Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Devious_Takata
HV vaatleja
Devious_Takata

liitunud: 10.04.2023



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2023 14:47:02 vasta tsitaadiga

Et wt3 altide peal lukus on on paras jama. Lootsin vähe raskemat leveldamist altiga saada... Ja tore kampaania aga ma ei viitsi uuesti isegi skippima hakata seda tbh, PoE's ses suhtes on vähe lebomalt sest klõpsutad dialoogid läbi ja tuld. Ei tea miks d4's see suurem tüli tundub olevat. Muus osas ei vinna viriseda, paremini saaks palju asju veel teha.

Pidin palju tööl olema ka peale launchi ja hype maha vaibunud ning hakkavad miinused rohkem silma nüüd. icon_confused.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 23.06.2023 18:58:29 vasta tsitaadiga

Arenguruumi on TOHUTULT. Ma võiks laduda pika nimekirja, mida võiks paremaks teha/muuta aga enamus neist on YT kanalites ja twitch streamerid juba avaldanud. Blizzard on teadlik sellest. Järgmine nädal vist peaks mingi suurem patch tulema, eks näis. Kõlakad liiguvad paljud klassid ja spekid saavad nerfe veel.
Igal juhul hakkavad nad nüüd tegema paremaks mängu. Üks hea uuendus on see, et NM dungeoni aktiveerides teleporditakse sind otse sinna ja ei pea enam ratsutama pool maailma läbi mõnel juhul.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2023 21:40:13 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Scart kirjutas:
lexo kirjutas:
23h played, lvl 45, pole kampaaniaga veel esimest Actigi läbi teinud. Ma ei kujuta ette, kas ja millal ma selle mängu läbi teen. icon_lol.gif


Raiskad XPi selliselt. Mõte on story lõpetada lvl50 peal, et saaks minna WT3 peale üles. Kui sa nühid nõrkemiseni WT2 peal, siis sa ei saa mitte ühtegi upgrade'i.


See süsteem on ÜLITOBEDALT üles ehitatud inimeste jaoks, kes tahavad asju aeglaselt võtta ja kampaaniat mängida, side queste teha.. kopp.gif
Kui sa kampaaniat kohe läbi ei rushi siis endgame korralike unique itemeid ei leia.. st võid mitu nädalat mängida, leveldada 100ni kasvõi.. aga sul puudub igasugune normaalne varustus kuna oled ikka World Tier 2-s max.

Paraku tõsi! Ma tegin level 50-na Act I-e lõpuks läbi, aga koos sellega sai ka mänguisu otsa. Lihtsalt ei viitsi rohkem, ei-midagi rohkemat, ilmselt kunagi hiljem tulen tagasi. Aga ma ei mänginud ka kuidagi degen-ilt - tegin lihtsalt iga side questi ära, kogusin iga altari, kõik strongholdid, kõik cellarid/caved, enamik dungeone mis ette jäid, kuna nii mulle lihtsalt meeldis. (Playtime: 1 day 4 hours 52 minutes FWIW)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Devious_Takata
HV vaatleja
Devious_Takata

liitunud: 10.04.2023



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.06.2023 17:09:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Paraku tõsi! Ma tegin level 50-na Act I-e lõpuks läbi, aga koos sellega sai ka mänguisu otsa. Lihtsalt ei viitsi rohkem, ei-midagi rohkemat, ilmselt kunagi hiljem tulen tagasi. Aga ma ei mänginud ka kuidagi degen-ilt - tegin lihtsalt iga side questi ära, kogusin iga altari, kõik strongholdid, kõik cellarid/caved, enamik dungeone mis ette jäid, kuna nii mulle lihtsalt meeldis. (Playtime: 1 day 4 hours 52 minutes FWIW)


Ilma hobuseta? Madlad.. . icon_eek.gif

Ma tegin enne kampaania ja nüüd hakkasin side asju tegema, sest hobune ja poolkõva jupiti renowni teha tundus ka mõttetu. 100% renown enne kampaaniat teha tundus ka jällegi ilma hobuseta liiga hull.

