Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 206, 207, 208, 209, 210  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitu tolli on sinu peamine igapäevases kasutuses olev monitor?
10-15"
0%
 0%  [ 3 ]
15-20"
2%
 2%  [ 7 ]
20-25"
17%
 17%  [ 56 ]
25-30"
40%
 40%  [ 129 ]
30-35"
25%
 25%  [ 80 ]
35" või suurem
12%
 12%  [ 40 ]
hääli kokku : 315

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 17:15:31 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Kummaline võrdlus. Kui sulle monitori suurus ei ole üldse oluline ja paneel peamiselt, siis jah uuem kindla peale minek. Mul on muidu 2 generatsiooni QD-OLED paneel ja probleeme ei ole olnud peale 7 kuud kasutamist. 1 gen ei olnud hea, sest text fringering oli veits liiga nähtav. 2nd gen juba läks paremaks.
Selle suurusega on kahetised emotsioonid. MMO-de peal on 21:9 parem, FPS-ides 16:9 parem. Kui pildikvaliteet sama, siis võtaks 34". Kahtlus on, et Asuse WOLED on kvaliteedi poolest parem, aga samas 86€ lisa eest suurem 34" G8 on ahvatlev. Mõlemad on hetkel hea hinnaga.
Lisaks on veel 463,67€ eest saada 27" G6 240hz 1440p QD-OLED, aga selle vist jätaks valikust välja.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 17:53:09 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas sa mõtlesid ikka õiget Samsung G8 mudelit aga osad viitavad sellel on 3 gen paneel ehk uusim. https://us.community.samsung.com/t5/Monitors-and-Memory/34-quot-Odyssey-OLED-G8-G85SD-Ultra-WQHD-175Hz/td-p/3040078

Sõltub kuidas ja milleks kasutada peamisel. Mina eelistasin suuremat, sest alati saab ka väiksemas aknas jooksutada, samas immersion on suurema diagonaaliga parem icon_smile.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 18:04:56 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Ma ei tea kas sa mõtlesid ikka õiget Samsung G8 mudelit aga osad viitavad sellel on 3 gen paneel ehk uusim. https://us.community.samsung.com/t5/Monitors-and-Memory/34-quot-Odyssey-OLED-G8-G85SD-Ultra-WQHD-175Hz/td-p/3040078

Sõltub kuidas ja milleks kasutada peamisel. Mina eelistasin suuremat, sest alati saab ka väiksemas aknas jooksutada, samas immersion on suurema diagonaaliga parem icon_smile.gif

Selle 2024a 34" G8ga on jah segadus. Redditis ka osad arvavad, et on gen3 paneel, aga siis jälle öeldakse, et tegelt ikka vana gen1, sest Gen2.5 34" paneel peaks olema 240hz

32” models, all of them are gen 3.
The 34” are all gen 1 panels, what changed between the 2021 and newer models is the tcon board and electronics

https://www.reddit.com/r/ultrawidemasterrace/comments/1ed44ep/34_samsung_g8_oled_2024_g85sd_revealed/
https://www.reddit.com/r/ultrawidemasterrace/comments/1hcw9ll/samsung_g8_34_inch_2024_uw_g85sd_subpixel_layout/

Samsung display roadmap



LG display roadmap


viimati muutis Snaxez 10.03.2025 18:54:58, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2025 18:32:50 vasta tsitaadiga

Ülikirju siis see seis. Ma tean, et G9 on kõik 2 gen mul 49" aga Hz järgi peaks vist jah aru saama. 175Hz oli Gen1 siiski need vanad Dellid mida promoti korralikult.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2025 22:21:35 vasta tsitaadiga

Asus võeti mõtlemise ajal Euronicsis müügist maha ja võtsin siis 586€ eest 2024 Samsung G8 34" 175Hz
https://www.samsung.com/ee/multistore/outletee/pd.LS34DG850SUXDU/

Seal saada hetkel ka 463€ eest G61 27" 240hz
https://www.samsung.com/ee/multistore/outletee/pd.LS27DG610SUXEN/

ja G60 27" 360hz 587€
https://www.samsung.com/ee/multistore/outletee/pd.LS27DG602SUXEN/
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2025 22:11:05 vasta tsitaadiga

kellelgi monitori käe soovitusi on? Hetkel küll läheb üks AW3225QF sinna külge aga ehk tulevikus midagi kõrvale ka. On pointi vaadata double armi kohe või pigem single?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 14.03.2025 00:36:49 vasta tsitaadiga

