Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 23.09.2023 15:20:32 vasta tsitaadiga

Ma loodan, et see Liberty DLC toob kaasa mingid minibossid mida farmida vms.. muidu muutub kole igavaks kui story läbi, nagu pole pointi mängida kui just korra ei taha kõike näha.. ja siis fin.


ahvilõust kirjutas:
Tulistamine sama halb nagu enne?


See tundus koheselt kuidagi nagu parem olema.. võibolla kuna pole ammu mänginud aga holy shit Shotgunniga näkku lasta on äge icon_lol.gif dismemberment fun

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 24.09.2023 01:23:26 vasta tsitaadiga

Hakkavad mängu lõpuks valmis saama. Tekstuurid on kohati tunduvad madala kvaliteediga või keskpärased (hight/ultra/rtx peal). Arenguruumi veel on. Pollarite süsteem on kõvasti parem aga ikka on neil kombeks teleporteerida. Näiteks kui kõmmutama hakata siis selle asemel, et auto uksest välja tulla ilmuvad nad auto kõrvale püsti nagu pulgad ja hakkavad kõmmutama icon_biggrin.gif. Relvad jms süsteem tundub sujuvam olevat aga arenguruumi mängul veel on.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 24.09.2023 06:41:22 vasta tsitaadiga

Mängisin viimase missioonini kõik uuesti algusest peale taas läbi.
Viimati mängisin kui mäng välja tuli.. mõned bugid häirisid originaalis aga kui hea videokaart oli siis max grafal oli elamus ülinorm, metsikult hea story.

Nüüd siis 2.0 patchiga, tahtsin näha kui palju parem tundub kogu mäng tegelikult?

Minu jaoks... PEAAEGU SAMA icon_lol.gif väga vähe muutunud aga noh see pole ka see DLC.
Jah RPG elemendid muutunud, skilltree jne.. teeb asja tiba ägedamaks aga valides TECH relvad ja Shotgunid vs melee katana/haamri bildid siis üldiselt tundus mäng sama olema.
Bugisi vähem ja graafika kerge facelifti ka saanud aga ma ei tea, enda jaoks küll väga midagi eriti megalt paremaks läinud pole. Oli juba launchi ajal ausalt öeldes piisavalt mängitav ning mängisin enamus seda STORY pärast.

Aga DLC-st ma näen, et antakse 10p10st jne.. ma arvan, et STORY pärast, seal peab midagi head olema kuna tundub, et mäng saab täiesti teise lõpu nüüd.
Lisaks on DLC-ga kaasa tulemas uus ala.. nii, et võibolla midagi veel uut juurde.

Igatahes väga korralik mäng on jep aga seda oli ta mu jaoks juba 2020 icon_lol.gif
Replayability on ikka suht kesine kuna pole endgame contentit mida farmida, bosse jms.
Aga tervikuna väga viisakas mäng, haigelt hea main story ja side missioonidega beer_yum.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 24.09.2023 08:50:54 vasta tsitaadiga

mul 4070ga lippab ka väga hästi koos DLSSiga. Pretty stuff thumbs_up.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 24.09.2023 11:15:48 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
ahvilõust kirjutas:
Tulistamine sama halb nagu enne?

Ausalt öeldes ei tea, ma olen CP-d alati rohkem stealth-is mänginud ja shooterite kogemus on võrdlemisi väike. Mul pole õrna aimugi mis on hea või halb tulistamine. Sihtimisega küll mingeid probleeme ei olnud. Laskmis animatsioonidest on ilmselt youtubes piisavalt materjali. Eks otsusta ise.


Relvad tõmblevad liiga palju ja particle effectid kuulidel näevad okse välja. Nagu tulistaks ilutulestikku. Videodes näha kah, et sama sitt. Ehk uue raytrissi pärast tasub korra pääle panna aga läbi uuesti küll ei tee.

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 24.09.2023 11:46:58 vasta tsitaadiga

Skipin samuti selle 2.0 vaatan siis uuesti, kui DLC väljas. Ostnud miskit ei ole ja ei plaani vist ka üldse aga DLC proovin ära.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.09.2023 11:53:58 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Jap järgmine "Can you run Cr... , Cyberpunk?"
Paljud peegeldused näevad isegi YT videotes ilusad välja(kas just 100 peegelduskoeffitsiendiga lombid ka ka nagu päris elus paistavad on ise teema).
Tahaks isegi juba proovida, aga siis ma avastaein et mul AMD kaart;)

See denoiseri (DLSS3.5) töö tekitab tileviku osas natuke kahtlusi...
5x jooksutati AI servus seda algoritmi ja siis jookseb see ka ainult nvidia kaardil ja mõningate vigadega....
Iseenesest on AMD kaartidel ka jõudlust ju et üldist(AI) (denoiseri/AA) koodi jooksutada, aga ikka Nvidia raual kinni? Siin ei ole ju mingeid spetsiifilisi BHV tuumi vaja enam?

