|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
04.03.2025 14:37:39
|
|
|
| Ei pannud enne tähele, et neil vändad ka siiski küljes. Kui mootor alla 250W (millest keskmise inimese kuni 25 km/h liigutamiseks laias laastus piisab) jääb ja moe pärast ka kaasa vändata tuleb, oleks nad ju samas klassis Bolti elektrijalgratastega.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.03.2025 21:56:25
|
|
|
| Kas Inokim OX juures on see rooli keskasendi "lukustumine" ka mahavõetav? Ostsin talvehinnaga ühe vähesõitnud OX Hero ja vedrustus on kahtlemata mugav, aga see rooli fikseerumine on küll tüütu, et mitte öelda ohtlik.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
23.03.2025 22:09:15
|
|
|
| rex, Mul on see tõuks, aga mis keskasendi "lukustumine" ?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
24.03.2025 02:19:32
|
|
|
rooli keskasendi lukustamine peaks nagu olema maha võetav küll jah...sest vastasel juhul ei oleks võimalik selle aparaadiga sõita
ja kui see sul kuidagi nii "töötab" et sõidu ajal ise peale läheb siis see on tõesti pehmelt öeldes "natuke ohtlik" ning soovitav oleks uurida välja mis seal täpsemalt katki on ja miks
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
24.03.2025 16:51:14
|
|
|
Mõtlesin, et ei pea Inokim OX/OXO-ga sõitjatele seletama. "Lukustumine" jutumärkides ka seepärast, et natuke jõudu rakendades saab ikkagi keskasendist ära väänata. Justkui loodud abimees rooli otse hoidmiseks. Nagu astmeline pliidinupp umbes, mida saad ju pöörata, aga astmete juures kergelt fikseerub. Ikka vägagi tahtlik tehasevärk tundub.
Täiesti sirge ja sileda kergliiklustee korral võiks isegi abiks olla, kuna selline paari kraadi jagu lõtk jääb suuna kergeks korrigeerimiseks siiski sisse, aga reaalsuses tuleb meie kõnniteedel ebatasasuste, inimeste ja vedelema jäetud roheliste tõukside vahel oluliselt äkilisemalt laveerida.
Kiirel guugeldamisel ja YT reviewdest otseselt vihjet ei leidnud, siin redditi postis on miskit giant bolt'i kirjeldatud (kuigi justkui juhuslikum mitte täpselt keskasendis kinnikiilumise juhtum):
https://www.reddit.com/r/InokimOwnersClub/comments/g0e95j/scary_sticky_steering/
Vaatan õhtul, kas on regullitav.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nipi1000
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2010
|
24.03.2025 17:14:18
|
|
|
endal oxo ja siledate asfaldi rehvidega ja pole sellist probleemi...sõbral aga tellitud miskid hübriidid, 50/50 offroad/onroad rehvid ja nendel vist sama asi mida mõtled, et hoiab nagu rooli otse ja on jõnks sees kui keerama hakkad. ..et vb asi rehvides? igaljuhul endal tõuksil küll mingit lukustamist ei toimu
ps. oli endal ka plaanis need hübriid rehvid osta, aga peale proovimist kadus isu
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
24.03.2025 20:42:54
|
|
|
Nipi1000, Asi võib rehvis olla küll. Mul on ka rehvid vahetatud vähe tummisema mustriga rehvide vastu. Aga kuna nad on ikkagi kumerad, mitte pealt-keskelt sirged, siis sellist lukustumist pole.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
24.03.2025 20:46:20
|
|
|
ma ei tea, ei ole "oxo sõitja" aga inokim on ja on olnud mitu tükki. pole ühelgi mingit sellist lukustumist ei jutumärkides ega märkideta.
ei tohikski olla ega peakski olema, sest selline asi ei ole kuidagi abiks ja nagu juba ütlesin siis poleks mitte midagi muud kui ohtlik ja ebavajalik. kuna remondin ja hooldan tsikleid siis olen kohanud küll paari, millel teatud tüüpi kulumise või muude iseärasuste tõttu on kahvli liikumises selline jõnks sees olnud. täiesti kohutav on sellise asjaga sõita, lihtsalt ülimalt halb!!!