Mul on DELL MSA20 monitor arm (https://www.dell.com/en-us/shop/dell-single-monitor-arm-msa20/apd/482-bbdi/monitors-monitor-accessories)
See läheb klõps täpselt monitori külge nagu originaal jalg läheks. Täiega rahul. Saab mingid lukud ka peale panna teatud nurkadele, et ei rammiks selle käpaga seina.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2025 01:26:26 vasta tsitaadiga

kui nähtavas tulevikus teist näed tulemas, võta parem kohe kahekäeline. korralikku tahad, siis seda enam. need on krdi kallid ja alguses ühe ja pärast kahe monitori oma tahtes on kallis lõbu. icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2025 09:09:16 vasta tsitaadiga

Ergotron LX on kvaliteetne, aga hind on vastav. Neil tuli hiljuti LX Pro mudel välja, mis on edasiarendus LX mudelist.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2025 15:54:30 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi pole kokkupuudet sellise 540HZ Acer Nitro 24" TN monitoriga?
https://www.acer.com/us-en/monitors/gaming/nitro-xv2/pdp/UM.FX2AA.F02

Selle hind on langenud juba päris heale tasemele (388€)
https://mts.ee/et/toode/acer-nitro-xv242fbmiiprx-24inch-ips-fhd-1810726891

Peaks olema täpselt sama paneel mis mitmel teisel. Nagu Asus ROG Swift Pro PG248QP, AOC AGON Pro AG246FK.

Asuse hind on ligi 780€ . Seal küll vist eraldi G-Sync moodul ja asuse ULMB2 ka. Kuid selle monitori puhul peab kasutama Nvidia videokaarti, et 540HZ unlockida. Seega see pole hea variant. Mitte ainult hinna pärast, kuid mingit vendor locki ka ei taha.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 28.03.2025 16:07:19 vasta tsitaadiga

Kas keegi suudaks üldse aru saada, et pilt on 270Hz asemel 540Hz ?
Mul jookseb monitor 165Hz ja minuarust on kõik üle 120Hz täpselt sama.

Iga mõistlik inimene keerab pigem graafika ilu peale kui, et võtab kõik miinimumi, et sagedus kõrgeim võimalik oleks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2025 16:17:14 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Kas keegi suudaks üldse aru saada, et pilt on 270Hz asemel 540Hz ?
Mul jookseb monitor 165Hz ja minuarust on kõik üle 120Hz täpselt sama.

Iga mõistlik inimene keerab pigem graafika ilu peale kui, et võtab kõik miinimumi, et sagedus kõrgeim võimalik oleks.


icon_biggrin.gif Muidugi saab. Kuskil 1000hz on see, kus inimene enam ei erista.
120Hz pealt 240'le on tuntav vahe. Ja 240hz pealt 540'le pidi ka väga tuntav vahe olema. Mitte küll nii suur kui 120->240hz.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 28.03.2025 16:56:24 vasta tsitaadiga

Ma saan kohe aru kui draiver pange paneb ja monitor desktopil 120Hz asemel 60Hz on, aga 120Hz ja 144Hz vahe on ainult see et ASUSe FW ühega neist algusaegadel ei töötanud.
400€ TN paneeli eest tänapäeval kui tõelise 1ms reaktsiooni aja grey to grey saaks veits juurde pigistades OLED- ga. Või on TN viimastel aastatel OLEDist ette läinud?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2025 18:02:45 vasta tsitaadiga

Oleks siis olemas FullHD OLED monitori... ei ole ju.
On mingi Dual reso monitor, kuid selle hind oli mingi 1300€ Ning 32"
Mis kohe kindlasti ei sobi FullHD reso jaoks.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 28.03.2025 18:14:44 vasta tsitaadiga

Miks aastal 2025 FullHD?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2025 18:17:00 vasta tsitaadiga

Mul on 4k 144hz monitor ka.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 28.03.2025 18:21:58 vasta tsitaadiga

Mul ka. Kaalusin ka OLED-i, aga poolteist aastat tagasi ei leidnud veel ühtegi, millel oleks tekst sama hea kui LCD-l ja pildi sisse põlemine täielikult puuduks.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2025 19:16:57 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
-Koppel- kirjutas:
Kas keegi suudaks üldse aru saada, et pilt on 270Hz asemel 540Hz ?
Mul jookseb monitor 165Hz ja minuarust on kõik üle 120Hz täpselt sama.