2k kaarti ma nüüd küll selleks ostma ei hakka, et 1 mängu proovida. Ja vb kui Nvidia kallist AI servude ressurssi mängude ja mitte väga tulusate muude AI arvutuste peale peale suvatseb kulutada, et siis vb veel 1-2 mängu paari aasta jooksul proovida...
Geforce Now Ultimate icon_wink.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2023 14:23:12 vasta tsitaadiga

GF 3080Ti siinpool ja kõik vidinad põhjas sh RT OVerdrive + uus RT denoiser vigade parandus @ 3440x1440 ning töötab 40+ FPS kui DLSS performance kasutada. Nvidia turundus on ikka eriti hea, äärepealt kaaluks RTX 4xxx kaarti nüüd, et frame generationit kasutada.
Huvitavas maailmas ikka elame, kus ilma AI poolt tekitatud piksleid või konkreetselt kaadreid mängiksime ikkagi asju ka parimate kaartidega 20FPS icon_biggrin.gif

Enda kogemus siiani selline, et 2.0 combat on parem. Smart Gun-id tunduvad kuidagi paremad, politsei ajab taga, skillide süsteem on oluliselt parem kui varem ning riietust võib muretult vahetada, kuna armorit saab nüüd Cyberware implantaatidest.
Kõik kuidagi loogilisem, puhtam, töötab kah hästi.
Varem häirisid tohutult vilkuvad artefaktid varjudes ja valgustuses aga nüüd need kah kadunud.
Tip-topp thumbs_up.gif Tuleb vist uus dlc ligi võtta.

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 25.09.2023 14:13:02 vasta tsitaadiga

proovisin ka nalja pärast kõik põhja lükata, 4K reso + DLSS ultra perf + path-tracing. näitab 15fps, aga kui ray reconstruction sisse panna tõuseb üle 30 icon_biggrin.gif
väga üllatav igatahes, et nii hästi jookseb mu vana prose peal, hakka või mõtlema et kui 2080ti-le moodne amd x3d prose juurde panna oleks täiesti võimalik, et saaks cyberpunki põhjas graafikaga lasta.
pole veel mõnda aega vaja uue videokaardi peale mõtlema hakata icon_biggrin.gif


viimati muutis rastaman 25.09.2023 14:39:36, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 25.09.2023 14:20:54 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 25.09.2023 14:30:47 vasta tsitaadiga

Huvitav bugi, piirasin settingutes max fpsi 60 peale, kuna monitor 60Hz. Mängus ikka fps 110-120.
Lähen tagasi settingutesse, seal fps 60. Keerasin siis max fpsi 30 peale. Settingutes olles püsib fps 30, mängus 60 icon_biggrin.gif


viimati muutis Tint 25.09.2023 16:09:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 25.09.2023 15:55:05 vasta tsitaadiga

Tint, HUB oli vist, kes mainis et kõik settingud tuleb 2x üle kontrollida, peale ei jää ning peale restarti vb defaulti minna.

Ma ei usu et 3-40fps jooksev mäng CPU taha kinni jääb, see 10% oleks +3FPS.
Ikka GPU ja FG3 taga kinni.

Kas FG3 peal on frametime ka parem kui ilma frame generationita?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.09.2023 22:05:03 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
proovisin ka nalja pärast kõik põhja lükata, 4K reso + DLSS ultra perf + path-tracing. näitab 15fps, aga kui ray reconstruction sisse panna tõuseb üle 30 icon_biggrin.gif
väga üllatav igatahes, et nii hästi jookseb mu vana prose peal, hakka või mõtlema et kui 2080ti-le moodne amd x3d prose juurde panna oleks täiesti võimalik, et saaks cyberpunki põhjas graafikaga lasta.
pole veel mõnda aega vaja uue videokaardi peale mõtlema hakata icon_biggrin.gif
ma olen endiselt 1080ti peal, kuid seda cp pelasin geforce now'ga
see streaming on neil ikka üle prahi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2023 00:36:59 vasta tsitaadiga

Ootan huviga, kui FSR 3.0 tuleb. Endal 3090 ja frame geni pole, huvitav oleks näha, mida FSR selles kontekstis suudab.
Uuesti läbi vist mängida ei viitsi vist...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 26.09.2023 09:22:09 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Tint, HUB oli vist, kes mainis et kõik settingud tuleb 2x üle kontrollida, peale ei jää ning peale restarti vb defaulti minna.

...


