|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
17.04.2024 23:07:47
|
|
|
| laurx kirjutas: |
Hetkel eksisteerivad vanad ja uued teenused paralleelselt.. suhtle inimesega, las see iseteenindus olla..
Coaxiaalis pole netipakettide kiirustel vahet.. |
Inimesega rääkimine on keeruline. Annika on ju ees ja ei taha seda väga lubada....
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
18.04.2024 20:26:41
|
|
|
Vahel teeb nett minutise pausi, tahaks vaadata kas ruuter restartis. Kunagi oleks nagu logisid vaadanud, seda kohta ka ei leia
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
21.04.2024 10:52:59
|
|
|
| Mul teeb Elisa Nokia E-240W-A seade DHCP'd. Kuidas ma saaksin selle sätteid vajadusel muuta, mis on grayed out. Elisalt endalt sain vastuse, et seda peaks saama muuta ja nemad selle muutmist väidetavalt ei piira. Seadmele tegin reseti mõned kuud tagasi, ei tohiks ka selle taha jääda.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
21.04.2024 11:53:05
|
|
|
Kuidas sa sinna sisse logid? Kleepsu peal oleva info järgi?
Seal vist on mingi admin/guest.. guestile ei avata neid välju.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
22.04.2024 13:20:36
|
|
|
| Jep, 'admin' kontoga, mis väidetavalt peaks vaikimisi nö root õigusi omama. Samas piirangud viitavad justkui madalama tasemega kontole, sp pöördusin ka klienditoe poole, kuid sealt ei saanud peale seadme reseti täiendavat nõu.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
22.04.2024 14:19:21
|
|
|
Vanasti oli neil Nokiatel väljad kinni keeratud lihtsalt HTML-ga. Ehk selle vastu aitas, kui näiteks Chrome brauseris teha paremklikk -> Inspect ja sealt konkreetse rea koodis panna "Disabled" asemel "Enabled" ja saad vajalikud parameetrid ära vahetada ja salvestada. Peale brauseri akna värskendamist on muidugi väljade vaikeseaded tagasi, ehk väljad taas hallid, aga salvestatud seadistused jäävad ruuteris ilusti kehtima.
Ise ma ei oleks osanud selle peale kohe tulla, aga mulle jagas seda vihjet tookord Elisa tehnilise toe tehnik, kui kurtsin et midagi seadistada ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.04.2024 08:39:43
|
|
|
Kui reaalne on, see Elisa kiudu sööv Nokia annaks saba... Ma ei saa enam lihtsalt aru, mis koduvõrgus toimub ja peaks vist küsima seadme väljavahetamist või mis kvoorum asjast arvab? Nokia karp toob neti fiibri majja ja teeb DHCP'd ning selle küljes on kaabliga ainult teler ja access pointi režiimis TP AX73 (DHCP kinni), mis teeb majas wifit (Nokia wifi on disabled). Mu lauakas on ka TP küljes, et saaks Quest 3'ga üle õhu Wifi6's PCVR'i mängida.
Reedest saadik ei ei suuda lauamasin ilma käsitsi pandud IP'ta üldse sisevõrgugagi ühendust luua ja teatab, et "dhcp client has obtained an ip address that is already in use". Pole isegi vahet, kas on TP või Nokia küljes, aga TP küljes hakkas tööle, kui hommikuti masina üles tulles sellele läbi mobiiliäpi restart teha. Nüüd ei aita see ka, ja kaabli mõistes ei ole võimalik AX73 kaudu ühendust saada, ehkki wifi on täiesti fine ja selle küljes telod ja läpparid töötavad nagu siid. Lauamasin hetkel Nokia küljes ja parim, mida see suudab käsitsi pandud staatilise sise-IP'ga on https://www.speedtest.net/result/16169822999 ning packet loss on räige. Läpparil kaabliga proovides täpselt sama behaviour (Nokia ja AX73 küljes) ehk ei ole mingi lauaka võrgukaardi issue ja mul on ausalt öeldes mõistus otsas.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
24.04.2024 09:08:04
|
|
|
Varunda seaded ja kutsu tehnik.
