|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Albert4584
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2009
|
05.01.2022 09:20:17
|
|
|
heh, vaat siis... Mul oli ühes brauseri tabis see konkreetne... Jäi silm peale, et on kõvasti alla hinnatud (tavahind muidugi tõusnud umbes 100€ võrra)... Moel või teisel ei kavatse ma Photopointiga enam äri teha. Kui ikka mingi toote hind konkreetses "hulgilaos" on selline, et tavahind kujuneb kolmekordseks, siis võib ju selle allahindlusprotsendiga mängida, aga mind teeb see igal juhul "ettevaatlikuks". Sellise varustajaga kostööd teha?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
05.01.2022 09:46:20
|
|
|
See "tavahind" ei tule hulgilaost. Hulgilao hind on soodushinnast madalam. Ega nad kahjumiga neid konsoole ei müü
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fixed
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2011
|
05.01.2022 15:37:44
|
|
|
Kuidas aru saada kas mäng töötab hetkel 60Hz või 120Hz?
Laadisin just selle võrdlemiseks alla Dirt5 mis peaks toetama 120Hz. Natukene mängisin seda ja tundus sama sujuv nagu kõik teised mängud. Tv on Lg Cx mis peaks toetama 120Hz.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
05.01.2022 15:44:47
|
|
|
| LG on nupp mida klõpsisid puldil mõned korrad ja siis tekib ekraanile info spekkide kohta.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreL
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2009
|
05.01.2022 16:20:28
|
|
|
| S.I.L.L.U kirjutas: |
| LG on nupp mida klõpsisid puldil mõned korrad ja siis tekib ekraanile info spekkide kohta. |
Selleks on siis roheline nupp LG puldil, mida klõpsi kiirelt neli korda järjest.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiriE
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2003
|
06.01.2022 09:51:46
|
|
|
| Fixed kirjutas: |
Kuidas aru saada kas mäng töötab hetkel 60Hz või 120Hz?
Laadisin just selle võrdlemiseks alla Dirt5 mis peaks toetama 120Hz. Natukene mängisin seda ja tundus sama sujuv nagu kõik teised mängud. Tv on Lg Cx mis peaks toetama 120Hz. |
NB! Selleks, et sul üldse PS5 seda 120Hz mängudes toetaks, tuleb PS5 settingutes õige koht üles otsida ja sisse lülitada "Performance mode". https://www.gfinityesports.com/ps5/ps5-how-to-set-performance-mode-as-default/
Võimalik, et ajan kerget käojaani, aga vähemalt Fortnitega on küll nii, et kui seda PS5 settingutes sisse ei lülita, siis ei teki mängu sees olevates settingutes seda valikutki, et 120Hz peale panna.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
06.01.2022 10:54:46
|
|
|
Fixed, dirt5 puhul peaks see valik olema "prioritise framerate"
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fixed
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2011
|
06.01.2022 11:37:42
|
|
|
| kiriE kirjutas: |
| Fixed kirjutas: |
Kuidas aru saada kas mäng töötab hetkel 60Hz või 120Hz?
Laadisin just selle võrdlemiseks alla Dirt5 mis peaks toetama 120Hz. Natukene mängisin seda ja tundus sama sujuv nagu kõik teised mängud. Tv on Lg Cx mis peaks toetama 120Hz. |
NB! Selleks, et sul üldse PS5 seda 120Hz mängudes toetaks, tuleb PS5 settingutes õige koht üles otsida ja sisse lülitada "Performance mode". https://www.gfinityesports.com/ps5/ps5-how-to-set-performance-mode-as-default/
Võimalik, et ajan kerget käojaani, aga vähemalt Fortnitega on küll nii, et kui seda PS5 settingutes sisse ei lülita, siis ei teki mängu sees olevates settingutes seda valikutki, et 120Hz peale panna. |
Ei pidanud PS5 settingutes midagi tegema, et 120Hz tööle saada, vähemalt mitte dirt5 ja F1 2021. Eelpool õpetatud tv puldi klõpsimine toimis ja nägin, et 120Hz olemas. Kokkuvõttes minu jaoks suht mõttetu featuur. Näiteks F1 2021 töötas isegi 60Hz minu arust palju sujuvamalt ja pilt oli väga palju detailsem ja teravam.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
06.01.2022 15:16:30
|
|
|
| Puldiga mängides pole tõesti vahe nii suur.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rokman008
HV kasutaja

liitunud: 19.09.2020
|
06.01.2022 15:35:28
|
|
|
Loodan, et kellegi tuju ära ei riku aga...
