Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 443, 444, 445 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2024 23:07:47 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Hetkel eksisteerivad vanad ja uued teenused paralleelselt.. suhtle inimesega, las see iseteenindus olla..
Coaxiaalis pole netipakettide kiirustel vahet..


Inimesega rääkimine on keeruline. Annika on ju ees ja ei taha seda väga lubada....
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.04.2024 06:27:01 vasta tsitaadiga

elukaz, pole üle kolme kuu mõtet lasta.

Klienditugi@elisa.ee

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2024 20:26:41 vasta tsitaadiga

Vahel teeb nett minutise pausi, tahaks vaadata kas ruuter restartis. Kunagi oleks nagu logisid vaadanud, seda kohta ka ei leia icon_neutral.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 21.04.2024 10:52:59 vasta tsitaadiga

Mul teeb Elisa Nokia E-240W-A seade DHCP'd. Kuidas ma saaksin selle sätteid vajadusel muuta, mis on grayed out. Elisalt endalt sain vastuse, et seda peaks saama muuta ja nemad selle muutmist väidetavalt ei piira. Seadmele tegin reseti mõned kuud tagasi, ei tohiks ka selle taha jääda.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.04.2024 11:53:05 vasta tsitaadiga

Kuidas sa sinna sisse logid? Kleepsu peal oleva info järgi?
Seal vist on mingi admin/guest.. guestile ei avata neid välju.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 22.04.2024 13:20:36 vasta tsitaadiga

Jep, 'admin' kontoga, mis väidetavalt peaks vaikimisi nö root õigusi omama. Samas piirangud viitavad justkui madalama tasemega kontole, sp pöördusin ka klienditoe poole, kuid sealt ei saanud peale seadme reseti täiendavat nõu.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2024 14:19:21 vasta tsitaadiga

Vanasti oli neil Nokiatel väljad kinni keeratud lihtsalt HTML-ga. Ehk selle vastu aitas, kui näiteks Chrome brauseris teha paremklikk -> Inspect ja sealt konkreetse rea koodis panna "Disabled" asemel "Enabled" ja saad vajalikud parameetrid ära vahetada ja salvestada. Peale brauseri akna värskendamist on muidugi väljade vaikeseaded tagasi, ehk väljad taas hallid, aga salvestatud seadistused jäävad ruuteris ilusti kehtima.

Ise ma ei oleks osanud selle peale kohe tulla, aga mulle jagas seda vihjet tookord Elisa tehnilise toe tehnik, kui kurtsin et midagi seadistada ei saa.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2024 08:39:43 vasta tsitaadiga

Kui reaalne on, see Elisa kiudu sööv Nokia annaks saba... Ma ei saa enam lihtsalt aru, mis koduvõrgus toimub ja peaks vist küsima seadme väljavahetamist või mis kvoorum asjast arvab? Nokia karp toob neti fiibri majja ja teeb DHCP'd ning selle küljes on kaabliga ainult teler ja access pointi režiimis TP AX73 (DHCP kinni), mis teeb majas wifit (Nokia wifi on disabled). Mu lauakas on ka TP küljes, et saaks Quest 3'ga üle õhu Wifi6's PCVR'i mängida.

Reedest saadik ei ei suuda lauamasin ilma käsitsi pandud IP'ta üldse sisevõrgugagi ühendust luua ja teatab, et "dhcp client has obtained an ip address that is already in use". Pole isegi vahet, kas on TP või Nokia küljes, aga TP küljes hakkas tööle, kui hommikuti masina üles tulles sellele läbi mobiiliäpi restart teha. Nüüd ei aita see ka, ja kaabli mõistes ei ole võimalik AX73 kaudu ühendust saada, ehkki wifi on täiesti fine ja selle küljes telod ja läpparid töötavad nagu siid. Lauamasin hetkel Nokia küljes ja parim, mida see suudab käsitsi pandud staatilise sise-IP'ga on https://www.speedtest.net/result/16169822999 ning packet loss on räige. Läpparil kaabliga proovides täpselt sama behaviour (Nokia ja AX73 küljes) ehk ei ole mingi lauaka võrgukaardi issue ja mul on ausalt öeldes mõistus otsas.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.04.2024 09:08:04 vasta tsitaadiga

Varunda seaded ja kutsu tehnik.

