Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 429, 430, 431 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.09.2025 15:44:17 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
RustyZ kirjutas:
M00t kirjutas:
beastbeats kirjutas:
M00t kirjutas:
Telefon pole veel saabunud, aga vaatasin seda ümbrist ja võrreldes Apple varasemate läbipaistvate ümbristega on kahjuks sellel Spigenil pehmemad ääred.
Just 17 Pro puhul oleks vaja tugevamat kaitset, et ei juhtuks nii:
https://www.reddit.com/r/iphone/comments/1nls6r2/day_1_dropped_and_regret/

Miks sa arvad, et Spigen'i ümbrist kasutades selline vigastus peaks tekkima?

Ümbrise eesmärk on kaitsta vigastuste eest. Arvestades, et selle aasta telefon on eriti pehmest materjalist, ei tundu mõistlik, et ka ümbris on pehme. Spigenil on eraldi ka pehme ümbris, seega oleks eeldanud, et need üksteisest rohkem erinevad.


Teeme nüüd selle küll selgeks et tegu ei ole “eriti pehme” materjaliga.
Mul on kotis kaasas loksunud terve aasta üks tavaline 16 ja ainsad kriimud on ekraani peal väiksed vaevunähtavad. 16 ja kõik eelnevad ka alumiiniumist.

Mitu korda oled maha pillanud ja kas deformeerus?


Ma olen väga kehv telefoni hoidja ja ausalt ei loe neid kordi. Kui võrrelda mu titaanist mudeleid ja alumiiniumist siis kindlasti on titaan vähemate täketega olnud (kui üldse) aga “eriliselt pehme” materjal see alumiinium kindlasti ei ole ja ei tasu hirmu külvata.

Paari kuu pärast annab teada kui palju uut Pro Maxi lõhkunud olen.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 29.09.2025 16:48:43 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
JohnnyP kirjutas:
Tutikal IPhone 16-l mitu päeva järjest aku päeva lõpuks kusagil 40% protsendi juures. Ei saanud aru mis värk on, telefon ise praktiliselt museaal. Üksikud kõned päevas, vahest löön Chrome või Google Mapsi lahti ja kõik. Võtan patarei info ette ja näitab 33% akukasutust Google Mapsi poolt, 30 min screen time. Tundub nagu hooajaväline aprillinali aga no proovisin päeva hoopis Apple'i enda Mapsirakendusega askeldada ja päeva lõppedes aku pea 70% juures. S23-ga küll sellist energiatarvet ei täheldanud, on siin midagi peale vandenõu teoretiseerimise teha?


Google Maps on sisuliselt vajalik ainult rohkemate lambikohvikute leidmiseks reisil icon_biggrin.gif
Apple Maps on väga hea juba, eriti carplays. Nüüd on seal võimalus lisada teavitusi - kiiruse mõõtmine, teeremont, traffic jne nagu wazeski ainult et a ei oska öelda palju sinna seda infot reaalselt hetkel jõuab. Ise kasutan linnas Apple Mapsi ja maanteel Wazei. Kui jala liigun vaja orienteeruda siis ka Apple Mapsi

See on huvitav, peaks Apple Mapsi uuesti ehk katsetama siis mingihetk. Ise navigeerimiseks pea alati kasutan Waze'i ning Google Maps rohkem siis kasulik, kui tahan mingit kindlat asutust/ettevõtet otsida või nende kohta review'sid lugeda. Miks ma hetkel Apple Mapsi ei kasuta üldse, on see, et tundus olevat seal vähem igasugu asutusi kirjas, nt poed, restoranid jms. Lisaks siis see Waze funktsioonide puudumine, aga kui see nüüd olemas on, siis tasub proovida - mulle tegelt Apple Mapsi UI meeldib rohkem kui Google Mapsis ning see on iPhones palju kiirem samuti. Kas navigeerimine Eestis on ka sama täpne ja mugav, kui Google rakendustel?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.09.2025 17:05:48 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
RustyZ kirjutas:
JohnnyP kirjutas:
Tutikal IPhone 16-l mitu päeva järjest aku päeva lõpuks kusagil 40% protsendi juures. Ei saanud aru mis värk on, telefon ise praktiliselt museaal. Üksikud kõned päevas, vahest löön Chrome või Google Mapsi lahti ja kõik. Võtan patarei info ette ja näitab 33% akukasutust Google Mapsi poolt, 30 min screen time. Tundub nagu hooajaväline aprillinali aga no proovisin päeva hoopis Apple'i enda Mapsirakendusega askeldada ja päeva lõppedes aku pea 70% juures. S23-ga küll sellist energiatarvet ei täheldanud, on siin midagi peale vandenõu teoretiseerimise teha?


