Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2025 14:37:39 vasta tsitaadiga

Ei pannud enne tähele, et neil vändad ka siiski küljes. Kui mootor alla 250W (millest keskmise inimese kuni 25 km/h liigutamiseks laias laastus piisab) jääb ja moe pärast ka kaasa vändata tuleb, oleks nad ju samas klassis Bolti elektrijalgratastega.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2025 14:51:20 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120363297/reformierakonna-fraktsioon-kutsub-kristjan-jarvani-rendimopeedide-teemal-erakorraliselt-aru-andma
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2025 21:56:25 vasta tsitaadiga

Kas Inokim OX juures on see rooli keskasendi "lukustumine" ka mahavõetav? Ostsin talvehinnaga ühe vähesõitnud OX Hero ja vedrustus on kahtlemata mugav, aga see rooli fikseerumine on küll tüütu, et mitte öelda ohtlik.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2025 22:09:15 vasta tsitaadiga

rex, Mul on see tõuks, aga mis keskasendi "lukustumine" ?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2025 02:19:32 vasta tsitaadiga

rooli keskasendi lukustamine peaks nagu olema maha võetav küll jah...sest vastasel juhul ei oleks võimalik selle aparaadiga sõita icon_lol.gif

ja kui see sul kuidagi nii "töötab" et sõidu ajal ise peale läheb siis see on tõesti pehmelt öeldes "natuke ohtlik" ning soovitav oleks uurida välja mis seal täpsemalt katki on ja miks

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2025 16:51:14 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et ei pea Inokim OX/OXO-ga sõitjatele seletama. "Lukustumine" jutumärkides ka seepärast, et natuke jõudu rakendades saab ikkagi keskasendist ära väänata. Justkui loodud abimees rooli otse hoidmiseks. Nagu astmeline pliidinupp umbes, mida saad ju pöörata, aga astmete juures kergelt fikseerub. Ikka vägagi tahtlik tehasevärk tundub.

Täiesti sirge ja sileda kergliiklustee korral võiks isegi abiks olla, kuna selline paari kraadi jagu lõtk jääb suuna kergeks korrigeerimiseks siiski sisse, aga reaalsuses tuleb meie kõnniteedel ebatasasuste, inimeste ja vedelema jäetud roheliste tõukside vahel oluliselt äkilisemalt laveerida.

Kiirel guugeldamisel ja YT reviewdest otseselt vihjet ei leidnud, siin redditi postis on miskit giant bolt'i kirjeldatud (kuigi justkui juhuslikum mitte täpselt keskasendis kinnikiilumise juhtum):

https://www.reddit.com/r/InokimOwnersClub/comments/g0e95j/scary_sticky_steering/

Vaatan õhtul, kas on regullitav.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2025 17:14:18 vasta tsitaadiga

endal oxo ja siledate asfaldi rehvidega ja pole sellist probleemi...sõbral aga tellitud miskid hübriidid, 50/50 offroad/onroad rehvid ja nendel vist sama asi mida mõtled, et hoiab nagu rooli otse ja on jõnks sees kui keerama hakkad. ..et vb asi rehvides? igaljuhul endal tõuksil küll mingit lukustamist ei toimu icon_rolleyes.gif
ps. oli endal ka plaanis need hübriid rehvid osta, aga peale proovimist kadus isu
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2025 20:42:54 vasta tsitaadiga

Nipi1000, Asi võib rehvis olla küll. icon_rolleyes.gif Mul on ka rehvid vahetatud vähe tummisema mustriga rehvide vastu. Aga kuna nad on ikkagi kumerad, mitte pealt-keskelt sirged, siis sellist lukustumist pole.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2025 20:46:20 vasta tsitaadiga

ma ei tea, ei ole "oxo sõitja" aga inokim on ja on olnud mitu tükki. pole ühelgi mingit sellist lukustumist ei jutumärkides ega märkideta.

ei tohikski olla ega peakski olema, sest selline asi ei ole kuidagi abiks ja nagu juba ütlesin siis poleks mitte midagi muud kui ohtlik ja ebavajalik. kuna remondin ja hooldan tsikleid siis olen kohanud küll paari, millel teatud tüüpi kulumise või muude iseärasuste tõttu on kahvli liikumises selline jõnks sees olnud. täiesti kohutav on sellise asjaga sõita, lihtsalt ülimalt halb!!! icon_lol.gif

rehvides võib ja saab asi olla vaid nii palju, et kui on väga kandilise profiiliga esirehv (ehk sisuliselt autorehvi meenutav) siis tõepoolest see tahab end ise pigem hoida nö. otsesõidu asendis, aga päris luku tunnet see siiski ka tekitada ei saa ega peakski. KÕIGI kaherattaliste rehvid peavad olema ikkagi ümara kujuga, et nendega normaalselt sõita ja manööverdada saaks.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2025 22:14:48 vasta tsitaadiga

