Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 432, 433, 434 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 17.06.2023 20:38:41 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
Sai ka märtsis prooviks see Elamus võetud nö poole hinna soodukaga, aga ei harjunud ära. Eriti saadete kerimine oli vastuvõetamatu, et tahta reklaamist üle kerida pead seda katse-eksitus meetodil tegema, 30 sekundit, minut edasi, visuaalset ülevaadet kerimisel ei ole.

Elamuse lõpetamine on muidugi omaette elamus, poleks arvanud, et tänapäeval lihtsa digitaalse teenuse lõpetamiseks peab eraldi protseduuri läbima. Elisa sõnul on iga klient neile nii tähtis, et ka lepingu lõpetamise puhul tuleb soovi avaldada ja esimesel võimalusel Elisa teenindaja tegeleb sinuga. Minu puhul, naiivselt arvasin, et paari klikiga reede õhtul ütlen Elisast lahti aga pidin esmaspäeval tööga hõivatuna Elisa teenindajaga koos meelde tuletama salasõna ja arutlema, miks teenus ei sobinud.
Ütleme nii, et tükk aega ole isu Elisaga tegemist teha - üks järjekordne firma, kes viljeleb skeemi, meelitada lihtsasti kliente aga kliendil vabanemine teenusest tehtud tülikaks.

Meenub, et aasta-paar tagasi proovisin Go3 - ei mingit jebimist, kõik lihtne loogiline paari hiirklikiga ise tehtav.


Sama siin. Proovisin nii Elisa Elamust kui ka GO3. Abikaasa ei saanud selle ega ka tollega sõbraks. Jäin endiselt konkurendi TV teenust kasutama.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.06.2023 20:42:33 vasta tsitaadiga

Vana intek on kõige lihtsam neist.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2023 20:45:58 vasta tsitaadiga

Mis selle vana künaga teed? Normaalselt kuskil kasutada ei saa ,menüü debiilne vanaaegne.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2023 12:53:31 vasta tsitaadiga

Siiani pole keegi selle Elisa äpi ega Androidi boksiga rahule jäänud. Eelkõige aegluse ja kokkujooksmiste tõttu. Seega mingit kohustuslikku-siduvat aastast lepingut kohe kindlasti ei soovita teha.
Lisaks mulle isiklikult tundub Elisa menüüde süsteem võõras võrreldes Telia menüüdega - visuaalne pool on harjumatu ja raskesti hoomatav virr-varr.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2023 13:29:46 vasta tsitaadiga

Mul kokku pole jooksnud, aga käivitub küll uimaselt. Kui ennast juba käima on vedanud, siis nagu sellist uimasust pole, et häiriks.
Häirib see, et vana elamusega sai ühe nupuvajutusega kava lahti ja sealt ühe nupuvajutusega saate käima. Nüüd on kava avamiseks kaks nupuvajutust, saate käima panemiseks kaks nupuvajutust ja kui valid hetkel eetris oleva saate, siis veel kolm nupuvajutust, et seda algusest vaatama hakata.
Ainuke pluss vanaga võrreldes on see, et uue pult on BT st. põmst võib selle digiboxi kasvõi kappi panna.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2023 15:38:06 vasta tsitaadiga

Ei tahaks küll Telia saba tõsta, aga neil on alates S3 puldimudelist juba RF funktsionaalsusega puldid ja nüüd mõni aasta tagasi lisandus ka BT. Mu digiboks ripub teleka taga juba mitmeid aastaid alates esimesest Arris VIP1113 tulekust.
Muidugi pole head ilma halvata - RF ja BT imevad patareid kiiremini tühjaks kui vana hea infrapuna. Aga mugavus alati maksab kahjuks.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.06.2023 16:04:41 vasta tsitaadiga

Mind üldse ei huvita, mida see äpp/boks peale teleka ja järelvaatamise teha oskab. Telekas ja järelvaatamine töötavad.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldarion
HV vaatleja
eldarion

liitunud: 24.10.2004




sõnum 18.06.2023 17:32:59 vasta tsitaadiga

Palun soovitage tarka telekat, millega põhiliselt elisa elamuse telekanaleid vaadatakse (osa ajast läheb ka 4k sisu, nt netflix jne.) Vaatamiskaugus toa veidra suuruse tõttu on u. 2.1m. Niipalju kui ma lugenud olen, siis 4k sisu kannatab sellelt kauguselt vaadata, aga ma ei kujuta ette kui hästi tänapäeva nutitelekate upscaling Elisa elamuse videokvaliteeti suudavad parandada? Kas kannatab ka 65 tollist osta või jääda ikkagi 55 tolli peale?