Ja siinkohal tekkis ka küsimus, et kas nad eeldasid, et mängijad teevad kampaania lõpuks 100% ära või mille järgi nad scalivad 40-50, sest siis läks suht sloggiks ära kollidega. Aspecte vahetada pidevalt ka vist ei saaks, sest siis mingi legesid vaja dismantle'ida iirc? Lõpp läks väga imelikuks ära wt2...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 27.06.2023 13:33:52 vasta tsitaadiga

kampaania ja leveldamine 1-50 ei ole just väga lõbus, ma rohkem nagu hambad ristis kannatasin, aga siis tegin t3 ja t4 lahti ja voilaa, fun, enam ei ole managa kebereerimist, leiab igast ägedaid itemeid, kaklused on suht rasked kohati, hetkel lvl 66, püüan need renowid ära teha, 1 area sain oma para punnid kätte. Väga rahul olen mänguga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.06.2023 15:22:35 vasta tsitaadiga

ilma hobuseta renown asju teha on puhas masohism. jääb ka üsna arusaamatuks, miks seda hobust ei oleks võinud kohe kätte anda.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 27.06.2023 19:26:47 vasta tsitaadiga

tegelt on see kuradi eesel suht pain of ass, jääb igale poole kinni, liigub aeglaselt jne, tal võiks see movement speed olla kogu aeg
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 27.06.2023 19:30:10 vasta tsitaadiga

kõrge movespeediga saab isegi enamvähem ilma hobuseta hakkama: ma üldiselt näiteks helltides väga ei viitsi enam suksu selge hüpata. aga kõrget movespeedi saab ainult suhtkoht endgames. Näiteks +MS after evade on väga tibens tobens asi (sepa juures upgradedes upgradeb +75% MS peale), seda küll ainult sekundiks, aga vähemalt töötab see ka linnas.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 27.06.2023 20:12:37 vasta tsitaadiga

Ma ei raatsi oma +1evade saapaid küll MS vastu vahetada sortsuna.
On küll Deep Freeze+2xbarrier+Fire Shield. Aga bossid spämmivad hetkel terve põranda mürki ja ämblikevõrke täis, siis hea järjest paari sek järel üle hüpata sortsuna.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 28.06.2023 18:04:41 vasta tsitaadiga

Eile õhtust saab siis nightmare dungeoni ette teleportida.
Üks jama sellega vähem.

See ei lahenda muidugi endgame põhiprobleemi. Kõik need nightmare dungeonid tunduvad 1-e ja sama dungeonina. Mingit vaheldust ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 28.06.2023 18:29:42 vasta tsitaadiga

Kas kahekesi mängides exp ja loot ka kannatab? ~10lvlit vahet. Kahekesi vahvam dungeone puhastada ja exploreda.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 28.06.2023 21:26:40 vasta tsitaadiga

exp on kindlasti suurem, sest saab kumbki eri suunda minna ja erinevaid objectioneid korraga teha. looti poolelt on sellevõrd muidugi vähem, sest siis sa kogu ala üksi ei puhasta ja ainult oma osa looti korjad. Lisaks, kui väga effektiivseks expi kogumist teha, siis ega väga iga kollast ei tasu maast korjata, see müümine võib paraja aja ära võtta.

ma arvan, et ma ise kuskil 85 kandis jätan sinnapaiku. nüüd on igasugu upgrade pigem marginaalse tähtsusega (sisuliselt sama geer, lihtsalt tiba kõrgemate rollidega) ja kui veel mõni üksik protsent puudu aspectitel. Siis on ka ilusti 5 paragoni plaati enamvähem optimaalselt tehtud. 6ndani on liialt palju minna, et mingi suur võit oleks. tiksutan vanakooli bleed-WW-ga, ei viitsi mace põhise või hota peale ka ringi spekkida, praegune ei jäta kuskilt puudu.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 29.06.2023 03:50:59 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Eile õhtust saab siis nightmare dungeoni ette teleportida.
Üks jama sellega vähem.

See ei lahenda muidugi endgame põhiprobleemi. Kõik need nightmare dungeonid tunduvad 1-e ja sama dungeonina. Mingit vaheldust ei ole.