Iga mõistlik inimene keerab pigem graafika ilu peale kui, et võtab kõik miinimumi, et sagedus kõrgeim võimalik oleks.


icon_biggrin.gif Muidugi saab. Kuskil 1000hz on see, kus inimene enam ei erista.
120Hz pealt 240'le on tuntav vahe. Ja 240hz pealt 540'le pidi ka väga tuntav vahe olema. Mitte küll nii suur kui 120->240hz.

Hertsidega on see, et, et madal > kõrge on vale mõõtmine. Reaalset vahet tunnetad alles siis kui liigud kõrge > madal.
Muidugi inimesed on erinevad ja nad märkavad erinevaid asju või neid häirivad erinevad asjad monitoride juures, aga see peaks olema üsna märgatav, kui paar nädalat 540Hz kasutada ja siis tagasi 270Hz peale liikuda.

Vael kirjutas:
Ma saan kohe aru kui draiver pange paneb ja monitor desktopil 120Hz asemel 60Hz on, aga 120Hz ja 144Hz vahe on ainult see et ASUSe FW ühega neist algusaegadel ei töötanud.
400€ TN paneeli eest tänapäeval kui tõelise 1ms reaktsiooni aja grey to grey saaks veits juurde pigistades OLED- ga. Või on TN viimastel aastatel OLEDist ette läinud?

Jep 60Hz tunnen kohe ära. Tunnen isegi siis ära kui monitor ise on 165Hz aga mingi programmi UI on 60Hz peal liikumas ja näeb lihtsalt ebaloomulikult läägine välja.
120Hz ja 165Hz vahet tunnen samuti. Pole väiksemat vahet a'la 20Hz testinud, aga kahtlustan, et seda enam ei tunneks isegi tagasi liikudes. 45Hz tagasi liikudes juba tunnetab.

von Wu kirjutas:
Mul ka. Kaalusin ka OLED-i, aga poolteist aastat tagasi ei leidnud veel ühtegi, millel oleks tekst sama hea kui LCD-l ja pildi sisse põlemine täielikult puuduks.

Teksti osas on areng pidev. Kõigepealt Samsung muutis oma piksli struktuuri QD-OLED monitoridel sobivamaks PC jaoks.
Siis muutis LG oma W-OLED paneelidel värvid RGWB järjekorda mis on lähemal RGB'le ja järgmine aasta peaks LG hakkama tootma native RGB paneele. Pikemalt siin:

Link
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 28.03.2025 20:46:35 vasta tsitaadiga

Loodetavasti saab siis järgmisel aastal OLED monitori osta. thumbs_up.gif
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2025 19:13:20 vasta tsitaadiga

Keegi LG monitori sisemisi kõlareid kasutab? On teil see MaxxAudio sisse lülitatud või on ilma parem?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2025 13:10:20 vasta tsitaadiga

610Hz monitor revealed - Asus XG248Q5G-P

Mõistagi TN ja FullHD

https://videocardz.com/newz/asus-officially-presents-610hz-fhd-and-dual-mode-4k-160hz-fhd-360hz-rog-gaming-monitors
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.04.2025 13:16:42 vasta tsitaadiga

Härrased monitori-teadjad. Istun hetkel DELL U3417W taga. Väga rahul muidu. Sain korra istuda monitori taga, mille hz oli rohkem kui 60 ja mulle meeldis see sujuvus, mida kogesin niisama windowsis ringi luusides jne. Kuna 34" on sobiv, siis mida arvata sellest: https://www.lg.com/ee/monitorid/lg-34wq75c-b
Ühendatud oleks mini-PC üle HDMI-i ehk 120 hz saaksin kätte ja sellega ka sujuvuse...ma eeldan. Lisaks 90W laadimise funktsioon ehk kuna läppar pidevalt ees, siis saaks otse molust voolu. Hind tundub samuti mõistlik. Olen õigel teel icon_biggrin.gif ? Või on kuskil mingi molu, mida ma ei ole märganud ? Jätaks OLED/VA-d välja.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2025 13:23:38 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
... Kuna 34" on sobiv, siis mida arvata sellest: https://www.lg.com/ee/monitorid/lg-34wq75c-b
Ühendatud oleks mini-PC üle HDMI-i ehk 120 hz saaksin kätte ja sellega ka sujuvuse...ma eeldan.

