Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1174, 1175, 1176 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2025 12:33:33 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Väga raske, sest selle eest saaks liiga vähe raha küsida.


Telia telepakett on nagu Breznevi pakikene, kus vajaliku kaubaga sokutati mittevajalik kaasa. icon_biggrin.gif

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 13.12.2025 13:36:28 vasta tsitaadiga

vigurvänt kirjutas:
maaks kirjutas:
Telia mini läheb cancelisse ja tuleb asemele GO3-e 24-kuuline "kolm ühes" (12 kuud 7.99, edasi 14.99).

See on tõesti päris hea pakkumine, vähemalt kunagi tulevikus saan seda varianti kaaluda. Kahjuks praegu see mulle ei sobi seoses tehniliste põhjustega (pole ühtegi sobivat telerit või digiboksi) ja ühe pereliikme sooviga vaadata Eurospordi pealt snuukerit.

Go3 mes on Eurosport olemas hbo max paketis go3 digiboxi saab ka kui kysida 4 € eest kuus 24 kuud lepinguga. pärast box sinu.võid küsida neid asju teenindaja käest.

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
humanoid
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2013




sõnum 13.12.2025 13:38:28 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
humanoid kirjutas:
indrpo kirjutas:
No aga võite ju võrrelda, Eurosport vs. Eurosport 4K
Diivanilt väga vahet ei tee, võibolla lähemalt erineb.


Kust ma seda 4K Eurosporti näen? Vaatan teleka äpiga teliat, ei paku kuskilt 4Kd. Kas ainult Arvutist ja telefonist ,või näeb telekast ka?


Vahetad vana Standard või Supreme paketi uue vastu ja näed igas seadmes.
Standardisse lisandus yle1 ja 2 ja eurosport 4K (kadus tavaline HBO) supreme lisandus ka HboMax lisaks 4K eurospordile.


Kui vahetan vana Family paketti uuemate vastu , saan jah Eurosport 4K, kuid kaob ära GO3 film pakett mis mul siiani jookseb vanas Family paketis. Kas ma olen ainuke kes jättis oma vana Family paketi alles. Uutes pakettides ei ole enam Go3 filmi sees? Ei taha nagu sellest loobuda. Netflixi võin otse ka teleka äpist vaadata, sellepärast küll uuemaid pakette vaja pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2025 13:45:48 vasta tsitaadiga

eraldi saab alati võtta.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
humanoid
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2013




sõnum 13.12.2025 13:53:44 vasta tsitaadiga

Kui võtan uue paketi ,siis vana Family pakett on ajalugu. Seda sa enam ei saa, imestangi kui kaua mul see võimalus on? Go3 paketti edasi vaadata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2025 14:07:01 vasta tsitaadiga

Familyt ei saa aga muudes pakettides saad lisaks tellida Go3
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2025 00:02:54 vasta tsitaadiga

samuti Family pakett kasutusel, kui sellest loobuda, siis tagasi seda enam ei saa
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2025 16:14:14 vasta tsitaadiga

Ka mina katkestan oma Telia TV teenuse (Mini pakett, mis lakkamatult tõuseb samal ajal kanaleid vähemaks võttes, 8€, salvestamine 7€, Go3 6€, vahel ka "poole hinnaga" Telia 1 kaudu HBO - kokku 21-25€kuus) hiljemalt veebruari lõpust.
Ei vaja sellise hinnaga lineaarset televisiooni ja vajalikud lisapaketid saan vajadusel otse HBO Max / Go3 kaudu. Tõenäoliselt lähebki esialgu loosi seesama Go3 "kolm ühes" ja võimalik trikitamine erinevate teenusepakkujatega kolme kuu kaupa. Suvel ei vahi niikuinii keegi sealt midagi peale mõnede spordisündmuste. HBO samuti kannatab iga paari kuu tagant kuuks ajaks võtta ja huvipakkuvad asjad korraga ära vaadata.
Tõenäoliselt ei ole siis enam ka kodusel VDSL liinil mitte mingit mõtet (200/50 hinnaga ligi 30€) ja saame perega ühise piiramatu mobiilse internetiga hakkama.
Kokku hoitud raha eest tellingi ilmselt HBO Max + Go3 voogedastuse ja raha jääb ülegi. Jupiter tasuta.
Teliale ümmarguselt 50+€ kuus (600-700€ aastas) juba ühe kliendi pealt miinust. "K"eniaalne turundus.
Seni oli veel tänu Telia 1 soodukatele asjal mingi mõte, aga need lisad on ka naeruväärseks muutunud (Alexelast kohv tasuta? Kolme kuu jooksul 1? Õnn tuli meie õuele icon_biggrin.gif ), lisaks ei leia enam isegi lapsed kahte filmi, mida viitsiks videolaenutusest köh-köh "tasuta" ära vaadata.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 15.12.2025 15:30:40 vasta tsitaadiga