Ma ei mõista, mis kuradi pärast nad otse Dungeoni juba ei lase teleportida.. mis mõttega kahte loading screeni peale suruda? icon_lol.gif
Ugh need D4 devvid..
Ise pole üle nädala mängu tööle lükanud.. midagi ei kutsu väga enam mängima seda, eks kaardi teen ikka puhtaks ja teen tiba PVP-d aga üldiselt pole gearimisel mingit mõtet kuna kõik skaleerub.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 29.06.2023 11:28:07 vasta tsitaadiga

Viimase patchiga palju muutusi aga klasside osas mitte väga (paljud olid kasutud skillide buffid). Enamasti boostiti exp gaini NM dungeonites ning helltide cheste avades ja paremat item level droppe helltides bossilt.

Mis puutub saabastesse, siis kõige hinnalisemad rare saapad ongi need millel on move speed after dodge + MS stat lisaks. KUi on ka resource cost reduction vastavale klassile hea rolliga, siis on need väga hinnas. Endal on lisaks ka move speed after killing elite. See on farmimiseks ülihea kombo. Mul ka amuletil move speed, millega farmin. Koos saabaste komboga on move speed nii hea, et linnas on hobune aeglasem ja helltides väikseid vahemaid liikudes. Ainult, siis kui ma helltides mystery cheste taga ajan ja vaja liikuda ühest zone otsast teise hüppan hobuse peale.

Ma olen ka vähem teinud viimasel ajal. Sorts on level 76 hetkel aga ei viitsi sellega ka pikalt jännata. Season on suht kohe tulemas juuli keskpaiku. Tundub, et barb minu jaoks on seasonis kahtlane valik. Nerfe sai palju aga teiste klasside nerfe pole praktilsielt olnudki. Cheesivad lilithi muuseas endiselt. Kõige parem dps tundum senini necro oma bonespear ja lõputu vulnerable debuffiga.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 29.06.2023 13:41:16 vasta tsitaadiga

https://d4planner.io/map

Interaktiivne kaart, skill tree, paragon board jne.
Pole kaua midagi nii head näinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 29.06.2023 14:08:31 vasta tsitaadiga

Surin oma HC lvl 65 HotA barbiga. Tundub, et ronisin liiga vara Wt4... icon_rolleyes.gif
Viimane patch muidu täitsa thumbs_up.gif. Jään nüüd Season 1 ootama. Loodan, et tuleb midagi huvitavat.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 29.06.2023 16:46:54 vasta tsitaadiga

beljo91, Sõltub gearist, kui sul shout uptime ei olnud piisav ja gearil damage reductioni. Mis kohas täpsemalt mingi open map vvõi eventis?
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 29.06.2023 18:53:39 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
beljo91, Sõltub gearist, kui sul shout uptime ei olnud piisav ja gearil damage reductioni. Mis kohas täpsemalt mingi open map vvõi eventis?


Suvalises dungeonis, tree of whispersi tegin.
Shoutid olid maas jah kahjuks ning mingi vähe tummisem härra stunlockis mingi 2-3 sekundis ja surnud.
Kerge sõltuvus peal rsk ja kibelen juba tagasi, aga ma tean, et ma ei viitsi leveldada icon_cry.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lambivana
HV kasutaja
lambivana

liitunud: 04.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2023 08:17:43 vasta tsitaadiga

Ma surin eile HC lvl 93 HotA barbiga. Kõige haige see, et tundus bug - nightmare 42 dungeonis ajasin goblinit taga ja ühes nurgas, kus ainult mina ja goblin, sain oneshoti. Surma hetkel oli max hp, fortify ja barrier ka. Ükski asi seal dungeonis ei tohiks oneshotida. Kiri oli ka, et Jõmm has killed Jõmm. Täiesti müstika.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 30.06.2023 10:34:03 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
Zonerman kirjutas:
beljo91, Sõltub gearist, kui sul shout uptime ei olnud piisav ja gearil damage reductioni. Mis kohas täpsemalt mingi open map vvõi eventis?


Suvalises dungeonis, tree of whispersi tegin.
Shoutid olid maas jah kahjuks ning mingi vähe tummisem härra stunlockis mingi 2-3 sekundis ja surnud.
Kerge sõltuvus peal rsk ja kibelen juba tagasi, aga ma tean, et ma ei viitsi leveldada icon_cry.gif


Aa see on tavaline case, millega enamus surevad. Sellele järgneb mingi poison või fire plahvatus, mida on ka raske näha hetkel. See CC death on peamine mure paljudel, kuna võib isegi 4-5 sekki olla periood. Ma olen paar korda softcore nii ka ise surnud, sest see on lõputult pikk aeg.

lambivana kirjutas:
Ma surin eile HC lvl 93 HotA barbiga. Kõige haige see, et tundus bug - nightmare 42 dungeonis ajasin goblinit taga ja ühes nurgas, kus ainult mina ja goblin, sain oneshoti. Surma hetkel oli max hp, fortify ja barrier ka. Ükski asi seal dungeonis ei tohiks oneshotida. Kiri oli ka, et Jõmm has killed Jõmm. Täiesti müstika.