Linkisid sa õige toote? Sest see 34WQ75C on 60Hz ekraaniga mudel.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2025 18:18:29 vasta tsitaadiga

miga, Nüüd on hilja. Sa oled pisikuga nakatunud icon_biggrin.gif Kui korra >60Hz proovida, siis on raske tagasi minna, kui oled paremat proovinud.
Seepärast ma räägingi neile kes ütlevad, et 240Hz jms on mõttetu - seda ei märka eriti liikudes kõrgema Hz peale. Seda märkab (ja saab hinnata) alles liikudes tagasi madalama Hz peale.

EDIT:

Sinu vajadustele vastab 14 mudelit: https://geizhals.eu/?cat=monlcd19wide&xf=11939_34%7E11955_IPS%7E11963_120%7E14816_90
Kui sa spetsiifiliselt tahad, et oleks Dell, siis Dell UltraSharp U3425WE mudel on odavaim. Kasutab IPS Black 120Hz paneeli. See on parema kontrastiga, kui tavaline IPS.
Mitte päris VA tasemel (rääkimata OLED'st) aga väga hea.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.04.2025 20:31:29 vasta tsitaadiga

Panin vist vale toote jah. Kurat, ei mäletagi, mida ma vaatasin icon_biggrin.gif
Tomorrow, sul on õigus! Ma ei saa enam 60 hz tõsiselt võtta kui olen sujuva molu taga istunud. icon_biggrin.gif

Kuna molu ei osta iga aasta, siis küsin nii - kas ja kui palju suudab inimene eristada 120 hz ja sealt ülespoole ehk kui ma istun 120 tagant 160+ külge, siis saan ma aru vahest ?

Ei pea Dell olema, lihtsalt on kuidagi nii läinud ajalooliselt, et olen Dellist Delli jooksnud, aga oma hertzi elamuse sain Philipsi monitoril icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2025 20:51:21 vasta tsitaadiga

miga, inimesed liiga individuaalsed. Ma ise ütleks et 240hz pealt edasi tekib raskusi. 240hz IPS pealt 240Hz OLED peale minnes oli motion clarity erinevus veel ka päevselge (OLED kasuks) ent 240hz pealt 480hz peale liikudes ma kirjutaks "oh my god so smooth" tunde sinna platseebo alla vaikselt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 18.04.2025 19:58:42 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
miga, inimesed liiga individuaalsed. Ma ise ütleks et 240hz pealt edasi tekib raskusi. 240hz IPS pealt 240Hz OLED peale minnes oli motion clarity erinevus veel ka päevselge (OLED kasuks) ent 240hz pealt 480hz peale liikudes ma kirjutaks "oh my god so smooth" tunde sinna platseebo alla vaikselt icon_biggrin.gif


Sest OL3D puhul on tõeline 240Hz, kuna g2g on ka alla 1ms.
Näiteks IPS võib sul 5000HZ olla ka aga g2g on ikka 3-5ms, parimal juhul. Google põhjal on 240Hz 4.xx ms ehk kui piksemt 6ms tagant värskendab ennast siis sellest 240Hz pole suurt tolku. Vb hiire pollimiskiirusele aitab kaasa, aga oleneb siis juba näiteks mängumootorist( ja ma oletan ka UEB HUB kvaliteedist, kas suudab USB näiteks 500Hz kiirusega kaasas käia. Isiklikult hiirt 1000Hz peale ei saa keerata, siis tyleb mingi " kala" sisse)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2025 10:27:07 vasta tsitaadiga