timok kirjutas:
Ka mina katkestan oma Telia TV teenuse (Mini pakett, mis lakkamatult tõuseb samal ajal kanaleid vähemaks võttes, 8€, salvestamine 7€, Go3 6€, vahel ka "poole hinnaga" Telia 1 kaudu HBO - kokku 21-25€kuus) hiljemalt veebruari lõpust.
Ei vaja sellise hinnaga lineaarset televisiooni ja vajalikud lisapaketid saan vajadusel otse HBO Max / Go3 kaudu. Tõenäoliselt lähebki esialgu loosi seesama Go3 "kolm ühes" ja võimalik trikitamine erinevate teenusepakkujatega kolme kuu kaupa. Suvel ei vahi niikuinii keegi sealt midagi peale mõnede spordisündmuste. HBO samuti kannatab iga paari kuu tagant kuuks ajaks võtta ja huvipakkuvad asjad korraga ära vaadata.
Tõenäoliselt ei ole siis enam ka kodusel VDSL liinil mitte mingit mõtet (200/50 hinnaga ligi 30€) ja saame perega ühise piiramatu mobiilse internetiga hakkama.
Kokku hoitud raha eest tellingi ilmselt HBO Max + Go3 voogedastuse ja raha jääb ülegi. Jupiter tasuta.
Teliale ümmarguselt 50+€ kuus (600-700€ aastas) juba ühe kliendi pealt miinust. "K"eniaalne turundus.
Seni oli veel tänu Telia 1 soodukatele asjal mingi mõte, aga need lisad on ka naeruväärseks muutunud (Alexelast kohv tasuta? Kolme kuu jooksul 1? Õnn tuli meie õuele icon_biggrin.gif ), lisaks ei leia enam isegi lapsed kahte filmi, mida viitsiks videolaenutusest köh-köh "tasuta" ära vaadata.

Go3 Kampaania periood: 10.11.2025 – 05.01.2026 (kaasa arvatud). Pärast seda liitunutele ilmselt ikka tava hind.

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2025 21:07:04 vasta tsitaadiga

timok, Saan aru, aga soovitan siiski enne ära proovida, kas mobiilne net sinu asukohas toimib. Pärast on nii, et oled lõhkise küna ees, et VDSL kinni (tagasi ei saa) aga mobiilse netiga on teenuse tarbimine kehvema kvaliteediga, kui enne VDSL-iga. Mina näiteks tean oma telefoniga katsetades, et mobiilne net minu asukohas ei tuleks kõne allagi ja seepärast tiksun VDSL otsas niikaua kui seda kasutada saab. Mis teenustesse puutub, siis mul on koondarvel 2 numbrit+ VDSL püsikas. Hinnanguliselt ca 40€ kuus. IPTV-d ei kasuta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.12.2025 09:40:15 vasta tsitaadiga

Nohh see Eesti streaming ei vaja ka mingit erilist kiirust. Üks telekas tuleb ka kõige kehvemates oludes läbi... kõik muu muidugi unusta ära.
Ehk kui keegi saab töökoha kaudu soodsalt mõne piiramtu paketi ja sellele lisa simi, siis loomulikult võib katsetada.
Mul vähemalt ei tööta kodus ei tele2 ega elisa...mõlemad mastid ülekoormusega.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2025 11:40:53 vasta tsitaadiga

timok kirjutas:
Teliale ümmarguselt 50+€ kuus (600-700€ aastas) juba ühe kliendi pealt miinust. "K"eniaalne turundus.