Mingi replay salvestasid ikka? Kuna asjad käivad kiirelt, siis kohe ei pruugi aru saada mis juhtus. Mul endal keybind shortcut kuni 3 minti salvestab kõik eelneva ära AMD kaardiga. Sellega hea tagantjärgi näha sündmusi. Kuna tier 42 on mobid level 96 +3 sinu leveliga võrreldes, siis ei ütleks , et oleks midagi erilist olnud. Mingid ranged mobid olid siis mis one shottisid järelikult. Sul death potion ikka oli aktiivne muidu või proccis eelenevalt ära?

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lambivana
HV kasutaja
lambivana

liitunud: 04.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.07.2023 11:34:39 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Mingi replay salvestasid ikka? Kuna asjad käivad kiirelt, siis kohe ei pruugi aru saada mis juhtus. Mul endal keybind shortcut kuni 3 minti salvestab kõik eelneva ära AMD kaardiga. Sellega hea tagantjärgi näha sündmusi. Kuna tier 42 on mobid level 96 +3 sinu leveliga võrreldes, siis ei ütleks , et oleks midagi erilist olnud. Mingid ranged mobid olid siis mis one shottisid järelikult. Sul death potion ikka oli aktiivne muidu või proccis eelenevalt ära?


Replay´d ei ole. Aga tavalist oneshot´i ikka ei usu. Korduvalt tier 48-49 teinud ja ei olnud seal ka piiripealseid olukordi enne.

EDIT:
Sain teada, mis mind tappis - treasure goblin death pulse bug - https://www.youtube.com/watch?v=q9IZkhHHCxg
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 02.07.2023 01:32:55 vasta tsitaadiga

Alates selle nädala algusest on mängitamatu see asi. Terve Blizzi foorum/reddit täis tuhandeid teemasid peale viimast ""Pätsi" Fernis erroriga (mis kimbutab ka mind). Mängida saab vahelduva eduga paar minti või siis sisse logides kohe pilt mustaks ja aitab küll.

Hakkab üha rohkem D3 algust meenutama see sitt...

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 02.07.2023 11:28:22 vasta tsitaadiga

lambivana kirjutas:
Zonerman kirjutas:
Mingi replay salvestasid ikka? Kuna asjad käivad kiirelt, siis kohe ei pruugi aru saada mis juhtus. Mul endal keybind shortcut kuni 3 minti salvestab kõik eelneva ära AMD kaardiga. Sellega hea tagantjärgi näha sündmusi. Kuna tier 42 on mobid level 96 +3 sinu leveliga võrreldes, siis ei ütleks , et oleks midagi erilist olnud. Mingid ranged mobid olid siis mis one shottisid järelikult. Sul death potion ikka oli aktiivne muidu või proccis eelenevalt ära?


Replay´d ei ole. Aga tavalist oneshot´i ikka ei usu. Korduvalt tier 48-49 teinud ja ei olnud seal ka piiripealseid olukordi enne.

EDIT:
Sain teada, mis mind tappis - treasure goblin death pulse bug - https://www.youtube.com/watch?v=q9IZkhHHCxg


Neid bugisid on juba omajagu tekkinud, mille tõttu HC charid surevad. List pikeneb. Sellepärast ma ka ei proovigi HC, vb peale mitmendat seasonit, kui kõik need on lahendatud.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 03.07.2023 12:33:23 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, mis erroritest te räägite, mul küll ei ole. Sain lõpuks Tempest Roari oma druiidile ja siis 5 mintsa hiljem veel ühe icon_lol.gif
Nüüd saab tornadot mängida, selline kiire ja lihtne build
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 04.07.2023 22:02:31 vasta tsitaadiga

Suht kindel, et mingi aeg saab see nerfi. Küllalt videosid kuidas lebofarmitakse NM dungeone sellega.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.