|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
27.11.2022 14:57:39
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Tehke pilti sellest uuest kujundusest.
Paar päeva tagasi sticki peal näppisin äppi siis tundus küll sama mis arrise peale. |
Mõned pildid. Enam isegi ei mäleta, mis enne teistmoodi oli, aga esimesel päeval tundus väga teistmoodi olevat.
E: Värve on vähem, näiteks saateinfo on mustal taustal ja kerimise graafika on teistsugune.
Spoiler 
viimati muutis somnambuul 27.11.2022 16:11:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.11.2022 15:04:04
|
|
|
somnambuul, hmm, ei suuda väga vahet teha, tundub väga sarnane.
--edit--
Seadate all pole neid logosid.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
27.11.2022 15:06:09
|
|
|
Mingi uuendus on jah tulnud, paned käima siis seisab ees "laenuta veel üks tasuta film" ja eest ära ei lähe, nagu mul oleks pult taskus kogu aeg
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
27.11.2022 17:29:08
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Kevvare kirjutas: |
| est4ever kirjutas: |
| Keegi oskab öelda, kas see genexis vms ruuter on pigem parem või halvem kui technicolor? Praegu kasutusel see technicolor, aga probleemid on tekkinud, küll kärvab wifi maha ja siis ei anna suvalistel päevadel lauaarvutile üle kaabli ip’d, samas telekas ja digiboks saavad samal hetkel ilusti oma ip kätte. Algul neid jamasid ei olnud, aga viimase paari kuu jooksul olen pidanud ruuterit restartima paar korda nädalas ja ma pole küll 100% kindel, aga pigem arvan, et asi ei ole lauaraalis endas. Kuna tegu rendiseadmega, siis mõtlen, kas tasuks tagasi viia neile, ei viitsi seda risu podevalt restartida. Vabndan kui post on vales teemas. |
Olen sama küna ees, võtsin veebruaris uue rendika technicolor x2 ja kurat see pas* ei tööta. 5ghz wifi keelasin ära sain vähemalt oma lauaarvutile (enam vähem) stabiilse ühenduse (Varem oli nii, et 2x õhtu jooksul lihtsalt ühendas võrgust lahti) aga teise sülekasse lihtsalt ei ühenda ja kõik. Ükskord üritasin 5x ei miskit ja teinekord läheb juba teise korraga. |
Rohkem seadmeid siis tasub käsitsi ip-d anda. |
Aga väga tüütu kasutata kui sul on majapidamises läpakad mis mitmes võrgus peavad käima.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.11.2022 17:39:27
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
Rohkem seadmeid siis tasub käsitsi ip-d anda. |
Miks?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
27.11.2022 17:47:09
|
|
|
Juhtus sama asi mingi lambiruuteriga, kümmekond asja oli küljes ja hakkasid ära kaduma, manualiga sai korda. Igast restardid ja juhtmemajandus ja switchid ei muutnud midagi aga pärast seda oli probleem kadunud.
Aga alati võib milleski muus asi olla.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.11.2022 17:48:41
|
|
|
Pazk ruuter siis.
Mingi kümne seadme pärast hakata käsitsi ip määrama, anna kannatust tõesti, arvestades kui palju on tänapäeval mobiilseid seadmeid.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
27.11.2022 17:50:10
|
|
|
Vabandust kui võimalikku lahendust pakun
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.11.2022 17:54:53
|
|
|
Lahendus oleks asi korda teha, mitte käsitsi ip mängida.
Pole välistatud, et mingi seadmega ka ei taha see x2 koostööd teha.
Veebruarist saadik ikaldanud, uskumatu kannatus ikka mõnel.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
27.11.2022 18:10:50
|
|
|
KillFrenzy, see ikka mingi DHCP kala. Mul on probleem 2 Lenovo läpakaga esinenud ja korra ka 1 Fujitsu läpakaga.
Asi võib ka muidugi ka selles olla, et need läpakad käivad rohkem sisse-välja ehk küsivad aadressi sagedamini kui muud seadmed.
Kusjuures kui kaabli läpakale sappa pistsin, siis andis ruuter IP kenasti.
