|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rmz
HV kasutaja
liitunud: 09.02.2008
|
01.06.2024 00:19:40
|
|
|
| Tänu kaamerale just mitte - emotsioonid ja emotsionaalne põnts kõrvale jättes on pole veokimees midagi valesti teinud. Ma tean, et see on keeruline aru saada - reguleeritud ristmikul ei ole sebral sellist mõju kui reguleerimata ristmikul.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
01.06.2024 00:20:40
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
Ugh, veokijuht on ainus, kes jagab eeskirju - roheline on ju.
|
marss autokooli tagasi - ülekäigurajal ei tohi peatunud autost mööduda.
Sa ei tea kunagi, mis põhjusel sõiduk on peatunud ülekäigu raja ees.
Seega, jalg pidurile ja hoog maha võtta, vajadusel tuleks ka ise peatuda enne ülekäigurada - isegi kui fooris roheline. |
See kehtib ainult reguleerimata ülekäigul
| tsitaat: |
| 5) Kui reguleerimata ülekäiguraja ees on pärisuunavööndis kõrvalrajal seisma jäämas või jäänud sõiduk, ei tohi juht sellest sõidukist mööduda vahetult enne ülekäigurada ega ülekäigurajal, vaid peab ülekäiguraja ees seisma jääma. |
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmz
HV kasutaja
liitunud: 09.02.2008
|
01.06.2024 00:22:23
|
|
|
| Alari A. kirjutas: |
Miks liiklus mingeid hulle täis on….  |
Võta Taneli soovitus ja mine autokooli tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
01.06.2024 00:26:13
|
|
|
Nojaa, JOKK võib ju olla, aga just antud olukorda silmas pidades, ma ei sõidaks kunagi täispasaga üle ülekäiguraja, eriti kui teine auto on kõrvalreas seisma jäänud - isegi kui roheline fooris.
| tsitaat: |
| §45. Juht peab andma jalakäijale teed: 6) tema sõiduteeületamise lõpetamisel, kuigi juhile on süttinud foori lubav tuli või reguleerija on andnud lubava märguande; |
| tsitaat: |
§46. Lähenedes reguleerimata ülekäigurajale, peab juht vähendama kiirust või peatuma, et anda teed ülekäigurajal teed ületavale või ülekäigurajal teeületamisvõimalust ootavale jalakäijale.
§47. Kui reguleerimata ülekäiguraja ees on pärisuunavööndis seisma jäämas või seisma jäänud sõiduk, ei tohi juht sellest sõidukist mööduda vahetult enne ülekäigurada ega ülekäigurajal, jäämata seisma ülekäiguraja ees. Ülekäigurajale tohib sõita pärast käesoleva määruse § 46 nõuete täitmise võimalikkuses veendumist.
§48. Kui reguleerimata ülekäiguraja ees seisma jäänud sõiduki ja ülekäigurajale läheneva sõiduki vahele jääb vaba sõidurada, ei pea juht ülekäiguraja ees seisma jääma, kuid peab arvestama käesoleva määruse §-s 46 sätestatut. |
Liikluses lihtsalt tähelepanelikum ja hoolivam olla
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
viimati muutis Tanel 01.06.2024 00:29:01, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
01.06.2024 00:28:35
|
|
|
Tanel
Panin Kadaka teel prouaga terve liikluse kinni, et krdi pardipere ùle tee aidata. Jumal oleks oma õigust nõdnud. Roheline oli.
