|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
13.12.2025 12:33:33
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Väga raske, sest selle eest saaks liiga vähe raha küsida. |
Telia telepakett on nagu Breznevi pakikene, kus vajaliku kaubaga sokutati mittevajalik kaasa.
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
13.12.2025 13:36:28
|
|
|
| vigurvänt kirjutas: |
| maaks kirjutas: |
| Telia mini läheb cancelisse ja tuleb asemele GO3-e 24-kuuline "kolm ühes" (12 kuud 7.99, edasi 14.99). |
See on tõesti päris hea pakkumine, vähemalt kunagi tulevikus saan seda varianti kaaluda. Kahjuks praegu see mulle ei sobi seoses tehniliste põhjustega (pole ühtegi sobivat telerit või digiboksi) ja ühe pereliikme sooviga vaadata Eurospordi pealt snuukerit. |
Go3 mes on Eurosport olemas hbo max paketis go3 digiboxi saab ka kui kysida 4 € eest kuus 24 kuud lepinguga. pärast box sinu.võid küsida neid asju teenindaja käest.
_________________ Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
humanoid
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2013
|
13.12.2025 13:38:28
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| humanoid kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
No aga võite ju võrrelda, Eurosport vs. Eurosport 4K
Diivanilt väga vahet ei tee, võibolla lähemalt erineb.
 |
Kust ma seda 4K Eurosporti näen? Vaatan teleka äpiga teliat, ei paku kuskilt 4Kd. Kas ainult Arvutist ja telefonist ,või näeb telekast ka? |
Vahetad vana Standard või Supreme paketi uue vastu ja näed igas seadmes.
Standardisse lisandus yle1 ja 2 ja eurosport 4K (kadus tavaline HBO) supreme lisandus ka HboMax lisaks 4K eurospordile. |
Kui vahetan vana Family paketti uuemate vastu , saan jah Eurosport 4K, kuid kaob ära GO3 film pakett mis mul siiani jookseb vanas Family paketis. Kas ma olen ainuke kes jättis oma vana Family paketi alles. Uutes pakettides ei ole enam Go3 filmi sees? Ei taha nagu sellest loobuda. Netflixi võin otse ka teleka äpist vaadata, sellepärast küll uuemaid pakette vaja pole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.12.2025 13:45:48
|
|
|
| eraldi saab alati võtta.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
humanoid
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2013
|
13.12.2025 13:53:44
|
|
|
| Kui võtan uue paketi ,siis vana Family pakett on ajalugu. Seda sa enam ei saa, imestangi kui kaua mul see võimalus on? Go3 paketti edasi vaadata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.12.2025 14:07:01
|
|
|
| Familyt ei saa aga muudes pakettides saad lisaks tellida Go3
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
14.12.2025 00:02:54
|
|
|
| samuti Family pakett kasutusel, kui sellest loobuda, siis tagasi seda enam ei saa
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
14.12.2025 16:14:14
|
|
|
Ka mina katkestan oma Telia TV teenuse (Mini pakett, mis lakkamatult tõuseb samal ajal kanaleid vähemaks võttes, 8€, salvestamine 7€, Go3 6€, vahel ka "poole hinnaga" Telia 1 kaudu HBO - kokku 21-25€kuus) hiljemalt veebruari lõpust.
Ei vaja sellise hinnaga lineaarset televisiooni ja vajalikud lisapaketid saan vajadusel otse HBO Max / Go3 kaudu. Tõenäoliselt lähebki esialgu loosi seesama Go3 "kolm ühes" ja võimalik trikitamine erinevate teenusepakkujatega kolme kuu kaupa. Suvel ei vahi niikuinii keegi sealt midagi peale mõnede spordisündmuste. HBO samuti kannatab iga paari kuu tagant kuuks ajaks võtta ja huvipakkuvad asjad korraga ära vaadata.
Tõenäoliselt ei ole siis enam ka kodusel VDSL liinil mitte mingit mõtet (200/50 hinnaga ligi 30€) ja saame perega ühise piiramatu mobiilse internetiga hakkama.
Kokku hoitud raha eest tellingi ilmselt HBO Max + Go3 voogedastuse ja raha jääb ülegi. Jupiter tasuta.
Teliale ümmarguselt 50+€ kuus (600-700€ aastas) juba ühe kliendi pealt miinust. "K"eniaalne turundus.