rehvides võib ja saab asi olla vaid nii palju, et kui on väga kandilise profiiliga esirehv (ehk sisuliselt autorehvi meenutav) siis tõepoolest see tahab end ise pigem hoida nö. otsesõidu asendis, aga päris luku tunnet see siiski ka tekitada ei saa ega peakski. KÕIGI kaherattaliste rehvid peavad olema ikkagi ümara kujuga, et nendega normaalselt sõita ja manööverdada saaks.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
24.03.2025 22:14:48
|
|
|
Tavalised orig siledamapoolse mustriga rehvid on, nagu neil poest ikka. Asi on alla 300 km sõitnud ja välimuselt ka nagu uus. Kõik orig. Keskasendi jõnks on täpselt sama ka siis, kui esiratas maast lahti (puuklots ees põhja all näiteks). Võiks ju pakkuda, et mingi transpordiasendi fiksaator a'la pesumasinal trumli kinnituspoldid, mis tuleb enne kasutamist eemaldada, aga tõuksi pakkimisel pole nagu vahet. Tuleb madalas kastis post alla murtult ja lenks eemaldatud.
Rool kuidagi muudmoodi ei poo ega ole ka kuskil mingit lõtku. Väga selge täpselt keskasendi fiksaator, mis justkui võiks tootja arvates väikeste ratastega käkatsiga kiiret otsesõitu soosida, reaalsuses aga pigem mitte.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
24.03.2025 23:10:41
|
|
|
kaherattaline sõiduvahend ei saa mitte kuidagi, mitte kunagi ega mitte üheski asendis normaalselt sõita niimoodi (st. sõitu soosivalt). et ma endiselt olen täiesti 100% kindel, et see on bugi, mitte feature.
tegelikkuses toimub nii jalgratastel kui tsiklitel kui ka tõuksidel pidev "isereguleerumine" sõidu ajal. väiksemalt kiirusel rohkem ja suuremal kiirusel vähem või üldse mitte (noh, tõuksi kiirused muidugi idee poolest nii hirmus suureks ei saagi minna). kõik mis seda isereguleerumist kuidagi pärsib või kinni hoiab, ei saa mitte kuidagi olla hea. nii et peaksid kindlasi püüdma välja uurida, mis kamm sul selle asjaga on. ise kahtlustan kaela laagreid
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
25.03.2025 01:20:59
|
|
|
Kui rooli või lenksu lahti lased, siis peaks nii nelja kui kahe rattaga sõiduriist ju otse minema. Mingit fikseerimist pole vaja.
Kui ei lähe otse, siis on probleem mujal ja tuleb see sõiduvahend korda teha.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
25.03.2025 02:19:20
|
|
|
| napoleon, Sa räägid vist sadulaga asjadest? Tõuksiga sõites ei taha ma isegi ühte kätt lenksult võtta, rääkimata kahest!
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
25.03.2025 10:06:41
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Rool kuidagi muudmoodi ei poo ega ole ka kuskil mingit lõtku. Väga selge täpselt keskasendi fiksaator, mis justkui võiks tootja arvates väikeste ratastega käkatsiga kiiret otsesõitu soosida, reaalsuses aga pigem mitte. |
Kusjuures minu M365 Pro'l on algusest peale sama asi olnud - keskasendis on nagu kerge fiksaator tunda, kuid sõites seda küll ei taju, pigem teeb vaid tõuksi tassimist ja käe kõrval veeretamist pisut mõnusamaks. Olen kolme samast kohast tellitud M365 Prod veel näinud ning neil ühelgi seda featuuri/bugi ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
25.03.2025 13:35:14
|
|
|
kas nendel asjadel ei ole regullitavad kaela laagrid? no põhimõtteliselt kõik vast teavad kuidas näiteks jalgrattal sa võid keerata kaela laagrid tugevamini/nõrgemini pingule...vastavalt kahvel kas jääb kergelt loksuma või siis on pisut raske seda (lenksu) keerata/liigutada.
