Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Pesumasinavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 10:38:58 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
Olen pesumasin-kuivati otsingul. Kuna vannituba suht väike, siis äkki keegi teab, kas eksisteerib ka mõni soojuspumbaga kaks-ühes masin, mille sügavus jääks 55 cm juurde?


Kui üksi-kaksi toimetad siis 2in1 ok.
Kui pere suurem siis äkki mahuvad pesumasin ja kuivati üksteise otsa?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2022 10:44:47 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Elpex kirjutas:
Olen pesumasin-kuivati otsingul. Kuna vannituba suht väike, siis äkki keegi teab, kas eksisteerib ka mõni soojuspumbaga kaks-ühes masin, mille sügavus jääks 55 cm juurde?


Kui üksi-kaksi toimetad siis 2in1 ok.
Kui pere suurem siis äkki mahuvad pesumasin ja kuivati üksteise otsa?

Kahjuks ei mahu, selles see häda ongi. Kui mahuks, siis võtaks hea meelega eraldi masinad.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2022 10:56:19 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
spongerdan kirjutas:
2011 detsembris ostetud LG F1081ND5 (350€) annab 0E errorit-peaks tähendama pumba probleemi (filter on puhas). HinnaVaatlusest kadus 2014 detsembris https://www.hinnavaatlus.ee/199165/lg-eestlaetav-f1081nd/. Pean ka vist pumba vahetama. Pean otsima õige pumba mudeli ja ära kuskilt tellima.(Keegi teab?) icon_biggrin.gif
Juhend
Video:
Spoiler Spoiler Spoiler

0E on jah veateade juhul kui masin veest lahti ei saa ja sellest ise ka aru saab. Alati aga ei saa masin ise arugi, et midagi viga on, lihtsalt pesu jääb märjaks pärast tsentrifuugimist või kuivatust (kaks-ühes masinal).
Ajutiselt võib abi olla sellest, kui vajutad programmi käivitamise nuppu (kaks korda oli vist), kui see veateade ees on. Siis üritab masin programmi uuesti jätkata ja võib juhtuda, et pump hakkab uuel katsel ringi käima ning tegelikult enamasti lähebki veel käima ja vaid vahel harva ei käivitu.
Nii võib olla võimalik pooleli jäänud pesuprogramm lõpetada.
Ja kui juhtud masina juures olema ja masinal peaks nagu pump töötama, aga tegelikult ei tööta, siis võib olla abi programmi hetkeks pausile panemisest ja siis jätkamisest. Uuel katsel võib pump jälle käivituda.

Ma lasin masina filtri veest tühjaks ja keerasin masina küljeli (pumba/filtri-poolsele küljele) ja võtsin masina põhja alt ära. Lugesin pumba pealt detaili koodi ja selle järgi otsisin ja leidsin uue.
Müüja lehel detaili kirjelduses pole minu pesumasina mudelit näiteks nimekirjaski. Tõenäoliselt oleks täielik nimekiri palju pikem.

Pole üldse välistatud, et sul on täpselt samasugune pump, aga selles peab enne kindel olema. Masina mudeli järgi iseseisev otsimine ei pruugi olla kõige edukam.

Juhul kui ka sul on kaksikpump, on ajutiseks lahenduseks (kuni uus pump kohale jõuab) pumpade omavahel äravahetamine. Nad on identsed. Kinni jäänud tsirkulatsioonipumbaga saab veel vabalt pesu edasi pesta, rikkis väljalaskepumbaga ei saa.

Panin uue pumba, kõik vinks vonks.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2022 12:30:34 vasta tsitaadiga

Täpselt kaks aastat ja kaks nädalat läks mööda ostmisest ja LG F4DN408S0 kuivati osa enam hästi ei tööta. Jätab pesu niiskeks ja kergelt soojaks.

Smart diagnostika ka mingit viga ei näita icon_confused.gif

Olen regulaarselt kasutanud tub clean funktsiooni ja alt seda filtri laadset asja ka puhastanud.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2022 15:23:48 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
Täpselt kaks aastat ja kaks nädalat läks mööda ostmisest ja LG F4DN408S0 kuivati osa enam hästi ei tööta. Jätab pesu niiskeks ja kergelt soojaks.

Smart diagnostika ka mingit viga ei näita icon_confused.gif

Olen regulaarselt kasutanud tub clean funktsiooni ja alt seda filtri laadset asja ka puhastanud.