Google Maps on sisuliselt vajalik ainult rohkemate lambikohvikute leidmiseks reisil icon_biggrin.gif
Apple Maps on väga hea juba, eriti carplays. Nüüd on seal võimalus lisada teavitusi - kiiruse mõõtmine, teeremont, traffic jne nagu wazeski ainult et a ei oska öelda palju sinna seda infot reaalselt hetkel jõuab. Ise kasutan linnas Apple Mapsi ja maanteel Wazei. Kui jala liigun vaja orienteeruda siis ka Apple Mapsi

See on huvitav, peaks Apple Mapsi uuesti ehk katsetama siis mingihetk. Ise navigeerimiseks pea alati kasutan Waze'i ning Google Maps rohkem siis kasulik, kui tahan mingit kindlat asutust/ettevõtet otsida või nende kohta review'sid lugeda. Miks ma hetkel Apple Mapsi ei kasuta üldse, on see, et tundus olevat seal vähem igasugu asutusi kirjas, nt poed, restoranid jms. Lisaks siis see Waze funktsioonide puudumine, aga kui see nüüd olemas on, siis tasub proovida - mulle tegelt Apple Mapsi UI meeldib rohkem kui Google Mapsis ning see on iPhones palju kiirem samuti. Kas navigeerimine Eestis on ka sama täpne ja mugav, kui Google rakendustel?


Ma ei oska 100% väita et asutuste kogus sama on aga samas endale vajalike asju olen alati sealt leidnud.
See teavituste asi - varem olid teetööd nt olemas juba aga mitte kõik. Liiklustihedus ka juba ammu olemas ja saab kenasti hakkama kuigi Waze’is on vist infot rohkem.
Aeg annab arutust - kasutan nüüd testiks pikematel trassidel ka seda mingigetj ha vaatab palju neid kasutajate teavitusi sinna üldse jõuda võiks.
Mulle meeldib Mapsi juures see et ristmikel ja väikse hooga Zoomib sisse ja majad 3d-s ehk siis visuaalselt ka äge - võibolla mõnele kasulik ka.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2025 01:02:18 vasta tsitaadiga

d3t, Ega ei olegi. Seepärast ma ise ka ei häbene Amazonist tellida. On teatud vidinaid mida kohapeal ei ole või kui on siis kirvehinnaga. Viimati sai nii tellitud Firewire to USB adapter kingituseks. Amazonis ca 17€ aga kohapeal mingi 36€ või 38€. Ei näe mõtet, miks peaksin kohapealt tellima kui sealt saab odavamalt isegi koos saatekuluga. Varem oli nii, et kohapealsed müüsid sama hinnaga mis Amazonis, lihtsalt saatekulu oli kohe hinna sees. Nüüd aga on hinnad märksa kõrgemad kui Amazonis ja viimane motivaator kohalikku "vahendajat" toetada on kadunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2025 08:36:42 vasta tsitaadiga

Palju juttu prost, aga on keegi AIR ka endale soetanud?
Redditi järgi on AIR paljude seniste pro/promax kasutajate senised põhimõtted ümber lükanud.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2025 08:46:19 vasta tsitaadiga

Millised põhimõtted kui saladus pole?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.10.2025 08:48:08 vasta tsitaadiga

Sellise jubed asja ostjal saab üldse mingeid põhimõtteid olla? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2025 09:33:59 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Millised põhimõtted kui saladus pole?
Et kasutasmugavus ja kergus nii suure telefoni osas on piisavalt meeldiv, et ollakse valmis tegema kompromisse muude pro pakutavate hüvede osas (kaamera, aku jms).
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2025 09:38:49 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Sellise jubed asja ostjal saab üldse mingeid põhimõtteid olla? icon_biggrin.gif



