitikale uuendama siis peab (ka siis, kui see tegelikult teeb kahju, millest teada saab siis, kui kahju on juba tekkinud ehk uuendus on ära tehtud). Näiteks praegu paistab olevat üldse nii, et ID kaardi tarkvara W11-ga hästi läbi saada ei taha. Avab ilusti, toimetan oma asjadega ära aga kinni panekul jookseb kokku. Rohtu selle vastu pole leidnud aga tundub, et suurem osa tänapäeva rakenduste arendused on paras ikaldus. Üks häda ajab teist taga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2026 16:13:08 vasta tsitaadiga

kas te saate aru kui suur vahe on ISIKLIKU ja KOLHOOSI masina vahel?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 05.02.2026 21:24:58 vasta tsitaadiga

Tol ajal ka aeti need asjad sassi omavahel ja eriti , mille peal masin töötas icon_biggrin.gif
laurx kirjutas:
kas te saate aru kui suur vahe on ISIKLIKU ja KOLHOOSI masina vahel?

_________________
dell somm ding mi poi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 06.02.2026 01:59:45 vasta tsitaadiga

raul141, thumbs_up.gif oh jah, vanad head ajad, seda ”nõristamist” ikka liikus icon_razz1.gif
Sitalaoti pagassi mahtus mäletamist mööda... päris 200L ei mahtunud icon_lol.gif

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 06.02.2026 16:58:41 vasta tsitaadiga

Nvidia ka viimasel ajal teiste QA tööd tegema pandud, Inteli 13th 14th gen vea avastasid nemad, nüüd tuleb välja et küigele muule teeb uus win11 uuendus ka nVidia GPUd aeglasemaks. Nagu anekdooti kirjutaks juba...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2026 21:08:35 vasta tsitaadiga

Nvidia confirms that the Windows 11 January update causes frame drops and artifacting
https://www.xda-developers.com/nvidia-confirms-windows-11-january-update-causes-frame-drops-artifacting/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2026 21:27:39 vasta tsitaadiga

Kas mikisoftil pole endiselt mõttesse tulnud, et taskbari (stardiriba) saaks erinevatesse ekraani servadesse panna? Nagu 10 ja 7'ga ja eelnevatega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2026 10:53:23 vasta tsitaadiga

ViskeRelv kirjutas:
Kas mikisoftil pole endiselt mõttesse tulnud, et taskbari (stardiriba) saaks erinevatesse ekraani servadesse panna? Nagu 10 ja 7'ga ja eelnevatega.

Eih.
Windhawk peaks sellega hakkama saama

_________________
pWn
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2026 12:00:35 vasta tsitaadiga

Häkke ma tean isegi, aga tööarvutis ei tahaks neid kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 94, 95, 96  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.