Tõenäoliselt vaatamata tub cleani kasutamisele on õhukanal ummistunud. Puhastamine on ise tehtav - ka siit teemast läbi käinud juba.
Muidugi eeldab mõningast võimet kruvikeerajat kasutada.
Vähemalt mingi traat, pudelihari vms eemaldatud torust vildi väljakoukimiseks on ka vajalik.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10537827#10537827

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2022 16:45:13 vasta tsitaadiga

need LGd ongi ju saast
telekat vaid oskasid teha icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2022 17:20:23 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
need LGd ongi ju saast
telekat vaid oskasid teha icon_rolleyes.gif

LG pesumasinad ei ole päris kindlasti saast. On palju-palju saastamaid. Need on ühed paremini vastupidavad pesumasinad, mis üldse saadaval.
Sul on midagi sassi läinud.
Kuivatiga masina ummistumine tekstiilitolmuga on pigem hooldusküsimus. Mul hakkab 6 aastat vanaks saama ja kuivatab probleemideta. Peseb-kuivatab mitu täit nädalas alates ostmisest.
Ainult veepump tuli vahetada hiljuti ja see on olnud ainus põhjus tema lahtikruvimiseks.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2022 18:54:39 vasta tsitaadiga

Võtsin lahti ja seal taga see valge plastikust kanal oli tõesti tolmu täis. Päris küljest ära seda võtma ei hakanud puhastamiseks, aga traadi ja harjaga tegin nii palju tühjaks kui oli võimalik. Loodetavasti see teeb ka siis kuivatamise taas paremaks, eks ole näha.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 17.09.2022 19:06:54 vasta tsitaadiga

Kas Mielel mingit säästudiilerit ei ole kust odavamalt saaks?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 20.09.2022 00:14:09 vasta tsitaadiga

Elux viskab aeg-ajalt lao kaubale -20%, neil paar Mielet laos on.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2022 10:58:19 vasta tsitaadiga

Mõttetu tänapäeval sellist premiumi maksta.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 20.09.2022 13:35:40 vasta tsitaadiga

Eks iga inimene teeb oma ostuvalikud siiski ise. Ma ei ole pahane premiumi maksma, kui ta kestab reaalselt kauem ka. Ning mitte stiilis "mitu odavat kestab kokku ikka kauem", vaid ma mõtlen et kui üks pesumasin kestab 20 aastat ja teine 10, siis on Miele valides üks pesumasin maailmas vähem toodetud. Mis on võit minu silmis, jätkusuutlikus ka midagi maksab. Aga kes muidugi sedagi teab kas see kvaliteet neilgi enam päris sellel tasemel on.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2022 14:50:25 vasta tsitaadiga

Sellepärast ongi mõttetu, et pole enam tänapäeval kindlust, et tõesti nii palju kauem kestab. Teed suure alginvesteeringu ja mingit kasu ei saa peale suurema omamiskulu ühe ajaühiku kohta. Mida kallim masin, seda rohkem on seal igasugu lisafunktsioone ka, mis võivad aja jooksul jukerdama hakata ja remonti vajada. Igasugu spetsialistid igatahes kinnitavad, et hetkel ostetuna ei kesta enam ükski majapidamismasin 20 aastat hinnaklassist olenemata.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 20.09.2022 15:44:31 vasta tsitaadiga

Küsi mult 18 aasta pärast uuesti kuidas oli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2022 18:58:10 vasta tsitaadiga

ka-la kirjutas:
Küsi mult 18 aasta pärast uuesti kuidas oli icon_biggrin.gif


Räägid siis et sul juba kolmas pesumasin, on ikka head masinad.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 20.09.2022 20:02:24 vasta tsitaadiga

Kui konkurendid ainult kaks kestavad, oleks 20 peale kolmgi hea... aga suur summa sai siiski eeldusega, et päriselt kestab kauem. Kui ei kesta, siis hääletan järgmine kord rahakotiga vastavalt.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2022 13:59:07 vasta tsitaadiga