ma ise ei ole ühelgi tõuksil täpsemalt uurinud, et kus ja mis seal on aga eks peaks ju sama süsteem olema ja eeldatavasti on see samuti kuidagi pingutatav ehk peale/maha keeratav. võtke ja regullige, üsnagu garanteeritud värk, et asi muutub
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
macc
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2002
|
26.03.2025 16:06:30
|
|
|
| Kas keegi teab kui võimsa mootori ja akuga need punased rendi mobeedid on?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nipi1000
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2010
|
26.03.2025 16:14:50
|
|
|
https://forte.delfi.ee/artikkel/120366192/kohal-tallinna-linnapilti-ilmusid-rendimopeedid
| tsitaat: |
| Pisimopeedid, mis Tallinna tänavapilti ilmusid, kaaluvad 50 kilo. Nende kiirus on piiratud 25 km-ni/h – täpselt nagu elektritõukeratastel. Täislaaditud akuga pisimopeedi sõiduulatus on 70 kilomeetrit. Lisaks kiirusele muudab ühe mopeedi pisimopeediks see, et selle elektrimootori suurim püsi-nimivõimsus ei ületa ühte kilovatti. |
muud infot nagu pole, vb keegi teab täpsemalt
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
26.03.2025 16:20:59
|
|
|
| igatahes praeguseks on 100% nähtud punastest rolleritest figureerinud kõnniteel, kuhu nendel korra järgi mitte mingit asja ei peaks olema. Saab lõbus olema...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
31.03.2025 11:13:42
|
|
|
pppd, Mis lõbu sa ootad? Korra järgi peaks ka skuutritega kõnniteel liikuma jalakäija kiirusega - ehk siis normaalselt kõndivast jalakäijast ei tohiks ette jõuda. Kes on seda tegelikkuses toimimas näinud? Või millal politseil asja korraldamiseks aega on juhtunud olema?
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
31.03.2025 11:53:57
|
|
|
| Eesti keeles skuutrid sõidavad Harku järvel. Meil ei kasutata seda ei tõukside ega Vjatka/Tuula/Vespa stiilis mopeedide ega mootorrataste pihta.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
31.03.2025 14:17:27
|
|
|
rex, Mina kasutan. Ja vene keelega pole sellel midagi tegemist - nad ütlevad 'samokat'. Scooter on asi inglise ja prantsuse keeles. Seevastu 'tõuks', mis on lühend sõnast tõukeratas ei peegelda seadme iseloomu mitte kuidagi. Tekitades pildi riistapuust, millega viieaastane ukerdab, jääb ekslikult mulje, et tegu on täiesti sobiliku liiklemisvahendiga, millega jalakäijatel kahe jala vahelt läbi vupsata.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
31.03.2025 14:40:09
|
|
|
Vahvalt ühemõtteline tõesti.
Spoiler 
Kus ma vene keelt mainisin?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
31.03.2025 18:00:09
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
| Korra järgi peaks ka skuutritega kõnniteel liikuma jalakäija kiirusega |
How much is the fish?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herks
HV vaatleja
liitunud: 14.04.2025
|
14.04.2025 09:57:45
Elektritõukeratta probleem |
|
|
| Tere, sai seotatud kasutatud ecocruiser. Nimelt tõuksi probleem selles, et kui tõuksi sisse lülitan, siis vahepeal ta lülitab ennast ise välja ja tööle enam ei hakka, 2-3h seisab ja siis saab uuesti tööle panna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
14.04.2025 14:51:24
|
|
|
Külmjoode* on tüüpviga. Akupakis, kontrolleris vms. Vahepeal annab ühendust, vahepeal mitte. Olenevalt soojuspaisumisest näiteks: jahtub, tõmbub kokku, hakkab ühendust andma.
*Külmjoode on katkenud tavaline joode, mitte külmalt tehtud joode.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ressi
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2009
|
28.05.2025 12:45:19
|
|
|
Kui tõuksi maksimaalne kandevõime on 100 kilo, aga sõitja kaalub 110 kilo pluss riided, siis kas tõuksiga võib sel juhul midagi halba juhtuda, kui on see max lubatud kaal ületatud umbes 10 kuni 15 kilo?
Tõuksi mudel on Xiaomi 4 Lite. Huvitav oligi see, et kui ostsin tõuksi, siis oli veel netipoes kirjas, et kandevõime on kuni 120 kilo, aga hiljem selgus, et on ikkagi kuni 100 kilo.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
28.05.2025 13:05:13
|
|
|
ressi, tõenäoliselt ei juhtu midagi, need numbrid antakse ikkagi väikse varuga.
