Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 174, 175, 176 ... 205, 206, 207  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 50 ]
1-3 aastat
31%
 31%  [ 142 ]
4-6 aastat
25%
 25%  [ 114 ]
7-10 aastat
18%
 18%  [ 84 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 33 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 15 ]
17-20 aastat
0%
 0%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 447

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2022 23:27:35 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
family plan sina +5 inimest 12.99

Kust te neid inimesi küll leiate kellega neid plaane sheerida ja raha kokku korjata iga kuu icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 10:18:12 vasta tsitaadiga

Siit samast foorumist. Omal ajal olen mitu teemat püsti pannud, et kuumaksu jagada.
Kahjuks on siin foorumis osadel adminnidel kadeduse uss sees, teemasid kustutakse ära, et ei saaks skeemitada.
Aga hea on küll, toimib juba aastaid, makstes 1-2€ kuus paketi eest mis muidu oleks kordades kallim. Kui korra saad pundi kokku, siis ega keegi lahkuda ei soovi. Tahtjaid on rohkem kui oleks pakkuda.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 10:34:05 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
family plan sina +5 inimest 12.99

Kust te neid inimesi küll leiate kellega neid plaane sheerida ja raha kokku korjata iga kuu icon_rolleyes.gif


oma pere seast, muidugi icon_biggrin.gif
Aga jah, ise kasutan youtube'i igapäevaselt ning ei kujuta ettegi, et peaks koos reklaamidega seda vahtima.
Netflix on jagatud kolme sõbraga, kes aeg-ajalt mingit pappi tiksutavad selle eest.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2022 10:56:40 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
family plan sina +5 inimest 12.99

Kust te neid inimesi küll leiate kellega neid plaane sheerida ja raha kokku korjata iga kuu icon_rolleyes.gif


korra aastas saab ju ka ei ole vaja iga kuu
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yksmees-
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2019



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2022 13:46:09 vasta tsitaadiga

Plaan soetada suvekodusse uus TV 65'', peamiselt vaadatakse teliat ning vahepeal harva ka netflix ja konsool lähevad taha. Kas LG OLED A seeria ajab asja ära või peaks vaatama C seeriat?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2022 13:55:34 vasta tsitaadiga

yksmees- kirjutas:
Plaan soetada suvekodusse uus TV 65'', peamiselt vaadatakse teliat ning vahepeal harva ka netflix ja konsool lähevad taha. Kas LG OLED A seeria ajab asja ära või peaks vaatama C seeriat?
Kui sa ei mängi, siis pole vahe seda väärt. Arvestades, et HV hindade järgi hetkel on 65A1 ~900€ ja 65C1 ~1400€. Paneel on sama, aga max brightness on software restricted. Gaming kellad ja viled on puudu. SDR-i puhul väga vahet ei tee, HDR puhul natuke rohkem tumedam. (aga seda vahet näed ainult side by side võrdlusega)
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 15.09.2022 20:40:53 vasta tsitaadiga

Vana 50 " full hd hakkab ära surema - regulaarsed restardid - ei ole tarkvara uuendamine ega midagi aidanud, nüüd uue otsinguil,
tahaks androidi, ja 85" - silma on jäänud kaks sony mudelit, et mitte kinni kiiluda (sonyde külge), mis vähemalt nendel kahel vahet on või hoopis midagi muud?

Teler Sony 85" KD-85X85K
https://www.hinnavaatlus.ee/2406470/sony-85-kd-85x85k/


Teler Sony 85" KE-85XH9096
https://www.hinnavaatlus.ee/2270812/sony-85-ke-85xh9096/
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 15.09.2022 22:39:56 vasta tsitaadiga

yksmees- kirjutas:
Plaan soetada suvekodusse uus TV 65'', peamiselt vaadatakse teliat ning vahepeal harva ka netflix ja konsool lähevad taha. Kas LG OLED A seeria ajab asja ära või peaks vaatama C seeriat?

A on 60Hz ja pole HDMI 2.1, nii et kui on uuem konsool/PC, mis 120fps välja annab, siis seda ei näe.
Pilt selle raha eest kindlasti ilus filmide vaatamiseks jne, aga jah tumedam kui B, C...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 15.09.2022 22:53:45 vasta tsitaadiga

Dag kirjutas:
Vana 50 " full hd hakkab ära surema - regulaarsed restardid - ei ole tarkvara uuendamine ega midagi aidanud, nüüd uue otsinguil,
tahaks androidi, ja 85" - silma on jäänud kaks sony mudelit, et mitte kinni kiiluda (sonyde külge), mis vähemalt nendel kahel vahet on või hoopis midagi muud?