Matemaatika on siin lihtne- 22% hinnatõus ja kui 2% kliente kaob siis las kaob... Jalgadega hääletamist lihtsalt pole Eestis tavaks.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2025 11:51:29 vasta tsitaadiga

Kõik testitud. Mul õhtuti tavaliselt mobiilne nett 2-3x kiirem (esimene korrus, uued aknad ja rõduklaasid takistamas, telefon diivanil käes) kui VDSL max kiirus. Allalaadimine. Üleslaadimist niikuinii läheb harvem vaja ja töö juures selle jaoks gigane up.
Point pigem selles, et TV pakett on juba aastaid laste pärast hoitud, aga need ka kasvanud ja otseselt nö. näosaate pärast 10€ maksta küll pole vaja icon_biggrin.gif. Algselt oli mini vist 5 või 6€, salvestamine ka vist 5€... Kõigi teistega võrreldes (Elisa seriaalid vmt.) on lisaks Inspira + (lubage naerda) FOX kõige mõttetumad lisad üldse.
Hetkel ka pigem jagatakse mõne seriaali välja tulekul üksteisega vaatajakohti (Elisa, Go3), aga kuulda küll ei ole et keegi koolis või mujal kellegi Telia TV kohti / Inspirat mingi ulmehea ainult Telias oleva asja jaoks jagaks, sest seal midagi sellist lihtsalt ei ole.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2025 17:45:16 vasta tsitaadiga

Masterchefi saab munalt ka kätte või hilinemisega kanal2-st vaadata. Rohkem see inspira suurt väärt pole enda vaates. Mingeid asju seal vahest võib taustaks panna
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2025 22:35:11 vasta tsitaadiga

https://www.techradar.com/pro/security/a-massive-new-ddos-botnet-has-already-snared-1-8-million-devices-heres-what-we-know
Ostke veel hiinakaid.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.12.2025 19:02:50 vasta tsitaadiga

kust kohast ma seda eurosport4k näen...pilt on sama udune kui ennem..... tellitud kanalite all nagu midagi eraldi aktiveerimist ei näe :roll

E::
Leidsin...logo teine....


Huvitav see, et 4k värvid kõvasti tuhmimad kui nn hd pildil...
Suht öö ja päev

E2:
Telia...käi perse ausalt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tsitaat:
Üleõhu (F4G/F5G) ühendustele 4K striime ei lubata

Nui piixu ajate kliente uue peale kui pedereerite , mis krd vahe on kas üle õhu või mitte icon_question.gif
Reaaalselt on see nn 4k pilt sitem kui hd pilt, nui pii ...kirjutage siis paketi tellides, et ei jagata, mitte KKK all, idikad



võiks krd nüüd helistada esmaspäev ja näo täis sõimata ja vana paketti tagasi nõuda...mitte, et see raha nüüd ilgelt suur oleks, aga no ausalt...kindlasti mikrokirjas oli ka see sitt oma tagalas tagatod, kes see hui loeb paketi vahetusel mini kirja,mis korraks ekraanile visatakse

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2025 20:05:37 vasta tsitaadiga

jeesus188, Nojah. Sinu kogemuse baasilt joonistubki selgelt välja, et mobiilse internetiga kaugele ei purjeta. Kui läbilaskevõime on niivõrd piiratud, et teenuse "normaalseks" kasutamiseks piiratakse voogedastuse kvaliteeti. Mõte siis UHD telekatki omada,kui 4K sisu ei näe icon_rolleyes.gif . No tegelikult ilmselt mingi kolmanda osapoole poolt pakutava teenusega näeb, aga selleks, et seda talutavalt kasutada, peab DL siiski vähemalt miinimumnõuetele vastama (Niipalju, kui aru saan, siis piiratakse 4K edastust TeliaTV teenuses, teiste sisutootjate/operaatorite platvormil vast ikka näeb, kui tehnilised nõuded on täidetud).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2025 21:07:54 vasta tsitaadiga

Ei piirata 4K striime ühelgi tehnoloogial.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.12.2025 01:47:44 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Ei piirata 4K striime ühelgi tehnoloogial.

Halloo….
Pilt saast

Isegi viskab teate… saadan kohe pild
Edit:

Mis udukogu siis näen


Maamehe nett 100/20

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.12.2025 01:50:15 vasta tsitaadiga

BA79, win iso tirin alla 10 mega sekundis....fakk telia
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2025 01:50:15 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
Kui minna telia.ee/abi lehele siis seal 4K kanali lisatingimuste kohta järgnevad tingimused kirjas:
Minu paketis sisaldub Eurosport 4K kanal, miks ma ei näe seda 4K formaadis?
Eurosport 4K kanalit saad näha, kui on täidetud alljärgnevad tingimused:

Teler, mis toetab UHD (4K) pildiedastust

Internetiühendus, minimaalselt 20 Mbit/s (allalaadimiskiirus). Üleõhu (F4G/F5G) ühendustele 4K striime ei lubata.