Hz on värskendussagedus, fps on kaadrisagedus. Täiesti erinevad asjad.
Näiteks telekas värskendab pilti 120Hz aga mäng jookseb 60fps siis teleka Hz loendur näitab ikka 120Hz. Mängi kasvõi 20fps mängu, telekas näitab ikka 120Hz.
See Hz loendur näitab mis režiimis telekas parasjagu on. Konsooli fps telekaga mõõta ei saa, sellejaoks vaja muud tehnikat.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Albert4584
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2009
|
06.01.2022 16:08:58
|
|
|
| rokman008 kirjutas: |
Loodan, et kellegi tuju ära ei riku aga...
Hz on värskendussagedus, fps on kaadrisagedus. Täiesti erinevad asjad.
Näiteks telekas värskendab pilti 120Hz aga mäng jookseb 60fps siis teleka Hz loendur näitab ikka 120Hz. Mängi kasvõi 20fps mängu, telekas näitab ikka 120Hz.
See Hz loendur näitab mis režiimis telekas parasjagu on. Konsooli fps telekaga mõõta ei saa, sellejaoks vaja muud tehnikat. |
Just - vaata või fotot või stoppkaadrit... fps on 1, värskendussagedus 120Hz.
F1 peaks olema 120 FPS PS5l... Huvitav on see, et neid nimekirju, mis mängud jooksevad PS5l 120fps, on päris mitmeid. Väikeste erinevustega... Aga WRC on väidetavalt WRC 9, mitte WRC 10.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fixed
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2011
|
06.01.2022 16:16:05
|
|
|
| rokman008 kirjutas: |
Loodan, et kellegi tuju ära ei riku aga...
Hz on värskendussagedus, fps on kaadrisagedus. Täiesti erinevad asjad.
Näiteks telekas värskendab pilti 120Hz aga mäng jookseb 60fps siis teleka Hz loendur näitab ikka 120Hz. Mängi kasvõi 20fps mängu, telekas näitab ikka 120Hz.
See Hz loendur näitab mis režiimis telekas parasjagu on. Konsooli fps telekaga mõõta ei saa, sellejaoks vaja muud tehnikat. |
Minu tuju kindlasti mitte
Pigem on mul hea meel siin ennast harida. Mina lähtusin sellest mida ps5 puhul on kõvasti reklaamitud, et toetab teatud mängude puhul 120Hz.
Kui vaadata youtube siis seal mõõdetakse kohe nende mängude puhul fpsi ja kiidetakse enamasti kui hea ja sujuv see on. Nüüd tekkis võimalus puhtalt uudishimust seda ise proovida kui laadisin alla kaks mängu vastava toega, dirt5 ja f1 2021. Mõlemal mängul sättisin graafika menüüst fps/performance mode peale. Tv puldi nuppu klõpsutades näitas 120Hz aga kas sama palju fpsi on, ei tea. Minu silmale olid mõlemad mängud quality modes ilusamad ja sujuvuses ma vahet praktiliselt ei märganudki ja sellepärast ma ka varasemalt uurisingi, et kuidas kindlaks teha kas mäng on hetkel 60Hz või 120Hz.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Albert4584
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2009
|
06.01.2022 16:18:34
|
|
|
| Fixed kirjutas: |
| kiriE kirjutas: |
| Fixed kirjutas: |
Kuidas aru saada kas mäng töötab hetkel 60Hz või 120Hz?