Seni oli veel tänu Telia 1 soodukatele asjal mingi mõte, aga need lisad on ka naeruväärseks muutunud (Alexelast kohv tasuta? Kolme kuu jooksul 1? Õnn tuli meie õuele ), lisaks ei leia enam isegi lapsed kahte filmi, mida viitsiks videolaenutusest köh-köh "tasuta" ära vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
15.12.2025 15:30:40
|
|
|
| timok kirjutas: |
Ka mina katkestan oma Telia TV teenuse (Mini pakett, mis lakkamatult tõuseb samal ajal kanaleid vähemaks võttes, 8€, salvestamine 7€, Go3 6€, vahel ka "poole hinnaga" Telia 1 kaudu HBO - kokku 21-25€kuus) hiljemalt veebruari lõpust.
Ei vaja sellise hinnaga lineaarset televisiooni ja vajalikud lisapaketid saan vajadusel otse HBO Max / Go3 kaudu. Tõenäoliselt lähebki esialgu loosi seesama Go3 "kolm ühes" ja võimalik trikitamine erinevate teenusepakkujatega kolme kuu kaupa. Suvel ei vahi niikuinii keegi sealt midagi peale mõnede spordisündmuste. HBO samuti kannatab iga paari kuu tagant kuuks ajaks võtta ja huvipakkuvad asjad korraga ära vaadata.
Tõenäoliselt ei ole siis enam ka kodusel VDSL liinil mitte mingit mõtet (200/50 hinnaga ligi 30€) ja saame perega ühise piiramatu mobiilse internetiga hakkama.
Kokku hoitud raha eest tellingi ilmselt HBO Max + Go3 voogedastuse ja raha jääb ülegi. Jupiter tasuta.
Teliale ümmarguselt 50+€ kuus (600-700€ aastas) juba ühe kliendi pealt miinust. "K"eniaalne turundus.
Seni oli veel tänu Telia 1 soodukatele asjal mingi mõte, aga need lisad on ka naeruväärseks muutunud (Alexelast kohv tasuta? Kolme kuu jooksul 1? Õnn tuli meie õuele ), lisaks ei leia enam isegi lapsed kahte filmi, mida viitsiks videolaenutusest köh-köh "tasuta" ära vaadata. |
Go3 Kampaania periood: 10.11.2025 – 05.01.2026 (kaasa arvatud). Pärast seda liitunutele ilmselt ikka tava hind.
_________________ Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
15.12.2025 21:07:04
|
|
|
| timok, Saan aru, aga soovitan siiski enne ära proovida, kas mobiilne net sinu asukohas toimib. Pärast on nii, et oled lõhkise küna ees, et VDSL kinni (tagasi ei saa) aga mobiilse netiga on teenuse tarbimine kehvema kvaliteediga, kui enne VDSL-iga. Mina näiteks tean oma telefoniga katsetades, et mobiilne net minu asukohas ei tuleks kõne allagi ja seepärast tiksun VDSL otsas niikaua kui seda kasutada saab. Mis teenustesse puutub, siis mul on koondarvel 2 numbrit+ VDSL püsikas. Hinnanguliselt ca 40€ kuus. IPTV-d ei kasuta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.12.2025 09:40:15
|
|
|
Nohh see Eesti streaming ei vaja ka mingit erilist kiirust. Üks telekas tuleb ka kõige kehvemates oludes läbi... kõik muu muidugi unusta ära.
Ehk kui keegi saab töökoha kaudu soodsalt mõne piiramtu paketi ja sellele lisa simi, siis loomulikult võib katsetada.
Mul vähemalt ei tööta kodus ei tele2 ega elisa...mõlemad mastid ülekoormusega.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
16.12.2025 11:40:53
|
|
|
| timok kirjutas: |
Teliale ümmarguselt 50+€ kuus (600-700€ aastas) juba ühe kliendi pealt miinust. "K"eniaalne turundus.
|
Matemaatika on siin lihtne- 22% hinnatõus ja kui 2% kliente kaob siis las kaob... Jalgadega hääletamist lihtsalt pole Eestis tavaks.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
16.12.2025 11:51:29
|
|
|
Kõik testitud. Mul õhtuti tavaliselt mobiilne nett 2-3x kiirem (esimene korrus, uued aknad ja rõduklaasid takistamas, telefon diivanil käes) kui VDSL max kiirus. Allalaadimine. Üleslaadimist niikuinii läheb harvem vaja ja töö juures selle jaoks gigane up.