viimati muutis Alari A. 01.06.2024 00:32:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003
|
01.06.2024 00:30:09
|
|
|
võitja on see, kes õhtul elusalt ja tervelt koju jõuab
täitsa ürgaeg
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmz
HV kasutaja
liitunud: 09.02.2008
|
01.06.2024 00:39:46
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Nojaa, JOKK võib ju olla, aga just antud olukorda silmas pidades, ma ei sõida kunagi täispasaga üle ülekäiguraja, eriti kui teine auto on seisma jäänud - isegi kui roheline fooris. |
Ma sõidan regulaarselt masinatega, milledes mu silmad on kas meeter kuni kolm maapinnast, seega julgen väita, et debiilik sõiduautos ei oleks pidanud seisma jääma või kui, siis signaali andma ja nina nõks paremale pöörama - veokamees oleks siis kindlasti pidurdada proovinud. Lambine pidurdamine püsiva (st mitte just süttinud) rohelisega ei ole mulle mingi signaal, et miskit on valesti, küll neid uimaselt startijaid või automaatkastiga "sidurit" otsivaid nähtud.
Ära vabanda mingi lollaka eest.
(ma tegelt tänu kogemusele ei mõista ka kogu aeg Oisut hukka, kohati on ikka tal videotes ka teised idikad)
| Tanel kirjutas: |
Liikluses lihtsalt tähelepanelikum ja hoolivam olla  |
Lahja steitment, tunnista, et panid hooga pange, sest silmaring mõnes teemas väiksem kui mõnel teisel
Muidu selle hoolivuse ja tähelepanelikkuse soovitusega nõus, aga kohati on olukordi (kaamerasse jäädvustatult), mida teatud kogemusega vaadates on pilt hoopis teine kui ainult sõiduautoga liiklejad ette kujutavad.
| Alari A. kirjutas: |
Tanel
Panin Kadaka teel prouaga terve liikluse kinni, et krdi pardipere ùle tee aidata. Jumal oleks oma õigust nõdnud. Roheline oli. |
Ohutulesid kindlasti ei kasutanud, milleks nad mõeldud on - hädapeatus ja teiste informeerimine, et miskit on valesti.
Ära tooda mingit jama - pardipere ei liigu nii kiiresti kui see tüüp eelmises videos ja julgen väita, et ei tekkinud hetkekski ka sellist olukorda nagu selles veokivideos.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
01.06.2024 00:43:49
|
|
|
Sinu mõttemaailm on täitsa teine. Las olla
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmz
HV kasutaja
liitunud: 09.02.2008
|
01.06.2024 00:57:08
|
|
|
Nope, ma räägin (liiklus)kogemuste pealt, pole ka elukutseline rekkamees kunagi olnud. Kategooriad on juhiloal küll kõik olemas, kasutan ka.
Klassikaline B-kategooria silmaring on siin pigem võtmeks, aga las jääb, rohelisega tuleb igaks juhuks ikkagi pidurit tallata, misiganes olukord on - no nii igaks juhuks.
_________________ MTÜ Sõdurilt Sõdurile (FB-leht)
Ukraina (ja Eesti) vastupanuvõime toetamine läbi pisikeste tegude |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
01.06.2024 01:18:56
|
|
|
Ohtlikud on need juhid, kes liikluses osaledes silm peas punnis ainult oma õigust taga ajavad.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
01.06.2024 01:46:15
|
|
|
Punane tuli põleb jalakäijale muuvis kogu aeg, st. § 7. Fooritulede tähendus.
(1) Ümartuledega foor reguleerib sõidukite, jalakäijafoori puudumisel aga ka jalakäijate liiklust.
Tuled tähendavad järgmist:
4) punane keelab liikuda.