"Konkurendid ainult 2 kestavad" - sa mõtled, 2 aastat? Ei taha kiidelda (see lõppeb kindlasti mingi Murphy'ga), aga.. mul on odavaim poolõhuke Bosch (mida kõik rääkisid mulle et ära osta, ainus mis kestab on ikka täis suuruses ja tingimata Saksamaal tehtud mudel) kestnud 7 ja pool aastat ilma ühegi probleemita. Üliõhuke odav Electroluxi mudel 3 ja pool aastat. Selle aja sees olen kuulnud mitmeid kallimate masinate omanikke remondiga jamamas, no ilmselt olid õnnelikud et garantiiajal said, aga minu jaoks on hea kodumasin selline, mis ei vaja remonti. Ja mis ei olnud nii kohutavalt kallis, et selle riknedes tekib kiusatus maksta remondiks sama palju kui teine inimene uut masinat soetades.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2022 15:02:54 vasta tsitaadiga

Õhuke bosch, küll made in germany, kestis ca 10 aastat. Mehaanika/pumbad/voolikud ka lõpus korras, vähene elektroonika hakkas jupsima, mingi külmjoode ilmselt tekkis või kondekas lekkis, ei viitsind otsida. Asemele sai kõige odavam LG, made in china. Pool aastat on vastu pidanud juba icon_smile.gif

Kõige pikema elueaga minu tutvusringkonnas on üks upo pesukarhu, eestlaetav ja siis veel luuk ka ees. Ostetud kuskil 1900date lõpus, juba kasutatuna ja töötab siiani, ilma remondita. Viimased aastad küll koormus väiksem, kolis suvilasse suvetööle.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2022 15:17:02 vasta tsitaadiga

somnambuul, Mul vana UPO külmik. Samuti ostetud kasutatuna 15+ aastat tagasi ja seni toimib. They dont make them like they used to...
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2022 15:29:39 vasta tsitaadiga

Upo, kestab põlvest põlve icon_razz.gif thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2022 15:40:08 vasta tsitaadiga

Ma siin oma 90ndate lõpust pärit UPO Jääkarhu viskasin just paar kuud tagasi välja. Iseenesest oli veel töökorras aga energiakulu oli ca 2x suurem praegustest, lisaks hakkas tihendite pealt värv kooruma ning ka kapi taga olev isolatsioon pudenes puudutades tükkhaaval. Ühesõnaga ressurss hakkas ammenduma.

UPO Siniviiri pesumasin mis 2001 ostetud sai kestis probleemitult kuni 2013.a.-ni, siis andis mingi sisemine elektroonikaplaat otsad. Muidu oli ikka korralik tööloom.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2022 17:49:59 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Õhuke bosch, küll made in germany, kestis ca 10 aastat. Mehaanika/pumbad/voolikud ka lõpus korras, vähene elektroonika hakkas jupsima, mingi külmjoode ilmselt tekkis või kondekas lekkis, ei viitsind otsida. Asemele sai kõige odavam LG, made in china. Pool aastat on vastu pidanud juba icon_smile.gif

Kõige pikema elueaga minu tutvusringkonnas on üks upo pesukarhu, eestlaetav ja siis veel luuk ka ees. Ostetud kuskil 1900date lõpus, juba kasutatuna ja töötab siiani, ilma remondita. Viimased aastad küll koormus väiksem, kolis suvilasse suvetööle.


Meil oli maal mingi pealtlaetav Cylinda, ostetud kasutatud masinate poest sajandi algul ja väljanägemise järgi tont teab kui vana juba siis. Töötas kuni 2015, võib-olla oleks veelgi asja saanud kui keegi parandada oleks viitsinud, hakkas vett välja ajama. Selle asemele saigi see Peterburi trollivabriku odavBosch millest ma senimaani mõtlen kui "uuest" masinast, kuigi tänapäeva reeglite järgi peaks selle juba välja vahetama kui moraalselt vananenu.

Õhuke UPO kuskilt 2000ndatest töötas truult vist veidi üle 10 aasta ainult. Selleks ajaks ei tahetud seda kusagil remontida ka enam, sest UPO müüki kodumail enam ei toimunud. Selle asemel on siis nüüd see superõhuke Electrolux, toodetud muide Ukrainas. Ega ma ei oleks valinud Electroluxi, aga mitte ükski teine korralik mark ei pakkunud nii õhukest masinat kui mul vaja oli. Kõik on muidu bro, ainult luugil ilmnes peale 1. aastat mingi sulgemise viga. Ma ei tea, kas see on tüüpviga või ei, garantiikorras korda tegemisele tuli koroona vahele, nii ma siis lihtsalt elan selle faktiga et 4 korral 5-st ei ole masin nõus luuki sulgema ja tahab, et prooviks uuesti.