Ilu on vaataja silmades. Ära ole kade, mina ei ole kade selle üle kui sina mingit jubedust endale ostad icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.10.2025 11:55:32 vasta tsitaadiga

Air näikse olevat sätitud plusi asemele, mida sel hooajal kahjuks ei tulnud. Odavam alternatiiv maxi asemel, kui too kalliks jääb ja ekraani suurus on oluline. Paraku ühe kaameraga ja nõrgema akuga. Disain on üldjuhul savi, nagunii läheb kest ümber.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.10.2025 11:58:01 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
Janis kirjutas:
Sellise jubed asja ostjal saab üldse mingeid põhimõtteid olla? icon_biggrin.gif



Ilu on vaataja silmades. Ära ole kade, mina ei ole kade selle üle kui sina mingit jubedust endale ostad icon_razz1.gif

Ei ole üldse kade aga ma võin ikka arvata, et see on väga koledalt välja kukkunud. Äkki selle puhul ka aeg parandab seda arvamust
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2025 12:04:36 vasta tsitaadiga

17 nö "tavamudelit" vist ei osta siin HV-s keegi? Ainult Pro/PM ?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.10.2025 12:08:05 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
17 nö "tavamudelit" vist ei osta siin HV-s keegi? Ainult Pro/PM ?


Ainult seda ostakski, paraku Plusi ei tulnud ja nüüd pole enam kiiret, XS Max käib edasi (uskumatult hea telefon).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.10.2025 13:00:39 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Palju juttu prost, aga on keegi AIR ka endale soetanud?
Redditi järgi on AIR paljude seniste pro/promax kasutajate senised põhimõtted ümber lükanud.


Mul võimalus Airi testiks runida veidi. Täna esimene päev. Esmaemotsioon on et...kas mul ikka on seda kolme kaamerat ja muud pudipadi vaja? icon_biggrin.gif Et nagu telefon on kiire, pilti teeb hästi, kell on 13:00, laadimast võtsin kell 7 ja akut on veel 83% kuigi alati esimestel päevadel on akukasutus suurem ja ma olen suht korralik doomscroller ja igasuguse sisu tarbija ka.

Ja no see kergus ja õhukesus on käes lihtsalt nii mõnus, et viska või Pro Max nurka icon_biggrin.gif 6,5 tolli on siuke kuldne kesktee ka ekraani suhtes.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.10.2025 13:09:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ja no see kergus ja õhukesus on käes lihtsalt nii mõnus, et viska või Pro Max nurka icon_biggrin.gif 6,5 tolli on siuke kuldne kesktee ka ekraani suhtes.


Kuidas laua pealt kätte saad, libistad üle ääre või puhud püsti ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2025 13:10:45 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
17 nö "tavamudelit" vist ei osta siin HV-s keegi? Ainult Pro/PM ?
17 tavamudel seekord kõige rohkem ahvatlebki.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2025 14:11:47 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
tsitaat:
Ja no see kergus ja õhukesus on käes lihtsalt nii mõnus, et viska või Pro Max nurka icon_biggrin.gif 6,5 tolli on siuke kuldne kesktee ka ekraani suhtes.


Kuidas laua pealt kätte saad, libistad üle ääre või puhud püsti ?


No see õhuke on ikka selline petlik - kaamera osa on nagu tikutops. Aga vajuta ainult telefoni ülemisele osale ja hüppab ise laua pealt üles! icon_smile.gif

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Polaroid
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2022




sõnum 01.10.2025 14:14:40 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
tsitaat:
Ja no see kergus ja õhukesus on käes lihtsalt nii mõnus, et viska või Pro Max nurka icon_biggrin.gif 6,5 tolli on siuke kuldne kesktee ka ekraani suhtes.


Kuidas laua pealt kätte saad, libistad üle ääre või puhud püsti ?


Peab tugevamat sügist tuuleiili ootama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.10.2025 14:39:44 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:
Markos kirjutas:
tsitaat:
Ja no see kergus ja õhukesus on käes lihtsalt nii mõnus, et viska või Pro Max nurka icon_biggrin.gif 6,5 tolli on siuke kuldne kesktee ka ekraani suhtes.