Teler Sony 85" KD-85X85K
https://www.hinnavaatlus.ee/2406470/sony-85-kd-85x85k/


Teler Sony 85" KE-85XH9096
https://www.hinnavaatlus.ee/2270812/sony-85-ke-85xh9096/


https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x85k
https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x900h

Eks pead lugema ja ise omad järeldused tegema. Tunduvad suht samas augus mõlemad.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2022 11:59:04 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Dag kirjutas:
Vana 50 " full hd hakkab ära surema - regulaarsed restardid - ei ole tarkvara uuendamine ega midagi aidanud, nüüd uue otsinguil,
tahaks androidi, ja 85" - silma on jäänud kaks sony mudelit, et mitte kinni kiiluda (sonyde külge), mis vähemalt nendel kahel vahet on või hoopis midagi muud?

Teler Sony 85" KD-85X85K
https://www.hinnavaatlus.ee/2406470/sony-85-kd-85x85k/


Teler Sony 85" KE-85XH9096
https://www.hinnavaatlus.ee/2270812/sony-85-ke-85xh9096/


https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x85k
https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x900h

Eks pead lugema ja ise omad järeldused tegema. Tunduvad suht samas augus mõlemad.


Kuna üks on 2020 ja teine 2022 mudel (H = 2020, K = 2022) siis teleka sisemine nuti peaks värskemal mudelil pikemalt kasutatav olema, pikemalt võiks uuendusi oodata.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2022 12:17:14 vasta tsitaadiga

Nende kahe vahel ütleks, et võta x900h, x85k puhul pole local dimmingut.
85" puhul parim pilt oleks QN95, aga see pole andriod ja 1k€ kallim.
LG 83C1 OLED on ka veel ~3600€, kui päriselt veel kuskil in stock on.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 19.09.2022 23:27:27 vasta tsitaadiga

Plaan on oma Panasonicu plasma pensionile saata. Kuna vaatenurgad on olulised, siis tundub OLED olema õige valik. Suuuruseks 55", suurem ei mahu ära. Põhikasutus tava tv (Viasat) ja striimimine veebist, mängukonsoole ei kasuta, pc taha ühendamist ei välista, aga mängimine ei ole/ saa olema põhitegevus. Asi võiks olla piisavalt tulevikukindel, et järgmised 5-10a hakkama saaks.

Praegu sõelal:

LG C1 (HV odavaim 988 eur)
LG C2 OLED55C21LA (1209 eur)
Panasonic TX-55JZ1000E 1260 (eur)
Sony XR-55A80J (1339 eur)
Samsung QE55S95BA (1393 eur)

C1/C2 tundub hinna-kvaliteedi suhtelt lollikindel valik, samas ülevaated kiidavad samsa qd-oledi paremaks kui tava oled... Või mida soovitate?

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Huntkoer
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2017




sõnum 19.09.2022 23:29:28 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Plaan on oma Panasonicu plasma pensionile saata. Kuna vaatenurgad on olulised, siis tundub OLED olema õige valik. Suuuruseks 55", suurem ei mahu ära. Põhikasutus tava tv (Viasat) ja striimimine veebist, mängukonsoole ei kasuta, pc taha ühendamist ei välista, aga mängimine ei ole/ saa olema põhitegevus. Asi võiks olla piisavalt tulevikukindel, et järgmised 5-10a hakkama saaks.

Praegu sõelal:

LG C1 (HV odavaim 988 eur)
LG C2 OLED55C21LA (1209 eur)
Panasonic TX-55JZ1000E 1260 (eur)
Sony XR-55A80J (1339 eur)
Samsung QE55S95BA (1393 eur)

C1/C2 tundub hinna-kvaliteedi suhtelt lollikindel valik, samas ülevaated kiidavad samsa qd-oledi paremaks kui tava oled... Või mida soovitate?


Alati Pana...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2022 02:18:59 vasta tsitaadiga

Midaiganes, aga ostaks igal juhul selle aasta mudeli.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2022 15:08:30 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Plaan on oma Panasonicu plasma pensionile saata. Kuna vaatenurgad on olulised, siis tundub OLED olema õige valik. Suuuruseks 55", suurem ei mahu ära. Põhikasutus tava tv (Viasat) ja striimimine veebist, mängukonsoole ei kasuta, pc taha ühendamist ei välista, aga mängimine ei ole/ saa olema põhitegevus. Asi võiks olla piisavalt tulevikukindel, et järgmised 5-10a hakkama saaks.

