Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tauio111
HV vaatleja
tauio111

liitunud: 23.10.2010




sõnum 12.03.2024 11:33:58 vasta tsitaadiga

crycx kirjutas:

Mina pole oma Pixel 6 peal küll 5G veel märganud, peale QPR3-e pole isegi Eelistatud võrgutüüpide valikus enam 5G varianti.

Ma oleks pidanud üle kontrollima ka 5G muidugi P6 firmwares, ununes kopp.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2024 21:12:57 vasta tsitaadiga

Sain elisalt vatuse:
Google Pixel telefonidel on VoLTE võimekus olemas aga VoWIFI-t veel ei ole, see aasta loodetavasti lisandub

Kasutan 7 pro-d

_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2024 21:25:47 vasta tsitaadiga

Level kirjutas:
Sain elisalt vatuse:
Google Pixel telefonidel on VoLTE võimekus olemas aga VoWIFI-t veel ei ole, see aasta loodetavasti lisandub
Kasutan 7 pro-d

Juuli uuendusega võiks see juhtuda.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tauio111
HV vaatleja
tauio111

liitunud: 23.10.2010




sõnum 18.03.2024 22:05:17 vasta tsitaadiga

Level kirjutas:
Sain elisalt vatuse:
Google Pixel telefonidel on VoLTE võimekus olemas aga VoWIFI-t veel ei ole, see aasta loodetavasti lisandub

Kasutan 7 pro-d

Settings all VoWifi valikut pole? Ma confist näen, et Pixel 7 pro peaks täitsa Elisa simiga seda sätet näitama...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2024 22:23:25 vasta tsitaadiga

tauio111 kirjutas:
Level kirjutas:
Sain elisalt vatuse:
Google Pixel telefonidel on VoLTE võimekus olemas aga VoWIFI-t veel ei ole, see aasta loodetavasti lisandub

Kasutan 7 pro-d

Settings all VoWifi valikut pole? Ma confist näen, et Pixel 7 pro peaks täitsa Elisa simiga seda sätet näitama...


Wifi call olemas nüüd. Android 14 ja siis Elisas käisin mangumas eelmine nädal.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2024 12:07:17 vasta tsitaadiga

Pixel 8a peaks ka Eestis ametlikult müügile tulema: https://www.androidauthority.com/google-pixel-8a-specs-exclusive-3426314/
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2024 12:35:24 vasta tsitaadiga

Võib nii olla jah. Eestikeelne uudis ka:
https://digi.geenius.ee/rubriik/android/sahinad-googlei-pixel-8a-telefon-voib-tulla-ametlikult-eestis-muugile/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.03.2024 13:45:39 vasta tsitaadiga

GSMArenas ka artikkel ja Eesti mainitud riikide hulgas.
tsitaat:
available in 21 countries, and the 8a will launch in those, as well as these new ones: Czechia, Estonia, Finland, Hungary, Lithuania, Latvia, Poland, Romania, Slovakia, and Slovenia.

Link: https://www.gsmarena.com/google_pixel_8a_specs_leak-news-62073.php

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fugitive
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2024 18:19:25 vasta tsitaadiga

Pixel 8 ja Tele2 e-sim kombot keegi kasutab? SMS-id jõuvad vahel kohale mitme tunnise viitega ja täna ei saanud helistada, kõne katkes ära teatega "server unreachable".
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2024 18:27:59 vasta tsitaadiga

Telias ka SMS jäävad vahest kuhugi toppama. Ma arvan, et siin on süüdis hoopis RCS tehnoloogia. Vanakooli SMS liiguvad küll hetkega kohale.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fugitive
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2024 21:26:12 vasta tsitaadiga

Mul see RCS välja lülitatud, kahtlustan just e-simi mingit probleemi. Lülitasin praegu võrgusätete alt katsetuseks "Adaptive connectivity" välja.