Kuidas laua pealt kätte saad, libistad üle ääre või puhud püsti ?


No see õhuke on ikka selline petlik - kaamera osa on nagu tikutops. Aga vajuta ainult telefoni ülemisele osale ja hüppab ise laua pealt üles! icon_smile.gif


Päris tikutops pole. Aga nüüd mõelda siis Pro tuleb lihtsamalt kätte jah icon_biggrin.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2025 15:00:57 vasta tsitaadiga

Kõlari kvaliteet on ka üks suur erinevus Air ja Pro vahel.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.10.2025 16:22:08 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
Kõlari kvaliteet on ka üks suur erinevus Air ja Pro vahel.


Eriti selle aasta Pro - sellel kuidagi väga head kõlarid.
Aga Airi kõlar halb pole - lihtsalt seda on 1. Samas ma telefonist mingit youtube videot v tiktatki vaatan siis väga ei morjenda. Lennukis fiomi vaatamiseks on klapid, muusikaks ka.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2025 17:27:58 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Millised põhimõtted kui saladus pole?
Et kasutasmugavus ja kergus nii suure telefoni osas on piisavalt meeldiv, et ollakse valmis tegema kompromisse muude pro pakutavate hüvede osas (kaamera, aku jms).

Need asjad mind eriti ei eruta suures plaanis.
Pro max ei ole suur ja raske vaid normaalne icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2025 17:35:50 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Anti kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Millised põhimõtted kui saladus pole?
Et kasutasmugavus ja kergus nii suure telefoni osas on piisavalt meeldiv, et ollakse valmis tegema kompromisse muude pro pakutavate hüvede osas (kaamera, aku jms).

Need asjad mind eriti ei eruta suures plaanis.
Pro max ei ole suur ja raske vaid normaalne icon_smile.gif

Inimeste eelistused ja vajadused on erinevad, samuti ka ettekujutus normaalsusest.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 03.10.2025 10:47:49 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Air näikse olevat sätitud plusi asemele, mida sel hooajal kahjuks ei tulnud. Odavam alternatiiv maxi asemel, kui too kalliks jääb ja ekraani suurus on oluline. Paraku ühe kaameraga ja nõrgema akuga. Disain on üldjuhul savi, nagunii läheb kest ümber.

Jah, ainult et see odavam alternatiiv maksab 1200€+. Ma ei suudaks endale õigustada sellise hinnaga telefoni ostu nagu iPhone Air, kui sel on ainult üks kaamera. Paraku juba ülilainurkkaamera puudumine oleks korralik dealbreaker. Sellise hinna juures on paraku nii väike aku ja kehvad kõlarid ka suured miinused. Kuigi jah, testide põhjal pole aku kehv, aga erinevus Pro mudeliga on siiski piisavalt märkimisväärne. Jõudlus pidavat olema suht okei, tavamudelile jääb veits alla, aga eks näis mis kuumus/suurem koormus teeb ja kas pikaajaline kestvus on väga hea. Minu jaoks see, et telefon on õhem ja veidi ilusam, ei ole nii suur asi ja kindlasti neid miinuseid üles ei kaalu.

Eks see Air paras ilu ja edevuse asi ole. Kui disain ja õhuke olemine on olulised ning kaamera mitte nii oluline, siis on Air variant. Aga praktiline inimene pigem ostab 17 või 17 Pro. Üks oluline erinevus Airil on siiski titaanist kere - mul on kahju, et see Pro mudelitel ära kaotati. See on Apple poolt kaval lüke - panna musta värvi ja titaanist kere ainult Airile, mitte Prole. Kuigi kui kasutad kaant, pole väga suurt vahet, aga Airi puhul ma ei näeks tõesti mõtet kaaned ümber panna, et peita välimust ja teha telefon paksemaks. Sellisel juhul ma küll Airi ostul mingit mõtet ei näe icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 03.10.2025 12:15:23 vasta tsitaadiga

Nüüd 2 nädalat hiljem kui müük läks lahti (eeltellimine küll veel omakorda varem), on siin keegi juba mõne uue telefoni kätte ka saanud?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 03.10.2025 13:36:29 vasta tsitaadiga

d_m kirjutas:
Nüüd 2 nädalat hiljem kui müük läks lahti (eeltellimine küll veel omakorda varem), on siin keegi juba mõne uue telefoni kätte ka saanud?