Täna siis lasi Dell uued mudelid välja.
Endale pakub huvi AW3425DW. 240hz QD OLED.
Tea kas Eestisse saab seda kuskilt tellida?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2025 10:33:50 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Täna siis lasi Dell uued mudelid välja.
Endale pakub huvi AW3425DW. 240hz QD OLED.
Tea kas Eestisse saab seda kuskilt tellida?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/pricelist/?query=AW3425DW&sort=price

Aga tundub, et kui M on lõpus siis on VA pannel, mitte OLED
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2025 10:51:55 vasta tsitaadiga

Snaxez, need seal jah valed asjad. 799USD on AW3425DW hind Delli kodukal.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2025 12:34:39 vasta tsitaadiga

https://geizhals.eu/dell-alienware-aw3423dwf-210-bfrq-a2864248.html

uuri kas keegi nendest pakkujatest saadab üle terve Euroopa.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2025 12:49:43 vasta tsitaadiga

Viilutaja, see on vana mudel, mis ise enesest küll super hinnaga. Aga pigem eelistaks juba Gigabyte mo34wqc2 kui ei õnnestu normaalse hinnaga uut Alienware saada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edaj
HV kasutaja
edaj

liitunud: 13.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2025 14:43:30 vasta tsitaadiga

Panen ma väga mööda, kui sellise omale kergemaks mängimiseks ostan?
https://arvutitark.ee/arvutid-ja-lisad/monitorid/monitor-lcd-27-ips27gs85q-b-lg-1392516
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2025 15:33:55 vasta tsitaadiga

edaj kirjutas:
Panen ma väga mööda, kui sellise omale kergemaks mängimiseks ostan?
https://arvutitark.ee/arvutid-ja-lisad/monitorid/monitor-lcd-27-ips27gs85q-b-lg-1392516

Ei pane icon_biggrin.gif

Olude sunnil ostsin täpselt selle sama mudeli eelmine nädal AT'st. Hind on kah sama.
HDR nagu arvata on sellel mõttetu ja muudab pildi kehvemaks, aga muus osas on seni päris hea.

Vana füüsilise G-Sync mooduliga (Gen 1) monitor oli samuti 1440p, aga 165Hz ja suvel oleks saanud juba 9 aastat vanaks, aga otsustas ilmselt elust lahkuda üks päev enne seda kui ma vahetasin Nvidia kaardi AMD vastu icon_lol.gif
Juhtus peale puhastamist. Omateada midagi valesti ei teinud, sest varasemalt kogu aeg 2x aastas puhastanud ja sama meetodit kasutanud.

Uus LG paistab silma paremate värvide ja kontrastiga. Eriti punane värv on väga silmatorkav. Roheline kah vähemal määral. Kollane ja sinine tunduvad üsna sarnased. Ilmselt tänu "Nano-IPS" nn "quantum dot" värvikihile.
Kuna tulin 165Hz pealt, siis 200Hz pole eriti märgatav, aga värskendussageduse osas olen ma varemgi öelnud, et inimene harjub kiiresti ja värskendussageduse mõju on märagata siis, kui liikuda tagasi madalama numbri peale peale paarinädalast kasutamist.

Mis puutub seda monitori, siis vaatasin ka teisi umbes 180Hz klassi 1440p monitore ja neil kõigil oli mingi suurem miinus.
Näiteks umbes 180€ maksval Delli mudelil oli ainult tilt, aga puudus kõrguse reguleerimine mis minu jaoks oli must have.
195€ maksval Samsungil oli arusaamatul kombel vana DP 1.2 liides mis tahendab, et see oleks 120Hz'st kõrgemaks tõstes (10bit HDR on või off) jooksnud kasutades chroma subsamplingut, et 4:2:2, mitte 4:4:4.

Ega see LG nüüd päris ideaalne pole, sest puudub swivel funktsioon ja kuigi vasaku-parema ja ülemise otsa ekraani ääred on õhukesed, siis alumine, et nn "bottom chin" on üsna paks ja muudab selle välimuse inetumaks.
Pildi osas pole mingeid probleeme veel märganud. 200Hz on lukus, kuigi see on OC funktsioon ja ei pruugi olla garanteeritud. Unerežiimist ärgates ja sinna läheb monitor kiiresti. Restarti tehes korra on must ekraan windowsi logo ja sisselogimiskuva vahel, aga see on sekundi ja tuleneb pigem vist graafikakaardist.