Tavalised orig siledamapoolse mustriga rehvid on, nagu neil poest ikka. Asi on alla 300 km sõitnud ja välimuselt ka nagu uus. Kõik orig. Keskasendi jõnks on täpselt sama ka siis, kui esiratas maast lahti (puuklots ees põhja all näiteks). Võiks ju pakkuda, et mingi transpordiasendi fiksaator a'la pesumasinal trumli kinnituspoldid, mis tuleb enne kasutamist eemaldada, aga tõuksi pakkimisel pole nagu vahet. Tuleb madalas kastis post alla murtult ja lenks eemaldatud.

Rool kuidagi muudmoodi ei poo ega ole ka kuskil mingit lõtku. Väga selge täpselt keskasendi fiksaator, mis justkui võiks tootja arvates väikeste ratastega käkatsiga kiiret otsesõitu soosida, reaalsuses aga pigem mitte.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2025 23:10:41 vasta tsitaadiga

kaherattaline sõiduvahend ei saa mitte kuidagi, mitte kunagi ega mitte üheski asendis normaalselt sõita niimoodi (st. sõitu soosivalt). et ma endiselt olen täiesti 100% kindel, et see on bugi, mitte feature.

tegelikkuses toimub nii jalgratastel kui tsiklitel kui ka tõuksidel pidev "isereguleerumine" sõidu ajal. väiksemalt kiirusel rohkem ja suuremal kiirusel vähem või üldse mitte (noh, tõuksi kiirused muidugi idee poolest nii hirmus suureks ei saagi minna). kõik mis seda isereguleerumist kuidagi pärsib või kinni hoiab, ei saa mitte kuidagi olla hea. nii et peaksid kindlasi püüdma välja uurida, mis kamm sul selle asjaga on. ise kahtlustan kaela laagreid

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2025 01:20:59 vasta tsitaadiga

Kui rooli või lenksu lahti lased, siis peaks nii nelja kui kahe rattaga sõiduriist ju otse minema. Mingit fikseerimist pole vaja.
Kui ei lähe otse, siis on probleem mujal ja tuleb see sõiduvahend korda teha.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2025 02:19:20 vasta tsitaadiga

napoleon, Sa räägid vist sadulaga asjadest? Tõuksiga sõites ei taha ma isegi ühte kätt lenksult võtta, rääkimata kahest!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2025 10:06:41 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Rool kuidagi muudmoodi ei poo ega ole ka kuskil mingit lõtku. Väga selge täpselt keskasendi fiksaator, mis justkui võiks tootja arvates väikeste ratastega käkatsiga kiiret otsesõitu soosida, reaalsuses aga pigem mitte.
Kusjuures minu M365 Pro'l on algusest peale sama asi olnud - keskasendis on nagu kerge fiksaator tunda, kuid sõites seda küll ei taju, pigem teeb vaid tõuksi tassimist ja käe kõrval veeretamist pisut mõnusamaks. Olen kolme samast kohast tellitud M365 Prod veel näinud ning neil ühelgi seda featuuri/bugi ei ole.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2025 13:35:14 vasta tsitaadiga

kas nendel asjadel ei ole regullitavad kaela laagrid? no põhimõtteliselt kõik vast teavad kuidas näiteks jalgrattal sa võid keerata kaela laagrid tugevamini/nõrgemini pingule...vastavalt kahvel kas jääb kergelt loksuma või siis on pisut raske seda (lenksu) keerata/liigutada.
ma ise ei ole ühelgi tõuksil täpsemalt uurinud, et kus ja mis seal on aga eks peaks ju sama süsteem olema ja eeldatavasti on see samuti kuidagi pingutatav ehk peale/maha keeratav. võtke ja regullige, üsnagu garanteeritud värk, et asi muutub

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2025 16:06:30 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kui võimsa mootori ja akuga need punased rendi mobeedid on?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2025 16:14:50 vasta tsitaadiga

https://forte.delfi.ee/artikkel/120366192/kohal-tallinna-linnapilti-ilmusid-rendimopeedid
tsitaat:
Pisimopeedid, mis Tallinna tänavapilti ilmusid, kaaluvad 50 kilo. Nende kiirus on piiratud 25 km-ni/h – täpselt nagu elektritõukeratastel. Täislaaditud akuga pisimopeedi sõiduulatus on 70 kilomeetrit. Lisaks kiirusele muudab ühe mopeedi pisimopeediks see, et selle elektrimootori suurim püsi-nimivõimsus ei ületa ühte kilovatti.

