Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Pesumasinavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 67, 68, 69  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2022 10:38:58 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
Olen pesumasin-kuivati otsingul. Kuna vannituba suht väike, siis äkki keegi teab, kas eksisteerib ka mõni soojuspumbaga kaks-ühes masin, mille sügavus jääks 55 cm juurde?


Kui üksi-kaksi toimetad siis 2in1 ok.
Kui pere suurem siis äkki mahuvad pesumasin ja kuivati üksteise otsa?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2022 10:44:47 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Elpex kirjutas:
Olen pesumasin-kuivati otsingul. Kuna vannituba suht väike, siis äkki keegi teab, kas eksisteerib ka mõni soojuspumbaga kaks-ühes masin, mille sügavus jääks 55 cm juurde?


Kui üksi-kaksi toimetad siis 2in1 ok.
Kui pere suurem siis äkki mahuvad pesumasin ja kuivati üksteise otsa?

Kahjuks ei mahu, selles see häda ongi. Kui mahuks, siis võtaks hea meelega eraldi masinad.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2022 10:56:19 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
spongerdan kirjutas:
2011 detsembris ostetud LG F1081ND5 (350€) annab 0E errorit-peaks tähendama pumba probleemi (filter on puhas). HinnaVaatlusest kadus 2014 detsembris https://www.hinnavaatlus.ee/199165/lg-eestlaetav-f1081nd/. Pean ka vist pumba vahetama. Pean otsima õige pumba mudeli ja ära kuskilt tellima.(Keegi teab?) icon_biggrin.gif
Juhend
Video:
Spoiler Spoiler Spoiler

0E on jah veateade juhul kui masin veest lahti ei saa ja sellest ise ka aru saab. Alati aga ei saa masin ise arugi, et midagi viga on, lihtsalt pesu jääb märjaks pärast tsentrifuugimist või kuivatust (kaks-ühes masinal).
Ajutiselt võib abi olla sellest, kui vajutad programmi käivitamise nuppu (kaks korda oli vist), kui see veateade ees on. Siis üritab masin programmi uuesti jätkata ja võib juhtuda, et pump hakkab uuel katsel ringi käima ning tegelikult enamasti lähebki veel käima ja vaid vahel harva ei käivitu.
Nii võib olla võimalik pooleli jäänud pesuprogramm lõpetada.
Ja kui juhtud masina juures olema ja masinal peaks nagu pump töötama, aga tegelikult ei tööta, siis võib olla abi programmi hetkeks pausile panemisest ja siis jätkamisest. Uuel katsel võib pump jälle käivituda.

Ma lasin masina filtri veest tühjaks ja keerasin masina küljeli (pumba/filtri-poolsele küljele) ja võtsin masina põhja alt ära. Lugesin pumba pealt detaili koodi ja selle järgi otsisin ja leidsin uue.
Müüja lehel detaili kirjelduses pole minu pesumasina mudelit näiteks nimekirjaski. Tõenäoliselt oleks täielik nimekiri palju pikem.

Pole üldse välistatud, et sul on täpselt samasugune pump, aga selles peab enne kindel olema. Masina mudeli järgi iseseisev otsimine ei pruugi olla kõige edukam.

Juhul kui ka sul on kaksikpump, on ajutiseks lahenduseks (kuni uus pump kohale jõuab) pumpade omavahel äravahetamine. Nad on identsed. Kinni jäänud tsirkulatsioonipumbaga saab veel vabalt pesu edasi pesta, rikkis väljalaskepumbaga ei saa.

Panin uue pumba, kõik vinks vonks.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2022 12:30:34 vasta tsitaadiga

Täpselt kaks aastat ja kaks nädalat läks mööda ostmisest ja LG F4DN408S0 kuivati osa enam hästi ei tööta. Jätab pesu niiskeks ja kergelt soojaks.

Smart diagnostika ka mingit viga ei näita icon_confused.gif

Olen regulaarselt kasutanud tub clean funktsiooni ja alt seda filtri laadset asja ka puhastanud.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 17.09.2022 15:23:48 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
Täpselt kaks aastat ja kaks nädalat läks mööda ostmisest ja LG F4DN408S0 kuivati osa enam hästi ei tööta. Jätab pesu niiskeks ja kergelt soojaks.

Smart diagnostika ka mingit viga ei näita icon_confused.gif

Olen regulaarselt kasutanud tub clean funktsiooni ja alt seda filtri laadset asja ka puhastanud.


