Hei! Kas kellelgi on veel viimaste uuendustega Sleep ja Hibernate katki läinud? Mul magama pannes ventikas jääb tööle, aga pilt on must ja millelegi enam ei reageeri. Pärast nupust välja lülitamist muidugi läheb jälle tööle ja nutab event-e. Mingi Asuse plaadiga lauaarvuti, i7-6700 ja TPM v2.
Hei! Kas kellelgi on veel viimaste uuendustega Sleep ja Hibernate katki läinud? Mul magama pannes ventikas jääb tööle, aga pilt on must ja millelegi enam ei reageeri. Pärast nupust välja lülitamist muidugi läheb jälle tööle ja nutab event-e. Mingi Asuse plaadiga lauaarvuti, i7-6700 ja TPM v2.
Jah. Algusest peale kui sai 11 üle mindud on see jama käinud - Arvutil Lenovo P14s oli veel garantii mille käigus vahetati ära ka emaplaat ja ssd. Aga ikka hommikuks on ta end tühjaks imenud. Win 11 installi on proovitud parandada ka mitmeid kordi. Win 10 all sellist jama polnud. Viimane uuendus minul seda korda ka pole saanud. Õnnetu on see win 11 igast nurgast.
Powercfg -h off keelab need poolmagamised ära. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Võiksid. 23H2 ei saa eelmise aasta lõpust alates turvauuendusi.
Tundub et mul seis on hapu ja ta ei lasegi niisama uuendada. Poolteist tundi katsetasin erinevaid asju. Reinstalli ma tegema ei hakka igatahes praegu. _________________ pWn
Katsetasin skripte ja lasin need WU restardi käsud konsoolist ka läbi, ei tundu abi paraku. Katsetan homme korra veel, vaatan äkki siis WU-l parem tuju
Kas pulga pealt laseb upgrade teha?
Ise olin ka loll ikka, teadsin et pulgal on vanem winni koopia aga arvasin et teen läbi update-i uuendused ja kõik korras. _________________ pWn
viimati muutis pwn13 14.02.2026 12:56:56, muudetud 2 korda
Miks need updated olulised on, et higistada. Kui saaks lõputult edasi lükata, siis Minu hääl läheks sellele häkile. Jube tüütu iga kuu neid edasi lükata kuni ikka teeb ära ilma küsimata _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Siis ma ei saa töö programmi sisse _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Tõsta need kuhugi stickyks vmt kohta, siis on lihtsam üle leiad tulevikus.
Pole seda võimekust. Teema esimese posti muutmine või isegi pealkirja muutmine tagantjärgi aastaid hiljem on suht võimatu missioon minu eelnevate kogemuste põhjal.
Panin lingi vastava posti juurde endale allkirja. See peaks leidmise lihtsaks muutma _________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Tõsta need kuhugi stickyks vmt kohta, siis on lihtsam üle leiad tulevikus.
Pole seda võimekust. Teema esimese posti muutmine või isegi pealkirja muutmine tagantjärgi aastaid hiljem on suht võimatu missioon minu eelnevate kogemuste põhjal.
Panin lingi vastava posti juurde endale allkirja. See peaks leidmise lihtsaks muutma
Panin su allkirjas oleva teema esimesse posti. _________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Millegipärast pakub ThinkPadile, millel pole mitte kunagi mingit seost olnud Surface'iga.
Spoiler
kui veendunud sa selles oled?
pealekauba võib tegemist olla mingi universaaldraiveriga, mis selle pakkuja meelest sobib igale poole
(ja kui selgub, et ei sobi, siis ei saa sa talt isegi vabandust (tead vast küll neid aasia päritoluga progejaid ))
Hiina spyware on ülehinnatud. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Millegipärast pakub ThinkPadile, millel pole mitte kunagi mingit seost olnud Surface'iga.
