|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tauio111
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2010
|
12.03.2024 11:33:58
|
|
|
| crycx kirjutas: |
Mina pole oma Pixel 6 peal küll 5G veel märganud, peale QPR3-e pole isegi Eelistatud võrgutüüpide valikus enam 5G varianti. |
Ma oleks pidanud üle kontrollima ka 5G muidugi P6 firmwares, ununes
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
15.03.2024 21:12:57
|
|
|
Sain elisalt vatuse:
Google Pixel telefonidel on VoLTE võimekus olemas aga VoWIFI-t veel ei ole, see aasta loodetavasti lisandub
Kasutan 7 pro-d
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
18.03.2024 21:25:47
|
|
|
| Level kirjutas: |
Sain elisalt vatuse:
Google Pixel telefonidel on VoLTE võimekus olemas aga VoWIFI-t veel ei ole, see aasta loodetavasti lisandub
Kasutan 7 pro-d |
Juuli uuendusega võiks see juhtuda.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tauio111
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2010
|
18.03.2024 22:05:17
|
|
|
| Level kirjutas: |
Sain elisalt vatuse:
Google Pixel telefonidel on VoLTE võimekus olemas aga VoWIFI-t veel ei ole, see aasta loodetavasti lisandub
Kasutan 7 pro-d |
Settings all VoWifi valikut pole? Ma confist näen, et Pixel 7 pro peaks täitsa Elisa simiga seda sätet näitama...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
19.03.2024 22:23:25
|
|
|
| tauio111 kirjutas: |
| Level kirjutas: |
Sain elisalt vatuse:
Google Pixel telefonidel on VoLTE võimekus olemas aga VoWIFI-t veel ei ole, see aasta loodetavasti lisandub
Kasutan 7 pro-d |
Settings all VoWifi valikut pole? Ma confist näen, et Pixel 7 pro peaks täitsa Elisa simiga seda sätet näitama... |
Wifi call olemas nüüd. Android 14 ja siis Elisas käisin mangumas eelmine nädal.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
20.03.2024 13:45:39
|
|
|
GSMArenas ka artikkel ja Eesti mainitud riikide hulgas.
| tsitaat: |
| available in 21 countries, and the 8a will launch in those, as well as these new ones: Czechia, Estonia, Finland, Hungary, Lithuania, Latvia, Poland, Romania, Slovakia, and Slovenia. |
Link: https://www.gsmarena.com/google_pixel_8a_specs_leak-news-62073.php
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fugitive
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2005
|
25.03.2024 18:19:25
|
|
|
| Pixel 8 ja Tele2 e-sim kombot keegi kasutab? SMS-id jõuvad vahel kohale mitme tunnise viitega ja täna ei saanud helistada, kõne katkes ära teatega "server unreachable".
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
25.03.2024 18:27:59
|
|
|
| Telias ka SMS jäävad vahest kuhugi toppama. Ma arvan, et siin on süüdis hoopis RCS tehnoloogia. Vanakooli SMS liiguvad küll hetkega kohale.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fugitive
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.04.2024 21:48:20
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Kas seda teavitust on võimalik kinni keerata? Liiga tihti viskab ette.
Spoiler 
|
No küll pressivad seda peale. Nüüd on 1 nuppudest ära kaotatud ja vaikimisi valik on juba selline:
Spoiler 
See viimane lause on paras nali. Mul juba on Backup kinni keeratud.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohooloom
HV vaatleja
liitunud: 18.05.2015
|
25.05.2024 10:01:53
|
|
|
| Pixel 7 omanikud olete siiani rahul telefoniga? Kas kannatab päikse käes kasutada ilma, et üle kuumeneks ja kas ekraan läheb piisavalt eredaks? Lugesin kõneprobleemidest kuskilt, et üks osapool ei kuule. Kas esineb neid?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.05.2024 11:49:46
|
|
|
| Eelmine suvi ostsin, siiani rahul. Kasutan tihti päikese käes kui trenni teen ja telefonist muusika mängib, pole üle kuumenenud. Minu jaoks on ekraan piisavalt hele, pole kordagi ette tulnud, et ei näe vms. Kõneprobleeme ei ole, väga selge on.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
25.05.2024 13:36:54
|
|
|
| Pixel 6ga olid lahedad leviprobleemid alguses. Põhimõtteliselt kasutamatu telefonina.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.05.2024 16:40:04
|
|
|
Ühe asja unustasin lisada, et see Google Tensor G2 CPU on suht lahja, võrreldes isegi vanade Snapdragonitega. Kui sul näiteks GoPro ja soov telefonis kiire reisi- või spordivideo edit teha, siis võib probleeme tekkida. Suurema klippide hulgaga jääb hätta, pole jõudu. Seevastu Snapdragon baasil seadme jaoks on sama asi käkitegu.