Laadisin just selle võrdlemiseks alla Dirt5 mis peaks toetama 120Hz. Natukene mängisin seda ja tundus sama sujuv nagu kõik teised mängud. Tv on Lg Cx mis peaks toetama 120Hz. |
NB! Selleks, et sul üldse PS5 seda 120Hz mängudes toetaks, tuleb PS5 settingutes õige koht üles otsida ja sisse lülitada "Performance mode". https://www.gfinityesports.com/ps5/ps5-how-to-set-performance-mode-as-default/
Võimalik, et ajan kerget käojaani, aga vähemalt Fortnitega on küll nii, et kui seda PS5 settingutes sisse ei lülita, siis ei teki mängu sees olevates settingutes seda valikutki, et 120Hz peale panna. |
Ei pidanud PS5 settingutes midagi tegema, et 120Hz tööle saada, vähemalt mitte dirt5 ja F1 2021. Eelpool õpetatud tv puldi klõpsimine toimis ja nägin, et 120Hz olemas. Kokkuvõttes minu jaoks suht mõttetu featuur. Näiteks F1 2021 töötas isegi 60Hz minu arust palju sujuvamalt ja pilt oli väga palju detailsem ja teravam. |
Sorri, väga rumal küsimus, aga... F1 on sul ikka PS5 versioon, mitte PS4? ... Ja pole suurt vahet, või õigemini 60fps on isegi parem?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fixed
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2011
|
06.01.2022 16:35:44
|
|
|
| Albert4584 kirjutas: |
| Fixed kirjutas: |
| kiriE kirjutas: |
| Fixed kirjutas: |
Kuidas aru saada kas mäng töötab hetkel 60Hz või 120Hz?
Laadisin just selle võrdlemiseks alla Dirt5 mis peaks toetama 120Hz. Natukene mängisin seda ja tundus sama sujuv nagu kõik teised mängud. Tv on Lg Cx mis peaks toetama 120Hz. |
NB! Selleks, et sul üldse PS5 seda 120Hz mängudes toetaks, tuleb PS5 settingutes õige koht üles otsida ja sisse lülitada "Performance mode". https://www.gfinityesports.com/ps5/ps5-how-to-set-performance-mode-as-default/
Võimalik, et ajan kerget käojaani, aga vähemalt Fortnitega on küll nii, et kui seda PS5 settingutes sisse ei lülita, siis ei teki mängu sees olevates settingutes seda valikutki, et 120Hz peale panna. |
Ei pidanud PS5 settingutes midagi tegema, et 120Hz tööle saada, vähemalt mitte dirt5 ja F1 2021. Eelpool õpetatud tv puldi klõpsimine toimis ja nägin, et 120Hz olemas. Kokkuvõttes minu jaoks suht mõttetu featuur. Näiteks F1 2021 töötas isegi 60Hz minu arust palju sujuvamalt ja pilt oli väga palju detailsem ja teravam. |
Sorri, väga rumal küsimus, aga... F1 on sul ikka PS5 versioon, mitte PS4? ... Ja pole suurt vahet, või õigemini 60fps on isegi parem? |
F1 on ikka PS5 versioon nagu peab. Mängin seda mängu koos pojaga kuna oleme mõlemad suured f1 fännid ja meile mõlemale tundub quality mode palju parem. Pilt on terav ja väga sujuv. Tv näitab quality modes 60Hz. Eeldan, et fpsi on vähemalt samapalju. Dirt5 nii suurt erinevust ei märganud.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Albert4584
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2009
|
06.01.2022 16:51:32
|
|
|
| Fixed kirjutas: |
| Albert4584 kirjutas: |
| Fixed kirjutas: |
| kiriE kirjutas: |
| Fixed kirjutas: |
Kuidas aru saada kas mäng töötab hetkel 60Hz või 120Hz?
