Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1109, 1110, 1111 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 14:57:39 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Tehke pilti sellest uuest kujundusest.

Paar päeva tagasi sticki peal näppisin äppi siis tundus küll sama mis arrise peale.


Mõned pildid. Enam isegi ei mäleta, mis enne teistmoodi oli, aga esimesel päeval tundus väga teistmoodi olevat.

E: Värve on vähem, näiteks saateinfo on mustal taustal ja kerimise graafika on teistsugune.

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis somnambuul 27.11.2022 16:11:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 15:04:04 vasta tsitaadiga

somnambuul, hmm, ei suuda väga vahet teha, tundub väga sarnane.

--edit--

Seadate all pole neid logosid.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 15:06:09 vasta tsitaadiga

Mingi uuendus on jah tulnud, paned käima siis seisab ees "laenuta veel üks tasuta film" ja eest ära ei lähe, nagu mul oleks pult taskus kogu aeg thumbs_down.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 17:29:08 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Kevvare kirjutas:
est4ever kirjutas:
Keegi oskab öelda, kas see genexis vms ruuter on pigem parem või halvem kui technicolor? Praegu kasutusel see technicolor, aga probleemid on tekkinud, küll kärvab wifi maha ja siis ei anna suvalistel päevadel lauaarvutile üle kaabli ip’d, samas telekas ja digiboks saavad samal hetkel ilusti oma ip kätte. Algul neid jamasid ei olnud, aga viimase paari kuu jooksul olen pidanud ruuterit restartima paar korda nädalas ja ma pole küll 100% kindel, aga pigem arvan, et asi ei ole lauaraalis endas. Kuna tegu rendiseadmega, siis mõtlen, kas tasuks tagasi viia neile, ei viitsi seda risu podevalt restartida. Vabndan kui post on vales teemas.
Olen sama küna ees, võtsin veebruaris uue rendika technicolor x2 ja kurat see pas* ei tööta. 5ghz wifi keelasin ära sain vähemalt oma lauaarvutile (enam vähem) stabiilse ühenduse (Varem oli nii, et 2x õhtu jooksul lihtsalt ühendas võrgust lahti) aga teise sülekasse lihtsalt ei ühenda ja kõik. Ükskord üritasin 5x ei miskit ja teinekord läheb juba teise korraga.
Rohkem seadmeid siis tasub käsitsi ip-d anda.
Aga väga tüütu kasutata kui sul on majapidamises läpakad mis mitmes võrgus peavad käima.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 17:39:27 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:


Rohkem seadmeid siis tasub käsitsi ip-d anda.


Miks?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 17:47:09 vasta tsitaadiga

Juhtus sama asi mingi lambiruuteriga, kümmekond asja oli küljes ja hakkasid ära kaduma, manualiga sai korda. Igast restardid ja juhtmemajandus ja switchid ei muutnud midagi aga pärast seda oli probleem kadunud.

Aga alati võib milleski muus asi olla.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 17:48:41 vasta tsitaadiga

Pazk ruuter siis.

Mingi kümne seadme pärast hakata käsitsi ip määrama, anna kannatust tõesti, arvestades kui palju on tänapäeval mobiilseid seadmeid.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 17:50:10 vasta tsitaadiga

Vabandust kui võimalikku lahendust pakun icon_redface.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 17:54:53 vasta tsitaadiga

Lahendus oleks asi korda teha, mitte käsitsi ip mängida.

Pole välistatud, et mingi seadmega ka ei taha see x2 koostööd teha.

Veebruarist saadik ikaldanud, uskumatu kannatus ikka mõnel.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 18:10:50 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, see ikka mingi DHCP kala. Mul on probleem 2 Lenovo läpakaga esinenud ja korra ka 1 Fujitsu läpakaga.
Asi võib ka muidugi ka selles olla, et need läpakad käivad rohkem sisse-välja ehk küsivad aadressi sagedamini kui muud seadmed.
Kusjuures kui kaabli läpakale sappa pistsin, siis andis ruuter IP kenasti.

Inteno 301a mida eelmise suveni kasutasin ei tekitanud kunagi sellist probleemi.
Teises asukohas toimetab too veel praegugi edasi.