edit: ^ ei olnud kasu, aga leidsin googlest sama probleemiga hädalise https://support.google.com/pixelphone/thread/259985104/volte-outgoing-calls-lead-to-server-unreachable-error?hl=en
Lülitasin VoLTE välja ja hetkel esialgu tundub, et probleem lahenes.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2024 21:48:20 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kas seda teavitust on võimalik kinni keerata? Liiga tihti viskab ette.
Spoiler Spoiler Spoiler

No küll pressivad seda peale. Nüüd on 1 nuppudest ära kaotatud ja vaikimisi valik on juba selline:
Spoiler Spoiler Spoiler

See viimane lause on paras nali. Mul juba on Backup kinni keeratud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2024 10:01:53 vasta tsitaadiga

Pixel 7 omanikud olete siiani rahul telefoniga? Kas kannatab päikse käes kasutada ilma, et üle kuumeneks ja kas ekraan läheb piisavalt eredaks? Lugesin kõneprobleemidest kuskilt, et üks osapool ei kuule. Kas esineb neid?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2024 11:49:46 vasta tsitaadiga

Eelmine suvi ostsin, siiani rahul. Kasutan tihti päikese käes kui trenni teen ja telefonist muusika mängib, pole üle kuumenenud. Minu jaoks on ekraan piisavalt hele, pole kordagi ette tulnud, et ei näe vms. Kõneprobleeme ei ole, väga selge on.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 25.05.2024 13:36:54 vasta tsitaadiga

Pixel 6ga olid lahedad leviprobleemid alguses. Põhimõtteliselt kasutamatu telefonina.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2024 16:40:04 vasta tsitaadiga

Ühe asja unustasin lisada, et see Google Tensor G2 CPU on suht lahja, võrreldes isegi vanade Snapdragonitega. Kui sul näiteks GoPro ja soov telefonis kiire reisi- või spordivideo edit teha, siis võib probleeme tekkida. Suurema klippide hulgaga jääb hätta, pole jõudu. Seevastu Snapdragon baasil seadme jaoks on sama asi käkitegu.
Samas ega 450 eest paremat kaameratelefoni vist ei saa.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2024 20:10:00 vasta tsitaadiga

Mina olen ka peaaegu kõigega rahul siiani. Ainus puudus on telefoni mõõtmed, mis on Pixel 7 puhul ebamugavalt suureks paisunud.
Pixel 8 on selles osas mõistlikumatesse mõõtmetesse tagasi tõmmanud ja mahub ilmselt taskusse paremini ja pöial ulatub ka paremini ekraani teise serva.

Kui ma telefoni kompaktsusest ei hooliks, siis võtaks ju Pro versiooni pigem, aga Pixel 7 kohta kahjuks ei saa enam öelda, et ta kuigi kompaktne oleks ja samas ei ole tal ka Pro eeliseid.

Pixel 7 võrreldes mu eelmise Pixel 3-ga sööb teksade tagataskusse auke mitu korda isukamalt kui eemine Pixel ja leidsin hiljuti, et isegi autoistmesse hakkab auk tulema telefoni taskust väljapunnitava nurga kohale icon_mad.gif.
Arvestades, et ta mul veel poolteist aastatki taskus pole olnud, on "areng" ikka märgatav olnud selles osas vaatamata sellele, et tegelikult ta ju väga palju suurem ei olegi. Lihtsalt läheb just üle selle piiri, mida tagataskus mugavalt kanda on võimalik.

Samas on ta märgatavalt parem Pixel 3-st, ükskõik milles muus peale kompaktsuse neid võrdlema hakkaks.

Päikese käes ei ole siiamaani pidanud ekraani vaatamiseks varjulisemat kohta otsima. Selles osas on ta ikka väga hea, kuigi seda ei oska nagu igapäevaselt väga tähelegi panna. Mingit ülekuumenemist ka ei ole märganud, vaatamata Spigeni kestale telefoni ümber.