Laadisin just selle võrdlemiseks alla Dirt5 mis peaks toetama 120Hz. Natukene mängisin seda ja tundus sama sujuv nagu kõik teised mängud. Tv on Lg Cx mis peaks toetama 120Hz. |
NB! Selleks, et sul üldse PS5 seda 120Hz mängudes toetaks, tuleb PS5 settingutes õige koht üles otsida ja sisse lülitada "Performance mode". https://www.gfinityesports.com/ps5/ps5-how-to-set-performance-mode-as-default/
Võimalik, et ajan kerget käojaani, aga vähemalt Fortnitega on küll nii, et kui seda PS5 settingutes sisse ei lülita, siis ei teki mängu sees olevates settingutes seda valikutki, et 120Hz peale panna. |
Ei pidanud PS5 settingutes midagi tegema, et 120Hz tööle saada, vähemalt mitte dirt5 ja F1 2021. Eelpool õpetatud tv puldi klõpsimine toimis ja nägin, et 120Hz olemas. Kokkuvõttes minu jaoks suht mõttetu featuur. Näiteks F1 2021 töötas isegi 60Hz minu arust palju sujuvamalt ja pilt oli väga palju detailsem ja teravam. |
Sorri, väga rumal küsimus, aga... F1 on sul ikka PS5 versioon, mitte PS4? ... Ja pole suurt vahet, või õigemini 60fps on isegi parem? |
F1 on ikka PS5 versioon nagu peab. Mängin seda mängu koos pojaga kuna oleme mõlemad suured f1 fännid ja meile mõlemale tundub quality mode palju parem. Pilt on terav ja väga sujuv. Tv näitab quality modes 60Hz. Eeldan, et fpsi on vähemalt samapalju. Dirt5 nii suurt erinevust ei märganud. |
Dirt ongi kuidagi "närvilise" ja kirju pildiga... ... tirisin ka pulli pärast alla (tasuta) ja tegin mõned sõidud. Muidu pole Dirti aastaid mänginud. Eks ta selliseks kiireks ajaviitesutsakaks käib küll, ainult ei veidral kombel ei leidnud mina, kuidas saab kojamehi ise sättida mingi nupu alla... Roolil sellist võimalust ei leidnud, võib-olla puldiga saab?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rokman008
HV kasutaja

liitunud: 19.09.2020
|
06.01.2022 17:03:36
|
|
|
Isiklikult mina sellest 120 ja 60Hz vahest aru ei saa. Mõlemat pidi pilt sujuv, lihtsalt 120Hz (high framrate) variandiga on pilt veidi udusem.
Pigem eelistaks võimalikult ilusat pilti 60Hz/fps kui 120Hz/fps ja udusemat.
Telekaks siis LG C1 55" OLED mille taga olen proovinud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
06.01.2022 17:28:04
|
|
|
kui aru ei saa, siis ongi mõistlik kasutada seda, mis on ilusam
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Albert4584
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2009
|
06.01.2022 17:46:58
|
|
|
| Aga vahe peaks olema märgatav siis, kui ma kolin PS4 Prolt üle PS5le? Idee poolest F1 veab PS4l välja 60 fps'i, PS5l 120 fps'i.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rokman008
HV kasutaja

liitunud: 19.09.2020
|
06.01.2022 22:50:47
|
|
|
| Albert4584 kirjutas: |
| Aga vahe peaks olema märgatav siis, kui ma kolin PS4 Prolt üle PS5le? Idee poolest F1 veab PS4l välja 60 fps'i, PS5l 120 fps'i. |
Idee on hea aga reaalsuses vahe vaevumärgatav kui üldse...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Albert4584
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2009
|
06.01.2022 23:14:22
|
|
|
| rokman008 kirjutas: |
| Albert4584 kirjutas: |
| Aga vahe peaks olema märgatav siis, kui ma kolin PS4 Prolt üle PS5le? Idee poolest F1 veab PS4l välja 60 fps'i, PS5l 120 fps'i. |
Idee on hea aga reaalsuses vahe vaevumärgatav kui üldse... |
