|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler? |
| Alla 1 aasta |
|
11% |
[ 50 ] |
| 1-3 aastat |
|
31% |
[ 142 ] |
| 4-6 aastat |
|
25% |
[ 114 ] |
| 7-10 aastat |
|
18% |
[ 84 ] |
| 11-13 aastat |
|
7% |
[ 33 ] |
| 14-16 aastat |
|
3% |
[ 15 ] |
| 17-20 aastat |
|
0% |
[ 4 ] |
| Üle 20 aasta |
|
1% |
[ 5 ] |
|
| hääli kokku : 447 |
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.09.2022 23:27:35
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| family plan sina +5 inimest 12.99 |
Kust te neid inimesi küll leiate kellega neid plaane sheerida ja raha kokku korjata iga kuu
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
11.09.2022 10:18:12
|
|
|
Siit samast foorumist. Omal ajal olen mitu teemat püsti pannud, et kuumaksu jagada.
Kahjuks on siin foorumis osadel adminnidel kadeduse uss sees, teemasid kustutakse ära, et ei saaks skeemitada.
Aga hea on küll, toimib juba aastaid, makstes 1-2€ kuus paketi eest mis muidu oleks kordades kallim. Kui korra saad pundi kokku, siis ega keegi lahkuda ei soovi. Tahtjaid on rohkem kui oleks pakkuda.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
11.09.2022 10:34:05
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| family plan sina +5 inimest 12.99 |
Kust te neid inimesi küll leiate kellega neid plaane sheerida ja raha kokku korjata iga kuu  |
oma pere seast, muidugi
Aga jah, ise kasutan youtube'i igapäevaselt ning ei kujuta ettegi, et peaks koos reklaamidega seda vahtima.
Netflix on jagatud kolme sõbraga, kes aeg-ajalt mingit pappi tiksutavad selle eest.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
11.09.2022 10:56:40
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
| family plan sina +5 inimest 12.99 |
Kust te neid inimesi küll leiate kellega neid plaane sheerida ja raha kokku korjata iga kuu  |
korra aastas saab ju ka ei ole vaja iga kuu
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yksmees-
HV vaatleja
liitunud: 31.10.2019
|
14.09.2022 13:46:09
|
|
|
| Plaan soetada suvekodusse uus TV 65'', peamiselt vaadatakse teliat ning vahepeal harva ka netflix ja konsool lähevad taha. Kas LG OLED A seeria ajab asja ära või peaks vaatama C seeriat?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
14.09.2022 13:55:34
|
|
|
| yksmees- kirjutas: |
| Plaan soetada suvekodusse uus TV 65'', peamiselt vaadatakse teliat ning vahepeal harva ka netflix ja konsool lähevad taha. Kas LG OLED A seeria ajab asja ära või peaks vaatama C seeriat? |
Kui sa ei mängi, siis pole vahe seda väärt. Arvestades, et HV hindade järgi hetkel on 65A1 ~900€ ja 65C1 ~1400€. Paneel on sama, aga max brightness on software restricted. Gaming kellad ja viled on puudu. SDR-i puhul väga vahet ei tee, HDR puhul natuke rohkem tumedam. (aga seda vahet näed ainult side by side võrdlusega)
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mingivend
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2007
|
15.09.2022 22:39:56
|
|
|
| yksmees- kirjutas: |
| Plaan soetada suvekodusse uus TV 65'', peamiselt vaadatakse teliat ning vahepeal harva ka netflix ja konsool lähevad taha. Kas LG OLED A seeria ajab asja ära või peaks vaatama C seeriat? |
A on 60Hz ja pole HDMI 2.1, nii et kui on uuem konsool/PC, mis 120fps välja annab, siis seda ei näe.
Pilt selle raha eest kindlasti ilus filmide vaatamiseks jne, aga jah tumedam kui B, C...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
16.09.2022 11:59:04
|
|
|
Kuna üks on 2020 ja teine 2022 mudel (H = 2020, K = 2022) siis teleka sisemine nuti peaks värskemal mudelil pikemalt kasutatav olema, pikemalt võiks uuendusi oodata.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
16.09.2022 12:17:14
|
|
|
Nende kahe vahel ütleks, et võta x900h, x85k puhul pole local dimmingut.
85" puhul parim pilt oleks QN95, aga see pole andriod ja 1k€ kallim.
LG 83C1 OLED on ka veel ~3600€, kui päriselt veel kuskil in stock on.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
19.09.2022 23:27:27
|
|
|
Plaan on oma Panasonicu plasma pensionile saata. Kuna vaatenurgad on olulised, siis tundub OLED olema õige valik. Suuuruseks 55", suurem ei mahu ära. Põhikasutus tava tv (Viasat) ja striimimine veebist, mängukonsoole ei kasuta, pc taha ühendamist ei välista, aga mängimine ei ole/ saa olema põhitegevus. Asi võiks olla piisavalt tulevikukindel, et järgmised 5-10a hakkama saaks.