Mina sain oma paki C&C eeltellimusega 21 september kätte igaljuhul. Lasin automaati saata.

_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2025 13:50:43 vasta tsitaadiga

d_m kirjutas:
Nüüd 2 nädalat hiljem kui müük läks lahti (eeltellimine küll veel omakorda varem), on siin keegi juba mõne uue telefoni kätte ka saanud?

Telia tellimusele tekkis tarneaeg.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.10.2025 14:00:10 vasta tsitaadiga

Päris hea. 1TB mäluga 13pro tuli kohale aprillis.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 03.10.2025 14:10:55 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Markos kirjutas:
Air näikse olevat sätitud plusi asemele, mida sel hooajal kahjuks ei tulnud. Odavam alternatiiv maxi asemel, kui too kalliks jääb ja ekraani suurus on oluline. Paraku ühe kaameraga ja nõrgema akuga. Disain on üldjuhul savi, nagunii läheb kest ümber.

Jah, ainult et see odavam alternatiiv maksab 1200€+. Ma ei suudaks endale õigustada sellise hinnaga telefoni ostu nagu iPhone Air, kui sel on ainult üks kaamera. Paraku juba ülilainurkkaamera puudumine oleks korralik dealbreaker. Sellise hinna juures on paraku nii väike aku ja kehvad kõlarid ka suured miinused. Kuigi jah, testide põhjal pole aku kehv, aga erinevus Pro mudeliga on siiski piisavalt märkimisväärne. Jõudlus pidavat olema suht okei, tavamudelile jääb veits alla, aga eks näis mis kuumus/suurem koormus teeb ja kas pikaajaline kestvus on väga hea. Minu jaoks see, et telefon on õhem ja veidi ilusam, ei ole nii suur asi ja kindlasti neid miinuseid üles ei kaalu.

Eks see Air paras ilu ja edevuse asi ole. Kui disain ja õhuke olemine on olulised ning kaamera mitte nii oluline, siis on Air variant. Aga praktiline inimene pigem ostab 17 või 17 Pro. Üks oluline erinevus Airil on siiski titaanist kere - mul on kahju, et see Pro mudelitel ära kaotati. See on Apple poolt kaval lüke - panna musta värvi ja titaanist kere ainult Airile, mitte Prole. Kuigi kui kasutad kaant, pole väga suurt vahet, aga Airi puhul ma ei näeks tõesti mõtet kaaned ümber panna, et peita välimust ja teha telefon paksemaks. Sellisel juhul ma küll Airi ostul mingit mõtet ei näe icon_exclaim.gif



1. vajadused on erinevad
2. Ultra-wide kaamera enamustele dealbreaker ei ole, sest pigem kasutatakse tavakaamerat plus natuke zuumida on ikka vaja. Seega see on väga väga personaalne
3. Aku ei ole kehv, numbrite järgi 16 Pro tasemel, reaalselt kasutan hetkel juba 3ndat päeva (vist) ja näiteks eile oli veel 50% 23:00 alles, üleeile veidi vähem. Arvestades et paar esimest päeva on aku kasutus alati suurem ka (opsysi tegemised) siis on see väga hea.
4. On 1 kõlar ja see on pigem miinus kui oled Pro kõlaritega harjunud, aga see kõlar ei ole kindlasti halb. See teeb väga normaalset heli et suvalisi videosid vahtida ja tiktakis surfata.
5. Prol kaotati titaanist kere et eelistada kauakestvat jõudlust - parem jahutus võrdub väiksem downthrottling. Tervitatav uuendus kindlasti neile kes Prod eesmärgipäraselt kasutavad.