Sõidukitele samas roheline põleb muuvis kogu aeg
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
01.06.2024 04:30:50
|
|
|
Per.se läheb kui keegi hakkab oma "õigust ära andma" - jääb sedasi ülekäiguraja ette või parema käe ristis vasakult tulijat läbi laskma. Temal on asi enda jaoks selge aga see, mis tema kõrval ja taga toimub on täielik loto: nagu see veokas. Sõitis rohelisega.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
01.06.2024 07:02:20
|
|
|
laurx, me tuleme täna Tartut vallutama, liikle siis korralikult…
Eesõigusest rääkides, mul sõber, kes nõuka ajal autokoolis käis, rääkis:
“Tema sõiduõpetaja olla öelnud, et suuremal on alati eesõigus, sest kui Kamaz su pooleks sõidab, võid oma eelisõiguse sinnasamusesse pista…”
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
01.06.2024 07:55:30
|
|
|
No see rekkajuht täis taun ikka. Volvo juht/jalakäija ka veidi. Ikka juhtub kosmost. Aga rekkajuht oleks teiste kosmosest ühe kasti sõitnud selleasemel, et vähe pidurdada ja vaadata, et miks keset teed auto seisab rohelise tulega.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
01.06.2024 08:16:09
|
|
|
| rmz kirjutas: |
Nope, ma räägin (liiklus)kogemuste pealt, pole ka elukutseline rekkamees kunagi olnud. Kategooriad on juhiloal küll kõik olemas, kasutan ka.
Klassikaline B-kategooria silmaring on siin pigem võtmeks, aga las jääb, rohelisega tuleb igaks juhuks ikkagi pidurit tallata, misiganes olukord on - no nii igaks juhuks. |
Miks sellist debiili ajad siis? Sul ju peaks olema refleks juba et jääd ka seisma ülekäiguraja ees kui seal teine seismaa. Suva mis seadus ütleb praegu
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
01.06.2024 08:26:38
|
|
|
| Üks mis tihti ununeb: roheline foorituli on lubav, mitte käskiv.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
01.06.2024 08:43:27
|
|
|
| tsitaat: |
No see rekkajuht täis taun ikka. Volvo juht/jalakäija ka veidi.
|
kogu jama sai alguse ju Volvojuhist, naahui sa teed nii?
See on nigu pioneerid, kes vanamutti üle tee aitasid
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007

|
01.06.2024 09:59:55
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| rmz kirjutas: |
Nope, ma räägin (liiklus)kogemuste pealt, pole ka elukutseline rekkamees kunagi olnud. Kategooriad on juhiloal küll kõik olemas, kasutan ka.
Klassikaline B-kategooria silmaring on siin pigem võtmeks, aga las jääb, rohelisega tuleb igaks juhuks ikkagi pidurit tallata, misiganes olukord on - no nii igaks juhuks. |
Miks sellist debiili ajad siis? Sul ju peaks olema refleks juba et jääd ka seisma ülekäiguraja ees kui seal teine seismaa. Suva mis seadus ütleb praegu |
osadel juhtidel on kombeks ka fooride olemasolul sebra ees seisma jääda
olen ise mitmed korrad näidanud sellisele juhile käega foori poole, et vaadaku fooritulesid - minul jalakäiana punane ees, temal aga roheline lubav tuli
nii mõnigi juht on selgelt jahmunud, et foorituli eksisteerib....
ma ei tea millega nad tegelesid, et fooritulede olemasolu ei märganud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
01.06.2024 10:03:21
|
|
|
| Fakt on see, et tänu selliste volvoseppadele aetakse need lollid punasega üle tee jooksjad varem või hiljem alla.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
01.06.2024 10:23:25
|
|
|
Veokijuht pidi päris pime või telefonis olema, kui jalakäijat ei näinud. Normaalne veokijuht oleks pidurdanud, kui nägi, et inimene teele astub.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.06.2024 10:58:38
|
|
|
rmz, sa tapad inimese ära kuigi võimalus elu säästa ja põhjuseks, et sul on õigus sõita?
Sa oled idioot
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
01.06.2024 13:11:21
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| tsitaat: |
No see rekkajuht täis taun ikka. Volvo juht/jalakäija ka veidi.
|
kogu jama sai alguse ju Volvojuhist, naahui sa teed nii?
See on nigu pioneerid, kes vanamutti üle tee aitasid  |
Nõus, volvo juhist sai alguse aga see hetk kui rekkamees jalakäiat (kes ka eksis) alla tahtis ajada ei mängi enam see rolli kust see alguse sai.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
01.06.2024 13:16:36
|
|
|
Mulle arvan, et see Volvo juht ei teinud midagi valesti. Video kvaliteet on suht nigel, aga jalakäijal tundub olevat nina nutitelefonis. Selles mõttes õige, et Volvo juht aeglustas. Vastasel juhul oleks üle varvaste sõitnud. Hullemal juhul alla ajanud, kui aeglustanud poleks.