Android TV digiboks või Android TV teler

Arrise digiboks ei võimalda krüpteeritud 4K resolutsiooniga telekanali vastuvõttu ning seal on see kanal nähtav maksimaalselt HD kvaliteedis.

jeesus188, Nujah, siis tõesti kurb. Mul oli kunagi 12/1 ühendus, aga sel ajal olid andmemahud ja vajadused ka teised. Kui natuke ajas veel tagasi minna, siis oli ADSL 5/1 ka mingi aeg, enne kui kiirusi tõsteti.


viimati muutis BA79 21.12.2025 01:58:20, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.12.2025 01:52:11 vasta tsitaadiga

indrpo, mis räägid piirangust?

Vabandan mode õiguse ärakasutamise pärast...

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2025 02:28:41 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:


Vabandan mode õiguse ärakasutamise pärast...


Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.12.2025 08:50:54 vasta tsitaadiga

Piirang on selleks, et pakkuda parimat sisu ja kvaliteetseimat teenust.
Huvitav, et teistel seda ei ole... aga see vist see värk et nad liiga odavad
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2025 08:55:39 vasta tsitaadiga

Mingit piirangut tegelikult ei ole. Pane kasvõi digiboks mobiili hotspotti, kui kaminal 4K märk nurgas, on ka 4K Eurosport.
abis on vana info ühenduse kohta.

Küll aga on õige, et android boksi või telerit äpiga vaja.

Janis, Teistel ei ole ühtegi 4K kanalitki. Või on?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moiva
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2005




sõnum 21.12.2025 13:36:39 vasta tsitaadiga

Lahe, mõned naudivad juba 4K-d
Ootan tänapäevast FullHD-d, või jääb see etapp vahele?
Näen kanalite juures võimalust valida SD ja HD vahel. FHD-d ei ole veel kohanud.
Telia enda lehtedelt leidsin parima vaste siit https://www.teliatv.ee/kkk/:
Muutmiseks vali:
384p – keskmine kvaliteet, vajalik internetiühenduse kiirus vähemalt 3 Mbit/s
576p – kõrge kvaliteet, vajalik internetiühenduse kiirus alates 5 Mbit/s
720p – HD-kvaliteet, vajalik internetiühenduse kiirus alates 10 Mbit/s

Kui olen millestki valesti aru saanud siis palun aidake lollikest järje peale.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.12.2025 13:40:08 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Mingit piirangut tegelikult ei ole. Pane kasvõi digiboks mobiili hotspotti, kui kaminal 4K märk nurgas, on ka 4K Eurosport.
abis on vana info ühenduse kohta.

Küll aga on õige, et android boksi või telerit äpiga vaja.

Janis, Teistel ei ole ühtegi 4K kanalitki. Või on?

Netflix on 4k
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2025 14:17:19 vasta tsitaadiga

Telia Android digiboksis on automaatne max 4K striimivalik.
Olgu siis Youtube, Netflix, HBO Max või ka Telia enda pakutav sisu, antud juhul Kamin või Eurosport 4K kanal.

käsitsi saab kõigil kvaliteeti alla keerata kui ekraan või kiirus pole vastav.

Janis, Ma küsisin sinu kommentaari peale, kas keegi siin pakub veel telekanaleid 4K resoga, et sa sellise palli õhku viskasid?
Või lahmid lihtsalt niisama?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 21.12.2025 14:22:22 vasta tsitaadiga

Miks netflixi saab üle õhu 4k aga Telia ikka ei suuda? Telia kaudu netflix ka piiratud?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.12.2025 16:18:37 vasta tsitaadiga

Netflix näed sellise kvaliteediga nagu tellinud oled
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2025 20:24:08 vasta tsitaadiga

Siis oleks nagu loogiline, et info uuendataks, sest kui see on vana info ja praegu ei kehti, siis ajab see kliente lihtsalt segadusse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allarkk
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2003




sõnum 23.12.2025 20:30:10 vasta tsitaadiga

telia tee palun apple tv app ära
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 23.12.2025 20:46:10 vasta tsitaadiga

allarkk kirjutas:
telia tee palun apple tv app ära

Kas sul seda siis telekas pole? Mul on isegi 10 aasta vanuses LG telekas Apple TV olemas ja terve muid voogedastusplatvorme ka
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2025 20:51:12 vasta tsitaadiga

harakas, ta tahab appletv boksi peale telia äppi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 23.12.2025 20:52:40 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
harakas, ta tahab appletv boksi peale telia äppi.