Samas ega 450 eest paremat kaameratelefoni vist ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
25.05.2024 20:10:00
|
|
|
Mina olen ka peaaegu kõigega rahul siiani. Ainus puudus on telefoni mõõtmed, mis on Pixel 7 puhul ebamugavalt suureks paisunud.
Pixel 8 on selles osas mõistlikumatesse mõõtmetesse tagasi tõmmanud ja mahub ilmselt taskusse paremini ja pöial ulatub ka paremini ekraani teise serva.
Kui ma telefoni kompaktsusest ei hooliks, siis võtaks ju Pro versiooni pigem, aga Pixel 7 kohta kahjuks ei saa enam öelda, et ta kuigi kompaktne oleks ja samas ei ole tal ka Pro eeliseid.
Pixel 7 võrreldes mu eelmise Pixel 3-ga sööb teksade tagataskusse auke mitu korda isukamalt kui eemine Pixel ja leidsin hiljuti, et isegi autoistmesse hakkab auk tulema telefoni taskust väljapunnitava nurga kohale .
Arvestades, et ta mul veel poolteist aastatki taskus pole olnud, on "areng" ikka märgatav olnud selles osas vaatamata sellele, et tegelikult ta ju väga palju suurem ei olegi. Lihtsalt läheb just üle selle piiri, mida tagataskus mugavalt kanda on võimalik.
Samas on ta märgatavalt parem Pixel 3-st, ükskõik milles muus peale kompaktsuse neid võrdlema hakkaks.
Päikese käes ei ole siiamaani pidanud ekraani vaatamiseks varjulisemat kohta otsima. Selles osas on ta ikka väga hea, kuigi seda ei oska nagu igapäevaselt väga tähelegi panna. Mingit ülekuumenemist ka ei ole märganud, vaatamata Spigeni kestale telefoni ümber.
Ja muidugi Pixel 3 mahtuvuslik sõrmejäljelugeja oli 100% töökindlusega. Pixel 7 optiline tõrgub ikka aeg-ajalt ja ei taha sõrmi omaks tunnistada, enne kui oled tundmatuks peetava sõrmega üle nina või põse tõmmanud
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
28.05.2024 00:29:41
|
|
|
| Uus Pixel 7. e-SIM'i lisada ei saa, ükski füüsiline SIM ei tööta (küsib PIN'i, kuid peale SIM-kaardi nime midagi ära ei tuvasta. Levi pole.). Ideid?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crycx
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2012
|
28.05.2024 08:32:31
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| Uus Pixel 7. e-SIM'i lisada ei saa, ükski füüsiline SIM ei tööta (küsib PIN'i, kuid peale SIM-kaardi nime midagi ära ei tuvasta. Levi pole.). Ideid? |
Eestist ostetud ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
28.05.2024 10:27:00
|
|
|
| crycx kirjutas: |
| Ardo kirjutas: |
| Uus Pixel 7. e-SIM'i lisada ei saa, ükski füüsiline SIM ei tööta (küsib PIN'i, kuid peale SIM-kaardi nime midagi ära ei tuvasta. Levi pole.). Ideid? |
Eestist ostetud ? |
Eestist ostetud. Peale uuendust sain eSIM'i aktiveeritud, kuid levi pole endiselt. Interneti andmeil ei ole ma esimene hädaline - läheb poodi tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
28.05.2024 11:00:40
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| Uus Pixel 7. e-SIM'i lisada ei saa, ükski füüsiline SIM ei tööta (küsib PIN'i, kuid peale SIM-kaardi nime midagi ära ei tuvasta. Levi pole.). Ideid? |
Väga huvitav. Ma siin operaatorite vahetamisega testinud ära 3 Eesti tavalist sim-i, välismaal kasutanud nüüdseks 4 e-sim nii USA-s, UK-s kui ka SEA-s.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.05.2024 11:14:37
|
|
|
| Mul ja naisel mõlemal Pixel 7 ning kasutusel nii füüsiline kui ka eSIM. Ei esinenud probleeme. Ju siis võitsid halva loterii ja juhtus vigane telefon sulle.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
28.05.2024 12:04:09
|
|
|
Mingi õhkõrn tõenäosus on, et 2 erinevat SIM'i ei meeldi telefonile - lähen proovin ära vahetada. Samas see ei selgita, miks eSIM ei toimi. Aga pigem tundub, et telefon läheb tagasi müüjale.