Võta suvaläppar, viska kaabli otsa, veendu, et see saab samamoodi tala..
Võid teha ka nii: varundad seaded, teed tehaseseaded, veendud..

Aga see on siib juba isade seksima õpetamine kui lapsed just naabrimehe omad pole..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2024 15:56:49 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Võta suvaläppar, viska kaabli otsa, veendu, et see saab samamoodi tala..


Saab ju, mainisin juba icon_neutral.gif
---

Aga töö kiire ja korralik. Elisa sai tehniku saata juba täna ja Nokia must karp vahetati Nokia valge konverteri vastu ja so far so good thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2024 14:55:35 vasta tsitaadiga

Keegi Elisa "Populaarne" Elamust ei taha soodsamalt, kui kodulehel edasi kasutada? PS.
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2024 20:12:43 vasta tsitaadiga

kogu see elisa `suremus` täieg maas icon_evil.gif icon_neutral.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif

ei tööta läpakas ega ka telkus thumbs_down.gif kopp.gif oli mul seda saasta vaja icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2024 20:27:56 vasta tsitaadiga

Mul ka ei toimi. Isegi Annika ei taha minuga rääkida. Ilmselt mingi suurem jama siis.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2024 20:52:40 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Mul ka ei toimi. Isegi Annika ei taha minuga rääkida. Ilmselt mingi suurem jama siis.


annika? kas elisal enam inimest telo otsas polegi??

tundub et pole jah....suht nahhalseks seal mindud- härra teatab et oleme teadlikud probleemist ja sorry thumbs_down.gif thumbs_down.gif tundub et tuleb minna esindusse ja loobuda jällegi okse.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.05.2024 20:55:09 vasta tsitaadiga

nett toimib. telekat käima panna ei viitsi, et kas see vana intek täna jutule võtab. ilmselt võtab.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2024 20:57:03 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
nett toimib. telekat käima panna ei viitsi, et kas see vana intek täna jutule võtab. ilmselt võtab.


nett toimib jahh, aga ma maksan teenuse eest ja mitte just vähe!!! aga tv teenus ei toimi kuskil kopp.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 14.05.2024 21:00:44 vasta tsitaadiga

Just tuli sõnum, et Elisale teadaolevalt on rike kõrvaldatud.
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2024 21:14:48 vasta tsitaadiga

mul ka aga ei tööta miskit thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.05.2024 21:48:17 vasta tsitaadiga

Dvb-c töötab.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2024 21:50:06 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Dvb-c töötab.


enamikele inimestele/elisa klientidele ei ütle see suurt midagi ju icon_rolleyes.gif räägi ikka inimkeeli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.05.2024 21:51:07 vasta tsitaadiga

Optika eelne teenus.
Vana elamus, kandilise inteki boksiga.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 14.05.2024 21:51:49 vasta tsitaadiga

Läbi teleka äpi toimib.
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2024 21:53:48 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Optika eelne teenus.
Vana elamus, kandilise inteki boksiga.


vanematel on see iidne asi antenni kaabliga asi tartus siiani, starmani aegadest-töötab vist võrdlemisi stabiilselt, järelvaatamised ja asjad ka olemas suures osas vist
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.05.2024 22:08:14 vasta tsitaadiga

dvb-t on see " antenniga. dvb-c on see, mis kortermajades antennikaabliga on. selle otsast tuleb nii telekasse livepilt, järelvaatamine kui ka nett. mul pole olnud huvi optika ja hokilitrite peale kolida. ilmselt ei peakski. kuigi hästi korraks oli juba peaaegu et selline mõte. et ennast üle viia, on mul vaja ainult tehniku allkirja.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddynstain
HV kasutaja
Eddynstain

liitunud: 13.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2024 13:15:06 vasta tsitaadiga

Kasutasin veidi otsingut ning leidsin mingeid vastuseid selles samas teemas kuid kahjuks mitte midagi konkreetset, seega tooks küsimuse jälle esile.

