Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 05.01.2022 09:20:17 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Albert4584, neil on seal viie erineva tootekoodiga neid ehk viie erineva hulgilao omad, https://www.photopoint.ee/search?&search_query=playstation+5&fg=285&os=1&new=0&pp=36&view=grid&s=price_desc


heh, vaat siis... Mul oli ühes brauseri tabis see konkreetne... Jäi silm peale, et on kõvasti alla hinnatud (tavahind muidugi tõusnud umbes 100€ võrra)... Moel või teisel ei kavatse ma Photopointiga enam äri teha. Kui ikka mingi toote hind konkreetses "hulgilaos" on selline, et tavahind kujuneb kolmekordseks, siis võib ju selle allahindlusprotsendiga mängida, aga mind teeb see igal juhul "ettevaatlikuks". Sellise varustajaga kostööd teha?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 09:46:20 vasta tsitaadiga

See "tavahind" ei tule hulgilaost. Hulgilao hind on soodushinnast madalam. Ega nad kahjumiga neid konsoole ei müü icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 12:50:35 vasta tsitaadiga

PSVR2 hõigati välja:

https://blog.playstation.com/2022/01/04/playstation-vr2-and-playstation-vr2-sense-controller-the-next-generation-of-vr-gaming-on-ps5/
https://techcrunch.com/2022/01/04/sony-psvr2-ps5-first-details-ces/
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fixed
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 15:37:44 vasta tsitaadiga

Kuidas aru saada kas mäng töötab hetkel 60Hz või 120Hz?
Laadisin just selle võrdlemiseks alla Dirt5 mis peaks toetama 120Hz. Natukene mängisin seda ja tundus sama sujuv nagu kõik teised mängud. Tv on Lg Cx mis peaks toetama 120Hz.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 15:44:47 vasta tsitaadiga

LG on nupp mida klõpsisid puldil mõned korrad ja siis tekib ekraanile info spekkide kohta.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 16:20:28 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
LG on nupp mida klõpsisid puldil mõned korrad ja siis tekib ekraanile info spekkide kohta.


Selleks on siis roheline nupp LG puldil, mida klõpsi kiirelt neli korda järjest.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 06.01.2022 09:51:46 vasta tsitaadiga

Fixed kirjutas:
Kuidas aru saada kas mäng töötab hetkel 60Hz või 120Hz?
Laadisin just selle võrdlemiseks alla Dirt5 mis peaks toetama 120Hz. Natukene mängisin seda ja tundus sama sujuv nagu kõik teised mängud. Tv on Lg Cx mis peaks toetama 120Hz.


NB! Selleks, et sul üldse PS5 seda 120Hz mängudes toetaks, tuleb PS5 settingutes õige koht üles otsida ja sisse lülitada "Performance mode". https://www.gfinityesports.com/ps5/ps5-how-to-set-performance-mode-as-default/
Võimalik, et ajan kerget käojaani, aga vähemalt Fortnitega on küll nii, et kui seda PS5 settingutes sisse ei lülita, siis ei teki mängu sees olevates settingutes seda valikutki, et 120Hz peale panna.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 10:54:46 vasta tsitaadiga

Fixed, dirt5 puhul peaks see valik olema "prioritise framerate"
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fixed
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 11:37:42 vasta tsitaadiga

kiriE kirjutas:
Fixed kirjutas:
Kuidas aru saada kas mäng töötab hetkel 60Hz või 120Hz?
Laadisin just selle võrdlemiseks alla Dirt5 mis peaks toetama 120Hz. Natukene mängisin seda ja tundus sama sujuv nagu kõik teised mängud. Tv on Lg Cx mis peaks toetama 120Hz.


NB! Selleks, et sul üldse PS5 seda 120Hz mängudes toetaks, tuleb PS5 settingutes õige koht üles otsida ja sisse lülitada "Performance mode". https://www.gfinityesports.com/ps5/ps5-how-to-set-performance-mode-as-default/
Võimalik, et ajan kerget käojaani, aga vähemalt Fortnitega on küll nii, et kui seda PS5 settingutes sisse ei lülita, siis ei teki mängu sees olevates settingutes seda valikutki, et 120Hz peale panna.