Aga veokajuhist saan täitsa aru. Ju ta hilinemas ja logistik vihane. Selle kõrval on paar inimelu köömes.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
01.06.2024 13:19:05
|
|
|
| Jalakäijast sai ju alguse. Sõimate siin üksteist idiootideks, häbi peaks teil olema…
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
01.06.2024 13:59:44
|
|
|
Jalakäija oli idioot, aga see ei anna õigust teda tänava peal ära tappa.
IMHO, kui juba näed, et üks auto peatub ülekäiguraja ees veidral kombel - kas ootamatult või rohelise tulega, siis on suht automaatselt temast ettevaatamatu/peatumata möödumine rumalus kuubis. Suurema tõenäosusega astus või kihutas tõuksiga keegi ülekäigurajale vaatamata keelavale tulele ja/või lähenevatele sõidukitele, kui et peatuja eksis fooritule vaatamisel või tal tekkis ootamatu rike just seal ja sel hetkel.
Reeglid reegliteks ja õigused õigusteks, siin on tegemist reaktsiooniga ootamatule ohuolukorrale, mis suure tõenäosusega tekkis liiklusõnnetuse vältimiseks.
Ja ega lihtsalt keset tänavat sinust paremal või noh, antud juhul ohutussaare tõttu või näiteks ühesuunalisel tänaval vasakul oleva sõiduki ootamatu pidurdus ka vähem veider või kahtlane pole, sõltumata sellest kas seal on ülekäigurada või mitte. Jooksis laps või koer teele, ei küta ju peatunud sõidukist möödumise ohutuses veendumata üle temast?!
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003
|
01.06.2024 14:12:28
|
|
|
varem või hiljem leiab see kahe pöidlaga või tõuksijuht niikuinii oma otsa. Kui ükskord sai juba "peatee", siis ega selline oma moodu jäta. Ja siis on kõik teised süüdi
kord oli juhus, et nägin, et üks tõuksiidioot kihutab vaatamata reguleerimata ülekäigurajale. Sain pidama, aga kui see idioot oli mu ees, siis lasin signaali . Oskas küll tõuksi pealt maha tulla , kuigi väheke rabistades
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
01.06.2024 16:14:45
|
|
|
piix ma ei või. Vastassuunas tuleb pikk autoderivi vastu, sõidavad rohelise lubava tulega ja siis mingi tiinekal vaja hakata üle tee minema punase tulega Ohutussaar olemas, volli juht oleks pidanud edasi sõitma peale aeglustamist! Aga mitte teed andma punasega üle teed alustanud tiinekale! Kes oli jõudnud ohutussaarele ja jäi ka korraks seisma Tiinekas ise jooksis auto rataste alla
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
01.06.2024 17:20:25
|
|
|
Eile lendas üks eit oma vokiga mulle kurvilisel kitsal metsateel stop märgi alt korraliku lennuga ette ilma, et oleks peatunud või kasvõi vaadanud kas kedagi ei tule.
Oleks keegi samal ajal vastu tulnud oleksin eide alla ajanud mitte teisega laupa pannud.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
01.06.2024 17:59:37
|
|
|
| Tartu Tiksoja raudtee ülesõidukoht pikemat aega kinni, punast põleb... Rong pole siit mööda sõitnud... LuxExpressi buss jääb kenasti graafikust maha
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
01.06.2024 19:16:49
|
|
|
| Viimasel ajal liiga tihti silma jäänud ka ülekäigukohtade juures seisma jäävaid juhte. Viimati Allikul pani üks mu ees pidurid blokki, et kaks tee ääres ootavat last üle lasta. Selle peale siis lapsed sprintisid üle, ilma et oleks teise sõidusuuna poole vaadanud. Jälle kõik mis oleks võinud juhtuda + laste õpetamine, nagu neil oleks justkui eesõigus.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmz
HV kasutaja
liitunud: 09.02.2008
|
01.06.2024 19:33:11
|
|
|
Valiks vähe sõnu idioodiks nimetamisega, eks?