muud infot nagu pole, vb keegi teab täpsemalt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 26.03.2025 16:20:59 vasta tsitaadiga

igatahes praeguseks on 100% nähtud punastest rolleritest figureerinud kõnniteel, kuhu nendel korra järgi mitte mingit asja ei peaks olema. Saab lõbus olema...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004



Online
sõnum 31.03.2025 11:13:42 vasta tsitaadiga

pppd, Mis lõbu sa ootad? Korra järgi peaks ka skuutritega kõnniteel liikuma jalakäija kiirusega - ehk siis normaalselt kõndivast jalakäijast ei tohiks ette jõuda. Kes on seda tegelikkuses toimimas näinud? Või millal politseil asja korraldamiseks aega on juhtunud olema?
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2025 11:53:57 vasta tsitaadiga

Eesti keeles skuutrid sõidavad Harku järvel. Meil ei kasutata seda ei tõukside ega Vjatka/Tuula/Vespa stiilis mopeedide ega mootorrataste pihta.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004



Online
sõnum 31.03.2025 14:17:27 vasta tsitaadiga

rex, Mina kasutan. Ja vene keelega pole sellel midagi tegemist - nad ütlevad 'samokat'. Scooter on asi inglise ja prantsuse keeles. Seevastu 'tõuks', mis on lühend sõnast tõukeratas ei peegelda seadme iseloomu mitte kuidagi. Tekitades pildi riistapuust, millega viieaastane ukerdab, jääb ekslikult mulje, et tegu on täiesti sobiliku liiklemisvahendiga, millega jalakäijatel kahe jala vahelt läbi vupsata.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2025 14:40:09 vasta tsitaadiga

Vahvalt ühemõtteline tõesti.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kus ma vene keelt mainisin?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2025 18:00:09 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
Korra järgi peaks ka skuutritega kõnniteel liikuma jalakäija kiirusega
How much is the fish?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herks
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2025




sõnum 14.04.2025 09:57:45 Elektritõukeratta probleem vasta tsitaadiga

Tere, sai seotatud kasutatud ecocruiser. Nimelt tõuksi probleem selles, et kui tõuksi sisse lülitan, siis vahepeal ta lülitab ennast ise välja ja tööle enam ei hakka, 2-3h seisab ja siis saab uuesti tööle panna
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2025 14:51:24 vasta tsitaadiga

Külmjoode* on tüüpviga. Akupakis, kontrolleris vms. Vahepeal annab ühendust, vahepeal mitte. Olenevalt soojuspaisumisest näiteks: jahtub, tõmbub kokku, hakkab ühendust andma.

*Külmjoode on katkenud tavaline joode, mitte külmalt tehtud joode.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2025 12:45:19 vasta tsitaadiga

Kui tõuksi maksimaalne kandevõime on 100 kilo, aga sõitja kaalub 110 kilo pluss riided, siis kas tõuksiga võib sel juhul midagi halba juhtuda, kui on see max lubatud kaal ületatud umbes 10 kuni 15 kilo?
Tõuksi mudel on Xiaomi 4 Lite. Huvitav oligi see, et kui ostsin tõuksi, siis oli veel netipoes kirjas, et kandevõime on kuni 120 kilo, aga hiljem selgus, et on ikkagi kuni 100 kilo.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2025 13:05:13 vasta tsitaadiga

ressi, tõenäoliselt ei juhtu midagi, need numbrid antakse ikkagi väikse varuga.
Aga garanteerida et ei juhtu, ei saa paraku keegi.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2025 13:13:12 vasta tsitaadiga

Varu peab olema. Seda numbrit vaadates inimene mõtleb ju enda kaalu peale mitte selle peale, et kui näiteks seljakoti head-paremat täis lapid, siis see kaal võibki 10+ kg rohkem olla.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2025 14:15:29 vasta tsitaadiga

Varu võib olla aga ei pruugi - kui tootega midagi juhtub; siis on tootjal/müüjal hea viidata, et antud piirangut on eiratud/rikutud ja sellest ongi probleemid tingitud.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2025 18:53:18 vasta tsitaadiga

ja kuidas see tootja seda tõestab, et piirangut ületati 10kg seljakoti jagu??? icon_lol.gif

ses suhtes, et "tootjal on hea viidata" ükskõik millele ja ükskõik millal...kui ta tahab seda tea. klient võib selle "viitamisega" kas kõrv lontis leppida või siis mitte. tootja võib "viidata" täpselt samamoodi ka siis kui tegelikult mingit piirangut ületatud ei ole.

