Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 445, 446, 447 ... 492, 493, 494  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 00:36:00 vasta tsitaadiga

Selle asjaga korras. Lahendame järgmise probleemi
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 00:57:49 vasta tsitaadiga

Värisege, kui Lätis sõidate icon_idea.gif
Seal on vahe, kas linnas või maal ületad kiirust icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 00:59:43 vasta tsitaadiga

Ei näe mingit vajadust kiirust ületada.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 01:08:57 vasta tsitaadiga

Just käisin, värinat ei tundnud sõites
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 10:27:46 vasta tsitaadiga

Värinatega ei peaks rooli istuma. Eriti veoauto.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 11:02:49 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Sold OUT, waze näitabki kenasti.
Probleemiks on 60-80km/h pendeldavad kolonnid.

Kust sa neid 60-80km/h kolonne pidevalt leiad? Millalgi panid üles info, et kui palju aastas sõidad. Seda oli ju naeruväärselt vähe.
Kolonnide asemel sügisel tulevad meelde küll mõned teel sõitvad traktorid, aga neist saab suht kergelt mööda.


Muidu kõige rahulikum on sõita, kui sõidad maksimaalse lubatud kiirusega gps-i järgi. See mõttetu tõmblemine ühe üherealistel ei anna suht mingit ajavõitu. Reaalses elus läbi testinud Tln-Tartu maanteel kahe autoga, kus ma olin see rahulikult sõitev masin. Startisin ~10 min varem ja mõni kilomeeter enne Tartut pani teine auto must lõpuks mööda.

Kui tahad aega võita, siis tuleb Tallinn-Mäo vaheliselt lõigul kaherealistel vajutada. Edasi on täiesti mõttetu.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.12.2025 11:09:42 vasta tsitaadiga

Tartu suunas ei tule reeglina võitu(politsei passib tihti ka seda kärevere 2+1 lõiku), Tallinna suunas on täna võit kuskil Jürini ehk 2+2 on väga 5 asi
2+1 rajamine võttis need viimased 1+1 normaalsed sirged ära.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 11:09:42 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Värinatega ei peaks rooli istuma. Eriti veoauto.


Rekka toodab + värinat, minu organism - värinat. Kokku teeb null värinat icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 11:29:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Probleemiks on 60-80km/h pendeldavad kolonnid.

reedel sõitsin pimedas tartust raplasse. kuradi iga jumala auto peaks olema minu omast moodsam - aitama juhti sõita jms. aga ikka kuradi sõidame 60 ga üksteise sabas. sõidame kuradi nii, et kolonn on nii pikk juba linnast välja minnes, et esimese 2+1 peal pole mõtet hakata kellesti mööda sõitma, sest nii kaugele kui silm seletab on punased täpid, lisaks tõstavad ässad kahgerealisel kiirust, et enne kokkureastumist üksteisel perses olles seisma sisuliselt pidurdada. ma ei ole kunagi raplasse 3 tundi sõitnud. heaks läks siis kui imaverest ära keerasin. siis ei olnud neid igaks juhuks 60 ga sõitjaid ees enam. aeg oli samas ka kõige halvem - hakkasin 17 sõitma.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 11:39:08 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Tartu suunas ei tule reeglina võitu(politsei passib tihti ka seda kärevere 2+1 lõiku), Tallinna suunas on täna võit kuskil Jürini ehk 2+2 on väga 5 asi
2+1 rajamine võttis need viimased 1+1 normaalsed sirged ära.

No need 2+1 tekitas lõpuks mõistliku möödasõidu võimaluse. Suht siiber neist teiste elu ohtu panevatest mööda sõitjatest. Ma olen kunagi saanud mootorrattaga Tallinn-Tartu maanteel tunda saanud ka seda, kuidas kaherealine maantee neljaks sõideti. Ise tõmbasin mootorrattaga nii tee äärde kui võimalik ja nii 4 masinat kaherealise peale kõrvuti sattusidki, millest 3 olid sõiduautod. Spetsialist möödasõitu tehes avastas siiski, et mööda ei mahu ja nii vajus mulle külje peale ja hakkas teelt välja suruma.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 11:40:08 vasta tsitaadiga

mul oli ka kunagi selline asi. rekka, 1 idikas hakkas rekkast mööda minema, teine kohe järgi ja siis avastas, et ikka ei jõua ja pidurdas, rekkamees oskas arvestada ja lasi kõrvale ja süütu vastutulija pidi ka teeperve rappima.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 11:49:02 vasta tsitaadiga

