Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 864, 865, 866 ... 886, 887, 888  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 17.06.2023 17:39:17 vasta tsitaadiga

Sai ka märtsis prooviks see Elamus võetud nö poole hinna soodukaga, aga ei harjunud ära. Eriti saadete kerimine oli vastuvõetamatu, et tahta reklaamist üle kerida pead seda katse-eksitus meetodil tegema, 30 sekundit, minut edasi, visuaalset ülevaadet kerimisel ei ole.

Elamuse lõpetamine on muidugi omaette elamus, poleks arvanud, et tänapäeval lihtsa digitaalse teenuse lõpetamiseks peab eraldi protseduuri läbima. Elisa sõnul on iga klient neile nii tähtis, et ka lepingu lõpetamise puhul tuleb soovi avaldada ja esimesel võimalusel Elisa teenindaja tegeleb sinuga. Minu puhul, naiivselt arvasin, et paari klikiga reede õhtul ütlen Elisast lahti aga pidin esmaspäeval tööga hõivatuna Elisa teenindajaga koos meelde tuletama salasõna ja arutlema, miks teenus ei sobinud.
Ütleme nii, et tükk aega ole isu Elisaga tegemist teha - üks järjekordne firma, kes viljeleb skeemi, meelitada lihtsasti kliente aga kliendil vabanemine teenusest tehtud tülikaks.

Meenub, et aasta-paar tagasi proovisin Go3 - ei mingit jebimist, kõik lihtne loogiline paari hiirklikiga ise tehtav.

_________________
---
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 17.06.2023 20:38:41 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
Sai ka märtsis prooviks see Elamus võetud nö poole hinna soodukaga, aga ei harjunud ära. Eriti saadete kerimine oli vastuvõetamatu, et tahta reklaamist üle kerida pead seda katse-eksitus meetodil tegema, 30 sekundit, minut edasi, visuaalset ülevaadet kerimisel ei ole.

Elamuse lõpetamine on muidugi omaette elamus, poleks arvanud, et tänapäeval lihtsa digitaalse teenuse lõpetamiseks peab eraldi protseduuri läbima. Elisa sõnul on iga klient neile nii tähtis, et ka lepingu lõpetamise puhul tuleb soovi avaldada ja esimesel võimalusel Elisa teenindaja tegeleb sinuga. Minu puhul, naiivselt arvasin, et paari klikiga reede õhtul ütlen Elisast lahti aga pidin esmaspäeval tööga hõivatuna Elisa teenindajaga koos meelde tuletama salasõna ja arutlema, miks teenus ei sobinud.
Ütleme nii, et tükk aega ole isu Elisaga tegemist teha - üks järjekordne firma, kes viljeleb skeemi, meelitada lihtsasti kliente aga kliendil vabanemine teenusest tehtud tülikaks.

Meenub, et aasta-paar tagasi proovisin Go3 - ei mingit jebimist, kõik lihtne loogiline paari hiirklikiga ise tehtav.


Sama siin. Proovisin nii Elisa Elamust kui ka GO3. Abikaasa ei saanud selle ega ka tollega sõbraks. Jäin endiselt konkurendi TV teenust kasutama.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2023 20:42:33 vasta tsitaadiga

Vana intek on kõige lihtsam neist.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 17.06.2023 20:45:58 vasta tsitaadiga

Mis selle vana künaga teed? Normaalselt kuskil kasutada ei saa ,menüü debiilne vanaaegne.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2023 12:53:31 vasta tsitaadiga

Siiani pole keegi selle Elisa äpi ega Androidi boksiga rahule jäänud. Eelkõige aegluse ja kokkujooksmiste tõttu. Seega mingit kohustuslikku-siduvat aastast lepingut kohe kindlasti ei soovita teha.
Lisaks mulle isiklikult tundub Elisa menüüde süsteem võõras võrreldes Telia menüüdega - visuaalne pool on harjumatu ja raskesti hoomatav virr-varr.
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2023 13:29:46 vasta tsitaadiga