Teleka hind võiks jääda 600-700 euro kanti ja hea oleks, kui on Android TV op systeemiga, siis saab eraldi digiboksist lahti.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2023 17:38:58 vasta tsitaadiga

eldarion kirjutas:
Palun soovitage tarka telekat, millega põhiliselt elisa elamuse telekanaleid vaadatakse (osa ajast läheb ka 4k sisu, nt netflix jne.) Vaatamiskaugus toa veidra suuruse tõttu on u. 2.1m. Niipalju kui ma lugenud olen, siis 4k sisu kannatab sellelt kauguselt vaadata, aga ma ei kujuta ette kui hästi tänapäeva nutitelekate upscaling Elisa elamuse videokvaliteeti suudavad parandada? Kas kannatab ka 65 tollist osta või jääda ikkagi 55 tolli peale?

Teleka hind võiks jääda 600-700 euro kanti ja hea oleks, kui on Android TV op systeemiga, siis saab eraldi digiboksist lahti.

Elisa üritas see nädal pähe määrida mingi tasuta telekat kus siis jookseb peal elisa äpp. Leping TV vaatamiseks tuli sõlmida 3a. Kui ei saa olla, siis maksad teleka tagant järgi kinni.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2023 17:40:25 vasta tsitaadiga

eldarion, sony android telekad. Kõige normaalsema süsteemiga kus kõik äppid ilusti jooksevad.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2023 17:47:43 vasta tsitaadiga

Mul jääb vaatamiskaugus kusagile 2.80m peale. Ostsin 55" aga tegelikult oleks võinud 65" olla. Olen viibinud elutoas kus kasutajal on vaatamiskaugus ca 1,5m max ja teleka ekraani diagonaal 75". Minu arvates liiga suur sellise lühikese distantsi peale.
Telias ja Klickis vist on suurem AndroidTV valik. Häid omadusi konkreetsel tootjal välja tuua ei oska, kuna ise olen LG leeris kes ei tooda Android telereid.
Arvestada võiksid sellega, et teleril võiks olla ethernet ehk kaabliga neti võimalus ja WiFi ehk juhtmevaba neti olemasolu. Siis ei satu sa sellisesse olukorda kus netiühenduse loomise või telekasse arvuti/telefoni ekraani peegeldamisel jänni jääd. Nt Miracast töötab ainult üle Wifi. Kui tahad heliriba või Bluetooth kõlareid/klappe kasutada siis tasub osta selline millel see ka olemas. Eelistatult võiks olla Bluetooth 5.0 ja uuem, kuna siis on kindel, et sinihammas on natuke rohkem tulevikukindlam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2023 23:43:02 vasta tsitaadiga

Keegi oskab sellist nähtust lahendada?
Samsungi teler, Elisa elamus box küljes. Lisaks on televiisoril ka taga Mi 4K Stick. Kui see ühendatud on (HDMI1; USB1), siis ca iga poole tunni tagant viskab Elisa digiboksist (HDMI3) pilti vaadates teleri kinni. Võtta Stick tagant ära, võid vaadata boksist pilti "piiramatult". Teleri enda auto-off seadistus on 6h vms.
Varem oli teler stick+Telia peal, siis sellist asja ei täheldanud, kuigi siis sai Teliat reeglina juba stickist ka vaadatud, mitte eraldi digiboksist.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2023 01:35:03 vasta tsitaadiga

Fate, peaks olema HDMI-CEC küsimus. Pulgal seadete menüüs CEC kinni aga seda kogulahendust on keeruline vaadata kui ise pult käes ei ole. Just sellepärast, et kui sa tahad, et ühe puldiga kõik käivituks, on CEC kinnikeeramine ilmselt probleemiks.
Infost tundub, et kui pulk läheb 30 minuti jooksul magama, annab CEC käsu ja kõik kinni.

Pigem tekib küsimus, miks Elisa boks lisaks kui 4K Xiaomi näitab kõikvõimalikke äppe ja toimib paremini kui Elisa box.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2023 10:25:46 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kust see 2 eurot paketivahetuse raha tuleb, ah?

