Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2023 00:48:21 vasta tsitaadiga

ma mõtlen ka gps seadme peale. aga ma ei oska sellele toidet leida. tahaks et tõuksi aku annaks toidet, sest see on võimas ja mingi gps töötaks selle aku pealt mingi 10 aastat. ja no oleks ju mugav, kui pole vaja gps-i eraldi laadida.
aga jah, gepsi peale olen ammu mõelnud.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2023 00:57:23 vasta tsitaadiga

No aga 12V pingestabikas vahele ja olemas. Datapaketti ka muidugi vaja igakuiselt maksma hakata. Nagu kindlustus...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2023 01:12:52 vasta tsitaadiga

mul on vist 48 volti aku, et visake linki mis sinna vahele panna.

https://navirec.com/lahendus/telli-gps-seade/
ei tea mida võtta või jätta. icon_confused.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2023 01:50:27 vasta tsitaadiga

https://vi.aliexpress.com/item/4001122210415.html
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2023 19:07:21 vasta tsitaadiga

https://www.shift.lt/en/accessories/210-gps-receiver.html
Kevadeks monteerin selle jubina külge

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2023 20:11:41 vasta tsitaadiga

Peaks SSD-le ka sobima. 12S aku max pinge on 50,4V.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2023 21:49:14 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Peaks SSD-le ka sobima. 12S aku max pinge on 50,4V.


No its 13s and 14s. 54.6v or 58.8v on 48v mingi jublakas vahele.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2023 00:10:19 vasta tsitaadiga

Max-ile peaks see sobima. Näib nagu terviklahendus, et kruvi külge ja olemas.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2023 08:41:30 vasta tsitaadiga

Soovitage E-tõuksi lumepudrus sõitmiseks ~300€
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2023 11:39:46 vasta tsitaadiga

https://sniejik.com/


Link

300 eest saad vast ainult suusa ja tagalindi olemasolevale tõuksile, kui see tagavedune on.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2024 10:07:25 vasta tsitaadiga

https://voltride.com/et/elektritoukerataste-kohustuslik-liikluskindlustus/
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TallMan
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2014




sõnum 24.01.2024 13:49:05 vasta tsitaadiga

Kas siinse teema alla käiksid ka elektrijalgrattad või peaks nende jaoks Üldfoorumi avalehel täiesti uue teema algatama?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2024 14:01:05 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=388567&highlight=
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TallMan
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2014




sõnum 26.01.2024 18:43:02 vasta tsitaadiga

Tänud. Mõtlesingi, et olen justkui varem näinud, aga ei osanud lolli peaga Raua alt otsida, kuna arvasin, et seal Tee-See-Ise arvutid ainult.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rumka
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2023




sõnum 05.02.2024 19:21:07 vasta tsitaadiga


_________________
https://erilo.ee/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2024 19:31:14 vasta tsitaadiga

Rumka, Arvan et selle asja juhitavus on suht sama mis soomekelgul. Ehk siis vilets.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2024 17:38:44 vasta tsitaadiga

Mis siia külge keerata saab? Segway es2. Ning kust neid võtmeid saab millega neid polte keerata.Selliseid mitme eri mõõduga tõuksi peal.


_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2024 17:53:19 vasta tsitaadiga

Kell, moblahoidik, ...

Aga see kinnitus pole seal vist tehasest? Aftermarket lenks või mingi juurdearetis?

https://www.google.com/search?q=auguga+torx
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2024 17:59:19 vasta tsitaadiga

Äkki n-ö rendivariant ,kokkumurdmis hooba ka pole,seal samasugune plaat ees


_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2024 18:59:56 vasta tsitaadiga

Läks ka oma mõte sinna ja nii vist ongi. Saad taksomeetri panna sinna. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2024 13:56:42 vasta tsitaadiga

https://www.ohtuleht.ee/1101969/kuri-tehnoloogia-tartus-plahvatas-elektritoukeratta-aku
Be safe out there.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 25.02.2024 23:36:03 vasta tsitaadiga

Postimehes ka pilt, kas pole mitte Inokim OXO mis on ümber ehitatud kahtlaselt? keegi teadjam annaks paremat infot?
_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2024 00:04:27 vasta tsitaadiga

pistyk, rendikas. Nende alla käib QR kood.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2024 09:18:33 vasta tsitaadiga

The_Boss, Jah olen sellest juba aru saanud.Lenksu alune toru on ka üle värvitud,mõni kraaps on peal ja alt paistab punane värv.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2024 09:28:26 vasta tsitaadiga

Tean, tean icon_smile.gif Mul oma osa selle tõuksi refurbist olnud.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2024 09:52:42 vasta tsitaadiga

Ei teagi on see nüüd hea või halb.Vist peaks kere vähe tugevam olema?Üks miinus sellega seoses kohe on see,et ei saa kokku murda. Ja vist peaks muidu sellel mudelid tagumine amort ka olema?Minu omal igatahes pole.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2024 15:51:44 vasta tsitaadiga

Sai uueks hooajaks Hiinast kõige odavam M365 Pro tagavedrustus võetud ning ilma sisekummita tagarehv samuti.

