|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Xender
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2002
|
10.08.2004 07:27:16
milline 19 tolline monitor? |
|
|
Kuna minu praegusel viewsonicul p70f pilt pees (ülemine pildipool oleks nagu välja lülitunud, ja ainult aluminepool töötab st pilti on näha alumises kineskoobi pooles ainult ning garantii otsas). Seega kas annab asja parandada?
Kui parandada ei anna siis tuleb osta uus monitor, ise olen vaadanud, et 19 tollised juba üsna odavad ning kuna pole asjaga väga kursis siis oleks nõu vaja millist osta, kriteeriumiks peaks olema see, et pilt oleks sama hea kui minu praegusel viewsonicul, hind ei tohiks oluliselt ületada 3,5k.
viimati muutis Xender 10.08.2004 19:47:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
10.08.2004 10:30:38
|
|
|
See oleks muidugi väga hea valik: Samsung 19" SyncMaster 959NF Flat 4150.-
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xender
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2002
|
10.08.2004 10:59:06
|
|
|
| Hmm, rahaliselt ei taha hästi välja tulla. Kuid kuidas on lood Samsung 19" SyncMaster 957MB Flatiga ?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.08.2004 11:38:47
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| See oleks muidugi väga hea valik: Samsung 19" SyncMaster 959NF Flat 4150.- |
väga hea ost...
see MB ka päris norm...kuid pigem ostaks siis siit foormist mõne triniton kineskoobiga kasutatud molu
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
felch
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2003
|
10.08.2004 12:04:54
Re: Kas annab parandada ja kui ei siis milline 19 tolline monitor? |
|
|
| Xender kirjutas: |
Kuna minu praegusel viewsonicul p70f pilt pees (ülemine pildipool oleks nagu välja lülitunud, ja ainult aluminepool töötab st pilti on näha alumises kineskoobi pooles ainult ning garantii otsas). Seega kas annab asja parandada?
|
Annab ikka. Kõige tõenäolisemalt on läbi kaadrilaotuse kivi ja piisab lihtsalt vahetusest. Kivi on radikale keeratud, see peaks leidmist hõlbustama. Tüüpi peast küll ei mäleta.
Enne võiksid üle vaadata tema pingekõrgendusahela dioodi ja lüüdi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
idikas
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002
|
10.08.2004 12:12:45
|
|
|
felch - kui kõigil see nii lihtsalt käiks nagu sinusugusel profil
_________________ allkiri |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
felch
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2003
|
10.08.2004 12:15:09
|
|
|
Iga asi on alguses raske...
Kui ikka huvi parandada, tee molu sisust pilt ja ma märgin vastava koha ära. Niipalju veel et kivi võib ka üle 100 raha maksta.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xender
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2002
|
10.08.2004 13:10:52
|
|
|
Hmm, ma asja uurides jõudsin ka sellele arusaamisele, kuid Ordis taheti selle parandamise eest 1k saada. Kuidas ma seda kontrollida saaks, kas ikka läbi on kaadrivahetuse kivi?
Ning kust seda kivi leida võib?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
felch
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2003
|
10.08.2004 13:21:34
|
|
|
Mis varustus sul kasutada on? Oss oleks maru hea...
Kivide välja jootmiseks on vaja peale kolvi ka tinasukka või pumpa. Natuke vilumust ka.
Niisama vahetades võiks kontrollida eelnimetatud dioodi ja kondet. Tõmba oma kaadrikivi datasheet ja seal olevast näidisskeemist leiad kohe jupid üles.
Näiteks kui su kivi oleks TDA8172 http://www.st.com/stonline/books/pdf/docs/9851.pdf, on tegemist selle dioodiga mis läheb + toitest koivale 6. Konde on koibade 6 ja 3 vahel.
Arvatavasti on ikka kivi ise kutu.
Üldiselt molus pole eriti palju kive radikate küljes, kaadrikivi võiks kohe silma hakata. Tee foto.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xender
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2002
|
10.08.2004 13:27:14
|
|
|
| Joote kolb on, vilumust paraku pole. Seega kardan, et ise seda asja ette ei võtta. Kuid äkki oskad soovitada mõnda kohta kus odavalt ja kiirelt asi ära aetaks?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
felch
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2003
|
10.08.2004 13:35:25
|
|
|
Võid proovida Tevalo Mustamäe poodi, nad parandavad ka igasugu tehnikat. Kas ka monitore, ei tea täpselt öelda. Helista.