Ei pidanud PS5 settingutes midagi tegema, et 120Hz tööle saada, vähemalt mitte dirt5 ja F1 2021. Eelpool õpetatud tv puldi klõpsimine toimis ja nägin, et 120Hz olemas. Kokkuvõttes minu jaoks suht mõttetu featuur. Näiteks F1 2021 töötas isegi 60Hz minu arust palju sujuvamalt ja pilt oli väga palju detailsem ja teravam.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 15:16:30 vasta tsitaadiga

Puldiga mängides pole tõesti vahe nii suur.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 15:35:28 vasta tsitaadiga

Loodan, et kellegi tuju ära ei riku aga...
Hz on värskendussagedus, fps on kaadrisagedus. Täiesti erinevad asjad.
Näiteks telekas värskendab pilti 120Hz aga mäng jookseb 60fps siis teleka Hz loendur näitab ikka 120Hz. Mängi kasvõi 20fps mängu, telekas näitab ikka 120Hz.
See Hz loendur näitab mis režiimis telekas parasjagu on. Konsooli fps telekaga mõõta ei saa, sellejaoks vaja muud tehnikat.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 06.01.2022 16:08:58 vasta tsitaadiga

rokman008 kirjutas:
Loodan, et kellegi tuju ära ei riku aga...
Hz on värskendussagedus, fps on kaadrisagedus. Täiesti erinevad asjad.
Näiteks telekas värskendab pilti 120Hz aga mäng jookseb 60fps siis teleka Hz loendur näitab ikka 120Hz. Mängi kasvõi 20fps mängu, telekas näitab ikka 120Hz.
See Hz loendur näitab mis režiimis telekas parasjagu on. Konsooli fps telekaga mõõta ei saa, sellejaoks vaja muud tehnikat.



Just - vaata või fotot või stoppkaadrit... fps on 1, värskendussagedus 120Hz.

F1 peaks olema 120 FPS PS5l... Huvitav on see, et neid nimekirju, mis mängud jooksevad PS5l 120fps, on päris mitmeid. Väikeste erinevustega... Aga WRC on väidetavalt WRC 9, mitte WRC 10.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fixed
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 16:16:05 vasta tsitaadiga

rokman008 kirjutas:
Loodan, et kellegi tuju ära ei riku aga...
Hz on värskendussagedus, fps on kaadrisagedus. Täiesti erinevad asjad.
Näiteks telekas värskendab pilti 120Hz aga mäng jookseb 60fps siis teleka Hz loendur näitab ikka 120Hz. Mängi kasvõi 20fps mängu, telekas näitab ikka 120Hz.
See Hz loendur näitab mis režiimis telekas parasjagu on. Konsooli fps telekaga mõõta ei saa, sellejaoks vaja muud tehnikat.


Minu tuju kindlasti mitte icon_smile.gif
Pigem on mul hea meel siin ennast harida. Mina lähtusin sellest mida ps5 puhul on kõvasti reklaamitud, et toetab teatud mängude puhul 120Hz.
Kui vaadata youtube siis seal mõõdetakse kohe nende mängude puhul fpsi ja kiidetakse enamasti kui hea ja sujuv see on. Nüüd tekkis võimalus puhtalt uudishimust seda ise proovida kui laadisin alla kaks mängu vastava toega, dirt5 ja f1 2021. Mõlemal mängul sättisin graafika menüüst fps/performance mode peale. Tv puldi nuppu klõpsutades näitas 120Hz aga kas sama palju fpsi on, ei tea. Minu silmale olid mõlemad mängud quality modes ilusamad ja sujuvuses ma vahet praktiliselt ei märganudki ja sellepärast ma ka varasemalt uurisingi, et kuidas kindlaks teha kas mäng on hetkel 60Hz või 120Hz.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 06.01.2022 16:18:34 vasta tsitaadiga

Fixed kirjutas:
kiriE kirjutas:
Fixed kirjutas:
Kuidas aru saada kas mäng töötab hetkel 60Hz või 120Hz?
Laadisin just selle võrdlemiseks alla Dirt5 mis peaks toetama 120Hz. Natukene mängisin seda ja tundus sama sujuv nagu kõik teised mängud. Tv on Lg Cx mis peaks toetama 120Hz.