kurjam... Aga noh, olgu päälegi... vähemalt laadimiskiiruse vahe vist rohkem märgatav...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
07.01.2022 00:11:21
|
|
|
| rokman008 kirjutas: |
| Albert4584 kirjutas: |
| Aga vahe peaks olema märgatav siis, kui ma kolin PS4 Prolt üle PS5le? Idee poolest F1 veab PS4l välja 60 fps'i, PS5l 120 fps'i. |
Idee on hea aga reaalsuses vahe vaevumärgatav kui üldse... |
On kaks tegurit:
* teleri input lag võib olla 4k@60 puhul kaks korda suurem kui 4k@120
* kõrgema fps'iga sõidetakse kiiremaid ringiaegu
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiriE
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2003
|
07.01.2022 09:37:18
|
|
|
| Omalt poolt võin küll öelda, et Fortnites FPS60 vs FPS120 on vägagi tuntav. Loodan, et teil televiisorid ikka "gaming mode" peale on lülitatud.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rokman008
HV kasutaja

liitunud: 19.09.2020
|
07.01.2022 13:32:39
|
|
|
| kiriE kirjutas: |
| Omalt poolt võin küll öelda, et Fortnites FPS60 vs FPS120 on vägagi tuntav. Loodan, et teil televiisorid ikka "gaming mode" peale on lülitatud. |
Mina mõtlesin pigem silmaga nähtavat vahet, umbes nagu võrdleks 30 ja 60fps.
Tunnetuslikult usun, et vahe sees. Input lag peaks poole võrra langema ja ilmselt kiiretel shooteritel saab vahest aru.
Visuaalse poole pealt jään ikka omale kindalks, et märgatavat vahet pole. Võibolla mõni terava silmaga inimene teeb vahet aga mitte mina.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
russorrrr
HV vaatleja
liitunud: 08.01.2022
|
08.01.2022 22:55:02
|
|
|
| Keegi prisma, euronicsi, telia ja elisa lehe jaoks mõne pythoni scripti on kirjutanud, et scalperitega võidelda ja ruttu teade saada, kui normaalse hinnaga müüki tuleb?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lkallas
HV vaatleja
liitunud: 26.10.2017
|
08.01.2022 23:25:42
|
|
|
| russorrrr kirjutas: |
| Keegi prisma, euronicsi, telia ja elisa lehe jaoks mõne pythoni scripti on kirjutanud, et scalperitega võidelda ja ruttu teade saada, kui normaalse hinnaga müüki tuleb? |
Kuidas üks skriptike scalperitega võitleb? Scalperitel veel uhkemad skriptid mis kogu ostuprotsessi automatiseerivad. Kunagi jagasin NodeJSi skripte siin. Ei pea python olema. Tavaline shell skript curliga kärab ka.
Telia reageeris skriptpoistele ja hakkas päringuid blokeerima ja IPsid bännima.
Euronicsi e-poes toimub käsitsi ostukoguste põhjal filtreerimine ja tellimuste tühistamine. Lisaks toimub Euronicsis veel midagi väga kahtlast PS5 tellimustega. Elisa ja Prisma müügikoguseid veel ei piira.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
russorrrr
HV vaatleja
liitunud: 08.01.2022
|
08.01.2022 23:49:40
|
|
|
| lkallas kirjutas: |
| russorrrr kirjutas: |
| Keegi prisma, euronicsi, telia ja elisa lehe jaoks mõne pythoni scripti on kirjutanud, et scalperitega võidelda ja ruttu teade saada, kui normaalse hinnaga müüki tuleb? |
Kuidas üks skriptike scalperitega võitleb? Scalperitel veel uhkemad skriptid mis kogu ostuprotsessi automatiseerivad. Kunagi jagasin NodeJSi skripte siin. Ei pea python olema. Tavaline shell skript curliga kärab ka.
Telia reageeris skriptpoistele ja hakkas päringuid blokeerima ja IPsid bännima.