Ja AA-teenindus vist ka parandab.
Karta on, et odavalt ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xender
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2002
|
10.08.2004 18:48:35
|
|
|
| Otsustasin uue monitori kasuks, kuna asjaga kiire, siis milline uus 19 tolline monitor, mida oleks ka reaalselt saadaval. Tuleb välja, et ainult LG monitore on saadaval 19 tolliseid, seega kas Flatron 900B või siis 900P on küsimus.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xender
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2002
|
10.08.2004 20:13:46
|
|
|
| Keegi pole neid kahte monitori kunagi kasutanud?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Surnu
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2002
|
11.08.2004 10:43:14
|
|
|
| felch kirjutas: |
Võid proovida Tevalo Mustamäe poodi, nad parandavad ka igasugu tehnikat. Kas ka monitore, ei tea täpselt öelda. Helista.
Ja AA-teenindus vist ka parandab.
Karta on, et odavalt ei saa. |
Mainiks nii palju et enam pole AA-teenindus vaid Central Service ning asukoht on kah tibake muutunud. St juriidiliselt on siiski AA Teeninduskeskus OÜ.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
11.08.2004 10:47:04
|
|
|
vaatan, et nii Xender kui ka felch on mõlemad tallinlased.
saage kokku, libistage paar ja tehke see raip kahepeale korda
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomson
HV veteran

liitunud: 22.08.2003
|
11.08.2004 12:03:33
|
|
|
| Xender kirjutas: |
| Otsustasin uue monitori kasuks, kuna asjaga kiire, siis milline uus 19 tolline monitor, mida oleks ka reaalselt saadaval. Tuleb välja, et ainult LG monitore on saadaval 19 tolliseid, seega kas Flatron 900B või siis 900P on küsimus. |
Kindlasti F900P, teine, B mudel, on sellest kehvem variant
F900P
recommended resolution: 1280 x 1024 / 85Hz
max. resolution: 2048 x 1536 / 69Hz
F900B
recommended resolution: 1280 x 1024 / 85Hz
max. resolution: 1600 x 1200 / 75Hz
ise olen F900P omanik... hea molu on
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
11.08.2004 12:09:33
|
|
|
refresh rate ei ole mitte ainuke näitaja
mis nende dot pitch on?
mis kinekas?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
11.08.2004 12:29:32
|
|
|
| mis selle P mudeli 1600X1200 Hz'd on? loomulikult pole herzid põhilised, aga üldiselt näitab päris palju ära
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
11.08.2004 13:40:50
|
|
|
minu Hitachi on 1024x768@75Hz kõvasti parema pildiga, kui miski Samtron 1024x768@85Hz
kusjuures mul moll olnud pea 3 aastat ja mitte mingit jama pole olnud, täiesti bueno, aga Samtron hakkas peale paari kuud pilti viskama ja väristama (garantii saatis muide pikalt selle peale).
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
felch
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2003
|
11.08.2004 16:54:47
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
vaatan, et nii Xender kui ka felch on mõlemad tallinlased.
saage kokku, libistage paar ja tehke see raip kahepeale korda  |
vastu ei ole küll mitte midagi...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomson
HV veteran

liitunud: 22.08.2003
|
12.08.2004 14:31:38
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
refresh rate ei ole mitte ainuke näitaja
mis nende dot pitch on?
mis kinekas? |
vabandust, kuid ma ei pea siia paste'ma kõike seda jura, mida vabalt LG Electronics lehelt lugeda saab... tahad siis uuri ise ka natuke
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.08.2004 14:39:43
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
minu Hitachi on 1024x768@75Hz kõvasti parema pildiga, kui miski Samtron 1024x768@85Hz
kusjuures mul moll olnud pea 3 aastat ja mitte mingit jama pole olnud, täiesti bueno, aga Samtron hakkas peale paari kuud pilti viskama ja väristama (garantii saatis muide pikalt selle peale). |
mnjaa... see täitsa kindel... märkasin sama asja ka võrdluses Viewsonic vs Samsung 1600X... pilt oli viewsonicul ikka jube udune
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
12.08.2004 16:40:21
|
|
|
| Ix kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
refresh rate ei ole mitte ainuke näitaja
mis nende dot pitch on?