NB! Selleks, et sul üldse PS5 seda 120Hz mängudes toetaks, tuleb PS5 settingutes õige koht üles otsida ja sisse lülitada "Performance mode". https://www.gfinityesports.com/ps5/ps5-how-to-set-performance-mode-as-default/
Võimalik, et ajan kerget käojaani, aga vähemalt Fortnitega on küll nii, et kui seda PS5 settingutes sisse ei lülita, siis ei teki mängu sees olevates settingutes seda valikutki, et 120Hz peale panna.


Ei pidanud PS5 settingutes midagi tegema, et 120Hz tööle saada, vähemalt mitte dirt5 ja F1 2021. Eelpool õpetatud tv puldi klõpsimine toimis ja nägin, et 120Hz olemas. Kokkuvõttes minu jaoks suht mõttetu featuur. Näiteks F1 2021 töötas isegi 60Hz minu arust palju sujuvamalt ja pilt oli väga palju detailsem ja teravam.


Sorri, väga rumal küsimus, aga... F1 on sul ikka PS5 versioon, mitte PS4? ... Ja pole suurt vahet, või õigemini 60fps on isegi parem?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fixed
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 16:35:44 vasta tsitaadiga

Albert4584 kirjutas:
Fixed kirjutas:
kiriE kirjutas:
Fixed kirjutas:
Kuidas aru saada kas mäng töötab hetkel 60Hz või 120Hz?
Laadisin just selle võrdlemiseks alla Dirt5 mis peaks toetama 120Hz. Natukene mängisin seda ja tundus sama sujuv nagu kõik teised mängud. Tv on Lg Cx mis peaks toetama 120Hz.


NB! Selleks, et sul üldse PS5 seda 120Hz mängudes toetaks, tuleb PS5 settingutes õige koht üles otsida ja sisse lülitada "Performance mode". https://www.gfinityesports.com/ps5/ps5-how-to-set-performance-mode-as-default/
Võimalik, et ajan kerget käojaani, aga vähemalt Fortnitega on küll nii, et kui seda PS5 settingutes sisse ei lülita, siis ei teki mängu sees olevates settingutes seda valikutki, et 120Hz peale panna.


Ei pidanud PS5 settingutes midagi tegema, et 120Hz tööle saada, vähemalt mitte dirt5 ja F1 2021. Eelpool õpetatud tv puldi klõpsimine toimis ja nägin, et 120Hz olemas. Kokkuvõttes minu jaoks suht mõttetu featuur. Näiteks F1 2021 töötas isegi 60Hz minu arust palju sujuvamalt ja pilt oli väga palju detailsem ja teravam.


Sorri, väga rumal küsimus, aga... F1 on sul ikka PS5 versioon, mitte PS4? ... Ja pole suurt vahet, või õigemini 60fps on isegi parem?


F1 on ikka PS5 versioon nagu peab. Mängin seda mängu koos pojaga kuna oleme mõlemad suured f1 fännid ja meile mõlemale tundub quality mode palju parem. Pilt on terav ja väga sujuv. Tv näitab quality modes 60Hz. Eeldan, et fpsi on vähemalt samapalju. Dirt5 nii suurt erinevust ei märganud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 06.01.2022 16:51:32 vasta tsitaadiga

Fixed kirjutas:
Albert4584 kirjutas:
Fixed kirjutas:
kiriE kirjutas:
Fixed kirjutas:
Kuidas aru saada kas mäng töötab hetkel 60Hz või 120Hz?
Laadisin just selle võrdlemiseks alla Dirt5 mis peaks toetama 120Hz. Natukene mängisin seda ja tundus sama sujuv nagu kõik teised mängud. Tv on Lg Cx mis peaks toetama 120Hz.