Point pigem selles, et TV pakett on juba aastaid laste pärast hoitud, aga need ka kasvanud ja otseselt nö. näosaate pärast 10€ maksta küll pole vaja . Algselt oli mini vist 5 või 6€, salvestamine ka vist 5€... Kõigi teistega võrreldes (Elisa seriaalid vmt.) on lisaks Inspira + (lubage naerda) FOX kõige mõttetumad lisad üldse.
Hetkel ka pigem jagatakse mõne seriaali välja tulekul üksteisega vaatajakohti (Elisa, Go3), aga kuulda küll ei ole et keegi koolis või mujal kellegi Telia TV kohti / Inspirat mingi ulmehea ainult Telias oleva asja jaoks jagaks, sest seal midagi sellist lihtsalt ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.12.2025 17:45:16
|
|
|
Masterchefi saab munalt ka kätte või hilinemisega kanal2-st vaadata. Rohkem see inspira suurt väärt pole enda vaates. Mingeid asju seal vahest võib taustaks panna
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.12.2025 19:02:50
|
|
|
kust kohast ma seda eurosport4k näen...pilt on sama udune kui ennem..... tellitud kanalite all nagu midagi eraldi aktiveerimist ei näe :roll
E::
Leidsin...logo teine....
Huvitav see, et 4k värvid kõvasti tuhmimad kui nn hd pildil...
Suht öö ja päev
E2:
Telia...käi perse ausalt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
| tsitaat: |
| Üleõhu (F4G/F5G) ühendustele 4K striime ei lubata |
Nui piixu ajate kliente uue peale kui pedereerite , mis krd vahe on kas üle õhu või mitte
Reaaalselt on see nn 4k pilt sitem kui hd pilt, nui pii ...kirjutage siis paketi tellides, et ei jagata, mitte KKK all, idikad
võiks krd nüüd helistada esmaspäev ja näo täis sõimata ja vana paketti tagasi nõuda...mitte, et see raha nüüd ilgelt suur oleks, aga no ausalt...kindlasti mikrokirjas oli ka see sitt oma tagalas tagatod, kes see hui loeb paketi vahetusel mini kirja,mis korraks ekraanile visatakse
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
20.12.2025 20:05:37
|
|
|
jeesus188, Nojah. Sinu kogemuse baasilt joonistubki selgelt välja, et mobiilse internetiga kaugele ei purjeta. Kui läbilaskevõime on niivõrd piiratud, et teenuse "normaalseks" kasutamiseks piiratakse voogedastuse kvaliteeti. Mõte siis UHD telekatki omada,kui 4K sisu ei näe . No tegelikult ilmselt mingi kolmanda osapoole poolt pakutava teenusega näeb, aga selleks, et seda talutavalt kasutada, peab DL siiski vähemalt miinimumnõuetele vastama (Niipalju, kui aru saan, siis piiratakse 4K edastust TeliaTV teenuses, teiste sisutootjate/operaatorite platvormil vast ikka näeb, kui tehnilised nõuded on täidetud).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.12.2025 21:07:54
|
|
|
| Ei piirata 4K striime ühelgi tehnoloogial.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.12.2025 01:47:44
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Ei piirata 4K striime ühelgi tehnoloogial. |
Halloo….
Pilt saast
Isegi viskab teate… saadan kohe pild
Edit:
Mis udukogu siis näen
Maamehe nett 100/20
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.12.2025 01:50:15
|
|
|
BA79, win iso tirin alla 10 mega sekundis....fakk telia
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
21.12.2025 01:50:15
|
|
|
Kui minna telia.ee/abi lehele siis seal 4K kanali lisatingimuste kohta järgnevad tingimused kirjas:
Minu paketis sisaldub Eurosport 4K kanal, miks ma ei näe seda 4K formaadis?
Eurosport 4K kanalit saad näha, kui on täidetud alljärgnevad tingimused:
Teler, mis toetab UHD (4K) pildiedastust
Internetiühendus, minimaalselt 20 Mbit/s (allalaadimiskiirus). Üleõhu (F4G/F5G) ühendustele 4K striime ei lubata.