mis kinekas? |
vabandust, kuid ma ei pea siia paste'ma kõike seda jura, mida vabalt LG Electronics lehelt lugeda saab... tahad siis uuri ise ka natuke  |
sorry, et eksisteerin, ma enam ei tee
pead mind mingiks n00b'iks, kes ei oska googlit kasutada?
sorry, aga mul pole tõesti aega pidevalt arvuti taga olla ja miski lambika monitori dot pitchi taga ajada
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomson
HV veteran

liitunud: 22.08.2003
|
12.08.2004 17:28:36
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| Ix kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
refresh rate ei ole mitte ainuke näitaja
mis nende dot pitch on?
mis kinekas? |
vabandust, kuid ma ei pea siia paste'ma kõike seda jura, mida vabalt LG Electronics lehelt lugeda saab... tahad siis uuri ise ka natuke  |
sorry, et eksisteerin, ma enam ei tee
pead mind mingiks n00b'iks, kes ei oska googlit kasutada?
sorry, aga mul pole tõesti aega pidevalt arvuti taga olla ja miski lambika monitori dot pitchi taga ajada  |
ei pea n00b'iks, täitsa usun, et sa oskad Google't kasutada. lihtsalt su laiskus, mitte viitsida kirjutada aadressi ribale www.lge.com ja siis teha paar hiire klõpsu ajas natuke närvi...
no offence 8)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
12.08.2004 22:01:17
|
|
|
Mitte, et ma tahaks reklaami teha, aga ega Dell P991 huvi ei paku
_________________ Apple business solution partner. |
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatrixMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
13.08.2004 03:50:57
|
|
|
| Samsung 959 Natural Flat aka NF
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
13.08.2004 04:11:58
|
|
|
f900p oman ja minumeelest mega molu
1600*1200@85hz ja terav pilt
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cele
HV kasutaja
liitunud: 18.11.2002
|
14.08.2004 10:49:54
|
|
|
| Xender kirjutas: |
| Otsustasin uue monitori kasuks, kuna asjaga kiire, siis milline uus 19 tolline monitor, mida oleks ka reaalselt saadaval. Tuleb välja, et ainult LG monitore on saadaval 19 tolliseid, seega kas Flatron 900B või siis 900P on küsimus. |
Reaalselt on saada veel SAMTRON 98PDF 19" CRT, hinnaks 2990.-
Ja üks, mis sinu hinnaklassist küll välja, aga ka väga hea monitor (täpsed värvid mis ei vaju ka ära, paigas geomeetria) LACIE ELECTRON19BLUE IV 19" CRT, hinnaks 7600.-
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xender
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2002
|
14.08.2004 10:54:16
|
|
|
| Ma uurisin ja puurisin ja lõpuks valisin siiski LG Flatron 900P. Pilt on ilus ja asi kannatab 1280X1024@100Hz ilusasti, geomeetria on ka paigas, omajagu. Imelik on see, et igal pool tuleb see eraldi paika sättida, Windowsis, mängudes, bioses jne. Kas nii peabki olema?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oru
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.08.2004 11:33:26
|
|
|
mnjaa... täitsa norm asi tundub olevat kuigi jah NF oleks siiski minu soovitus
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oru
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
14.08.2004 11:40:37
|
|
|
Asja juures meeldib mulle just disain Muidu asjal kah suht midagi viga ei ole. Eesti odavaim hind on mingi 3600.-
_________________ viu viu viu |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.08.2004 11:41:46
|
|
|
disain jah
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
14.08.2004 11:54:33
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| See oleks muidugi väga hea valik: Samsung 19" SyncMaster 959NF Flat 4150.- |
lisan omast kogemusest, et SyncMaster 957DF täielik saast võrreldes mu eelmise moluga, 3a vana NEC MultiSync ...
igaljuhul tasub 1k juurde panna, et parem osta ...
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
16.08.2004 08:06:03
|
|
|
Sony G400 siin foorumis müüa... pilt on igati fantast ja hind vaid 2.4k
Ise oman 19" G420 Sony Trinitron kinekaga ja noh fantast pilt.
1600@87Hz
1280@100Hz
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|