Selge, ma arvasin, et tahab nii nagu Netflix Telia boksis
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2025 20:53:31 vasta tsitaadiga

allarkk kirjutas:
telia tee palun apple tv app ära


Ma kardan, et see jääb ilusaks jõulusooviks.
Küsitud on aastaid aga mul hakkab juba esimene 4K AppleTV boks vaikselt aeguma.
Lihtsam ja kindlam on toetada enamlevinud Android platvormi.
Näha on, et ka teised pole sellele boksile teenust ehitanud.
Samamoodi on ka teiste pakkujate LG, Samsung ja nüüd ka Philips telerite äpid surmaootel.

Android elab pigem edasi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2025 00:47:05 vasta tsitaadiga

indrpo, ee, Philipsite äpid surmaootel… icon_eek.gif
Philipsid jooksutavad ju Android’i? icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2025 01:58:47 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
indrpo, ee, Philipsite äpid surmaootel… icon_eek.gif
Philipsid jooksutavad ju Android’i? icon_rolleyes.gif


Philipsil on erinevad seeriad kus on oma soft ja näib, et nad lõpetavad Androidiga telerite tootmise.
Surmaootel tähendab seda, et muul kui Androidil kootud softil teleritel, millel on Go3, Elamus ja Jupiter pikka pidu pole. Ekraan veel kestaks aga tarkvara tugi on seadmel 5 aasta peale, siis enam "parendusi" teha ei saa.

Androidil teleritel on muidugi ka kell tiksumas, täna Telia äpp on alates V9st tugi, aga osad vanemad Sony ja Philips Android telerid juba ei toeta äppi. Küllap see sõltub ka tulevikus teleri tootjast, kui palju edasi tuge pakutakse aga näib, et see on rohkem kui 5 aastat.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2025 03:17:37 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
allarkk kirjutas:
telia tee palun apple tv app ära


Ma kardan, et see jääb ilusaks jõulusooviks.
Küsitud on aastaid aga mul hakkab juba esimene 4K AppleTV boks vaikselt aeguma.
Lihtsam ja kindlam on toetada enamlevinud Android platvormi.
Näha on, et ka teised pole sellele boksile teenust ehitanud.
Samamoodi on ka teiste pakkujate LG, Samsung ja nüüd ka Philips telerite äpid surmaootel.

Android elab pigem edasi.

AppleTV 4K 1gen anti välja 2017 ja sellel pole häda midagi, jooksutab vabalt uusimat tvOS26 ja mängib vabalt sisurakendustest 4K sisu (ise kasutan igapäevaselt). Arris VIP5305 aka "Telia 4K digibooks" võeti kasutusse 2018 ja ei jõudnudki vist 4K näitamiseni? icon_smile.gif

Ma olen praeguste AI-võimalustega päris kenasti kursis ja olemasolevale iOS-äpile AppleTV-võimekuse lisamine on umbestäpselt nii keeruline kui maksta 100EUR ja sisestada arendusvahendisse eestikeelne lause "tee sellest rakendusest AppleTV variant". Aga noh, selle asemel pusitakse LG/Samsung/Philips ja 101 erineva imeliku TVsticki toetamisega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.12.2025 03:20:06 vasta tsitaadiga

Lg ja samsa tugi...telial?

Lubage naerda

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2025 04:40:18 vasta tsitaadiga

jaakjaak22, Sama siin AppleTV 4K 1st gen on täna küll rohkem homekit abiline aga toimib, uuenduse sai aga viimane Glass look jäi softis juba ära, kuigi rauda veel oleks. Ilmselt ikkagi hüljatakse millalgi.
Arris 5305 on küll võimekas aga 4K tänaste striimidega ja krüptoga enam tuge pole.
Selleks, et teenust pakkuda, on vaja kõigele supporti ja seda saab ainult koos tootjaga tagada.
Samas pole ka muret, 4K kamin ilma krüptota OK, 4K Eurosport alles esimene kanal mis ei toimi ja selleks ajaks kui neid veel tuleb, on Arris ajalugu.

jeesus188 kirjutas:
Lg ja samsa tugi...telial?

Lubage naerda


2011-2015 ümmarguselt. Toimis aga iga väike update oli 3-6 kuud ootamist, tundus porr.