Coil whine vms pole silma hakanud. Huvi pärast vaatan mingi päev kas vana monitori jalg (millel on swivel) kõlbab sellele.

220€ eest on monitori küllaga. 9 aastat tagasi maksis sellest kehvem mudel üle 800€, seega hea näha, et inflatsioon miskipärast monitore ei mõjuta.
Ega eriti üle 250€ polegi mõtet maksta LCD monitori eest, kuna sama reso ja 240Hz'ga OLED monitorid algavad 500€ pealt juba ja võivad veel langeda hinnas.

Peamine ohverdus selle hinna eest on HDR. Ilmselt ka mingil määral värkendussagedus ja kiiremad HDMI 2.1 ja DP 2.1 pordid mis sellel puuduvad.
Samas DP 1.4a on olemas ja kaks USB 3.0 kah. 2x HDMI on 2.0b. Pordid on kergesti ligipääsetavad. OSD joystick on normaalne, kuigi OSD ise võiks olla veidi kiirem ja paremini seletada mida iga säte teeb või tähendab.
Hetkel ei tea, et sellele oleks firmware update tulnud. Eeldan, et tänu USB portidele see ise uuendamist siiski toetab, kuigi pole manuaali läbi lugenud veel.

Korralikke ülevaateid veel pole. Youtube's üks välismaises keeles korralikum hakkas silma, aga tavalistetelt Monitors Unboxed, Rtings või TFT Central veel ülevaadet pole.

Kui on täpsemaid küsimusi, siis vastan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
edaj
HV kasutaja
edaj

liitunud: 13.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2025 15:59:57 vasta tsitaadiga

Tänud hea revüü eest! beer_yum.gif Netist oli tõesti raske ülevaateid leida kuna tegu vist üsna uue mudeliga. Tuleb ära võtta.

Reaalsus on ka siis see, et nvidia 1060'ga kaugele ei purjeta, vaja tummisema gpu peale kolida.. icon_razz.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2025 16:08:28 vasta tsitaadiga

edaj, Mõtlesin jah kas teha eraldi ülevaade, aga vaatasin, et siin pole niipalju kirjutada ülevaate jaoks. Seninähtu põhjal saab siiski soovitada neile kes nt 1080p ja/või 60Hz pealt tulevad.
Mängudes on väga hea. Reageerib kiiresti. Ghostingut pole. Nädalavahetusel sai Oblivioni remasterit pelatud päris mitmeid tunde thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2025 13:18:05 vasta tsitaadiga

Pikemat aega mõlgutan mõtteid 27" 1440p 144Hz pealt üle minna 4k 144Hz(või rohkem Hz) 32" flat monitori peale.
kellelgi konkreetseid soovitusi? Kas OLED on oma hinda väärt või pigem mitte?
Hinnavahe peaaegu 2x.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2025 11:21:46 vasta tsitaadiga

KoldK, Mingi asja väärtus on subjektiivne ja seda ei saa keegi sulle ette öelda. Kui sul seni pole olnud OLED telekat või monitori näinud oma silmaga pilti, siis vb ei olegi ka suurt vajadust, kui sa küsid seda foorumist.

Mina isiklikult läksin OLED monitori peale üle veidi üle aasta tagasi ja ei tahaks enam kunagi tagasi LED peale minna, mis iganes paneeli tüübid. Kui loed raha hoolega, siis pigem ära osta, sest OLED tehnoloogia ongi hetkel tipp laiatarbe osas aga hind ka vastav. Kui aga tahad parimat pildikvaliteeti ja hindad oma aega arvuti taga veetes ning finants lubab, siis OLED on lihtsalt liiga hea.
Konkreetse mudeli soovitus on keeruline, sõltub palju oled nõus välja käima ja kas on ka mingeid eelistusi või mida sellega plaanid teha.
Alusta siit https://www.rtings.com/monitor/reviews/best/gaming-monitors-4k

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2025 12:18:19 vasta tsitaadiga

sekundeerin Zonermanile. kui pildiilu hindad ja rahakott lubab, siis oled.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 20.05.2025 12:33:56 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
järgmine aasta peaks LG hakkama tootma native RGB paneele.