Inteno 301a mida eelmise suveni kasutasin ei tekitanud kunagi sellist probleemi.
Teises asukohas toimetab too veel praegugi edasi.
Kõik selle ruuterite jutu võiks mõni mode muidugi "Telia Koduinternet" teemasse ringi tõsta.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
27.11.2022 18:51:21
|
|
|
| Inspiro kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| Tuleb sama nagu droid äpil. järk järgult. |
Loodan, et mitte kõike ei võeta üle. See droidi salvestuste vaatamine sisuleidjas on ikka uskumatu kräpp. Sellega pole võimalik aru saada, mis vaadatud ja mis vaatamata. Tahaks seda geeniust näha, kes selle jura välja mõtles. Ilmselt sama tüüp, kes numbriteta puldi välja mõtles.
Droidi boks anti 3 kuuks tasuta, sest Motorola lõpetas töö. Oleks pidanud tavalise digiboksi 6 kuuks tasuta võtma. Vahetasin ümber, kahjuks enam digiboksi tasuta ei antud, aga pole hullu, vähemalt asjad toimivad.
2 nädalat katsetasin, sellle aja jooksul 3 korda jooksis asi lihtsalt kinni. Aitas vaid toite eemaldamine boksilt. Pildi kohapealt ei saa kurt. Pikemal kasutamisel hakkas boks korralikult uimama. Üks viga oli veel, selle droidiga ei olnud võimalik soome kanaleid subtiitritega järele vaadata. No ei tulnud need supakad ette. Youtube ja chromecast toimisid väga hästi.
Üks põhjus, mis seda boksi tahtsin võtta oli see, et saaks Viaplayst vutti vaadata. Kahjuks Viaplay seda boksi ei toeta ja otse pole sellega võimalik sporti vaadata. Kõike muuda sai vaadata ja isegi vutti sai järele vaadata, ainult mitte otse. Lasin telefonist läbu chromecasti, siis kõik toimis. Aga see ei ole muidugi Telia viga, lihtsalt nii on.
Aga Arrise digiboksi uus kujundus ja uuendused on väga hea edasiminek. Salvestused hakkavad nüüd ikka õigel ajal mängima. Enne näiteks soome kanalid ei alanud kunagi õigel ajal. Ja kui jätsid soome kanalil vaatamise pooleli, siis pidid hiljem ise asja õigesse kohta kerima, sest automaatselt see lihtsalt ei toiminud. |
Viaplay ei tööta Android versiooniga 11, Xiaomi 4K stickil on sama jama peale sügisel tehtud Viaplay api uuendusi, Vanemate Viaplay versioonide ja vanemate android seadmetega on ok. |
Põhimõtteliselt töötab, lihtsalt otse ei saa vaadata. Filme ja sporti järele saab ilusti vaadata. Tugi ütles, et kuna pole nende toetatud seade, siis ei näe.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.11.2022 09:23:56
|
|
|
Seade on tavaline android, ametlik Google sert olemas.
Viaplay kasutajad võik kõik android seadmed Viaplay teemas üles loetleda, milles live pilt ei jookse. Lisaks võiks kõik kasutajad sama info Viaplaysse saata.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
28.11.2022 11:57:30
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Seade on tavaline android, ametlik Google sert olemas.
Viaplay kasutajad võik kõik android seadmed Viaplay teemas üles loetleda, milles live pilt ei jookse. Lisaks võiks kõik kasutajad sama info Viaplaysse saata. |
Nende kodukal on kirjas (raskelt leitav) seadmed mida nad toetavad, ülejäänud ei paista neid kuidagi huvitavat. Telia võiks nendega seda asja arutada, see meeldiks kindlasti Telia droidi boksi kasutajatele.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
29.11.2022 09:46:07
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| Põhimõtteliselt töötab, lihtsalt otse ei saa vaadata. Filme ja sporti järele saab ilusti vaadata. Tugi ütles, et kuna pole nende toetatud seade, siis ei näe. |
Puhas pullikaka, nad ei soovi tunnistada Android 11 probleemi ehk mis tähendab siis seda, et nad ei toeta mitte ühtegi Android 11-ga seadet. "Liiga uus"?