Võta suvaläppar, viska kaabli otsa, veendu, et see saab samamoodi tala..
Võid teha ka nii: varundad seaded, teed tehaseseaded, veendud..
Aga see on siib juba isade seksima õpetamine kui lapsed just naabrimehe omad pole..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.04.2024 15:56:49
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| Võta suvaläppar, viska kaabli otsa, veendu, et see saab samamoodi tala.. |
Saab ju, mainisin juba
---
Aga töö kiire ja korralik. Elisa sai tehniku saata juba täna ja Nokia must karp vahetati Nokia valge konverteri vastu ja so far so good
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
29.04.2024 14:55:35
|
|
|
Keegi Elisa "Populaarne" Elamust ei taha soodsamalt, kui kodulehel edasi kasutada? PS.
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
14.05.2024 20:12:43
|
|
|
kogu see elisa `suremus` täieg maas
ei tööta läpakas ega ka telkus oli mul seda saasta vaja
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
14.05.2024 20:27:56
|
|
|
| Mul ka ei toimi. Isegi Annika ei taha minuga rääkida. Ilmselt mingi suurem jama siis.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
14.05.2024 20:52:40
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Mul ka ei toimi. Isegi Annika ei taha minuga rääkida. Ilmselt mingi suurem jama siis. |
annika? kas elisal enam inimest telo otsas polegi??
tundub et pole jah....suht nahhalseks seal mindud- härra teatab et oleme teadlikud probleemist ja sorry tundub et tuleb minna esindusse ja loobuda jällegi
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
14.05.2024 20:55:09
|
|
|
nett toimib. telekat käima panna ei viitsi, et kas see vana intek täna jutule võtab. ilmselt võtab.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
14.05.2024 20:57:03
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| nett toimib. telekat käima panna ei viitsi, et kas see vana intek täna jutule võtab. ilmselt võtab. |
nett toimib jahh, aga ma maksan teenuse eest ja mitte just vähe!!! aga tv teenus ei toimi kuskil
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
14.05.2024 21:00:44
|
|
|
Just tuli sõnum, et Elisale teadaolevalt on rike kõrvaldatud.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
14.05.2024 21:14:48
|
|
|
mul ka aga ei tööta miskit
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
14.05.2024 21:48:17
|
|
|
Dvb-c töötab.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
14.05.2024 21:50:06
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| Dvb-c töötab. |
enamikele inimestele/elisa klientidele ei ütle see suurt midagi ju räägi ikka inimkeeli
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
14.05.2024 21:51:07
|
|
|
Optika eelne teenus.
Vana elamus, kandilise inteki boksiga.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
14.05.2024 21:51:49
|
|
|
Läbi teleka äpi toimib.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
14.05.2024 21:53:48
|
|
|
| laurx kirjutas: |
Optika eelne teenus.
Vana elamus, kandilise inteki boksiga. |
vanematel on see iidne asi antenni kaabliga asi tartus siiani, starmani aegadest-töötab vist võrdlemisi stabiilselt, järelvaatamised ja asjad ka olemas suures osas vist
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
14.05.2024 22:08:14
|
|
|
dvb-t on see " antenniga. dvb-c on see, mis kortermajades antennikaabliga on. selle otsast tuleb nii telekasse livepilt, järelvaatamine kui ka nett. mul pole olnud huvi optika ja hokilitrite peale kolida. ilmselt ei peakski. kuigi hästi korraks oli juba peaaegu et selline mõte. et ennast üle viia, on mul vaja ainult tehniku allkirja.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddynstain
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2011
|
01.06.2024 13:15:06
|
|
|
Kasutasin veidi otsingut ning leidsin mingeid vastuseid selles samas teemas kuid kahjuks mitte midagi konkreetset, seega tooks küsimuse jälle esile.