Tõenäoliselt vaatamata tub cleani kasutamisele on õhukanal ummistunud. Puhastamine on ise tehtav - ka siit teemast läbi käinud juba.
Muidugi eeldab mõningast võimet kruvikeerajat kasutada.
Vähemalt mingi traat, pudelihari vms eemaldatud torust vildi väljakoukimiseks on ka vajalik.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10537827#10537827

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2022 16:45:13 vasta tsitaadiga

need LGd ongi ju saast
telekat vaid oskasid teha icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 17.09.2022 17:20:23 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
need LGd ongi ju saast
telekat vaid oskasid teha icon_rolleyes.gif

LG pesumasinad ei ole päris kindlasti saast. On palju-palju saastamaid. Need on ühed paremini vastupidavad pesumasinad, mis üldse saadaval.
Sul on midagi sassi läinud.
Kuivatiga masina ummistumine tekstiilitolmuga on pigem hooldusküsimus. Mul hakkab 6 aastat vanaks saama ja kuivatab probleemideta. Peseb-kuivatab mitu täit nädalas alates ostmisest.
Ainult veepump tuli vahetada hiljuti ja see on olnud ainus põhjus tema lahtikruvimiseks.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2022 18:54:39 vasta tsitaadiga

Võtsin lahti ja seal taga see valge plastikust kanal oli tõesti tolmu täis. Päris küljest ära seda võtma ei hakanud puhastamiseks, aga traadi ja harjaga tegin nii palju tühjaks kui oli võimalik. Loodetavasti see teeb ka siis kuivatamise taas paremaks, eks ole näha.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 17.09.2022 19:06:54 vasta tsitaadiga

Kas Mielel mingit säästudiilerit ei ole kust odavamalt saaks?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuldar-daniel
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 20.09.2022 00:14:09 vasta tsitaadiga

Elux viskab aeg-ajalt lao kaubale -20%, neil paar Mielet laos on.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2022 10:58:19 vasta tsitaadiga

Mõttetu tänapäeval sellist premiumi maksta.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuldar-daniel
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 20.09.2022 13:35:40 vasta tsitaadiga

Eks iga inimene teeb oma ostuvalikud siiski ise. Ma ei ole pahane premiumi maksma, kui ta kestab reaalselt kauem ka. Ning mitte stiilis "mitu odavat kestab kokku ikka kauem", vaid ma mõtlen et kui üks pesumasin kestab 20 aastat ja teine 10, siis on Miele valides üks pesumasin maailmas vähem toodetud. Mis on võit minu silmis, jätkusuutlikus ka midagi maksab. Aga kes muidugi sedagi teab kas see kvaliteet neilgi enam päris sellel tasemel on.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2022 14:50:25 vasta tsitaadiga

Sellepärast ongi mõttetu, et pole enam tänapäeval kindlust, et tõesti nii palju kauem kestab. Teed suure alginvesteeringu ja mingit kasu ei saa peale suurema omamiskulu ühe ajaühiku kohta. Mida kallim masin, seda rohkem on seal igasugu lisafunktsioone ka, mis võivad aja jooksul jukerdama hakata ja remonti vajada. Igasugu spetsialistid igatahes kinnitavad, et hetkel ostetuna ei kesta enam ükski majapidamismasin 20 aastat hinnaklassist olenemata.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuldar-daniel
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 20.09.2022 15:44:31 vasta tsitaadiga

Küsi mult 18 aasta pärast uuesti kuidas oli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2022 18:58:10 vasta tsitaadiga

ka-la kirjutas:
Küsi mult 18 aasta pärast uuesti kuidas oli icon_biggrin.gif


Räägid siis et sul juba kolmas pesumasin, on ikka head masinad.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuldar-daniel
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 20.09.2022 20:02:24 vasta tsitaadiga

Kui konkurendid ainult kaks kestavad, oleks 20 peale kolmgi hea... aga suur summa sai siiski eeldusega, et päriselt kestab kauem. Kui ei kesta, siis hääletan järgmine kord rahakotiga vastavalt.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2022 13:59:07 vasta tsitaadiga

"Konkurendid ainult 2 kestavad" - sa mõtled, 2 aastat? Ei taha kiidelda (see lõppeb kindlasti mingi Murphy'ga), aga.. mul on odavaim poolõhuke Bosch (mida kõik rääkisid mulle et ära osta, ainus mis kestab on ikka täis suuruses ja tingimata Saksamaal tehtud mudel) kestnud 7 ja pool aastat ilma ühegi probleemita. Üliõhuke odav Electroluxi mudel 3 ja pool aastat. Selle aja sees olen kuulnud mitmeid kallimate masinate omanikke remondiga jamamas, no ilmselt olid õnnelikud et garantiiajal said, aga minu jaoks on hea kodumasin selline, mis ei vaja remonti. Ja mis ei olnud nii kohutavalt kallis, et selle riknedes tekib kiusatus maksta remondiks sama palju kui teine inimene uut masinat soetades.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2022 15:02:54 vasta tsitaadiga

Õhuke bosch, küll made in germany, kestis ca 10 aastat. Mehaanika/pumbad/voolikud ka lõpus korras, vähene elektroonika hakkas jupsima, mingi külmjoode ilmselt tekkis või kondekas lekkis, ei viitsind otsida. Asemele sai kõige odavam LG, made in china. Pool aastat on vastu pidanud juba icon_smile.gif

