|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
vigurvänt
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2022
|
01.02.2026 02:07:35
|
|
|
| Kunagi ammu oli vist see jama, et Notepad ei saanud eriti hästi hakkama suuremate (isegi mõne MB suuruste) failide avamisega ja pidi kaua ootama või mingit alternatiivi kasutama (nt UltraEdit). Nüüd on olukord natuke parem (15 MB avas ilusti), aga ühe 75 MB failiga katsetades tõmbas Notepadi ikka tükiks ajaks kooma, samas kui Notepad++ selle peale köhima ei hakanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
02.02.2026 19:10:17
|
|
|
|
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
02.02.2026 20:05:10
|
|
|
| ot: |
| tsitaat: |
The compromise occurred at the hosting provider level rather than through vulnerabilities in Notepad++ code itself
this redirection was highly targeted, with traffic originating from only certain users routed to the rogue servers and fetching the malicious components.
targeted telecommunications and financial services organizations in East Asia |
|
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.02.2026 07:00:32
|
|
|
Spoiler 
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
04.02.2026 14:33:46
|
|
|
| M$ ongi kasutajad beta testeriks muutnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
04.02.2026 14:41:07
|
|
|
Betamax, sul mõni arvuti sai selle vea külge?
mis juhtub kui 5 sekki voolunuppu all hoida - kas siis ka ei lähe kinni?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.02.2026 15:43:39
|
|
|
Isegi kui toitekaabel välja võtta ei lähe kinni
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
04.02.2026 15:47:19
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Isegi kui toitekaabel välja võtta ei lähe kinni |
mmmm, seal siis energiat võtta kuskilt seest ja ongi igavene eimillestki energia genereerija
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
04.02.2026 16:15:38
|
|
|
Eesti energiakriisi saaks ehk ära lahendet nende mitteväljalülituvate Windowsi masinatega?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.02.2026 16:26:45
|
|
|
Microsoft süüdi, et meil hinnad laes
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
04.02.2026 16:27:17
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Eesti energiakriisi saaks ehk ära lahendet nende mitteväljalülituvate Windowsi masinatega? |
kui nad toitekaablit töötamiseks ei vaja, siis kindlasti
vaja vaid piisavalt suurt masinaparki
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
04.02.2026 17:51:59
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
Betamax, sul mõni arvuti sai selle vea külge?
mis juhtub kui 5 sekki voolunuppu all hoida - kas siis ka ei lähe kinni? |
see väljalülitus tehakse raua tasemel. juhtub see, et korrupteerib ketta ära ja masin ei lähe püsti pärast enam. pigem töötagu.
[Uptime Mirc] [Best WinXP Uptime]: 55wks 3days 21hrs 7mins 27secs [Set On]: 10/07/2015 [Untill Best Uptime]: 44wks 3days 3hrs 23mins 45secs
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
04.02.2026 18:18:32
|
|
|
laurx, kui sul on kogu töö salvestatud ja midagi liigset enam lahti ka ei ole, siis on risk suht minimaalne
pead väga halvale ajahetkele sattuma, et masinal mingi win sisemise toimingu peale sattuda ja kettale viga teha
aga loomulikult on see viimane abinõu, kui tavameetodid enam ei aita
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
04.02.2026 18:18:39
|
|
|
suht raske on sattuda ajahetkele kui win11 konkreetselt mitte midagi taustal ei tee.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
04.02.2026 18:19:33
|
|
|
| siinus kirjutas: |
| suht raske on sattuda ajahetkele kui win11 konkreetselt mitte midagi taustal ei tee. |
korras masina puhul näed tulukest vilkumas, kui kirjutamisega tegeleb
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
04.02.2026 19:00:10
|
|
|
Jahh. Ketta ragin ka kistab
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
04.02.2026 19:28:00
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Jahh. Ketta ragin ka kistab  |
viimased äriklassi läpakad mis kõvakettaga tulid, olid 6 generatsioon hiina spywarel, moodsamad olid siis juba nvme ga. mis seal ragises?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
04.02.2026 23:37:00
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| siinus kirjutas: |
| suht raske on sattuda ajahetkele kui win11 konkreetselt mitte midagi taustal ei tee. |
korras masina puhul näed tulukest vilkumas, kui kirjutamisega tegeleb |
Möh? Näita masinat mis mingit tulukest vilgutab. Vähemalt Lenovo T-seeria puhul seda ammu pole. Tegelikult sellest tunnen puudust....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
05.02.2026 08:34:21
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Mnator kirjutas: |
| siinus kirjutas: |
| suht raske on sattuda ajahetkele kui win11 konkreetselt mitte midagi taustal ei tee. |
korras masina puhul näed tulukest vilkumas, kui kirjutamisega tegeleb |
Möh? Näita masinat mis mingit tulukest vilgutab. Vähemalt Lenovo T-seeria puhul seda ammu pole. Tegelikult sellest tunnen puudust.... |
mul poole lenovot
seega ei oska kommenteerida, miks tootja arvab, et pole tarvis
uuri - ehk on maailmas keegi leidnud võimaluse see viga parandada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
05.02.2026 09:12:32
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
Betamax, sul mõni arvuti sai selle vea külge?