Kõik selle ruuterite jutu võiks mõni mode muidugi "Telia Koduinternet" teemasse ringi tõsta.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 18:51:21 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
alpha kirjutas:
indrpo kirjutas:
Tuleb sama nagu droid äpil. järk järgult.
Loodan, et mitte kõike ei võeta üle. See droidi salvestuste vaatamine sisuleidjas on ikka uskumatu kräpp. Sellega pole võimalik aru saada, mis vaadatud ja mis vaatamata. Tahaks seda geeniust näha, kes selle jura välja mõtles. Ilmselt sama tüüp, kes numbriteta puldi välja mõtles.

Droidi boks anti 3 kuuks tasuta, sest Motorola lõpetas töö. Oleks pidanud tavalise digiboksi 6 kuuks tasuta võtma. Vahetasin ümber, kahjuks enam digiboksi tasuta ei antud, aga pole hullu, vähemalt asjad toimivad.

2 nädalat katsetasin, sellle aja jooksul 3 korda jooksis asi lihtsalt kinni. Aitas vaid toite eemaldamine boksilt. Pildi kohapealt ei saa kurt. Pikemal kasutamisel hakkas boks korralikult uimama. Üks viga oli veel, selle droidiga ei olnud võimalik soome kanaleid subtiitritega järele vaadata. No ei tulnud need supakad ette. Youtube ja chromecast toimisid väga hästi.

Üks põhjus, mis seda boksi tahtsin võtta oli see, et saaks Viaplayst vutti vaadata. Kahjuks Viaplay seda boksi ei toeta ja otse pole sellega võimalik sporti vaadata. Kõike muuda sai vaadata ja isegi vutti sai järele vaadata, ainult mitte otse. Lasin telefonist läbu chromecasti, siis kõik toimis. Aga see ei ole muidugi Telia viga, lihtsalt nii on.

Aga Arrise digiboksi uus kujundus ja uuendused on väga hea edasiminek. Salvestused hakkavad nüüd ikka õigel ajal mängima. Enne näiteks soome kanalid ei alanud kunagi õigel ajal. Ja kui jätsid soome kanalil vaatamise pooleli, siis pidid hiljem ise asja õigesse kohta kerima, sest automaatselt see lihtsalt ei toiminud.


Viaplay ei tööta Android versiooniga 11, Xiaomi 4K stickil on sama jama peale sügisel tehtud Viaplay api uuendusi, Vanemate Viaplay versioonide ja vanemate android seadmetega on ok.
Põhimõtteliselt töötab, lihtsalt otse ei saa vaadata. Filme ja sporti järele saab ilusti vaadata. Tugi ütles, et kuna pole nende toetatud seade, siis ei näe.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2022 09:23:56 vasta tsitaadiga

Seade on tavaline android, ametlik Google sert olemas.
Viaplay kasutajad võik kõik android seadmed Viaplay teemas üles loetleda, milles live pilt ei jookse. Lisaks võiks kõik kasutajad sama info Viaplaysse saata.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2022 11:57:30 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Seade on tavaline android, ametlik Google sert olemas.
Viaplay kasutajad võik kõik android seadmed Viaplay teemas üles loetleda, milles live pilt ei jookse. Lisaks võiks kõik kasutajad sama info Viaplaysse saata.
Nende kodukal on kirjas (raskelt leitav) seadmed mida nad toetavad, ülejäänud ei paista neid kuidagi huvitavat. Telia võiks nendega seda asja arutada, see meeldiks kindlasti Telia droidi boksi kasutajatele.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 09:46:07 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Põhimõtteliselt töötab, lihtsalt otse ei saa vaadata. Filme ja sporti järele saab ilusti vaadata. Tugi ütles, et kuna pole nende toetatud seade, siis ei näe.


Puhas pullikaka, nad ei soovi tunnistada Android 11 probleemi ehk mis tähendab siis seda, et nad ei toeta mitte ühtegi Android 11-ga seadet. icon_lol.gif "Liiga uus"?
Saan selle nädala jooksul endale uue Philipsi teleka, mis on ka Android 11-ga, peaks proovima kas toimib või on nüüd 2022 a. Philipsid ka "Mitte toetatud".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 09:55:24 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
alpha kirjutas:
Põhimõtteliselt töötab, lihtsalt otse ei saa vaadata. Filme ja sporti järele saab ilusti vaadata. Tugi ütles, et kuna pole nende toetatud seade, siis ei näe.