Vana teema aga olen ikka aegajalt mõelnud, et kas rikun liiklusseadust, kui siin vilkuva kollasega ringile sõidan, kui samal ajal on ülekäigu raja juures inimesi ootamas?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 11:54:01 vasta tsitaadiga

Jalakäijatele on samal ajal punane seal. Aga juhina sa seda ju ei tea, eksju. Seadus vist seda konkreetset kohta ei reguleerigi, loominguline lahendus.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 11:58:38 vasta tsitaadiga

Kui see kollane tõesti vilgub, pead lähtuma liiklusmärkidest, sh jalakäijale ülekäigurajal teed andma.
Kui aga see kollane on vaheetapp roheliselt punasele, siis peaks liiklusseadusest fooritulede tähendust studeerima.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 12:00:40 vasta tsitaadiga

Seal konkreetses kohas autole rohelist polegi, on punane ja vilkuv kollane. Kui autole kollane vilgub, on jalakäijale punane tuli, kui autole punane, on jalakäijale roheline. Autole rohelist pole, kuna siis kaoks ringilolija eesõigus ära.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 12:08:14 vasta tsitaadiga

Kaugema kandi meestele siis seletus:
Kunagi pandi ringi ette foor, et ülekäigurada reguleerida. See aga tekitas suurt segadust, kuna roheline foorituli tekitas juhtides mulje, et neil on ka ringile sõites eesõigus.
Siis tehti nii, et antud footris autodele rohelist tuld ei näidatagi. On kas punane (=jalakäijatele roheline) või siis vilkuv kollane (=jalakäijatele punane).
Iseenesest see süsteem toimib ja liiklus sujub aga kui ma oleks liiklusseaduse järgi sõitev robot, siis jääks vist ikka sinna ülekäiguraja taha pisut kinni.

E: olen aeglane trükkija icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 12:10:56 vasta tsitaadiga

Siis on see küll üks toobine lahendus!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 12:12:01 vasta tsitaadiga

Keskmine kiirus. Autul ju kompuuter mis seda näitab? Paned nulli lihtsalt icon_rolleyes.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 12:53:20 vasta tsitaadiga

A kui seda pole?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 13:13:36 vasta tsitaadiga

hemmar kirjutas:
Vana teema aga olen ikka aegajalt mõelnud, et kas rikun liiklusseadust, kui siin vilkuva kollasega ringile sõidan, kui samal ajal on ülekäigu raja juures inimesi ootamas?
Spoiler Spoiler Spoiler


Jalakäijate foor icon_idea.gif
Ringile väljasõitu reguleerib "Anna teed" liiklusmärk icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.12.2025 13:35:03 vasta tsitaadiga

Äge koht jah, kus pead sisuliselt kaht foori jälgima ühe ristmiku jaoks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 13:39:33 vasta tsitaadiga

IMO täitsa ok kompromisslahendus thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 09.12.2025 13:40:58 vasta tsitaadiga

jalakäijatele punane, need ootavad rohelist, samal ajal autodele vilkuv kollane (ehk reguleerimata ülekäigurada), tuleb teed anda ootavatele jalakäijatele, aga need ootavad oma rohelist. Viitsiks keegi trahve teha, oleks rahamasin. Tahaks kohe auhinna anda nii loogilise asja tegijatele.

viimati muutis pppd 09.12.2025 13:41:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 13:41:16 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Äge koht jah, kus pead sisuliselt kaht foori jälgima ühe ristmiku jaoks.


Miks kahte foori? Autojuht vaatab oma foori ja juhindub sellest ju.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 13:41:59 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Äge koht jah, kus pead sisuliselt kaht foori jälgima ühe ristmiku jaoks.