Aga garanteerida et ei juhtu, ei saa paraku keegi.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
28.05.2025 13:13:12
|
|
|
| Varu peab olema. Seda numbrit vaadates inimene mõtleb ju enda kaalu peale mitte selle peale, et kui näiteks seljakoti head-paremat täis lapid, siis see kaal võibki 10+ kg rohkem olla.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
28.05.2025 14:15:29
|
|
|
Varu võib olla aga ei pruugi - kui tootega midagi juhtub; siis on tootjal/müüjal hea viidata, et antud piirangut on eiratud/rikutud ja sellest ongi probleemid tingitud.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
28.05.2025 18:53:18
|
|
|
ja kuidas see tootja seda tõestab, et piirangut ületati 10kg seljakoti jagu???
ses suhtes, et "tootjal on hea viidata" ükskõik millele ja ükskõik millal...kui ta tahab seda tea. klient võib selle "viitamisega" kas kõrv lontis leppida või siis mitte. tootja võib "viidata" täpselt samamoodi ka siis kui tegelikult mingit piirangut ületatud ei ole.
loogiline vastus oleks, et loomulikult midagi ei juhtu kui riided seljas sõita või 10+kg ületad nn. kandevõimet, lihtsalt tõenäosus on palju suurem et 1) raami eluiga on oluliselt lühem ja mingi teatud "nõrgim lüli" annab järele varem kui muidu 2) kui mingist räigest löökaugust räige hoogu läbi paned siis võid vabalt oma tõuksi pooleks sõita. ja kokkuvõttes sõltub alati konkreetsest tootest, mõni tootja teeb asjad suurema varuga, mõni väiksema. mõni isend juhtub olema kvaliteetsema keevitusega, mõni kehvemaga. mõni materjal on pehmem kui teine. seega mingit ühest ja lõplikku vastust ei ole, kuid toodet ei saaks müüa mitte ühegi ühikut kui need kohe kandevõime piiri natukenegi ületades hävineks, poolituks jne
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.06.2025 20:36:15
|
|
|
| On keegi oma 25+kg-sele juba kindlustuse ka teinud või pakkumisi küsinud? Kallim kui autole?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
17.07.2025 18:03:35
|
|
|
| 8 tollist sise ja väliskummi vaja. Kust osta, või on kellelgi üle? Sisekumm võib sirge ventiiliga ka olla.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
18.07.2025 00:11:28
|
|
|
tõuksimaailmast vast ikka leiad.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
21.07.2025 19:10:24
|
|
|
Kui sellisega mõnele ossineljapäevakule minna, siis nood vist häbeneksid oma autosid Mingid ühe- kuni mõnetonnised pannid, millesse on olenevalt omaniku jõukusest sisse laotud veel mõned sotid või tuhanded. Ja siis tuleb sellise tõuksiga vend nende ette rehvi kärsatama.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
22.07.2025 09:09:05
|
|
|
| Kassmees kirjutas: |
Kui sellisega mõnele ossineljapäevakule minna, siis nood vist häbeneksid oma autosid Mingid ühe- kuni mõnetonnised pannid, millesse on olenevalt omaniku jõukusest sisse laotud veel mõned sotid või tuhanded. Ja siis tuleb sellise tõuksiga vend nende ette rehvi kärsatama. |
Huvitav seisukoht, et mõnetonnise panniga tegelased peaksid mingil põhjusel end 30 tuhandese tõuksi kõrval halvasti tundma
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
medicopter
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
23.07.2025 12:27:31
|
|
|
| rex kirjutas: |
| On keegi oma 25+kg-sele juba kindlustuse ka teinud või pakkumisi küsinud? Kallim kui autole? |
Lasen ilma sest summa ei vasta loogikale ehk 6 kuud(kokku) miski 5-7€ vahel. Puudub loogika siis seni ei maksa.
_________________ Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
23.07.2025 13:36:33
|
|
|
Et kui ebaloogiliselt odav, siis ei maksa? Mis loogika see on?
Mopeedi kuue kuu kindlustus on 14€, tõuksil peabki odavam olema.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
medicopter
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
23.07.2025 16:39:53
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
Et kui ebaloogiliselt odav, siis ei maksa? Mis loogika see on?
Mopeedi kuue kuu kindlustus on 14€, tõuksil peabki odavam olema. |
valesti said aru, ikka peab olema poole odavam mopeedist ehk mopeed 14€ siis tõuks 7€ ringis.