Puhas pullikaka, nad ei soovi tunnistada Android 11 probleemi ehk mis tähendab siis seda, et nad ei toeta mitte ühtegi Android 11-ga seadet. icon_lol.gif "Liiga uus"?
Saan selle nädala jooksul endale uue Philipsi teleka, mis on ka Android 11-ga, peaks proovima kas toimib või on nüüd 2022 a. Philipsid ka "Mitte toetatud".
anna siis teada

nVidia Shield, kus peal android 11, pidi toimima koralikult


viimati muutis alpha 29.11.2022 11:23:24, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 11:12:04 vasta tsitaadiga

Siin on mitu korda mainitud kinldasti, aga küsin siiski uuesti. Mis äpp android pulka vaja paigaldada, et tõmbaks käima minnes kohe Telia AndridTV ka käima? icon_redface.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 19:17:25 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
indrpo kirjutas:
k2tsss, Ja küsimus on? kui boksis on cec seadete all lubatud toite juhtimine, siis nii ka boks käitub. minumeelest on iga boksi õige säte, et kui ekraan kinni, boks ka kinni aga loomulikult saad seda boksi seadete cec häälestuses muuta sobivaks.

ja spordi vaatajad, kuna jalgpall on käimas siis android boksiga testisin ära, kaabliga multicast ja wifiga hls, minul pall ekraanil ei hakkinud. seega pilt igati korrektne. kaadreid lugeda ei õnnestunud. thumbs_up.gif


Tõsi, minu niiöelda suurim hirm ei saanud tõeks, pall ei haki, Shield'iga siis.


Kuna praegu kaks mängu ühel ajal, siis üks mängudest jookseb arvutis. Kui äpis on pilt ilus sujuv, siis veebis nõksutab ikka mõnuga.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 19:48:29 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Siin on mitu korda mainitud kinldasti, aga küsin siiski uuesti. Mis äpp android pulka vaja paigaldada, et tõmbaks käima minnes kohe Telia AndridTV ka käima? icon_redface.gif


https://m.apkpure.com/launch-on-boot/news.androidtv.launchonboot/amp
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 22:13:55 vasta tsitaadiga

Inspiro, aitäh!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 18:26:36 vasta tsitaadiga

Kuidas teil pilt on ETV+is võrreldes ETV2'ga? Mul ikka ebameeldivalt mittesujuv pilt ETV+is.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 30.11.2022 19:19:22 vasta tsitaadiga

Kordades halvem. Ebasujuv ja ka kuidagi "säbruline"
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 19:23:56 vasta tsitaadiga

santiim kirjutas:
Kordades halvem. Ebasujuv ja ka kuidagi "säbruline"


Aga miks krt see on nii?! Päris väsitav on vaadata. Õnneks õhtune parem mäng on ETV2's

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixmaan
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2007




sõnum 30.11.2022 19:30:15 vasta tsitaadiga

Chromecastiga seisev pilt häälega või siis must pilt ilma hääleta, ETV+ siis. Ülejäänud kanalid toimivad nii nagu peab.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 19:35:51 vasta tsitaadiga

Jupp traati ja vaadake vabalevist icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 19:38:54 vasta tsitaadiga

Mul Chromecastiga pilt ja heli olemas, kvaliteet on muidugi iseasi küsimus.

elukaz kirjutas:
Jupp traati ja vaadake vabalevist icon_biggrin.gif


jah kunagi mul oligi traadist riidepuu teleka taga, ma täpselt ei mäleta enam aint, mis selle põhjus oli. Shieldile muidugi selle toppimisest kasu pole.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 19:56:23 vasta tsitaadiga

Nojah, ma vaikselt eeldan et pilti näitab telekas ja seal sobiv tuuner sees.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 20:15:52 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
olafsand kirjutas:
Siin on mitu korda mainitud kinldasti, aga küsin siiski uuesti. Mis äpp android pulka vaja paigaldada, et tõmbaks käima minnes kohe Telia AndridTV ka käima? icon_redface.gif


https://m.apkpure.com/launch-on-boot/news.androidtv.launchonboot/amp


mõtlesin et panen ka peale aga igatahes mul see ei tööta???
mi stick 4k
valid apist et telia tv stardiks ja kui kinni panna lahti teha uuesti siis ei lähe automaatselt midagi käima.
EDIT: mi stick sain käima kui TV usb voolust loobusin ja panin adapteriga vooluvõrku.
google TV peal aga ei avana telia tv äpp... panen autostart api alt'' telia tv'' paned teleka kinni ja käima, jääb ikka sinna molutama kus kõik äpid nagu tavaliselt.


viimati muutis siven 30.11.2022 20:45:36, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 20:17:22 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Kuidas teil pilt on ETV+is võrreldes ETV2'ga? Mul ikka ebameeldivalt mittesujuv pilt ETV+is.