loogiline vastus oleks, et loomulikult midagi ei juhtu kui riided seljas sõita või 10+kg ületad nn. kandevõimet, lihtsalt tõenäosus on palju suurem et 1) raami eluiga on oluliselt lühem ja mingi teatud "nõrgim lüli" annab järele varem kui muidu 2) kui mingist räigest löökaugust räige hoogu läbi paned siis võid vabalt oma tõuksi pooleks sõita. ja kokkuvõttes sõltub alati konkreetsest tootest, mõni tootja teeb asjad suurema varuga, mõni väiksema. mõni isend juhtub olema kvaliteetsema keevitusega, mõni kehvemaga. mõni materjal on pehmem kui teine. seega mingit ühest ja lõplikku vastust ei ole, kuid toodet ei saaks müüa mitte ühegi ühikut kui need kohe kandevõime piiri natukenegi ületades hävineks, poolituks jne

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2025 20:36:15 vasta tsitaadiga

On keegi oma 25+kg-sele juba kindlustuse ka teinud või pakkumisi küsinud? Kallim kui autole?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2025 18:03:35 vasta tsitaadiga

8 tollist sise ja väliskummi vaja. Kust osta, või on kellelgi üle? Sisekumm võib sirge ventiiliga ka olla.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 18.07.2025 00:11:28 vasta tsitaadiga

tõuksimaailmast vast ikka leiad.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 19.07.2025 19:09:15 vasta tsitaadiga

Kusagil oli uudis ja video tõuksist 24000W mootoriga ja 160km/h. Hind 30000taala., Leidsin ka lingid:
https://www.euronews.com/next/2025/07/18/forget-everything-you-thought-about-e-scooting-this-racing-e-scooter-can-cruise-at-160kmh
https://www.newsbytesapp.com/news/auto/this-electric-scooter-can-hit-160kmh-costs-rs25-crore/tldr
Tekitab küsimusi. Kas enesetapjatele sest sellise suurusega rataste korral on iga vähegi asjalik auk surmalõks. Teistpidi kaua akut jätkub? Kas 1-eks kiirenduseks või natuke rohkem kordi? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2025 12:18:01 vasta tsitaadiga

sama123, kui sa enda viidatud artiklit loeksid, siis küsimusi ei tekiks icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2025 19:10:24 vasta tsitaadiga

Kui sellisega mõnele ossineljapäevakule minna, siis nood vist häbeneksid oma autosid icon_smile.gif Mingid ühe- kuni mõnetonnised pannid, millesse on olenevalt omaniku jõukusest sisse laotud veel mõned sotid või tuhanded. Ja siis tuleb sellise tõuksiga vend nende ette rehvi kärsatama.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2025 09:09:05 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Kui sellisega mõnele ossineljapäevakule minna, siis nood vist häbeneksid oma autosid icon_smile.gif Mingid ühe- kuni mõnetonnised pannid, millesse on olenevalt omaniku jõukusest sisse laotud veel mõned sotid või tuhanded. Ja siis tuleb sellise tõuksiga vend nende ette rehvi kärsatama.
Huvitav seisukoht, et mõnetonnise panniga tegelased peaksid mingil põhjusel end 30 tuhandese tõuksi kõrval halvasti tundma
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 23.07.2025 12:27:31 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
On keegi oma 25+kg-sele juba kindlustuse ka teinud või pakkumisi küsinud? Kallim kui autole?


Lasen ilma sest summa ei vasta loogikale ehk 6 kuud(kokku) miski 5-7€ vahel. Puudub loogika siis seni ei maksa.

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 23.07.2025 13:36:33 vasta tsitaadiga

Et kui ebaloogiliselt odav, siis ei maksa? Mis loogika see on?
Mopeedi kuue kuu kindlustus on 14€, tõuksil peabki odavam olema.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 23.07.2025 16:39:53 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Et kui ebaloogiliselt odav, siis ei maksa? Mis loogika see on?
Mopeedi kuue kuu kindlustus on 14€, tõuksil peabki odavam olema.


valesti said aru, ikka peab olema poole odavam mopeedist ehk mopeed 14€ siis tõuks 7€ ringis.