Mõni nädal tagasi ütlesid mulle, et 10 eurot on paketivahetuse tasu - soovisin teleteenused lõpetada ja jätta alles ainult interneti. Otsa oleks keevitatud siis ka ruuteri renditasu ja põhimõtteliselt "teenust" tarbida oleksin vähem saanud, aga peaaegu sama palju maksma jäänud. Siis aga tehti pakkumine 2-ks aastaks, et kogu pakett poole soodsam (tv+net) ja see uus Elamuse digiboks. Sai siis üle aasta aja korraks telekat vaadata üritatud, et äkki uus süsteem on tõesti nii vinge kuidagi, et tekib telekavaatamise isu tagasi, aga nope - see on ikka tõesti jubedalt aeglane ja ebamugav.

Kliendina mulle see sooduspakkumine muidugi tore vastutulek, mille eest tänulik olen. Saab poole vähem maksta kui varem. Aga pahane olen selle peale, et seda teleteenust üldse peale väänavad ja ilma teleteenuseta interneti eest ulmesummat küsivad. Miks ma pean võtma koju teenuse, mida meie kodus ei tarbita.

_________________
insta
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2023 10:32:45 vasta tsitaadiga

Ma lõpetasin kõik ära. Netti saab hotspotiga teha, piiramatu pakett tuli 3x odavam kui elisa net+tv
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2023 17:50:19 vasta tsitaadiga

Mul on uus 2022 aasta LG kasutuses ja sellel Elisa äpp töötab tunduvalt kiiremini kui grammi võrra vanema, 2020 aasta mudeli peal. Millest vahe tuleb, ei tea, aga arvan, et protsessori põlvkonnavahetus on uue kasuks, st uuel on kiirem. Paarisekundine viivitus kanalivahetusel mind ei häiri. Ma küll ei näe mingit põhjust miks ma peaks boksi ostma/üürima kui saab telekaga hakkama. Maksan ainult teenuse eest ja ei sõltu operaatorist. No OK, sooduskuutasu kehtib aasta ja kui peaksin varem lõpetama siis jääksin sellest lihtsalt ilma. Muud siduvat kohustust ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
audi-äss
Kreisi kasutaja
audi-äss

liitunud: 23.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2023 01:02:51 vasta tsitaadiga

Elisa elamus uues äpis kaovad funkstoonid järjest ära.
Kõigepealt kadus filmidel valiku juures olnud kanali logo mis kanalilt see film on, seda juba head mitu kuud tagasi.
Nüüd siis kadus menüüst Kodu ära Filmid telekanalitelt.
Huvitav arendus on Elisal ikka, varsti polegi mingit "elamust" seda vaadata!
Kommentaarid: 229 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2023 07:26:51 vasta tsitaadiga

Ma ikka ei saa aru kuidas lihtne inimene selle äpiga , vahet ei ole, kas telekas või hokilitris elatud saama peaks. Intek on lihtne ja mugav selle kõrval..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
audi-äss
Kreisi kasutaja
audi-äss

liitunud: 23.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2023 10:15:23 vasta tsitaadiga

Olen sinuga 100% nõus, lihtne mugav +kiire.

laurx kirjutas:
Ma ikka ei saa aru kuidas lihtne inimene selle äpiga , vahet ei ole, kas telekas või hokilitris elatud saama peaks. Intek on lihtne ja mugav selle kõrval..
Kommentaarid: 229 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2023 12:31:12 vasta tsitaadiga

audi-äss kirjutas:
Elisa elamus uues äpis kaovad funkstoonid järjest ära.
Kõigepealt kadus filmidel valiku juures olnud kanali logo mis kanalilt see film on, seda juba head mitu kuud tagasi.
Nüüd siis kadus menüüst Kodu ära Filmid telekanalitelt.
Huvitav arendus on Elisal ikka, varsti polegi mingit "elamust" seda vaadata!

Eile avastasime et selle vana süsteemiga(mitte android, Intek siis vist) ka Filmide all ainult üks film oli näha, arvan et mingi süsteemiülene kala praegu nende filmidega.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2023 16:24:10 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Ma ikka ei saa aru kuidas lihtne inimene selle äpiga , vahet ei ole, kas telekas või hokilitris elatud saama peaks. Intek on lihtne ja mugav selle kõrval..