Veidrusele vürtsi lisamiseks tuli eile õhtul suvalisel hetkel umbes 30 sekundiks levi. Ja peale seda ei midagi.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crycx
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2012
|
28.05.2024 12:23:30
|
|
|
| Mul vana telefon oli Pixel 6 (levi oli ok, välja arvatud alguses), naisel Pixel 7 ja endal nüüd Pixel 8. Nende 2 viimasega pole probleeme olnud, testinud nii eSim-i kui füüsilist sim-i
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
28.05.2024 14:06:40
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
Mingi õhkõrn tõenäosus on, et 2 erinevat SIM'i ei meeldi telefonile - lähen proovin ära vahetada. Samas see ei selgita, miks eSIM ei toimi. Aga pigem tundub, et telefon läheb tagasi müüjale.
Veidrusele vürtsi lisamiseks tuli eile õhtul suvalisel hetkel umbes 30 sekundiks levi. Ja peale seda ei midagi. |
Tehase seadete taastamist oled katsetanud? Äkki uuendamisega läks tarkvaras midagi tuksi ja algseadete taastamine võibolla aitab.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kork
HV vaatleja
liitunud: 10.12.2002
|
28.05.2024 19:24:37
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| Uus Pixel 7. e-SIM'i lisada ei saa, ükski füüsiline SIM ei tööta (küsib PIN'i, kuid peale SIM-kaardi nime midagi ära ei tuvasta. Levi pole.). Ideid? |
Kuskilt on kõrva jäänud, et osadel pixlitel on tülgastus 5V ja 3V sim kaartide vastu. Sobivad ainult uusimad 1,8V
Nii ja kiire otsing andis ka sellise lahenduse. Osadel töötavat:
Go to Settings on your phone
Tap on “Network & internet” and scroll to the bottom
You will see the “Adaptive connectivity” option
Disable it.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
28.05.2024 22:07:14
|
|
|
| kork, sellest abi ei olnud. Küll aga tegi pois11 mainitud tehaseseadete taastamine mingit imet ja kõik hakkas iseenesest tööle. Kahjuks olin selle jõudnud juba poodi tagasi viia, õnneks nad viitsisid seal ise ka testida.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freddys
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004
|
30.05.2024 11:27:26
|
|
|
Kellelgi veel laadimise kiirusega probleeme? Pixel 8 Pro. Korralikud erinevad juhtmega 30W+ PPS laadijad, ümbrist ei kasuta, adaptiivne laadimine väljas. Laeb 30% pealt 60% peale heal juhul tunniga. Tundub, et laadimisega tõuseb telefoni aku temperatuur selliseks, et tõmbab laadimiskiiruse maha. Restart ei aita.
Samas mõnikord laeb 45 minutiga 30% pealt 80% peale.
_________________ Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge! |
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
30.05.2024 16:05:31
|
|
|
| freddys kirjutas: |
Kellelgi veel laadimise kiirusega probleeme? Pixel 8 Pro. Korralikud erinevad juhtmega 30W+ PPS laadijad, ümbrist ei kasuta, adaptiivne laadimine väljas. Laeb 30% pealt 60% peale heal juhul tunniga. Tundub, et laadimisega tõuseb telefoni aku temperatuur selliseks, et tõmbab laadimiskiiruse maha. Restart ei aita.
Samas mõnikord laeb 45 minutiga 30% pealt 80% peale. |
Mul sellist probleemi ei ole, aga suurema võimsusega PPS laadjat väga ta ei kannata küll. Otsida ei viitsi, aga vist max 27W laadimiskiirus. Olen täheldanud, et sellega läheb ta päris kuumaks (olen seda ka betade tagasisides korduvalt välja toonud, mis sest, et pole A15-ga seotud otseselt).
18W laadides aga täitsa OK, lihtsalt aeglasem.
Muideks, olen pikemalt Android 15 kasutanud (vist täitsa esimese preview jätsin vahele) ja täitsa sobib "daily driveriks". Aku vastupidavus on vist kõige suurem positiivne asi, mida märganud olen. Tõesti peab palju paremini
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
30.05.2024 17:04:18
|
|
|
freddys, juhul kui see ei ole uue telefoni probleem algusest peale, vaid on hiljem tekkinud, siis kas USB pesa on ikka puhas? Pistik läheb lõpuni korralikult sisse?