Kas on juba keegi katsetanud Elisa valguskaablit otse oma ruuterisse lasta läbi ONT -> SFP mooduli ja milline sobib?
Mäletan, et vahepeal ärifoorumis keegi müüs neid sfp moodule, millel sai seerianumbreid ja mac aadresse kloonida, aga pidid vaid Telia võrgus töötama.
Endal juba pikemat aega see Nokia karp lihtsalt meediakonverterina töös olnud, kuid kuna uuendan nüüd oma võrku veidi ja uuel ruuteril on 10G SFP täitsa olemas, siis hea meelega võitaks selle Nokia karbi üldse vahelt.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.06.2024 13:59:17 vasta tsitaadiga

Muutus kasutatud seadmete oma konto alla saamise kord ning olla väljas ka uus digiboks..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.06.2024 14:06:53 vasta tsitaadiga

See uus üsna ok hinnaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2024 14:12:07 vasta tsitaadiga

Eddynstain, Ametlikult ei soovi ükski ISP, SFP moodulile tuge pakkuda. Võib-olla vähese vajaduse tõttu, teisalt mitmete probleemide tõttu ühilduvuses.
Mitteametlikult jah, KillFrenzy pakkus Huawei GPON mooduleid Telia võrgu jaoks. Esialgu ei oska kinnitada nende stabiilsust, on justkui tõrkeid võrreldes ONTiga.

Elisal on XGSPON Nokia seadmetel. Pakutakse turul mingeid mooduleid:
https://www.fs.com/de-en/products/141199.html
Kas ja kuidas on ONT number kloonitav, ei tea, Elisa seda oma võrgu originaalnumbriga kindlasti ei lase.
Seega kui keegi viitsib raha alla panna ja "häkkida", ehk saab käima.

Telia puhul on vähemalt hea, et nii GPON Huawei karbid on väikesed ning ka XGPON Adtran karp on suhteliselt väike ja kui need on töökindlad, siis pigem ei kihuta SFPsid häkkima.

PS. see küsimus pole aga üldse Eesti teema, üle maailma kõik kes vähegi tegijamad kasutajad, küsivad sama küsimust ja ISPd lihtsalt ei paku sellist lahendust.
Samas on väiksemaid pakkujaid kes on näiteks Ubiquiti vms. PON lahenduse ehitanud ning ise pakuvad SFP ruuterit ja moodulit, seetõttu on lihtne ka moodul teise oma sobivasse karpi pista.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2024 17:09:59 vasta tsitaadiga

Mul on ümmargune väljaostmisel (järelmaks), huvitav kas saab ringi ka vahetada?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.06.2024 18:01:49 vasta tsitaadiga

Küsima pead..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2024 15:04:23 vasta tsitaadiga

Pideva hinnatõusu vahele selline uudis, huvitav kauaks jagub?

tsitaat:
Kasutad hetkel üle õhu TV-paketti Elisa Klassik, milles edastame mõningaid telekanaleid kahes versioonis – nii SD- kui ka HD-kvaliteedis signaalina. Sellised kanalid on näiteks Duo 6 ja Duo 6 HD.

Oleme teinud kõik endast oleneva, et HD-signaaliga jätkata, kuid käesoleval hetkel nõuaks HD-kanaliversioonide säilitamine suuri lisainvesteeringuid ja kõrgemat paketitasu. Selleks et teenuse hind ei muutuks, lõpetame HD-kvaliteedis signaali edastamise Sinu TV-teenuse osana 30.06.2024.