Juba eile häiris kõvasti. Peab lihtsalt ära kannatama need 3. vooru mängud, play-offides vast enam ETV+ peale ei topita.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sleepwalking
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 20:34:44 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Kuidas teil pilt on ETV+is võrreldes ETV2'ga? Mul ikka ebameeldivalt mittesujuv pilt ETV+is.


Shieldi "Match Frame Rate" paneb ETV2 50Hz peale ja ETV+i 25Hz peale.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jh_
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2021




sõnum 30.11.2022 20:36:40 vasta tsitaadiga

See ETV+ pilt ei ole praegu mitte 25Hz isegi, seal on midagi muud viga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 22:31:17 vasta tsitaadiga

sleepwalking kirjutas:
Renq kirjutas:
Kuidas teil pilt on ETV+is võrreldes ETV2'ga? Mul ikka ebameeldivalt mittesujuv pilt ETV+is.


Shieldi "Match Frame Rate" paneb ETV2 50Hz peale ja ETV+i 25Hz peale.


Ma Shieldis "Match frame rate" kohta ei leiagi, mul on seal see 59.midagi (default) Kui ETV2 jooksis nagu siidi siis +'i oli konkreetselt valus vaadata. Pealegi veebis on samamoodi + kehvema kvaliteediga.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 22:39:47 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Inspiro kirjutas:
olafsand kirjutas:
Siin on mitu korda mainitud kinldasti, aga küsin siiski uuesti. Mis äpp android pulka vaja paigaldada, et tõmbaks käima minnes kohe Telia AndridTV ka käima? icon_redface.gif


https://m.apkpure.com/launch-on-boot/news.androidtv.launchonboot/amp


mõtlesin et panen ka peale aga igatahes mul see ei tööta???
mi stick 4k
valid apist et telia tv stardiks ja kui kinni panna lahti teha uuesti siis ei lähe automaatselt midagi käima.
EDIT: mi stick sain käima kui TV usb voolust loobusin ja panin adapteriga vooluvõrku.
google TV peal aga ei avana telia tv äpp... panen autostart api alt'' telia tv'' paned teleka kinni ja käima, jääb ikka sinna molutama kus kõik äpid nagu tavaliselt.
GoogleTV-ga see äpp ei toimi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 23:05:18 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
siven kirjutas:
Inspiro kirjutas:
olafsand kirjutas:
Siin on mitu korda mainitud kinldasti, aga küsin siiski uuesti. Mis äpp android pulka vaja paigaldada, et tõmbaks käima minnes kohe Telia AndridTV ka käima? icon_redface.gif


https://m.apkpure.com/launch-on-boot/news.androidtv.launchonboot/amp


mõtlesin et panen ka peale aga igatahes mul see ei tööta???
mi stick 4k
valid apist et telia tv stardiks ja kui kinni panna lahti teha uuesti siis ei lähe automaatselt midagi käima.
EDIT: mi stick sain käima kui TV usb voolust loobusin ja panin adapteriga vooluvõrku.
google TV peal aga ei avana telia tv äpp... panen autostart api alt'' telia tv'' paned teleka kinni ja käima, jääb ikka sinna molutama kus kõik äpid nagu tavaliselt.
GoogleTV-ga see äpp ei toimi


alternatiivi? mingeid sarnaseid appe on aga ei julge kõike paska peale ka lasta:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 23:32:23 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Inspiro kirjutas:
siven kirjutas:
Inspiro kirjutas:
olafsand kirjutas:
Siin on mitu korda mainitud kinldasti, aga küsin siiski uuesti. Mis äpp android pulka vaja paigaldada, et tõmbaks käima minnes kohe Telia AndridTV ka käima? icon_redface.gif


https://m.apkpure.com/launch-on-boot/news.androidtv.launchonboot/amp


mõtlesin et panen ka peale aga igatahes mul see ei tööta???
mi stick 4k
valid apist et telia tv stardiks ja kui kinni panna lahti teha uuesti siis ei lähe automaatselt midagi käima.
EDIT: mi stick sain käima kui TV usb voolust loobusin ja panin adapteriga vooluvõrku.
google TV peal aga ei avana telia tv äpp... panen autostart api alt'' telia tv'' paned teleka kinni ja käima, jääb ikka sinna molutama kus kõik äpid nagu tavaliselt.
GoogleTV-ga see äpp ei toimi


alternatiivi? mingeid sarnaseid appe on aga ei julge kõike paska peale ka lasta:D