Praegu sõelal:

LG C1 (HV odavaim 988 eur)
LG C2 OLED55C21LA (1209 eur)
Panasonic TX-55JZ1000E 1260 (eur)
Sony XR-55A80J (1339 eur)
Samsung QE55S95BA (1393 eur)

C1/C2 tundub hinna-kvaliteedi suhtelt lollikindel valik, samas ülevaated kiidavad samsa qd-oledi paremaks kui tava oled... Või mida soovitate?


Kui mängimine ei ole prio, siis pigem kalduks Sony või Samsa poole. Aga see on pihtalt pildi ja funktsionaalsuses osas. Rakendused on teine teema kas eelstad androidi või mitte. Tulevikukindel ei ole miskit 5a+ Mina vahetasin enda LG B7 peale 4 aastat C1 vastu sest aeg läks edasi ja uued funkstionaalsuse toetused tulid peale mida kasutan.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2022 16:26:34 vasta tsitaadiga

Samsal on hea Dolby Visioni puudumist nautida
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2022 16:47:13 vasta tsitaadiga

Äppide ühilduvuse mõttes vaataks ise ikkagi Androidi poole.
Praegusel LG-l Viaplay töötab küll normaalselt, aga mõningatest muudest Androidil olemas olevatest äppidest tunnen küll puudust...
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2022 16:51:09 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Äppide ühilduvuse mõttes vaataks ise ikkagi Androidi poole.
Praegusel LG-l Viaplay töötab küll normaalselt, aga mõningatest muudest Androidil olemas olevatest äppidest tunnen küll puudust...
Teleka ostu puhul nii palju muid argumente, kui sisemine OS. Nvidia shield teeb silmad ette igale android TV-le.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2022 17:17:15 vasta tsitaadiga

Kasutusmugavus on eriti mitte-advanced kasutajate jaoks teleka enda äppidega siiski oluliselt parem ja lihtsam.
Kuna paneelid on OLEDi puhul naguni sama tootja tehtud, pole pildikvaliteedis märkimisväärseid vahesid nagunii.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2022 17:34:12 vasta tsitaadiga

Ma pole muidugi Nvidia Shield-e, jne. vidinaid kasutanud, ent eelistan, et igalpool oleks võimalikult vähe vahejubinaid-kihte lisaks.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2022 17:46:22 vasta tsitaadiga

Eks see ongi vahe kasutajate eelistuste vahe. Näiteks mina ei kasuta Netflixi vaid kogu filmide, seriaalide andmebaas on enda serveris, mida vaatan ja siis on Shield lihtsalt asendamatu. Lisaks on ka uutel telekatel probleeme otse USB pealt Dolby Vision filme maha mängida, seda olen kommentaariumites üsna palju näinud failijagamislehtedel. Selles suhtes on Shield nagu kuulikindel värk alati toiminud mul. Kui aga ostjal on kindlad eelistused ja teab mida ta telekaga tahab teha ja vaadata, siis on ka parem soovitada kindlaid funktsionaalsusi või neid ignoreerida ja kasutada 3rd party boxe.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2022 17:49:59 vasta tsitaadiga

Mul endal on ka eraldi Androidi peal meediamängija olemas juhuks kui soov spetsiifilisemaid äppe kasutada või heliribasid vmt maha mängida mida telekas ei toeta.
Aga naisele ja lapsele on teleka enda äppide kasutamine oluliselt lihtsam.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2022 12:14:04 vasta tsitaadiga

Zonerman, ma ei kasuta teleka äppe ka - kogu tegevus toimub läbi lauaka.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2022 12:57:00 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Mul endal on ka eraldi Androidi peal meediamängija olemas juhuks kui soov spetsiifilisemaid äppe kasutada või heliribasid vmt maha mängida mida telekas ei toeta.
Aga naisele ja lapsele on teleka enda äppide kasutamine oluliselt lihtsam.
Eks sõltub, kuidas setup tehtud on. Minul on kõik läbi Harmony, piisab ühest nupuvajutusest, mille peale tõmmatakse käima võimendi+telekas+shield ja on kohe appide valik ees. Kasutavad ka naine ja lapsed.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2022 14:16:57 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
Anti112 kirjutas:
Mul endal on ka eraldi Androidi peal meediamängija olemas juhuks kui soov spetsiifilisemaid äppe kasutada või heliribasid vmt maha mängida mida telekas ei toeta.
Aga naisele ja lapsele on teleka enda äppide kasutamine oluliselt lihtsam.
Eks sõltub, kuidas setup tehtud on. Minul on kõik läbi Harmony, piisab ühest nupuvajutusest, mille peale tõmmatakse käima võimendi+telekas+shield ja on kohe appide valik ees. Kasutavad ka naine ja lapsed.