Android TV digiboks või Android TV teler
Arrise digiboks ei võimalda krüpteeritud 4K resolutsiooniga telekanali vastuvõttu ning seal on see kanal nähtav maksimaalselt HD kvaliteedis.
jeesus188, Nujah, siis tõesti kurb. Mul oli kunagi 12/1 ühendus, aga sel ajal olid andmemahud ja vajadused ka teised. Kui natuke ajas veel tagasi minna, siis oli ADSL 5/1 ka mingi aeg, enne kui kiirusi tõsteti.
viimati muutis BA79 21.12.2025 01:58:20, muudetud 3 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.12.2025 01:52:11
|
|
|
indrpo, mis räägid piirangust?
Vabandan mode õiguse ärakasutamise pärast...
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.12.2025 02:28:41
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Vabandan mode õiguse ärakasutamise pärast... |
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
21.12.2025 08:50:54
|
|
|
Piirang on selleks, et pakkuda parimat sisu ja kvaliteetseimat teenust.
Huvitav, et teistel seda ei ole... aga see vist see värk et nad liiga odavad
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.12.2025 08:55:39
|
|
|
Mingit piirangut tegelikult ei ole. Pane kasvõi digiboks mobiili hotspotti, kui kaminal 4K märk nurgas, on ka 4K Eurosport.
abis on vana info ühenduse kohta.
Küll aga on õige, et android boksi või telerit äpiga vaja.
Janis, Teistel ei ole ühtegi 4K kanalitki. Või on?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
moiva
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2005
|
21.12.2025 13:36:39
|
|
|
Lahe, mõned naudivad juba 4K-d
Ootan tänapäevast FullHD-d, või jääb see etapp vahele?
Näen kanalite juures võimalust valida SD ja HD vahel. FHD-d ei ole veel kohanud.
Telia enda lehtedelt leidsin parima vaste siit https://www.teliatv.ee/kkk/:
Muutmiseks vali:
384p – keskmine kvaliteet, vajalik internetiühenduse kiirus vähemalt 3 Mbit/s
576p – kõrge kvaliteet, vajalik internetiühenduse kiirus alates 5 Mbit/s
720p – HD-kvaliteet, vajalik internetiühenduse kiirus alates 10 Mbit/s
Kui olen millestki valesti aru saanud siis palun aidake lollikest järje peale.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
21.12.2025 13:40:08
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Mingit piirangut tegelikult ei ole. Pane kasvõi digiboks mobiili hotspotti, kui kaminal 4K märk nurgas, on ka 4K Eurosport.
abis on vana info ühenduse kohta.
Küll aga on õige, et android boksi või telerit äpiga vaja.
Janis, Teistel ei ole ühtegi 4K kanalitki. Või on? |
Netflix on 4k
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.12.2025 14:17:19
|
|
|
Telia Android digiboksis on automaatne max 4K striimivalik.
Olgu siis Youtube, Netflix, HBO Max või ka Telia enda pakutav sisu, antud juhul Kamin või Eurosport 4K kanal.
käsitsi saab kõigil kvaliteeti alla keerata kui ekraan või kiirus pole vastav.
Janis, Ma küsisin sinu kommentaari peale, kas keegi siin pakub veel telekanaleid 4K resoga, et sa sellise palli õhku viskasid?
Või lahmid lihtsalt niisama?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
21.12.2025 14:22:22
|
|
|
| Miks netflixi saab üle õhu 4k aga Telia ikka ei suuda? Telia kaudu netflix ka piiratud?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
21.12.2025 16:18:37
|
|
|
Netflix näed sellise kvaliteediga nagu tellinud oled
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
21.12.2025 20:24:08
|
|
|
| Siis oleks nagu loogiline, et info uuendataks, sest kui see on vana info ja praegu ei kehti, siis ajab see kliente lihtsalt segadusse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
allarkk
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2003
|
23.12.2025 20:30:10
|
|
|
| telia tee palun apple tv app ära
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
23.12.2025 20:46:10
|
|
|
| allarkk kirjutas: |
| telia tee palun apple tv app ära |
Kas sul seda siis telekas pole? Mul on isegi 10 aasta vanuses LG telekas Apple TV olemas ja terve muid voogedastusplatvorme ka
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
23.12.2025 20:51:12
|
|
|
| harakas, ta tahab appletv boksi peale telia äppi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
23.12.2025 20:52:40
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| harakas, ta tahab appletv boksi peale telia äppi. |
Selge, ma arvasin, et tahab nii nagu Netflix Telia boksis
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.12.2025 20:53:31
|
|
|
| allarkk kirjutas: |
| telia tee palun apple tv app ära |
Ma kardan, et see jääb ilusaks jõulusooviks.