Kõige pikema elueaga minu tutvusringkonnas on üks upo pesukarhu, eestlaetav ja siis veel luuk ka ees. Ostetud kuskil 1900date lõpus, juba kasutatuna ja töötab siiani, ilma remondita. Viimased aastad küll koormus väiksem, kolis suvilasse suvetööle.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2022 15:17:02 vasta tsitaadiga

somnambuul, Mul vana UPO külmik. Samuti ostetud kasutatuna 15+ aastat tagasi ja seni toimib. They dont make them like they used to...
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2022 15:29:39 vasta tsitaadiga

Upo, kestab põlvest põlve icon_razz.gif thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 21.09.2022 15:40:08 vasta tsitaadiga

Ma siin oma 90ndate lõpust pärit UPO Jääkarhu viskasin just paar kuud tagasi välja. Iseenesest oli veel töökorras aga energiakulu oli ca 2x suurem praegustest, lisaks hakkas tihendite pealt värv kooruma ning ka kapi taga olev isolatsioon pudenes puudutades tükkhaaval. Ühesõnaga ressurss hakkas ammenduma.

UPO Siniviiri pesumasin mis 2001 ostetud sai kestis probleemitult kuni 2013.a.-ni, siis andis mingi sisemine elektroonikaplaat otsad. Muidu oli ikka korralik tööloom.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2022 17:49:59 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Õhuke bosch, küll made in germany, kestis ca 10 aastat. Mehaanika/pumbad/voolikud ka lõpus korras, vähene elektroonika hakkas jupsima, mingi külmjoode ilmselt tekkis või kondekas lekkis, ei viitsind otsida. Asemele sai kõige odavam LG, made in china. Pool aastat on vastu pidanud juba icon_smile.gif

Kõige pikema elueaga minu tutvusringkonnas on üks upo pesukarhu, eestlaetav ja siis veel luuk ka ees. Ostetud kuskil 1900date lõpus, juba kasutatuna ja töötab siiani, ilma remondita. Viimased aastad küll koormus väiksem, kolis suvilasse suvetööle.


Meil oli maal mingi pealtlaetav Cylinda, ostetud kasutatud masinate poest sajandi algul ja väljanägemise järgi tont teab kui vana juba siis. Töötas kuni 2015, võib-olla oleks veelgi asja saanud kui keegi parandada oleks viitsinud, hakkas vett välja ajama. Selle asemele saigi see Peterburi trollivabriku odavBosch millest ma senimaani mõtlen kui "uuest" masinast, kuigi tänapäeva reeglite järgi peaks selle juba välja vahetama kui moraalselt vananenu.

Õhuke UPO kuskilt 2000ndatest töötas truult vist veidi üle 10 aasta ainult. Selleks ajaks ei tahetud seda kusagil remontida ka enam, sest UPO müüki kodumail enam ei toimunud. Selle asemel on siis nüüd see superõhuke Electrolux, toodetud muide Ukrainas. Ega ma ei oleks valinud Electroluxi, aga mitte ükski teine korralik mark ei pakkunud nii õhukest masinat kui mul vaja oli. Kõik on muidu bro, ainult luugil ilmnes peale 1. aastat mingi sulgemise viga. Ma ei tea, kas see on tüüpviga või ei, garantiikorras korda tegemisele tuli koroona vahele, nii ma siis lihtsalt elan selle faktiga et 4 korral 5-st ei ole masin nõus luuki sulgema ja tahab, et prooviks uuesti.

Kui teemaväliselt kiidelda, siis imeloomad on endiselt 20+ aastat vana Snaige, 20+ aastat vana Atlanticu boiler ja 20+ aastat tagasi kasutatuna ostetud Rosenlew elektripliit. Viimasel on ahjus pirn läbi põlenud ja nii kinni, et ära saab seda sealt ainult kuvaldaga, niiet kooki tuleb taskulambiga kontrollimas käia aga muidu veel kärab küll.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2022 21:13:32 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
Võtsin lahti ja seal taga see valge plastikust kanal oli tõesti tolmu täis. Päris küljest ära seda võtma ei hakanud puhastamiseks, aga traadi ja harjaga tegin nii palju tühjaks kui oli võimalik. Loodetavasti see teeb ka siis kuivatamise taas paremaks, eks ole näha.

Kuivatamist korda ei saanud selle väikese puhastamisega.

Suhtlesin LG toega, nad olid shokeeritud, et ma tub cleani sidrunhappega ei teinud. Muidu pidavat mõttetu olema.

Aga noh, tuleb töömees ja teeb ehk ikka korda.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2022 11:16:59 vasta tsitaadiga

Avastasin, et mul ühel LG 2i1n masinal on plastiku ja metalli vahelt värv maha koorumas. Masin alla 2a vana F4DN409S0. Samas vanematel mudelitel ei ole sellist probleemi täheldanud.

LG klienditeenindus vastas, et kosmeetilised vigastused ei lähe garantii alla... mida sellest arvata?

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2022 12:17:20 vasta tsitaadiga

Ütled, et tegemist ei ole kosmeetilise vigastusega, vaid viib niiskes ruumis paratamatult kere roostetamiseni.
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Pesumasinavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 67, 68, 69  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.