Kui teemaväliselt kiidelda, siis imeloomad on endiselt 20+ aastat vana Snaige, 20+ aastat vana Atlanticu boiler ja 20+ aastat tagasi kasutatuna ostetud Rosenlew elektripliit. Viimasel on ahjus pirn läbi põlenud ja nii kinni, et ära saab seda sealt ainult kuvaldaga, niiet kooki tuleb taskulambiga kontrollimas käia aga muidu veel kärab küll.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2022 21:13:32 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
Võtsin lahti ja seal taga see valge plastikust kanal oli tõesti tolmu täis. Päris küljest ära seda võtma ei hakanud puhastamiseks, aga traadi ja harjaga tegin nii palju tühjaks kui oli võimalik. Loodetavasti see teeb ka siis kuivatamise taas paremaks, eks ole näha.

Kuivatamist korda ei saanud selle väikese puhastamisega.

Suhtlesin LG toega, nad olid shokeeritud, et ma tub cleani sidrunhappega ei teinud. Muidu pidavat mõttetu olema.

Aga noh, tuleb töömees ja teeb ehk ikka korda.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2022 11:16:59 vasta tsitaadiga

Avastasin, et mul ühel LG 2i1n masinal on plastiku ja metalli vahelt värv maha koorumas. Masin alla 2a vana F4DN409S0. Samas vanematel mudelitel ei ole sellist probleemi täheldanud.

LG klienditeenindus vastas, et kosmeetilised vigastused ei lähe garantii alla... mida sellest arvata?

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2022 12:17:20 vasta tsitaadiga

Ütled, et tegemist ei ole kosmeetilise vigastusega, vaid viib niiskes ruumis paratamatult kere roostetamiseni.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2022 13:51:25 vasta tsitaadiga

Siis nad ütlevad, et sul pole mingit kohustust seda masinat niiskes ruumis hoida. icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2022 18:08:03 vasta tsitaadiga

LG ju doh.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2022 20:21:18 vasta tsitaadiga

Veider. Kereplekkide tootmise kvaliteet langenud vahepeal?

M00t kirjutas:
M00t kirjutas:
Võtsin lahti ja seal taga see valge plastikust kanal oli tõesti tolmu täis. Päris küljest ära seda võtma ei hakanud puhastamiseks, aga traadi ja harjaga tegin nii palju tühjaks kui oli võimalik. Loodetavasti see teeb ka siis kuivatamise taas paremaks, eks ole näha.

Kuivatamist korda ei saanud selle väikese puhastamisega.

Suhtlesin LG toega, nad olid shokeeritud, et ma tub cleani sidrunhappega ei teinud. Muidu pidavat mõttetu olema.

Aga noh, tuleb töömees ja teeb ehk ikka korda.


Ma ei ole küll mingit hapet sinna sisse suranud. Lihtsalt saab nädala-kahe tagant trumlipesu. Vahel vajadusel tihemini ka, kui palju tolmu on mõnest froteerätikute vms kuivatamisest tekkinud. Ja ei ole kordagi kasutanud ilma veeta kuivatust (mingi veesäästurežiim).

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2022 19:35:36 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
M00t kirjutas:
Võtsin lahti ja seal taga see valge plastikust kanal oli tõesti tolmu täis. Päris küljest ära seda võtma ei hakanud puhastamiseks, aga traadi ja harjaga tegin nii palju tühjaks kui oli võimalik. Loodetavasti see teeb ka siis kuivatamise taas paremaks, eks ole näha.

Kuivatamist korda ei saanud selle väikese puhastamisega.

Suhtlesin LG toega, nad olid shokeeritud, et ma tub cleani sidrunhappega ei teinud. Muidu pidavat mõttetu olema.

Aga noh, tuleb töömees ja teeb ehk ikka korda.

Töömees tuli, puhastas ja nüüd kuivatus toimib jälle.

Ka äravoolu voolik oli riidetolmust mingil määral ummistunud ja samuti ka äravoolu ühenduskohas olev tagasivoolu/haisulukk. Sinna taha jääb kogu sodi kinni ja see sai eemaldatud (mingi vedru ja kuulike).
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 10:28:06 vasta tsitaadiga

Kuivati Miele TEF675WP
Pesumasin Miele WEG675WCS

Aasta vanad.