Kas see intek fiibri otsas töötab? Otse vaatamise puhul tuli sellele vist pilt coaxist.
Aga ebamugavamad on see hokilitter ja äpp küll, kui oleks teadnud et saab vana elamuse alles jätta, poleks seda uut võtnudki. Keegi ei küsinud muidugi ka, kas tahan koos fiibriga uut elamust või jätame vana alles.
Uue ainuke eelis on vist see, et võib selle hokilitri a'la maale vanaema juurde ka kaasa võtta st. toimib iga netiühenduse otsas kui neti kiirus välja veab.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2023 16:26:48 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:

Kas see intek fiibri otsas töötab?

Töötab.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2023 16:53:22 vasta tsitaadiga

napoleon
Ma ei tea, võin eksida aga mulle tundub, et uus elamus arendati selleks, et see ühilduks paremini uute teleritega. icon_rolleyes.gif

Mulle uus lahendus sobib, avaneb ilusti, telekapuldist hästi juhitav (nii uue kui vana puldiga). Noh vast võiks kanalivahetus olla tsipa kiirem aga väga OK on. Ma sain aru, et äpist ei tohi välja logida, siis laeb kiirelt avakuvale või viimati avatud teemapaketi kanalite EPG loendisse. EPG muidugi on murekoht, reaalajas nähtuga sageli ei lähe kokku, aga muidu töötab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.07.2023 17:06:04 vasta tsitaadiga

napoleon, töötab küll. Tarkvara tehti starmani ajal sobivaks.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2023 15:16:13 vasta tsitaadiga

Tellitud filme, mis arvel kajastuvad näeb kuidagi iseteenindusest või telerist ka ?
No ei ole tellinud ise ühtegi ja iga kuu on arvel 2tk icon_lol.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2023 16:18:16 vasta tsitaadiga

-vodafone- kirjutas:
Tellitud filme, mis arvel kajastuvad näeb kuidagi iseteenindusest või telerist ka ?
No ei ole tellinud ise ühtegi ja iga kuu on arvel 2tk icon_lol.gif


Mul on uus Elamus ja ma koguaeg, põhimõtteliselt iga 2 päeva tagant jälgin oma saldot iseteeninduses. Pole ühtki libatellimust veel kontole lisatud.Arve saldo peaks uuenema reaalajas, lõpparve eelneva kuu eest järgise kuu alguses. Põhimõtteliselt on nii, et videolaenutuse film lisatakse arvele kui filmi tellimus kinnitatakse PIN1 koodiga. Isegi kui filmi reaalselt ei vaata. Kui sul on nt keegi pereliikmetest (laps), kes oskab filmi tellida siis ongi väga lihtne, kui PIN1 pole muudetud (vaikimisi on 1234, nii PIN1 kui ka PIN2). PIN koodid on soovitatav ära vahetada ja panna need erinevad. Siis pole võimalik, et kogemata laenutusest tellid, kuna nt lukustatud sisu (18+) on PIN2 koodi all ja seda peab igakord äpi teemapaketti avades sisestama. Miks laenutuse sisu nähtav pole, ei oska kommenteerida, ise pole veel midagi tellinud. Selles osas on üldse ilmselt mõistlikum tellida Huub ja vaadata ühe kuutasu eest piiramatult, kuigi see mind väga ei tõmba kuna sisu eriti ei huvita mis seal on.
Minu kogemus siis teleriäpiga mitte nutitelefoni äppi kasutades.
PS! Ei tööta teenuspskkuja juures nii, et ei maksa mind pidada töötajaks, kes püüab teenust ilustada. Puhtalt isiklik kogemus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2023 17:16:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

põhimõtteliselt iga 2 päeva tagant jälgin oma saldot iseteeninduses

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2023 18:34:53 vasta tsitaadiga

jeesus188 icon_biggrin.gif
Küllalt lugenud meedias igasugust negatiivset tagasisidet mobiilsete teenuste arveldamiste ja muu jamaga. Küll on kirutud kuidas arvetele olevat midagi neljakohaliste numbritega otsa keevitatud, pisivõlgade pärast inkasso kaela saadetud jne.
Teisisõnu, kuna olen uus klient ja minu jaoks on tegemist uue teenuspakkujaga, siis peab uus teenuspakkuja ka usalduse välja teenima. icon_lol.gif Selline ettevaatlikkus on vastastikune, kuna minu krediidilimiit uue kliendina on ka hetkel madal. Teiseks põhjuseks on see, et ega ma seda uut äppi ka ei usalda veel. Teinekord sirvin VOD nimekirja, mõnikord läheb navigeerimisel OK nupuvajutus mõnele tellimata teemapaketile või sisule. Ma tean küll, et tellimuse kinnituseks küsitakse PIN1 koodi, aga ikkagi...