Ükski kanal sellest Sinu jaoks kaduma ei lähe: edaspidi saad neid vaadata SD-kvaliteedis.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2024 15:10:36 vasta tsitaadiga

Ilmselt mingi hetk läheb kinni jah. Tänapäeval kui järelvaatamise võimalus pea igas tv paketis on, on tegelikult üsna masohhism lineaarset tv-d vaadata
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.06.2024 15:20:19 vasta tsitaadiga

Millalgi pean ühe tv koha oma käe järgi tegema.
Ilmselt läheb antennist vabalevi, netist err/jupiter juurde. Pildi eest pole plaanis opekatele maksta.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2024 15:22:30 vasta tsitaadiga

laurx, aga siis ei kasuta sa Elisa teenust ju. ERR kannatab otse ka vaadata, seal muud reklaami pole kui oma saateid vahel reklaamivad.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.06.2024 15:24:08 vasta tsitaadiga

Neti pean ma ikka kuskilt saama. Seal on pööningul ainult stv vana koaksiaalkaabli otsad, sellega ma ennast siduda ei taha.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2024 17:24:27 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ilmselt mingi hetk läheb kinni jah. Tänapäeval kui järelvaatamise võimalus pea igas tv paketis on, on tegelikult üsna masohhism lineaarset tv-d vaadata

mismõttes masohhism?
Netist tulev HD ja antennist tulev HD kuuldavasti pole ka sama kvaliteediga yawn.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norbert
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2020




sõnum 03.06.2024 20:43:08 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:

Netist tulev HD ja antennist tulev HD kuuldavasti pole ka sama kvaliteediga yawn.gif


Erinevus on suur. Ja mida parem algmaterjal, seda suurem see on. Näiteks ETV pildi puhul on vahe selline, et samal ajal võileiba närides ei pruugi igaüks esimese hooga vahet tajudagi. Aga Soome YLE pilti, mis tuleb üle lahe õhu kaudu, võrrelda Elamuse poolt pakutava - pigem kaldub sinna SD ja HD võrdluse kategooriasse. icon_smile.gif
Aga eks striimingu bitrate ütleb kõik ära ju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2024 09:59:58 vasta tsitaadiga

Keegi vanale boxile Android 11 uuenduse on ka saanud? Kas on kasutuskogemuses(kiiruses) vahet märgata ?
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.06.2024 11:18:09 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Vaata selle andmeid, konkurentsitult kõige kehvem box.
Nokia küll sai uuenduse jah. 12 nüüd peal ja see nende uus box ka ilmselt kuna eeldatavasti on tootja sama, mis Telia ja Nokia puhul.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2024 15:11:52 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:

...Nokia küll sai uuenduse jah. 12 nüüd peal ja see nende uus box ka ilmselt kuna eeldatavasti on tootja sama, mis Telia ja Nokia puhul.


Telia boksi tootja on SDMC, Nokia ja Elisa Premium boksid on SEI Roboticsi tehtud. Elisa uus boks väga sarnane Nokia 8010-ga, disain on küll erinev.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 14.06.2024 17:47:44 vasta tsitaadiga

Keegi teab, miks oma ruuteriga kaob Elisa kaabliga internet ära 1-2 päeva tagant, kui oma ruuterile resa teha üle veebi või füüsiliselt nupust, internet alati taastub. Kas on mingeid seadeid, mida oma või Elisa seadmes määrata? Ainult Elisa seadmega hoiab ühendust üleval. Elisa onu soovitas võtta staatilise ip, tasulise teenuse, et neil see ip väline aadress muutub pidevalt, et äkki sellest abi. Saan ka automaatselt panna oma seadet päeva tagant ise resa tegema, oleks kõige robustsem lahendus katkemisele.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2024 19:03:04 vasta tsitaadiga

Release renew tee korda/ konfi ära.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2024 21:37:05 vasta tsitaadiga

mingi suuremat sorti digiboksi uuendus oli...nüüd avastasin et kui kanalit vahetad, sealt alt need live vaatamise jne nupud kõik puudu icon_rolleyes.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velx
HV kasutaja
velx