Miks kahte foori? Autojuht vaatab oma foori ja juhindub sellest ju.
No sel juhul jääd seisma ja vaatad miks keegi üle ei lähe icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 09.12.2025 13:42:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 09.12.2025 13:42:56 vasta tsitaadiga

ristmiku jaoks pole seal ühtegi foori, vaid anna teed märk
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 13:43:23 vasta tsitaadiga

Silmanurgast näed ju jalakäijate punast.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 13:44:36 vasta tsitaadiga

See koht on rööprähklejatest autojuhtidele thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 09.12.2025 13:46:08 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Silmanurgast näed ju jalakäijate punast.

millal kellegi teise punane sinule eesõiguse annab? Päris huvitav case oleks, kui seal punasega teed ületav jalakäija peaks auto alla jääma, tuleb ju arvestada et tema näeb jälle silmanurgast autodele vilkuvat kollast...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 14:13:39 vasta tsitaadiga

Tallinnlased saavad hakkama, Tartust tulijale võib keeruline tunduda. Mis SoldOut arvab, kas on lahendatud ja võib uue teema võtta?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 14:25:13 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
jalakäijatele punane, need ootavad rohelist, samal ajal autodele vilkuv kollane (ehk reguleerimata ülekäigurada), tuleb teed anda ootavatele jalakäijatele, aga need ootavad oma rohelist. Viitsiks keegi trahve teha, oleks rahamasin. Tahaks kohe auhinna anda nii loogilise asja tegijatele.


Siin päästab tee andmise mõiste, sa ei tohi oluliselt segada teise poole liikumiskiirust ega suunda, antud juhul siis sa ei takista nende paigalseismist ja sõidad rahulikult üle varvaste thumbs_up.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 14:49:51 vasta tsitaadiga

No seal on märkide/fooride paigutus ikkagi metsas.
Paremal pool on iseenesest loogiline: foor on enne ülekäigurada ja "anna teed" märk peale seda.
Aga vasakul on küll küsimus, mille mõjuala kus on.
Kujutage ette situatsiooni, kui seal parempoolse märgi ees mingi suurem aparaat, buss näiteks seisma on jäänud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 15:05:04 vasta tsitaadiga

Saavad seal kõik sõidetud ja tee ületatud, ka turistid.
Ega antud olukorras mingit paremat lahendust seal väga polegi. Reguleerimata ülekäik seal oli väga halb lahendus.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 09.12.2025 15:14:24 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Reguleerimata ülekäik seal oli väga halb lahendus.

Miks? Ma ise sõidan sealt harva, aga pildi ja selle segadusttekitava lahenduse järgi ütleks, et võiks olla üldse ilma foorita.

Jalakäijad hakkasid autode vahelt liiga nahaalselt trammile jooksma vä?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 15:30:17 vasta tsitaadiga

RedFusion, näed, et ring on vaba (vasakult autosid ei lähene) ja päris mitu autot saaks ringile sõita, aga jalakäijad liiguvad täpselt sel ajal ülekäigurajale.
Selles mõttes jalakäijatele foori lisamine oli ainumõeldav, et ristmiku läbivust suurendada. Niigi vähendati 2 sõidurea pealt ühe peale. Kompromiss.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 15:42:13 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Anti112 kirjutas:
Reguleerimata ülekäik seal oli väga halb lahendus.

Miks? Ma ise sõidan sealt harva, aga pildi ja selle segadusttekitava lahenduse järgi ütleks, et võiks olla üldse ilma foorita.

Jalakäijad hakkasid autode vahelt liiga nahaalselt trammile jooksma vä?


Siis oli seal lihtsalt pidev jalakäijate voog ja autod ei saanud üldse liikuma
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 15:50:40 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Keskmine kiirus. Autul ju kompuuter mis seda näitab? Paned nulli lihtsalt icon_rolleyes.gif

See on tegelikult päris äge soovitus.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 09.12.2025 18:09:57 vasta tsitaadiga

suitsunurgas öeldi et Järvan tahab lubada bussirajale autod, kus parajasti iibe tõstmisega tegeletakse. Või umbes midagi sellist...

https://www.err.ee/1609880488/jarvan-lubaks-kahe-kaasreisijaga-autod-bussirajale
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 18:12:46 vasta tsitaadiga

Jah, välismaal üpris levinud thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 18:18:21 vasta tsitaadiga

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120422501/tallinnas-jai-auto-alla-uheksa-kuud-rase-naine-ta-otsis-juhiga-silmsidet-aga-koik-juhtus-nii-kiiresti
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 19:40:32 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
suitsunurgas öeldi et Järvan tahab lubada bussirajale autod, kus parajasti iibe tõstmisega tegeletakse. Või umbes midagi sellist...

https://www.err.ee/1609880488/jarvan-lubaks-kahe-kaasreisijaga-autod-bussirajale



Link

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 20:00:37 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
suitsunurgas öeldi et Järvan tahab lubada bussirajale autod, kus parajasti iibe tõstmisega tegeletakse. Või umbes midagi sellist...

https://www.err.ee/1609880488/jarvan-lubaks-kahe-kaasreisijaga-autod-bussirajale

Või hoopis Bolti lobi ...