Seega tahan kindel olla, et midagi enese reaalse teadmiseta arvele juurde pole lisatud. Juulikuust rakendus ka sooduskuutasu Pisikesele Elamusele. Kui augustkuus juulikuu eest arve tuleb korrektne, st soodustus rakendub ja mingit jama pole siis lõpetan selle tihedama kontrolli ära. Öeldakse, et usalda, aga kontrolli. Lihtsam on jälgida kui pärast klienditeenindusega kana kitkuda arvelduse pärast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2023 18:51:16 vasta tsitaadiga

Noh, selle kamba (Elisa) tegemistel tasub silm peal hoida, eriti mis arveid ja rahaasju puudutab.
Kadunud esivanem oli nende klient (mobla), arve maksmine oli tehtud otsekorraldusega.
Elisa Eesti oli nii tubli, et miski oma süsteemiprobleemi tõttu ei suutnud nad arveid genereerida ja ja panka maksenõuet teha.
Järgmisel kuul tehti kahe kuu summas nõue, ja kuna maksel oli limiit, jäi osa maksmata. Esivanem neid netipanga asju ei usaldanud, seega nö. online-ülevaade puudus.
Huialisa oma genereeritud jamadest eraldi ei teavitanud enne, kui ähvardati võlgnevuse tõttu inkassosse anda.
Läks hulga jalgade trampimist ja närvirakke, kuniks sellega jonksu sai.
Asi ise juhtus aastaid tagasi, sestap ärge selle postituse peale ülearu erutuge. icon_lol.gif
Nende suhtumine aga pole aja jooksul paranenud.
Aga mis ma selle postiga öelda tahan, on see, et see konkreetne ettevõte ei ole väga usaldusväärne. Valetamine, vassimine ja katteta lubaduste jagamine on selle firma vaates OK.
Sunniviisil olen ka ise nendega täna kliendisuhtes, kuigi ma ei ole nendega ühtegi lepingut allkirjastanud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.07.2023 19:04:30 vasta tsitaadiga

Ergo tahtis auto aastakindlustuse jagu raha 3 nädalat peale lepingu ergost ära kolimist otsekorraldusega arvelt maha hammustada.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2023 19:10:28 vasta tsitaadiga

Nojaa, eks neid ole muidugi teisi ka, see on tõsi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2023 21:02:43 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Ergo tahtis auto aastakindlustuse jagu raha 3 nädalat peale lepingu ergost ära kolimist otsekorraldusega arvelt maha hammustada.

Ole inimene ja ära kasuta otsekorraldust.
Mul pole miljon arvet, et ei suudaks käsitsi maksta...tervelt 3 või neli, millest 2 on pangalingiga vms

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.07.2023 21:18:03 vasta tsitaadiga

2 tükki on aktiivsed. Limiit on pandud täpselt.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2023 22:19:46 vasta tsitaadiga

Viimase kahe kuu arve oli lambist suureks läinud ja vaatasin arvele otsa.
Okt. 2021 oli tehtud leping 36 kuulise sooduspakkumisega TV 14,99 + nett 13,99
Mai eest tuli juunis arve aga juba mingi 42€
Juuni eest tuli juulis arve aga juba mingi 78€
Mõlemal arvel on 2x film ning lambist on muudetud pakett mingi "suur pere pakett" vms peale - 39,99€ kuu + hokilitter jms juurde koos neti ja ruuteriga ning 78€

2x on iseteenindus helistanud ja kottigi öelda ei osata filmide kohta - nemad ei näe ja kuskil vaadata ka ei saa kuna või mis filmid tellitud.
Paketi muudatuse kohta pidid uurima mujalt osakonnast ja keegi kunagi pidi tagasi helistama.

Soovisin insta lepingu üles öelda aga hakati hoopis 5G pähe määrima ning telefoni teel öeldu järgi 29,99 sees nett ning TV - JOHHAIDII
Nüüd ootan kellegi teise osakonna kõne, kes saab lepingu lõpetada või siis mulle uue maha müüa icon_evil.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2023 22:21:28 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
2 tükki on aktiivsed. Limiit on pandud täpselt.