Saan selle nädala jooksul endale uue Philipsi teleka, mis on ka Android 11-ga, peaks proovima kas toimib või on nüüd 2022 a. Philipsid ka "Mitte toetatud".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
29.11.2022 09:55:24
|
|
|
| Inspiro kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| Põhimõtteliselt töötab, lihtsalt otse ei saa vaadata. Filme ja sporti järele saab ilusti vaadata. Tugi ütles, et kuna pole nende toetatud seade, siis ei näe. |
Puhas pullikaka, nad ei soovi tunnistada Android 11 probleemi ehk mis tähendab siis seda, et nad ei toeta mitte ühtegi Android 11-ga seadet. "Liiga uus"?
Saan selle nädala jooksul endale uue Philipsi teleka, mis on ka Android 11-ga, peaks proovima kas toimib või on nüüd 2022 a. Philipsid ka "Mitte toetatud". |
anna siis teada
nVidia Shield, kus peal android 11, pidi toimima koralikult
viimati muutis alpha 29.11.2022 11:23:24, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
29.11.2022 11:12:04
|
|
|
Siin on mitu korda mainitud kinldasti, aga küsin siiski uuesti. Mis äpp android pulka vaja paigaldada, et tõmbaks käima minnes kohe Telia AndridTV ka käima?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
29.11.2022 19:17:25
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
k2tsss, Ja küsimus on? kui boksis on cec seadete all lubatud toite juhtimine, siis nii ka boks käitub. minumeelest on iga boksi õige säte, et kui ekraan kinni, boks ka kinni aga loomulikult saad seda boksi seadete cec häälestuses muuta sobivaks.
ja spordi vaatajad, kuna jalgpall on käimas siis android boksiga testisin ära, kaabliga multicast ja wifiga hls, minul pall ekraanil ei hakkinud. seega pilt igati korrektne. kaadreid lugeda ei õnnestunud.  |
Tõsi, minu niiöelda suurim hirm ei saanud tõeks, pall ei haki, Shield'iga siis. |
Kuna praegu kaks mängu ühel ajal, siis üks mängudest jookseb arvutis. Kui äpis on pilt ilus sujuv, siis veebis nõksutab ikka mõnuga.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
29.11.2022 22:13:55
|
|
|
| Inspiro, aitäh!
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
30.11.2022 18:26:36
|
|
|
Kuidas teil pilt on ETV+is võrreldes ETV2'ga? Mul ikka ebameeldivalt mittesujuv pilt ETV+is.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
30.11.2022 19:19:22
|
|
|
| Kordades halvem. Ebasujuv ja ka kuidagi "säbruline"
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
30.11.2022 19:23:56
|
|
|
| santiim kirjutas: |
| Kordades halvem. Ebasujuv ja ka kuidagi "säbruline" |
Aga miks krt see on nii?! Päris väsitav on vaadata. Õnneks õhtune parem mäng on ETV2's
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aixmaan
HV vaatleja
liitunud: 12.09.2007
|
30.11.2022 19:30:15
|
|
|
| Chromecastiga seisev pilt häälega või siis must pilt ilma hääleta, ETV+ siis. Ülejäänud kanalid toimivad nii nagu peab.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
30.11.2022 19:35:51
|
|
|
Jupp traati ja vaadake vabalevist
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
30.11.2022 19:38:54
|
|
|
Mul Chromecastiga pilt ja heli olemas, kvaliteet on muidugi iseasi küsimus.
| elukaz kirjutas: |
Jupp traati ja vaadake vabalevist  |
jah kunagi mul oligi traadist riidepuu teleka taga, ma täpselt ei mäleta enam aint, mis selle põhjus oli. Shieldile muidugi selle toppimisest kasu pole.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
30.11.2022 19:56:23
|
|
|
Nojah, ma vaikselt eeldan et pilti näitab telekas ja seal sobiv tuuner sees.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
30.11.2022 20:15:52
|
|
|
mõtlesin et panen ka peale aga igatahes mul see ei tööta???
mi stick 4k
valid apist et telia tv stardiks ja kui kinni panna lahti teha uuesti siis ei lähe automaatselt midagi käima.