Ja muidugi Pixel 3 mahtuvuslik sõrmejäljelugeja oli 100% töökindlusega. Pixel 7 optiline tõrgub ikka aeg-ajalt ja ei taha sõrmi omaks tunnistada, enne kui oled tundmatuks peetava sõrmega üle nina või põse tõmmanud icon_rolleyes.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2024 00:29:41 vasta tsitaadiga

Uus Pixel 7. e-SIM'i lisada ei saa, ükski füüsiline SIM ei tööta (küsib PIN'i, kuid peale SIM-kaardi nime midagi ära ei tuvasta. Levi pole.). Ideid?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crycx
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2024 08:32:31 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Uus Pixel 7. e-SIM'i lisada ei saa, ükski füüsiline SIM ei tööta (küsib PIN'i, kuid peale SIM-kaardi nime midagi ära ei tuvasta. Levi pole.). Ideid?

Eestist ostetud ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2024 10:27:00 vasta tsitaadiga

crycx kirjutas:
Ardo kirjutas:
Uus Pixel 7. e-SIM'i lisada ei saa, ükski füüsiline SIM ei tööta (küsib PIN'i, kuid peale SIM-kaardi nime midagi ära ei tuvasta. Levi pole.). Ideid?

Eestist ostetud ?


Eestist ostetud. Peale uuendust sain eSIM'i aktiveeritud, kuid levi pole endiselt. Interneti andmeil ei ole ma esimene hädaline - läheb poodi tagasi.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2024 11:00:40 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Uus Pixel 7. e-SIM'i lisada ei saa, ükski füüsiline SIM ei tööta (küsib PIN'i, kuid peale SIM-kaardi nime midagi ära ei tuvasta. Levi pole.). Ideid?


Väga huvitav. Ma siin operaatorite vahetamisega testinud ära 3 Eesti tavalist sim-i, välismaal kasutanud nüüdseks 4 e-sim nii USA-s, UK-s kui ka SEA-s.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2024 11:14:37 vasta tsitaadiga

Mul ja naisel mõlemal Pixel 7 ning kasutusel nii füüsiline kui ka eSIM. Ei esinenud probleeme. Ju siis võitsid halva loterii ja juhtus vigane telefon sulle.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2024 12:04:09 vasta tsitaadiga

Mingi õhkõrn tõenäosus on, et 2 erinevat SIM'i ei meeldi telefonile - lähen proovin ära vahetada. Samas see ei selgita, miks eSIM ei toimi. Aga pigem tundub, et telefon läheb tagasi müüjale.

Veidrusele vürtsi lisamiseks tuli eile õhtul suvalisel hetkel umbes 30 sekundiks levi. Ja peale seda ei midagi.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crycx
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2024 12:23:30 vasta tsitaadiga

Mul vana telefon oli Pixel 6 (levi oli ok, välja arvatud alguses), naisel Pixel 7 ja endal nüüd Pixel 8. Nende 2 viimasega pole probleeme olnud, testinud nii eSim-i kui füüsilist sim-i
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2024 14:06:40 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Mingi õhkõrn tõenäosus on, et 2 erinevat SIM'i ei meeldi telefonile - lähen proovin ära vahetada. Samas see ei selgita, miks eSIM ei toimi. Aga pigem tundub, et telefon läheb tagasi müüjale.

Veidrusele vürtsi lisamiseks tuli eile õhtul suvalisel hetkel umbes 30 sekundiks levi. Ja peale seda ei midagi.

Tehase seadete taastamist oled katsetanud? Äkki uuendamisega läks tarkvaras midagi tuksi ja algseadete taastamine võibolla aitab.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kork
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2002




sõnum 28.05.2024 19:24:37 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Uus Pixel 7. e-SIM'i lisada ei saa, ükski füüsiline SIM ei tööta (küsib PIN'i, kuid peale SIM-kaardi nime midagi ära ei tuvasta. Levi pole.). Ideid?