Mul kokku pole jooksnud, aga käivitub küll uimaselt. Kui ennast juba käima on vedanud, siis nagu sellist uimasust pole, et häiriks.
Häirib see, et vana elamusega sai ühe nupuvajutusega kava lahti ja sealt ühe nupuvajutusega saate käima. Nüüd on kava avamiseks kaks nupuvajutust, saate käima panemiseks kaks nupuvajutust ja kui valid hetkel eetris oleva saate, siis veel kolm nupuvajutust, et seda algusest vaatama hakata.
Ainuke pluss vanaga võrreldes on see, et uue pult on BT st. põmst võib selle digiboxi kasvõi kappi panna.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2023 15:38:06 vasta tsitaadiga

Ei tahaks küll Telia saba tõsta, aga neil on alates S3 puldimudelist juba RF funktsionaalsusega puldid ja nüüd mõni aasta tagasi lisandus ka BT. Mu digiboks ripub teleka taga juba mitmeid aastaid alates esimesest Arris VIP1113 tulekust.
Muidugi pole head ilma halvata - RF ja BT imevad patareid kiiremini tühjaks kui vana hea infrapuna. Aga mugavus alati maksab kahjuks.
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2023 16:04:41 vasta tsitaadiga

Mind üldse ei huvita, mida see äpp/boks peale teleka ja järelvaatamise teha oskab. Telekas ja järelvaatamine töötavad.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldarion
HV vaatleja
eldarion

liitunud: 24.10.2004




sõnum 18.06.2023 17:32:59 vasta tsitaadiga

Palun soovitage tarka telekat, millega põhiliselt elisa elamuse telekanaleid vaadatakse (osa ajast läheb ka 4k sisu, nt netflix jne.) Vaatamiskaugus toa veidra suuruse tõttu on u. 2.1m. Niipalju kui ma lugenud olen, siis 4k sisu kannatab sellelt kauguselt vaadata, aga ma ei kujuta ette kui hästi tänapäeva nutitelekate upscaling Elisa elamuse videokvaliteeti suudavad parandada? Kas kannatab ka 65 tollist osta või jääda ikkagi 55 tolli peale?

Teleka hind võiks jääda 600-700 euro kanti ja hea oleks, kui on Android TV op systeemiga, siis saab eraldi digiboksist lahti.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2023 17:38:58 vasta tsitaadiga

eldarion kirjutas:
Palun soovitage tarka telekat, millega põhiliselt elisa elamuse telekanaleid vaadatakse (osa ajast läheb ka 4k sisu, nt netflix jne.) Vaatamiskaugus toa veidra suuruse tõttu on u. 2.1m. Niipalju kui ma lugenud olen, siis 4k sisu kannatab sellelt kauguselt vaadata, aga ma ei kujuta ette kui hästi tänapäeva nutitelekate upscaling Elisa elamuse videokvaliteeti suudavad parandada? Kas kannatab ka 65 tollist osta või jääda ikkagi 55 tolli peale?

Teleka hind võiks jääda 600-700 euro kanti ja hea oleks, kui on Android TV op systeemiga, siis saab eraldi digiboksist lahti.

Elisa üritas see nädal pähe määrida mingi tasuta telekat kus siis jookseb peal elisa äpp. Leping TV vaatamiseks tuli sõlmida 3a. Kui ei saa olla, siis maksad teleka tagant järgi kinni.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 18.06.2023 17:40:25 vasta tsitaadiga

eldarion, sony android telekad. Kõige normaalsema süsteemiga kus kõik äppid ilusti jooksevad.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 18.06.2023 17:47:43 vasta tsitaadiga