Euronicsi e-poes toimub käsitsi ostukoguste põhjal filtreerimine ja tellimuste tühistamine. Lisaks toimub Euronicsis veel midagi väga kahtlast PS5 tellimustega. Elisa ja Prisma müügikoguseid veel ei piira. |
Selge, tänud info eest. Nende Seleniumi checkout bottidega tuttav ja, aga ise nii kaugele küll ei viitsi minna, ehk piisab sellest kui koheselt teatele reageerida?
Ehk saab Telia, päringute blokeerimise vastu, kui kasutada erinevaid user agente ja teha päringuid iga 5-10 minuti tagant, mitte iga minut.
Kui kiiresti umbes stock tühjaks ostetakse, kui tavaliselt tulnud on? Kas endiselt vaid minutite küsimus?
Proovin siis ka ise midagi kokku panna ja viskan VPN'i ka igaksjuhuks ette .
Jagan ka siia infot, kui kuskil on saadaval.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
08.01.2022 23:54:50
|
|
|
Tegelikult on üks pisut lihtsam lahendus , kannatus nimelt....
Ära toida scalperit ja oota pisut , joppab ju varem või hiljem.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Albert4584
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2009
|
09.01.2022 01:34:50
|
|
|
| Nii huvi pärast, mis hinnaga Euronics ja Prisma jms pakuvad või seni pakkunud on?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
surender007
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2002
|
09.01.2022 02:06:50
|
|
|
| euronicsis viimati DISC 599 , digital 499
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
09.01.2022 02:46:05
|
|
|
| prismas oli disc 569
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
09.01.2022 08:47:46
|
|
|
| tsitaat: |
Elisa ja Prisma müügikoguseid veel ei piira.
|
Prismas anti üks näkku ju
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
09.01.2022 10:29:07
|
|
|
Mais oli Euronicsi hind veidi väiksem. Plaadilugejaga variant maksis 550.- €.
| Hiid kirjutas: |
| tsitaat: |
Elisa ja Prisma müügikoguseid veel ei piira.
|
Prismas anti üks näkku ju  |
Väga hea. Nii peakski igal pool olema.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pandabeer
HV Guru

liitunud: 16.12.2006
|
09.01.2022 10:31:52
|
|
|
Nii huvi pärast küsin ka, kui tihti neid Pirmasse tulemas on?
_________________ Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot. |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
2 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
09.01.2022 10:35:04
|
|
|
| Mine selgeltnägija juurde ta ütleb sulle.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ready
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2005
|
10.01.2022 19:55:30
|
|
|
| Mina sain Prismast ainult selle ostuloosi tulemusena ja vabamüügis pole näinud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
13.01.2022 11:01:19
|
|
|
PS3 võeti tootmisest maha 2017, ehk siis neli aastat pärast PS4'ja väljatulekut. Iga generatsioon on muidugi erinev, aga karta on et PS4jasid toodetakse veel tükk aega.
Veidi teisel teemal - võtsin viimaks lahti oma teise puldi karbi, (ostsin kahe puldiga komplekti) minu suureks üllatuseks ei ole teisel puldil kaasas laadimisjuhet, karbis vaid pult ja manuaal ... kõik. Ei ole just maailma lõpp, aga veel üks USB-C kaabel oleks abiks olnud
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
13.01.2022 11:37:44
|
|
|
| euforia kirjutas: |
PS3 võeti tootmisest maha 2017, ehk siis neli aastat pärast PS4'ja väljatulekut. Iga generatsioon on muidugi erinev, aga karta on et PS4jasid toodetakse veel tükk aega.
Veidi teisel teemal - võtsin viimaks lahti oma teise puldi karbi, (ostsin kahe puldiga komplekti) minu suureks üllatuseks ei ole teisel puldil kaasas laadimisjuhet, karbis vaid pult ja manuaal ... kõik. Ei ole just maailma lõpp, aga veel üks USB-C kaabel oleks abiks olnud  |
Juhe ainult algse sidumise jaoks. muul ajal ju laed dock-iga. Kui juhtmega mängida tahad, siis oleks midagi pikemat anyway vaja.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
13.01.2022 11:38:41
|
|
|
| Snaxez kirjutas: |
| euforia kirjutas: |
PS3 võeti tootmisest maha 2017, ehk siis neli aastat pärast PS4'ja väljatulekut. Iga generatsioon on muidugi erinev, aga karta on et PS4jasid toodetakse veel tükk aega.