Kuskilt on kõrva jäänud, et osadel pixlitel on tülgastus 5V ja 3V sim kaartide vastu. Sobivad ainult uusimad 1,8V

Nii ja kiire otsing andis ka sellise lahenduse. Osadel töötavat:

Go to Settings on your phone
Tap on “Network & internet” and scroll to the bottom
You will see the “Adaptive connectivity” option
Disable it.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2024 22:07:14 vasta tsitaadiga

kork, sellest abi ei olnud. Küll aga tegi pois11 mainitud tehaseseadete taastamine mingit imet ja kõik hakkas iseenesest tööle. Kahjuks olin selle jõudnud juba poodi tagasi viia, õnneks nad viitsisid seal ise ka testida.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freddys
Kreisi kasutaja
freddys

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2024 11:27:26 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel laadimise kiirusega probleeme? Pixel 8 Pro. Korralikud erinevad juhtmega 30W+ PPS laadijad, ümbrist ei kasuta, adaptiivne laadimine väljas. Laeb 30% pealt 60% peale heal juhul tunniga. Tundub, et laadimisega tõuseb telefoni aku temperatuur selliseks, et tõmbab laadimiskiiruse maha. Restart ei aita.
Samas mõnikord laeb 45 minutiga 30% pealt 80% peale.

_________________
Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2024 12:08:18 vasta tsitaadiga

Pane külmikusse, vaata kas mõjub? icon_cool.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2024 16:05:31 vasta tsitaadiga

freddys kirjutas:
Kellelgi veel laadimise kiirusega probleeme? Pixel 8 Pro. Korralikud erinevad juhtmega 30W+ PPS laadijad, ümbrist ei kasuta, adaptiivne laadimine väljas. Laeb 30% pealt 60% peale heal juhul tunniga. Tundub, et laadimisega tõuseb telefoni aku temperatuur selliseks, et tõmbab laadimiskiiruse maha. Restart ei aita.
Samas mõnikord laeb 45 minutiga 30% pealt 80% peale.


Mul sellist probleemi ei ole, aga suurema võimsusega PPS laadjat väga ta ei kannata küll. Otsida ei viitsi, aga vist max 27W laadimiskiirus. Olen täheldanud, et sellega läheb ta päris kuumaks (olen seda ka betade tagasisides korduvalt välja toonud, mis sest, et pole A15-ga seotud otseselt).
18W laadides aga täitsa OK, lihtsalt aeglasem.

Muideks, olen pikemalt Android 15 kasutanud (vist täitsa esimese preview jätsin vahele) ja täitsa sobib "daily driveriks". Aku vastupidavus on vist kõige suurem positiivne asi, mida märganud olen. Tõesti peab palju paremini thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2024 17:04:18 vasta tsitaadiga

freddys, juhul kui see ei ole uue telefoni probleem algusest peale, vaid on hiljem tekkinud, siis kas USB pesa on ikka puhas? Pistik läheb lõpuni korralikult sisse?

Taskus kandmisel korjab sinna päris jõudsalt tekstiilikiude, tolmu jm sodi, lõpuks ei lähe pistik enam piisavalt sügavale.
Bambusest hambaorgi saab ühest otsast terava noaga õhukeseks lõigata ja sellega saab pesa ära puhastada.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freddys
Kreisi kasutaja
freddys

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2024 15:42:16 vasta tsitaadiga

Puhastasin pesa ära, aga probleem alles. Eks proovin veel külmkapi variandi ära icon_biggrin.gif
_________________
Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crycx
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2024 07:38:56 vasta tsitaadiga

Härrased, kas keegi veel kasutab Android 15 beta varianti ja kuidas muljed. Kirjutage ka mis mudel.
Ette tänades!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2024 13:05:28 vasta tsitaadiga

crycx kirjutas:
Härrased, kas keegi veel kasutab Android 15 beta varianti ja kuidas muljed. Kirjutage ka mis mudel.
Ette tänades!

