praegune kellaaeg 24.11.2025 10:54:44
|
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
23.11.2025 23:12:44
|
|
|
| aeropiloot kirjutas: |
Kas kellelgi on Airoboti ventilatsiooniga olnud LAN ühenduse kadumise probleemi? Algselt kenasti toimetas kuid siis järsku kadus. Link üles ei tule. Üle wifi sain ühenduse, et vähemalt app töötas. Mõni nädal sedasi toimetas ja jälle link maas. Wifi ei ole eriti jätkusutlik, eriti kuna sooviks MODBUS kaudu HA-ga liidestada. Kaabel testitud, proovitud erinevaid switchi kui ka ruuteri porte.
Airobot support algselt oli asjalik, kirja peale helistati ja kõne ajal proovisime erinevaid loomkatseid. Paraku tugi lõppes sellega, et kuna nemad üle wifi seadet näevad, siis justkui nende vaates on asi korras ja viga on minu võrgus. Huvitav millist ime võrgukonfi nende seade töötamiseks vajab kui see on ainus mis kodus maha kukub? |
Vahest kehvemad võrguseadmed tahavad eraldi VLANi vms eraldamist, muidu lõpetavad mingi aja pärast töö. Näiteks Zebra printerid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|
| lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|