Spoiler
kui veendunud sa selles oled?
pealekauba võib tegemist olla mingi universaaldraiveriga, mis selle pakkuja meelest sobib igale poole
(ja kui selgub, et ei sobi, siis ei saa sa talt isegi vabandust (tead vast küll neid aasia päritoluga progejaid ))
Millegipärast HP-d ei ole seda saanud, aga äsjase värske installi saanud ThinkPadile tuli see uuendus. Ühtki välist klaviatuuri seal küljes pole olnud. Ainult Logitechi hiired.
Millegipärast pakub ThinkPadile, millel pole mitte kunagi mingit seost olnud Surface'iga.
Spoiler
kui veendunud sa selles oled?
pealekauba võib tegemist olla mingi universaaldraiveriga, mis selle pakkuja meelest sobib igale poole
(ja kui selgub, et ei sobi, siis ei saa sa talt isegi vabandust (tead vast küll neid aasia päritoluga progejaid ))
Millegipärast HP-d ei ole seda saanud, aga äsjase värske installi saanud ThinkPadile tuli see uuendus. Ühtki välist klaviatuuri seal küljes pole olnud. Ainult Logitechi hiired.
kui tõesti värske install, siis võid ju katsetada
halval juhul kordad seda värsket installi ilma selle uuenduseta (ja saada pisipehmele sõimukirja, et mida nad lollitavad )
As reported by The Verge, Microsoft reportedly knows that Windows 11 isn't in as strong a position as the company would like. The Verge claims that "sources familiar with the company’s plans" are reporting that Microsoft's engineers are going into a phase called "swarming." This is when the engineers are presumably taken off creating new features and are instead told to fix Windows' issues and perform maintenance to regain user trust. It's believed the engineers will be stuck in swarm mode for the next few months.
Veidi hilja reageerivad, kui ringi vaadata, siis Win 11 ümber on ammu juba negatiivne aura.
Seda usaldust on võimatu tagasi võita, kui uus funktsionaalsus seisneb nt Online Only kontoga opsüsteemi loomises...
Andku minna. Eks praegu kõik tambivad kõike, mis üle lombi tehtud on. Kui juba EU suurriigid bännivad nende tehnoloogiahiidude tooteid ja üritavad peale väänata hiiglaslikke sadadesse miljonitesse ulatuvaid trahve.
Muudetakse mingi uuendusega win12-ks ja läheb uue ringiga edasi _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Mis mind häirib on see, et igasugu settingud on kuskil ma ei tea kus ja kuidas leitavad.
NT tahad wifi adapteri settingud, noh mis viimati vist w7 all oli control panel ja network connections ja sealt ikooni peale vajutades said "Properties" vist sai suht lihtsalt ka task äri ikooni pealt sinna, minuarust praegu saad mingi suure latakas valge ekraani kus näitab sulle kus wifis või võrgus oled ühendatud, mis sagedusel jms.
Sp olen alates w10 lõpetanud igasugune huvi opsysteemi vastu, ma arvan, et isegi taustapildi vahetamine on praegusel ajal selline mille jaoks ma pean hakkama otsima ja uurima. Las olla kõik stock nagu peale install oli.
Ilmselt mingid rauahäkkerid saavad vana klassikalise control paneli kuskilt aga mind otseselt enam ei huvita _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
NT tahad wifi adapteri settingud, noh mis viimati vist w7 all oli control panel ja network connections ja sealt ikooni peale vajutades said "Properties" vist sai suht lihtsalt ka task äri ikooni pealt sinna, minuarust praegu saad mingi suure latakas valge ekraani kus näitab sulle kus wifis või võrgus oled ühendatud, mis sagedusel jms.