mis juhtub kui 5 sekki voolunuppu all hoida - kas siis ka ei lähe kinni? |
Läheb, aga see pole lahendus. Lisaks 50:50 võimalus, et saad Bitlockeri koodi pärast sisestada.
Meil on hetkeseisuga 10 masinat selle veaga, millel 23H2 peal. 25H2 uuendus on olemas ja see versioon mõjutatud pole, aga sellega on jälle teine jama - see keeras printerid pärast 23H2 ja 24H2 upgrade'i tuksi omakorda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
05.02.2026 09:20:54
|
|
|
bitlockeri võiks maha võtta
kui nende arvutitega just pidevalt kuskil kahtlastes seltskondades ei käida, siis see ainult segab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
05.02.2026 09:45:51
|
|
|
Mnator, policy näeb selle ette.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
05.02.2026 10:07:12
|
|
|
| siis muuda seda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
05.02.2026 10:35:59
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
bitlockeri võiks maha võtta
kui nende arvutitega just pidevalt kuskil kahtlastes seltskondades ei käida, siis see ainult segab |
Ja mida sa neljakohalise arvu (rüpe)raalidele asenduseks pakud, mis oleks tsentraalselt hallatav?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
05.02.2026 10:46:58
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Mnator kirjutas: |
bitlockeri võiks maha võtta
kui nende arvutitega just pidevalt kuskil kahtlastes seltskondades ei käida, siis see ainult segab |
Ja mida sa neljakohalise arvu (rüpe)raalidele asenduseks pakud, mis oleks tsentraalselt hallatav? |
ei saa aru
miks ma peaks midagi pakkuma
ma leian vaid, et tavaoludes bitlocker pigem segab
ta omab mõtet vaid kui on oht, et raal läheb soovimatult rändama/soovimatud isikud pääsevad füüsiliselt ligi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
05.02.2026 11:50:24
|
|
|
| kui sa nii arvad, siis jätka sina vanas vaimus oma Sisyphose tööd
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
05.02.2026 12:06:52
|
|
|
Mnator, isiklikus arvutis on tõesti igaühe oma otsustada, kas tahab Bitlockerit või mitte, aga korporatiivmaailmas kipuvad olema igas't ISO- vm sertifikaadid ja kindlustused-värgid, mille puhul on üks eeldustest, et asutuse kõigi masinate kettad peavad olema krüptitud (ja masinad ise keskhalduses jne). Mõne eriotstarbega masina jaoks võib olla erandeid, aga vähemalt kasutajate käes olevate läpakate puhul on rändamaminemise oht ju täiesti olemas.
_________________ ... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
05.02.2026 12:12:53
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| kui sa nii arvad, siis jätka sina vanas vaimus oma Sisyphose tööd |
Su postitus oli reaalselt mõttetu.
Bitlockeri võiks maha võtta? Korporatiivses keskkonnas? Mida siis asemele pakud oma üüratus tarkuses?
Hea, et veel Linuxile ei soovitanud üle minna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
05.02.2026 12:13:57
|
|
|
| mihhkel, aga ma ju kirjutasin, et kui on rändamineku reaalne oht, et siis omab bitlocker mõtet
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
05.02.2026 12:25:40
|
|
|
Palju neid tundlike andmeid üldse on, mida oma masinas hoitakse? Enamus ju ikka pilves.