Küsitud on aastaid aga mul hakkab juba esimene 4K AppleTV boks vaikselt aeguma.
Lihtsam ja kindlam on toetada enamlevinud Android platvormi.
Näha on, et ka teised pole sellele boksile teenust ehitanud.
Samamoodi on ka teiste pakkujate LG, Samsung ja nüüd ka Philips telerite äpid surmaootel.
Android elab pigem edasi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
24.12.2025 00:47:05
|
|
|
indrpo, ee, Philipsite äpid surmaootel…
Philipsid jooksutavad ju Android’i?
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
24.12.2025 01:58:47
|
|
|
| Etz kirjutas: |
indrpo, ee, Philipsite äpid surmaootel…
Philipsid jooksutavad ju Android’i?  |
Philipsil on erinevad seeriad kus on oma soft ja näib, et nad lõpetavad Androidiga telerite tootmise.
Surmaootel tähendab seda, et muul kui Androidil kootud softil teleritel, millel on Go3, Elamus ja Jupiter pikka pidu pole. Ekraan veel kestaks aga tarkvara tugi on seadmel 5 aasta peale, siis enam "parendusi" teha ei saa.
Androidil teleritel on muidugi ka kell tiksumas, täna Telia äpp on alates V9st tugi, aga osad vanemad Sony ja Philips Android telerid juba ei toeta äppi. Küllap see sõltub ka tulevikus teleri tootjast, kui palju edasi tuge pakutakse aga näib, et see on rohkem kui 5 aastat.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakjaak22
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2012
|
24.12.2025 03:17:37
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| allarkk kirjutas: |
| telia tee palun apple tv app ära |
Ma kardan, et see jääb ilusaks jõulusooviks.
Küsitud on aastaid aga mul hakkab juba esimene 4K AppleTV boks vaikselt aeguma.
Lihtsam ja kindlam on toetada enamlevinud Android platvormi.
Näha on, et ka teised pole sellele boksile teenust ehitanud.
Samamoodi on ka teiste pakkujate LG, Samsung ja nüüd ka Philips telerite äpid surmaootel.
Android elab pigem edasi. |
AppleTV 4K 1gen anti välja 2017 ja sellel pole häda midagi, jooksutab vabalt uusimat tvOS26 ja mängib vabalt sisurakendustest 4K sisu (ise kasutan igapäevaselt). Arris VIP5305 aka "Telia 4K digibooks" võeti kasutusse 2018 ja ei jõudnudki vist 4K näitamiseni?
Ma olen praeguste AI-võimalustega päris kenasti kursis ja olemasolevale iOS-äpile AppleTV-võimekuse lisamine on umbestäpselt nii keeruline kui maksta 100EUR ja sisestada arendusvahendisse eestikeelne lause "tee sellest rakendusest AppleTV variant". Aga noh, selle asemel pusitakse LG/Samsung/Philips ja 101 erineva imeliku TVsticki toetamisega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.12.2025 03:20:06
|
|
|
Lg ja samsa tugi...telial?
Lubage naerda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
24.12.2025 04:40:18
|
|
|
jaakjaak22, Sama siin AppleTV 4K 1st gen on täna küll rohkem homekit abiline aga toimib, uuenduse sai aga viimane Glass look jäi softis juba ära, kuigi rauda veel oleks. Ilmselt ikkagi hüljatakse millalgi.
Arris 5305 on küll võimekas aga 4K tänaste striimidega ja krüptoga enam tuge pole.
Selleks, et teenust pakkuda, on vaja kõigele supporti ja seda saab ainult koos tootjaga tagada.
Samas pole ka muret, 4K kamin ilma krüptota OK, 4K Eurosport alles esimene kanal mis ei toimi ja selleks ajaks kui neid veel tuleb, on Arris ajalugu.
| jeesus188 kirjutas: |
Lg ja samsa tugi...telial?
Lubage naerda |
2011-2015 ümmarguselt. Toimis aga iga väike update oli 3-6 kuud ootamist, tundus porr.