See tähendab juba kahe lisaseadme ostmist.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2022 14:29:56 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Zonerman, ma ei kasuta teleka äppe ka - kogu tegevus toimub läbi lauaka.


No see teb sama välja ma ka ei kasuta teleka äppe. Kõik käib läbi shieldi. Sealt panen käima power nupust ja kõik muud asjad tulevad selle peale püsti telekas, ress, võimendi ning tv box ning ise valin kas vaatan filme, sarju, yt, või lihtsalt telekat.
Lihtsamat lahendust enam ei leiaks.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2022 15:27:13 vasta tsitaadiga

Jah, a menüüdega kokku puutun ikkagi. Lisaks need hetked kui meediat tarbida otse mälupulkadelt, jne.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2022 22:36:23 vasta tsitaadiga

Krt ma võtaks selle Shield pro silma pilgutamata ära, ainuke mis kõhklust tekitab on see, et äkki tuleb lähiajal midagi uut neilt. Samas ühtegi kõlakate pole nagu olnud. A ostaks puhtalt nende upscalingu pärast, sest suurelt ekraanilt Telia ja Viaplay pilt kasvõi võiks ikka tunduvalt parem olla.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2022 22:54:38 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Krt ma võtaks selle Shield pro silma pilgutamata ära, ainuke mis kõhklust tekitab on see, et äkki tuleb lähiajal midagi uut neilt. Samas ühtegi kõlakate pole nagu olnud.

Isegi kui uus tuleb, kas 2019 mudeli omanikel on mõtet lähiajal upgrade teha? Kahtlen.
Mida oleks uuel mudelil pakkuda? 8K, AV1, H.266 jms pole eriti mainstream veel.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2022 09:52:04 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Krt ma võtaks selle Shield pro silma pilgutamata ära, ainuke mis kõhklust tekitab on see, et äkki tuleb lähiajal midagi uut neilt. Samas ühtegi kõlakate pole nagu olnud. A ostaks puhtalt nende upscalingu pärast, sest suurelt ekraanilt Telia ja Viaplay pilt kasvõi võiks ikka tunduvalt parem olla.
Shieldi teemas oli teisel ahvil sama FOMO.
Arvestades, et algne mudel oli 2015 ja järgmine 2019, +liskas covid ja muud maalima jamad juurde, siis ei näe see aasta midagi uut tulemas. Tegra X1 on olnud põhiliselt ikka Nintendo Switch-i jaoks. Kui midagi tuleb, siis ilmselt uue chipsetiga Switch Pro/Switch 2, ja peale seda ehk mingi aeg uuem Shield. (ilmselt siis Orin chipseti peale)
Kiire google pakub: A successor to the Nintendo Switch may be coming in 2024. Seega enne 2024 ilmselt pole loota ka uut Shield-i.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2022 12:08:52 vasta tsitaadiga

Kas Shieldi puhul on ala midagi taolist ka, et peab 100% netiga ühendatud olema, lisaks pead sisselogitud olema nagu nvidia GPUde puhul kui uuendusi tahad? icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2022 14:54:54 vasta tsitaadiga

Ainus asi miks ma pidin oma vana shield mudeli uuema 2019 vastu vahetama oli Dolby Vision toe lisandumine. Muidu oleks vana versiooniga edasi lasknud.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2022 18:52:54 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kas Shieldi puhul on ala midagi taolist ka, et peab 100% netiga ühendatud olema, lisaks pead sisselogitud olema nagu nvidia GPUde puhul kui uuendusi tahad? icon_biggrin.gif

Ei pea olema. Uuendused võid ise netist alla tõmmata ja üle USB kaabli Shieldile peale lasta. Samamoodi nagu kõik muud Android seadmed (telefonid-tahvlid).
https://developer.nvidia.com/gameworksdownload#?search=shield (9.1 pole seal veel üleval, küll varsti pannakse.)
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2022 12:17:35 vasta tsitaadiga

Paistab, et eestis ka nüüd 98" TCL saada https://www.hinnavaatlus.ee/2449629/tcl-98-98c735/
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2022 19:23:53 vasta tsitaadiga

Oskab keegi äkki öelda, kas Eestis sellist kaablit mõni pood pakub või analoogset:
https://www.delock.com/produkt/86989/merkmale.html?g=880
Peaks olema 2.1 ja täpselt sellise nurgaga, kuna muidu ei mahu teleka taha ära.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2022 01:04:00 vasta tsitaadiga