EDIT: mi stick sain käima kui TV usb voolust loobusin ja panin adapteriga vooluvõrku.
google TV peal aga ei avana telia tv äpp... panen autostart api alt'' telia tv'' paned teleka kinni ja käima, jääb ikka sinna molutama kus kõik äpid nagu tavaliselt.
viimati muutis siven 30.11.2022 20:45:36, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
30.11.2022 20:17:22
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| Kuidas teil pilt on ETV+is võrreldes ETV2'ga? Mul ikka ebameeldivalt mittesujuv pilt ETV+is. |
Juba eile häiris kõvasti. Peab lihtsalt ära kannatama need 3. vooru mängud, play-offides vast enam ETV+ peale ei topita.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sleepwalking
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
30.11.2022 20:34:44
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| Kuidas teil pilt on ETV+is võrreldes ETV2'ga? Mul ikka ebameeldivalt mittesujuv pilt ETV+is. |
Shieldi "Match Frame Rate" paneb ETV2 50Hz peale ja ETV+i 25Hz peale.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jh_
HV vaatleja
liitunud: 04.09.2021
|
30.11.2022 20:36:40
|
|
|
| See ETV+ pilt ei ole praegu mitte 25Hz isegi, seal on midagi muud viga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
30.11.2022 22:31:17
|
|
|
| sleepwalking kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| Kuidas teil pilt on ETV+is võrreldes ETV2'ga? Mul ikka ebameeldivalt mittesujuv pilt ETV+is. |
Shieldi "Match Frame Rate" paneb ETV2 50Hz peale ja ETV+i 25Hz peale. |
Ma Shieldis "Match frame rate" kohta ei leiagi, mul on seal see 59.midagi (default) Kui ETV2 jooksis nagu siidi siis +'i oli konkreetselt valus vaadata. Pealegi veebis on samamoodi + kehvema kvaliteediga.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
30.11.2022 22:39:47
|
|
|
| siven kirjutas: |
mõtlesin et panen ka peale aga igatahes mul see ei tööta???
mi stick 4k
valid apist et telia tv stardiks ja kui kinni panna lahti teha uuesti siis ei lähe automaatselt midagi käima.
EDIT: mi stick sain käima kui TV usb voolust loobusin ja panin adapteriga vooluvõrku.
google TV peal aga ei avana telia tv äpp... panen autostart api alt'' telia tv'' paned teleka kinni ja käima, jääb ikka sinna molutama kus kõik äpid nagu tavaliselt. |
GoogleTV-ga see äpp ei toimi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
30.11.2022 23:05:18
|
|
|
| Inspiro kirjutas: |
| siven kirjutas: |
mõtlesin et panen ka peale aga igatahes mul see ei tööta???
mi stick 4k
valid apist et telia tv stardiks ja kui kinni panna lahti teha uuesti siis ei lähe automaatselt midagi käima.
EDIT: mi stick sain käima kui TV usb voolust loobusin ja panin adapteriga vooluvõrku.
google TV peal aga ei avana telia tv äpp... panen autostart api alt'' telia tv'' paned teleka kinni ja käima, jääb ikka sinna molutama kus kõik äpid nagu tavaliselt. |
GoogleTV-ga see äpp ei toimi |
alternatiivi? mingeid sarnaseid appe on aga ei julge kõike paska peale ka lasta:D
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
30.11.2022 23:32:23
|
|
|
| siven kirjutas: |
| Inspiro kirjutas: |
| siven kirjutas: |
mõtlesin et panen ka peale aga igatahes mul see ei tööta???
mi stick 4k
valid apist et telia tv stardiks ja kui kinni panna lahti teha uuesti siis ei lähe automaatselt midagi käima.