Mul jääb vaatamiskaugus kusagile 2.80m peale. Ostsin 55" aga tegelikult oleks võinud 65" olla. Olen viibinud elutoas kus kasutajal on vaatamiskaugus ca 1,5m max ja teleka ekraani diagonaal 75". Minu arvates liiga suur sellise lühikese distantsi peale.
Telias ja Klickis vist on suurem AndroidTV valik. Häid omadusi konkreetsel tootjal välja tuua ei oska, kuna ise olen LG leeris kes ei tooda Android telereid.
Arvestada võiksid sellega, et teleril võiks olla ethernet ehk kaabliga neti võimalus ja WiFi ehk juhtmevaba neti olemasolu. Siis ei satu sa sellisesse olukorda kus netiühenduse loomise või telekasse arvuti/telefoni ekraani peegeldamisel jänni jääd. Nt Miracast töötab ainult üle Wifi. Kui tahad heliriba või Bluetooth kõlareid/klappe kasutada siis tasub osta selline millel see ka olemas. Eelistatult võiks olla Bluetooth 5.0 ja uuem, kuna siis on kindel, et sinihammas on natuke rohkem tulevikukindlam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004




sõnum 27.06.2023 23:43:02 vasta tsitaadiga

Keegi oskab sellist nähtust lahendada?
Samsungi teler, Elisa elamus box küljes. Lisaks on televiisoril ka taga Mi 4K Stick. Kui see ühendatud on (HDMI1; USB1), siis ca iga poole tunni tagant viskab Elisa digiboksist (HDMI3) pilti vaadates teleri kinni. Võtta Stick tagant ära, võid vaadata boksist pilti "piiramatult". Teleri enda auto-off seadistus on 6h vms.
Varem oli teler stick+Telia peal, siis sellist asja ei täheldanud, kuigi siis sai Teliat reeglina juba stickist ka vaadatud, mitte eraldi digiboksist.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 28.06.2023 01:35:03 vasta tsitaadiga

Fate, peaks olema HDMI-CEC küsimus. Pulgal seadete menüüs CEC kinni aga seda kogulahendust on keeruline vaadata kui ise pult käes ei ole. Just sellepärast, et kui sa tahad, et ühe puldiga kõik käivituks, on CEC kinnikeeramine ilmselt probleemiks.
Infost tundub, et kui pulk läheb 30 minuti jooksul magama, annab CEC käsu ja kõik kinni.

Pigem tekib küsimus, miks Elisa boks lisaks kui 4K Xiaomi näitab kõikvõimalikke äppe ja toimib paremini kui Elisa box.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kacmesi
HV kasutaja
kacmesi

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2023 10:25:46 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kust see 2 eurot paketivahetuse raha tuleb, ah?

Mõni nädal tagasi ütlesid mulle, et 10 eurot on paketivahetuse tasu - soovisin teleteenused lõpetada ja jätta alles ainult interneti. Otsa oleks keevitatud siis ka ruuteri renditasu ja põhimõtteliselt "teenust" tarbida oleksin vähem saanud, aga peaaegu sama palju maksma jäänud. Siis aga tehti pakkumine 2-ks aastaks, et kogu pakett poole soodsam (tv+net) ja see uus Elamuse digiboks. Sai siis üle aasta aja korraks telekat vaadata üritatud, et äkki uus süsteem on tõesti nii vinge kuidagi, et tekib telekavaatamise isu tagasi, aga nope - see on ikka tõesti jubedalt aeglane ja ebamugav.

Kliendina mulle see sooduspakkumine muidugi tore vastutulek, mille eest tänulik olen. Saab poole vähem maksta kui varem. Aga pahane olen selle peale, et seda teleteenust üldse peale väänavad ja ilma teleteenuseta interneti eest ulmesummat küsivad. Miks ma pean võtma koju teenuse, mida meie kodus ei tarbita.

_________________
twitch.tv
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 14.07.2023 10:32:45 vasta tsitaadiga

Ma lõpetasin kõik ära. Netti saab hotspotiga teha, piiramatu pakett tuli 3x odavam kui elisa net+tv
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 14.07.2023 17:50:19 vasta tsitaadiga