Äkki midagi siit abiks

https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Tarvikud-ja-lisad-Videoadapterid-HDMI-adapterid

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2022 10:38:39 vasta tsitaadiga

Kui ma õigesti aru olen saanud, siis adapter ise peaks samuti hdmi 2.1 toetama ja need veel vähem levinud, kui nurgaga kaablid.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2022 11:14:54 vasta tsitaadiga

Adapter on lihtsalt vask, seal ei ole mingit tarkust sees.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.10.2022 16:50:39 vasta tsitaadiga

adapter on lihtsalt vask küll aga tootja kirjutatud tuge tuleks siiski tähele panna. hdml 2.1 on siiani kapriisne. adapter lisab ka ühe ühenduskoha, mis võib mõjutada isegi rohkem kui adapter ise.
kuigi jah, kui selline tavaline 1.8m või 2m vahe seadmeni on, ei ole väga vahet.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2022 17:13:01 vasta tsitaadiga

karlutikas kirjutas:
Oskab keegi äkki öelda, kas Eestis sellist kaablit mõni pood pakub või analoogset:
https://www.delock.com/produkt/86989/merkmale.html?g=880
Peaks olema 2.1 ja täpselt sellise nurgaga, kuna muidu ei mahu teleka taha ära.

2.1 on HDMI ühenduse versioon, mitte kaabli. Ultra High Speed kaablit vajad sel juhul.

Kuna paljud müüjad-poed ei saa sellest aru, siis eksitatakse ka kliente, kes hiljem soovivadki osta "HDMI 2.0 või 2.1 kaablit", aga selliseid asju pole olemas.

HDMI kaablite versioonid on kiiruskategooriates: Ultra High Speed, Premium High Speed, High Speed, Standard

HDMI ühenduse versioonid on nummerdatud: 2.1, 2.0, 1.4, 1.3, 1.2, 1.1, 1.0 jne

Neid ei tasu segi ajada. aga tihti seda tehakse.

Vana, kuid kvaliteetne, High Speed HDMI kaabel võib vabalt ka Ultra High Speed kaablina töötada.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.10.2022 20:45:33 vasta tsitaadiga

Tundub, et peaks Event Centerist, RGB-st või Eventechist küsima sellist asja.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2022 10:21:42 vasta tsitaadiga

karlutikas kirjutas:
Oskab keegi äkki öelda, kas Eestis sellist kaablit mõni pood pakub või analoogset:
https://www.delock.com/produkt/86989/merkmale.html?g=880
Peaks olema 2.1 ja täpselt sellise nurgaga, kuna muidu ei mahu teleka taha ära.
Eestis ilmselt raske leida, ja kui ka kuskilt leiad, siis hind pole väga sõbralik. Viimati tellisin endale portsu Delock kaableid saksast. Hind oli 2-3x odavam, kui samad kaablid eestis.
Sinu valitud kaabel ka väga ok hinnaga: https://www.reichelt.de/ee/en/hdmi-cable-male-straight-to-male-90-top-angled-48-gbit-s-2-m-delock-86989-p319129.html
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2022 18:44:54 vasta tsitaadiga

Kui keegi teab mõnd head soundbar+subwoofer diili praegu Eestis, andke teada.
Pensionärile miskit paremat kui lihtsalt telerikõlarid, samas ei vaja midagi super-vinget, alla 300 eur.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2022 18:50:33 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2022 09:02:40 vasta tsitaadiga

EU piirab display max power consumptionit alates 03.2023
https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1665647227
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2022 11:31:58 vasta tsitaadiga

Youtubes jäi selle kohta ka üks video silma
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2022 12:09:08 vasta tsitaadiga

Lugesin ja vaatasin....suht bs tegelikult. Eu ametnikud elavad omas mullis...eks saab näha, mis järgmine aasta toimuma hakkab
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2022 13:31:39 vasta tsitaadiga

HDR on siis surnud? 55" telekale max voolutarve 84W, juba mu B9 OLED võtab 150W+.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2022 14:02:16 vasta tsitaadiga

Mul 83C2 mahub nibin-nabin sisse. 150kWh/1000h ja HDR on 314kWh/1000h
Regulation näeb ette 83" - 164W
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2022 14:03:28 vasta tsitaadiga

Tarkvarauuendusega keelatakse siis HDR ehk ära icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 174, 175, 176 ... 205, 206, 207  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.