EDIT: mi stick sain käima kui TV usb voolust loobusin ja panin adapteriga vooluvõrku.
google TV peal aga ei avana telia tv äpp... panen autostart api alt'' telia tv'' paned teleka kinni ja käima, jääb ikka sinna molutama kus kõik äpid nagu tavaliselt. |
GoogleTV-ga see äpp ei toimi |
alternatiivi? mingeid sarnaseid appe on aga ei julge kõike paska peale ka lasta:D |
Olen lugenud, et kui lased Launcher X (Google TV UI) maha ja vana Android TV Launcher UI peale siis vōib toimima hakata, kuid ei pruugi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Olava
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2015
|
30.11.2022 23:51:28
|
|
|
| Inspiro kirjutas: |
| siven kirjutas: |
| Inspiro kirjutas: |
| siven kirjutas: |
mõtlesin et panen ka peale aga igatahes mul see ei tööta???
mi stick 4k
valid apist et telia tv stardiks ja kui kinni panna lahti teha uuesti siis ei lähe automaatselt midagi käima.
EDIT: mi stick sain käima kui TV usb voolust loobusin ja panin adapteriga vooluvõrku.
google TV peal aga ei avana telia tv äpp... panen autostart api alt'' telia tv'' paned teleka kinni ja käima, jääb ikka sinna molutama kus kõik äpid nagu tavaliselt. |
GoogleTV-ga see äpp ei toimi |
alternatiivi? mingeid sarnaseid appe on aga ei julge kõike paska peale ka lasta:D |
Olen lugenud, et kui lased Launcher X (Google TV UI) maha ja vana Android TV Launcher UI peale siis vōib toimima hakata, kuid ei pruugi. |
Mul teine toimiv alternatiiv. Button Mapperiga asendasin Netflixi nupu Telia TV äpiga, kui nüüd telerit käivitan, siis vajutan selleks vaid GoogleTV puldi Netflix nuppu, käivitub teler ja kohe töötab ka Telia TV äpp.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
01.12.2022 11:39:06
|
|
|
| Tuleb välja, et Nvidia Shield TV'l on veel üks suur pluss siis, nimelt sellel jätkab äpp täpselt sealt maalt kus see kinni pannes pooleli jäi. Ehk siis jätab meelde mis äpp lahti oli, ning YT ja Netflixi puhul jätkab kohe ka video mängimist sealt maalt kus pooleli jäi. Telia puhul laetakse äpp uuesti, seega salvestuse mängimist kahjuks ei jätkata, aga eelnevalt mänginud kanal tuleb küll ette.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
01.12.2022 14:23:12
|
|
|
Sai Tantsud tähtedega saadet järele vaadatud äpiga. Mingi hetk tuli tekst Telia poolt, et vajuta OK nuppu puldil muidu läheme energiasäästu režiimile. Vajutasin, koheselt peatus ka vaatamine ja läks salvestuse algusesse tagasi. Hakkasin siis kerima, sest päris lõpus oli enne järg juba, umbes poole peale oli kerimine jõudnud kui taaskord uuesti lihtsalt algusesse tagasi hüppas. Edasi kerisin siis 15 minuti kaupa, ei viitsinud uuesti algusest tegema hakata.
Teine päev tuli äpil heli alles peale mitmeid äpi avamisi-sulgemisi.
Peab vist ikka Arrise digiboksi tagasi võtma, saab ilusama pildi ka tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
01.12.2022 15:48:42
|
|
|
| Soome kanalitel ei ole supakaid, kui järele vaadata
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.12.2022 16:00:23
|
|
|
Aastad mööduvad aga kava on ikka täielik saast.
Ajad mööda, saated mööda, kirjeldused soome keeles, siis vene keeles.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
01.12.2022 16:01:44
|
|
|
| Olava kirjutas: |
| Inspiro kirjutas: |
| siven kirjutas: |
| Inspiro kirjutas: |
| siven kirjutas: |
mõtlesin et panen ka peale aga igatahes mul see ei tööta???
mi stick 4k
valid apist et telia tv stardiks ja kui kinni panna lahti teha uuesti siis ei lähe automaatselt midagi käima.