Mul on uus 2022 aasta LG kasutuses ja sellel Elisa äpp töötab tunduvalt kiiremini kui grammi võrra vanema, 2020 aasta mudeli peal. Millest vahe tuleb, ei tea, aga arvan, et protsessori põlvkonnavahetus on uue kasuks, st uuel on kiirem. Paarisekundine viivitus kanalivahetusel mind ei häiri. Ma küll ei näe mingit põhjust miks ma peaks boksi ostma/üürima kui saab telekaga hakkama. Maksan ainult teenuse eest ja ei sõltu operaatorist. No OK, sooduskuutasu kehtib aasta ja kui peaksin varem lõpetama siis jääksin sellest lihtsalt ilma. Muud siduvat kohustust ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
audi-äss
Kreisi kasutaja
audi-äss

liitunud: 23.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.07.2023 01:02:51 vasta tsitaadiga

Elisa elamus uues äpis kaovad funkstoonid järjest ära.
Kõigepealt kadus filmidel valiku juures olnud kanali logo mis kanalilt see film on, seda juba head mitu kuud tagasi.
Nüüd siis kadus menüüst Kodu ära Filmid telekanalitelt.
Huvitav arendus on Elisal ikka, varsti polegi mingit "elamust" seda vaadata!
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2023 07:26:51 vasta tsitaadiga

Ma ikka ei saa aru kuidas lihtne inimene selle äpiga , vahet ei ole, kas telekas või hokilitris elatud saama peaks. Intek on lihtne ja mugav selle kõrval..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
audi-äss
Kreisi kasutaja
audi-äss

liitunud: 23.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.07.2023 10:15:23 vasta tsitaadiga

Olen sinuga 100% nõus, lihtne mugav +kiire.

laurx kirjutas:
Ma ikka ei saa aru kuidas lihtne inimene selle äpiga , vahet ei ole, kas telekas või hokilitris elatud saama peaks. Intek on lihtne ja mugav selle kõrval..
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2023 12:31:12 vasta tsitaadiga

audi-äss kirjutas:
Elisa elamus uues äpis kaovad funkstoonid järjest ära.
Kõigepealt kadus filmidel valiku juures olnud kanali logo mis kanalilt see film on, seda juba head mitu kuud tagasi.
Nüüd siis kadus menüüst Kodu ära Filmid telekanalitelt.
Huvitav arendus on Elisal ikka, varsti polegi mingit "elamust" seda vaadata!

Eile avastasime et selle vana süsteemiga(mitte android, Intek siis vist) ka Filmide all ainult üks film oli näha, arvan et mingi süsteemiülene kala praegu nende filmidega.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2023 16:24:10 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Ma ikka ei saa aru kuidas lihtne inimene selle äpiga , vahet ei ole, kas telekas või hokilitris elatud saama peaks. Intek on lihtne ja mugav selle kõrval..


Kas see intek fiibri otsas töötab? Otse vaatamise puhul tuli sellele vist pilt coaxist.
Aga ebamugavamad on see hokilitter ja äpp küll, kui oleks teadnud et saab vana elamuse alles jätta, poleks seda uut võtnudki. Keegi ei küsinud muidugi ka, kas tahan koos fiibriga uut elamust või jätame vana alles.
Uue ainuke eelis on vist see, et võib selle hokilitri a'la maale vanaema juurde ka kaasa võtta st. toimib iga netiühenduse otsas kui neti kiirus välja veab.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 15.07.2023 16:26:48 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:

Kas see intek fiibri otsas töötab?

Töötab.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 15.07.2023 16:53:22 vasta tsitaadiga

napoleon
Ma ei tea, võin eksida aga mulle tundub, et uus elamus arendati selleks, et see ühilduks paremini uute teleritega. icon_rolleyes.gif

Mulle uus lahendus sobib, avaneb ilusti, telekapuldist hästi juhitav (nii uue kui vana puldiga). Noh vast võiks kanalivahetus olla tsipa kiirem aga väga OK on. Ma sain aru, et äpist ei tohi välja logida, siis laeb kiirelt avakuvale või viimati avatud teemapaketi kanalite EPG loendisse. EPG muidugi on murekoht, reaalajas nähtuga sageli ei lähe kokku, aga muidu töötab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2023 17:06:04 vasta tsitaadiga

napoleon, töötab küll. Tarkvara tehti starmani ajal sobivaks.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 864, 865, 866 ... 886, 887, 888  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.