Aga jätkuvalt, never say never, olgu siis eelmainitud boksidel ja teleritel ka lootus.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2025 05:29:35 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Mingit piirangut tegelikult ei ole. Pane kasvõi digiboks mobiili hotspotti, kui kaminal 4K märk nurgas, on ka 4K Eurosport.

Päris omapäraselt õhukest 4K-d teete. Chromecast with GoogleTV, kaminal 4K nurgas, ju siis Eurosport4K ka tummine. Ruuter arvab:
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2025 10:17:11 vasta tsitaadiga

RCC.ee 🤣

Seda tõesti ei tea mis 4K HLS Striimi paksus on.
Bufferdab ilmselt mingil hetkel nullist sajani aga konstantset kiirust ei tea.
Muidugi pildil tundub päris hea. Sellist 4K TV striimi teist ei ole veel näinud.
Netflix võiks olla max 20-30 kandis, paneme Dolby Vision mängu.

PS. 4K Eurosport ei tähenda, et seal sisu koguaeg 4K on, nad edastavad vana sisu seal ka FHD. Live võiks olla 4K
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.12.2025 11:52:43 vasta tsitaadiga

Miks ikkagi üle õhu piirang on?
Kõigile muudele asjadele on üle õhu nett ok, aga eurosport 4k-le ei sobi?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2025 12:33:49 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Etz kirjutas:
indrpo, ee, Philipsite äpid surmaootel… icon_eek.gif
Philipsid jooksutavad ju Android’i? icon_rolleyes.gif


Philipsil on erinevad seeriad kus on oma soft ja näib, et nad lõpetavad Androidiga telerite tootmise.
Surmaootel tähendab seda, et muul kui Androidil kootud softil teleritel, millel on Go3, Elamus ja Jupiter pikka pidu pole. Ekraan veel kestaks aga tarkvara tugi on seadmel 5 aasta peale, siis enam "parendusi" teha ei saa.

Androidil teleritel on muidugi ka kell tiksumas, täna Telia äpp on alates V9st tugi, aga osad vanemad Sony ja Philips Android telerid juba ei toeta äppi. Küllap see sõltub ka tulevikus teleri tootjast, kui palju edasi tuge pakutakse aga näib, et see on rohkem kui 5 aastat.


Philips (TPVision) ei loobu Google TV (Android) opsüsteemist vaid odavamad mudelid kasutavad nende oma opsüsteemi mis on tootjale odavam lahendus kui Google. Kallimad sh tippmudelid jäävad Androidi peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2025 12:49:55 vasta tsitaadiga

Philipsi uute mudelite infot vaadates pole enam kallimatel ka AndroidTV. Euronicis on ainult üks vanem mudel veel saada Google TV.
Kõigil kallimatel on peal Titan OS, vaevalt seal Telia TV rakendus käima läheb. Jääb veel sony ja TCL kus jookseb android.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.12.2025 12:51:50 vasta tsitaadiga

Mis loogika see on, et premium peaks android olema? Premium ju võiks olla ikkagi oma optimeeritud softiga asi icon_rolleyes.gif Minu puhul on android küll täiesti no go telekal, parem oma korralik OS kus vähemalt Go3 olemas ja rahu majas.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2025 14:02:16 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Miks ikkagi üle õhu piirang on?
Kõigile muudele asjadele on üle õhu nett ok, aga eurosport 4k-le ei sobi?


Lugeda oskad, vaadata ei oska, toimib ju igas võrgus see 4K
kirjutasin, et veebi juhendis vana info.
1 koht kus ei toimi, on teliatv.ee veeb.

pois11, Janis,
põhimõtteliselt nõustun.
Mul on TCL GoogleTV ja ma pigem ei naudi seda. Kuigi jah, kõik rakendused lasevad DV paremini läbi.
Aga siiski, iga asja jaoks oma boks ja kasutuskogemus on parem.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.12.2025 14:08:33 vasta tsitaadiga

indrpo, mina pole veel 4k sealt näinud...pilt sitem kui tava eurosport.
All ka kiri, et piirang...ei mingit veebi juhist...sinna sattusin pärast

Homme võin pildistada. Täna pooe aega.
Ju polnud äkki otsepilt....see ainuke loogiline seletus sinu jutule

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2025 19:37:45 vasta tsitaadiga

Mis seadmed oleks odavamad alternatiivid Telia android digiboksile ja wifi ruuterile? Tahaks uued osta, aga ennem uurin, kas on ka soodsamaid variante Telia seadmetele?
_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1174, 1175, 1176 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.