Veokijut ei teinud midagi valesti, küll aga alustas rumal jalakäija ja temast ehmunud sõiduautojuht kogu laviini, mis lõppes siiski õnnelikult. Kes siin idioodiks nimetab - tunned mind isiklikult?
_________________ MTÜ Sõdurilt Sõdurile (FB-leht)
Ukraina (ja Eesti) vastupanuvõime toetamine läbi pisikeste tegude |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
01.06.2024 19:40:12
|
|
|
| rmz kirjutas: |
Valiks vähe sõnu idioodiks nimetamisega, eks?
Veokijut ei teinud midagi valesti, küll aga alustas rumal jalakäija ja temast ehmunud sõiduautojuht kogu laviini, mis lõppes siiski õnnelikult. Kes siin idioodiks nimetab - tunned mind isiklikult? |
Sa mine vii oma load hoiule ja hoidu igasuguste masinate juhtimisest kui sa ei näe suurt viga veokajuhi tegemistes (mitte tegemistes).
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmz
HV kasutaja
liitunud: 09.02.2008
|
01.06.2024 19:46:30
|
|
|
Sa nägid, mida ta tegi? Olid kõrval? Äkki ta jalg oligi pedaalil valmis?
Veokite pidurdusteekond on vägagi lühike linnakiirustel äkkpidurdades..
Targutama on kõik kõvad, eriti oma piiratud silmaringi ulatuses.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
01.06.2024 20:16:21
|
|
|
Kui jalakäijad teaks kuidas teed ületada, oleks paljud neist terved ja elus.
Reguleeritud ja reguleerimata ülekäiguradade vahe on selles, et ühed on reguleeritud ja teised ei ole. Töötab eeldusel, et mõlemad osapooled teavad "kuidas töötab". Nagu ma ütlesin: hapuks läheb siis kui suvalt oma eesõigust ära hakatakse andma. Edasi: soovitatakse eesõigusest loobuda kui liiklussituatsioon "pole selge" - kas on peatee vms.. antud juhul olid reguleerimisvahendid kõigile näha. Küsimus tekib: mis oli selles olukorras nii ebaselge, et tuli hakata eesõigust ära andma? Millised liiklussituatsioonid veel üle mõistuse käivad?
Ma oma lapsi õpetan, et punasega ülekäigurajale ei astu isegi kui autot ei paista. Selliste olukordade vältimiseks vajaliku liiklusharjumuse tekitamiseks. Kui kuskil mingiks nämmutamiseks läheb taolistel teemadel räägin, miks ei peaks töiskasvanud laste nähes punasega üle jõlkuma..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
01.06.2024 20:21:20
|
|
|
| rmz kirjutas: |
Sa nägid, mida ta tegi? Olid kõrval? Äkki ta jalg oligi pedaalil valmis?
Veokite pidurdusteekond on vägagi lühike linnakiirustel äkkpidurdades..
Targutama on kõik kõvad, eriti oma piiratud silmaringi ulatuses. |
No video järgi küll tundub, et kui oleks sealt volvo eest välja joostes komistanud ja kukkunud siis oleks üle sõidetud.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
01.06.2024 20:24:38
|
|
|
Olekski. Punane ei ole uus roheline.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
01.06.2024 20:35:44
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| Olekski. Punane ei ole uus roheline. |
Sinu loogika on siis, et kui keegi rikub seadust siis võib ta alla ajada?