Müstika.. mul on 13 püsikorraldust.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.07.2023 22:26:10 vasta tsitaadiga

Mul pole järelmakse.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2023 22:32:57 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Mul pole järelmakse.

Mul ka ei ole, ei järelmakse ega laene..
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2023 10:29:39 vasta tsitaadiga

-vodafone- kirjutas:
Viimase kahe kuu arve oli lambist suureks läinud ja vaatasin arvele otsa.
Okt. 2021 oli tehtud leping 36 kuulise sooduspakkumisega TV 14,99 + nett 13,99
Mai eest tuli juunis arve aga juba mingi 42€
Juuni eest tuli juulis arve aga juba mingi 78€
Mõlemal arvel on 2x film ning lambist on muudetud pakett mingi "suur pere pakett" vms peale - 39,99€ kuu + hokilitter jms juurde koos neti ja ruuteriga ning 78€

2x on iseteenindus helistanud ja kottigi öelda ei osata filmide kohta - nemad ei näe ja kuskil vaadata ka ei saa kuna või mis filmid tellitud.
Paketi muudatuse kohta pidid uurima mujalt osakonnast ja keegi kunagi pidi tagasi helistama.

Soovisin insta lepingu üles öelda aga hakati hoopis 5G pähe määrima ning telefoni teel öeldu järgi 29,99 sees nett ning TV - JOHHAIDII
Nüüd ootan kellegi teise osakonna kõne, kes saab lepingu lõpetada või siis mulle uue maha müüa icon_evil.gif

See on soomlaste stiil (Elisa, DNA, Telia jms). Väga tavaline, et kui mingi probleemiga nende poole pöördud, siis lõpetad kõne või füüsilise visiidi nende esindusse mingi kaela määritud tähtajalise paketi või tootega. Äsja Eestiski ju mingile papile määriti tahvel pähe, kuigi tal üldse polnud seda vaja.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2023 18:47:17 vasta tsitaadiga

-vodafone- Raske uskuda et päris ilma nõusolekuta lihtsalt teenuseid juurde lisatakse. Üldjuhul vaja kinnitust (klienditeenindaja küsib parooli, ilma milleta teenuseid sidevahendi teel ei aktiveerita) ja "Jah" sõna, kui suhtled telefoni teel. Kui miski väga ei klapi saab ju alati algatada pretensioonide lahendamist (teadupoolest üldjuhul kõik teenuspakkujad salvestavad nii kõned, kui ka jututoa vestluse), kindlasti saaks selgitada välja, kas klient andis või ei andnud nõusolekut. Bürokraatiat rohkem, aga selleks et selliseid vaidlusi lahendada, selleks salvestataksegi. Ma olen uue Elamuse kasutaja, pidin kinnitama m-ID PIN koodiga esmakordse telllimuse. Ma ei tea, kas iseteeninduses tellides peab iga kord m-ID-d kasutades PIN2'ga allkirjastama või mitte, rohkem pole midagi tellinud, avasin ühe teemapaketi koos Pisikese Elamusega). Videolaenutuses käsitletakse nõusolekuna PIN1, suletud sisu avamisena PIN2. See kes neid koode teab, saab lisavaatajakohas samuti juurde tellida (Pisike Elamus 2 vaatajakohta), seega kui koondarvel on 2 vaatajakohta aktiivsed ja keegi pereliikmetest teab neid koode, siis saab tellida sõltumata arve maksja nõusolekust. Kui ei taha et lihtsalt juurde lisataks siis on 2 varianti, kas seod lisavaatajakoha lahti või muudad PIN koodid ära nii, et keegi ei tea neid koode. Kas kasutad üksi või terve perega Elisa Elamust?

jeesus188 Ma olen ka selline, kes otsekorraldusi ei kasuta. Põhimõtteliselt seetõttu, et sissetulekud ei laeku alati kindlal kuupäeval, samuti maksan arveid erinevate pangakontode alt, mis tähendab seda, et nt veearve sel kuul läheb ühelt arvelt maha, järgmisel kuul aga hoopis teiselt arvelt ja teisel kuupäeval. Teenuspakkujad kes pakuvad võimalust maksta iseteeninduse kaudu, siis maksangi sealtkaudu otse (Side, elekter jms). Iseteeninduse kaudu maksmine on mugav, esiteks on makserekvisiidid alati õiged ja teiseks on reeglina kõigil teenuspakkujatel mitmes pangas arved, mis tähendab seda, et makset teostatakse pangasisese maksena, mis on tasuta. Hakkad eraldi tegema makset siis juhtub, et on mingi näpuviga, nt vale viitenumber mis tähendab seda et makse kas ebaõnnestub või läheb kellegi teise viitenumbrile märgitud teenuste katteks kuna minu teada pangad pärast IBAN kasutuselevõttu enam saaja rekvisiite ei kontrolli väiksemate summade korral.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2023 18:15:03 vasta tsitaadiga