Praegu sõelal:
LG C1 (HV odavaim 988 eur)
LG C2 OLED55C21LA (1209 eur)
Panasonic TX-55JZ1000E 1260 (eur)
Sony XR-55A80J (1339 eur)
Samsung QE55S95BA (1393 eur)
C1/C2 tundub hinna-kvaliteedi suhtelt lollikindel valik, samas ülevaated kiidavad samsa qd-oledi paremaks kui tava oled... Või mida soovitate?
_________________ airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Huntkoer
HV vaatleja
liitunud: 07.03.2017
|
19.09.2022 23:29:28
|
|
|
| Delta kirjutas: |
Plaan on oma Panasonicu plasma pensionile saata. Kuna vaatenurgad on olulised, siis tundub OLED olema õige valik. Suuuruseks 55", suurem ei mahu ära. Põhikasutus tava tv (Viasat) ja striimimine veebist, mängukonsoole ei kasuta, pc taha ühendamist ei välista, aga mängimine ei ole/ saa olema põhitegevus. Asi võiks olla piisavalt tulevikukindel, et järgmised 5-10a hakkama saaks.
Praegu sõelal:
LG C1 (HV odavaim 988 eur)
LG C2 OLED55C21LA (1209 eur)
Panasonic TX-55JZ1000E 1260 (eur)
Sony XR-55A80J (1339 eur)
Samsung QE55S95BA (1393 eur)
C1/C2 tundub hinna-kvaliteedi suhtelt lollikindel valik, samas ülevaated kiidavad samsa qd-oledi paremaks kui tava oled... Või mida soovitate? |
Alati Pana...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
20.09.2022 02:18:59
|
|
|
Midaiganes, aga ostaks igal juhul selle aasta mudeli.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
20.09.2022 15:08:30
|
|
|
| Delta kirjutas: |
Plaan on oma Panasonicu plasma pensionile saata. Kuna vaatenurgad on olulised, siis tundub OLED olema õige valik. Suuuruseks 55", suurem ei mahu ära. Põhikasutus tava tv (Viasat) ja striimimine veebist, mängukonsoole ei kasuta, pc taha ühendamist ei välista, aga mängimine ei ole/ saa olema põhitegevus. Asi võiks olla piisavalt tulevikukindel, et järgmised 5-10a hakkama saaks.
Praegu sõelal:
LG C1 (HV odavaim 988 eur)
LG C2 OLED55C21LA (1209 eur)
Panasonic TX-55JZ1000E 1260 (eur)
Sony XR-55A80J (1339 eur)
Samsung QE55S95BA (1393 eur)
C1/C2 tundub hinna-kvaliteedi suhtelt lollikindel valik, samas ülevaated kiidavad samsa qd-oledi paremaks kui tava oled... Või mida soovitate? |
Kui mängimine ei ole prio, siis pigem kalduks Sony või Samsa poole. Aga see on pihtalt pildi ja funktsionaalsuses osas. Rakendused on teine teema kas eelstad androidi või mitte. Tulevikukindel ei ole miskit 5a+ Mina vahetasin enda LG B7 peale 4 aastat C1 vastu sest aeg läks edasi ja uued funkstionaalsuse toetused tulid peale mida kasutan.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
20.09.2022 16:26:34
|
|
|
| Samsal on hea Dolby Visioni puudumist nautida
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
20.09.2022 16:47:13
|
|
|
Äppide ühilduvuse mõttes vaataks ise ikkagi Androidi poole.
Praegusel LG-l Viaplay töötab küll normaalselt, aga mõningatest muudest Androidil olemas olevatest äppidest tunnen küll puudust...
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
20.09.2022 16:51:09
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
Äppide ühilduvuse mõttes vaataks ise ikkagi Androidi poole.
Praegusel LG-l Viaplay töötab küll normaalselt, aga mõningatest muudest Androidil olemas olevatest äppidest tunnen küll puudust... |
Teleka ostu puhul nii palju muid argumente, kui sisemine OS. Nvidia shield teeb silmad ette igale android TV-le.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
20.09.2022 17:17:15
|
|
|
Kasutusmugavus on eriti mitte-advanced kasutajate jaoks teleka enda äppidega siiski oluliselt parem ja lihtsam.