Kas on juba keegi katsetanud Elisa valguskaablit otse oma ruuterisse lasta läbi ONT -> SFP mooduli ja milline sobib?
Mäletan, et vahepeal ärifoorumis keegi müüs neid sfp moodule, millel sai seerianumbreid ja mac aadresse kloonida, aga pidid vaid Telia võrgus töötama.
Endal juba pikemat aega see Nokia karp lihtsalt meediakonverterina töös olnud, kuid kuna uuendan nüüd oma võrku veidi ja uuel ruuteril on 10G SFP täitsa olemas, siis hea meelega võitaks selle Nokia karbi üldse vahelt.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
01.06.2024 13:59:17
|
|
|
Muutus kasutatud seadmete oma konto alla saamise kord ning olla väljas ka uus digiboks..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
01.06.2024 14:06:53
|
|
|
See uus üsna ok hinnaga
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.06.2024 14:12:07
|
|
|
Eddynstain, Ametlikult ei soovi ükski ISP, SFP moodulile tuge pakkuda. Võib-olla vähese vajaduse tõttu, teisalt mitmete probleemide tõttu ühilduvuses.
Mitteametlikult jah, KillFrenzy pakkus Huawei GPON mooduleid Telia võrgu jaoks. Esialgu ei oska kinnitada nende stabiilsust, on justkui tõrkeid võrreldes ONTiga.
Elisal on XGSPON Nokia seadmetel. Pakutakse turul mingeid mooduleid:
https://www.fs.com/de-en/products/141199.html
Kas ja kuidas on ONT number kloonitav, ei tea, Elisa seda oma võrgu originaalnumbriga kindlasti ei lase.
Seega kui keegi viitsib raha alla panna ja "häkkida", ehk saab käima.
Telia puhul on vähemalt hea, et nii GPON Huawei karbid on väikesed ning ka XGPON Adtran karp on suhteliselt väike ja kui need on töökindlad, siis pigem ei kihuta SFPsid häkkima.
PS. see küsimus pole aga üldse Eesti teema, üle maailma kõik kes vähegi tegijamad kasutajad, küsivad sama küsimust ja ISPd lihtsalt ei paku sellist lahendust.
Samas on väiksemaid pakkujaid kes on näiteks Ubiquiti vms. PON lahenduse ehitanud ning ise pakuvad SFP ruuterit ja moodulit, seetõttu on lihtne ka moodul teise oma sobivasse karpi pista.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
01.06.2024 17:09:59
|
|
|
| Mul on ümmargune väljaostmisel (järelmaks), huvitav kas saab ringi ka vahetada?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
01.06.2024 18:01:49
|
|
|
Küsima pead..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
02.06.2024 15:04:23
|
|
|
Pideva hinnatõusu vahele selline uudis, huvitav kauaks jagub?
| tsitaat: |
Kasutad hetkel üle õhu TV-paketti Elisa Klassik, milles edastame mõningaid telekanaleid kahes versioonis – nii SD- kui ka HD-kvaliteedis signaalina. Sellised kanalid on näiteks Duo 6 ja Duo 6 HD.
Oleme teinud kõik endast oleneva, et HD-signaaliga jätkata, kuid käesoleval hetkel nõuaks HD-kanaliversioonide säilitamine suuri lisainvesteeringuid ja kõrgemat paketitasu. Selleks et teenuse hind ei muutuks, lõpetame HD-kvaliteedis signaali edastamise Sinu TV-teenuse osana 30.06.2024.
Ükski kanal sellest Sinu jaoks kaduma ei lähe: edaspidi saad neid vaadata SD-kvaliteedis. |
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
02.06.2024 15:10:36
|
|
|
| Ilmselt mingi hetk läheb kinni jah. Tänapäeval kui järelvaatamise võimalus pea igas tv paketis on, on tegelikult üsna masohhism lineaarset tv-d vaadata
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
02.06.2024 15:20:19
|
|
|
Millalgi pean ühe tv koha oma käe järgi tegema.