Praegu on küll ka vana control panel veel alles (tipi otsingusse control panel) ja seal all vana tuttav network and sharing, selle all vasakul change adapter settings. "Suure lataka" alt on pikem, keerulisem ja mitmeid kordi muutunud teekond adapteri seadistusse (kuigi otsingust saab veidi otsem), ka sealt veel leiab iga adapteri "properties" dialoogi veel lõpuks üles. _________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Sold OUT,
Ma kasutan ka harjumusest Control Paneli, et võrguadaptri seadeid muuta. Lihtsam, kui selle totaka W11 GUI menüü kaudu. Ainus erand on kuvari seaded- meeldib, et kuvari seadetele saab Desktopis paremklikiga otse ligi.
NT tahad wifi adapteri settingud, noh mis viimati vist w7 all oli control panel ja network connections ja sealt ikooni peale vajutades said "Properties" vist sai suht lihtsalt ka task äri ikooni pealt sinna, minuarust praegu saad mingi suure latakas valge ekraani kus näitab sulle kus wifis või võrgus oled ühendatud, mis sagedusel jms.
Praegu on küll ka vana control panel veel alles (tipi otsingusse control panel) ja seal all vana tuttav network and sharing, selle all vasakul change adapter settings. "Suure lataka" alt on pikem, keerulisem ja mitmeid kordi muutunud teekond adapteri seadistusse (kuigi otsingust saab veidi otsem), ka sealt veel leiab iga adapteri "properties" dialoogi veel lõpuks üles.
Jah, olen ka tuvastanud, et midagi on vahepeal kuskile peitu pandud aga eks saab ka kasutatud otsingut mis on minu meelest jabur, isegi note padi avan otsinguga sest aju sees on Programs>Accessories>Notepad
Ükspäev avastasin, et taskmanageri saab taskbaril paremklikiga lahti _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Üldiselt siis nii, et kui W11-l oleks W7 Start Menüü siis oleks enamus kasutajaid rahul?
Muidu see otsinguga avamine on suht kiire. Ma avan ka osasid äppe otsinguga sest Recent list on ajas uuenev ja kui äpp viimase 12 viimati kasutatud äpi listis ei ole, tuleb otsida sest klassikalist W7 menüüd pole. Pinned listi miskipärast ma ei viitsi kasutada (pole harjunud).
Mul on Notepad taskbarile pandud, mõned olulisemad vidinad on ka startmenüü avalehel ja otsingut ei ole reeglina vaja. Desktop on samuti suhteliselt tühi, programmide shortcutide ladustamiseks ma seda üldiselt ei kasuta. Aga mõnede seadete leidmine on tõesti tülikamaks muutunud.
Mul on Notepad taskbarile pandud, mõned olulisemad vidinad on ka startmenüü avalehel ja otsingut ei ole reeglina vaja. Desktop on samuti suhteliselt tühi, programmide shortcutide ladustamiseks ma seda üldiselt ei kasuta. Aga mõnede seadete leidmine on tõesti tülikamaks muutunud.
Inimesele on ikka Notepad++
See win enda oma ei kõlba kuhugi
Notepad++ samuti olemas, aga seda kasutan vaid mingitel erijuhtudel. Tavaline notepad sobib väga hästi lihtsate tekstifailide jaoks. Vaatasin et nt arhiivi kaustadesse olen neid kirjutanud 169 tk (1,23 MB), mujal on veel mõned.
Sold OUT,
...Ainus erand on kuvari seaded- meeldib, et kuvari seadetele saab Desktopis paremklikiga otse ligi.
Sold OUT kirjutas:
Ükspäev avastasin, et taskmanageri saab taskbaril paremklikiga lahti
No näed kui tore, inimesed avastavad Windows 11-s asju, mis olid olemas juba Windows XP-l, kui mitte 98-l
Millegi kadumine ärgitab inimesi otsima ja seiklema kohtades, kus varem pole käidud. Sellepärast poodides kaupu ja riiuleid nii tihti ringi paigutatakse.
Windows Notepad juba iidamast-aadamast. Vahel mõni logifail kogemata saab sellega avatud, tööriistana on kirves ka kõrgema taseme töövahend. _________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.