Minuarust pole siin keegi öelnud, et volvo juht või jalakäija midagi õigesti tegi. Aga siin mõned, nüüd ka sina on asunud selle veokajuhi kaitsele, et ongi normaalne liiklemine see, et ajame alla kui mõni vales kohas/punasega tuleb.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
01.06.2024 20:43:32
|
|
|
Aga kui veokijuht vaatab, et roheline, vaatab korraks kõrvale ja juba on hilja kui täpset olukorda näeb?
Jah ajab lapse alla aga arvate tõesti, et tal on selle teadmisega kerge edasi elada? Nagu kirjutasin siis oleks sõiduka juht selle lapse palju suurema tõenäosusega alla ajanud sest ta ei näe üle eesseisva.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
01.06.2024 20:48:12
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| Nagu kirjutasin siis oleks sõiduka juht selle lapse palju suurema tõenäosusega alla ajanud sest ta ei näe üle eesseisva. |
Kahju, et sellise asja vastu midagi teha ei saa. Oh, wait. Aeglustada ja veenduda, et ega pole potentsiaalset ohtlikku olukorda kui keegi jääb keset teed seisma, eriti veel kõrgema riskiga kohtades.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
01.06.2024 20:51:03
|
|
|
Volvovend ei näe seda "potentsiaalset ohtlikku" olukorda või nutis istuv jalakäija?
Rongi ette jäävad ka alati need kõige süütumad.. mis sest, et lage ala, rongi ammu näha ja antakse veel signaali ka.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmz
HV kasutaja
liitunud: 09.02.2008
|
01.06.2024 21:05:55
|
|
|
| miq1988 kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
| Nagu kirjutasin siis oleks sõiduka juht selle lapse palju suurema tõenäosusega alla ajanud sest ta ei näe üle eesseisva. |
Kahju, et sellise asja vastu midagi teha ei saa. Oh, wait. Aeglustada ja veenduda, et ega pole potentsiaalset ohtlikku olukorda kui keegi jääb keset teed seisma, eriti veel kõrgema riskiga kohtades. |
õigustatud ootus on selle asja nimi, kui sõidad püsiva rohelisega rahulikult otse. Noh, et teised aduvad ka maailma, kus nad hetkel viibivad ja järgivad ka suht ammu kehtima hakanud liiklusreegleid.
Kui see ei taha kohale jõuda, siis palun, hakkagi iga rohelisega sebrast üle sõites nii igaks juhuks aeglustama, ole mees. Maailm on kohe parem paik.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
01.06.2024 21:33:15
|
|
|
miq1988, kui ma pean kellegi peale näpuga näitama siis on see vulvamees.
| tsitaat: |
Kui jalakäijad teaks kuidas teed ületada, oleks paljud neist terved ja elus.
Reguleeritud ja reguleerimata ülekäiguradade vahe on selles, et ühed on reguleeritud ja teised ei ole. Töötab eeldusel, et mõlemad osapooled teavad "kuidas töötab". Nagu ma ütlesin: hapuks läheb siis kui suvalt oma eesõigust ära hakatakse andma. Edasi: soovitatakse eesõigusest loobuda kui liiklussituatsioon "pole selge" - kas on peatee vms.. antud juhul olid reguleerimisvahendid kõigile näha. Küsimus tekib: mis oli selles olukorras nii ebaselge, et tuli hakata eesõigust ära andma? Millised liiklussituatsioonid veel üle mõistuse käivad?
|
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
01.06.2024 21:43:22
|
|
|
Te kõik olete segaduses, kaameramees oli ainus kes nägi kõiki kolme aga ei andnud signaali.