Veidi teisel teemal - võtsin viimaks lahti oma teise puldi karbi, (ostsin kahe puldiga komplekti) minu suureks üllatuseks ei ole teisel puldil kaasas laadimisjuhet, karbis vaid pult ja manuaal ... kõik. Ei ole just maailma lõpp, aga veel üks USB-C kaabel oleks abiks olnud  |
Juhe ju ainult algse sidumise jaoks. muul ajal ju laed dock-iga. Kui juhtmega mängida tahad, siis oleks midagi pikemat anyway vaja. |
Plaanisin algul dokki osta, aga see oleks veel üks ere jubin teleka juures lastele tirida ja tõmmata, seega jäin juhtmega laadimise juurde, eriti nüüd kus on USB-C on palju lihtsam seda sinna otsa susata. Nii kui nii on headset (Platinum) ka, mis tahab suht sama tihti laadimist. Kui oleks uus Pulse headset nii tehtud, et see ka mõne dokiga otse ühilduks, siis oleks selle võtnud.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaxez
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
13.01.2022 11:46:17
|
|
|
| euforia kirjutas: |
| Snaxez kirjutas: |
| euforia kirjutas: |
PS3 võeti tootmisest maha 2017, ehk siis neli aastat pärast PS4'ja väljatulekut. Iga generatsioon on muidugi erinev, aga karta on et PS4jasid toodetakse veel tükk aega.
Veidi teisel teemal - võtsin viimaks lahti oma teise puldi karbi, (ostsin kahe puldiga komplekti) minu suureks üllatuseks ei ole teisel puldil kaasas laadimisjuhet, karbis vaid pult ja manuaal ... kõik. Ei ole just maailma lõpp, aga veel üks USB-C kaabel oleks abiks olnud  |
Juhe ju ainult algse sidumise jaoks. muul ajal ju laed dock-iga. Kui juhtmega mängida tahad, siis oleks midagi pikemat anyway vaja. |
Plaanisin algul dokki osta, aga see oleks veel üks ere jubin teleka juures lastele tirida ja tõmmata, seega jäin juhtmega laadimise juurde, eriti nüüd kus on USB-C on palju lihtsam seda sinna otsa susata. Nii kui nii on headset (Platinum) ka, mis tahab suht sama tihti laadimist. Kui oleks uus Pulse headset nii tehtud, et see ka mõne dokiga otse ühilduks, siis oleks selle võtnud. |
Mul konsool eraldi kapis, ja viimase aja mängud kõik psn store omad, seega ei pea plaati väga vahetama. Dockiga telekalaual väga mugav, ja on pultidel alati kindel koht, + pole muret et ununes laadima panna vms. PS5 docki ühendus pesa parem, kui PS4 puhul. PS4 oma oli raske vahest sinna külge saada. Lastel palju raskem selle usb-c kaabliga majandada.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Barbo20
HV veteran

liitunud: 21.06.2003
|
13.01.2022 12:05:21
|
|
|
Ma ostsin PS5 külge kohe Lg 65C13 teleri ja panin peale kõik uuendused ja teleka enda see gaming menüü näitab kogu aeg hoolimata mängust 60fps
| mina Artjom kirjutas: |
| rokman008 kirjutas: |
| Albert4584 kirjutas: |
| Aga vahe peaks olema märgatav siis, kui ma kolin PS4 Prolt üle PS5le? Idee poolest F1 veab PS4l välja 60 fps'i, PS5l 120 fps'i. |
Idee on hea aga reaalsuses vahe vaevumärgatav kui üldse... |
On kaks tegurit:
* teleri input lag võib olla 4k@60 puhul kaks korda suurem kui 4k@120
* kõrgema fps'iga sõidetakse kiiremaid ringiaegu |
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
13.01.2022 15:41:53
|
|
|
| HPN kirjutas: |
Mais oli Euronicsi hind veidi väiksem. Plaadilugejaga variant maksis 550.- €.