Kas on normaalne et pärast igakordset kuivatiga kuivatamist (enamuses puuvillased+osaliselt sünteetilised sokid + aluspesu) tekib kuivati filtrile üsna korralik puuvillakiht? Tundub justkui pesu ja sokid kuluvad kiiremini ja lähevad ka kiiremini katki mis üsna tüütu. Pole ju tore sokis olev auk:(

Kellelgi veel täheldanud kuivatiga riiete enneaegset kulumist?

või mis programmi peaks kasutama nt puuvilla puhul (pesu+sokid)? Endal pole kahjuks aega kasutusjuhendit uurida.

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 12:43:29 vasta tsitaadiga

See kiht filtril on normaalne. link

Võid proovida lühemat kuivatamise tsüklit. Pesu küll kulub tasapisi, aga ei tohiks olla märgatavalt rohkem. Näiteks korralik T-särk ei kulu paari aastaga auguliseks.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2022 14:02:01 vasta tsitaadiga

Selge, proovin järgmine kord lühemat tsüklit.
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2022 21:23:53 vasta tsitaadiga

Mis siin härrad arvavad Whirlpool-ist ? Vanematel kestis eelmine 15a .
Esimene Whirlpool mis A tõhususega silma jäi : https://www.hinnavaatlus.ee/2464334/whirlpool-ffb9469bv-ee/
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 13.10.2022 11:37:17 vasta tsitaadiga

Huvitav kas pealtlaetavat kuivatiga pesumasinat siitkandist ka võib leida. Leidsin ainult vana osta.ee lingi, aga seda masinat isegi enam ei toodeta. https://www.osta.ee/pealtlaetav-pesumasinkuivatiga-brandt-wtd1276k-6681858.html
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jax_
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2022 14:57:50 vasta tsitaadiga

Millist eraldi kuivatit soovitate? Elamises ka koer, kes rämedalt väikeseid valgeid karvu ajab. Hetkel põhimõttelised tumedad riided kasutamiskõlbmatud icon_biggrin.gif Kas uuemad Boschi kuivatid on ikka sama veaga, et tolm koguneb korpuse sisse ja masina peab täiesti laiali lammutama? Üks mudel mis silma jäi - WQG245ALSN

https://www.youtube.com/watch?v=K7TLldVklig

Edit. Leidsin ka ühe Miele TSB143WP mis tundub päris lihtsasti hooldatav olema. Kas keegi on kasutanud?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2022 17:56:22 vasta tsitaadiga

Mul ka üks Boschi WTW86268SN kuivati tuleks üleni lahti võtta ja puhastada. Kas keegi mõistliku hinnaga teenust pakub?
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jax_
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2022 21:24:05 vasta tsitaadiga

Kas ma saan õigesti aru, et Boschi mudelil nt WTR86T9SSN millel puudub isepuhastuv kondensaator ei teki seda rämedat tolmu kogunemist korpusesse?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 12:43:10 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et isepuhastuv kondensaator ongi just see, mille puhul tuleks terve masin laiali lammutada (peale mitut aastat kasutamist). Minu WTW86268SN on ka isepuhastuva kondensaatoriga ja ei paista lihtsat viisi sisemusele ligi saamiseks ilma masinat laiali lammutamata. Lihtsalt 5a töös olnud ja ilmselt võiks puhastada.

Spoiler Spoiler Spoiler


Minu vanal Electroluxil on käsitsi puhastatav kondensaator ja saab selle iga kell eest uksest välja võtta ja läbi pesta.

Tundub olema sama teema nagu autoakudel: kui on valida, kas "hooldusvaba" või tavaline hooldatav aku, siis kõlab see esimene paremini. Aga tegelikult hooldusvaba tähendab, et korgid ei käi lahti ja ei saagi hooldada, seega hooldatav aku on parem.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 13:11:10 vasta tsitaadiga

Samas vahetasin suvel just 2009.a. ostetud Siemensi kuivati välja ning hoolimata kondensaatori puhastusvõimalusest, siis kui see välja võetud sai, siis harva oli sealt midagi puhastada.
Pigem usun, et juurpõhjuseks on see, et aina rohkem riideid tehakse taaskasutatud materjalidest või ongi lihtsalt kehvema kvaliteediga. Ebemeid lihtsalt eraldub nendest rohkem.
Mu uus masin, Bosch WTX8HKL9SN ning tolle ebemefilter, mis kirjade järgi peaks vajama vähem puhastust, siis tegelikkus on ikka see, et filter saab täis juba paari-kolme kuivatuskorraga.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 14:25:51 vasta tsitaadiga