Me oleme jõudnud uude ajajärku.....enam ei saa esinduses ka lepingut lõpetada...wtf nagu.....neil pole õigusi icon_evil.gif icon_lol.gif

Eks vaatan äna kas online saan zoomtv asja lõpetatud. Pm kui lõpedad seal lepingu, saadetakse smartposti kapi nr.....

Täitsa piiksus ikka.

Ühes firmas ei saa online, osadel waab vaid online..... thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2023 19:02:00 vasta tsitaadiga

Rakveres käisid? Seal vist ei saagi, nö seadmete müük ja kohapeal seadistamine/remont.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2023 19:20:58 vasta tsitaadiga

Lepingutest lahtiütlemine on vist igal pool keerulisemaks tehtud. Telias olen siiski saanud kõik mittevajalikud teenused kinni panna läbi iseteeninduse, kaasaarvatud kasutades jututoa vestlust klienditeenindajaga. Kohapeal esinduses olen käinud ainult uue telefoni järel. Mulle meeldib lepinguliste tegevustega tegeleda läbi iseteeninduse. Põhimõtteliselt seetõttu, et kui vaja saab asjad aetud kasvõi öösel. Siiani kõik sujunud.Telefoni teel enam ei majanda, kuna klienditeeninduse tööaeg on nüüd piiratud, ei meeldi mulle ootemuusikaga järjekorras passida. Elisas pole veel pidanud teenuseid muutma. Kasutan oma aastase soodusperioodi ära ja siis paistab mis edasi saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2023 20:55:08 vasta tsitaadiga

Ma mäletan, kui kunagi pidi selle Zoom TV komplekti kusagile Tallinna Starmani esindusse tagastama. Vot see oli nüri.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2023 21:07:52 vasta tsitaadiga

Huvitav kas tarbijakaitsel pole miskit sel teemal öelda. Kummaline küll, et kui liituda tahad siis sobib kõik - saadame automaati, saadame kulleriga, tuleme paneme ise üles kui ei saa/oska jne. ja seda kõike mõne hiireklikiga iseteeninduses, aga kui lõpetada tahad on asi üsna keeruliseks tehtud. Peaks ju samuti paar hiireklikki olema ja vali kas viivad oma asjad ise minema või viid/saadad need kuhugi.
Pole muidugi otseselt Elisa teema, kõikidega on sama jama.
ot:
Saan väga hästi aru miks inimesed kõnekaarte kasutavad ja neid väga isikustada ei taha. Jätad raha peale kandmata ja aegub ära. Mingit vestlust ka ei tule, et miks te selle ikka lõpetada tahate ja blablablablabla.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2023 21:45:43 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ma mäletan, kui kunagi pidi selle Zoom TV komplekti kusagile Tallinna Starmani esindusse tagastama. Vot see oli nüri.

Jah, aga siiani siis vaid see koht?
Epic värk ikka....kaart ja conax moodul vastu võtta....peaks rakverre reka tellima selle jaoks thumbs_up.gif

No see selleks, saadaks kaardi ära, aga noh lepingut ei saa lõpetada....

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2023 09:18:14 vasta tsitaadiga

Ei, nüüd õnneks ju Elisa esindused. Starmani ajal oli ikka ülinüri. Õnneks elasin Tallinnas ja võtsin Põlvast tulles komplekti kaasa.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kippadi
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2016




sõnum 24.07.2023 12:31:26 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Noh, selle kamba (Elisa) tegemistel tasub silm peal hoida, eriti mis arveid ja rahaasju puudutab.
Kadunud esivanem oli nende klient (mobla), arve maksmine oli tehtud otsekorraldusega.
[..]
Aga mis ma selle postiga öelda tahan, on see, et see konkreetne ettevõte ei ole väga usaldusväärne. Valetamine, vassimine ja katteta lubaduste jagamine on selle firma vaates OK.