Kõik on muidu ok, aga ... telefonikõne ajal ei toimi mikrofon. Läbi äppide helistades toimib. Peale restarti on vähemalt esimese kõne korral korras. Tekkis üleeelmise uuendusega. Oli kadunud eelviimasega ja nüüd viimasega jälle inimesed teisel pool toru "halloo, hallooooo, HAALLLLOOOo"icon_smile.gif. Pixel 6.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crycx
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2024 19:20:02 vasta tsitaadiga

spongerdan kirjutas:
crycx kirjutas:
Härrased, kas keegi veel kasutab Android 15 beta varianti ja kuidas muljed. Kirjutage ka mis mudel.
Ette tänades!

Kõik on muidu ok, aga ... telefonikõne ajal ei toimi mikrofon. Läbi äppide helistades toimib. Peale restarti on vähemalt esimese kõne korral korras. Tekkis üleeelmise uuendusega. Oli kadunud eelviimasega ja nüüd viimasega jälle inimesed teisel pool toru "halloo, hallooooo, HAALLLLOOOo"icon_smile.gif. Pixel 6.


Kusjuures mul tuli ka seda ette. Aga ma arvasin et süüdi on nutikell
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fugitive
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2024 00:19:04 vasta tsitaadiga

spongerdan kirjutas:
crycx kirjutas:
Härrased, kas keegi veel kasutab Android 15 beta varianti ja kuidas muljed. Kirjutage ka mis mudel.
Ette tänades!

Kõik on muidu ok, aga ... telefonikõne ajal ei toimi mikrofon. Läbi äppide helistades toimib. Peale restarti on vähemalt esimese kõne korral korras. Tekkis üleeelmise uuendusega. Oli kadunud eelviimasega ja nüüd viimasega jälle inimesed teisel pool toru "halloo, hallooooo, HAALLLLOOOo"icon_smile.gif. Pixel 6.


Huvi pärast küsin kas VoLTE on sees? Võiks proovida see välja lülitada
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2024 20:07:52 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal on hakanud nüüd pidevalt seda notificationit viskama. Kas seda ei saagi kinni panna ilma, et ka teisi kinni ei paneks? icon_neutral.gif
Kurat seda on vaja nii peale sundida aru ma ei saa icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2024 20:24:14 vasta tsitaadiga

SKG, Settings - Apps - All Apps - Device Health Services - Notifications - Lülita välja ei aita ? Või disablei üldse se Device Health Services ära.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2024 21:45:44 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
SKG, Settings - Apps - All Apps - Device Health Services - Notifications - Lülita välja ei aita ? Või disablei üldse se Device Health Services ära.

Tean, aga see keerab kinni ka kõik teised selle äppi notificationid. See on selline kuvaldaga probleemile lähenemine icon_smile.gif
Aga kui muud moodi ei saa, siis peab seda vist tegema.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2024 22:01:32 vasta tsitaadiga

SKG, Lülita siis Adaptive Brightness sisse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.06.2024 22:11:59 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
SKG, Lülita siis Adaptive Brightness sisse icon_biggrin.gif
Just. Enamus kordadest töötab see suht hästi. Aga kui juhtubki, et ekraan jääb liiga pimedaks päikese käes, siis keeran käsitsi eredust juurde.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2024 23:47:58 vasta tsitaadiga

Vastupidi kogemus. Enamus kordades pole see minu jaoks piisavalt hele. Peaks liiga tihti manuaalselt sekkuma.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dzim Piim
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2024 22:22:34 Pixel vasta tsitaadiga

On kellelgi kogemust kuidas saksa Amazonist ostetud Google Pixel 8 garantiisse saata?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2024 15:13:53 Re: Pixel vasta tsitaadiga

Dzim Piim kirjutas:
On kellelgi kogemust kuidas saksa Amazonist ostetud Google Pixel 8 garantiisse saata?

Saksa Amazon suhtleb ka inglise keeles. Nii et peaks samamoodi käima kui UK Amazonis.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2024 16:30:22 vasta tsitaadiga

Kas Google otse ei võta jutule?