NB! Selleks, et sul üldse PS5 seda 120Hz mängudes toetaks, tuleb PS5 settingutes õige koht üles otsida ja sisse lülitada "Performance mode". https://www.gfinityesports.com/ps5/ps5-how-to-set-performance-mode-as-default/
Võimalik, et ajan kerget käojaani, aga vähemalt Fortnitega on küll nii, et kui seda PS5 settingutes sisse ei lülita, siis ei teki mängu sees olevates settingutes seda valikutki, et 120Hz peale panna.


Ei pidanud PS5 settingutes midagi tegema, et 120Hz tööle saada, vähemalt mitte dirt5 ja F1 2021. Eelpool õpetatud tv puldi klõpsimine toimis ja nägin, et 120Hz olemas. Kokkuvõttes minu jaoks suht mõttetu featuur. Näiteks F1 2021 töötas isegi 60Hz minu arust palju sujuvamalt ja pilt oli väga palju detailsem ja teravam.


Sorri, väga rumal küsimus, aga... F1 on sul ikka PS5 versioon, mitte PS4? ... Ja pole suurt vahet, või õigemini 60fps on isegi parem?


F1 on ikka PS5 versioon nagu peab. Mängin seda mängu koos pojaga kuna oleme mõlemad suured f1 fännid ja meile mõlemale tundub quality mode palju parem. Pilt on terav ja väga sujuv. Tv näitab quality modes 60Hz. Eeldan, et fpsi on vähemalt samapalju. Dirt5 nii suurt erinevust ei märganud.



Dirt ongi kuidagi "närvilise" ja kirju pildiga... icon_smile.gif ... tirisin ka pulli pärast alla (tasuta) ja tegin mõned sõidud. Muidu pole Dirti aastaid mänginud. Eks ta selliseks kiireks ajaviitesutsakaks käib küll, ainult ei veidral kombel ei leidnud mina, kuidas saab kojamehi ise sättida mingi nupu alla... Roolil sellist võimalust ei leidnud, võib-olla puldiga saab?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 17:03:36 vasta tsitaadiga

Isiklikult mina sellest 120 ja 60Hz vahest aru ei saa. Mõlemat pidi pilt sujuv, lihtsalt 120Hz (high framrate) variandiga on pilt veidi udusem.
Pigem eelistaks võimalikult ilusat pilti 60Hz/fps kui 120Hz/fps ja udusemat.
Telekaks siis LG C1 55" OLED mille taga olen proovinud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 17:28:04 vasta tsitaadiga

kui aru ei saa, siis ongi mõistlik kasutada seda, mis on ilusam icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 06.01.2022 17:46:58 vasta tsitaadiga

Aga vahe peaks olema märgatav siis, kui ma kolin PS4 Prolt üle PS5le? Idee poolest F1 veab PS4l välja 60 fps'i, PS5l 120 fps'i.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2022 22:50:47 vasta tsitaadiga

Albert4584 kirjutas:
Aga vahe peaks olema märgatav siis, kui ma kolin PS4 Prolt üle PS5le? Idee poolest F1 veab PS4l välja 60 fps'i, PS5l 120 fps'i.



Idee on hea aga reaalsuses vahe vaevumärgatav kui üldse...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 06.01.2022 23:14:22 vasta tsitaadiga

rokman008 kirjutas:
Albert4584 kirjutas:
Aga vahe peaks olema märgatav siis, kui ma kolin PS4 Prolt üle PS5le? Idee poolest F1 veab PS4l välja 60 fps'i, PS5l 120 fps'i.