Nii et tasub veel oodata.
Kui monitor on ainult mängimiseks, siis muidugi vahet pole. Tekst ei ole veel nii hea kui LCD-l.
Asusel on juba praegu päris RGB paneeliga monitor olemas: https://pcmonitors.info/reviews/asus-pa32dc/ (hind ~4000€)

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2025 17:22:22 vasta tsitaadiga

OLED hinnalangus 500€ kanti tähendab seda, et üle 500€ monitori ostes IPS/VA või koguni TN osta peab olema mingi special case kasutus a'la ülikõrge reso, ebaharilik kuvasuhe, 600Hz+BFI, 24/7 staatiline pilt vms.
Minu jaoks tähendab see seda, et IPS/VA võib maksta kuni ~300-400€, mitte rohkem. Muidu on hinnavahe OLED'ga juba nii väike, et kehvem tehnoloogia ei tasu ära. Hetkel on juba OLED monitoride kolmas põlvkond paneele.
Pole veel lugenud, et ~3 aastat vana esimene põlvkond oleks hakanud massiliselt sisse põlema...

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2025 18:49:34 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
OLED hinnalangus 500€ kanti tähendab seda, et üle 500€ monitori ostes IPS/VA või koguni TN osta peab olema mingi special case kasutus a'la ülikõrge reso, ebaharilik kuvasuhe, 600Hz+BFI, 24/7 staatiline pilt vms.
Minu jaoks tähendab see seda, et IPS/VA võib maksta kuni ~300-400€, mitte rohkem. Muidu on hinnavahe OLED'ga juba nii väike, et kehvem tehnoloogia ei tasu ära. Hetkel on juba OLED monitoride kolmas põlvkond paneele.
Pole veel lugenud, et ~3 aastat vana esimene põlvkond oleks hakanud massiliselt sisse põlema...


Special case 600hz + bfi tn vs 480hz oled .

https://www.galador.ee/1230-monitorid/19759246-benq-24-1-zowie-xl2586x-1920x1080-tn-600hz-3ar

https://www.galador.ee/1230-monitorid/19997594-monitor-lg-27gx790a-b-26-5-gaming-panel-oled-2560x1440-16-9-480hz-0-03-ms-swivel-pivot-height-adjustable-tilt-27gx790a-b

Ma arvan, et ei teki küsimust kumb high hz gamingu eesmärgil mõttekam on.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2025 19:37:06 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
OLED hinnalangus 500€ kanti tähendab seda, et üle 500€ monitori ostes IPS/VA või koguni TN osta peab olema mingi special case kasutus a'la ülikõrge reso, ebaharilik kuvasuhe, 600Hz+BFI, 24/7 staatiline pilt vms.
Minu jaoks tähendab see seda, et IPS/VA võib maksta kuni ~300-400€, mitte rohkem. Muidu on hinnavahe OLED'ga juba nii väike, et kehvem tehnoloogia ei tasu ära. Hetkel on juba OLED monitoride kolmas põlvkond paneele.
Pole veel lugenud, et ~3 aastat vana esimene põlvkond oleks hakanud massiliselt sisse põlema...

Isegi aasta vana teise generatsiooni omad põlevad sisse kui kasutada monitori lisaks mängimisele ka töö tegemiseks. Et IPSil oma point ikka on, kui tahad ühe monitoriga kõik asjad ära ajada.
Lisaks IPSidel sisuliselt puudub VRR flicker, mis mind QD OLEDi puhul suht normaalselt häirib.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2025 19:59:16 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
OLED hinnalangus 500€ kanti tähendab seda, et üle 500€ monitori ostes IPS/VA või koguni TN osta peab olema mingi special case kasutus a'la ülikõrge reso, ebaharilik kuvasuhe, 600Hz+BFI, 24/7 staatiline pilt vms.
Minu jaoks tähendab see seda, et IPS/VA võib maksta kuni ~300-400€, mitte rohkem. Muidu on hinnavahe OLED'ga juba nii väike, et kehvem tehnoloogia ei tasu ära. Hetkel on juba OLED monitoride kolmas põlvkond paneele.
Pole veel lugenud, et ~3 aastat vana esimene põlvkond oleks hakanud massiliselt sisse põlema...