Taskus kandmisel korjab sinna päris jõudsalt tekstiilikiude, tolmu jm sodi, lõpuks ei lähe pistik enam piisavalt sügavale.
Bambusest hambaorgi saab ühest otsast terava noaga õhukeseks lõigata ja sellega saab pesa ära puhastada.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freddys
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004
|
31.05.2024 15:42:16
|
|
|
Puhastasin pesa ära, aga probleem alles. Eks proovin veel külmkapi variandi ära
_________________ Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge! |
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crycx
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2012
|
02.06.2024 07:38:56
|
|
|
Härrased, kas keegi veel kasutab Android 15 beta varianti ja kuidas muljed. Kirjutage ka mis mudel.
Ette tänades!
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
03.06.2024 13:05:28
|
|
|
| crycx kirjutas: |
Härrased, kas keegi veel kasutab Android 15 beta varianti ja kuidas muljed. Kirjutage ka mis mudel.
Ette tänades! |
Kõik on muidu ok, aga ... telefonikõne ajal ei toimi mikrofon. Läbi äppide helistades toimib. Peale restarti on vähemalt esimese kõne korral korras. Tekkis üleeelmise uuendusega. Oli kadunud eelviimasega ja nüüd viimasega jälle inimesed teisel pool toru "halloo, hallooooo, HAALLLLOOOo" . Pixel 6.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crycx
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2012
|
03.06.2024 19:20:02
|
|
|
| spongerdan kirjutas: |
| crycx kirjutas: |
Härrased, kas keegi veel kasutab Android 15 beta varianti ja kuidas muljed. Kirjutage ka mis mudel.
Ette tänades! |
Kõik on muidu ok, aga ... telefonikõne ajal ei toimi mikrofon. Läbi äppide helistades toimib. Peale restarti on vähemalt esimese kõne korral korras. Tekkis üleeelmise uuendusega. Oli kadunud eelviimasega ja nüüd viimasega jälle inimesed teisel pool toru "halloo, hallooooo, HAALLLLOOOo" . Pixel 6. |
Kusjuures mul tuli ka seda ette. Aga ma arvasin et süüdi on nutikell
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fugitive
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2005
|
07.06.2024 00:19:04
|
|
|
| spongerdan kirjutas: |
| crycx kirjutas: |
Härrased, kas keegi veel kasutab Android 15 beta varianti ja kuidas muljed. Kirjutage ka mis mudel.
Ette tänades! |
Kõik on muidu ok, aga ... telefonikõne ajal ei toimi mikrofon. Läbi äppide helistades toimib. Peale restarti on vähemalt esimese kõne korral korras. Tekkis üleeelmise uuendusega. Oli kadunud eelviimasega ja nüüd viimasega jälle inimesed teisel pool toru "halloo, hallooooo, HAALLLLOOOo" . Pixel 6. |
Huvi pärast küsin kas VoLTE on sees? Võiks proovida see välja lülitada
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.06.2024 20:07:52
|
|
|
Viimasel ajal on hakanud nüüd pidevalt seda notificationit viskama. Kas seda ei saagi kinni panna ilma, et ka teisi kinni ei paneks?
Kurat seda on vaja nii peale sundida aru ma ei saa
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
28.06.2024 20:24:14
|
|
|
| SKG, Settings - Apps - All Apps - Device Health Services - Notifications - Lülita välja ei aita ? Või disablei üldse se Device Health Services ära.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.06.2024 21:45:44
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| SKG, Settings - Apps - All Apps - Device Health Services - Notifications - Lülita välja ei aita ? Või disablei üldse se Device Health Services ära. |
Tean, aga see keerab kinni ka kõik teised selle äppi notificationid. See on selline kuvaldaga probleemile lähenemine
Aga kui muud moodi ei saa, siis peab seda vist tegema.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
28.06.2024 22:01:32
|
|
|
SKG, Lülita siis Adaptive Brightness sisse
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004

|
28.06.2024 22:11:59
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
SKG, Lülita siis Adaptive Brightness sisse  |
Just. Enamus kordadest töötab see suht hästi. Aga kui juhtubki, et ekraan jääb liiga pimedaks päikese käes, siis keeran käsitsi eredust juurde.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.06.2024 23:47:58
|
|
|
| Vastupidi kogemus. Enamus kordades pole see minu jaoks piisavalt hele. Peaks liiga tihti manuaalselt sekkuma.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dzim Piim
HV vaatleja
liitunud: 02.10.2004
|
05.07.2024 22:22:34
Pixel |
|
|
| On kellelgi kogemust kuidas saksa Amazonist ostetud Google Pixel 8 garantiisse saata?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
11.07.2024 15:13:53
Re: Pixel |
|
|
| Dzim Piim kirjutas: |
| On kellelgi kogemust kuidas saksa Amazonist ostetud Google Pixel 8 garantiisse saata? |
Saksa Amazon suhtleb ka inglise keeles. Nii et peaks samamoodi käima kui UK Amazonis.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dzim Piim
HV vaatleja
liitunud: 02.10.2004
|
14.07.2024 20:46:10
|
|
|
Telefonil selline viga, et Google poolt toetatud riikides saadad telefoni tagasi ja sulle saadetakse kohe uus/taastatud telefon tagasi.