Aga jätkuvalt, never say never, olgu siis eelmainitud boksidel ja teleritel ka lootus.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakjaak22
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2012
|
24.12.2025 05:29:35
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Mingit piirangut tegelikult ei ole. Pane kasvõi digiboks mobiili hotspotti, kui kaminal 4K märk nurgas, on ka 4K Eurosport. |
Päris omapäraselt õhukest 4K-d teete. Chromecast with GoogleTV, kaminal 4K nurgas, ju siis Eurosport4K ka tummine. Ruuter arvab:
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
24.12.2025 10:17:11
|
|
|
RCC.ee 🤣
Seda tõesti ei tea mis 4K HLS Striimi paksus on.
Bufferdab ilmselt mingil hetkel nullist sajani aga konstantset kiirust ei tea.
Muidugi pildil tundub päris hea. Sellist 4K TV striimi teist ei ole veel näinud.
Netflix võiks olla max 20-30 kandis, paneme Dolby Vision mängu.
PS. 4K Eurosport ei tähenda, et seal sisu koguaeg 4K on, nad edastavad vana sisu seal ka FHD. Live võiks olla 4K
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.12.2025 11:52:43
|
|
|
Miks ikkagi üle õhu piirang on?
Kõigile muudele asjadele on üle õhu nett ok, aga eurosport 4k-le ei sobi?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
24.12.2025 12:33:49
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
indrpo, ee, Philipsite äpid surmaootel…
Philipsid jooksutavad ju Android’i?  |
Philipsil on erinevad seeriad kus on oma soft ja näib, et nad lõpetavad Androidiga telerite tootmise.
Surmaootel tähendab seda, et muul kui Androidil kootud softil teleritel, millel on Go3, Elamus ja Jupiter pikka pidu pole. Ekraan veel kestaks aga tarkvara tugi on seadmel 5 aasta peale, siis enam "parendusi" teha ei saa.
Androidil teleritel on muidugi ka kell tiksumas, täna Telia äpp on alates V9st tugi, aga osad vanemad Sony ja Philips Android telerid juba ei toeta äppi. Küllap see sõltub ka tulevikus teleri tootjast, kui palju edasi tuge pakutakse aga näib, et see on rohkem kui 5 aastat. |
Philips (TPVision) ei loobu Google TV (Android) opsüsteemist vaid odavamad mudelid kasutavad nende oma opsüsteemi mis on tootjale odavam lahendus kui Google. Kallimad sh tippmudelid jäävad Androidi peale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
24.12.2025 12:49:55
|
|
|
Philipsi uute mudelite infot vaadates pole enam kallimatel ka AndroidTV. Euronicis on ainult üks vanem mudel veel saada Google TV.
Kõigil kallimatel on peal Titan OS, vaevalt seal Telia TV rakendus käima läheb. Jääb veel sony ja TCL kus jookseb android.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
24.12.2025 12:51:50
|
|
|
Mis loogika see on, et premium peaks android olema? Premium ju võiks olla ikkagi oma optimeeritud softiga asi Minu puhul on android küll täiesti no go telekal, parem oma korralik OS kus vähemalt Go3 olemas ja rahu majas.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
24.12.2025 14:02:16
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Miks ikkagi üle õhu piirang on?
Kõigile muudele asjadele on üle õhu nett ok, aga eurosport 4k-le ei sobi? |
Lugeda oskad, vaadata ei oska, toimib ju igas võrgus see 4K
kirjutasin, et veebi juhendis vana info.
1 koht kus ei toimi, on teliatv.ee veeb.
pois11, Janis,
põhimõtteliselt nõustun.
Mul on TCL GoogleTV ja ma pigem ei naudi seda. Kuigi jah, kõik rakendused lasevad DV paremini läbi.
Aga siiski, iga asja jaoks oma boks ja kasutuskogemus on parem.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.12.2025 14:08:33
|
|
|
indrpo, mina pole veel 4k sealt näinud...pilt sitem kui tava eurosport.
All ka kiri, et piirang...ei mingit veebi juhist...sinna sattusin pärast
Homme võin pildistada. Täna pooe aega.
Ju polnud äkki otsepilt....see ainuke loogiline seletus sinu jutule
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
26.12.2025 19:37:45
|
|
|
Mis seadmed oleks odavamad alternatiivid Telia android digiboksile ja wifi ruuterile? Tahaks uued osta, aga ennem uurin, kas on ka soodsamaid variante Telia seadmetele?
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|