Idee on hea aga reaalsuses vahe vaevumärgatav kui üldse...



kurjam... icon_smile.gif Aga noh, olgu päälegi... vähemalt laadimiskiiruse vahe vist rohkem märgatav...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2022 00:11:21 vasta tsitaadiga

rokman008 kirjutas:
Albert4584 kirjutas:
Aga vahe peaks olema märgatav siis, kui ma kolin PS4 Prolt üle PS5le? Idee poolest F1 veab PS4l välja 60 fps'i, PS5l 120 fps'i.



Idee on hea aga reaalsuses vahe vaevumärgatav kui üldse...

On kaks tegurit:
* teleri input lag võib olla 4k@60 puhul kaks korda suurem kui 4k@120
* kõrgema fps'iga sõidetakse kiiremaid ringiaegu
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 07.01.2022 09:37:18 vasta tsitaadiga

Omalt poolt võin küll öelda, et Fortnites FPS60 vs FPS120 on vägagi tuntav. Loodan, et teil televiisorid ikka "gaming mode" peale on lülitatud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2022 13:32:39 vasta tsitaadiga

kiriE kirjutas:
Omalt poolt võin küll öelda, et Fortnites FPS60 vs FPS120 on vägagi tuntav. Loodan, et teil televiisorid ikka "gaming mode" peale on lülitatud.


Mina mõtlesin pigem silmaga nähtavat vahet, umbes nagu võrdleks 30 ja 60fps.
Tunnetuslikult usun, et vahe sees. Input lag peaks poole võrra langema ja ilmselt kiiretel shooteritel saab vahest aru.
Visuaalse poole pealt jään ikka omale kindalks, et märgatavat vahet pole. Võibolla mõni terava silmaga inimene teeb vahet aga mitte mina.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
russorrrr
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2022




sõnum 08.01.2022 22:55:02 vasta tsitaadiga

Keegi prisma, euronicsi, telia ja elisa lehe jaoks mõne pythoni scripti on kirjutanud, et scalperitega võidelda ja ruttu teade saada, kui normaalse hinnaga müüki tuleb?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkallas
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 23:25:42 vasta tsitaadiga

russorrrr kirjutas:
Keegi prisma, euronicsi, telia ja elisa lehe jaoks mõne pythoni scripti on kirjutanud, et scalperitega võidelda ja ruttu teade saada, kui normaalse hinnaga müüki tuleb?


Kuidas üks skriptike scalperitega võitleb? Scalperitel veel uhkemad skriptid mis kogu ostuprotsessi automatiseerivad. Kunagi jagasin NodeJSi skripte siin. Ei pea python olema. Tavaline shell skript curliga kärab ka.

Telia reageeris skriptpoistele ja hakkas päringuid blokeerima ja IPsid bännima.
Euronicsi e-poes toimub käsitsi ostukoguste põhjal filtreerimine ja tellimuste tühistamine. Lisaks toimub Euronicsis veel midagi väga kahtlast PS5 tellimustega. Elisa ja Prisma müügikoguseid veel ei piira.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
russorrrr
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2022




sõnum 08.01.2022 23:49:40 vasta tsitaadiga

lkallas kirjutas:
russorrrr kirjutas:
Keegi prisma, euronicsi, telia ja elisa lehe jaoks mõne pythoni scripti on kirjutanud, et scalperitega võidelda ja ruttu teade saada, kui normaalse hinnaga müüki tuleb?


Kuidas üks skriptike scalperitega võitleb? Scalperitel veel uhkemad skriptid mis kogu ostuprotsessi automatiseerivad. Kunagi jagasin NodeJSi skripte siin. Ei pea python olema. Tavaline shell skript curliga kärab ka.

Telia reageeris skriptpoistele ja hakkas päringuid blokeerima ja IPsid bännima.
Euronicsi e-poes toimub käsitsi ostukoguste põhjal filtreerimine ja tellimuste tühistamine. Lisaks toimub Euronicsis veel midagi väga kahtlast PS5 tellimustega. Elisa ja Prisma müügikoguseid veel ei piira.


Selge, tänud info eest. Nende Seleniumi checkout bottidega tuttav ja, aga ise nii kaugele küll ei viitsi minna, ehk piisab sellest kui koheselt teatele reageerida?