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 09.12.2025 20:02:05 vasta tsitaadiga

Punasega vöins lubada parempööret teha hoopis
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 20:25:58 vasta tsitaadiga

Ühest küljest pole varem nii mahukaid pinnasevedusid tehtud, teisalt on viimaste nädalate pidev uduvihm teinud olukorra hullemaks.
"Võib tekkida selline mulje, et mitte millegagi ei tegeleta, Ma võin kinnitada, et tegeletakse väga palju. Tegelikult ka töövõtjad kasutavad ka igasuguseid seadmeid karjäärides, et teele jõuaks auto ikkagi rohkem puhtana," sõnas Kisseljov. Jne.
https://www.err.ee/1609880968/rail-balticu-ehitustood-on-katnud-soiduteed-poriga
Esimest korda ehitatakse teed Eestis?


viimati muutis Oisu. 09.12.2025 20:31:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 20:30:05 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
pppd kirjutas:
suitsunurgas öeldi et Järvan tahab lubada bussirajale autod, kus parajasti iibe tõstmisega tegeletakse. Või umbes midagi sellist...

https://www.err.ee/1609880488/jarvan-lubaks-kahe-kaasreisijaga-autod-bussirajale

Või hoopis Bolti lobi ...

Taxi võis seal varasemalt ka sõita? ei?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 20:31:57 vasta tsitaadiga

Bolt ei ole takso.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 20:33:53 vasta tsitaadiga

salatoimik, Võis. Aga ainult taksotunnustega takso millel on plafoon ja taksomeeter ja seda ka töötava taksomeetriga ehk kui klienti teenindab.
poldineeger pole seal sõita tohtinud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 20:34:46 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Bolt ei ole takso.
Kuidas võtta. Bolt-i sõitmiseks peab samuti igasugu sõidukikaartid hankima, taksokindlustuse tegema jne icon_rolleyes.gif

napoleon kirjutas:
salatoimik, Võis. Aga ainult taksotunnustega takso millel on plafoon ja taksomeeter ja seda ka töötava taksomeetriga ehk kui klienti teenindab.
poldineeger pole seal sõita tohtinud.
thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 20:38:03 vasta tsitaadiga

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120394827/sahinad-bolt-tahaks-tootada-nagu-vana-hea-takso
Ei ole mingit "kuidas võtta".
tsitaat:
Tosin aastat on vendade Villigute Bolt kinnitanud, et nad ei aja taksoäri, vaid edendavad jagamismajandust. Või platvormitööd. Aga nahkvesti ja kiisutelefoni kutse on võimas ning lõpuks pidi ka Bolt alla vanduma.

Ettevõte teatas nimelt regionaalministeeriumile, et Bolti juhid võiks sõitjaid peale korjata ka viipamise peale, nagu vanad head taksod. „See funktsionaalsus piirduks sõidukitega, mis ootavad Tallinna lennujaamas,“ täpsustas ettevõtte õigusnõunik Elina Andrijevska. Aga see pole veel kõik. „Bolt kaalub võimalust, et reisijad saaksid tellida sõitu telefoni teel,“ lisas Andrijevska ning täpsustas, et seda võiks teha kõikjal Tallinnas.

Regionaalministeeriumi osakonnajuhataja Andres Ruubas vastas lahkelt, et kui Bolt tahab taolisi teenuseid osutada, läheb neil vaja taksoveoluba. Seda annab Tallinnas MUPO.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2025 22:35:57 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
salatoimik, Võis. Aga ainult taksotunnustega takso millel on plafoon ja taksomeeter ja seda ka töötava taksomeetriga ehk kui klienti teenindab.
poldineeger pole seal sõita tohtinud.


Taksomeeter ei ole kohustuslik. Plafoon katusel ja teenusepakkuja nimi peavad autol kirjas olema.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 445, 446, 447 ... 492, 493, 494  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.