| Hiid kirjutas: |
| tsitaat: |
Elisa ja Prisma müügikoguseid veel ei piira.
|
Prismas anti üks näkku ju  |
Väga hea. Nii peakski igal pool olema. |
Jah ja poest õlut, juustu ja vorsti peaks ka ühekaupa saama. Auto tohib ka korraga ühe osta. Olgu nokin lihtsalt. Ise olen juba aasta ps5 järjekorras sony centeris. Programmidega trikitanud pole. Varsti peaks lõpuks jõudma, aga et aparaadile on nõudlus suur ja rahapuudus, siis müün ka kallilt. Ja lõppude lõpuks olen aasta oodanud ka täpselt.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Albert4584
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2009
|
13.01.2022 16:57:16
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| HPN kirjutas: |
Mais oli Euronicsi hind veidi väiksem. Plaadilugejaga variant maksis 550.- €.
| Hiid kirjutas: |
| tsitaat: |
Elisa ja Prisma müügikoguseid veel ei piira.
|
Prismas anti üks näkku ju  |
Väga hea. Nii peakski igal pool olema. |
Jah ja poest õlut, juustu ja vorsti peaks ka ühekaupa saama. Auto tohib ka korraga ühe osta. Olgu nokin lihtsalt. Ise olen juba aasta ps5 järjekorras sony centeris. Programmidega trikitanud pole. Varsti peaks lõpuks jõudma, aga et aparaadile on nõudlus suur ja rahapuudus, siis müün ka kallilt. Ja lõppude lõpuks olen aasta oodanud ka täpselt. |
Varsti peaks jõudma? ... et võeti ühendust ja pakuti mingit aega, millal kätte võiks saada?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
13.01.2022 17:45:12
|
|
|
| Albert4584 kirjutas: |
| Dave20 kirjutas: |
| HPN kirjutas: |
Mais oli Euronicsi hind veidi väiksem. Plaadilugejaga variant maksis 550.- €.
| Hiid kirjutas: |
| tsitaat: |
Elisa ja Prisma müügikoguseid veel ei piira.
|
Prismas anti üks näkku ju  |
Väga hea. Nii peakski igal pool olema. |
Jah ja poest õlut, juustu ja vorsti peaks ka ühekaupa saama. Auto tohib ka korraga ühe osta. Olgu nokin lihtsalt. Ise olen juba aasta ps5 järjekorras sony centeris. Programmidega trikitanud pole. Varsti peaks lõpuks jõudma, aga et aparaadile on nõudlus suur ja rahapuudus, siis müün ka kallilt. Ja lõppude lõpuks olen aasta oodanud ka täpselt. |
Varsti peaks jõudma? ... et võeti ühendust ja pakuti mingit aega, millal kätte võiks saada? |
Mitte päris, aga novembris kuu väideti, et saavad juba need, kes tellisid detsembris aasta tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
13.01.2022 18:16:43
|
|
|
Pagan, nende laadimiskaablitega on reaalne ikaldus jah.
Mul käis konsooliga kaasa tulnud pult garantiis (sooviti kaasa ka kaablit), vahetati välja. Uus tuli aga ilma, nüüd polegi millegagi laadida
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
13.01.2022 18:37:27
|
|
|
| Majapidamises pole ühtegi USB-C kaablit?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freddys
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004
|
13.01.2022 18:53:15
|
|
|
Kes lisapulti soovib PS5le, siis Prismas veebruari alguseni valget värvi 49.- konto kliendile
Sikupillis oli olemas ja vist ka Mustikas
_________________ Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge! |
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
13.01.2022 18:56:47
|
|
|
| Miks sony play storest souls seeria mängud ära on korjanud ? Ainult demonsouls on olemas, ds1/2/3 täitsa puudu?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|