Üldiselt on mul suht suur struggle hetkel. Kuna on võimalus Pro Maxi edasi kasutada ja Airist loobuda siis ilmselt ma teen seda, aga ma olen proovinud leida põhjust miks seda teha ja ainus on see, et ma olen suur video ja fotohuviline ja põhiliselt reisidel ja üritustel meeldib teha maksimaalselt varieeruvat sisu (suum annab paremad vaatenurki, ultrawide annab macro ja ägedad linnapildid näiteks jne). Lisaks Pro Maxi akukestvus on loomulikult omaette klass - reisidel oluline. Air on käes olnud lihtsalt niivõrd mõnus - just see kogemus kui kerge ja õhuke ta on. Tuleb välja eriti trükkimisel ja doomscrollimisel voodis icon_biggrin.gif Taskus ka vaat et ei tunnegi.

Ideaalis jookseks igapäevaselt Airiga ringi, äriasjus viisakas ka, pintsaku taskus mugav, suvel lühkaga ka mugav. Ja siis reisidele võtaks Pro..aga no kahte telefoni omada on too much.

Seega kui esialgu tundub et edevuse asi...siis mulle on pigem edevus mu Oranz Pro Max, mitte see Air icon_biggrin.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vadjarav
Uus kasutaja

liitunud: 03.10.2025




sõnum 03.10.2025 14:16:40 vasta tsitaadiga

d_m kirjutas:
Nüüd 2 nädalat hiljem kui müük läks lahti (eeltellimine küll veel omakorda varem), on siin keegi juba mõne uue telefoni kätte ka saanud?

18 septeber C&C-st tellitud. Hetkel vaikus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 03.10.2025 14:49:16 vasta tsitaadiga

Lewis kirjutas:
d_m kirjutas:
Nüüd 2 nädalat hiljem kui müük läks lahti (eeltellimine küll veel omakorda varem), on siin keegi juba mõne uue telefoni kätte ka saanud?


Mina sain oma paki C&C eeltellimusega 21 september kätte igaljuhul. Lasin automaati saata.


Wow, eriti hästi!

vadjarav kirjutas:
d_m kirjutas:
Nüüd 2 nädalat hiljem kui müük läks lahti (eeltellimine küll veel omakorda varem), on siin keegi juba mõne uue telefoni kätte ka saanud?

18 septeber C&C-st tellitud. Hetkel vaikus.


icon_sad.gif Sama siin.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 03.10.2025 15:48:40 vasta tsitaadiga

Võite ju lisada ka mis telef keegi tellis , et mis siis see popp uus mudel kõigil on ? 🙂
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vadjarav
Uus kasutaja

liitunud: 03.10.2025




sõnum 03.10.2025 16:09:44 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Võite ju lisada ka mis telef keegi tellis , et mis siis see popp uus mudel kõigil on ? 🙂

iPhone 17 Pro Max 256 sinine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 03.10.2025 16:15:57 vasta tsitaadiga

17 Pro. Sinine
_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 03.10.2025 16:46:31 vasta tsitaadiga

17 Pro Max (Cosmic Orange)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2025 18:37:35 vasta tsitaadiga

19.09 hommikul oli mõningaid nii Pro/Max kui ka tavamudeleid nii Euronics-s kui ka Klick-s saada. C&C oli ka mõned mudelid kohal.

Marssisin Viru Klick-i kohale ja pärast mõningat võimlemist (kuna mudelit oli ainult nende Lasnamäe esinduses ja sealt tuli S/N/IMEI edastada) sain makstud, tšeki näppu ning õhtul korjasin telefoni Lasnamäelt peale.
Tava 17 siis, läks kingituseks.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 04.10.2025 10:27:26 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:

1. vajadused on erinevad
2. Ultra-wide kaamera enamustele dealbreaker ei ole, sest pigem kasutatakse tavakaamerat plus natuke zuumida on ikka vaja. Seega see on väga väga personaalne
3. Aku ei ole kehv, numbrite järgi 16 Pro tasemel, reaalselt kasutan hetkel juba 3ndat päeva (vist) ja näiteks eile oli veel 50% 23:00 alles, üleeile veidi vähem. Arvestades et paar esimest päeva on aku kasutus alati suurem ka (opsysi tegemised) siis on see väga hea.
4. On 1 kõlar ja see on pigem miinus kui oled Pro kõlaritega harjunud, aga see kõlar ei ole kindlasti halb. See teeb väga normaalset heli et suvalisi videosid vahtida ja tiktakis surfata.
5. Prol kaotati titaanist kere et eelistada kauakestvat jõudlust - parem jahutus võrdub väiksem downthrottling. Tervitatav uuendus kindlasti neile kes Prod eesmärgipäraselt kasutavad.