Ilmselt läheb antennist vabalevi, netist err/jupiter juurde. Pildi eest pole plaanis opekatele maksta.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
02.06.2024 15:22:30
|
|
|
| laurx, aga siis ei kasuta sa Elisa teenust ju. ERR kannatab otse ka vaadata, seal muud reklaami pole kui oma saateid vahel reklaamivad.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
02.06.2024 15:24:08
|
|
|
Neti pean ma ikka kuskilt saama. Seal on pööningul ainult stv vana koaksiaalkaabli otsad, sellega ma ennast siduda ei taha.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
02.06.2024 17:24:27
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Ilmselt mingi hetk läheb kinni jah. Tänapäeval kui järelvaatamise võimalus pea igas tv paketis on, on tegelikult üsna masohhism lineaarset tv-d vaadata |
mismõttes masohhism?
Netist tulev HD ja antennist tulev HD kuuldavasti pole ka sama kvaliteediga
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Norbert
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2020
|
03.06.2024 20:43:08
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Netist tulev HD ja antennist tulev HD kuuldavasti pole ka sama kvaliteediga  |
Erinevus on suur. Ja mida parem algmaterjal, seda suurem see on. Näiteks ETV pildi puhul on vahe selline, et samal ajal võileiba närides ei pruugi igaüks esimese hooga vahet tajudagi. Aga Soome YLE pilti, mis tuleb üle lahe õhu kaudu, võrrelda Elamuse poolt pakutava - pigem kaldub sinna SD ja HD võrdluse kategooriasse.
Aga eks striimingu bitrate ütleb kõik ära ju.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
12.06.2024 09:59:58
|
|
|
Keegi vanale boxile Android 11 uuenduse on ka saanud? Kas on kasutuskogemuses(kiiruses) vahet märgata ?
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.06.2024 11:18:09
|
|
|
Vaata selle andmeid, konkurentsitult kõige kehvem box.
Nokia küll sai uuenduse jah. 12 nüüd peal ja see nende uus box ka ilmselt kuna eeldatavasti on tootja sama, mis Telia ja Nokia puhul.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
12.06.2024 15:11:52
|
|
|
| Magic kirjutas: |
...Nokia küll sai uuenduse jah. 12 nüüd peal ja see nende uus box ka ilmselt kuna eeldatavasti on tootja sama, mis Telia ja Nokia puhul. |
Telia boksi tootja on SDMC, Nokia ja Elisa Premium boksid on SEI Roboticsi tehtud. Elisa uus boks väga sarnane Nokia 8010-ga, disain on küll erinev.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
14.06.2024 17:47:44
|
|
|
| Keegi teab, miks oma ruuteriga kaob Elisa kaabliga internet ära 1-2 päeva tagant, kui oma ruuterile resa teha üle veebi või füüsiliselt nupust, internet alati taastub. Kas on mingeid seadeid, mida oma või Elisa seadmes määrata? Ainult Elisa seadmega hoiab ühendust üleval. Elisa onu soovitas võtta staatilise ip, tasulise teenuse, et neil see ip väline aadress muutub pidevalt, et äkki sellest abi. Saan ka automaatselt panna oma seadet päeva tagant ise resa tegema, oleks kõige robustsem lahendus katkemisele.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
14.06.2024 19:03:04
|
|
|
Release renew tee korda/ konfi ära.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
14.06.2024 21:37:05
|
|
|
mingi suuremat sorti digiboksi uuendus oli...nüüd avastasin et kui kanalit vahetad, sealt alt need live vaatamise jne nupud kõik puudu
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
velx
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2004
|
15.06.2024 14:08:22
|
|
|
Huvitav lugu millele Elisa teenindusest vastust ei saa.
Teatavasti lõpetati vana "TV-veebis" teenus hiljuti ära.
Nüüd tundub nende arvates ainuke võimalus minna üle uuele "Elamus" paketile millel see võimalus on.