_________________ Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
23.07.2025 17:50:20
|
|
|
Milles siis probleem? Kirjutasid ju, et tõuks 5-7€.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nipi1000
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2010
|
23.07.2025 18:03:58
|
|
|
| märtsis tegin BTA's inokim oxo'le, 1a ja 41euri
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
medicopter
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
23.07.2025 19:13:53
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| Milles siis probleem? Kirjutasid ju, et tõuks 5-7€. |
Probleem, et pole nii kuigi peaks olema. Oleks hind OLEKS 5-7€ 6 kuud siis oleks ammu teinud ehk on mõistlik. Loogiline kui oleks umbes pool rolleri kindluse hinnast aga hetkel kohati kallim isegi.
| Nipi1000 kirjutas: |
| märtsis tegin BTA's inokim oxo'le, 1a ja 41euri |
Absudrikas tegelikult ja mõistlik olnuks vb mingi 13-17€ umbes 1a Tallinna kohta MAX.
_________________ Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.07.2025 22:49:25
|
|
|
Sõitsin ventspilsis boltiga...vajutasin korra tugevamalt pidurit...sain 10kmh limiidi 10 minutiks...wtf....panin masina seisma, läksin jala
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
23.07.2025 23:41:21
|
|
|
aga papi olid juba ette ära maksnud pikema sõidu eest jah?
see on tegelikult päris absurdne küll kui piduri rebimise eest ka mingeid "limiite" juba on panema hakatud. või no see pole enam isegi absurdne, see on lihtsalt täiesti naeruväärne tsirkus...
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.07.2025 23:54:57
|
|
|
Pm vist jah, näitasin iphones nägu...võttis ikka seda ajalist tasu....lihtsalt maksin nüüd 2 korda rohkem....reaalselt vaeseks ei jäänud,...euri 2 piires. Pigem milleks ajusi keppida piiranguga.
Õnneks palju asi ei sega kui kord aastas sõidan...kui tagasiside küsivad saavad ausa vastuse mis arvan
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
24.07.2025 15:14:52
|
|
|
| medicopter kirjutas: |
| von Wu kirjutas: |
| Milles siis probleem? Kirjutasid ju, et tõuks 5-7€. |
Probleem, et pole nii kuigi peaks olema. Oleks hind OLEKS 5-7€ 6 kuud siis oleks ammu teinud ehk on mõistlik. Loogiline kui oleks umbes pool rolleri kindluse hinnast aga hetkel kohati kallim isegi.
| Nipi1000 kirjutas: |
| märtsis tegin BTA's inokim oxo'le, 1a ja 41euri |
Absudrikas tegelikult ja mõistlik olnuks vb mingi 13-17€ umbes 1a Tallinna kohta MAX. |
Miks pool rolleri kindlustuse hinnast oleks loogiline?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
24.07.2025 15:28:57
|
|
|
sest roller on umbes nii 80-100kg kaaluv instrument...tõuks on 15-20kg kaaluv instrument. sest roller tavaliselt on suuteline sõitma VÄHEMALT 45kmh (paljud tegelikult rohkem, või oluliselt rohkem) ja tõuks on võimeline umbes 30 keskmiselt, need rendi omad vist üldse ainult mingi 20-25. sest tõuks ise on suhteliselt nõrga konstruktsiooniga vidin ja lisaks sellele on praktiliselt kogu selle mass täiesti vastu maad, seega teoreetiline võimalik tehtav damaga tõuksi poolt võrreldes rolleriga on VÄHEMALT poole väiksem
minu meelest oleks loogiline maksimaalselt 1/3 rolleri kindlustuse hinnast
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
medicopter
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
24.07.2025 15:33:43
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
sest roller on umbes nii 80-100kg kaaluv instrument...tõuks on 15-20kg kaaluv instrument. sest roller tavaliselt on suuteline sõitma VÄHEMALT 45kmh (paljud tegelikult rohkem, või oluliselt rohkem) ja tõuks on võimeline umbes 30 keskmiselt, need rendi omad vist üldse ainult mingi 20-25. sest tõuks ise on suhteliselt nõrga konstruktsiooniga vidin ja lisaks sellele on praktiliselt kogu selle mass täiesti vastu maad, seega teoreetiline võimalik tehtav damaga tõuksi poolt võrreldes rolleriga on VÄHEMALT poole väiksem
minu meelest oleks loogiline maksimaalselt 1/3 rolleri kindlustuse hinnast |
_________________ Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
24.07.2025 15:52:43
|
|
|
| Kuna keskmine tõuksijuht on idioot, siis on tõenäosus suurem et tekitab mingi rahalise kahju. Mingite kaalude ja kiiruste värk on teil luulu
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|