Ehk saab Telia, päringute blokeerimise vastu, kui kasutada erinevaid user agente ja teha päringuid iga 5-10 minuti tagant, mitte iga minut.
Kui kiiresti umbes stock tühjaks ostetakse, kui tavaliselt tulnud on? Kas endiselt vaid minutite küsimus?

Proovin siis ka ise midagi kokku panna ja viskan VPN'i ka igaksjuhuks ette icon_smile.gif.

Jagan ka siia infot, kui kuskil on saadaval.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik_Est
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 23:54:50 vasta tsitaadiga

Tegelikult on üks pisut lihtsam lahendus , kannatus nimelt.... icon_wink.gif
Ära toida scalperit ja oota pisut , joppab ju varem või hiljem.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 09.01.2022 01:34:50 vasta tsitaadiga

Nii huvi pärast, mis hinnaga Euronics ja Prisma jms pakuvad või seni pakkunud on?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
surender007
HV kasutaja
surender007

liitunud: 13.09.2002




sõnum 09.01.2022 02:06:50 vasta tsitaadiga

euronicsis viimati DISC 599 , digital 499
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.01.2022 02:46:05 vasta tsitaadiga

prismas oli disc 569
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2022 08:47:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Elisa ja Prisma müügikoguseid veel ei piira.

Prismas anti üks näkku ju icon_mad.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2022 10:29:07 vasta tsitaadiga

Mais oli Euronicsi hind veidi väiksem. Plaadilugejaga variant maksis 550.- €.

Hiid kirjutas:
tsitaat:

Elisa ja Prisma müügikoguseid veel ei piira.

Prismas anti üks näkku ju icon_mad.gif


Väga hea. Nii peakski igal pool olema.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2022 10:31:52 vasta tsitaadiga

Nii huvi pärast küsin ka, kui tihti neid Pirmasse tulemas on?
_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.01.2022 10:35:04 vasta tsitaadiga

Mine selgeltnägija juurde ta ütleb sulle.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ready
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2005




sõnum 10.01.2022 19:55:30 vasta tsitaadiga

Mina sain Prismast ainult selle ostuloosi tulemusena ja vabamüügis pole näinud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2022 10:34:37 vasta tsitaadiga

Sony Is Dealing With PlayStation 5 Shortage by Making More PS4s
Sony Group Corp. will continue producing PlayStation 4 consoles throughout 2022 as it navigates disruptions to the global supply chain that have limited output of its pricier PlayStation 5.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2022 10:38:10 vasta tsitaadiga

PS4 ikka veel tootmises, mida hekki? Mötlesin et naljauudis.
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 13.01.2022 11:01:19 vasta tsitaadiga

PS3 võeti tootmisest maha 2017, ehk siis neli aastat pärast PS4'ja väljatulekut. Iga generatsioon on muidugi erinev, aga karta on et PS4jasid toodetakse veel tükk aega.

Veidi teisel teemal - võtsin viimaks lahti oma teise puldi karbi, (ostsin kahe puldiga komplekti) minu suureks üllatuseks ei ole teisel puldil kaasas laadimisjuhet, karbis vaid pult ja manuaal ... kõik. Ei ole just maailma lõpp, aga veel üks USB-C kaabel oleks abiks olnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2022 11:37:44 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
PS3 võeti tootmisest maha 2017, ehk siis neli aastat pärast PS4'ja väljatulekut. Iga generatsioon on muidugi erinev, aga karta on et PS4jasid toodetakse veel tükk aega.

Veidi teisel teemal - võtsin viimaks lahti oma teise puldi karbi, (ostsin kahe puldiga komplekti) minu suureks üllatuseks ei ole teisel puldil kaasas laadimisjuhet, karbis vaid pult ja manuaal ... kõik. Ei ole just maailma lõpp, aga veel üks USB-C kaabel oleks abiks olnud icon_smile.gif
Juhe ainult algse sidumise jaoks. muul ajal ju laed dock-iga. Kui juhtmega mängida tahad, siis oleks midagi pikemat anyway vaja.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 13.01.2022 11:38:41 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
euforia kirjutas:
PS3 võeti tootmisest maha 2017, ehk siis neli aastat pärast PS4'ja väljatulekut. Iga generatsioon on muidugi erinev, aga karta on et PS4jasid toodetakse veel tükk aega.