Inimese surma üritavad nad jah kõikvõimalikult ära kasutada...
Käisin eelmisel aastal peale vanema surma esinduses kaabli lepingut oma nimele ümber vormistamas. Näiliselt läks kõik kenasti, väideti et uuel lepingul jääb kõik täpselt samaks ja tema viimase kuu arve saadetakse mulle meilile. Arve saadeti, maksin ära, ka justkui kõik korras.
Ainult et kui kuu aega hiljem pärandust vormistades lasin igaks juhuks teha tema konto väljavõtte surma päevast saadik, siis ennäe -- minu poolt juba makstud summa oli teistkordselt võetud maha otsekorraldusega tema arvelt, ja seda kuskil kolm nädalat peale esinduses lepingu lõpetamist ja minu poolt makse sooritamist.
Samuti keevitati "täpselt samade tingimuste" jutule vaatamata minu uue lepingu arvele otsa modemi rent, mis seni oli olnud 100% soodustusega.
Tuli siis käia uuesti esinduse järjekorras jokutamas, protsessimas ja Teliasse minekuga ähvardamas. Kusjuures nõuti käsitsi pastakaga avalduse kirjutamist, et mina "taotlen" nende poolt topelt võetud summa tasaarveldamist oma arvele, sest ega ju niisama oma kelmust ei saa parandada. Pluss siis helistati tagasi selle modemi rendi asja osas "rõõmusõnumiga" (helistaja kasutas just nimelt seda sõna), et nad saavad mulle "vastu tulla". Ei no muidugi, väga rõõmustav on raisata oma aega ja närve, et mitte saada sõnamurdlikku tõmmekat...
Igatahes soovitan surnud inimese lepingut Elisaga lõpetades/ümber vormistades väga tähelepanelik olla! Ilmselt paljud ei kontrolli seda kadunu arvelt otsekorraldusega lüpsmise nõksu ja ongi firmal jälle natuke "ausalt teenitud" tulu taskus... icon_evil.gif


viimati muutis kippadi 25.07.2023 08:11:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2023 12:48:03 vasta tsitaadiga

kippadi, modemi rent soodustusega teemal sain ka mina Elisaga omajagu vaielda, kui telekanaleid hakkasin vaatama Elisa uue lahenduse abil.
Ehk siis minul oli neilt endiselt TV ja internet võetud (mis peaks olema modemi soodustuse saamiseks piisav tingimus), kuid kuna võtsin kasutusele nende testimiseks pakutud Android TV lahenduse TV vaatamiseks siis vaatamata erinevate instantside lubadustele kokkuvõttes Elisa nägemuses ei olnud mul enam tingimused täidetud ja ei olnud võimalik neil mulle modemit soodustusega pakkuda. Pakuti mingit ajutist soodustust.

Selle tulemusena otsustasin, et mul pole enam võimalik nende kliendina jätkata (sai kõrini sellisest huina-muinast), liikusin Telia 1 peale ning hetkel tundub kõik parem, loogilisem ja selgem kui Elisa ajal.
Poleks vihastanud, poleks uurima hakanud, istuksin ikka veel Elisa otsas icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kippadi
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2016




sõnum 24.07.2023 13:41:59 vasta tsitaadiga

Draqula, kindlasti on eriti "rõõmustav" tagantjärele teada saada, et neid mainitud "ei ole võimalik" tingimusi tegelikult alati päris nii jäigalt ei järgita.icon_lol.gif
Ise olin ka päris lähedal Elisast lahkumisels ja kui seda jama ei oleks minu kasuks lahendatud, siis kindlasti oleksin ka seda teinud, kuna rendiga koos oleks Elisa olnud juba 20% kallim kui Telia (ilma oli õige pisut odavam). Kuna tehnilise poole pealt pole ei nende ega eelnevalt Starmaniga kunagi probleeme olnud, siis lihtsalt ei viitsinud hakata veel täiendavalt teenusepakkuja muutmisega sekeldama. Kui aga kunagi veel mingi sarnane jama tuleb, siis...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2023 21:31:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

põhimõtteliselt iga 2 päeva tagant jälgin oma saldot iseteeninduses

Spoiler Spoiler Spoiler


Peab ikka inimesel aega ülearu olema, et jaburustega tegeleda. Ma vahel ei satu 2 kuud netipanka vms

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 432, 433, 434 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.