Kuna paneelid on OLEDi puhul naguni sama tootja tehtud, pole pildikvaliteedis märkimisväärseid vahesid nagunii.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
20.09.2022 17:34:12
|
|
|
Ma pole muidugi Nvidia Shield-e, jne. vidinaid kasutanud, ent eelistan, et igalpool oleks võimalikult vähe vahejubinaid-kihte lisaks.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
20.09.2022 17:46:22
|
|
|
Eks see ongi vahe kasutajate eelistuste vahe. Näiteks mina ei kasuta Netflixi vaid kogu filmide, seriaalide andmebaas on enda serveris, mida vaatan ja siis on Shield lihtsalt asendamatu. Lisaks on ka uutel telekatel probleeme otse USB pealt Dolby Vision filme maha mängida, seda olen kommentaariumites üsna palju näinud failijagamislehtedel. Selles suhtes on Shield nagu kuulikindel värk alati toiminud mul. Kui aga ostjal on kindlad eelistused ja teab mida ta telekaga tahab teha ja vaadata, siis on ka parem soovitada kindlaid funktsionaalsusi või neid ignoreerida ja kasutada 3rd party boxe.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
20.09.2022 17:49:59
|
|
|
Mul endal on ka eraldi Androidi peal meediamängija olemas juhuks kui soov spetsiifilisemaid äppe kasutada või heliribasid vmt maha mängida mida telekas ei toeta.
Aga naisele ja lapsele on teleka enda äppide kasutamine oluliselt lihtsam.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.09.2022 12:14:04
|
|
|
Zonerman, ma ei kasuta teleka äppe ka - kogu tegevus toimub läbi lauaka.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
21.09.2022 12:57:00
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
Mul endal on ka eraldi Androidi peal meediamängija olemas juhuks kui soov spetsiifilisemaid äppe kasutada või heliribasid vmt maha mängida mida telekas ei toeta.
Aga naisele ja lapsele on teleka enda äppide kasutamine oluliselt lihtsam. |
Eks sõltub, kuidas setup tehtud on. Minul on kõik läbi Harmony, piisab ühest nupuvajutusest, mille peale tõmmatakse käima võimendi+telekas+shield ja on kohe appide valik ees. Kasutavad ka naine ja lapsed.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
21.09.2022 14:16:57
|
|
|
| Snaxez kirjutas: |
| Anti112 kirjutas: |
Mul endal on ka eraldi Androidi peal meediamängija olemas juhuks kui soov spetsiifilisemaid äppe kasutada või heliribasid vmt maha mängida mida telekas ei toeta.
Aga naisele ja lapsele on teleka enda äppide kasutamine oluliselt lihtsam. |
Eks sõltub, kuidas setup tehtud on. Minul on kõik läbi Harmony, piisab ühest nupuvajutusest, mille peale tõmmatakse käima võimendi+telekas+shield ja on kohe appide valik ees. Kasutavad ka naine ja lapsed. |
See tähendab juba kahe lisaseadme ostmist.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
21.09.2022 14:29:56
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Zonerman, ma ei kasuta teleka äppe ka - kogu tegevus toimub läbi lauaka. |
No see teb sama välja ma ka ei kasuta teleka äppe. Kõik käib läbi shieldi. Sealt panen käima power nupust ja kõik muud asjad tulevad selle peale püsti telekas, ress, võimendi ning tv box ning ise valin kas vaatan filme, sarju, yt, või lihtsalt telekat.
Lihtsamat lahendust enam ei leiaks.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.09.2022 15:27:13
|
|
|
Jah, a menüüdega kokku puutun ikkagi. Lisaks need hetked kui meediat tarbida otse mälupulkadelt, jne.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
21.09.2022 22:36:23
|
|
|
Krt ma võtaks selle Shield pro silma pilgutamata ära, ainuke mis kõhklust tekitab on see, et äkki tuleb lähiajal midagi uut neilt. Samas ühtegi kõlakate pole nagu olnud. A ostaks puhtalt nende upscalingu pärast, sest suurelt ekraanilt Telia ja Viaplay pilt kasvõi võiks ikka tunduvalt parem olla.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.09.2022 22:54:38
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| Krt ma võtaks selle Shield pro silma pilgutamata ära, ainuke mis kõhklust tekitab on see, et äkki tuleb lähiajal midagi uut neilt. Samas ühtegi kõlakate pole nagu olnud. |
Isegi kui uus tuleb, kas 2019 mudeli omanikel on mõtet lähiajal upgrade teha? Kahtlen.
Mida oleks uuel mudelil pakkuda? 8K, AV1, H.266 jms pole eriti mainstream veel.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
22.09.2022 09:52:04
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| Krt ma võtaks selle Shield pro silma pilgutamata ära, ainuke mis kõhklust tekitab on see, et äkki tuleb lähiajal midagi uut neilt. Samas ühtegi kõlakate pole nagu olnud. A ostaks puhtalt nende upscalingu pärast, sest suurelt ekraanilt Telia ja Viaplay pilt kasvõi võiks ikka tunduvalt parem olla. |
Shieldi teemas oli teisel ahvil sama FOMO.