liitunud: 13.03.2004




sõnum 15.06.2024 14:08:22 vasta tsitaadiga

Huvitav lugu millele Elisa teenindusest vastust ei saa.
Teatavasti lõpetati vana "TV-veebis" teenus hiljuti ära.
Nüüd tundub nende arvates ainuke võimalus minna üle uuele "Elamus" paketile millel see võimalus on.
Paraku ei sooviks vanast paketist loobuda kuna vana pakett on coax kaabliga ja tavatelefoniga.
Coax kaabliga conax mooduli (või ka intek boxiga) on kanalite vahetus kiirem ja pilt parem.
Uuel elamusel pole tavatelefoni. Kanalite vahetus nii apiga kui ka uue boxiga aeglane kuna pilt käib läbi neti.
Uskumatu aga kas tõesti ei saa kuigagi võimaldada ka klassikalisele paketile ligipääs netist vaatamisele?
Kuna maksan niigi ca 55 € kuus siis ei sooviks mingi teise pakkuja teenust ka lisaks võtta.
Järjest tõstetaskse hindu ja võetakse teenuseid/kanaleid vähemaks.
Kas ainus võimalus pakkujat vahetada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.06.2024 14:12:05 vasta tsitaadiga

Mälu järgi kaotati veebist vaatamine ära, et motiveerida uuele "elamusele" minema. Iroonilisel kombel saab seda uut ka koaksiaalile vormistada.
Nad täna teevad nii, et neti jätavad vanasse, telepildi vormistavad uude elamusse. Marxveix vist pika lauplemise peale sai ja oskab asjade käiku kirjeldada.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2024 14:58:45 vasta tsitaadiga

velx, ega sul pikka pidu pole. Ma puiklesin üle aasta vastu kui seda uut koos valguskaabliga pähe määriti. Aga ühel päeval tuli kiri, et teie aadressil läheb coax üldse kinni ja võta nüüd uus või ime näppu.
No harjumatu see uus elamus oli, aga eks inimene harjub kõigega. Samas ma väga ei kurda, vähemalt optika otsas sai sümmeetrilise ühenduse.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velx
HV kasutaja
velx

liitunud: 13.03.2004




sõnum 15.06.2024 15:16:35 vasta tsitaadiga

Optikat mul pole. Kui kunagi optikat soovisin, siis saatsid kõik pikalt. Kuigi optika kaev 5m kaugusel, aga vaja maad puurida. Teine maja kuskohast coax tuleb on 50m kaugusel. Seal optika olemas aga millegiüärast arvati et coaxi optikaga vahetada pole võimalik (mis samuti absurd).
Huvitav on see et ka konkurendi Telia lehel pole ka enam tavatelefoni võimalust välja pakutud, kuigi tean, et osadel olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2024 15:16:41 vasta tsitaadiga

velx kirjutas:
Järjest tõstetaskse hindu ja võetakse teenuseid/kanaleid vähemaks.

Hakkad vihjest aru saama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prayer
HV veteran
Prayer

liitunud: 30.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2024 07:40:58 vasta tsitaadiga

velx kirjutas:
Huvitav lugu millele Elisa teenindusest vastust ei saa.
Teatavasti lõpetati vana "TV-veebis" teenus hiljuti ära.
Nüüd tundub nende arvates ainuke võimalus minna üle uuele "Elamus" paketile millel see võimalus on.
...

Mul veel klassik L optikaga internet+TV Mustamäel. Kas selle paketi digiboksi on võimalik näituseks ajutiselt Põlva kandis Tele2 modemiga ühendada ja hakkab tööle nagu koduski või on see ISP ja/või asukohaga lukku pandud? Või peab tõesti "elamusega" liituma ja viieka rohkem plekkima mitte millegi eest iga kuu.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThomThom
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2024 12:53:40 vasta tsitaadiga

Paar aastat vana Sony nutiteler, mis on kaabliga Elisa XLiga ühendatud. Kui teleri äpi kaudu jalkat vaadata ja kvaliteet on seatud “auto” peale, siis silma järgi öeldes vaheldub reso 480p ja 720p vahel. Kui resolutsioon lukustada ära 1080p/3.5mb peale, siis pilt paraneb 5-10 sekundiks, aga stream hakkan hakkima, ehk jookseb kinni. Kas kõigil on nii? Nt. Go3ga ei ole sellist probleemi?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 443, 444, 445 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.