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 23.07.2025 17:50:20 vasta tsitaadiga

Milles siis probleem? Kirjutasid ju, et tõuks 5-7€.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2025 18:03:58 vasta tsitaadiga

märtsis tegin BTA's inokim oxo'le, 1a ja 41euri
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 23.07.2025 19:13:53 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Milles siis probleem? Kirjutasid ju, et tõuks 5-7€.


Probleem, et pole nii kuigi peaks olema. Oleks hind OLEKS 5-7€ 6 kuud siis oleks ammu teinud ehk on mõistlik. Loogiline kui oleks umbes pool rolleri kindluse hinnast aga hetkel kohati kallim isegi.


Nipi1000 kirjutas:
märtsis tegin BTA's inokim oxo'le, 1a ja 41euri


Absudrikas tegelikult ja mõistlik olnuks vb mingi 13-17€ umbes 1a Tallinna kohta MAX.

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2025 22:49:25 vasta tsitaadiga

Sõitsin ventspilsis boltiga...vajutasin korra tugevamalt pidurit...sain 10kmh limiidi 10 minutiks...wtf....panin masina seisma, läksin jala icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2025 23:41:21 vasta tsitaadiga

aga papi olid juba ette ära maksnud pikema sõidu eest jah? icon_biggrin.gif

see on tegelikult päris absurdne küll kui piduri rebimise eest ka mingeid "limiite" juba on panema hakatud. või no see pole enam isegi absurdne, see on lihtsalt täiesti naeruväärne tsirkus...

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2025 23:54:57 vasta tsitaadiga

Pm vist jah, näitasin iphones nägu...võttis ikka seda ajalist tasu....lihtsalt maksin nüüd 2 korda rohkem....reaalselt vaeseks ei jäänud,...euri 2 piires. Pigem milleks ajusi keppida piiranguga.

Õnneks palju asi ei sega kui kord aastas sõidan...kui tagasiside küsivad saavad ausa vastuse mis arvan

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.07.2025 15:14:52 vasta tsitaadiga

medicopter kirjutas:
von Wu kirjutas:
Milles siis probleem? Kirjutasid ju, et tõuks 5-7€.


Probleem, et pole nii kuigi peaks olema. Oleks hind OLEKS 5-7€ 6 kuud siis oleks ammu teinud ehk on mõistlik. Loogiline kui oleks umbes pool rolleri kindluse hinnast aga hetkel kohati kallim isegi.


Nipi1000 kirjutas:
märtsis tegin BTA's inokim oxo'le, 1a ja 41euri


Absudrikas tegelikult ja mõistlik olnuks vb mingi 13-17€ umbes 1a Tallinna kohta MAX.

Miks pool rolleri kindlustuse hinnast oleks loogiline?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2025 15:28:57 vasta tsitaadiga

sest roller on umbes nii 80-100kg kaaluv instrument...tõuks on 15-20kg kaaluv instrument. sest roller tavaliselt on suuteline sõitma VÄHEMALT 45kmh (paljud tegelikult rohkem, või oluliselt rohkem) ja tõuks on võimeline umbes 30 keskmiselt, need rendi omad vist üldse ainult mingi 20-25. sest tõuks ise on suhteliselt nõrga konstruktsiooniga vidin ja lisaks sellele on praktiliselt kogu selle mass täiesti vastu maad, seega teoreetiline võimalik tehtav damaga tõuksi poolt võrreldes rolleriga on VÄHEMALT poole väiksem

minu meelest oleks loogiline maksimaalselt 1/3 rolleri kindlustuse hinnast

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 24.07.2025 15:33:43 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
sest roller on umbes nii 80-100kg kaaluv instrument...tõuks on 15-20kg kaaluv instrument. sest roller tavaliselt on suuteline sõitma VÄHEMALT 45kmh (paljud tegelikult rohkem, või oluliselt rohkem) ja tõuks on võimeline umbes 30 keskmiselt, need rendi omad vist üldse ainult mingi 20-25. sest tõuks ise on suhteliselt nõrga konstruktsiooniga vidin ja lisaks sellele on praktiliselt kogu selle mass täiesti vastu maad, seega teoreetiline võimalik tehtav damaga tõuksi poolt võrreldes rolleriga on VÄHEMALT poole väiksem

minu meelest oleks loogiline maksimaalselt 1/3 rolleri kindlustuse hinnast


thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.07.2025 15:52:43 vasta tsitaadiga

Kuna keskmine tõuksijuht on idioot, siis on tõenäosus suurem et tekitab mingi rahalise kahju. Mingite kaalude ja kiiruste värk on teil luulu
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.