Veidi teisel teemal - võtsin viimaks lahti oma teise puldi karbi, (ostsin kahe puldiga komplekti) minu suureks üllatuseks ei ole teisel puldil kaasas laadimisjuhet, karbis vaid pult ja manuaal ... kõik. Ei ole just maailma lõpp, aga veel üks USB-C kaabel oleks abiks olnud icon_smile.gif
Juhe ju ainult algse sidumise jaoks. muul ajal ju laed dock-iga. Kui juhtmega mängida tahad, siis oleks midagi pikemat anyway vaja.
Plaanisin algul dokki osta, aga see oleks veel üks ere jubin teleka juures lastele tirida ja tõmmata, seega jäin juhtmega laadimise juurde, eriti nüüd kus on USB-C on palju lihtsam seda sinna otsa susata. Nii kui nii on headset (Platinum) ka, mis tahab suht sama tihti laadimist. Kui oleks uus Pulse headset nii tehtud, et see ka mõne dokiga otse ühilduks, siis oleks selle võtnud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2022 11:46:17 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Snaxez kirjutas:
euforia kirjutas:
PS3 võeti tootmisest maha 2017, ehk siis neli aastat pärast PS4'ja väljatulekut. Iga generatsioon on muidugi erinev, aga karta on et PS4jasid toodetakse veel tükk aega.

Veidi teisel teemal - võtsin viimaks lahti oma teise puldi karbi, (ostsin kahe puldiga komplekti) minu suureks üllatuseks ei ole teisel puldil kaasas laadimisjuhet, karbis vaid pult ja manuaal ... kõik. Ei ole just maailma lõpp, aga veel üks USB-C kaabel oleks abiks olnud icon_smile.gif
Juhe ju ainult algse sidumise jaoks. muul ajal ju laed dock-iga. Kui juhtmega mängida tahad, siis oleks midagi pikemat anyway vaja.
Plaanisin algul dokki osta, aga see oleks veel üks ere jubin teleka juures lastele tirida ja tõmmata, seega jäin juhtmega laadimise juurde, eriti nüüd kus on USB-C on palju lihtsam seda sinna otsa susata. Nii kui nii on headset (Platinum) ka, mis tahab suht sama tihti laadimist. Kui oleks uus Pulse headset nii tehtud, et see ka mõne dokiga otse ühilduks, siis oleks selle võtnud.
Mul konsool eraldi kapis, ja viimase aja mängud kõik psn store omad, seega ei pea plaati väga vahetama. Dockiga telekalaual väga mugav, ja on pultidel alati kindel koht, + pole muret et ununes laadima panna vms. PS5 docki ühendus pesa parem, kui PS4 puhul. PS4 oma oli raske vahest sinna külge saada. Lastel palju raskem selle usb-c kaabliga majandada.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barbo20
HV veteran
Barbo20

liitunud: 21.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2022 12:05:21 vasta tsitaadiga

Ma ostsin PS5 külge kohe Lg 65C13 teleri ja panin peale kõik uuendused ja teleka enda see gaming menüü näitab kogu aeg hoolimata mängust 60fps


mina Artjom kirjutas:
rokman008 kirjutas:
Albert4584 kirjutas:
Aga vahe peaks olema märgatav siis, kui ma kolin PS4 Prolt üle PS5le? Idee poolest F1 veab PS4l välja 60 fps'i, PS5l 120 fps'i.



Idee on hea aga reaalsuses vahe vaevumärgatav kui üldse...

On kaks tegurit:
* teleri input lag võib olla 4k@60 puhul kaks korda suurem kui 4k@120
* kõrgema fps'iga sõidetakse kiiremaid ringiaegu
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 13.01.2022 15:41:53 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Mais oli Euronicsi hind veidi väiksem. Plaadilugejaga variant maksis 550.- €.