Üldiselt on mul suht suur struggle hetkel. Kuna on võimalus Pro Maxi edasi kasutada ja Airist loobuda siis ilmselt ma teen seda, aga ma olen proovinud leida põhjust miks seda teha ja ainus on see, et ma olen suur video ja fotohuviline ja põhiliselt reisidel ja üritustel meeldib teha maksimaalselt varieeruvat sisu (suum annab paremad vaatenurki, ultrawide annab macro ja ägedad linnapildid näiteks jne). Lisaks Pro Maxi akukestvus on loomulikult omaette klass - reisidel oluline. Air on käes olnud lihtsalt niivõrd mõnus - just see kogemus kui kerge ja õhuke ta on. Tuleb välja eriti trükkimisel ja doomscrollimisel voodis icon_biggrin.gif Taskus ka vaat et ei tunnegi.

Ideaalis jookseks igapäevaselt Airiga ringi, äriasjus viisakas ka, pintsaku taskus mugav, suvel lühkaga ka mugav. Ja siis reisidele võtaks Pro..aga no kahte telefoni omada on too much.

Seega kui esialgu tundub et edevuse asi...siis mulle on pigem edevus mu Oranz Pro Max, mitte see Air icon_biggrin.gif

Jah no arusaadav, eks ma pigem mõtlesin seda, et hinna/kvaliteedi suhe on üsna paigast ära, aga kindlasti sellele telefonile on oma sihtgrupp. Ma ise pildistan palju (kodus, tööl, õues jne) ning kasutan pidevalt ülilainurka, et rohkem kaadrisse saada ja macrosid teha. Niiet Air oleks kindel no-go.

Kas see iOS26 läks uuendusega paremaks? Ma pole julgenud veel tõmmata just selle jutu pärast, et ilgelt palju bugisid pidi olema...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 04.10.2025 10:30:22 vasta tsitaadiga

Millised bugid? Pole tähele pannud. Välimisega hakkab lõpuks ära harjuma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2025 10:58:40 vasta tsitaadiga

Uue fööniga tuli kaasa ka 3 kuud tasuta Apple TV ja Apple Music beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2025 18:47:45 vasta tsitaadiga

Switchover 15 pro pealt ei läinud ilma kändudeta, algse seadistamise käigus ei saanud 17 pro tarkvara uuendamisega hakkama (lihtsalt seisis uuendamise juures) ja ilma seda tegemata ei toiminud ühe telefoni pealt teisele andmete tõstmine (seda on varem ka juhtunud, kui ios versioonid erinevad). Kui icloud'i täies mahus varundamise jaoks ei kasuta, siis on see probleem.

Lahendus tundub olevat enne uuena seadistada ja uuendus ära teha, siis reset ja transfer.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2025 10:06:51 vasta tsitaadiga

17 PM 256GB hõbedane
Euronicsist eeltellimus 12 September, kätte sain 27 September pakikast

Olles nüüd mõnda aega seda näppinud siis pean nentima et ümaramad servad siiski käes palju mugavam kui 16 PM. Aku kestvuse erinevus on tuntav. Makrofotod ma ei tea kas platseebo aga tunduvad teravamad. Kõlarid ka selgelt paremad. Kahju et eSIM only mudelit pole euroopas valikus, oleks tibake suurema aku saanud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2025 14:10:47 vasta tsitaadiga

heretic666, huvitav, et kõlarid paremad on, sest see ei tulnud mitte kuskil reviewdes välja, aga see oluline mu jaoks küll