Tahtsin seda varianti kasutada ja Amazon soovitas ka otse tootja poole pöörduda aga selgus , et claimi alustamiseks pead olema näiteks Saksa Google lehel ja seal ei saa Eesti aadresse kasutada.
Mul küsimus oligi kas keegi on kuidagi sellele lahenduse leidnud.
Aga siis läksin teist teed ja Amazoni chat'ile kurtes, et Google'ga otse jutule ei saa siis ütlesid, et võtavad seadme tagasi ning tagastavad raha.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
15.07.2024 12:25:15
|
|
|
| Dzim Piim kirjutas: |
Telefonil selline viga, et Google poolt toetatud riikides saadad telefoni tagasi ja sulle saadetakse kohe uus/taastatud telefon tagasi.
Tahtsin seda varianti kasutada ja Amazon soovitas ka otse tootja poole pöörduda aga selgus , et claimi alustamiseks pead olema näiteks Saksa Google lehel ja seal ei saa Eesti aadresse kasutada.
Mul küsimus oligi kas keegi on kuidagi sellele lahenduse leidnud.
Aga siis läksin teist teed ja Amazoni chat'ile kurtes, et Google'ga otse jutule ei saa siis ütlesid, et võtavad seadme tagasi ning tagastavad raha. |
Kui sa Amazonist ostsid, siis miks sa kohe Amazoni garantiid kasutada ei proovinud?
Amazon pakkus mulle Google Nexus telefoniga garantiijuhtumi korral 3 varianti:
1. Telefon jääb mulle, nemad maksavad ostuhinna osaliselt kinni;
2. Nad saadavad uue samasuguse telefoni ja pärast selle kättesaamist saadan neile vigase mingi paari nädala jooksul tagasi. St et ei pea hetkegi ilma telefonita olema;
3. Saadan neile vigase telefoni tagasi ja saan raha 100% tagasi.
Mina kasutasin 3. varianti, kuna see võimaldas mul uue telefoni vahepeal langenud hinnaga osta. Kui hind oleks olnud enam-vähem sama, oleks kasutanud 2. varianti
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
12.08.2024 10:43:07
|
|
|
| Kellelgi veel Android 15-ga Swedbanki äpp ei tööta? Proovisin clear cache+storage ja uninstall/re-install...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
12.08.2024 12:42:50
|
|
|
| Dzim Piim kirjutas: |
Telefonil selline viga, et Google poolt toetatud riikides saadad telefoni tagasi ja sulle saadetakse kohe uus/taastatud telefon tagasi.
Tahtsin seda varianti kasutada ja Amazon soovitas ka otse tootja poole pöörduda aga selgus , et claimi alustamiseks pead olema näiteks Saksa Google lehel ja seal ei saa Eesti aadresse kasutada.
Mul küsimus oligi kas keegi on kuidagi sellele lahenduse leidnud.
Aga siis läksin teist teed ja Amazoni chat'ile kurtes, et Google'ga otse jutule ei saa siis ütlesid, et võtavad seadme tagasi ning tagastavad raha. |
Mina tellisin kunagi Saksa Google epoest läbi tuttava. Garantii juhtimiga otsisin alternatiive, aga lõpuks saatsin ikkagi tuttavale. Ostaeu.ee oli valmis vahendama, aga tol hetkel jäin kahtlema kuhu Google tagastuse teeb.
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tauio111
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2010
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|