Hiid kirjutas:
tsitaat:

Elisa ja Prisma müügikoguseid veel ei piira.

Prismas anti üks näkku ju icon_mad.gif


Väga hea. Nii peakski igal pool olema.



Jah ja poest õlut, juustu ja vorsti peaks ka ühekaupa saama. icon_biggrin.gif Auto tohib ka korraga ühe osta. Olgu nokin lihtsalt. Ise olen juba aasta ps5 järjekorras sony centeris. Programmidega trikitanud pole. Varsti peaks lõpuks jõudma, aga et aparaadile on nõudlus suur ja rahapuudus, siis müün ka kallilt. Ja lõppude lõpuks olen aasta oodanud ka täpselt.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 13.01.2022 16:57:16 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
HPN kirjutas:
Mais oli Euronicsi hind veidi väiksem. Plaadilugejaga variant maksis 550.- €.

Hiid kirjutas:
tsitaat:

Elisa ja Prisma müügikoguseid veel ei piira.

Prismas anti üks näkku ju icon_mad.gif


Väga hea. Nii peakski igal pool olema.



Jah ja poest õlut, juustu ja vorsti peaks ka ühekaupa saama. icon_biggrin.gif Auto tohib ka korraga ühe osta. Olgu nokin lihtsalt. Ise olen juba aasta ps5 järjekorras sony centeris. Programmidega trikitanud pole. Varsti peaks lõpuks jõudma, aga et aparaadile on nõudlus suur ja rahapuudus, siis müün ka kallilt. Ja lõppude lõpuks olen aasta oodanud ka täpselt.



Varsti peaks jõudma? ... et võeti ühendust ja pakuti mingit aega, millal kätte võiks saada?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 13.01.2022 17:45:12 vasta tsitaadiga

Albert4584 kirjutas:
Dave20 kirjutas:
HPN kirjutas:
Mais oli Euronicsi hind veidi väiksem. Plaadilugejaga variant maksis 550.- €.

Hiid kirjutas:
tsitaat:

Elisa ja Prisma müügikoguseid veel ei piira.

Prismas anti üks näkku ju icon_mad.gif


Väga hea. Nii peakski igal pool olema.



Jah ja poest õlut, juustu ja vorsti peaks ka ühekaupa saama. icon_biggrin.gif Auto tohib ka korraga ühe osta. Olgu nokin lihtsalt. Ise olen juba aasta ps5 järjekorras sony centeris. Programmidega trikitanud pole. Varsti peaks lõpuks jõudma, aga et aparaadile on nõudlus suur ja rahapuudus, siis müün ka kallilt. Ja lõppude lõpuks olen aasta oodanud ka täpselt.



Varsti peaks jõudma? ... et võeti ühendust ja pakuti mingit aega, millal kätte võiks saada?


Mitte päris, aga novembris kuu väideti, et saavad juba need, kes tellisid detsembris aasta tagasi.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2022 18:16:43 vasta tsitaadiga

Pagan, nende laadimiskaablitega on reaalne ikaldus jah.
Mul käis konsooliga kaasa tulnud pult garantiis (sooviti kaasa ka kaablit), vahetati välja. Uus tuli aga ilma, nüüd polegi millegagi laadida icon_lol.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2022 18:37:27 vasta tsitaadiga

Majapidamises pole ühtegi USB-C kaablit?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freddys
Kreisi kasutaja
freddys

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2022 18:53:15 vasta tsitaadiga

Kes lisapulti soovib PS5le, siis Prismas veebruari alguseni valget värvi 49.- konto kliendile
Sikupillis oli olemas ja vist ka Mustikas

_________________
Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.01.2022 18:56:47 vasta tsitaadiga

Miks sony play storest souls seeria mängud ära on korjanud ? Ainult demonsouls on olemas, ds1/2/3 täitsa puudu?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.