mulle tuli teatis C&C-lt, et 17PM 256GB sinine kohal kolmapäeval, aga olin reisil ja nüüd jõuabki alles esmaspäeval järele minna
õnneks sai hästi ajastatud ümbrise tellimusega, mis tuli ka Hiinast 3 nädalat: https://macarooon.com/products/iphone-17-pro-max-magsafe-leather-case?variant=51660259459361
järgmine kord ikka vaatan üle, et ettevõte ei tarniks asju Hiinast, sest jube tüütu, kui dropshipitakse sellise hinna eest ka veel

edit:// Kõik käes ja väga ilus. Suurim erinevus vist üldsegi tundub kaal teraselt alumiiniumile. Kõlarid on palju suurema range'iga ja täpsema kõlapildiga, bassisemad, aga ka tundub vähem ilusat EQ-d mis oli 13PM-il. Performance on ka märkimisväärselt parem, mis on vajalik selle glass UI jaoks. Meeldib ka Always-On display, mis muudab mu workflowd. Aga kokkuvõtvalt ikka naljakas kui vähe on muutusi 4 aasta jooksul. Huvitav, et kas nüüd enne 2030 ei tasu üldse hakata uurimagi, et mis telefonides muutunud on? Tekitab küsimuse, et kas apple ühel hetkel kaotab numbri üldse telefonide tagant ära, sest vahet pole mis aasta iphone sul on, kuna muutused on niivõrd marginaalsed. Eks nad seda juba teevad Airiga vist.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pässapoiss
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2012




sõnum 07.10.2025 15:57:33 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Uue fööniga tuli kaasa ka 3 kuud tasuta Apple TV ja Apple Music beer_yum.gif


Vend mul soetas AW11 ja sai ka 3-kuulise tasuta perioodi. Endale soetasin AW11 ja pods 3prod, aga tasuta mulle ei pakutud midagi. Ju ma siis maksejõuline klient Apple arvates icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2025 16:08:56 vasta tsitaadiga

Oled juba neid teenuseid kasutanud ehk? See tasuta kraami pakkumine tuleb neile kes ei kasuta/ole kasutanud varem imho
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2025 16:18:43 vasta tsitaadiga

Ma olen korduvalt saanud AppleTV 3 kuulist perioodi, telefoniga.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pässapoiss
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2012




sõnum 07.10.2025 16:27:56 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Oled juba neid teenuseid kasutanud ehk? See tasuta kraami pakkumine tuleb neile kes ei kasuta/ole kasutanud varem imho


Eks ikka olen jah, aga mul on nagu meeles, et olen eelnevalt erinevate seadme ostudega saanud 3-kuud tasuta. Eks elan üle, aga Apple Musicut oleks 3 kuud kasutanud hea meelega. Ei ole ma Spotifyga sõbraks saanud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2025 17:15:31 vasta tsitaadiga

Ma tahtsin tasuta Apple Arcade'i nagu eelmine kord sain, aga seda ei pakutud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 07.10.2025 20:22:32 vasta tsitaadiga

Kui ma siit https://rhinoshield.eu telliks oma 17 Pro isendile kaitseklaasi. Kas see oleks liiga overkill hinna poolest? Korpusega olen väga rahul mis täna kohale jõudis. Kuna see mu esimene õun elus, siis ei julge kohe alist mingeid lambi asju tellida ekraanile. Kellel kogemusi mida näiteks kasutab ja on rahul tehku häält. Aitäh!
_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nestev
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2025 21:22:16 vasta tsitaadiga

17 PM 256GB hõbedane

Euronicist 13.09.2025 tellimus "vormistatud" ja 7.10.2025 pole veel kipu ega ka kõppu.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2025 22:02:23 vasta tsitaadiga

Lewis kirjutas:
Kui ma siit https://rhinoshield.eu telliks oma 17 Pro isendile kaitseklaasi. Kas see oleks liiga overkill hinna poolest? Korpusega olen väga rahul mis täna kohale jõudis. Kuna see mu esimene õun elus, siis ei julge kohe alist mingeid lambi asju tellida ekraanile. Kellel kogemusi mida näiteks kasutab ja on rahul tehku häält. Aitäh!

ma tavaliselt kaitseklaasi lasknud iDealis paigaldada, seni pole probleeme olnud. Paistab et hind on seal 30-35 euro ringis.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 429, 430, 431 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.