File a warranty claim for your Pixel phone
https://support.google.com/pixelphone/answer/9218411?hl=en
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dzim Piim
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2024 20:46:10 vasta tsitaadiga

Telefonil selline viga, et Google poolt toetatud riikides saadad telefoni tagasi ja sulle saadetakse kohe uus/taastatud telefon tagasi.
Tahtsin seda varianti kasutada ja Amazon soovitas ka otse tootja poole pöörduda aga selgus , et claimi alustamiseks pead olema näiteks Saksa Google lehel ja seal ei saa Eesti aadresse kasutada.
Mul küsimus oligi kas keegi on kuidagi sellele lahenduse leidnud.

Aga siis läksin teist teed ja Amazoni chat'ile kurtes, et Google'ga otse jutule ei saa siis ütlesid, et võtavad seadme tagasi ning tagastavad raha.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2024 12:25:15 vasta tsitaadiga

Dzim Piim kirjutas:
Telefonil selline viga, et Google poolt toetatud riikides saadad telefoni tagasi ja sulle saadetakse kohe uus/taastatud telefon tagasi.
Tahtsin seda varianti kasutada ja Amazon soovitas ka otse tootja poole pöörduda aga selgus , et claimi alustamiseks pead olema näiteks Saksa Google lehel ja seal ei saa Eesti aadresse kasutada.
Mul küsimus oligi kas keegi on kuidagi sellele lahenduse leidnud.

Aga siis läksin teist teed ja Amazoni chat'ile kurtes, et Google'ga otse jutule ei saa siis ütlesid, et võtavad seadme tagasi ning tagastavad raha.


Kui sa Amazonist ostsid, siis miks sa kohe Amazoni garantiid kasutada ei proovinud?

Amazon pakkus mulle Google Nexus telefoniga garantiijuhtumi korral 3 varianti:

1. Telefon jääb mulle, nemad maksavad ostuhinna osaliselt kinni;
2. Nad saadavad uue samasuguse telefoni ja pärast selle kättesaamist saadan neile vigase mingi paari nädala jooksul tagasi. St et ei pea hetkegi ilma telefonita olema;
3. Saadan neile vigase telefoni tagasi ja saan raha 100% tagasi.

Mina kasutasin 3. varianti, kuna see võimaldas mul uue telefoni vahepeal langenud hinnaga osta. Kui hind oleks olnud enam-vähem sama, oleks kasutanud 2. varianti

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2024 10:43:07 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel Android 15-ga Swedbanki äpp ei tööta? Proovisin clear cache+storage ja uninstall/re-install...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2024 12:42:50 vasta tsitaadiga

Dzim Piim kirjutas:
Telefonil selline viga, et Google poolt toetatud riikides saadad telefoni tagasi ja sulle saadetakse kohe uus/taastatud telefon tagasi.
Tahtsin seda varianti kasutada ja Amazon soovitas ka otse tootja poole pöörduda aga selgus , et claimi alustamiseks pead olema näiteks Saksa Google lehel ja seal ei saa Eesti aadresse kasutada.
Mul küsimus oligi kas keegi on kuidagi sellele lahenduse leidnud.

Aga siis läksin teist teed ja Amazoni chat'ile kurtes, et Google'ga otse jutule ei saa siis ütlesid, et võtavad seadme tagasi ning tagastavad raha.


Mina tellisin kunagi Saksa Google epoest läbi tuttava. Garantii juhtimiga otsisin alternatiive, aga lõpuks saatsin ikkagi tuttavale. Ostaeu.ee oli valmis vahendama, aga tol hetkel jäin kahtlema kuhu Google tagastuse teeb.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tauio111
HV vaatleja
tauio111

liitunud: 23.10.2010




sõnum 13.08.2024 21:32:22 vasta tsitaadiga

Google Stores nüüd Eesti regioon, volitatud edasimüüjad hetkel Euronics ja Telia.
Seega võib oletada, et Teliasse tuleb 9 seeria müüki

https://store.google.com/ee/product/pixel_9_pro?hl=et

Edit:
https://pood.telia.ee/nutitelefonid/Google-Pixel-9-Pro-256-GB-valge/GA05951-GB
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.