EDIT: mi stick sain käima kui TV usb voolust loobusin ja panin adapteriga vooluvõrku.
google TV peal aga ei avana telia tv äpp... panen autostart api alt'' telia tv'' paned teleka kinni ja käima, jääb ikka sinna molutama kus kõik äpid nagu tavaliselt. |
GoogleTV-ga see äpp ei toimi |
alternatiivi? mingeid sarnaseid appe on aga ei julge kõike paska peale ka lasta:D |
Olen lugenud, et kui lased Launcher X (Google TV UI) maha ja vana Android TV Launcher UI peale siis vōib toimima hakata, kuid ei pruugi. |
Mul teine toimiv alternatiiv. Button Mapperiga asendasin Netflixi nupu Telia TV äpiga, kui nüüd telerit käivitan, siis vajutan selleks vaid GoogleTV puldi Netflix nuppu, käivitub teler ja kohe töötab ka Telia TV äpp. |
Kuna kasutan nii YouTube'i kui ka Netflixi äppe, siis määrasin Button Mapperiga YouTube'i nupu all hoidmisega Telia TV äpi käivitamise. Niimoodi säilib nuppude originaalseadistus, aga saab hõlpsalt ka Telia TV käivitada. Siiani pole äpi kasutamisega anomaaliaid esinenud - kasutusel Chromecast w. Google TV (4K).
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
01.12.2022 17:57:12
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Aastad mööduvad aga kava on ikka täielik saast.
Ajad mööda, saated mööda, kirjeldused soome keeles, siis vene keeles. |
see jama on neil algusest peale
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jh_
HV vaatleja
liitunud: 04.09.2021
|
01.12.2022 18:05:44
|
|
|
| vysnap007 kirjutas: |
| Renq kirjutas: |
| Kuidas teil pilt on ETV+is võrreldes ETV2'ga? Mul ikka ebameeldivalt mittesujuv pilt ETV+is. |
Juba eile häiris kõvasti. Peab lihtsalt ära kannatama need 3. vooru mängud, play-offides vast enam ETV+ peale ei topita. |
ETV+ pilt Arrises korralik, aga Androidis jõnksutamine ei kannata vaadata. Ikka erinevad striimid tulevad või midagi muud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
01.12.2022 18:11:16
|
|
|
Et siis konkreetne küsimus - kui Telia enda androidi boks on Telia enda ruuteri ja võrgu taga, siis kas siis kasutatakse multicasti (nendel kanalitel millel see on olemas) või HLS-i?
Lisaküsimus - Kui HLS, siis kas max 720 või 1080?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.12.2022 18:14:42
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
Aastad mööduvad aga kava on ikka täielik saast.
Ajad mööda, saated mööda, kirjeldused soome keeles, siis vene keeles. |
see jama on neil algusest peale |
Kahjuks küll.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
01.12.2022 19:01:37
|
|
|
| pppd kirjutas: |
Et siis konkreetne küsimus - kui Telia enda androidi boks on Telia enda ruuteri ja võrgu taga, siis kas siis kasutatakse multicasti (nendel kanalitel millel see on olemas) või HLS-i?
Lisaküsimus - Kui HLS, siis kas max 720 või 1080? |
HLS ja maksimaalne kvaliteet (kui kanal on olemas 1080 siis saad selle kui ühendus seda lubab), ei pea olema Telia ruuter, kaabli või wifiga - vahet ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
01.12.2022 20:48:08
|
|
|
Inspiro, tänud
Kas kuskil on muidu avalikult ka teada, millistel kanalitel üldse hetkel see 1080 HLS olemas on?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
04.12.2022 09:14:57
|
|
|
VS varsem apollo on pilt ikka sitem, ei tea mis nad teisiti teevad.
Ja Go3 filmidega võrreldes on seis veel hullem.
//
Peaks ikka litri võtma selle androidi asemel.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
07.12.2022 01:14:31
|
|
|
Vanem samsung, võõra interneti taga, menüüd toimivad, hääl on ka, aga pilti ei näe. Kerides pisipilte näitab.
Proovitud kahe erineva 5305'ga.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.12.2022 00:43:46
|
|
|
Vip1113.
Mõne android pulga saab odavamalt vast.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|