Pesumasin pikalt seisnud ja nüüd peale ühte pesu viskas sellise haisu külge riietele, et jube. Kas on mingit ainet või kuidas sellest lahti saada?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 15:09:52 vasta tsitaadiga

Ikka vana hea äädikas + söögisooda ja kuum pesuprogramm. Peale masina kasutamist soovitan ukse irvakile jätta ja pesuaine sahtli ka veidi lahti jätta, et masin tuulduks. Sama kehtib nõudepesumasina kohta.
Üks kord jätsin ukse kinni paariks nädalaks ja pärast seest kõik hallitas.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 15:10:15 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Pesumasin pikalt seisnud ja nüüd peale ühte pesu viskas sellise haisu külge riietele, et jube. Kas on mingit ainet või kuidas sellest lahti saada?

Filter võta kindlasti korra lahti. Isegi kui sodine pole, siis vähemalt seisnud vesi saab välja. Ja võid sidrunhappega ühe pesu teha, pesu ära muidugi masinasse pane.
Ma ise olen nii teinud ja pisut nagu on kasu ka olnud. Et noh, võid ju proovida.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 17:41:19 vasta tsitaadiga

Max temperatuuriga tühi läbipesu. Pulbriline valgendav pesuaine (geel ei ole ette nähtud üle 60 kraadi jaoks). Kui kuuma ei raatsi anda, võib proovida ka antibakteriaalse pesuvahendiga, pidi tapma kõike madala temperatuuri juures, aga üldiselt kui ikka seenetama on läinud siis annaks igaks juhuks kuuma+valgendit.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 18:13:57 vasta tsitaadiga

Ostsin mingi vedeliku selverist ja panin 60ga tegema. Tegin ykspäev 90ga ka niisama ja äädikaga aga äädikat sai vähe. Täna kiskusin peauaine sahtli ära ja selle taga ning selle äravool oli mingit tumedat sitta täis. A no kui korra 2 nÄDALA jooksul kasutada masinat, siis see raudselt jälle levib
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 19:00:25 vasta tsitaadiga

Sold OUT, Aa, ja üks asi veel. Et kui ta sul 2 nädalat niisama seisab, siis ära luuki kinni suru. Ehk siis jäta n-ö lahti, noh väike vahe vahele või nii.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 19:08:01 vasta tsitaadiga

OKEI THANKS
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 23:46:21 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Ostsin mingi vedeliku selverist ja panin 60ga tegema. Tegin ykspäev 90ga ka niisama ja äädikaga aga äädikat sai vähe. Täna kiskusin peauaine sahtli ära ja selle taga ning selle äravool oli mingit tumedat sitta täis. A no kui korra 2 nÄDALA jooksul kasutada masinat, siis see raudselt jälle levib


See tume s*tt on seal hallitus. See puhasta sealt kõigepealt ära mingi seeni tapva keemiaga.

Ja 60 on vähe, 90 peaks olema vähemalt, keetmine sisuliselt. Need mingid vedelikud on niisama head pesumasina läbipesuks aga usu mind, miski ei tapa seda seenetust paremini kui valgendi ja keev vesi. Kõigepealt on vaja kõik millele käsitsi ligi pääseb: filtrid, sahtlitagused, tihendivahed jne käsitsi ära küürida ja desoda, siis masina paak läbi pesta ja pärast kui masinat ei kasuta, siis lihtsalt ei pane päris sahtlit kinni ega luuki. Ning ei levi enam, sest ei ole enam midagi levimas. Profülaktika mõttes siis veel seda kuuma vee pesu näiteks kord kvartalis ja paar korda aastas vaadata, et midagi kuskile vahele kasvama ei ole hakanud ja pesta selliseid kohti, ja midagi ei levi ega haise.

Aga see seenekasvandus on vaja kõigepealt korralikult surnuks saada, muidu tõesti kasvab varsti tagasi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 08:33:27 vasta tsitaadiga

Soovitage parem uut masinat
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 12:34:38 vasta tsitaadiga

Elektrolux icon_idea.gif
Neid LG raipeid ei soovitaks,need on odavad ja ei ole prestiized icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.10.2022 13:00:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Elektrolux

Neid ma ka väldiks, ajaloos kunagi need olid head
Bosch näiteks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Pesumasinavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.