Isegi aasta vana teise generatsiooni omad põlevad sisse kui kasutada monitori lisaks mängimisele ka töö tegemiseks. Et IPSil oma point ikka on, kui tahad ühe monitoriga kõik asjad ära ajada.
Lisaks IPSidel sisuliselt puudub VRR flicker, mis mind QD OLEDi puhul suht normaalselt häirib.

Spoiler Spoiler Spoiler


12 kuud+ test. Ei näe seda sissepõlemist. VRR flicker ei esine kõigis mängudes.
Ühtlasi ei tasu IPS enda probleeme vaiba alla lükata. IPS glow on aegade algusest probleem olnud. Mõnel isendil parem, mõnel üsna jube.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2025 20:07:33 vasta tsitaadiga

Millist neist kolmest tasuks võtta?
https://www.hinnavaatlus.ee/2799147/asus-32-oled-rog-swift-pg32ucdm/
https://www.hinnavaatlus.ee/2875183/gigabyte-32-lcd-aorus-fo32u2p/
https://www.hinnavaatlus.ee/4927811/msi-32-oled-mpg-321urx-qd-oled-315/
Asusel on DolbyVision. Annab see midagi erilist üldse juurde?
Aorusel on DP 2.1
Kasutaks põhiliselt youtube jaoks ja mõningane mängimine
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2025 20:12:28 vasta tsitaadiga

Sn4itek, miks mitte see:
https://www.hinnavaatlus.ee/3004636/samsung-32-oled-odyssey-g8/
odavam ja kohapeal olemas.

Tomorrow, ise plaanisin MO34WQC2 osta. 240hz, teise generatsiooni paneel. Ühe tüübi käest uurisin kuda on? Ütles, et suht idekas v.a hetkel garantiis burn-iniga(kasutas siis ka töö tegemiseks).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2025 20:14:47 vasta tsitaadiga

Sn4itek kirjutas:
Millist neist kolmest tasuks võtta?
https://www.hinnavaatlus.ee/2799147/asus-32-oled-rog-swift-pg32ucdm/
https://www.hinnavaatlus.ee/2875183/gigabyte-32-lcd-aorus-fo32u2p/
https://www.hinnavaatlus.ee/4927811/msi-32-oled-mpg-321urx-qd-oled-315/
Asusel on DolbyVision. Annab see midagi erilist üldse juurde?
Aorusel on DP 2.1
Kasutaks põhiliselt youtube jaoks ja mõningane mängimine


Miks mitte see?

https://arvutitark.ee/arvutid-ja-lisad/monitorid/lg-32-ultragear-dual-mode-oled-mangumonitor-uhd-4k-kola-1424639

Erilist vahet neil pole , võta see mille jalg endale kõige rohkem meeldib. Full DP2.1 pole neil ühelgi.

Edit: LG on woled , sinu kolm on qd oled.


viimati muutis aff 20.05.2025 20:25:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2025 20:15:03 vasta tsitaadiga

Sn4itek, ASUS'el peaks olema ka custom heatsink mis peaks tagame kõrgema heleduse. Ideaalset paraku pole jah. Kui ASUS'el oleks DP 2.1 UHBR20, siis oleks üsna täielik.
Neljas valik on edasi oodata uuemaid mudeleid.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2025 20:30:27 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Sn4itek, miks mitte see:
https://www.hinnavaatlus.ee/3004636/samsung-32-oled-odyssey-g8/
odavam ja kohapeal olemas.

See on see https://www.youtube.com/watch?v=_c3y9amPT8c ?
Või miks ta nii odav on?

Need 3 jäid silma Monitors Unboxed mingist videost kus ta soovitas neid kolme monitori hea HDRi pärast icon_biggrin.gif Paneel pidi kõigil kolmel sama olema
Mõtlesin et kui ostaks uue monitori siis prooviks ka selle normaalselt ära
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2025 20:42:28 vasta tsitaadiga

Sn4itek, https://www.rtings.com/monitor/reviews/samsung/odyssey-oled-g8-g80sd-s32dg80
ei tea miks ta nii odav Euronicsis on, peaks suht idekas asi olema.
Seal videos olev G81SF on vanem mudel G80SD-st.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 206, 207, 208, 209, 210  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.