Asi pole selles, et peale ei jää. Jääb küll, minul sellega probleeme pole olnud.
Eile just mängisin ja proovisin uuesti. Keeran max fpsi seadete all 60 peale, apply ja menüüs olles on fpl lukus 60 peal, mängus ikka 110-120. Keeran siis max fpsi seadete all 30 peale, siis mängus on kenasti täpelt 60.
vsynci ei anna üldse aktiveerida millegi pärast. Teistes mängudes pole fpsi ja vsynci probleemi
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2023 09:23:57 vasta tsitaadiga

Nvidia control panelist proovi määrata...
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 27.09.2023 19:52:53 vasta tsitaadiga

Pole siin kurta midagi, kõik teised AAA developerid tunduvad hetkel selle kõrval nagu nad ei prooviks üldse icon_rolleyes.gif icon_exclaim.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006




sõnum 27.09.2023 22:18:59 vasta tsitaadiga

2.0 tuli kaasa tore bugi. Mäng arvab nüüd, et mul on xbox kontroller aga mul ei olegi sellist asja ning olen vaid klaviatuuri-hiirega mänginud.
Õnneks on lootust korda saada:
https://support.cdprojektred.com/en/cyberpunk/pc/sp-technical/issue/2491/update-2-0-known-issues
Vsync toimib mul mängu seadetega kenasti.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2023 09:17:00 vasta tsitaadiga

Viimati mängisin, kui mäng välja tuli, mäng jooksis jube kehvasti ja oli buge täis.
Proovisin nüüd uuesti, v2.0 koos DLC-ga. Kahjuks midagi muutunud pole, v.a. , et bugisi vist vähem.

Valida on kahe variandi vahel, kas mängin sita pildiga või 30 FPSiga. DLSSi ja mõnede teiste seadetega sain küll FPSi 60 peale,
aga pilt läks päris kehvaks võrreldes teiste uuemate mängudega. Optimiseerimise osas on areng olnud 0 IMO.

Ilmselt see on kõige kehvemini jooksev mäng, mida üldse proovinud olen thumbs_down.gif

Seaded 1: kõik põhjas, 4k reso, DLSS off, RT psycho peal, path tracing väljas ... jookseb 30fps ilusti.
Seaded 2: kõik põhjas, RT ultra peal, DLSS quality, jookseb 60fpsi, aga pilt kehva.

Sisuliselt mitte midagi teha ei saa, et mäng paremini jooksma hakkaks vist, CPU usage 50%, GPU usage 98%.

Võrdluseks, Hogwarts Legacy ja Starfield jooksevad mõlemad 60fpsi ilusti ja pilt mõlemal parem pilt 60fpsi peal.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 29.09.2023 09:32:03 vasta tsitaadiga

Lihtne, lülita PT välja siis kui nagunii mängu ilusamaks ei tee;)
PT/RT sees siis ei maksa optimiseerimisest rääkidagi...Need lihtsalt ongi jõudlsut nõudvad hetkel ja ka veel 2-3 geni pärast.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 29.09.2023 11:49:05 vasta tsitaadiga

mäng jookseb igatahes palju paremini kui enne, koodi on korralikult optimeeritud. varem autoga ringi sõites kukkus pidevalt 40fps peale ja tõrkus iga kord kui maailma pidi edasi laadima. nüüd langeb napilt alla 60 ja täiesti sujuv, ühtegi stutterit pole paari tunni jooksul olnud.
super töö on ikka tehtud, tundub hoopis erinev viimasest korrast kui stoori läbi tegi. vaat et nagu täiesti uus mäng, skillid teised, tulistamine kaalukam. olnuks ta selline algusest peale poleks jõudnud kiitust ära kuulda icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 29.09.2023 12:55:11 vasta tsitaadiga

Mul on mäng ka alati hästi jooksnud. Isegi path tracinguga jookseb 4080-l nagu siid. 3440 resol gsync monitoriga.
Mälu järgi sai udu ja tossu seadeid veits maha keeratud. Need tundusid liiga intensiivsed olevat. Rahva tihedus sai veel minimumi peale pandud ja igasugu pilti hägustavad mõttetud tehnoloogiad sai off ile pandud. Muidu on seaded max peal.
Mängul tundub siiski mingi memory leak olevat. Huvitaval kombel mõjutab see isegi Ai-d.Mõne tunnise mängimise järel hakkab igasugu imelikke asju juhtuma.
Teine asi mida ma täheldasin. Mängule ei meeldi vist kui all mõni muu video jookseb. Mingil hetkel jäi mängu alla üks discordi stream lahti ja siis tundus pildi kvaliteet viletsam olevat.
Igaks juhuks mainin, et kasutan Hogani tekstuuri modi. See ei tohiks muidugi jamasid tekitada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 29.09.2023 14:46:05 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 30.09.2023 13:22:54 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 01.10.2023 08:44:30 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Nagu põhi mängus enne DLC-d oli mitmeid karaktereid, kes ei meeldinud väga alguses aga mida mäng edasi läks seda rohkem meeldima hakkasid.
DLC-s on sama lugu... aga põhi karakteritest mitte ükski ei hakanud rohkem meeldima kui alguses icon_lol.gif corpo rotid kõik ja siis kui pidi tegema TÄHTSAID otsuseid oli mul tahtmine lihtsalt exit game panna icon_lol.gif

Cyberpunk 2077 - 2023 = 10p/10st
Phantom Liberty = 6p/10st (Korralik mängu ala aga story oli meeeeeeeh, eriti põhi karakterid, väga väga nõrk story)

Link
[/spoiler]

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cyberpunk 2077 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.