Spoiler Spoiler Spoiler

Vedrustuse komplekt väga hea, kõik vajalik olemas ning istub kenasti, kaalu ka ebamugavalt palju ei lisandunud. Pikemat tiiru veel teinud ei ole, kuid esmamulje tagavedrustus + õhuta rehv on oluliselt mõnusam kui ilma vedrustuseta ja õhkrehviga.
Eks ole näha, kuidas pikemas perspektiivis end õigustab.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2024 18:20:55 vasta tsitaadiga

Huvitav, aga mul ei mahuks siis enam autos täpselt tagaistme taha risti ja lenksu lukustamise konks läheb ka liiga kaugele - võiks amordi otsas olla. Võiks, jah, üldse suurema ja amortidega osta, aga minu (väheses) kasutuses on M365 Pro originaalina ideaalne kompromiss.

Oktoobri keskpaigas jäi ta mul külma garaaži 4 pulga akuga seisma, eile tsekkasin - ikka 4 pulka alles. Pole akudel külmas talvitudes häda miskit. Kui liigselt niiske pole.

***
Edit: lisan tulevastele põlvedele, et väljas on hetkel päeval 4° sooja, dets-jaan oli siiski päris külmad.


viimati muutis rex 26.02.2024 23:14:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart88
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2024 21:05:16 vasta tsitaadiga

medicopter kirjutas:
Postimehes ka pilt, kas pole mitte Inokim OXO mis on ümber ehitatud kahtlaselt? keegi teadjam annaks paremat infot?

Inokimil on Lg patakad, ehk siis see parem variant.. Piltide pealt reedab ära see hiina gaasipedaal displeiga, selliseid inokimile küll ei pandud, kere ise meenutab küll inokim oxi.. Oxo on teistsugune..

Siin keegi fb tõukeratta grupis kuu aega tagasi müüs varuosadeks ühte sellist kere , äkki tõesti üks keevitas kokku erinevatest juppidest..
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 26.02.2024 21:08:56 vasta tsitaadiga

mart88 kirjutas:
medicopter kirjutas:
Postimehes ka pilt, kas pole mitte Inokim OXO mis on ümber ehitatud kahtlaselt? keegi teadjam annaks paremat infot?

Inokimil on Lg patakad, ehk siis see parem variant.. Piltide pealt reedab ära see hiina gaasipedaal displeiga, selliseid inokimile küll ei pandud, kere ise meenutab küll inokim oxi.. Oxo on teistsugune..

Siin keegi fb tõukeratta grupis kuu aega tagasi müüs varuosadeks ühte sellist kere , äkki tõesti üks keevitas kokku erinevatest juppidest..


Seda jäingi vaatama, et kangesti tundub nagu OXO(esiratas on tava OX-idel mootorita) millele on tambitud peale tüüpiline hiina gaasihoob jne kui pilti vaatad.

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2024 23:27:41 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Huvitav, aga mul ei mahuks siis enam autos täpselt tagaistme taha risti ja lenksu lukustamise konks läheb ka liiga kaugele - võiks amordi otsas olla.
Lukustamise konks kusjuures ongi amordi peal - ka pildilt on näha too must konks. Toimib isegi mõnusamalt kui originaal ja saab täpselt õige nurga alla fikseerida. Tolle originaal konksunupu panin porilaua külge tagasi, kuna ta katab kruvid ära ja näeb pisut esteetilisem nii välja.
Aga pikkust tuli küll mõne cm jagu juurde, jah.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2024 00:01:37 vasta tsitaadiga

Kui nüüd uuesti vaatama hakata, siis on jah. icon_smile.gif Algul vaatasin selle vist kiige tahapoole jääva haara osaks vms, kuna ta otse amordi peal pole.

Pikem piduritross jupi kõriga oli kaasas või kombineerisid ise? Soovitan kõri jätkukohale jupi termorüüd panna, hoiab natuke tolmu ja vett eemal.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2024 00:30:08 vasta tsitaadiga

Karr000, viitsid äkki lingi jagada? Endal ootab esiamort paigaldamist, mõtlen tagaamordi peale ka...
_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2024 12:41:49 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kui nüüd uuesti vaatama hakata, siis on jah. icon_smile.gif Algul vaatasin selle vist kiige tahapoole jääva haara osaks vms, kuna ta otse amordi peal pole.