Arvestades, et algne mudel oli 2015 ja järgmine 2019, +liskas covid ja muud maalima jamad juurde, siis ei näe see aasta midagi uut tulemas. Tegra X1 on olnud põhiliselt ikka Nintendo Switch-i jaoks. Kui midagi tuleb, siis ilmselt uue chipsetiga Switch Pro/Switch 2, ja peale seda ehk mingi aeg uuem Shield. (ilmselt siis Orin chipseti peale)
Kiire google pakub: A successor to the Nintendo Switch may be coming in 2024. Seega enne 2024 ilmselt pole loota ka uut Shield-i.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
22.09.2022 12:08:52
|
|
|
Kas Shieldi puhul on ala midagi taolist ka, et peab 100% netiga ühendatud olema, lisaks pead sisselogitud olema nagu nvidia GPUde puhul kui uuendusi tahad?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
22.09.2022 14:54:54
|
|
|
Ainus asi miks ma pidin oma vana shield mudeli uuema 2019 vastu vahetama oli Dolby Vision toe lisandumine. Muidu oleks vana versiooniga edasi lasknud.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.09.2022 18:52:54
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Kas Shieldi puhul on ala midagi taolist ka, et peab 100% netiga ühendatud olema, lisaks pead sisselogitud olema nagu nvidia GPUde puhul kui uuendusi tahad?  |
Ei pea olema. Uuendused võid ise netist alla tõmmata ja üle USB kaabli Shieldile peale lasta. Samamoodi nagu kõik muud Android seadmed (telefonid-tahvlid).
https://developer.nvidia.com/gameworksdownload#?search=shield (9.1 pole seal veel üleval, küll varsti pannakse.)
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karlutikas
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2010
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karlutikas
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2010
|
09.10.2022 10:38:39
|
|
|
| Kui ma õigesti aru olen saanud, siis adapter ise peaks samuti hdmi 2.1 toetama ja need veel vähem levinud, kui nurgaga kaablid.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
09.10.2022 11:14:54
|
|
|
| Adapter on lihtsalt vask, seal ei ole mingit tarkust sees.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
09.10.2022 16:50:39
|
|
|
adapter on lihtsalt vask küll aga tootja kirjutatud tuge tuleks siiski tähele panna. hdml 2.1 on siiani kapriisne. adapter lisab ka ühe ühenduskoha, mis võib mõjutada isegi rohkem kui adapter ise.
kuigi jah, kui selline tavaline 1.8m või 2m vahe seadmeni on, ei ole väga vahet.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
09.10.2022 17:13:01
|
|
|
2.1 on HDMI ühenduse versioon, mitte kaabli. Ultra High Speed kaablit vajad sel juhul.
Kuna paljud müüjad-poed ei saa sellest aru, siis eksitatakse ka kliente, kes hiljem soovivadki osta "HDMI 2.0 või 2.1 kaablit", aga selliseid asju pole olemas.
HDMI kaablite versioonid on kiiruskategooriates: Ultra High Speed, Premium High Speed, High Speed, Standard
HDMI ühenduse versioonid on nummerdatud: 2.1, 2.0, 1.4, 1.3, 1.2, 1.1, 1.0 jne
Neid ei tasu segi ajada. aga tihti seda tehakse.
Vana, kuid kvaliteetne, High Speed HDMI kaabel võib vabalt ka Ultra High Speed kaablina töötada.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
09.10.2022 20:45:33
|
|
|
Tundub, et peaks Event Centerist, RGB-st või Eventechist küsima sellist asja.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
16.10.2022 18:44:54
|
|
|
Kui keegi teab mõnd head soundbar+subwoofer diili praegu Eestis, andke teada.
Pensionärile miskit paremat kui lihtsalt telerikõlarid, samas ei vaja midagi super-vinget, alla 300 eur.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
16.10.2022 18:50:33
|
|
|
Spoiler 
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
19.10.2022 11:31:58
|
|
|
Youtubes jäi selle kohta ka üks video silma
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.10.2022 12:09:08
|
|
|
Lugesin ja vaatasin....suht bs tegelikult. Eu ametnikud elavad omas mullis...eks saab näha, mis järgmine aasta toimuma hakkab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
19.10.2022 13:31:39
|
|
|
| HDR on siis surnud? 55" telekale max voolutarve 84W, juba mu B9 OLED võtab 150W+.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
19.10.2022 14:02:16
|
|
|
Mul 83C2 mahub nibin-nabin sisse. 150kWh/1000h ja HDR on 314kWh/1000h
Regulation näeb ette 83" - 164W
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
19.10.2022 14:03:28
|
|
|
Tarkvarauuendusega keelatakse siis HDR ehk ära
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|