| maty kirjutas: |
| Tartu Tiksoja raudtee ülesõidukoht pikemat aega kinni, punast põleb... Rong pole siit mööda sõitnud... LuxExpressi buss jääb kenasti graafikust maha |
Äike vist lõi kuskile releekappi, juba 17 ajal läks betooni punaseks. Räme kärakas käis just enne seda. Mingi 10 minti oodati siis hakkas 50-50 üle või kõrvale sõitmine.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.06.2024 23:50:30
|
|
|
| maty kirjutas: |
| Tartu Tiksoja raudtee ülesõidukoht pikemat aega kinni, punast põleb... Rong pole siit mööda sõitnud... LuxExpressi buss jääb kenasti graafikust maha |
Seal vist nüüd need vahvad tõkkepuud mis mõlemad suunad kinni paneb, et mööda ka ei saa? Kuigi need tõkkepuud peaks suht kergelt küljest kukkuma vist. Ma ei tea kas jalahoobist piisab aga bussiga veidi lükata saab tee vabaks
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
02.06.2024 00:14:08
|
|
|
rmz, sa pane gaasi juurde, et valesti käituvatest jalakäijatest, tõuksijuhtidest jms. puduloiustest lahti saaks
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
02.06.2024 00:33:55
|
|
|
elukaz, keerasin otsa ringi ja sõitsin Betooni tn kaudu 18 ajal, Betooni tn tõkkepuud olid üleval, ju siis jõuti korda teha.
salatoimik, jep, hiljuti pandi sinna uued 4x tõkkepuud, et mööda ka ei saa sõita.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
02.06.2024 00:51:47
|
|
|
| rmz kirjutas: |
| miq1988 kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
| Nagu kirjutasin siis oleks sõiduka juht selle lapse palju suurema tõenäosusega alla ajanud sest ta ei näe üle eesseisva. |
Kahju, et sellise asja vastu midagi teha ei saa. Oh, wait. Aeglustada ja veenduda, et ega pole potentsiaalset ohtlikku olukorda kui keegi jääb keset teed seisma, eriti veel kõrgema riskiga kohtades. |
õigustatud ootus on selle asja nimi, kui sõidad püsiva rohelisega rahulikult otse. Noh, et teised aduvad ka maailma, kus nad hetkel viibivad ja järgivad ka suht ammu kehtima hakanud liiklusreegleid.
Kui see ei taha kohale jõuda, siis palun, hakkagi iga rohelisega sebrast üle sõites nii igaks juhuks aeglustama, ole mees. Maailm on kohe parem paik. |
Veoautojuht on kutseline professionaal, peab oskama liikluses ohtlikke olukordi ette näha ja neid vältida. Kui ei oska, siis on aeg muu töökoht otsida.
Inimesed teevad liikluses koguaeg vigu, küll kergemaid, küll raskemaid, hea juht suudab neid vigu ennetada, kehv juht ei suuda. Veokijuht antud olukorras ei suutnud, vedas. Mõtle, kas tahad olla hea juht või kehv juht
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
av.
HV vaatleja
liitunud: 30.11.2010
|
02.06.2024 01:22:18
|
|
|
| rmz kirjutas: |
| miq1988 kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
| Nagu kirjutasin siis oleks sõiduka juht selle lapse palju suurema tõenäosusega alla ajanud sest ta ei näe üle eesseisva. |
Kahju, et sellise asja vastu midagi teha ei saa. Oh, wait. Aeglustada ja veenduda, et ega pole potentsiaalset ohtlikku olukorda kui keegi jääb keset teed seisma, eriti veel kõrgema riskiga kohtades. |
õigustatud ootus on selle asja nimi, kui sõidad püsiva rohelisega rahulikult otse. Noh, et teised aduvad ka maailma, kus nad hetkel viibivad ja järgivad ka suht ammu kehtima hakanud liiklusreegleid.
Kui see ei taha kohale jõuda, siis palun, hakkagi iga rohelisega sebrast üle sõites nii igaks juhuks aeglustama, ole mees. Maailm on kohe parem paik. |
No tra, kui sul jääb keegi keset teed lambist seisma siis üldse ei mõtle, et võis mingi oht olla? Pole vahet praegu ju mis tuli fooris on, jookseks kuskil koer ette vms. Näed, et kõrval reas auto jääb keset teed seisma ja lased samamoodi edasi? Mnn oled.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|