Pikem piduritross jupi kõriga oli kaasas või kombineerisid ise? Soovitan kõri jätkukohale jupi termorüüd panna, hoiab natuke tolmu ja vett eemal.
Kaasas oli nii täies pikkuses uus tross kui ka kõripikendus et ainult sees olev tross pikema vastu vahetada. Ise läksin viimast teed, oli palju lihtsam icon_smile.gif Kui tross pingutatud sai, tõmbas sealt jätkukohast kenasti tihkeks, aga jupp isoleeri seal ümber ilmselt halba ei teeks jah.
LINK, shipping oli Tšehhi vahelaost DHLiga Smartposti ja 3 päeva peale tellimist oli automaadis.

Paar pilti veel, koos pikendatud porilaua ja täisrehviga:


viimati muutis Karr000 28.02.2024 12:26:22, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2024 13:14:43 vasta tsitaadiga

Kas keegi siit omab Ninebot Max G2E, kas sellele kuidagi lihtsa vaevaga annab püsikat panna, mida mingil X põhjusel meie turul ei pakuta?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2024 18:24:10 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Kas keegi siit omab Ninebot Max G2E, kas sellele kuidagi lihtsa vaevaga annab püsikat panna, mida mingil X põhjusel meie turul ei pakuta?
https://www.reddit.com/r/NinebotMAX/comments/15ogk5l/ninebot_max_g2e_cruise_control/
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2024 23:06:22 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Kas keegi siit omab Ninebot Max G2E, kas sellele kuidagi lihtsa vaevaga annab püsikat panna, mida mingil X põhjusel meie turul ei pakuta?


Omanud pole, aga scooterhacking äpp peaks ideepoolest iga xiaomi/segway/nineboti toetama.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2024 01:22:45 vasta tsitaadiga

Mul on lampi tekkinud Segway äppi cruise võimalus,et kui hoian 5sec gaasiheeblit all,siis aktiveerub.Pole veel katsetanud. ES2
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2024 01:26:47 vasta tsitaadiga

pistyk, Hiljuti juurde mõtled? Mille alt seda nägema peaks?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2024 09:51:53 vasta tsitaadiga

Avalehelt settings või siis more functions. Ega ma ei tea kas see päriselt ka töötab 😃Paar päeva tagasi tegin ühe ringi,peale seda panin tähele,et äpis nagu rohkem valikuid tekkinud.


_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2024 21:08:26 vasta tsitaadiga

Kui just need originaaläpid paremaks pole muutunud, pole neid väga mõtet kasutada. M365 tools ja scooterhacking kasulikumad.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2024 16:42:45 vasta tsitaadiga

Töötab küll püsikas
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2024 16:17:50 vasta tsitaadiga

Tõuks ei lülitu enam sisse. icon_evil.gif icon_neutral.gif Aku on laetud. Inokim XO
Mida teha?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2024 16:24:58 vasta tsitaadiga

Ühenda aku lahti
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2024 16:29:53 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Ühenda aku lahti

Võib proovida, kuigi see nüüd lihtne lugu pole. Sest päris palju tuleb lahti kruvida. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2024 21:27:22 vasta tsitaadiga

Huvitav,mul tõuksi läbisõit on 513km aga laadimisi on tehtud 120,millest 31 täis laadimist. Midagi nagu ei klapi icon_rolleyes.gif
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2024 23:05:09 vasta tsitaadiga

Et peaks olema rohkem kui 17km ühe akutäie kohta või millest arusaamatus?

SSD kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Ühenda aku lahti

Võib proovida, kuigi see nüüd lihtne lugu pole. Sest päris palju tuleb lahti kruvida. icon_neutral.gif


Et pead ikkagi mulle ülevaatusele tooma? icon_biggrin.gif

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2024 23:26:40 vasta tsitaadiga

Kui võtta läbitud vahemaa ja laadimiste arv,siis on keskmiselt iga 4.3 km järel laetud.Kuigi akutäiega peaks kuni 40km saama sõita.A võibolla siis ongi iga pisema vahemaa läbimisel laadija järgi lükatud. A miks m365 Tools Kers mode "Strong" ei soovita (not recommended)? Kuidas ise kasutate?
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2024 23:41:45 vasta tsitaadiga

Strong võib täis akuga järsul pidurdamisel kontrolleri lühisesse lasta ja seega mootori blokki.

Ei tea, kas see ainuke põhjus.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2024 23:53:31 vasta tsitaadiga

Sama võib ju siis ka elektroonilist pidurit kasutades juhtuda?.Kas see sama välja ei tee kui see kers välja lülitada ja siis rohkem pidurit vajutada ise.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.