Olen lugenud, et kui lased Launcher X (Google TV UI) maha ja vana Android TV Launcher UI peale siis vōib toimima hakata, kuid ei pruugi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olava
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 23:51:28 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
siven kirjutas:
Inspiro kirjutas:
siven kirjutas:
Inspiro kirjutas:
olafsand kirjutas:
Siin on mitu korda mainitud kinldasti, aga küsin siiski uuesti. Mis äpp android pulka vaja paigaldada, et tõmbaks käima minnes kohe Telia AndridTV ka käima? icon_redface.gif


https://m.apkpure.com/launch-on-boot/news.androidtv.launchonboot/amp


mõtlesin et panen ka peale aga igatahes mul see ei tööta???
mi stick 4k
valid apist et telia tv stardiks ja kui kinni panna lahti teha uuesti siis ei lähe automaatselt midagi käima.
EDIT: mi stick sain käima kui TV usb voolust loobusin ja panin adapteriga vooluvõrku.
google TV peal aga ei avana telia tv äpp... panen autostart api alt'' telia tv'' paned teleka kinni ja käima, jääb ikka sinna molutama kus kõik äpid nagu tavaliselt.
GoogleTV-ga see äpp ei toimi


alternatiivi? mingeid sarnaseid appe on aga ei julge kõike paska peale ka lasta:D


Olen lugenud, et kui lased Launcher X (Google TV UI) maha ja vana Android TV Launcher UI peale siis vōib toimima hakata, kuid ei pruugi.



Mul teine toimiv alternatiiv. Button Mapperiga asendasin Netflixi nupu Telia TV äpiga, kui nüüd telerit käivitan, siis vajutan selleks vaid GoogleTV puldi Netflix nuppu, käivitub teler ja kohe töötab ka Telia TV äpp.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 01.12.2022 11:39:06 vasta tsitaadiga

Tuleb välja, et Nvidia Shield TV'l on veel üks suur pluss siis, nimelt sellel jätkab äpp täpselt sealt maalt kus see kinni pannes pooleli jäi. Ehk siis jätab meelde mis äpp lahti oli, ning YT ja Netflixi puhul jätkab kohe ka video mängimist sealt maalt kus pooleli jäi. Telia puhul laetakse äpp uuesti, seega salvestuse mängimist kahjuks ei jätkata, aga eelnevalt mänginud kanal tuleb küll ette.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2022 14:23:12 vasta tsitaadiga

Sai Tantsud tähtedega saadet järele vaadatud äpiga. Mingi hetk tuli tekst Telia poolt, et vajuta OK nuppu puldil muidu läheme energiasäästu režiimile. Vajutasin, koheselt peatus ka vaatamine ja läks salvestuse algusesse tagasi. Hakkasin siis kerima, sest päris lõpus oli enne järg juba, umbes poole peale oli kerimine jõudnud kui taaskord uuesti lihtsalt algusesse tagasi hüppas. Edasi kerisin siis 15 minuti kaupa, ei viitsinud uuesti algusest tegema hakata.

Teine päev tuli äpil heli alles peale mitmeid äpi avamisi-sulgemisi.

Peab vist ikka Arrise digiboksi tagasi võtma, saab ilusama pildi ka tagasi.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2022 15:48:42 vasta tsitaadiga

Soome kanalitel ei ole supakaid, kui järele vaadata
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2022 16:00:23 vasta tsitaadiga

Aastad mööduvad aga kava on ikka täielik saast.
Ajad mööda, saated mööda, kirjeldused soome keeles, siis vene keeles.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 01.12.2022 16:01:44 vasta tsitaadiga