Paraku ei sooviks vanast paketist loobuda kuna vana pakett on coax kaabliga ja tavatelefoniga.
Coax kaabliga conax mooduli (või ka intek boxiga) on kanalite vahetus kiirem ja pilt parem.
Uuel elamusel pole tavatelefoni. Kanalite vahetus nii apiga kui ka uue boxiga aeglane kuna pilt käib läbi neti.
Uskumatu aga kas tõesti ei saa kuigagi võimaldada ka klassikalisele paketile ligipääs netist vaatamisele?
Kuna maksan niigi ca 55 € kuus siis ei sooviks mingi teise pakkuja teenust ka lisaks võtta.
Järjest tõstetaskse hindu ja võetakse teenuseid/kanaleid vähemaks.
Kas ainus võimalus pakkujat vahetada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
15.06.2024 14:12:05
|
|
|
Mälu järgi kaotati veebist vaatamine ära, et motiveerida uuele "elamusele" minema. Iroonilisel kombel saab seda uut ka koaksiaalile vormistada.
Nad täna teevad nii, et neti jätavad vanasse, telepildi vormistavad uude elamusse. Marxveix vist pika lauplemise peale sai ja oskab asjade käiku kirjeldada.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.06.2024 14:58:45
|
|
|
velx, ega sul pikka pidu pole. Ma puiklesin üle aasta vastu kui seda uut koos valguskaabliga pähe määriti. Aga ühel päeval tuli kiri, et teie aadressil läheb coax üldse kinni ja võta nüüd uus või ime näppu.
No harjumatu see uus elamus oli, aga eks inimene harjub kõigega. Samas ma väga ei kurda, vähemalt optika otsas sai sümmeetrilise ühenduse.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
velx
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2004
|
15.06.2024 15:16:35
|
|
|
Optikat mul pole. Kui kunagi optikat soovisin, siis saatsid kõik pikalt. Kuigi optika kaev 5m kaugusel, aga vaja maad puurida. Teine maja kuskohast coax tuleb on 50m kaugusel. Seal optika olemas aga millegiüärast arvati et coaxi optikaga vahetada pole võimalik (mis samuti absurd).
Huvitav on see et ka konkurendi Telia lehel pole ka enam tavatelefoni võimalust välja pakutud, kuigi tean, et osadel olemas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
15.06.2024 15:16:41
|
|
|
| velx kirjutas: |
| Järjest tõstetaskse hindu ja võetakse teenuseid/kanaleid vähemaks. |
Hakkad vihjest aru saama
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prayer
HV veteran

liitunud: 30.01.2002
|
19.06.2024 07:40:58
|
|
|
| velx kirjutas: |
Huvitav lugu millele Elisa teenindusest vastust ei saa.
Teatavasti lõpetati vana "TV-veebis" teenus hiljuti ära.
Nüüd tundub nende arvates ainuke võimalus minna üle uuele "Elamus" paketile millel see võimalus on.
...
|
Mul veel klassik L optikaga internet+TV Mustamäel. Kas selle paketi digiboksi on võimalik näituseks ajutiselt Põlva kandis Tele2 modemiga ühendada ja hakkab tööle nagu koduski või on see ISP ja/või asukohaga lukku pandud? Või peab tõesti "elamusega" liituma ja viieka rohkem plekkima mitte millegi eest iga kuu.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ThomThom
HV kasutaja
liitunud: 10.04.2012
|
19.06.2024 12:53:40
|
|
|
| Paar aastat vana Sony nutiteler, mis on kaabliga Elisa XLiga ühendatud. Kui teleri äpi kaudu jalkat vaadata ja kvaliteet on seatud “auto” peale, siis silma järgi öeldes vaheldub reso 480p ja 720p vahel. Kui resolutsioon lukustada ära 1080p/3.5mb peale, siis pilt paraneb 5-10 sekundiks, aga stream hakkan hakkima, ehk jookseb kinni. Kas kõigil on nii? Nt. Go3ga ei ole sellist probleemi?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|