Kui keegi minu masina ketta kätte saaks, siis ega sealt midagi väga tundliku ei leiaks. Tööasjad pole lokaalselt salvestatud. Või noh, downloads kaustas vbl midagi, aga mis mingi spec-ga ikka peale hakata kui näited ja andmed on ikka mujal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
05.02.2026 12:51:39
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Mnator kirjutas: |
bitlockeri võiks maha võtta
kui nende arvutitega just pidevalt kuskil kahtlastes seltskondades ei käida, siis see ainult segab |
Ja mida sa neljakohalise arvu (rüpe)raalidele asenduseks pakud, mis oleks tsentraalselt hallatav? |
ei saa aru
miks ma peaks midagi pakkuma
ma leian vaid, et tavaoludes bitlocker pigem segab
ta omab mõtet vaid kui on oht, et raal läheb soovimatult rändama/soovimatud isikud pääsevad füüsiliselt ligi |
tegemist ei ole tavaolukorraga. kui sul on organisatsioon, millele juba mingisugused andmeturbe normid ette nähakse, on sul sisuliselt kohustuslik ketas krüptida. ei, sa ei saa domeenipoliitikat ringi teha,sest nii on mugavam.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
05.02.2026 13:08:26
|
|
|
| laurx, mugavus mugavuseks, krüpti hoolega ja hoolitse samal ajal, et turvakoopia oleks ajakohane ja tõesti töötav
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
05.02.2026 13:13:46
|
|
|
Mis see turvakoopia ajakohasus praegu siia puutub? Asi sai alguse sellest, et arvuti ei suuda välja lülituda ja kui nupust välja lülitada, on võimalus, et pead Bitlockeriga mässama hakkama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
05.02.2026 13:32:23
|
|
|
| ja kui bitlockeriga mässamine ebaõnnestub, siis pead turvakoopia poole pöörduma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
05.02.2026 14:08:19
|
|
|
Betamax, kui vähegi saad, siis võta vigane uuendus igaltpoolt maha
tõenäoliselt tuleb järgmine uuendus korralikum
oleks vast lihtsam elu kui muudkui kõnesid vastu võtta bitlockeri suhtes
iga kasutaja ei saa vist algul arugi mis kõik juhtunud on, mäletamisi oled kuskil kurtnud nende taipamatuse üle
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021

|
05.02.2026 15:37:18
|
|
|
| Betamax, Mina üritan hoida oma isikliku masinaga seda joont, et uuendan nii vähe kui võimalik ja ainult siis kui see on möödapääsmatult vajalik. Kahjuks ettevõtete arvutitega sedasi ei saa. Kui kord näeb ette, et peab vastavalt turbepoliitikale uuendama siis peab (ka siis, kui see tegelikult teeb kahju, millest teada saab siis, kui kahju on juba tekkinud ehk uuendus on ära tehtud). Näiteks praegu paistab olevat üldse nii, et ID kaardi tarkvara W11-ga hästi läbi saada ei taha. Avab ilusti, toimetan oma asjadega ära aga kinni panekul jookseb kokku. Rohtu selle vastu pole leidnud aga tundub, et suurem osa tänapäeva rakenduste arendused on paras ikaldus. Üks häda ajab teist taga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
05.02.2026 16:13:08
|
|
|
kas te saate aru kui suur vahe on ISIKLIKU ja KOLHOOSI masina vahel?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
05.02.2026 21:24:58
|
|
|
Tol ajal ka aeti need asjad sassi omavahel ja eriti , mille peal masin töötas
| laurx kirjutas: |
| kas te saate aru kui suur vahe on ISIKLIKU ja KOLHOOSI masina vahel? |
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
06.02.2026 16:58:41
|
|
|
| Nvidia ka viimasel ajal teiste QA tööd tegema pandud, Inteli 13th 14th gen vea avastasid nemad, nüüd tuleb välja et küigele muule teeb uus win11 uuendus ka nVidia GPUd aeglasemaks. Nagu anekdooti kirjutaks juba...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
06.02.2026 21:27:39
|
|
|
| Kas mikisoftil pole endiselt mõttesse tulnud, et taskbari (stardiriba) saaks erinevatesse ekraani servadesse panna? Nagu 10 ja 7'ga ja eelnevatega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
07.02.2026 10:53:23
|
|
|
| ViskeRelv kirjutas: |
| Kas mikisoftil pole endiselt mõttesse tulnud, et taskbari (stardiriba) saaks erinevatesse ekraani servadesse panna? Nagu 10 ja 7'ga ja eelnevatega. |
Eih.
Windhawk peaks sellega hakkama saama
_________________ pWn |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
07.02.2026 12:00:35
|
|
|
| Häkke ma tean isegi, aga tööarvutis ei tahaks neid kasutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|