Olava kirjutas:
Inspiro kirjutas:
siven kirjutas:
Inspiro kirjutas:
siven kirjutas:
Inspiro kirjutas:
olafsand kirjutas:
Siin on mitu korda mainitud kinldasti, aga küsin siiski uuesti. Mis äpp android pulka vaja paigaldada, et tõmbaks käima minnes kohe Telia AndridTV ka käima? icon_redface.gif


https://m.apkpure.com/launch-on-boot/news.androidtv.launchonboot/amp


mõtlesin et panen ka peale aga igatahes mul see ei tööta???
mi stick 4k
valid apist et telia tv stardiks ja kui kinni panna lahti teha uuesti siis ei lähe automaatselt midagi käima.
EDIT: mi stick sain käima kui TV usb voolust loobusin ja panin adapteriga vooluvõrku.
google TV peal aga ei avana telia tv äpp... panen autostart api alt'' telia tv'' paned teleka kinni ja käima, jääb ikka sinna molutama kus kõik äpid nagu tavaliselt.
GoogleTV-ga see äpp ei toimi


alternatiivi? mingeid sarnaseid appe on aga ei julge kõike paska peale ka lasta:D


Olen lugenud, et kui lased Launcher X (Google TV UI) maha ja vana Android TV Launcher UI peale siis vōib toimima hakata, kuid ei pruugi.



Mul teine toimiv alternatiiv. Button Mapperiga asendasin Netflixi nupu Telia TV äpiga, kui nüüd telerit käivitan, siis vajutan selleks vaid GoogleTV puldi Netflix nuppu, käivitub teler ja kohe töötab ka Telia TV äpp.


Kuna kasutan nii YouTube'i kui ka Netflixi äppe, siis määrasin Button Mapperiga YouTube'i nupu all hoidmisega Telia TV äpi käivitamise. Niimoodi säilib nuppude originaalseadistus, aga saab hõlpsalt ka Telia TV käivitada. Siiani pole äpi kasutamisega anomaaliaid esinenud - kasutusel Chromecast w. Google TV (4K).
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2022 17:57:12 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Aastad mööduvad aga kava on ikka täielik saast.
Ajad mööda, saated mööda, kirjeldused soome keeles, siis vene keeles.
see jama on neil algusest peale
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jh_
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2021




sõnum 01.12.2022 18:05:44 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
Renq kirjutas:
Kuidas teil pilt on ETV+is võrreldes ETV2'ga? Mul ikka ebameeldivalt mittesujuv pilt ETV+is.


Juba eile häiris kõvasti. Peab lihtsalt ära kannatama need 3. vooru mängud, play-offides vast enam ETV+ peale ei topita.


ETV+ pilt Arrises korralik, aga Androidis jõnksutamine ei kannata vaadata. Ikka erinevad striimid tulevad või midagi muud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 01.12.2022 18:11:16 vasta tsitaadiga

Et siis konkreetne küsimus - kui Telia enda androidi boks on Telia enda ruuteri ja võrgu taga, siis kas siis kasutatakse multicasti (nendel kanalitel millel see on olemas) või HLS-i?
Lisaküsimus - Kui HLS, siis kas max 720 või 1080?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2022 18:14:42 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Aastad mööduvad aga kava on ikka täielik saast.
Ajad mööda, saated mööda, kirjeldused soome keeles, siis vene keeles.
see jama on neil algusest peale


Kahjuks küll.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2022 19:01:37 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Et siis konkreetne küsimus - kui Telia enda androidi boks on Telia enda ruuteri ja võrgu taga, siis kas siis kasutatakse multicasti (nendel kanalitel millel see on olemas) või HLS-i?
Lisaküsimus - Kui HLS, siis kas max 720 või 1080?


HLS ja maksimaalne kvaliteet (kui kanal on olemas 1080 siis saad selle kui ühendus seda lubab), ei pea olema Telia ruuter, kaabli või wifiga - vahet ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 01.12.2022 20:48:08 vasta tsitaadiga

Inspiro, tänud thumbs_up.gif

Kas kuskil on muidu avalikult ka teada, millistel kanalitel üldse hetkel see 1080 HLS olemas on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.12.2022 09:14:57 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
VS varsem apollo on pilt ikka sitem, ei tea mis nad teisiti teevad.
Ja Go3 filmidega võrreldes on seis veel hullem.
//
Peaks ikka litri võtma selle androidi asemel.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2022 01:14:31 vasta tsitaadiga

Vanem samsung, võõra interneti taga, menüüd toimivad, hääl on ka, aga pilti ei näe. Kerides pisipilte näitab.

Proovitud kahe erineva 5305'ga.

icon_eek.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2022 00:38:55 vasta tsitaadiga

Mis on hetkel kõige vanem/lihtsam/odavam digiboks, mis Telia TV-ga töötab?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2022 00:43:46 vasta tsitaadiga

Vip1113.
Mõne android pulga saab odavamalt vast.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1109, 1110, 1111 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.